Reklama

sobota 25. srpna 2018

Tomio Okamura:Invaze vetřelců z Afriky

25.8. 2018    Rukojmí
Další stovky agresivních nezákonných migrantů z islámských zemí včera násilně proniklo přímo na území EU do španělské enklávy Ceuta na severu Afriky.
Opět zranili španělské policisty, na které útočili kyselinou a nehašeným vápnem, které způsobují popáleniny, a házeli exkrementy. K překonání plotu použili migranti nůžky na plech, kterými rozstříhali plot. Znovu se tak opakuje dokola stále stejný scénář, kdy například minulý měsíc na stejném místě proniklo přímo na území EU více než 700 osob a tito agresivní migranti opět zranili desítky zasahujících policistů, na které také házeli fekálie, nehašené vápno, které dráždí a leptá kůži, útočili zápalnými lahvemi či sprejovými lahvemi s hořlavými látkami, které sloužily jako podomácku zhotovené plamenomety. To jsou zase další doktoři a inženýři? Ne. Je to invaze.

Další migrační vlna je bezesporu také odpovědí na nejnovější návrh Evropské komise (EK), která chce platit z našich daní na každého migranta 6 tisíc EUR (155 tis. Kč) té zemi EU, která si ho převezme. Zatím „dobrovolně“. Navíc chce EK přispívat 500 EUR na přesun takového migranta z pobřeží do příslušné země EU. O tomto návrhu EK rozhodl 29. června Summit EU, o kterém premiér Andrej Babiš lživě informoval českou veřejnost, že prý zabránil migraci. Stejně tak obelhává naše občany ministr vnitra a zahraničí Jan Hamáček (ČSSD). Přesný opak je pravdou, tak jak ihned informovalo naše hnutí SPD. A premiér Babiš nedomluvil vůbec nic. Naopak je situace ještě horší a EU tlačí na přijímání migrantů za každou cenu. Migrace je plánem EU – to je potřeba jasně zdůraznit.

Hnutí SPD s těmito postupy zásadně nesouhlasí a jako jediná strana v Parlamentu prosazujeme nulovou toleranci této migrace a odmítáme diktáty Bruselu. Klíčové budou volby do Evropského parlamentu příští rok v květnu, kde je nutné, aby vlastenecké strany celé Evropy včetně SPD získaly co nejvíce mandátů, abychom mohli změnit politiku EU zevnitř směrem k Unii evropských národů (UEN), tedy k co nejužší spolupráci suverénních evropských zemí bez diktátu Bruselu. Při zachování volného pohybu občanů EU, kapitálu, zboží a služeb.

63 komentářů :

 1. Souhlasím s panem Okamurou. Samozřejmě, že to nejsou migranti, jsou to nepřátelé. A ti, co jim pomáhají, jsou naši nepřátelé taktéž. A dokud je politici nebudou takto nazývat, těžko můžeme hledat účinnou obranu. A na obranu státu máme armádu, nestyďme se za to. Je smutné vidět a slyšet, co všechno mají armády NATO ve své výzbroji a pak kapitulovat před bandou neandrtálců.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je jen otázka krátkého času,kdy začnou na hranicích ozbrojené střety....už ta tolerovaná migrace je ve své podstatě válka.....

   Smazat
  2. tonicekkopr26. srpna 2018 6:01
   Ano, je to válka. Naši nepřátelé zaujímají pozice, ale my se jich ptáme, čím můžeme pomoci. Je to nepřátelská činnost našich politiků, zaměřená proti nám, občanům.
   Zastupitelská „demokracie“ selhala, je nutno zavést prvky přímé demokracie, možnost občanů, zasahovat do praktické politiky. P.K.

   Smazat
 2. 20:28 ...je od Hokarc

  OdpovědětSmazat
 3. Pane Okamuro !
  Trumpova Amerika vam fandi ! Jste chlouba evropske
  civilizace a jste velmi potrebny pro Ceskou republiku !

  OdpovědětSmazat
 4. Tak přesný pane Okamuro je třeba aby SPD volilo více lidí.

  OdpovědětSmazat
 5. Tenhle Japonskej Eskimák, na kterého každý rozumný člověk kašle, bude strašit migrantama do roztrhání těla. Kope a pomlouvá ostatní politiky kolem sebe. Proč? Protože prokoukli toho užvaněnýho populistu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:32 chcete tvrdit, že informace o útocích "migrantů" v Ceutě jsou vylhané? Chcete tvrdit, že příliv lidí toho typu jaký útočí v Ceutě, není pro Evropu žádným nebezpečím?
   Vaše čeština ovšem naznačuje, že těžko budete schopen věcně odpovědět. Například, běžně sečtělí Češi píší Eskymáka správně s tvrdým "y". I kdyby hloupě nadávali, jako vy.

   Smazat
  2. 22:32 Rozumní lidé prokoukly kraďouska,němcovou,bělobrádka,fialu,gazdíka a další hajzly a proto je nevolí. V Říjnu zas dostanete kopanec do zadku.

   Smazat
  3. Anonym 22:32 je těžce nemocný člověk,potřebuje izolaci,léčbu prací na čerstvém vzduchu někde na Dálném východě....

   Smazat
  4. Hajzli rusi. Invaziou v roku 1968 nas pripravili o ekonomickú prosperitu a tým padom aj o početnú moslimskú komunitu, ktorá mohla byť v Čechach a na Slovensku už dávno etablovaná. Moslim nepôjde tam, kde je nízka životná uroveň, čiže nízke socialné davky. Nebyť rusov, tak Čechy a Slovensko mohli byť bohaté kapitalistické krajiny s milionovou až dvojmilionovou moslimskou komunitou.
   Toto im neodpustim, lebo ja tu moslimov jednoducho chcem.

   Smazat
  5. Neni Eskymak ,je to fašoun.A japonskej.Tam jich bylo dost a dost.Ted je vyvazeji k nam.Pozdrav panbu,to jsme to dopracovali.

   Smazat
  6. Mongole 13:04, raději se k ničenu nevyjadřuj ty lopato, tvoje gramatika je katastrofální.

   Smazat
  7. 21:15: Čo si to dovoluješ písať za Slovensko tie svoje debility a hlúposti. A hanobiť slovenčinu svou negramotnosťou na úrovni IQ humpacieho koňa.
   Jano z Horného valalu

   Smazat
 6. „Migrace je plánem EU – to je potřeba jasně zdůraznit.“
  „.. premiér Babiš nedomluvil vůbec nic.“

  To se dalo očekávat. Kdyby se chtěl AB postavit politice EU na rozvrat evropských států, tak by si vzal do koalice SPD.
  Bez silnější pozice SPD, se Praha zařadí po bok Malmo, Marseille a dalších, již rozvracených západoevropských měst. Vlastenci volí SPD. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím, zůstala nám jen poslední naděje SPD. Vracím se však k Tomiově příspěvku. Je zajímavé, jak "statečná" španělská policie hrdinně zmlátila Katalánce. Opice z Afriky nechá lozit po hraničních plotech nechá po sobě házet exkrementy a není schopná zasáhnout. Je to všechno řízené z Bruselu.

   Smazat
 7. Jedině OKAMURA!!!!
  Japonský samuraj!!!
  Volím OKAMURU!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. My také,nikdo jiný nám nezbývá.Ač je to částeně japonec, je větší náš vlastenec ,než pár pomatených vlastizrádných zaprodanců.Volíme T.Okamuru.

   Smazat
  2. Nevadí mi, že je pan Okamura poloviční Japonec, protože chrání naši vlast. Vadí mi Češi, kteří jsou ochotni prodat svou duši, svoji vlast a s ní i všechny její obyvatele třeba čertu, pokud jim to
   přinese mocenský či ekonomický prospěch. Naši slovanští předkové v této souvislosti hovořili o společnosti se zvířecími pravidly, ve které jako v říši zvířat, je slabší požírán silnějším. Tento typ společnosti, kam patří jak diktatura, tak demokracie, vždy vedl k evolučnímu úpadku člověka. Smysl má pouze společnost s lidským chápání světa, tj. společnost, ve které platí rovnost, kdy každý jedná s každým nikoliv z pozice síly, ale rovnosti. Řekl bych, že takto to vidí současné Rusko, proto je trnem v oku západnímu světu se zvířecím vnímáním světa.

   Smazat
  3. Pan Okamura je spojením Japonce, Korejky => s Moravankou. Pokud vím, Korejci ani Japonci s námi nikdy v reálu nebojovali, neokupovali naše území, ani náš národ nezotročovali, jako tak odedávna činí TI, KTEŘÍ SI OD ROKU 1871 ŘÍKAJÍ NĚMCI (DEUTSCH) a za které se u nás odedávna podbízeli Židé, protože to více vynášelo, být na straně predátora a brát si podíl na jeho kořisti. Za našince se maskují až po lekci reálného "němectví neněmců" z Druhé světové.

   A tak vznikají unikáty jako Jiří DIENTSBIER jun... s konfliktem loyalit k USA (je občan narozením) jako Žid, po obou rodičích je vázán loyalitou k Izraeli a ke všem diasporám světa - s právem na izraelský pas a na repatriaci do Izraele ALL INCLUSIVE, TAKŽE, když kandidoval na presdidenta ČR, vyzval jsem ho v několika diskusích, aby se vzdal cizích státních občanství, a ABY SI PONECHAL POUZE OBČANSTVÍ ČR - KDE DĚLÁ POLITICKOU KARIÉRU, ABY BYL LOYALITOU POVINOVÁN POUZE K ČR - PANÁČEK SE ANI NEOBTĚŽOVAL REAGOVAT, TICHO PO PĚŠINĚ... a čeští joudové přesto věří, že v Potátově systému loyalit není ta vůči ČR a Českému národu úplně poslední, někde za domácím mazlíčkem)... a tohohle EXOTA DIENTSBIERA VOLÍ. Proč tedy nevolit pana OKAMURU? Vždyť je občanem jenom ČR a Japonska, další USA okupované kolonie z druhého konce světa... Japonska, se kterým jsme nikdy neměli hraniční spory, ani japonská menšina nikdy neodtrhla podstatnou část Čech a nepřipojila ji k Japonskému císařství? Přes válečný stav z doby Druhé světové (pro ČSR od 17.9.1938 do 7. 5. 1957 - kdy byl válečný stav s Japonskem ukončen) nevkročila za války ani česká, ani japonská ozbrojená moc na území druhé strany, nikoho nezabila, ani nezpůsobila druhé straně materiální škody...

   Smazat
  4. 11:12- pane tleskám, byť nevím komu.

   Smazat
  5. 11.12.Tak jste nam tady udelal z Japoncu uplne beranky.Činani by asi koukali.Jejich nekolik mrtvych umucenych ,rozctvrcenych spoluobcanu by neverili.Arabove nam neudelali taky nic a cernosi z Afriky take ne.Logika historika na baterky.

   Smazat
  6. Co to meleš ty negramotný blbe 12:59. Klidně si nastěhuj domů a živ si je ze svého idiote. A o logice se nebav, té vůbec nerozumíš.

   Smazat
  7. Hochu 23:34, nebráním tvému vyznáni lasky k Tomiovi, ale počkej si, jak se zachová, až se z gumáků na Dunaji vynoří japonečci.

   Smazat
 8. Tak na vlastní lid v Barceloně poslali brutální policii, která je mlátila hlava nehlava. A na tyto vetřelce se jen dívají a nesmí zasáhnout. To je otřesné!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vždyť ti Katalánci jsou běloši a dělali potíže i Caudillovi Francisco Franco.

   Mimochodem teď nějaká parlamentní verbež ve Španělsku chce ostatky Francisca Franco vykopat z čestného hrobu a zahrabat jej někde kdoví kde. Sice velel španělské cizinecké legii, kde byl v bojích, kterých se osobně zúčastňoval, smrtelně raněn... ale Bůh mu dopřál uzdravení, aby generál Franco mohl zachovat Španělsko, či to, co z něho začátkem dvacátého století zbylo, pro budoucnost.

   Smazat
 9. Jak by asi tito vetřelci dopadli kdyby se o něco podobného pokusili na USA hranici s Mexikem ? Odověz si každý sám kdo máš v hlavě aspoň trochu rozumu místo pilin .

  OdpovědětSmazat
 10. Dnes je jasné, že migrace muslimů a islamizace Evropy je plánovaná programově nejvyššími představiteli Evropské unie a OSN. Islám se rozšiřuje i u nás, kde běžně už po ulicích potkáváte ženy zahalené v bůrkách. Ombucmanka Šabatová a soudkyně v České republice vystupují na ochranu islámu. Když všechno to dění a postup islámu Evropou pozorujete, je jenomotázka času, kdy budou i České země islamizováné s podporou naších politiků, kteří nám lžou místo toho, aby se jasně postavili za náš národ a nedovolili islamizaci Česka.

  OdpovědětSmazat
 11. Je nutné lodě zabavit a migranty vrátit. Ó, jak je to jednoduché. Na to musí zasedat EU, vláda ČR a pořád je to stejné. Dodávám, NATO je k ničemu, toto neřeší, jen zabírá a přepadává cizí území.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní26. srpna 2018 8:47
   Plán je přijat a nedemokraticky realizován. Na názor občanů se nebere zřetel, naopak jsou kriminalizováni, když brání vlastní způsob života a existenci. Ta různá jednání mají jediný účel - zajistit, aby původní Evropané nebránili realizaci plánu. Předstírají hledání řešení, ale pouze přicházejí se stále novými způsoby ohlupování občanů, zatímco navážení pokračuje. Do toho jsou zapojeni také naši politici. Zatím to vypadá, že není zapojen T. Okamura. Takže ve volbách, je jediná šance SPD. P.K.

   Smazat
  2. Naházet jim do těch lodí to co házejí na policii. To ovšem znamená že tu kyselinu a vápno už vezly sebou nebo jím to někdo nachystal? Pak jednají podle nějakého návodu a lze to považovat za teroristický útok.

   Smazat
  3. Anonymní26. srpna 2018 10:30
   „Pak jednají podle nějakého návodu a lze to považovat za teroristický útok.“
   Bohužel podle návodu jednají také politici a soudy, takže to v našich západních „demokraciích“, nikdy nebude souzeno. Dokud se lidé nevzpamatují a nezvolí někoho, kdo ten návod zahodí a bude jednat demokraticky. P.K.

   Smazat
  4. Loď, která připlula, dokáže většinou také odplout. Vzdálenost mezi Evropou a Afrikou je celkem malá, když se ji odvažují někteří překonat i na gumových člunech. Nechápu pořád, v čem je problém. Připluje pašerácká loď, zavřu všechny, kdo na ní jsou, posádku pošlu do kriminálu za pašování lidí, pašované naložím na vhodnou policejní loď a dovezu zpět, odkud připluli. Když nevím, odkud to bylo, dovezu je co nejblíž ke břehům Afriky a vysadím do člunů. ať si je tam přeberou, zachrání, potopí nebo cokoliv uznají za vhodné. Není naší starostí štěstí každého z těch x miliard lidí, co jich běhá po světě.

   Smazat
  5. Anonymní27. srpna 2018 10:04
   Jak dlouho se hodláte točit v kruhu? EU rozhodnula, že naveze nekompatibilní etnikum a tak to provádí. Nikdo ten plán nezpochybňuje, pouze se různě štěkají o detaily.
   Je však třeba rozhodně a otevřeně, ten plán odmítnout. P.K.

   Smazat
  6. Čéče, Babiš to odmítá ze všech sil. A taky sem k nám nikdo nepřijíždí. Tak dobrý, ne?

   Smazat
  7. Anonymní27. srpna 2018 23:42
   Babiš to jakoby odmítá, ale jeho lidi nehlasují proti. Stále opakuje, že nechce kvóty, ale nikoliv, že odmítá ten plán. Ale AB jste sem zatáhl Vy, ne já.
   To, že sem nikdo nepřijíždí, snad nemyslíte vážně. Copak jste je ještě nikdy nepotkal na ulici? Já již párkrát a to je nevyhledávám. A když jedu do Prahy, tak je nemůžu minout. P.K.

   Smazat
 12. Jenže ono už přerozdělování migrantů v tichosti probíhá a kdo ví, jestli nějaký ten "kousek" neskončil i v ČR (nebo pár tisíc?). Migranti, kteří projdou azylovým řízením třeba v Německu, Rakousku, Francii nebo jinde, kde už mají přeplněno, jsou částečně přerozděleni do jiných - ne tak přeplněných - zemí EU, nechají jim původní dávky a azyl už na území EU mají. V jiné zemi jsou pak už jen ubytováni, nejsou však vedeni v žádných seznamech žadatelů o azyl nebo migrantů - papírově jsou stále tam, ke získali azyl. Funguje to tak prý už nejméně rok. U nás máme několik promigračních multikulti neziskovek - pokud by u nás nebyli žádní migranti, tak proč by zde tyto neziskovky asi fungovaly??? A proč by dostávaly stále vyšší dotace a to především z Bruselu??

  OdpovědětSmazat
 13. Lepší poloviční Čech, než stoprocentní Žid, řekl bych.
  ----------------------
  OZBROJENÍ ČERNOŠI VTRHLI DO EVROPSKÉ UNIE! Tak měl vypadal novinový titulek.
  ----------------------
  Když mohl být presidentem USA mulat, proč by mestic nemohl být presidentem ČR?
  ----------------------

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslíte Feriho?

   Smazat
  2. 11.26 Fuj, vy jste mě polekal, Dežo. Na vašeho bratránka tu nikdo jako na Čecha nemyslel... Češi přeci nemají vlasy jako kadeřavou kapustu.

   Smazat
 14. Trochu rozumu do toho povidani. Víte co by se stalo kdyby se Okamžitá jako premiér postavil Eu? Nový rok 68 jen vojska by přišla z jiné světové strany

  OdpovědětSmazat
 15. Kto by bol ďalší rok 1968 ale v obrátenom garde.Tento raz zo západu.

  OdpovědětSmazat
 16. Konečně by Češi pochopily že je zeměkoule kulatá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Pochopili" když už. Kdo může napsat ..."Češi pochopily"...? Jen pologramotnej bzuk. No - hlavně že ses naučil mlátit do klávesnice, máš alespoň pět obecnejch? Ty počítače - to je věc! Kdejakej trouba si může poťukat, že je to plný hrubých chyb, už je vedlejší. A takovej je celej náš národ. Ve vládách samej dobytek, falzifikátor, a potencionální zloděj, ale hlavně že je v některé "straně". Jsme už natrvalo odepsaní, mentálně zmrzačenou českou společnost spraví jenom, a pouze válka.

   Smazat
  2. Anonymní26. srpna 2018 10:42
   „Ve vládách samej dobytek, falzifikátor, a potencionální zloděj, ale hlavně že je v některé "straně".“
   „Jsme už natrvalo odepsaní, mentálně zmrzačenou českou společnost spraví jenom, a pouze válka.“

   Nebylo by řešením, kdyby to těch stran vstupovali také ti, kteří nejsou „dobytek, falzifikátor, a potencionální zloděj“? P.K.

   Smazat
  3. P.K.-uvidíte jaký bude nával jistého politického etnika z přepřahání z pravice do ANO, SPD a mnozí opráší legitimaci KSČ ke vstupu do KSČM. Dehonestace se nedaří a nedaří, i mladší prokukují!

   Smazat
 17. Jó válka,tak od kolonizátorú Rusú ako v roce 1968 kdiž vpadly Putinovi okupanti do ČSR a zastavili reformi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:21 schválně, jestli jsi schopen odvidit kolik tak mohlo být v roce 1968 Putinovi let? Při nejmenším, kterému to velel pluku, třeba z Ukrajiny?

   Smazat
 18. 11:21
  TICHÁ HLOUPOST JE MI MILEJŠÍ TY NEVZDĚLANÝ VĚČNĚ ZLITÝ HAVLOHOVADO!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 19. Pane Okamura vy a pan prezident jste naši Orbánové .
  P.S. : zemřel americký okupant Vietnamu McCain .

  OdpovědětSmazat
 20. Migrace ma pricinu. Tou je rozvraceni Libye a Syrie. O tom pan Okamura zaryte mlci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdybys nemel v hlave nasrano / to bez prominuti/ tak by ti doslo kdo rozdrbal Libii a Syrii a kdo tam vrazdi dodnes. Tak at si ty uprchliky taky nasackuje na svy uzemi. Cesko to neni!

   Smazat
 21. 15:25 - "Voni jsou tedy hlava" -:)) A.Š.

  OdpovědětSmazat
 22. Pane 15:25, vašemu příspěvku nerozumím. Libyi i Sýrii rozvrátily USA, jenže ti migranti jsou dnes z celé subsaharské Afriky a z půlky Asie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kaddafi nedovolil migrantům ze subsaharské Afriky přejít Libii, kolik migrantů z poloviny Asie sem přichází? Velmi málo. Drtivá většina je ze středního východu a z Afriky, asijců je pár, něco z Pákistánu, Bangladéše, Myanmaru a to je asi vše

   Smazat
 23. 15:25 A co má společného rozvrácená Libye s migranty, kteří berou útokem hranice ve španělské enklávě Ceuta? Tito migranti přišli z rovníkové Afriky do Maroka. Nenarazili cestou na Libyi a už vůbec ne na Sýrii. Rozvrácení těchto zemí proto nemá s těmito konkrétními migranty, o kterých je článek, nic společného.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Velka cast jich jde pres Libyi a ze Syrie.

   Smazat
  2. Ze Sýrie přes Lybii do Maroka? To je ale štrapác teda, to ti povím.

   Smazat
  3. Pane 23:29, nedelejte se hloupym. Podivejte se na mapu na Wikipedii.
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Evropsk%C3%A1_migra%C4%8Dn%C3%AD_krize
   Hlavni dva poudy jsou ze Syrie pres Turecko a z Libye do Italie. Marocky proud je nepatrny. Mozna prave proto si ho pan Okamura vybral, aby se vyhnul ozehavemu tematu.

   Kdyz krize zacala, tak se objevovaly srdceryvne clanky o utrpeni utecencu. Nechci to bagatelizovat. Mozna jejich situace byla skutecne zoufala. Melo se za to, ze utikaji pred straslivym diktatorem Asadem. Ve skutecnosti utikali pred obcanskou valkou rozpotanou teroristy podporovanymi zapadem. Ale proti migrantum se vyvstal odpor. Pricinou je pry jakysi "multikulturalismus", Merkelova je pozvala (jinak by je asi vubec nenepadlo prijit), privadi je prevadeci atd. Na puvodni pricinu se nakonec uplne zapomelo. Kdyby zapad nerozvracel rezimy, tak by zadna masova migrace nebyla. Pane Okamuro, hlavu do pisku!

   Smazat
 24. Migrantům, kteří útočí se zbraněmi, má policie odpovědět rovněž zbraněmi. Vápno, kyselina, kámen, to vše jsou zbraně (definice - zbraní je vše, co může útok proti tělu učinit důraznějším). Jestliže Izraelci klidně střílí na mládež, házející kamení, připadá nám to jako přehnaná reakce, ale Arabové jsou v té oblasti v přesile. Místo kritiky bychom si měli vzít příklad. Až budou muslimové v přesile i u nás, bude na nějakou účinnou obranu již pozdě.

  OdpovědětSmazat
 25. Nechce se mi pracovat, co musím udělat, abych se mohl prokázat jako migrant, "doma" pronásledovaný vyznavač islámu a nárokovat si přijemný život za peníza daňových poplatníků "hostitelské" země? Prosím poraďte!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Opravdu toužíš po "slastném životě" v uprchlickém táboře?

   Smazat
 26. Pan Okamura ve svém svatém rozhořčení zapomněl pochválit španělskou vládu, že mezitím ty lidi už vrátila tam, odkud přišli. To už se mu do jeho hysterické propagandy jaksi nehodí?
  Bude to tím, že kromě referenda a migrace už se do jeho pidimozečku nic víc nevejde.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.