Reklama

pátek 17. srpna 2018

Porošenko se bojí nového Majdanu a připravuje se na útěk z Ukrajiny

- rp -
17.8.2018 SvobodnajaPressaPrvníZprávy
Většina politologů se domnívá, že Petro Porošenko prohraje prezidentské volby na Ukrajině, které by se měly konat příští rok na jaře.Proto se Petro Porošenko připravuje na útěk a má v úmyslu opustit Ukrajinu hned po volbách. K tomuto závěru došel politický analytik a expert Dmitrij Kornejčuk.

Analytik je přesvědčen, že si Porošenko podepsal „ortel“, když žádal, aby se zpřísnila pravidla pro získávání dotací, kde se berou v úvahu příjmy všech členů rodiny, i těch nepřihlášených v bytě.

Dmitrij Kornejčuk je přesvědčen, že po takových změnách vypukne v zemi nový Majdan.

„Požadavky na zpřísnění pravidel pro získání dotací, které berou v úvahu příjmy všech členů rodiny, včetně těch, kteří nejsou registrováni v bytě, je podvodem prezidenta. Po tom, podle odborníka, je pro Porošenka jedinou cestou útěk do zahraničí.

Již před rokem bývalý poslanec Olejnik tvrdil, že Porošenko vypravil do Španělska dvě letadla s penězi a uměleckými cennostmi pod záminkou diplomatického nákladu. Podle něj tyto informace získal od celníků a SBU.

Navíc podle bývalého poslance velvyslanec Ukrajiny ve Španělsku, který je dobrým přítelem Porošenka, dohlíží na dům prezidenta ve Španělsku.

„On potom bude všechny přesvědčovat, že utíkal z Ukrajiny jen s příručním zavazadlem," zdůraznil Olejnik.

V článku New York Times z února tohoto roku se píše, že nejnebezpečnější nepřátelé Ukrajiny nejsou Rusové, ale korupce a zneužívání úřadů.

Symbolem korupce američtí novináři označili tři vily ve Španělsku. Luxusní byty na jižním pobřeží u Estelony patří prezidentovi Petro Porošenkovi, náměstkovi Bezpečnostní rady (NSDC) Olegu Gladkovskému a prvnímu místopředsedovi parlamentní frakce „Blok Petro Porošenka“ Igoru Kononenkovi…
 
 
Související

12 komentářů :

 1. Mno jo přeci nezůstane aby ho obvinily z války proti vlastnímu národu a z fašismu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:53 Trochu mu křivdíte. Vždyť přece největším tahákem jeho prezidentské kampaně byl slib, že válku do měsíce ukončí. Myslel to dobře a není jeho vinou, že to dopadlo jako vždycky.

   Smazat
 2. Jo budou mít lidožrouti z Afriky tučnou kořist. Asi neví kam se stěhují. Ovšem banderovci tam na ně nedosáhnou. Jestli je nechají odletět. Bude to zajímavé. SLÁVA UKRAJINĚ.

  OdpovědětSmazat
 3. Co to je za blbost? Sorošovci zorganizují Majdan, postřílejí u toho pár lidí a potom prohrají v demagogických volbách? Špatný vtip.

  OdpovědětSmazat
 4. Mám rád příměry. "Kdo s čím zachází, s tím schází".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. BUK do pohotovosti 1 !!! A miřte dobře.

   Smazat
 5. To co vláda Ukrajiny se spoluúčastí EU předvádí na Ukrajině je genocida. V ČT se tomu říká cesta k demokracii. Čí je to demokracie, Porošenka či obyčejných lidí, jestli Porošenka, tak to pak není zdůrazňuji není demokracie.

  OdpovědětSmazat
 6. Mám úkol pro vašeho kolegu Ďoubalíka. Měl by nám pomoci objasnit následující. Na youtube jsem našel tato videa (je jich samozřejmě mnohem více)

  https://www.youtube.com/watch?v=OB6O4GcGwc4
  https://www.youtube.com/watch?v=FAq6GKVoHds

  Jsou to estrády skupiny Kvartal 95. Herci mluví rusky, ukrajinština je pro ně směšná a dělají si srandu z kyjevské vlády. Nevypadá to tak, že by na Ukrajině vládl terror. O ATO a sporech na východě země však mlčí. Permanentní zesměšňování Porošenka mne překvapuje. Nikdo je za to nevězní, ani nestřílí. Naznačuje mi to, že vláda je tam, jako u nás, slabá a předmětem vtipů. S humorem a za potlesku říkají, aby z Krymu a z Donbasu se začínalo utíkat za lepším na Ukrajinu. Vlastenectví je tam jako u nás něco pro společnost nemožného. To je něco jako když Šlonzáci jedou autobusem na sudetoněmecké dny do Mnichova, aby se nechali pohostit, přičemž nikdo z toho autobusu německy neumí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No ono totiž to je tak, že Poroch prostě opravdu není oblíbený. Hodně neoblíbený je u militantních skupin, které jsou má výplatní listině seňora Kolomojského. Rejpat do Bandery nebo některých velitelů trestných praporů, zesměšňovat, to bych jim moc nedoporučoval. Navíc, na Ukrajině je stále hodně lidí, kteří nejsou plně ztotožněni se směrem, kterým se Ukrajina ubrala.

   Smazat
 7. Estepona. Moc pěkné místo. Jenže malé a prase jako Poroch se tam neskryje. Takže předpokládám, že bude bydlet někde na Calle del Olivo, Cerezo, Granado, Peral, Manzano, Viñedo, Limonero nebo de la Fresa. Někde v těchto ovocných uličkách, tam si ho lehce najdou.

  Pokud postavil s těmi svými kumpány nové vily, potom to bude ještě jednodušší a jedná se o tyto adresy: Calle del Cerezo 14, Calle del Cerezo 16, a Calle del Cerezo 9. Pěkně pospolu. Čtrnáctka už stojí, roku 2016 začali, letos dokončili. To by mohla být ta Porochova.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ve své podstatě soudruh Havel také nic nechtěl,ale my obyčejní jsme tomuto osvoboditeli všechno vnutili....

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.