Reklama

.

.

středa 1. srpna 2018

Roček: Kiska propaguje preventivní fašismus


Andrej Kiska, slovenský prezident
- rp -
1.8.2018  PrvníZprávy
Překvapilo mne, že hloupost podnikatele, který je dočasně slovenským prezidentem, a jmenuje se Andrej Kiska, je stále parádnější, píše v komentáři pro Prvnizpravy.cz František Roček.

Mohu si myslet, co chci, ale říkat nepokrytě tendenčně primitivní řeči je pod důstojnost prezidenta republiky.Kiska řekl: „Připomínám, že Noční vlci se společně se speciálními jednotkami ruské armády zapojili do vojenských operací na Krymu. Někteří členové klubu za to dostali ruská vyznamenání. Zakladatel Nočních vlků se za účast na anexi Krymu octl na sankčním seznamu a nemůže vycestovat do žádné členské země Evropské unie.“

Všichni, i vrabci na střeše, vědí, že Noční vlci jsou součástí propagandistické show Ruska, podobně jako různé americké nadace a společnosti jsou výkladní skříní proamerického vábení. Proto Poláci hystericky zakazují Nočním vlkům, aby u nich vyli na Měsíc. Jde prostě o propagandistické přetahování. Když se k hysterii sníží i prezident republiky, co si o něm myslet?Kiska objevuje Ameriku

„Aby bylo jasné. Nejsou to žádní neškodní milovníci motorek. Noční vlci jsou nástrojem režimu, který se podílel na zabrání území sousední země… Založení tzv. Evropského sídla Nočních vlků na Slovensku je výsměchem oficiálního postoje Slovenské republiky k anexi Krymu a ruské politice.“

Pokud by Kiska řekl, že Noční vlci jsou nástrojem režimu, řekl by to, co víme. Jsou samozřejmě součástí ruské společenské propagandy. Pokud řekl, že se Rusko podílelo na zabrání území sousední země, měl by Kiska poprosit nějakého tiskového tajemníka, aby mu nalistoval, kolik obyvatel Krymu poslalo Ukrajinu v referendu k čertu a chtělo, aby Krym opět patřil k Rusku. Není snad hlas lidu hlasem božím? To by Kiskovi snad mohli potvrdit mailem i z Vatikánu.


Tvrdá fakta


16. března 2014 se pro připojení Krymu k Ruské federaci v referendu vyslovilo 96,8 procenta hlasujících. K volebním urnám se dostavilo 83,1 procenta obyvatel Krymu s volebním právem. Je zcela komediální, že USA i EU referendum odmítla.

Pokud lidé přišli svobodně do hlasovacích místností v tak mimořádně velkém množství, svědčí to jednoznačně o zájmu místního obyvatelstva. Pokud přitom drtivá většina obyvatel souhlasila s připojením Krymu k Rusku, jde o zcela jasný signál, že vojenské převzetí moci na Krymu bylo preventivní akcí, aby nikdo nemohl zabránit referendu.

Z 2,4 milionů obyvatel Krymu je podle sčítání lidu z roku 2001 zhruba 58 procent Rusů, 24 procent Ukrajinců a 12 procent krymských Tatarů. V referendu tedy byly proti připojení krymských hotelů a přístavů k Rusku jenom Tataři a menší část Ukrajinců.


Preventivní fašismus

Kiska mudroval, že vytí Nočních vlků na Slovensku je zjevným bezpečnostním rizikem a policejní prezident Milan Lučanský opáčil, že policie nemůže konat, pokud nedochází k porušování zákona. Novinky.cz v článku uveřejnily, co na to Kiska řekl s doslova odzbrojující blbostí:

„Domnívám se, že čekat na to, až spolek sloužící cizímu státu začne na území Slovenské republiky porušovat zákon, je ubohá bezpečnostní strategie. Vyzývám proto vládu, aby bezpečnostním složkám vytvořila všechny potřebné podmínky na účinný zásah proti pochybným spolkům, které se roztahují po naši zemi,“ řekl Kiska.

Kiskův postoj lze nazvat preventivním fašismem. Základní charakteristika fašismu je jednoduchá:
Liktorské pruty se sekyrou (fasces) jsou původním symbolem fašismu a daly mu jméno. Fašismus v obecném smyslu je tendencí k násilnému vnucování názorů jedné skupiny svému okolí. Jde o psychologickou tendenci. 
Kiska projevuje fašistickou (inkviziční) tendenci, když nechce čekat na to, až spolek sloužící cizímu státu začne na území Slovenské republiky porušovat zákon. Prostě, co se Kiskovi nelíbí, to je třeba popíliť… Bez ohledu na nějaké blbé zákony. Ty přece v demokracii jsou k ničemu, nebo ne?

Také lze informace vyhodnotit obecněji, ve smyslu, že Kiska je podobně směšný jako Drahoš. Jen tak pro pořádek lze dodat, že slovenskou pobočku Nočních vlků otevřel na svém soukromém areálu motorkář někde od Trnavy. Motocyklových vlčat je 7 a jsou to Slováci. A, že fetují Putina? Kiska zase fetuje nějakého jiného politika, tak proč je k jiným človíčkům nepřející?

Nejjednodušší je hypotéza, že Kiska blbne proto, že přestal brát prášky na blbost. Racionálnější vysvětlení asi není. Končí komentář František Roček.Související:

31 komentářů :

 1. "Fašismus v obecném smyslu je tendencí k násilnému vnucování názorů jedné skupiny svému okolí."
  ===============================
  Vážně? Vrať školné, ty hlupáku. To potom můžeš za fašismus považovat i komunismus, islamismus,...
  A co je ti vůbec do toho co říká demokraticky zvolený prezident cizí země o další cizí zemi?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8;50
   Hele ty velehavlovemeno,vystydni nebo tě pornoJanda neocení Řádem VELKÉHO KISKOPUSSYNKY!!!!!!☺

   Vymazat
  2. 8:50 Pokud vy sám máte sklony k násilnému vnucování svých názorů svému okolí, tak je logické, že vy to za fašismus nepovažujete, ale co jiného byste pak byl, než fašista. Už ten váš útočný komentář svědčí vaší neurvalosti.

   Vymazat
  3. Skrátka je to somarina.Ak by stal na čele štátu človek iba s "bylkou"štátnického rozumu túto banalitu"záujmovej činnosti" - založíme si klub s názvom Čierny Vlci si ani nevšimne.Ako chlapci sme si zakladali spolky "Apačov,Čerokézov" mali sme svojho Vinetua a Old Shatterhanda a nikto to nebral s vážnostou,že v budúcnosti hodláme skalpovať "bieleho muža".Ak by to nejaký "dospelák" tvrdil rodičia by si mysleli,že mu haraší a odkázali by ho do Pezinka.Žiaľ my máme takéhoto "dospeláka" na čele štátu.

   Vymazat
  4. Co by mělo být. Slováci si zvolili Kisku na Hrad (Bratislavský), Tak Kiska STOJÍ NA STRÁŽI. NA STRÁŽ, BRATIA SLOVÁCI. Na stráž!

   Vymazat
 2. Islamismus je fašismus, blbečku-anonyme 8:50!!!

  MM

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ježišmarjáá, co sem píše všechno za hňupy???!!!

   Vymazat
  2. 8:55 Sebekritika vám sluší.

   Vymazat
 3. Roček má pravdu.Velmi hezký článek. Ještě dodávám Krym vybojoval proti Osmanům, Francouzům a Britům kníže Potěmkin a daroval ho Ruské carevně Kateřině Veliké a ne Petro Porošenkovi

  OdpovědětVymazat
 4. "„Poprvé“ a mělo to být poprvé a bez precedentu, v Evropské unie se vypověděla poslušnost politrukům v Bruselu. Italská obslužná loď ropné plošiny mezi Itálií a Libyí, když zaregistrovala gumový člun se 108 imigranty, kteří vyžadovali převoz do Evropy, na pokyn operativního centra ministerstva vnitra v Římě, koordinovala záchrannou akci s libyjskou pobřežní službou a imigranty zachránila a vylodila v Tripolisu, kde o ně dál pečují Libyjci. Žádné televize to nenatáčely."
  http://www.meras.cz/2018/07/salvini-podruhe.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Poprvé byl použit správný postup.

   Vymazat
  2. Však jim taky dobroseři vynadali! Chudáci do Libyje,hrůza!

   Vymazat
 5. Fašismus je svazek.
  Svazek moci státu (zákonodárství, soudy, policie, armáda), kapitálu (fabrikanti, průmyslníci, bankéři) a moci klerikální.
  Dnes bych jako další, svébytný prut uvedl i média.  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. @ 9:33
   jenom doplním, že teprve orientováním fašismu na vyhrocený nacionalismus a genetickou nadřazenost - tak vzniká nacicmus.

   Vymazat
 6. Rusky "Nocni vlci" a ted i slovensky NV jsou lepsi nez hloupy (nejhloupejsi) slovak Kiska!! Kdyz se kouknete na Kisku, je to takovy pritepleny kokot !!! V CR bude take MC Nocni vlci!!!
  dustojnik-val.veteran

  OdpovědětVymazat
 7. Kiska je opravdová ostuda Slovenska,aneb jak se slizký lichvář stal presidentem.(díky podpoře Sorosze a zmanipulovaných slováků)

  OdpovědětVymazat
 8. Pro všechny nevzdělané hlupáky, analfabety, ignoranty:

  "Fašismus" je přesně to, co bylo v Itálii mezi válkami.
  Co dělá fašismus fašismem je "radikální, autoritářský ultranacionalismus"
  Bez této charakteristiky se nedá o žádném fašismu mluvit. Je Kiska ultranacionalista? Hlupáci jedni.

  OdpovědětVymazat
 9. 9:46
  Když podporuje uASSacký okupanty a banderovský svině,TAK TO FAŠISTA JE....A JEŠTĚ SMRADLAVEJ A UPOCENEJ JAK STARÝ KURVY KUFR!!!!!

  OdpovědětVymazat
 10. Drahoš kdysi vyhlásil, že Kiska je jeho vzor. Někdejší lichvář, dnes prezident, který má těžké problémy se slovenským daňovým úřadem, je vzorem pro amerického lokaje Drahoše. To je morálka, to je inteligence. Opravdu, zemský ráj to napohled.
  Morave

  OdpovědětVymazat
 11. 9:46 mluví za fašisty.

  OdpovědětVymazat
 12. tvrdá fakta - nejedná sa o občanov Ruska - sú to Slováci, šiesti, ktorí sa tak nazvali a nadviazali spoluprácu s Rusmi - a kto to zakázal ? - kde na to vzal právo, čo mele tá úžernícka špina -

  OdpovědětVymazat
 13. Kiska je obyčejný hajzl nastrčený jako figurka na šachovnici nadnárodních gaunerů.Pozor,abychom nenaletěli i v letošních senátních a komunálních volbách těmto gaunerům na jejich sliby.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vážení Český priatelia , Ján Werich,povedal bohovskú pravdu,S blbejma nikdy nediskutejte,jednak je to stráta času a jednak jim tím prokazujete láskavost,že je vubec berete na vědomí.

   Vymazat
 14. Jo slizoun kiska je to samé co u nás šlafenberg a stop09 s hitlerem a usa mají stejné zájmy. Na zničení a rozkradení Ruska takže jsou fašisté.

  OdpovědětVymazat
 15. Pane Kiska ,dělátě to moc dobře ,tu prorusáckou verbež žeňte jak to nejdále jde. Ta putinovská pakáž propaguje staré pořádky ,viz jejich rudé hadry s kosákem ,kladivem a masovej vrah STALIN. V rusácku se za 100 let nic nezměnilao. Stále vládne jeden VRAH, KTERÝ MÁ MOC.Pokud se někdo ozve je bez milosti zabit. Taková je demokracie v rusku- HNUS

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ano - usácka demogracie to je to pravý

   Vymazat
  2. máš kvalitné hríbiky, kde také rastú?

   Vymazat
 16. 16:21
  A TEĎ PŘELOŽ TEN LŽIDODEBILOHAVLOVSKEJ CANC DO ČEŠTINY TY UNTERMENSCH,JINAK BUDEŠ ZASE ZA MEGADEBILA!!!!!

  OdpovědětVymazat
 17. Nechtějte po tom 16.21,aby něco překládal.On píše pouze to,co mu jeho páni poručí a nemá nejmenší ponětí,co to vlastně píše.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 18. 16:21 Táhni do svého revíru, pomatenče.

  OdpovědětVymazat
 19. Kyska vy jste prezident nebo polda ,,,?

  OdpovědětVymazat