Reklama

čtvrtek 23. srpna 2018

Spiknutí proti Rusku: kdo je za tím?

Ilja Polonský
24. 8. 2018         topcor
Mnoho politických událostí současného světa prostě nemůže nevést k myšlence, že za nimi je jakési globální spiknutí sil, které mají zájem na maximálním oslabení naší země. Dokonce i nyní, na počátku 21. století, věří více než 60% ruských občanů v existenci protiruského spiknutí. Obviňovat jen "kremelský" tisk z toho, že údajně kultivuje teorii spiknutí u obyvatelstva své země, by nebylo příliš správným řešením. Vždyť samotná linie západních zemí a ruské liberální opozice, která s nimi spolupracuje, spočívá v usilování ne-li o úplnou likvidaci ruského státu, pak přinejmenším o jeho navrácení na úroveň devadesátých let minulého století. Jak je tedy možné nevěřit v teorii spiknutí?


Nejčastěji je ze spiknutí proti Rusku obviňována tzv. "tajná vláda", která zahrnuje největší finanční "matadory" současti, vrcholové manažery velkých korporací, finančníky a některé politiky. Rockefellerové, Rothschildové a kdo ještě? Pochopitelně, že George Soros, ale někteří lidé uvádějí i britskou královnu Alžbětu. Živnou půdou pro takové úvahy je skutečnost existence uzavřených super elitních klubů, jejichž zasedání se mohou účastnit pouze nejvlivnější lidé západního světa.

Například v Kalifornii se schází již od roku 1899 existující Bohémský klub, který je považován za "dítě Rockefellera". Zahrnuje nejbohatší a nejvlivnější osoby USA a také "pozvané" občany jiných států.

Dalším pravděpodobným kandidátem na roli světové vlády je Bilderberský klub, který také shromažďuje nejvlivnější osoby planety. Mezi účastníky jsou pro Západ významné postavy - 95 letý patriarcha americké politiky Henry Kissinger, 86 letý exministr obrany USA Donald Rumsfeld, 74 letý Paul Wolfowitz. Stálým členem klubu byl nedávno zesnulý ve věku 101 let multimiliardář David Rockefeller a také další legendární muž - Robert McNamara, který zemřel dříve, v roce 2009. Klub zasedá na různých místech, i když jeho oficiální sídlo je v New Yorku. Někdy jsou na zasedání zváni politici a ekonomové, kteří jsou z nějakého důvodu pro členy klubu zajímaví. V různém období navštívili schůzky klubu Grigorij Javlinský, Anatolij Čubajs, Sergej Gurijev.

Ve skutečnosti je v úvahách o světové vládě racionální jádro. Světová finanční oligarchie opravdu udržuje mezi sebou úzké vazby a diskutuje o všech hlavních světových událostech a možných perspektivách rozvoje lidské společnosti. Tato diskuse samozřejmě není prováděna za účelem obyčejného láry fáry, ale pro utváření hodnocení, obecného přístupu k událostem a možných způsobů ovlivňování jejich dalšího vývoje. Nemá smysl pochybovat o tom, že zájmy světové finanční oligarchie, které se snaží realizovat různými způsoby, jdou proti zájmům obyčejných lidí. Obohacení a posilování moci, světové nadvlády a neomezené peníze - to je to, co motivuje účastníky setkání Bilderberského a dalších elitních klubů.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

80 komentářů :

 1. Je to tak! "Jak je tedy možné nevěřit v teorii spiknutí"! Ještě víc, než pro záchranu světa likvidací těchto úchylů je důležité odhalení a zničení jejich přenosové páky světové moci. Na tom je třeba pracovat! Počínajíc peněžním systémem i když po "Velké válce" a novém počátku, z počátku bude znovu směnný systém.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V minulým století si s nimi jakž takž dokázali poradit. Ovšem dnes???

   Smazat
  2. „Ekonomická genocida“ Řeků

   http://www.zvedavec.org/komentare/2018/08/7682-ekonomicka-genocida-reku.htm

   Smazat
 2. Kdo je za tím? Podívejte se kdo točí tím kolotočem v USA a netřeba se ptát.

  OdpovědětSmazat
 3. Elitní kluby sdružující elitu světa a tak to je správné. Kdo má vést planetu, vrah a zloděj Putin? Bez této elity byste dávno zemřeli hlady.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Elitní kluby tě, Žide, brzy pošlou do plynu ! V.V. Putin není ani zloděj, ani vrah. Je to jediný a skutečný velký státník. A co si oněm myslí tací zkurvení zmrdi, jako jsi ty, degeneráte, na tom nic nezmění.

   Smazat
  2. Ano, "proletáři všech zemí, spojte se, neboť všichni darebáci to už dávno udělali..." a Bilderberg, výbor 300, Římský klub, MMF, WJC, EU, OSN, NATO, TOP-09 atd., jsou jejich instituce....

   Smazat
  3. Hájíš "elitu",sám mezi ni určitě nepatříš-útokem na Putina prokazuješ že jsi hlupák,větší než my.V

   Smazat
  4. Sou to samy zivy mrtvoly a nebo Zombie a ty po nich nejsou ani to...

   Smazat
 4. 6.46, Vladimir Vladimirovic Putin , muz c.1 , podle us magazinu Forbes jiste nema ambici vest planetu ! Chce aby jeho krajinu RF brali ako seriozneho partnera vo svete .Jeho excelencia Sergej Lavrov to usmevne zosumarizoval -kdyz mate takove partnori , jako Britanie a USA , nepotrebujete nepratele ! Putin , znamena mir na planete , jen USA se nesmi cukat !

  OdpovědětSmazat
 5. Pojem "konspirační teorie", podle všeho, vymysleli lidé, kteří nechtějí, aby jejich aktivity vyšly na světlo a tak každou snahu zjistit jaká se to "levárna" zase děje zesměšnili a tu valnou většinu ješitných hlupáků nasměrovali "vhodným směrem". Každý kdo si někdy zahrál mariáš ví, že něco se koná a něco se neříká. Tahle strategie je nakonec úspěšně používána i jinde v živočišné říši. Ale i "páni lidstva" na ni rádi skočí. Je to také možná o tom, "někteří" mají tak velkou touhu identifikovat se s nějakou skupinou a zavděčit se jí, že že se snaží jejich "memy" šířit dál. Možná si vzpomenete na událost, kdy Klaus na jedné vejšce v Ostravě říkal, že studenti jsou parazité a oni mu ještě tleskali. Prostě jsou věci o které jedna parta ví a druhá skupina je nechápe a je veliká snaha jí o tom neinformovat a vhodně je směrovat, aby si toho nevšimli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...jedna ovca (asi čierna) hovorí ostatným:"no podľa mňa ten pes spolupracuje s bačom!" ...A ostatné na to: "to je len taká konšpiračná teória"....

   Smazat
 6. No Vy v 6,46 jste skutečně exot. Ta Vaše vláda má na svědomí doslova denodení vraždění nevinných lidí. Ne že by nebyla potřeba regulace lidstva ale tímto způsobem je to otřesné. Ty elitní lidé se spíš chovají jako zdegenerovaný zvrhlíci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nieže sa tak chovajú, oni sú zdegenerovaný!

   Smazat
 7. Tyhle skupiny dosazují do nejvyšších funkci států svoje lidi....například českým prezidentem měl být Schwarzenberg, popřípadě Dlouhy, oba člení Bilderbergu....ale Český lid jim do toho hodil vidle,od té doby ten mediální neutuchající rev proti Zemanovi...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. TONY4467 Přesně tak a v Říjnu je zas kopneme do zadku.

   Smazat
 8. Nechápu tyhle lidi, co mají potřebu vymejšlet hloupé konspirační teorie.Neustálé podsouvání nějakych tajných klubu, tajných schuzek atd..,pokud se do těchto fantasmagorii dosadí chemtrals a harp, tak mají tihle blábolisté v srpnu vánoce!Doplňím, neustále se píše o spolcích, elitních klubech, které ovlivňují celý svět, ale já nic takového nepozoruji, akorát pozoruji, že muj život po 89 roce je podstatně KVALITNĚJŠÍ. Pokud tohle ovlivnily tyhle kluby, tak jim děkuji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:14 .. Držím palce, aby vám tento optimismus vydržel co nejdéle!

   Smazat
  2. nevím v čem vidíte život kvalitnější jestli je to víc peněz atd tak to je přirozený vývoj.srovnejte roky 59 a 89 a ten vývoj byl také a bez bezdomovců a lidí v exekuci.a tyto dvě věci se nedají opomíjet pokud mluvíte o kvalitě života.pokud ale vidíte jen sebe tak je třeba každého slova škoda

   Smazat
  3. 9:14-ty nic nepozoruješ, ale to není tím, že by něco takového neexistovalo, ale proto, že jsi omezený debil..., jako valná většina tohohle národa, schovávající se před realitou strčením hlavy do vlastní, nebo někdy i cizí prdele a tam se nic vypozorovat nedá...

   Smazat
  4. Anonymní24. srpna 2018 9:14
   „Nechápu tyhle lidi, co mají potřebu vymejšlet hloupé konspirační teorie.Neustálé podsouvání nějakych tajných klubu, tajných schuzek atd..“
   Jste spadnul z Marsu? Ty schůzky jsou novinářsky dokumentované, jsou z nich pořízeny filmové záběry, politici hovoří o své účasti na nich. To není konspirace, ale realita. Což nakonec připouštíte, když jim děkujete. To už ale nemá význam probírat, to není od Vás konspirace, ale provokace. P.K.

   Smazat
  5. 10:00 A co ty s tím uděláš, jako neomezený debil ty? Nestrkáš hlavu do písku, ani do cizí prdele, ale jen tak žvaníš.

   Smazat
  6. 9:14
   Život si žiješ tak kvalitní, jak si ho uděláš a kým se obklopíš....na tom žádnej mocenskej parazit nemá naprosto žádnou zásluhu.
   Mě však docela děsí,... že tady hrstka jedné bandy zločinců za 28 let ve vládě rozkrade celé národní bilionové bohatství země, která díky těmhle lidem se navíc zadlužila víc jak 1,6 bilionů korun..přišla o světový průmysl, soběstačné zemědělství, bydlení pro mladé rodiny v hodnotě ročního dělnického platu....a někteří lidi to mevidí nebo nevěří!!!??
   To je vám opravdu úplně jedno, že předáme svým dětem tuhle krásnou zemi tak zrůdně rozkradenou a zadluženou???...Člověče, za těch pár let nás světové banky přesunuli do rozvojových zemí...a vy žijete kvalitnější život??..to jste tak bezpáteřný??

   Smazat
  7. 13:12 Proč hned píšete bezpáteřný? Jsem dost starý, abych posoudil každou dobu ve které jsem žil! Navíc lžete, žádný světový prumysl tady nebyl, max tak na východ,jinak bezkonkurenční krámy. Ty vaše byty taky lež. Nabyt se čekalo i 20 roku. Já stavěl družstevně, pokud si na to vzpomenu otevírá se mi nuž v kapse. V práci od dělat svejch osmapul, potom na stavbu, celé toto 3 roky ( stavba 100h. měsíčně) Tak tady nikoho neoblbejte svou rudou propagandou, světový prumysl, vy jste komik

   Smazat
  8. 13:23-to máte pravdu, ale je tu tolik kreténů v národě, že dnes spolu s jimi voleným Kalouskem vykládají, že je škoda, že ten Hitler prohrál tu válku a že jsme neměli hnát sudeťáky, protože kdybychom to neudělali, měli bychom se jako dnes Němci...Tenhle národ je až na výjimky zkurvenej zu grut a špatně to s ním dopadne, neb staří blbci odcházejí, ale jsou ihned nahrazováni ještě blbějšími mladými, kteří nemyslí ani těch deset dní dopředu, co mysleli ti staří a minulost je nezajímá už vůbec...už teď jsou v prdeli...

   Smazat
  9. 15:07
   Já pracoval u podniku, kde si techniků a montérů vážili a na byt se od žádosti čekalo max 5 let a založení rodiny s děckem bylo vyřízeno přednostně.....k tomu, kdo chtěl řadový domek s garáží a zahrádkou, tak jsme si mohli hrubé staby dodělávat svépomocí. Já si vzal kuli narozenýmu děcku 3+1 novostavbu v paneláku..za 60 000kč (30smazali za podpis smlouvy na 10 let a 30 bezúročná půjčka od podniku)
   A k tomu průmyslu...náklaďáky jsme nestíhali vyrábět...Plzeňská škodovka dodávala vlaky děkolika zemí...aero vyrábělo nejpoužívanější proudové cvičné stihačky na světě...a ocelářské hutě byli první, co nám západ zlikvidoval kuli konkurenci...atd
   A k těm nasekaným dluhům jste se vůbec nevyjádřil...

   Smazat
  10. 9:25 Děkuji, já jsem celoživotní optimista a tyhle hlopé konspirece mne nezajímají. Nikdy se z těch žvástu nic nepotvrdilo. A když ano já to stejně neovlivním, tak proč se tím zatěžovat.

   Smazat
  11. 16:46 Ten, co letěl z 11. patra celou dobu letu taky křičel "zatím je to dobrý". Spinkejte dál.

   Smazat
  12. Kdyz se schazi vrchnost , je to za blaho na vsech a zadny konspirace ani tajny. Nikdo tam nesmi..
   Kdyz se domlouvame my je to zarucene za ucelem se paktovat a buntovat proti vrchnosti a JEDINA CERNA OVCE NAKAZI VSECHNY ! Prisnost musi bejt , to je jasny...

   Smazat
 9. 939 Po roce 89 se pro mne zlepšilo vše. Podstatné pro mne je ta volnost, jak po stránce podnikání,svobody projevu,svobody cestování. Stal jsem se skutečně svobodným člověkem, ,oproti rokum před 89. Co se týče těch vašich bezdomovcu a lidí v exekuci, tak tito lidé si z 90% za to mohou sami. A ta vaše zmiňka " pokud vidím sebe " je naprosto nevhodná. Za vším co jsem vybudoval mi nikdo nikdy nijak nepomohl, vše vlastní hlavou a rukama aspoustou času. Pouze jsem ze strany lidí cítil závist a pokusy uškodit, tak z jakého duvodu se budu starat já o druhé. Ale aby to nevyznělo zas tak špatně, poslal jsem určitou částku penězna na učet zabitých vojáku v Afga.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:21 - úryvek z rádia Jerevan naruby.

   Smazat
  2. 11:05 Pravda bolí co jelimane.

   Smazat
  3. Když tě bolí, osle 11:17, vyhledej lékaře, a neotravuj propagandou normální lidi na NR.

   Smazat
  4. 11:30 Normální člověk se tady pobaví, nad bláboly nenormálních lidí jako ty.

   Smazat
  5. PO ZKURVENÝM HADRÁKU ŠLA ČESKÁ REPUBLIKA Z GRUNTU DO HAJZLU!!!!!!

   Smazat
  6. 11:52 Nemáš pravdu. Chechtají se nad Goebelsovskou propagandou, kterou se tady snaží krmit lidi takoví zmetci, jako jsi ty. jenže Češi propagandu rozeznají, jsou poučení historií. Máš smůlu, nic s tím neuděláš, i kdyby tě tví hejvlovští svazáčtí soudruzi přepláceli.

   Smazat
  7. 12:02
   ON TO DĚLÁ ZDARMA,Z LÁSKY K UDAVAČI CHRCHLOVI!!!!!!☺

   Smazat
  8. 11:30 To myslíš toho idiota sebe, ale pak nepiš normální lidi. To si tak trochu odporuješ.

   Smazat
 10. Konspirační teorie je terminologický nesmysl ztracený v překladu. Původně použito v originálním znění tam, kde to vymysleli, v USA, a to pro účely diskreditace pochyb o věrohodnosti Zprávy Warrenovy komise o atentátu na J.F.K. a zázračém střelci L.H.O.
  Teorie spiknutí není totéž, co spiklenecká teorie, to si prosím promyslete.
  Pravděpodobnosti, že se v určité věci jedná o spiknutí, nasvědčují fakta, ne tvrzení diskutérů.
  Ani náhodou se náš svět nevyvíjí nahodile, a to už několik tisíc let.
  Kdo to nevidí, je špatný pozorovatel, kdo to popírá, je hlupák.
  Nazdar
  Novotný

  OdpovědětSmazat
 11. 12:47 - clenove techto klubu si vzajemne nahravaji byznys !
  Ucelem techto klubu je, aby se v nich lide vzajemne seznamili.

  Clenstvi v techto klubech je na zaklade etnicity a casto ideologie. Vnitrek techto klubu je zarizen jako NOBL HOTEL a dobre se tam ji a pije.

  Lide v techto klubech maji uhlazene chovani a proto lidozrouti jako je napr. nick Mugabe, (11:55), by se do techto klubu nikdy nedostali, ani kdyby chteli delat hajzldedky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:14 „Lide v techto klubech maji uhlazene chovani“
   Jen se z nich nepo.er. Např. v Bohemian Grove, řádí jako buzíci.

   Smazat
  2. Ano Honolulu, do těch "nóbl hotelů" se dostanou jen účastníci a někdy tajné služby. Pokud se oponentní, lepe charakterní představitel silného státu nepokusí tyto mafie moci rozbít silou, zůstanou nám jen ty spiklenecké teorie. Ideální by bylo trio Trump, Putin a prezident Číny, zatím se mafii daří je rozdělovat. Naším úkolem společným by mělo být eliminovat nenávist mezi sebou a naopak tlačit na své prezidenty a hlavně vyřadit ze hry strany které tyto světové mafiány podporují. U nás je to blok kupodivu pravicových stran, u vás ta levicovější.

   Smazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 15. Narodil se jednou v Japonsku rakouský šlechtic, co se znal s Masarykem a Prahu si oblíbil natolik, že dostal i České občanství. Jmenoval se Dr.phil. Richard Mikuláš hrabě Coudenhove-Kalergi.
  Stal se zakladatelem Panevropské unie a vytvořil dílo pro elity lidstva, jak to zařídit, aby byli občané Evropy poslušní, hloupí a poddajní....
  Tomu dílu, se lidově říká Kalergiho plán!!...a že to nemá nic společného s konspirační teorií, vidíme už několik let kolem sebe v celé Evropě a občas proběhne internetem nějaká fotka evropských politiků (Merkelová:-) ) při přebírání ocenění od této Kalergiho společnosti....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to tak, i v budově EU, v bruselu je jeho busta.

   Smazat
  2. TONY446724. srpna 2018 14:01
   Anonymní24. srpna 2018 14:20
   Je to tak, plán bude pokračovat. Budou se inovovat záminky pro navážení. Byl to soucit s lidmi z válečných oblastí, potom soucit s topícími se lidmi, nyní to je potřeba pracovní síly pro naše milé korporace a potřeba pracovní síly pro naše důchody. Všechno to jsou lži a budou následovat další. Oni mají sdělovací prostředky, takže nikdo ty lži neodhaluje.
   Současně můžeme pozorovat další fázi a to je usazování se příchozích. Vznikají tím různé třenice a bezpráví, ale úřady stojí viditelně na straně příchozích. A již začíná samořízení tím, že jsou zapojováni do politického procesu evropských států – třeba i bez znalosti jazyka země.
   Jediná možnost jak zabránit rozkladu a likvidaci země, je nikoho nepřijímat. Neznám jinou cestu, než volit SPD. P.K.

   Smazat
  3. 16:25
   Zapoměl jste na důvod, podle kterého potřebujem vylepšit genom bílé rasy a taky veliké problémy v Africe s vodou..v době, kdy jsme schopni omotat celou planetu ropovodem a plynovodem...:-))...a největší pecka byla, když tvrdili ve zprávách, že nově příchozí přišli z Nigeru :-))...jen tak pro upřesnění, šli v kraťasech s mobilem v ruce 2500km přes hory a poušť, místy, kde nejsou žádné silnice ani cesty...přitom od Nigeru níž, je v Africe zelený ráj..

   Smazat
  4. TONY446724. srpna 2018 17:09
   Podle mého názoru, se ředitelé zeměkoule chtějí zbavit mnoha řídících poskoků a převzít vše do svých rukou. K tomu potřebují zlikvidovat potížistické evropské národy a státy a z Evropy vytvořit snadno řiditelný, jednolitý celek. Aby se Evropané nehádali, jaký charakter ten celek bude mít, tak bude vůbec neevropský, např. muslimsko-africký.
   Nábor našich obohacovačů, budoucích pánů Evropy, se provádí po velké části Afriky Naslibují jim něco jako zdarma bydlení a stravu a ženy dle osobního výběru. Oni to potom v Evropě vyžadují, jako své právo. Ale to jsou nepodstatné zádrhele, dobře pokračujícího Kalergiho plánu. P.K.

   Smazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 17. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 18. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 19. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 20. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 21. Chudák blbej,to máte od narození vy ynteligentně emigrantský?

  OdpovědětSmazat
 22. Hedviček má zase tapetovací záchvat.

  OdpovědětSmazat
 23. Stačí se podívat na čt nebo seznam . Od rána do večera proriruská nenávist . Potom se diví že nevyhraje volby
  sebranka : ODS , TOP , KDU a spol .

  OdpovědětSmazat
 24. Soudobý antirusismus tzv. Západu je horší než někdejší německý antisemitismus. Samozřejmě, že jde o spiknutí světové diktatury kapitálu, snaživě podporované zbrojaři a militaristy a i s využitím teroristů - vlastně terorismus je zbraní kapitálu. Drobný, namířený proti občanům, dělnému lidu, někdy bič, jindy přizabití, když někdo neskáče, jak kapitál píská. Velký terorismus pak proti jiným národům, které nechtějí sdílet naše okupantské manýry!V kapitalismu je vše dovoleno, co lze penězi koupit, zaplatit, či zbraněmi masového vraždění vynutit. Proč celá novověká historie světa je protkána teroristickými válkami proti Rusku, proč Západ svými zločinnými chapadly se stále snaží rdousit jiné národy, které nemohou vykrást, vyrabovat, vyvraždit. Proč musí jít Západ, pokud jde o Rusko (nejen) ve šlépějích Adolfa Hitlera a německého nacismu? A proč se nám politika agrese, okupací cizích zemí, vraždění civilistů postupně stává vlastní? Proč si necháme takovou politiku od Západu vnucovat, proč se potřebujeme řadit mezi zločinné země?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na to existuje vcelku jednoduchá odpověď: totiž když dobrovolníci 22. června 1941 překračovali sovětské hranice, byli ještě většinou horoucími nacionalisty. Jakkoli si na sebe zvykli, zde mezi nimi existovaly dělící zákopy, jež nebylo tak snadné překonat. Neboť Nizozemci byli přesvědčenými nizozemskými vlastenci, jako Dáni dánskými a Norové norskými. Také Němci se ve svém národním cítění nenechali předstihnout. Tu a tam z toho vyplynuly rozepře a konflikty. Jen v nepřátelství vůči bolševismu se shodli všichni. Když ale dobrovolníci na Ukrajině a na Kavkazu – tedy ve velké části evropského Ruska – vlastníma očima spatřili celou nuznost života lidí, jejich sociální primitivitu a niternou nesvobodu, když sami zažili, že rolníci bojácně skrývali poslední zbytky své dřívější kultury a náboženství v nejtemnějším rohu chalupy, tehdy je všechny společně zachvátila vděčnost, že jejich vlastní krajané tohoto osudu doposud zůstali ušetřeni. Všechny problémy, jež zaměstnávaly jejich národy ve vlasti a je samé tížily, se jim oproti tomu zdály nepatrné. V hlubokém Rusku najednou dobrovolník pochopil, že Nizozemci, Dánové, Norové a Němci tu bojují za svoji společnou vlast. V kamarádovi vedle sebe poznal člověka stejného životního stylu a stejného historického původu a tváří v tvář obrovským masám protivníka pochopil naléhavou nutnost společné fronty. Tváří v tvář monotónnosti nesmírných žlutých kukuřičných polí na Ukrajině, dálných stepí na Donu i v kubáňské oblasti, lysých šedivých hor Kavkazu, nad nimiž na něj shlížely tmavé masivy Elbrusu a Kasbeku, prožíval dobrovolník s velkou intenzitou mnohotvárnost a kvetoucí tvůrčí život svého vlastního rodného světa, velkolepost své kultury a pospolitost všech evropských tvořivých lidí jako nové zjevení. V ruské krajině a její otupělé lidské mase naopak rozpoznal význam svých rodných zemí pro historii evropského lidstva. Co člověk v Evropě za jeden a půl staletí rozluky zapomněl, to se v něm jako velký prožitek války opět probudilo. Uprostřed bratrovražedného boje evropských národů se na frontě proti Evropě nepřátelskému, svoji vlastní národní kulturu nenávidějícímu a svobodu likvidujícímu bolševismu, zrodila evropská osudová myšlenka, duchovně pojatá a uskutečňovaná v boji!- https://www.youtube.com/watch?v=OhF4Y3Mvj2g

   Smazat
 25. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 26. 20:57 Vy jste asi slepej i hluchej. Vše bylo ve světě v pořadku, dokonce NATO uvažovalo o spolupráci s rUSEM,ale nastala obrovska chyba v politice Ruska, potažmo Putina a to ANEXE KRYMU. Tím Západ odepsal Rusko a věci okolo se daly do pohybu.Západ pochopil, že Rus je křivej jak Turecká šavle. Tak že nepište agrese Západu,ale agrese Ruska.Pokud používáte neustále slovo proč,tak já se ptám, proč rok 68, proč 40 let utisku rusem, proč je ekonomicky Rusko tak daleko za Západem, proč z Ruska utíká každý rok 250 000 mladých lidí na ten hnusnej Zápa a tk bych mohl pokračovat vy PROČ.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Krym byl Ruský, jeho obavytelstvo bylo a je z 80 % Ruské. Krym "anektovala" Ukrajina za vlády ukrajinského bolševika Chruščova v r. 1953. Krym byl autonomní republikou a v době rozpadu SSSR vyhlásil - podobně jako Ukrajina, svoji samostatnost. Jakým právem si Ukrajina dovolila osamostatnění Krymu zabránit a přitom sobě toto právo přivlastnit? Autonomní republika vyhlásila referendum a na základě rozhodnutí 83 % obyvatel vyhlásila samostatnost. Teprve poté se přihlásila do svazku zemí Ruska. Tedy Ukrajině na Krymu nepatřilo vůbec nic a jen Ukrajinou ukradený Krym byl vrácen právoplatnému majiteli! Taková je pravda. A proto, že "Západ" znovu, tak jako v letech 1937-1940 fandí fašismu, neznamená, že jej musí v podpoře jemu milému nacismu následovat Východ Evropy! Pokud chcete mluvit o okupaci, tak jistě nejbrutálnější až sadistická proběhla a trvá v Kosovu, které ovládá USA sdoldateska. USA a spol. okupují Irák, Afghanistán, části Sýrie, Libyi, Panamu, Jemen ...... Světu vládne diktatura kapitálu, snad ta nejhorsí v historii Světa, je to spiknutí vyděračů, korupčníků a zkrumpovaných, vrahů a megazlodějů z povolání, žoldnéřů pekla, podvodníků, mengelů, hitlerů, goebbelsů!!! Je to spiknutí nelidských vyvrhelů proti lidstvu!

   Smazat
  2. 14:37 Ukrajina se vzdala nukleárnich zbraní za Ruský slib celistvosti svého uzemí. Jak každý ví,tak Rus nikdy žádnou dohodu nedodržel. Tak kdo je sprostý okupant RUS. Jinak, referendum se nekoná pokud mám za zády Ruský samopal, tak jako na Krymu.

   Smazat
  3. Ad 17:02 Vaše pohádky jsou jakoby někdo napsal, že jsme vstup do EU podepsali s německým samopalem v zádech a do NATO proto, že nad Prahou kroužil USA bombardér s atomovou bombou.

   Smazat
  4. 18:47 Chcete popřít,že ruské jednotky ve dnech referenda neoperovaly na celém Krymu? U každé místnosti stáli ruští vojáci se samopalem, to je podle vás svobodné referendum. A navíc toto referendum bylo dokonale zmanipulované. Ale já se ani nedivím. Slovo, jako demokracie hloupej komoušum nikdy nepochopí.

   Smazat
  5. 22:00 - jste typický pragokavárenský bezmozek. Ruská armáda byla na Krymu podle smlouvy s Ukrajinou o nájmu základen. Při volbách pomáhala ruská armáda místní policii chránit volební místnosti a voliče před útoky banderovců. U nás při volbách je také přítomna policie a kdyby byly teroristické útoky na voliče, nastoupí naše armáda jako ta ruská na Krymu. Přítomnost vojáků a policistů před volebními místnostmi a na ulicích není žádné ovlivňování voleb. Volby na Krymu byly svobodné, tajné, demokratické.

   Smazat
  6. 4.23 Tak ty máš opravdu dost. Ruská armáda bez označení, tak už to je venku,kdo tam byl! Však putler to po protestech světa taky přiznal.Volby na Krymu byly NESVOBODNÉ,ZMANIPULOVANÉ A NEDEMOKRATICKÉ. Tvoje demagogie, soudruhu je dokonalá.

   Smazat
 27. 9;00
  OMYL,RUSKO ODESPALO OKUPANTY Z uASS,PROTOŽE OD KONCE II.SVĚTOVÝ VÁLKY JSOU TO SVINĚ No.1.!!!!!!!!!!
  TAK DRŽ PEC TY PHUHU Z HAVLOTRENEK!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Radši popros svýho fýru, ať ti pořídí klávesnici s funkčím "Z" - abys moh aspoň pojmenovat správně vůz, jehož potahama se pravidelně prodíráš, když se tvůj pán rozhodně k projížďce škarpama Chujlostánu, putlerprde ... UAZ!!!!!!!

   Smazat
 28. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 29. Proč utíkají z Česka každý rok např. přes 300 stovky lékařů, kteří vystudovali za peníze daňových poplatníků - cca 5 mil Kč takto jeden každý ukradl!? Proč. Utekl Kožený na Západ, také Krejčíř to vzal na civilizovaný jih a ne do primitivního Ruska? Proč nejpočetnější skuopinou imigrantů u nás jsou Ukrajinci, kde vznikl znovu onen bájný svět kapitálu. A proč. také Slováci. A že se nás neštítí ani Francouzi, Britové, Američané? Je zajímavé, když za socíku od nás lidé utíkali, národ početně rostl, když utíkají dnes, národ vymírá - slušným tempem a zatím ani migranti tento pád nedokáží zastavit.

  OdpovědětSmazat
 30. Je zrejme, ze proti Rusku se vede cynicka, sadisticka valka pomoci demonizace v mediich, sankci, diplomaticke izolace, provokaci a vojenskych hrozeb. Naverbuji k tomu kdekoho vcetne Banderovcu, Ustasovcu, neonacistu, dzihadistu, teroristu.

  To nelze vysvetlit snahou obohatit se. Snaha mit moc, nabozensky a ideologicky fanatismus jsou silnejsimi motivy nez monetarni zisk. Penize jsou pouze prostredkem k cili. Americky establishmnet ovlada media a financuje sve kandidaty. Mysli si, ze jsou vladci sveta. Jak to funguje, je castecne popsano v knize "The Deep State" https://www.amazon.com/Deep-State-Constitution-Shadow-Government-ebook/dp/B00W2ZKIQM/ref=sr_1_6?s=books&ie=UTF8&qid=1535203999&sr=1-6&keywords=deep+state. Druhy faktor jsou neokonzervativni ideologove, puvodne Trockiste.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:52 Ten první odstavec, docela dobrá DEMAGOGIE.Ten odkaz na nějakej knižní brak, jak se říká,papír snese vše i prdel.

   Smazat
  2. 16:52-přidá se ten "druhý nebo samojediný" podruhé ke kritice pravdy?

   Smazat
  3. Ukázka 16:52 - došly argumenty, nastupují urážky a nadávky. Jak typické pro pražskou havlérku.

   Smazat
 31. I pán Bakala utekl.
  Do Švýcarska .
  Proč ne do Ruska ?

  OdpovědětSmazat
 32. K slzám mne dohnala úpřimná vzpověď zřejmě potomka germánského národa, který pomáhal nacismu v boji proti SSSR ve 2. světové válce . Uvádí, že Norové, Dánově a Nizozemci se tužili na výuchodní frontě a že tam poznali jak bědný je stav SSSR - který pak porazil Hitlera! Vzdor vztekající se světové diktatuře kapitálu, že se ji nedaří genocida Rusů a rozkradení jeho bohatství, vzdor všem sankcím, příkořím, podrazům, podvodům, sadismu také ze strany poskoků tohoto kapitálu, tedy i zemí EU, se nedaří tuto zemi pokořit. Proto čest a sláva budíž vzdána ruskému národu i ostatním národům této velké země! A zmar všem zločinným spolčením kapitálu!

  OdpovědětSmazat
 33. 21:42- U toho pána je to směsice genů a tím nevyrovnaností "zakořenění".To má vícero občanů naší republiky. Má ale snahu se orientovat v současnosti a jistě ví, že Češi se mohou spojit s Němci jen proti společnému nepříteli, ač jsou "nepřátelé" mezi sebou! Kupodivu opět Češi jako "nestádní" národ je dál než Germáni.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.