Reklama

úterý 21. srpna 2018

Podnětná diskuse v ČRo Plus: Spiknutí komunistů, SPD a Václava Klause odhaleno. Hlídací pes půjde odhodlaně SPD po krku."Vyklidit planetu pro Vladimíra Putina"

Ivan David
21. 8. 2018
Rád bych čtenářům zpřístupnil některé myšlenky z pořadu ČRo Plus, který se v přehledu médií firmy Newton media objevil pod titulkem: "Roste podpora naší účasti v bojových misích NATO". ČRo Plus do pořadu "Názory a argumenty" pozvala nikoli snad k diskusi, ale k vyjadřování správných názorů Václava Žáka, šéfredaktora Listů (který redakci zklamal), Ondřeje Neumanna šéfredaktora "Hlídací pes" (který nezklamal), publicistu Karla Hvížďalu a Jana Grubera z Deníku referendum. Moderoval Jan Vávra. V pořadu přítomní opakovaně komentovali, co si myslí a o co usilují "komunisté, SPD a Václav Klaus mladší". Pravidelně byly jmenovány tyto tři subjekty současně. Jistě není náhodou, že Klaus, Okamura ani žádný komunista nebyli do pořadu přizváni. Co kdyby v přímém přenosu nesouhlasili se svými názory, které nejlépe znají pozvaní hosté?


Redakce ČRo Plus spoléhá, že už její pořady sledují jen takoví posluchači, které podobná úvaha vůbec nenapadne. Pro ostatní je toto "politické školení mužstva" kontraproduktivní.

Václav Žák v pořadu pravil, že strategie NATO v Afganistánu je "naprosto chybná", což ilustroval konstatováním, že Afgánec, který sebevražedným útokem zabil české vojáky by na Staroměstském náměsti v Praze neútočil. "To vám prostě můžu garantovat", pravil.

Zasáhl hlídací pes Ondřej Neumann a bez moderátora vymezil smysl pořadu: "Já jenom znova připomenu, bavíme se o postoji komunistů, Okamury a Václava Klause. A k tomu, bavíme se o tom, co oni říkali. Nebavíme se o tom, jak vyřešit problém v Afghánistánu, jo." Pořad má přece být propagandou vedenou proti nepřítomným, nikoli o věcných návrzích řešení problému. To dá rozum. Tedy rozum pana Neumanna. Ten přerušil moderátora a vysvětlil: "Oni říkají, že se máme starat sami vo sebe, že to bude to nejlepší. Ale nejlepší je v konečným důsledku, a možná se k tomu dostaneme v té závěrečné části, vyklidit celou planetu pro Vladimira Putina a jeho spojence." 

Zajímalo by mne, kdy by chtěl tento bojovník proti "fake news" najít důkaz, že komunisté, Okamura a Václav Klaus chtějí vyklidit planetu pro Vladimíra Putina a jeho spojence. Jde o výrok tak sofistikovaný, že mě napadlo, jestli pan šéfredaktor Hlídacího psa nemá vzdělání podobné jako pachatelka trestného činu, kterou jsem před nedávnem vyšetřoval, a která se mi pochlubila, že má "tu pomalejší školu".

Jan Gruber z Deníku referendum za Neumannem nezůstaval pozadu, když velmi kultivovaně prohlásil: "Prostě ten jako izolacionismus, prostě, nebo co jako hlásají tady ty národně socialistické jako proudy české politiky. No, rozhodně žádné jako řešení přinést nemůže, jo. To, když se vlastně stáhnou, nebo kdyby se stáhli čeští vojáci z misí a my jsme se tady jako oplotili uprostřed Evropy, tak to evidentně prostě jako České republice žádný klid nepřinese. Změna klimatu bude asi dál pokračovat, teroristické útoky prostě budou asi dál pokračovat, válka bude dál pokračovat, váleční uprchlíci budou dál proudit. A pokud vlastně jako si to Václav Klaus mladší a komunisté a Okamurovci jako neuvědomují, opravdu si myslí, že to je nějaký skvělý nebo skvostný politický recept prostě na to, jak uchovat prostě jako Českou republiku jako blahobytnou, no, tak jednoduše lžou, no."

Posluchač se tedy "dozvěděl", že komunisté, Okamura a Klaus jsou národní socialisté. Ti by se od Grubera ke svému překvapení dozvěděli také to, že hlásají izolacionismus a dále že "mise" v Afganistánu musejí pokračovat, neboť bez nich by stejně změna klimatu a teroristické útoky pokračovaly a uprchlíci proudili. Podle Grubera tedy bude lépe, když se budeme marného snažení také účastnit. A byla by zřejmě chyba snažit se uchovat Českou republiku jako "blahobytnou". Zřejmě je třeba pracovat na jejím zchudnutí. K tomu dodávám, že Deník referendum je ze zahraničí sponzorovaný a jde prý, jak jsem se nedávno dozvěděl, o "novou levici" na rozdíl od komunistů a sociálních demokratů (zřejmě dávných předchůdců těch dnešních).

Václav Žák sdělil, že názor Václava Klause je mu sice lhostejný, ale: "Otevřel téma k diskusi já si myslím, že to je dobře. Protože prostě, a nemůžeme se v tý diskusi nechat omezovat." Výrok vyděsil moderátora Jana Vávru: "My máme diskutovat i o našem členství v NATO, chcete říct?"

Ondřej Neumann pak odhalil svoji konspirační teorii a svůj plán: "Já si myslím, že jak komunisti, tak Tomio Okamura, nevidím do hlavy Václavu Klausovi mladšímu, prostě útočej na naše ukotvení v mezinárodních strukturách v Evropě, vůbec v západní, v západní části společnosti světové. A o to jim jde. A tohle je součást nějakého asi širšího plánu, to není jenom jejich přesvědčení. A ty vazby, je to koneckonců i práce pro nás, pro novináře, abysme byli schopní popisovat. My se teď na Tomia Okamuru chceme zaměřit, na jeho vazby. Na to, kde bere peníze, jak s nima hospodaří a podobný věci. A, ale já bych v tom viděl jednoznačný plán. To není o tom, že oni by chtěli diskutovat, nebo nějak přemýšlet nad geopolitickejma souvislostma a podobně. Oni prostě v zájmu někoho, kdo není rozhodně přívržencem české svobodné společnosti, podrývají tuto republiku." 

Také pravil: "Já taky nemám, pardon, já taky nemám žádná čísla. Ale minimálně z toho, co jsme byli i, nebo měli možnost sledovat, se ukazuje, že roste mediální podpora účasti, což je za mě dobře. Máme svoji odpovědnost nejen k naší republice, ale i k NATO, ke spojencům, závazkům. A takže já myslím, že pro každýho slušnýho člověka je tohle mimo jakoukoli debatu." 

Každý režim má svoje přiblblé paranoidní stoupence, fízly a udavače. Ti postupně vyřadí z "diskurzu" vzdělané intelektuály, kteří by chtěli přemýšlet a diskutovat a dostávat pravdivé informace. Pro ně je i Václav Žák přežitkem minulosti. Nakonec se ve své tuposti izolují sami - od reality i od společnosti lidí, kteří vidí svět střízlivě přes svoje reálné problémy a zkušenosti. 
Co na to Kryl v té dnes připomínané době?
 

42 komentářů :

 1. Zaplať pánbůh že nejsem slušnej člověk, blbe.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy jste členem nějaké demokratické strany nebo máte za úkol odhalovat ideozločiny?

   Smazat
  2. Máš pravdu, nejsi slušný člověk, jen blb!!

   Smazat
 2. Pane dr. Davide, FANDIM SPD, a Vasim vstupem, do teto pro narodni strany, jste urcite ziskal oblibu v Cesku u mnoha obcanu..

  ALE jak my, evropskeho puvodu - Evropane a Americane, dokazeme zastavit barbary s jejich obrovskou populacni explozi a rozpinavosti, jinak nez stalou valkou , opravdu NEVIM...

  Tyto narody bud znici nas, nebo my je ! Hodne INFORMACI se do Ceska NEDOSTNE...Globaliste chteji ZNICIT evropske
  narody !
  Oni se tim vubec netaji ! A vse jine je pouze matematika a cas, a my jsme v nevyhode.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemyslím, že rozum doktorovi Davidovi nedal souhlas kandidovat za Okamuru, ale že rozum a schopnost analýzy poměrů měl už dlouho předtím. Doufám, že okouzlení socany, kteří mu kopli coby ministrovi do zadku, přešlo a ze zklamání a bolestínství se vylízal. Přál bych mu, aby se mu podařilo zesměšňovat ostatní senátory, kteří budou zvoleni penězi přes svůj deficit inteligence a hysterii.

   Smazat
  2. Nebyl jsem okouzlen "socany", jen byli v devadesátých letech díky Zemanovi aspoň mírnou brzdou hrůz. Po Zemanovi se stali jejich motorem. Na ministerskou pozici jsem rezignoval sám, protože pozice se nedaly obhajovat, Zeman se dostal do defenzivy a byl přehlsováván. Zklamání ani bolestínství se nekonalo. Byl jsem jen otráven a znechucen, úpadek ČSSD nebylo reálné zvrátit. Zesměšňovat jiné senátory by bylo zatraceně málo...

   Smazat
  3. Ivan David: "...úpadek ČSSD nebylo reálné zvrátit." - Ono nebylo možno, Ono "se" to tak nějak samo přihodilo, na té nicotné pozici, kterou MUDr. David v té době zastával, sotva mohl cokolivjakkoliv ..., to dá rozum! sck

   Smazat
  4. Pane doktore, nemusíte se omlouvat. Co se stane, nevěděl téměř nikdo až na ty, kteří dávno před převratem podepsali spolupráci. Také mi nakopali do ksichtu ani ne měsíc po událostech na Národní třídě. Málem jsem vstoupil do socdem, ale díky idiocii vyjednávačů jsem odmítl. Nepovídejte, že jste byl štěstím bez sebe, když jste skončil jako ministr.

   Je myslím hloupost si myslet, že něco změníte. Přehlasují vás lidské nuly, které zvolí peníze, za které budou v jednom kuse ukazováni jako dvouhlavé tele. Přál bych vám, abyste převzal štafetu od inteligentního Ransdorfa. Kdysi jste napsal, že když v parlamentu mluvil Ransdorf, všichni zmlkli. Na něho si nikdo netroufal s výjimkou řeznických psů, jako třeba Soukup z Barrandova, lidovců a grafomanů z novin.

   Smazat
  5. Asi si to neumíte představit, věděl jsem, že jakmile odejdu, přestanou na mne útočit. Myslíte, že mi to bylo líto?

   Smazat
  6. Ten, kdo se vás měl zastat, vás obětoval. Věděli, že za vámi skoro nikdo není. Možná to byla hrstka vašich známých, nikoho neohrožovali. Podle mne jste měl předpoklady vykonávat svou funkci dobře a k dobré pověsti sociální demokracie. Dobrý šéf by vás chránil. Asi jste byl nebezpečný svou moudrostí a schopnostmi. Po všem bývalém velmi nezkušeném a naivním šéfovi byly české banky zašantročeny do ciziny, zprivatizovala se voda OKD a ještě mnoho dalších podniků. Buďte rád, že s tím nemáte nic společného.

   Smazat
  7. 12:35 není nad to soudit s rozhledem právě vykopnuté žížaly. Samozřejmě.

   Smazat
  8. 6:42 "...(socani) byli v devadesátých letech díky Zemanovi aspoň mírnou brzdou hrůz." - ??? Omámení Zemanem (rozmazleným jedináčkem, jehož vychovávala jen matka - učitelka (pěknej fracek z něj vyrostl a teď xtáru je to čím dál horší) ještě psychiatra Davida nepřešlo? Ano, ČSSD byla brzdou hrůz, než si do čela zvolila toho NARCISE-MAMLASE. Jak vysvětlí MUDr.David zlepšení pod Paroubkem? (právě vykopnutá ž.)sck

   Smazat
  9. Jájínek Paroubek byl o tisíc procent lepší, než psychopat Špidlík. To poznali i obyčejní voliči a dali mu poměrně hodně hlasů. Proto se taxikář a ministr Kubice a tahle parta politických gangsterů Yřího tak bála a snažila se ho skandalizovat. Ale Yrka se do politiky vrátí a jak ho znám, bude-li mít možnost, bude i tvrdým hráčem.

   Smazat
 3. Obcane v Cesku by meli na hodne veci JINY NAZOR, nez maji, kdyby neexistovala jedna cenzura pro Evropu v OSN, dalsi v rukou Sorose a Globalistu a dalsi v Praze, poplatna specialnim zajmum.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 4:43 BRAVO, ALESPOŇ KOUSEK PRAVDY.

   Smazat
  2. 4:35 Co to tady melete -cenzura pro Evropu v rukou Sorose- kde jste tohle vytáhl? A ještě prosím vysvětlit co -poplatná speciálním zajmum-, tak to je masakr. Spíše se zabejvejte tímhle plátkem N P. Pokud se jen trochu otřete o rusko negativně, nebo velebíte USA,tak vás okamžitě demokraticky smažou. To vás nezajímá,

   Smazat
  3. Maže se, protože mnozí přátelé USA, NATO a Havlovi sirotci sem chodí nadávat, urážet nebo propagovat rasismus, šovinizmus a násilí. Další, kteří jsou mazáni jsou ti, kteří odvádějí diskuzi od tématu článku, tedy pravděpodobní trollové.

   Smazat
  4. Bohužel to redakci dost často dlouho trvá, takže idiotské agresivní výblitky tu visí dlouho.
   MM

   Smazat
 4. tak jsme si jen potvrdili, co jsme tušili, naši největší demokraté se bojí otevřené diskuze, vítají cenzuru a jsou pořádně hloupí a jsou to rusofobové.

  na druhé straně skutečná levice buď poraženecky přikyvuje, jako komunisté, nebo je představována jen jednotlivci ve stranách, jako u ČSSD, která jako celek levicí není a nebyla nejméně od třetího desetiletí dvacátého století.

  Protože levice není s to představit nějaký společný program a je už třicet let v těžké defenzivě, a nezdá se, že by se blížilo světlo na konci tunelu, proto se mohou lidé kolem Deníku Referendum , sluníčkáři a podobní vydávat za demokraty ba dokonce levici, a proto spásu hledají lidé u SPD nebo V, Klause mladšího, kteří ale rozhodně nejsou cestou k lepší budoucnosti, ale slepou uličkou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Žádná levice už není u nás ani v Evropě."Levicové "strany v celé Evropě pracují na zničení svých národů a národních států prostřednictvím migrace z Afriky kterou podporují Také vedení ČSSD pracuje v tomto směru ,myslí si ,že si voliče koupí ,když jim vymůže vyšší platy.Musíme podporovat všehny polit.subjekty ,které pracují pro národ a jeho zachování bez ohledu na nálepky ,které jim vlastizrádná media dávají.

   Smazat
 5. To je kolaborantů, zrádců, psychopatů a zmrdů, které budou muset jednou lidé pověsit !

  OdpovědětSmazat
 6. Je až omračující co za mozkové trasty působí v tisku. Je k uchechtání jak stejné argumenty jen k jinému páníčkovy tito lokajíčkové nám tlučou do hlavy. Kam se sere Rudé právo. Mají nás za debily a proto musíme dát hlasy těm co prosadí zákon o referendu jinak ty parazity nezlikvidujem.

  OdpovědětSmazat
 7. Václav Žák je směšná figurka ublíženého a disidenta. Kdysi se v Právu nechal slyšet, že volební sliby je povoleno neplnit. Také někdo někde napsal, že jeho utrpení jako disidenta se nedá srovnat s vyhozením z práce po převratu, které patří k životu. To je pro ty, co věří v upřímné sliby mužů Pražského jara jako v neposkvrněné početí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:11 jste zřejmě z těch, který nerozumí psanému textu v souvislostech. A pokud navíc považujete nezaviněný vyhazov z práce za běžnou součást života, buď jste hlupák nebo zaměstnavatel lidumil.

   Smazat
  2. 11:38, já, 9:11, jsem jen prezentoval názory pana disidenta a demokrata Václava Žáka, kterého povykující a klíči zvonící dav posadit na koně, aby se jim tato vysoce morální osobnost pomstila.

   Smazat
 8. Tak SPD je pro mě jediná volba pan Klaus ml prý chce kandidovat na presidenta jemu bych hlasy dal.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:21 Klaus ml prý chce kandidovat na presidenta, jemu bych hlasy dal. - Klausovi?!! A za co?! Příští
   prezident je mezi PIRÁTY.

   Smazat
  2. Mezi Piráty? To jako myslíš, že lidi budou tak hloupí a zvolí ODS-jugend? Ti mladí, kteří dnes volí Piráty jednou také naberou rozum a Piráti budou mít utrum. Na volný přístup k marijánkovým smotkům těžko někoho trochu rozumnýho nalákáš.

   Smazat
  3. 12:51 Nikdy bych nevolil takovou stranu ani člověka na presidenta. Toho bartoše ne uděláme si dredy fety budou na příděl pustíme tu migranty a zhulíme se.Pak si šlehnem herák a potáhneme na Rusa. Pan Klaus ml má rozumné názory i když je to pravičák.

   Smazat
  4. 12:51
   No ti naši Bukaníři to jsou pouze holivůdské krasotinky. Prostě šmíra.
   Václav

   Smazat
  5. 12:54,12:58 "Ti mladí, kteří dnes volí Piráty jednou také naberou rozum..." - Ve svých 70-ti létech už víc rozumu sotva poberu, ale tolik jsem ho za život posbíral, že moudré a zásadové lidi poznám, ani nemusí mít tolik titulů, jako jich mají PIRÁTI. "Naštudujtě si to, kluci" -
   povedal jim jeden ignorant. Zřejmě to platí spíš
   na vás dva, 12:54 a 12:58.

   Smazat
 9. Deník Referendum jsem čítával a přes některé výhrady, bývaly tam inteligentní diskuse. Ještě i poté, co třeba z Britských listů odešel Štěpán Kotrba a Čulík je definitivně zčulil.

  Ale dneska už je to převážně výsměch a situace se opakuje: mnozí zajímaví autoři už radši píšou jinam. Jejich poměr k "referendu", který mají v názvu, mi vždycky připomene jiného rádobylevicového (nebo "postlevicového" ??) zrádce, druhdy tak slibného Alexi Tsiprase.

  OdpovědětSmazat
 10. stále chcete v Česku dookola to isté - pošpiniť každého kto nejde v húfe, že vás to baví - lebo síce Kiska trepe somariny, ale nikto ho nepočúva, len v Česku má zastáncov, čím to ? - všetci napríklad skopali do zubov Filipa že okupáciu navrhli ukainci - ale mal pravdu ! - jeden jediný rus v byre bol PROTI - cháááá

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:21 Filip má pravdu a Vy s těmi houfy též! Zase
   na Slovensku sa húfy volajú SLUŠNÝ LUDIA.

   Smazat
  2. Hele, bratře 12:21, nenasazuj na Česko. Kisku jste si zvolili v přímé volbě, tak si jej užijte. To, že jedna obskurní a odpudivá skupina česky mluvících individuí Kisku velebí je spíše důvod k pobavenému úsměvu, než nějakých invektiv na adresu skutečných Čechů...

   Smazat
  3. Čobolové jsou možná bratři, ale tvoji.
   Mí rozhodně NE.

   Smazat
  4. Cos jako chtěl říct, Brankoslave, pochlub se a rozviň hloubku svého sdělení...

   Smazat
 11. Ivane Davide děkuji za vše co děláte pro normální lidi s nevymytým mozkem. Váš rozhovor s paní Drtinovou mne naplnil vírou, že doposud není vše ztraceno.

  OdpovědětSmazat
 12. Zeptejte se, vážení národně sociálně orieotovaní kolegové, Tomia Okamury a kohokoli s vedení SPD, jaká je idea SPD. ČSNS ideu má ctí ji jako cíl, za nímž stojí za to neochvějně kráčet. Opět připomínám Svatoplukovy pruty, protože kdo se nechá vést svými úzce egoistickými cíli, ten může hlásat cokoli, ale brzy mu to neuvěří ani malé děcko. Kdo nece budovat spravedlivou národní společnost otevřenou kamkoli, kde to budou respektovat a těžit ze vzájemně výhodných vztahů, ten nemá právo cokoli slibovat. Pouze tam, kde je pevná idea jako maják veškerých kroků, je i skutečná síla schopná odolávat slábnoucím, přesto ještě velmi silným psychopatickým euroatlantickým elitám i Globálnímu Principálovi, který mnoho lidské psychiky také nepobral. Kdy to již panu psychiatrovi dojde, že k návratu spravedlnosti je třeba důkladně znát současný systém a jeho herní pravidla, způsob řízení a ovládání davu a reálné zdroje a jejich stabilitu.

  OdpovědětSmazat
 13. Pane Dr. Davide.Čtu Vaše články a je v nich myšlenka a argument. Děkuji za tyto informace a jen se divím, na jakých školách dosahují ti odborníci ve svých kritikách své " vysoké " vědomosti. Zdravím a nenechte se odradit ! J. Š.

  OdpovědětSmazat
 14. Především bychom měli prosadit, aby úvodní píseň pana Karla Kryla byla zákonem povinným začátkem schůzí PS a Senátu. Kdo se jí nezúčastní nebude moci hlasovat v průběhu celého zasedání.

  OdpovědětSmazat
 15. Vážený pane doktore,

  děkuji Vám za Vaše názory, které jste uvedl v pořadu paní Drtinové a zůstal jste klidný a věcný, i když Vám neslušně skákala do řeči.
  Děkuji také za odvahu jít veřejně proti dezinformacím a manipulacím šířeným mainstreamem.
  Ano, vždy je to:"Cui bono".

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.