Reklama

středa 15. srpna 2018

Tomio Okamura: Politickým neziskovkám ani korunu z veřejných peněz

15.8. 2018   Rukojmí
Jsem rád, že se SPD po několikaletém tlaku konečně podařilo prosadit na vládní úroveň diskuzi o ukončení veřejného financování tzv. neziskovým organizacím s politickým a ideologickým programem, tedy těm, co podporují migraci, pozitivní diskriminaci, multikulturalismus, propagují na školách islám, platí novináře a jejich štvavé články a tak podobně.(viz článek na NR)
O peníze samozřejmě nechceme připravit ty organizace, které pomáhají handicapovaným, starším či sociálně slabým lidem nebo podporují sport.

V minulém volebním období o těchto našich návrzích tehdejší vláda hnutí ANO, ČSSD a KDU-ČSL nechtěla ani slyšet. Minulý týden, ale konečně ministryně financí Alena Schillerová řekla, že by chtěla snížit státní dotace neziskovým organizacím o 3 mld. Kč oproti 13,6 mld. Kč, které dostaly neziskovky vloni. Problém je však to, že se do toho reálně žádnému z ministrů vlády Andreje Babiše nechce a všichni říkají, že těmto neziskovkám ubírat nechtějí. Takže uvidíme, jaký bude skutečný výsledek, jestli to nebude jako obvykle od Andreje Babiše jen prázdné rétorické cvičení, aby si udržel novými sliby voliče.

Navíc, na tuto zatím ústní proklamaci by měl navázat další krok – v prvé řadě je třeba udělat audit a analýzu, která zjistí, kde všude a z jakých kapitol dostávají politické propagandistické organizace peníze. Umějí totiž vysávat všechna ministerstva, včetně státních firem – například organizace Transparency International tahala peníze i ze státního podniku Lesy ČR.

65 komentářů :

 1. Bravo, Tomio - zbyde víc peněz pro tebe. To, co dělají neziskovky, dokáže přece tvoje partička mnohem líp. Proto se tomu říká PŘÍMÁ demokracie.
  Přesto je od tebe velkorysé, že trochu peněz chceš přenechat i tvým milým Cikánům (tedy sociálně slabým, jak je hezky nazýváš).

  Tvoje rétorické cvičení rozhodně není PRÁZDNÉ - a doufejme, že ani tvoje kapsa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nekňuč, člověku v plísni. Až někdo konečně prosadí cosi, jako zákon FARA, to se teprve posereš.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  3. Nejrozkošnější byl Tomio, když ho Miloš Zeman po volbách podrbal za ouškem - a on se blaženě usmíval. Tak ho máme všichni rádi. Je to hodný pejsek - nejlepší přítel člověka. Pevně věřím, že nám tu přímou demokracii už brzy zavede. Pak se budeme mít rádi všichni, i ti, kdo si tu dnes nadávají...

   Smazat
  4. Kampak ses nám poděla Alenko?? A přitom jsi to před chvilkou tak hezky a mile napsala:
   "Zato tvůj zlý komentář je jen nenávistně - bezobsažný, hlupáčku. Začni konečně myslet."

   Doufám, že jsi nezačala MYSLET!

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat

  6. Alena - anonyme 14:01 -- zato tvůj zaštiplný komentář je bezobsažný.Otevři svou mysl a začni konečně vážně a kriticky přemýšlet o tom, kdo pracuje seriozně pro dobro naší země, a kdo je jen užvaněně ziskuchtivý populista. Tomio k bezduchým žvanilům určtě nepatří - stačí se podívat na výsledky práce SPD, okruh témat návrhů zákonů a jejich prosazování v PS. Na rozdíl od "švejkování a zaprděného čecháčkovského nálepkování - jsem za Tomiovu japonskou umanutost a pracovitost ráda, příteli.

   Smazat
  7. 15:22
   Otevírám nejen svou mysl, přítelkyně, otevírám své srdce člověku, který se svou japonskou umanutostí dovede naši zem křivolakou cestou až k přímé demokracii.
   A pak nám bude z Pražského Hradu kynout, a my budeme plácat ručičkama a po tvářích se nám budou řinout slzy štěstí.
   Jen někde někde vzadu budou zatvrzelí zptečníci cinkat klíčema - ale my se na ně nebudem zlobit, ale budeme je mít rádi.
   My totiž nejsme jako oni.

   - A pak se vrátí Kožený z Panenských ostrovů a dostane od Tomia medaili, protože vrátí republice ty peníze, o které se nám staral a které mezitím v potu tvíře rozmnožil o úroky.
   - A Krejčíř opraví vilu v Černošicích a bude jmenován ministrem spravedlnosti, protože on ví nejlíp, co je to spravedlnost. A taky dostane medaili - za čtvrtý odboj.
   - A pan Bakala pro všechny dohromady uspořádá lidovou veselici v Kaplického Národní knihovně, kterou nechá za své peníze postavit.
   - A pan Babiš dodá čerstvě vylíhlá kuřátka, aby se i děti měly z čeho radovat. (Copyright: Česká soda)

   A až pan Okamura umře, bude pohřben ve Svatováclavské kapli...
   Joj, to bude radosti!

   Smazat
  8. anonyme 15:09 /dtto 1401.že/ - neztrácím se, ale ráda napravuji gramatické i obsahové chyby,jichž se bezděčně dopustím, a to je celé. A co ty ? jsi jen anonymní "číslo"? Přiznej jméno , anebo se raději - vymaž. Tečka.

   Smazat
  9. „A pak nám bude z Pražského Hradu kynout, a my budeme plácat ručičkama a po tvářích se nám budou řinout slzy štěstí.“
   Něco mi říká, že Vy spíš plácáte ručičkama nad výšplechty velikánů z Demokratického bloku. A slzy štěstí jste jistě měl na krajíčku, když občan Schwarzenberk, už už byl prezidentem. To mohla být taková nádhera. P.K.

   Smazat
  10. 15:42

   Alenko, mé jméno je (jak kdysi řekl Odysseus Polyfémovi, který se taky vyptával po jméně) NIKDO.
   Ale můžeš mi klidně říkat Nobody, protože vedle světlého zjevu našeho velikána Tomia Okamury, jsem opravdu nula, nicka, nýmand...
   Pomlčka.

   Smazat
  11. Ó ne, milý pane, to se moc mýlíte. Schwarzenberg (tak se totiž správně píše občanské příjmení "pána z Krumlova") je odporná kreatura, takže tomu jsem tleskat nemohl.

   Mým hrdinou je Tomio Okamura, který je jediným důstojným pokračovatelem velikého autora a zároveň protagonisty absurdního dramatu Václava Havla. Na ty dva je proto náš národ právem hrdý.

   Smazat
  12. 15:34 Tedy, vám z toho pana Okamury pěkně hrabe. Takhle naděláno v gatích mají jenom gauneři. A to ti největší jsou známí ještě rčením, že nejhorší smrt je z vyděšení.

   Smazat
  13. Anonymní15. srpna 2018 15:53
   V pohledu na občana Schwarzengerka jsme se shodli, ale pokud hledáte následníka velkého dramatika, potom jste vedle. A přitom zde je a v posledních volbách ukázal své kvality. Ty krásné a padnoucí brýle, ten důstojný ranní tanec. Jistě, již to není na slzy štěstí, ale na důkaz prezidentských kvalit pana Drahoše, to havloidům dostačuje. P.K.

   Smazat
  14. 16:34
   Něměl byste to zlehčovat. Koneckonců přece nejde o nic menšího než o osud našeho národa. Jediný z politiků, kdo se Václavu Havlovi vyrovná charakterem, výřečností a politickým talentem, a kdo je tedy hoden kráčet v jeho šlépějích, je dnes Tomio Okamura. Ale možná, že se už brzy setkáme s jeho následníky. A pak bude konečně ta havloidní kavárna navždy vytlačena okamuroidními vlastenci.
   Jenom nesmíme ztrácet odvahu a naději! Každý z nás musí být z křemene...
   Jak pravil Havlův Hamlet Hugo Pludek:
   "Chyť zajíce, ať ho máš!"

   Smazat
  15. To je zas učenej rospras.
   Pardon, rozpraf.
   Samej choriáš.

   Smazat
  16. Anonymní15. srpna 2018 16:43
   Já to myslím docela vážně, ale Vy to všechno zlehčujete. Ani jste si nedal práci s psychicko morálními profily lidí a šmahem říkáte, že jsou stejní. Ale oni nejsou.

   „Jak pravil Havlův Hamlet Hugo Pludek:
   "Chyť zajíce, ať ho máš!"“
   Už jenom z této ukázky je patrné, že Havel je prostě nedostižný - svým způsobem. Proto neubližujme nikomu tím, že ho budeme srovnávat s tímto Velikánem. I havloidi nám budou vděční. P.K.

   Smazat
  17. 17:00

   Ani náhodou si nemyslím, a ani jsem to neřekl, že jsou všichni stejní.
   Navíc: Nová doba nové chce mít činy.

   Víte, ono vůbec není zaručeno, že tato věta ze "Zahradní slavnosti" je opravdu dílem Václava Havla. Původní myšlenka hry (a možná i řada konkrétních pasáží - např. o zahajovačích a likvidátorech) je totiž od Ivana Vyskočila.

   Zcela originální myšlenka VH je naproti tomu jeho věta z novoročního projevu 1990, kterou pak opakoval v roce 1999:
   "...nebyl do svého úřadu vynesen proto, abych vám lhal. Nechci vám lhát ani dnes..."
   A tady vidím u Tomia Okamury zřetelnou kontinuitu.

   Smazat
  18. Za sociálně slabé pan Okamura, nemyslí naše trvale nepracující opalené spoluobčany a to všichni víme.

   Smazat
  19. Anonymní15. srpna 2018 17:07
   Děkuji, že jste se mi svěřil se svými pochybnostmi o autorství havlových děl. Dneska je to samé plagiátorství, dokonce i mezi ministry. Zde bych hledal tu kontinuitu.
   U Okamury jste vedle, ale což, každý nemůže být analytik. P.K.

   Smazat
  20. 17:53

   To nejsou jen mé pochybnosti. To bylo nejednou veřejně diskutováno.

   A kdo/co to je "analytik"? To je snad slovo z nějakého televizního žargónu, ne?

   Smazat
  21. Něco tady páchne

   "(Tomio Okamuro, moc mluvíte a na své voliče z vysoka kálíte, zde: " Předmět: Fwd: podatelna Kanceláře PSP ČR - Váš dokument Poslanec pan Tomio Okamura, Parlament České republiky Poslanecká sněmovna Sněmovní 176/4 118 26 Praha 1 - Malá Strana. zaevidován s čj. PS2018/008718
   Odesláno: 25.6.2018 16:56:15
   byla přečtena: 25.6.2018 16:56:51)!!! M.K. OMLUVA pouze vsuvka k Vašemu trefnému článku, děkuji!".

   Martin Koller

   15. 8. 2018

   Vedro téměř africké neinspiruje k dlouhému psaní, ani čtení. Nicméně i v něm pokračuje historie přesunu od demokracie k vládě jednoho oligarchy a jeho poslušných poskoků, a zároveň afroislámský přesun do Evropy. V Praze, Brně i dalších městech to může přehlédnout pouze slepec. Nicméně to nikomu z českých politiků nevadí, stejně jako ilegální ubytovávání a ekonomické ztráty z něj. Naopak e o závod staví nové domy. Mladí Češi na předražené bydlení nemají, ale za migranty je bude platit stát z našich daní. Skvělý kšeft. Jen se u nás stále hraje komedie, že nejsou všichni parta z pražské havlérky, které jsou občané a voliči k smíchu, coby dojné ovce ... Souhlas!


   Ramón

   Smazat
  22. Anonymní15. srpna 2018 17:59
   Mohl byste upřesnit ty své pochybnosti? Zatím jsem se pouze dověděl, že :
   „A pak nám bude z Pražského Hradu kynout, a my budeme plácat ručičkama a po tvářích se nám budou řinout slzy štěstí.“
   A na to jsem reagoval. Tak jak to tedy vlastně je? Když se vyjádříte věcně, odpovím věcně. P.K.

   Smazat
  23. 18:51

   Ty "pochybnosti" se jasně týkaly Havlova autorství. Měl jsem zato, že i Vám to je jasné.

   Čemu tedy vlastně nerozumíte - mé vizi šťastného lidu, který se raduje z Okamurova vítězství?
   Nebo tomu, že politikové vystupují na scénu a hrají role?
   ---
   A co je to ten "analytik"?

   Smazat
  24. Kdo nevoli Okamuru nikdy se nedoví ,jak to mysli ,jestli lže nebo je prospěchář!!! Ti co tu vládnou 28 let, tak nás přivedli na pokraj zkázy a ANO s Piráty je stejná sebranka ,a až ekonomika dojde do bodu mrazu a nebudete mít co žrát ,ale to jen to jedno, přijdete o všechno a váš smysl života se zhroutí!!! Mě se hodně splnilo ,ale vám to dojde ale už bude pozdě !Česko je poskok všech státu ,tak jak vy všech politiku ,zlodějů zaprodanců !!!!

   Smazat
 2. Paní ministryně Schillerová řekla , že by chtěla ....
  Já bych toho chtěl ! A u toho to asi zůstane .

  OdpovědětSmazat
 3. Ziskové "false flag" politické šmejdy odpojit od cecíků Státního rozpočtu, společnosti prospěšným charitativním neziskovkám přidat! Dobrý nápad! Bude SPD investigativní, ale konstruktivní opozicí ? Anebo se přidá k blokování demokracie Kalouskovým "Demokratickým blokem" zavedených parlamentních stran (opozičníky ČSSD a.s. nevyjímaje) za účinné pomoci českého "deep state" tj. Pražské kavárny, ČT a kolaborujících medií! To se pozná až při hlasování o zákonech o NGO, ČT a dalších,že! Zatím to ale vypadá na boj o body v permanentní volební kampani. Jak krátkozraké!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mimo výše uvedené cíle v otázce prvků přímé demokracie hnutí usiluje o zpřísnění imigrační politiky, omezení systému sociálních dávek, tak aby z něj čerpali jen plně integrovaní občané, důraz na plnou integraci menšin, zvýšení platů policistů, podporu národního cítění a národní kultury pod heslem „Národ sobě“, snižování daní a podporu podnikání a v neposlední řadě o potlačení byrokracie. ... ... ...
   V prosinci 2017 rozhodlo hnutí na vlastní konferenci, že se přemění na spolek. Toto rozhodnutí nabylo účinnosti v březnu 2018.

   Smazat
  2. Ale nelekejte se děti, ještě není pohádky konec.
   Z několika na sobě nezávislých zdrojů se totiž Parlamentním Listům.cz podařilo získat informace o tom, že Tomio Okamura zakládá Stranu přímé demokracie. Ačkoli to někdejší senátor v přímé konfrontaci s naší redakcí popřel, fakta mluví jasně.
   „Dobrý den, o žádné straně s tímto názvem nevím a ani nevím o tom, že by kdokoli z mých příznivců či příznivci Úsvitu zakládali stranu s tímto názvem,“ řekl Okamura ParlamentnímListům.cz 14. dubna.

   Naše zdroje však trvaly na svém. „Není to pravda, Okamura o tomto jednal a jedná, zatím se neví nic bližšího, ale směřuje to ke spojení s SPOZ a už se mají sbírat podpisy,“ přiznaly naše zdroje.

   ParlamentníListy.cz získaly důkaz, který Okamurovo vyjádření zpochybňuje. Už 3. dubna letošního roku, víc než týden před naším dotazem, přesně v 11:09 totiž byla aktualizována doména SPD.cz: zkratka Strany přímé demokracie. Náhoda? Možná ano. Co ale náhoda není, to je držitel této domény. Jím není nikdo jiný než Tomio Okamura osobně. Samotnou doménu přitom registroval v listopadu loňského roku.
   A teď pěkně spinkat, milé děti. Příště vám budu vyprávět, jak pohádka pokračuje......

   Smazat
  3. Dědečku, ten pan Okamura je ale docela chytrý člověk, že se tak dokázal poučit z té zrady jeho kolegů v Úsvitu. Ta my bychom byly také tak opatrné. P.K.

   Smazat
  4. To je má ročíld platit ze svýho?

   Smazat
  5. 15. srpna 2018 14:43

   To jste spadli ze stromu na hlavu? "důraz na plnou integraci menšin" a kam pak? Doprdele už! Do té své pražské exkluzivní vily nebo k Vám domů!

   Proboha, jen to né, odpovídám za Vás, Integrante ...!!! Nemá pro toto řešení, pouze žvaní do zdi.


   Ramón
   Smazat
  6. Ramóne, 14:43 to myslel asi jinak, "poprat se kulturně" s integrací stávajících menšin historických dosud neintegrovaných, nikoliv nově přibyvších! Jinak máme jinou variantu než SPD?

   Smazat
  7. Mírečku 15. srpna 2018 20:17

   Já nemám na mysli nově příchozí, ale zde již přemnožené, dále u nás neúnosné! Nechť, kdo je chce od nás integrovat k sobě!!! Né, co nejdál od sebe, držím mu palce!?

   MMR-ČR Dostálová (ANO), je chce u nás rozprostřít pěkně po celém městě - Armagedon, hezky k sobě k Dostálové do Hořic, kde přebývá a bude mít príma sousedy a pokud půjde všem vzorem, může si je vzít jako spolubydlící!

   Mírku já jsem SPD volil, poté jsem se na něho i SPD obrátil písemně a dočkal jsem se dodnes pouze tohoto, opakuji:

   " Předmět: Fwd: podatelna Kanceláře PSP ČR - Váš dokument Poslanec pan Tomio Okamura, Parlament České republiky Poslanecká sněmovna Sněmovní 176/4 118 26 Praha 1 - Malá Strana. zaevidován s čj. PS2018/008718 (!!!)
   Odesláno: 25.6.2018 16:56:15
   byla přečtena: 25.6.2018 16:56:51 "!?   Andro dikhiben, Ramón

   Smazat
 4. „Takže uvidíme, jaký bude skutečný výsledek, jestli to nebude jako obvykle od Andreje Babiše jen prázdné rétorické cvičení, aby si udržel novými sliby voliče.“
  Pan Okamura, by se mohl živit věštěním. Samozřejmě, že šlo ze strany A. Babiše jen o prázdné rétorické cvičení. Podporovat a posilovat politické neziskovky, je úkol od jeho přátel Tuska a Junckera a ty on zklamat nehodlá. To by se nestal jedním z nich. On jim hodlá předvést nový způsob oblbování občanů a jejich paralyzování při pohledu na nové a nové přivandrovalce. Třeba dostane i Kalergiho řád. P.K.

  OdpovědětSmazat
 5. Tedy i pokud jde o dojení peněz ze státní pokladny čili z kapes pracujících, tak by měl být i dozor nad těmi, které tzv. pomáhají fyzicky či psychicky slabším a potřebným. Zda touto pomocí není kryta pomoc hlavně vlastním kapsám "managerům neziskovek".

  OdpovědětSmazat
 6. 14,47 I kdyby jste měl v polovině věcí pravdu tak nic lepšího než SPD na politické scéně nemáme a pokud mu dáme hlasy tak je nejdůležitější prosadit referenda a pak bude i na jeho případná špatná rozhodnutí páka. Jinak se nic nepohne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 15.srpna 2018 16:46

   Možná máte recht - tonoucí se i špatné páky chytá...

   Leč takový pesimista jako Vy bych zas nebyl, abych musel věřit, že "nic lepšího nemáme".
   Nemám, navzdory všemu co se tu za těch 29 let seběhlo, o svých spoluobčanech tak nízké mínění.

   A referendum - to je muška jenom zlatá .....

   Kokotko

   Smazat
  2. Anonymní15. srpna 2018 16:53
   Kokotko, tak dejte vědět, kdo to je? P.K.

   Smazat
  3. 17:45

   Je mi líto, ale nejsem něčí obdivovatel ani nerozdávám rady nebo doporučení. To je, mám pocit, spíš Vaše parketa. Musíte si tedy poradit sám.

   Kokotko

   Smazat
  4. Anonymní15. srpna 2018 17:50
   Kokotko, nesmíte se na mě zlobit, ale mám z Vás pocit, že si vymýšlíte. P.K.

   Smazat
 7. Sikmooky pablb je ekonomicky imigrant. Vypakujte ho zpatky do Japonska, at zase dela popelare a zase se pocurava:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nesouhlasím.

   Kokotko

   Smazat
  2. 17:27
   Nejsou všichni jako ty, počuraný hajzldědku.

   Tidehunter

   Smazat
 8. 17:27
  AJTA KRAJTA, KRASAVEC ALA KNÍŽE POSERPLÍNA SE PROJEVUJE???!!!!!☺
  TAK SI ZABAL PLÍNY A PLNÝ NOČNÍKY A HYBAJ DO MER-KHELOSTÁNU TY HAVLOTROSKO!!!!!!!☺☺☺
  VOLIČ SPD

  OdpovědětSmazat
 9. Datum: 9. 8. 2018 10:26:49
  Předmět: zpráva z Fb. Pisatelovi zablokovali komentáře

  Jitka Hummelová Roudnická‎ pro Litvínov

  20 hod

  Svedek primo z mista
  Přátelé i vy ostatni. Cítím hlubokou bezmoc vztek a smutek zároveň. Dnes jsem s manželkou a dětmi navštívil koupaliště Plivatko v Dubí. Otřesný zážitek který jsme zažily mne přesvědčil o tom že soužití majority s minoritou je už přes všechny snahy, prohlášení a další kecy nemožné. Konflikt který se odehrál v dětském brouzdališti. Pro ty kdo nevěří znova píšu v dětském brouzdališti. Začátek byl banální jak už to tak v dnešní době bývá. Takzvané bílé deti a romské děti si prostě v brouzdališti hráli jak umí. Nevím jak bych je jinak rozlišil protože do dneška pro mne byli jen jedny děti a lidi jsem rozlišoval jen na dobré a spatne. Pak jedno romské dítě věřím že nechtěně začalo topit dítě takzvané bílé. Matka bílého dítěte priskocila dítě co topilo její dítě chytla odstrcila a zvedla svoje dítě. A tím to mělo skončit. Bohužel, neskončilo. Matka romského dítěte priskocila kromě sprostých a samozřejmě rasistických nadavek začala opravdu hodně brutálně bit matku topného dítěte rány střídal brutální tahání za vlasy. Během toho zmatku jeden obyčejný mladý muž podotýkám úplně obyčejný vůbec žádná vazba a jak jsem se později dozvěděl nebyl dokonce ani známý těch napadených vbehl do bazenu a snažil se napadené ženě pomocí. V tu chvíli už v bazenu mezi ještě pár dětmi které nechápali co se děje křičely a brecely byly naběhle dvě romské ženy a dalších šest romských chlapů. Ženě se v tu chvíli podařilo z bazénu utéct a všech těchto minimálně 7 lidi začalo brutálně bit kluka co se ženě snažil po oči a když píšu brutálně tak mi věřte že to bylo opravdu strašlivé protože od té chvíle jsem to vše viděl asi že tři metrů, předchozí dej jsem viděl z větší dálky ale běžel jsem k místu protože tam byla moje žena a jedno z mých deti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Připadal jsem si jak v tranzu a nejdřív mne napadlo že pobežím pro zbraň a vystřelím a pomůže to ale najednou jsem viděl toho kluka v krvi jak ho řezou a byl tam v tu chvíli jenom on a těch 7 hrdinu navíc jak na potvoru jsem 9 plasmusku nechal v aute. Jako by zdálky slyším moji ženu Peťo bez tam oni ho zabijou a já kterej se v životě pral asi petkrat z toho jsem dvakrát slušně nafasoval jsem jak v takový mlze viděl obličej toho kluka jak je tam sám a najednou jsem vedel že tam musím i kdyby mne dobili jak jeho. Běžím tam křičím nechte ho snažím se ho vytáhnout z pod nich, najednou už kolem sebe vidím plavcika a pár dalších takzvané bilejch chlapů. Přestávaji ho najednou mlatit, většina někam zmizí, nevím jak je to možný ale najednou vidím normálně kdyby jste všechny co ho mlátil postavili přede mne nedokážu je popsat, vidím toho kluka krvavé potrhanej bez zubů ale žije. Bazének plnej jeho krve já ruce a nohy taky od jeho krve. Nechápu nic jak v tranzu se jdu osprchovat, najednou už se objevuje policie tábor jakože bílých pravdivé popisuje situaci, moje žena co to viděla od úplného začátku popisuje taktéž. Romská žena co konflikt začala je pritomna popisuje zcela lživé celou situaci. Probírá mne to z letargie začnu řvát na celé kolo proč lze policista mne div nezatkne ale když mu říkám že jsem byl první kdo skočil pomocí tomu klukovi pochopí situaci a uklidní mne i sebe.

   Smazat
  2. Mám pár přátel mezi romy Vietnamci a i dalšími. Jestli se vám po zveřejnění tohoto pravdivého příběhu nelíbí že po dnešku už budu dělat rozdíly odebere si mne z přátel. Tolik zloby vyhruzek a nadavek co se dneska sešlo na moji rodinu děti a okolní přihlížející už nejsem ochoten tolerovat Přísahám na vše a všechny co mám rád že co jsem napsal je nepribarvena pravda. Nejsem žádné hrdina je mi zle ještě teď při pomyšlení že jsme mohli se ženou dopadnout jako ten mladík. On hrdina je, udělal co bylo správné, doufám že se někdy ještě uvidíme, při odjezdu záchranky se na mne podíval a podekoval v tu chvíli jsem se na vteřinu cejtil strašně dobře. Ještě se omlouvám za případné pravopis, jsem pořád v tezkejch emocich a navíc telefon to dělá někdy sám. Podepisují se celým svým jménem aby nikdo nebyl na pochybách že je to jenom anonymní zvlášť.
   Petr Stefanec

   Smazat
  3. 18:34 18:35 18:36

   Podařilo se Vám přesvědčit mě, že Vaše zášť není anonymní.

   Kokotko

   Smazat
  4. Už brzy i u Vás, nebojte do dvaceti let se dočkáte všichni v České republice, bude jim malá!

   Zde:

   http://www.novarepublika.cz/2018/08/litomericky-seminar-2018.html

   Ramón

   Smazat
  5. 18:41 A jistě ji taky chápete, jako každý, kdo nerad nespravedlnost, a násilí.

   Smazat
 10. Ať si tady kdejaky "nerozuma" poblafava, co chce. Řešení SPD jsou radikální, ale povedou k výsledkům. Pokud by v budoucnu šly špatným směrem, tak je možné je korigovat. To, co předvádí ti současní panáčcci je je "Deimos a Phobos", pro české "Vency" - děs a hrůza. Je prostě potřeba zamíchat tou jímkou plnou jedovatých hadů, podle starého receptu nechat krysy se navzájem požrat, samozřejmě, mít nad tím alespoň trochu kontrolu. Takže vy "nerozumove český moravský a slezský", zkuste se zamyslet a volit někoho jiného, třeba jen, aby se situací trochu pohnul. Probuďte se vy "hidioti".

  OdpovědětSmazat
 11. Točí se seriál buzny na tahu .
  Jééé to bude žúúúúžo .

  OdpovědětSmazat
 12. Byly takový problémy za Masaryka?
  Nebyly.
  Jak se potulný cikáni přiblížili k Praze, chytli je v Hodkovičkách četníci ae sklepě bránické direkce je tejden mlátili šlákštokem nebo kolbnou.
  Ty už se nevrátili.
  Otec je jako malej kluk slýchal úpět a narušilo to jeho vztah k četnictvu.

  PS. A to jim tatíček Masaryk nařídil střílet do hladovejch pochodů, aby plutokrat ušetřil.

  OdpovědětSmazat
 13. Tomio !
  Kdy uděláte pořádek s cigány ?
  To že 99% jich nechodí do práce je realita . Ale nemůžou napadat nás kteří je živíme .

  OdpovědětSmazat
 14. Okamuru,SPD, budu volit.Je potřeba zvolit pana Jakla do Senátu.To,aby provětral ty vlezdoprdelistické euro a NATO parchanty,kteří za jidášský groš zaprodají republiku.

  OdpovědětSmazat
 15. V loňském roce opět klesla produkce oceli. Vyrobilo se méně koksu, na polích vyrostlo méně pšenice a snížil se počet dojnic. No a elity nám tvrdí, že HDP roste! Vždyť to dá selský rozum, že to není možný. Zachránit nás může jenom Tomio.

  OdpovědětSmazat
 16. Snažil jsem se prokousat až na konec diskuse,ale musím konstatovat,že jsou to povětšinou šplechty a bláboly.Tož tak

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:12
   Dejte k dobru něco hodnotnýho, to 21:12 byl také blábol.

   Smazat
 17. Můžete si plivat na Okamuru a SPD ale je to pro nás jediná volba. Pryč se slouhama eu a parazity z neziskovek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:49

   Poplivanej Okamura je jediná volba?!
   No, to ti, teda vám (koukám, že tu zastupuješ nějakej kolektiv), fakt nezávidím. V takový zoufalý nouzi bych vážně bejt nechtěl!

   Smazat
  2. 22:53 Asi si nečetl diskuzi nezastupuji kolektiv ale mluvím např za naši rodinu. Ty máš asi na výběr že kdu top09 ano čssd ods tak vybírej.

   Smazat
 18. Nemusím číst Okamuru, abych věděl, že neziskovkám je třeba sebrat veškerou podporu od státu. Funkce, které neziskovky plní a které je schopen plnit stát, má plnit stát. Má na to spousty úředníků. Daleko víc než za socialismu. Tak proč neziskovky ? To mě připomíná outsorcing.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neziskovky-to je věčný koloběh peněz.Natáhnou ruku,vládla poskočí a dodá i když neví na co,otroci podpinďousů s vymytými mozky jsou nahnáni na uliční akce,vrazí se jim do ruky nějaké heslo na tyči,řvou se hesla předskokanů a pak se vyinkasují za tuto odvedenou práci prašule.Viz v době nedávné!
   Jedině Okamura a snad s KSČM,udělají v tomto Absurdistátu trochu pořádek!Slyšeli jste včera komentář senátorů k nedostatku vody a horku?Jedna ubohá katastrofa!Přihodit ještě zrušení SENÁTU!KDO TO SVINSTVO MÁ UŽIVIT?

   Smazat
 19. A tebe zavřít na doživotí, asijkovietnamský magore.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.