Reklama

středa 15. srpna 2018

Ředitelkou CIA je válečná zločinkyně

Tom Blanton (Národní bezpečnostní archiv)
15. 8. 2018
Grafickými znaky popsala současná ředitelka CIA Gina Haspelová podoby záměrného mučení (včetně waterboardingu), podezřelých příslušníků Ál Kajdy, kteří se nalézali pod jejím dohledem, když vykonávala funkci velitelky základny CIA na utajeném místě v Thajsku v r. 2002. Vyplývá to z čerstvě odtajněných kabelogramů CIA, které Haspelová buď sama psala, nebo jako velitelka základny autorizovala.


Zprávu o tom obdržel 10. srpna t.r. Národní bezpečnostní archiv, a to podle zákona o svobodě informací.

Kabelogramy, jež Haspelová do ústředí CIA odesílala, detailně popisují praktiky mučení, které veřejnost až dosud viděla jen na proslulých fotografiích z irácké základny CIA v Abu Ghraibu - američtí mučitelé tlučou hlavami vezňů do zdi, pěchují je do miniaturních dřevěných beden, vězňové jsou trvale nazí, ale celou hlavu mají přikrytou kapucí - to vše obohaceno o tzv. simulované tonutí, čili waterboarding, který je ovšem jak podle amerického tak i mezinárodního práva válečným zločinem. A to už od dob druhé světové války, kdy jej japonští vojáci používali proti zajatým vojákům americkým.

Ginu Haspelovou jmenoval ředitelkou CIA prezident Trump a americký senát její jmenování potvrdil 17. května t.r. s poměrem hlasů 54 ku 45.

Z Information Clearing House vybral a přeložil Lubomír Man

10 komentářů :

 1. Cela administrativa Truma je zlocinecka !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a může za to Putin, že jim tam nasadil trumpetu Trumpa

   Smazat
 2. KSINDL JMENUJE KSINDLA NA VYSOKÉ POLITICKÉ POZICE,ANEB uASS DEBILOKRACIE V AKCI!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Radši popros svýho fýru, ať ti pořídí klávesnici s nefunkčím "Z" - abys moh aspoň pojmenovat správně vůz, jehož potahama se pravidelně prodíráš, když se tvůj pán rozhodně k projížďce, putlerprde ... tedy UAZ!

   Smazat
  2. 18:28
   VYLIŽ SI TY INCESTNÍ HNĚDKO Z HAVLOTRENEK!!!!!!

   Smazat
  3. 20:25 Mmch. putlerprde, kterýž jsi tvořen pouze atomy putléria, povím ti jak se to stalo že nemáš klid a spokojenost v někde v lihu v laboratoři jako jiný potrati. Můžu za to komouši! Havel byl tvůj fotr, kterej tě namrdal týhle kurvě a ta tě pak potratila!!!!!˘ - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   Ten potrat pak komouši naložili do maus-oleje a odvezli do Chujlostanu jako delikatesu pro Putlera. Od tý doby co ji sežral poletuješ u jeho lejnolíhně - stal si se putlerprdem!!!!.-D:D:D:D

   Smazat
 3. Válečným zločincem se nemůže stát občan USA v žoldu Deep state, ani Izraelec. To ti ostatní, hlavně Rusové, že?

  OdpovědětSmazat
 4. No jo fašisti jsou stejní furt dokola to samé největší hovada co se neštítí ničeho.

  OdpovědětSmazat
 5. Sadistická babička.
  Někteří mají takový exemplář aktivního feminismu doma.
  Nebo aspoň za tchýni.

  Teď čtu na us serveru:
  Žena začíná být svými projevy nesnesitelná, když přestane být šukuhodná.

  Její verbální projevy začnou být slyšet.
  Salámismus má své kouzlo.

  OdpovědětSmazat
 6. Za všechno může Putin, právě on se zasloužil o její zvolení do čela CIA, protože zmanipuloval americké prezidentské volby, nechal zvítězit Trumpa a ten si vybral právě tuto megeru, která by se uplatnila v nejednom hitlerovském lágru. Quo vadis, USA? Odpovím si sám, přece do prdele!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.