Reklama

pátek 10. srpna 2018

Umění na místě války: umělci vysekávají basreliéfy v tunelech syrských teroristů

10. 8. 2018     russian - video
Na stěnách mnohakilometrových podzemních tunelů ve Východní Gutě se objevily basreliéfy se scénami bojů a symbolů vytrvalosti. Jsou zde vyobrazeni vojáci, připravení k boji a ženy, které čekají na jejich návrat. Syrští umělci vysekali basreliéfy na cestě, která spojovala polní nemocnice teroristů s jejich tajnými základnami.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

11 komentářů :

 1. Umění je "košaté, košilaté, kokotské". Známý mi ukazoval "výtvarné dílo" z Prahy: prý se jmenuje onanující homosexuálové vyprazdňují spermie ke zvýšení české populace. Je prosím na tom něco pravdy? Hodilo by se to k zítřejšímu pochodu, protestujícímu proti biologicky normálnímu Světu.

  OdpovědětSmazat
 2. v diskuzi by se měly sra...y mazat,ano nebo ne?Já jsem pro ano!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vážně? To by na diskuzích nezůstalo nic. Myslím, že už i administrátoři blogů rezignují a nechávají ten příliv sraček volně plynout. Už s tím nejde dělat nic - jako nejde dělat nic s celou českou společenskou mravností, vkusem, a tak dále. Jsme odepsaná, ubohá společnost. Pasáci ovcí bez počítačů mají vyšší inteligenci, než staří inteligenti dřepící u počítačů. Často se divím, jak je možné, že se ti lidé alespoň trochu nestydí.

   Smazat
  2. Obtížně by se popisovalo, jaká lidská hovada jsou odpůrci těchto stránek. Nejlépe, kdy si tuto reklamu zajistí oni sami.

   Smazat
 3. Také jo hrdinství Syrských lidí nesmí být zapomenuto. Ti lidé bojovali s Ruskem s teroristy. Narozdíl od západních podporovatelů náboženských fanatiků.

  OdpovědětSmazat
 4. 38 sekund:
  https://cdnv.rt.com/russian/video/2018.08/5b6c6f03370f2cf1108b462b.mp4

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Díval jsem se do písku se to dělá dobře.

   Smazat
 5. This is something to know about. Great news.

  OdpovědětSmazat
 6. Wow this is interesting, wanted to know more. Thanks for writing this blog vex 3

  OdpovědětSmazat
 7. Interesting article to read, thanks for sharing it run 3 unblocked

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.