Reklama

pátek 17. srpna 2018

Vnitro opět rozdávalo nálepky, ve čtvrtletní zprávě o extrémismu účinkuje Human Ex Machina z Aeronetu, Adam B. Bartoš, Klára Samková, Martin Konvička a dokonce i vepřová hlava! SPD byla ze zprávy nakonec vypuštěna, ale nadále zůstává záhadou, kdo na vnitru rozhoduje o tom, co je a co není extrémismus? Pro nás je extrémismem nová reklama Rakouských drah!

- VK -
17.8.2018 AENews
Ministerstvo vnitra ČR v pondělí publikovalo svoji další čtvrtletní zprávu o stavu extrémismu v ČR za II. čtvrtletí tohoto roku [1] a jak už se dalo očekávat, opět se v ní dočteme informace, které jsou doslova jako z jiného světa. Došlo ovšem k zásadní věci, kterou si musíme rozebrat. Ministerstvo vnitra změnilo newspeak a již neoznačuje ve zprávě pronárodní zpravodajské servery za alternativu, ale za “kvazi-mediální projekty”.

Tohle je zásadní posun, protože to znamená, že vnitro posunulo hodnocení serverů alternativy blíže k regulérním médiím, i když s předponou “kvazi”, tzn. “rádoby”. Na jedné straně jde samozřejmě o nálepku na 3. stupni Odporového gradientu (diskreditace), jenže ve zprávě už se nikde neobjevují slova jako “proruské médium”, “proruský narativ”, “ruský vliv” apod. Vnitro tak jednoznačně začalo couvat ze svého narativu, který od roku 2014 nálepkoval českou alternativu jako “proruskou”.

Dogs of Berlin: Syrský migrant rovná do latě německého policistu. Programovací seriál na Netflixu pro německé obyvatelstvo, aby pochopilo, na co se má připravit a kdo bude už brzy vládnout v Německu nejen v ulicích. Německo je už úplně ztraceno. Česko má ještě šanci se islamizaci postavit.

Stejně tak vnitro zcela vypustilo označení “konspirační servery”, protože takový narativ již nebyl únosný, protože alternativa informuje o tom, co se děje ve světě doopravdy a díky internetu si lidé mohou ověřit, že nejde o konspirace, ale zkrátka o tvrdou pravdu. Vnitro ponechalo ve zprávě pouze “konspirační teorie” per causa. Proto ani ve čtvrtletní zprávě nenajdeme zmínky o konspiračních serverech a nově se tedy setkáváme s newspeakem “kvazi-mediální projekty”.
Není nám jasné, kdo na vnitru rozhoduje o tom, co to je mediální projekt a naopak, co to je kvazi-mediální projekt. Slovo “médium” znamená “prostředník”, resp. zprostředkovatel. Mediální projekt zprostředkovává informace. Vnitro zřejmě škatulkuje podle vlastnických struktur. Servery tuneláře Zdeňka Bakaly jsou tedy mediální projekty, zatímco servery financované z kapes občanů a z dobrovolných příspěvků jsou zřejmě ta kvazi-média. Posun ve výrazu však ukazuje, že ani vnitro už nemůže alternativě odepírat mediální status.

Vnitro opět rozdávalo ocenění, první na přetřesu Národní demokracie, Adam B. Bartoš a knížka šéfredaktora Aeronetu


Hned v úvodu zprávy o tzv. pravicovém extrémismu se dozvíme o Adamu B. Bartošovi a jeho Národní demokracii, že se v dubnu účastnil Mezinárodního ekonomického fóra na Jaltě. Stejně tak si vnitro všimlo, že podpořil Mezinárodní kongres mírových sil, který proběhl pod záštitou Vladimira Žirinovského. Co je však naprosto zarážející a byli jsme na to do redakce upozorněni, to je zmínka ve zprávě o tom, že Adam B. Bartoš mi vydal v jeho nakladatelství / vydavatelství moji knihu Human Ex Machina. Vnitro to ve zprávě cituje slovy: “(Adam B. Bartoš) ve svém knižním vydavatelství vydal novou knihu šéfredaktorovi dezinformace šířícího webu Aeronet, který publikuje pod pseudonymem Vedoucí kolotoče.” Znovu se důrazně ohrazuji proti těmto nálepkám, které vnitro neustále nalepuje na náš server. Jaké dezinformace? Nepohodlné informace nejsou dezinformace, nepohodlné informace jsou pravda.

Naprosto netuším, co je tak zvláštního na knize, která se zabývá 4. průmyslovou revolucí, umělou inteligenci, světovou globalizací a digitální ekonomikou. To jako má být extrémismus?
Nevšiml jsem si, že by za dezinformační médium byla označena třeba Česká televize, která šíří dezinformace jako na běžícím pásu, vrcholem čehož byla reportáž, kdy ČT vydávala obrazové záběry dělostřelecky ostřelovaného Luhansku na východní Ukrajině za unikátní záběry z Damašku, na který dopadají americké rakety s plochou dráhou letu. Video o tomto skandálu ČT jsme přinesli zde. Řádění Porošenkovy kyjevské junty u města Luhansk, kde ukrajinská armáda dělostřelecky útočila na místní bytovky a rezidenční čtvrť, se tak stalo dezinformačním obrazovým materiálem České televize, za peníze koncesionářů.
Nevšiml jsem si, že by vnitro zařadilo ČT do čtvrtletní zprávy, je to mj. i podnět pro bezpečnostní výbor sněmovny, aby se tímto také zabýval. Stejně tak je podivné, že se ve zprávě neobjevuje nový a aktuální druh extrémismu v ČR, zlovolné zahazování emailů občanů ČR na freemailových serverech Centrum.cz, Atlas.cz a Volny.cz, pokud obsahují vybraná klíčová slova, textové řetězce, které odkazují na servery alternativy, na servery zabývající se homeopatikou, léčitelstvím apod. Články jsme přinesli zde. Možná je načase, aby poctivé a pravdivé výroční zprávy o extrémismu začal vydávat náš server, protože vnitro na to evidentně kapacitně ani profesně už nestačí. Budeme nad tím uvažovat.

Profesor Konvička na seznamu i přesto, že byl zproštěn obvinění u soudu a do zprávy se dostala i vepřová hlava

Do zprávy se dále dostala i advokátka Klára Samková, která dostala od Advokátní komory ČR pokutu 25,000 Kč za to, že v roce 2016 proklela tureckého velvyslance poté, co se ohradil proti jejímu výroku o islámu, že je to totalitní režim. Když se na to díváme z jiného pohledu, začínáme mít pocit, že tyto zprávy o extrémismu vůbec žádný extrémismus neobsahují, protože popisují obyčejné lidi, kteří mají obyčejný jiný názor na společenské procesy, které probíhají v ČR v mnoha ohledech bez možnosti státu je jakkoliv ovlivňovat.

Stejně tak je ve zprávě uvedeno, že soud v Českých Budějovicích zastavil trestní stíhání Martina Konvičky za nenávistné výroky na internetu, a to prý kvůli tomu, že nešlo prokázat, že to byly jeho výroky a ne někoho jiného. V tom případě mi ale uniká, proč Ministerstvo vnitra zařazuje profesora Konvičku na seznam, když ho soud zprostil obvinění? V textu je manipulativní zdůvodnění, že Konvička sice byl zproštěn obvinění, ale nikoliv kvůli tomu, že by byl shledán nevinným, ale kvůli neschopnosti soudu prokázat mu autorství nenávistných komentářů na internetu.

Vepřová hlava. Podobná (ale bez brýlí) byla nalezena v prasečáku Lety.
Obviněný byl zproštěn, ale víme, že je extrémista tak jako tak, a proto ho dáme na seznam, řekli si na vnitru. Ve zprávě je i Tomáš Vandas z DSSS, kde je informace o tom, že Národní demokracie a Dělnická strana sociální spravedlnosti vytvořily v Plzni koalici do podzimních voleb. A naprostou perlou celé zprávy je informace o tom, že policie obvinila jistého mladíka, který do vepřína v Letech u Písku umístil vepřovou hlavu na protest proti tomu, že vepřín skončil a lidé tam přišli o práci.

Podle informací naší redakce jde o syna maminky, která v prasečáku společnosti AGPI pracovala a po odkoupení prasečáku státem za skoro půl miliardy korun z kapes českých daňových poplatníků měla přijít o práci. Na místě prasečáku má vyrůst Romský památník holokaustu, konkrétně romského holokaustu, na což stát uvolní podle ministerstva kultury další peníze, opět z kapes daňových poplatníků. Článek najdete zde. Mladík tak chtěl podle všeho protestovat proti tomu, že byl prasečák zlikvidován a lidé přišli o práci.

Ztráta práce kvůli etnickému holokaustu, který nemá oporu u historiků na II. sv. válku a na straně druhé marné volání Čechů po památníku obětí Totaleinsatz

Firma AGPI podle našich informací nabídla zaměstnancům práci v jiném provozu, ale to nemohli mnozí místní přijmout kvůli dalekému dojíždění za prací. Tohle je potom důsledek. Nenoste prasečí hlavy do prasečáku, dočkáte se obvinění od policie z pohrdání romským holokaustem, který nikde ve světě není oficiálně uznán, ale Česko bude výjimkou. Česko je asi ropný tygr, má peněz na rozhazování, takže může stavět památníky furt pryč. Je přitom zajímavé, že dodnes nikde nestojí památník do Německa zavlečených českých občanů, kteří zahynuli v Německu během Totaleinsatz. Podněty pro výstavbu památníků a monumentu vyznívají do ztracena.

Totální nasazení byl program zavedený v Protektorátu Čechy a Morava, který dosáhl svého vrcholu po porážce Wehrmachtu u Stalingradu. Stovky tisíc českých občanů byly zavlečeny do Německa a tisíce jich zahynuli během náletů spojeneckých bombardérů v Porýní, kde byla koncentrována německá zbrojní výroba a drtivá většina totálně nasazených z Protektorátu. V Německu pracovalo pro Říši na nucených pracích na téměř půl milionů českých občanů. Dodnes jsou počty zahynulých Čechů v rámci programu Totaleinsatz utajované. Informace o tom nepřináší nikdo, pouze my, alternativa. A někdo má tu drzost na nás plivat a označovat nás za dezinformační server.

Předvolání na Úřád práce v Protektorátu kvůli Totálnímu nasazení. Předvolánky úmyslně neuváděly, za jakým účelem je předvolání vystaveno. Příkaz k Totálnímu nasazení byl totiž předáván osobně do ruky.

Extrémismem je, když českého bílého mladíka na bazénu v Dubí zmlátí 7 etnických spoluobčanů, kteří za skoro 30 let a desítky miliard korun pro romské neziskovky měli být už dávno převychováni, integrováni a inkludováni do české majoritní obce, ale dosud to tak není a lidé se jich bojí. V Dubí se zamykají dveře i přes den, boty se schovávají dovnitř, auta se zamykají do garáží, kdo nemá garáž, tak si domů na spaní bere z auta stěrače, protože kdyby je nechal na autě, ráno je tam už nemá. Situace je extrémní, lidé se bojí a volají o pomoc, ale ve výroční zprávě vnitra nikde nevidím o extrémismu těch, kteří napadají příslušníky majoritní obce v České republice, ani slovo. Protože ty problémy v Dubí nejsou nového data, které by se do čtvrtletní zprávy nestihlo, to je problém, který není řešen celé dekády.

A je skandální, že do zprávy o extrémismu se zahrne knížka, která pojednává o umělé inteligenci a 4. průmyslové revoluci, nebo že se tam najde místo pro člověka, kterého soud zprostil obvinění, nebo dokonce kauza vepřové hlavy. Ty skutečné a pravdivé extrémistické události si totiž do zprávy opět a znovu cestu nenašly. Ze zprávy nakonec byla vypuštěna SPD, ale to nic nemění na tom, že tyto čtvrtletní zprávy jsou plácáním vody v kbelíku, zatímco vedle o kousek dál zuří povodeň migrace, islamizace, násilí proti majoritní české veřejnosti ze strany menšin, pozitivní diskriminace, propagace deviací a především extrémismus v oblasti cenzury informací, emailů a svobody slova.

Rakouské dráhy spustily novou reklamu na Rodinnou slevovou kartu, v hlavní roli dva gayové, jeden je Arab a oba se starají o bílé dítě

Závěrem si dovolím ukázat příklad extrémismu z Rakouska. Jeden z našich čtenářů nám z dovolené poslal fotografii z rakouského nádraží. Rakouské federální dráhy ÖBB se dočista zbláznily, protože na nádražích vylepily nové velkoplošné reklamy na tzv. Rodinnou kartu výhod. Je to slevová a odměnová karta za pravidelné používání služeb ÖBB. Takže co, čekali byste reklamu na rodinu na plakátu, když jde o Rodinnou kartu výhod, že? Jenže vedení ÖBB si rodinu představuje tak, jak je vidět dole na fotografii od našeho čtenáře.

Dva chlapi, běloch a tmavý migrant, podle vzhledu Arab, a oba dva drží malé bílé mimino. Multikulti rodinka, ale navíc homosexuální, dva chlapi s dítětem. Pánové z vnitra, tohle chcete i v ČR? Rozvrat tradiční rodiny jede v Rakousku na plné pecky a státní rakouské dráhy cílí svoji reklamu s rodinnou kartou na homosexuální mužský pár s adoptovaným dítětem, přičemž jeden z mužů je migrant, Arab. Tomuto chceme jako alternativa v ČR zabránit, těmto geneticky reprogramovacím procesům, které jsou součásti Kalergiho doktríny islamizace a multigenderizace Evropy.

Reklama Rakouských drah na Rodinnou kartu výhod.
Extrémismem jsou devianti s holými zadky, kteří minulý víkend kráčeli a producírovali se po Praze v rámci Prague Pride 2018 průvodu. Musely se na to dívat i děti, malé děti, které si teprve ukotvují vzory a modely svého chování v rámci svého vývoje. Dítě, které vidí nemocnou a sexuální deviací zasaženou osobu, začne její model chování přebírat a považovat za přirozenou, sobě vlastní. Tyto průvody zvrácenosti musí přestat!

Proč rakouské státní dráhy na rodinnou kartu výhod připraví reklamu s dvěma muži, bělochem a mužem arabského původu, jak drží malé bílé dítě? Co to má sakra společného s rodinou? Kde tam vidíte rodinu? Já ji nikde nevidím. Žena prostě zmizela, není. Místo ní je tam Arab. Co to znamená? No, asi to, že na plakátu vidíme scénu, kdy bílý Rakušan se rozešel s manželkou, vzal s sebou dítě a šel na nádraží se seznámit s Arabem. Oba dva vytvoří registrovaný svazek, budou mít svatbu a budou vychovávat bílé dítě. A teď mi řekněte, pánové z vnitra, co je větší extrémismus: Deviace modelu tradiční rodiny nebo vepřová hlava v prasečáku?

-VK-
Šéfredaktor AE News

41 komentářů :

 1. To připomíná pohádku Jana Wericha, kdy se valachovi narodilo hříbě. Teď už zbývá, aby kapři hnízdili na stromech:)))

  OdpovědětSmazat
 2. To miminko je navíc holčička, aby nebylo pochyb, že dva multietničtí partneři muži vychovávají dceru, budoucí matku, že.

  OdpovědětSmazat
 3. Výborný článek--LM

  OdpovědětSmazat
 4. S tím památníkem se s důvěrou obraťte na Pitharta, ve čtvrtečním Salonu Práva má velké pojednání o tom, jak jezdí po Rusku a tam dává na baráky cedulky, kde naposledy bydleli našinci, které Stalin pomlčka Putin umučil. Takže ten určitě se toho chopí a stejné cedulky bude vyvěšovat po vlastech Českých, na věčnou paměť těch Čechů, kteří zahynuli rukou německého katana. A nebo ne? Vlastně ne, u nás zahynuli jenom židovští spoluobčané, těm se dělají cedulky a nebo do chodníku kovové kostky, českým obětem to nepřísluší, protože ti si o to koledovali, aspoň podle Pitharta určitě. Ale zkuste se ho zeptat, třeba něco sesumíruje.

  OdpovědětSmazat
 5. Jinak to, že začínají používat jinou terminologii, je znamením toho, že jsou v koncích a začnou se snad chovat příčetně, protože vidí, že jim všechno neprojde. Že by obavy z nového lesů pána?

  OdpovědětSmazat
 6. Quasi neznamená "rádoby", ale "skoro". To ovšem někdo, kdo to dotáhl až na "vedoucího kolotoče" není povinen vědět. Školní vzdělání světští koneckonců k výkonu svých oblíbených povolání ještě nikdy nepotřebovali...

  VK píše své obvyklé plky, které nezasluhují další komentář.
  Přesto je mu třeba vyjádřit vděčnost za upozornění na tuto zprávu "Oddělení bezpečnostní politiky".
  Je to totiž četba, která místy dokáže rozveselit.

  Některé pasáže kapitoly jsou ovšem trochu odfláknuté, např. kapitola 1.6 - "Radikálně komunistická scéna" - dopadla hodně stručně:

  "Význam radikálních komunistů v České republice byl i nadále zanedbatelný. Ve své produkci si všímali zahraničních událostí, případně si připomínali významná výročí. Vlastní veřejné akce zpravidla nejsou radikálně komunistické subjekty schopné zorganizovat, proto
  participují na těch, které jsou připravovány pod záštitou Komunistické strany Čech a Moravy. Ve
  sledovaném období se jednalo např. o oslavu 1. Máje v Praze či o setkání mladých členů a sympatizantů Komunistické strany Čech a Moravy v červnu u Lanžhotu. V květnu navštívili zástupci Komunistického svazu mládeže a Levé perspektivy ukrajinský Donbas."

  To, že si dovolili slavit 1.máj už je samo dost na pováženou. Návštěva "ukrajinského" Donbase (hle, i takto může vypadat politická korektnost!) ovšem hrozí, že míra naší trpělivosti s těmito extrémisty by mohla přetéci. Bojím se, aby se nakonec ucho neutrhlo.

  Daňový poplatník by se ovšem mohl zeptat, kolik odborníků na této zprávě pracovalo, jak dlouho a za jaký honorář.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Kopecký, vy jste dostal text ve wordu, jehož autor byl takový idiot, že odřádkoval uprostřed odstavce. Buďte profesionál!!!

   Smazat
  2. 19:40

   To je ovšem mimořádně závažná připomínka, děkuji! (Text je zveřejněn ve formátu *.pdf.)

   Píšete anonymně - smím z toho udělat závěr, že jste profesionál?

   Smazat
  3. Píšeme každý o něčem jiném. Vkládat text ve formátu pdf nelze. Vložit byste mohl jen vykopírovaný text z libovolného zdroje, tedy i z pdf. Text se přenáší neformátovaný, ovšem s odřádkováním. Snad lze kusy textu převést na formát Bold, což skoro nikdo tady nepoužívá.

   Ohledně podpisu jste pro mne stejně anonymní jako Panna orleánská. Nedělejte se důležitějším, než jste.

   Smazat
  4. 20:23

   Na to se opravdu nedá nic říct, leda snad: Vaše starosti bych chtěl mít...

   Smazat
  5. Pane Kopecký, quasi znamená jako(by), téměř. Najdete to v každém slovníku.

   Smazat
  6. 22:14

   1) Ráčil jste si všimnout, že autor článku napsal: “kvazi”, tzn. “rádoby”.
   2) Nepotřebuji obvykle hledat ve slovníku.
   3) Musím ovšem přesto uznat, že mezi "téměř" a "skoro" je opravdu propastný rozdíl!

   Smazat
  7. Pane 19:02, nevím, zda vám za vaše quasi "inteligentní" články platí Janda, ČT nebo nějaká jiná Sorosovská instituce, ale slovo quasi neznamená jen "skoro", ale i "jako, jakoby, do jisté míry, tak trochu, připomínající, zdánlivý" a samozřejmě i "rádoby".

   Smazat
  8. pro 19:40
   s prominutím jste blb!
   odřádkuje vám uprostřed odstavce i *.txt ve kterém si můžete dělat koncept
   a revoluce se zase nekonala ..... za co to hcct vlastně bere peníze ???

   Smazat
 7. Zlatí komunisti !!

  OdpovědětSmazat
 8. Doporučoval bych také nalistovat v uvedeném dokumentu "Projevy extremismu a předsudečné nenávisti - Souhrnná situační zpráva 2. čtvrtletí roku 2018" stranu 4, bod 1.4. Paramilitární a domobranecké skupiny, kde si mimo jiné píše: "...s ohledem na to, že některé domobranecké skupiny jsou z podstaty xenofobní, rasistické a naprosto odmítají zahraničněpolitické směřování státu...". Rád bych, aby mi někdo vysvětlil právní výklad pojmu "z podstaty" a z čeho úředník MV usuzuje, že domobranci jsou xenofobové, rasisté a protistátní živlové. Docela dost lidí z domobrany znám, a jsou to vesměs slušní lidé, tátové i dědové od rodin, všichni poctivě pracují nebo podnikají a platí daně, aby je nějaký hňup navíc placený z jejich daní následně obvinil z rasismu nebo xenofobie.

  Dost mne také pobavilo konstatování, že: "některé regionální pobočky se dokonce pokoušely navázat spolupráci s místními státními institucemi,... některé domobranecké skupiny začaly propagovat koncept branných dnů či branné výchovy" a závěr: "lze případnou realizaci takových branných projektů hodnotit jako významné bezpečnostní riziko". Takže Ministerstvo vnitra považuje spolupráci skupin domobrany se státními orgány v oblasti bezpečnosti a branné výchovu obyvatel za bezpečnostní riziko! Neuvěřitelné, jakou hloupost dnes dokáží někteří úředníci vypustit!

  OdpovědětSmazat
 9. 19:28 zmiňuje jisté "obavy" Ministerstva vnitra ČR, které mi připomínají obavy "bratrských stran" před srpnem 1968. Protože tehdejší vedení státu nereagovalo tak, jak si "bratrské strany" v čele se SSSR představovaly, poskytly ČSSR bratrskou internacionální pomoc.
  Tentokrát by to bylo jednodušší. Stačí uskandalizovat vládu, prezidenta, nepohodlné politické strany, spustit cosi jako barevnou revoluci, zaútočit na národní měnu, zablokovat Eurofondy nebo zavést sankce a když nejhůř, bombardovat jako Srby. Nakonec, je to lacinější, ne?

  OdpovědětSmazat
 10. Pne Kopecký možná že jste i chytrý ale také ješitný a hnidopich. Tady na NR jsem nečetl ještě ani jeden Váš článek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ing. Petr Kačírek17. srpna 2018 21:37

   https://uloz.to/!efY3s3ljD2VN/jan-kopecky-viden-rodak-jicin-kontakt-jank48-gmail-com-kritik-glosator-ceskych-pomeru-web-monitoring-z-vidne-jpg

   Smazat
 11. Dobrý článek ta reklama je naprosto nepřijatelná pedofilní západ.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:13 - Mně spíš připadá, že Rakušani ještě pořád mají smysl pro humor, který někteří Češi povážlivě ztrácejí!

   Smazat
  2. 22:31 Bohužel „demokratický blok" by to myslel vážně tak to k srandě není.

   Smazat
  3. 17. srpna 2018 22:31, myslíte Rakušana ze STANu nebo Rakušana Jana Kopeckého z Jíčína, to má být ten jeho rakouský smysl pro humor? Tak maximálně závislost na tabáku, či perverzní slabost pro mladé, naivní Češky.

   Jinak mastná hlava v okně v hubě s cigárem a výrazem chartisty, po požití. Co asi chtěl sdělit české Nikušce v příspěvku, který sám vymazal t.j. Jan Kopecký 8. srpna 2018 17:13 Tento komentář byl odstraněn autorem? Slyšíte to ticho od klávesnice, pánové.
   Šuman

   Smazat
  4. 0:18 "Šuman"

   Vaše fantasie Vás vede k zajímavým nápadům - nejspíš prahnete po něčem, čeho se Vám momentálně nedostává (tabák? sex?)?

   Ale vážně:
   Kdybyste četl trochu pozorně, všiml byste si množného čísla. Myslím skutečně reklamní agenturu, která reklamní plakát pro rakouské dráhy produkovala.
   Chápu ovšem, že někdo, kdo smysl pro humor a ironii postrádá, reaguje křečovitě, tak jako pisatel 22:13. A jemu jsem odpovídal. To Vám možná ušlo?

   Smazat
  5. Anonymní 18. srpna 2018 6:42 nebojte neušlo, použil jsem Váš příspěvek jako Oslí můstek k odkazu Ing. Petr Kačírek 17. srpna 2018 21:37, stačí rozkliknout a dojde Vám?
   Šuman

   Smazat
  6. 12:06 Šuman

   Proč mám proboha "rozklikávat" nějakého kačírka?

   A ten oslí můstek (k čemu jste ho vlastně potřeboval?) má snad co dělat s "pedofilním Západem", na který jsem reagoval? Anebo se smyslem pro humor?

   Nikomu samozřejmě nevnucuju, aby to viděl jako já. Ale ta reakce (22:31) mi připadá jak od nějaké zapšklé baby, která se pohoršuje, že při čekání na vlak musí koukat na dva teplouše a pod tím slova o "rodině".

   Jak jsem měl možnost poznat Vídeňáky, ti si takovými věcmi hlavu nelámou. Buď se tomu zasmějí nebo nad tím otráveně mávnou rukou.

   Naposledy nad homosexualitou zvedli obočí, když se posmrtně proflákla u korutanského hejtmana a obdivovatele Hitlerovy "politiky zaměstnanosti" Jörga Haidera. Jenže brzy už je přece jen víc zajímaly miliardy, které prošustroval (Hypo-Alpe-Adria).

   Vás ale možná - na to jste mi neodpověděl - zajímá víc ten tabák a sex (slovní onanie)? Inu, proč ne: proti gustu žádnej dišputát!

   Smazat
  7. https://uloz.to/!nEZlikMVvEvL/jan-kopecky-viden-rodak-jicin-kontakt-jank48-gmail-com-kritik-glosator-ceskych-pomeru-web-monitoring-z-vidne-jpg
   Šuman

   Smazat
 12. Rád bych vyjádřil obdiv autorovi (VK), jak mistrně dokázal vyklenout myšlenkový oblouk od zprávy Ministerstva vnitra až k plakátu rakouských železnic s homosexuálním párem. Není každému dáno uchopit svět v takové "celistvosti".

  OdpovědětSmazat
 13. Přijde doba a nebude to tak dlouho trvat,kdy tyhle prolhané ,neseriozní,proruské,dezinformační,konspirační servery zakáží. 90% všech článku je polopravda, nebo dokonalá lež k oblbování lidí.Tomuhle svinstvu fandí komouši,náckové a frustráti,kterým se po89 roce rozpadl svět. A dobře tak. Tady se pár zoufalcu navzájem poplacává a navzájem ujišťuje jak to oni vše vrátí do těch jejich správných kolejí. Velé HOVNO.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přijde doba kdy takoví jako vy,kteří u nás zavádějí totalitu budou potrestáni vzbouřeným národem.Tahle revoluce nebude sametová.

   Smazat
  2. Ta vepřová hlava 9:17 dokáže člověka pobavit. Nicméně krásně ukazuje duševní rozpoložení blbečků, co jsou o sobě přesvědčeni, že jsou demokraty každým coulem.

   Smazat
 14. 12:26 A proč by se měl národ bouřit, když se má z80% dobře? TO jako vy a dalšich pět zoufalcu udělá revoluci????chichi. Vy tak mužete vyhrožovat max. svojí starý. 13:41 Nebudu nikdy demokrat, pokud někdo chce vrátit dobu před 89 rok, pokud někdo chce u nás rušit NATO a EU, pokud nás někdo tahá do spolku Ruských FAŠOUNU. Tady končí veškerá demokracie. A co je v tobě za demokrata, když neuznáváš muj názor? Jen blb tvého ražení někomu nadává oslí hlavo!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Před rokem 1989 se většina lidí neměla špatně .Všichni jsme měli tak přibližně stejně.Byly sociální jistoty,pro lidi ,kteří se živili a živí prací svých rukou ,kteří tvoří hodnoty to bylo rozhodně lepší než dnes. Tito lidé naivně zvonili klíči v naději ,že získají svobodu a spravedlnost.Nebudu tady vyjmenovávat všechny ty zlodějny a podrazy,které sena ně staly od sametové revoluce.Nyní se na ně valí další totalita nesvoboda vyjádřit svůj názor ,jejich způsob života a život je ohrožen řízeným přistěhovalectvím barbarů z A friky a každý kdo se postaví proti bude potrestán a umlčen Tak co je to za demokracii ?

   Smazat
  2. 22:52 Napsal jste pěknou hovadinu " všichni se měli přibližně stejně " to si myslíte ,že bylo dobře? Lékař s diplomem byl stejně ohodnocen jako kopáč nebo zedník?- tím jejich práci nijak nesnižuji. Jinak nepociťuji žádnou totalitu ani nesvobodu právě naopak. Píšete nepravdy!!

   Smazat
 15. 14:04 značně krátkozraké. Já se mám materiálně víc než dobře. Tak se mít bylo za totáče vyloučeno. Ale, teď se dobře zdaleka nemá 80 % národa a to je konjuktura! Přijde ovšem deprese, hospodářská krize. V nejlepším případě klasická, cyklická. Pro myslící a znalé jsou v dohledu hrozby horší, které kapitalizmus řešit nedokáže a na tom jako sytém končí. „Liberální“ chytrolíne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:59 Pane "Liberální" přechytrolíne,kdo že ten končící kapitalismus bude zachraňovat? VY? To, že časem přijde nějaký pruser, mi nemusíte psát.

   Smazat
  2. Anonymní 18. srpna 2018 15:59, Pánové!

   Kdo páchá sebevraždy v době " poklesu ekonomiky " i když, má vystaráno na padesát životů dopředu, kolenovrtači!?


   Německý €U - miliardář Merckle spáchal sebevraždu
   06.01.2009 | , Financninoviny.cz Zpravodajství ČTK.

   Berlín 6. ledna (ČTK) - Německý miliardář Adolf Merckle (74) se stal zatím poslední obětí finanční krize, když neunesl problémy svého podnikatelského impéria a spáchal sebevraždu, skokem pod vlak. Podnikatele zlomily vysoké ztráty u akcií automobilky Volkswagen, které za pouhé dva dny zaznamenaly výrazný a nečekaný vzestup ceny.

   Merckleova rodina ovládá například výrobce cementu HeidelbergCement, farmaceutickou společnost Ratiopharm a prodejce léků Phoenix Pharmahandel. V žebříčku nejbohatších lidí světa, který sestavuje časopis Forbes, Merckle loni obsadil 94. místo!

   Pokud spekulant sází na pokles ceny určitých akcií a jejich kurz naopak začne růst, mohou být ztráty z takové transakce teoreticky nekonečné. V případě Volkswagenu se kurz akcií vyšplhal během dvou dnů ze zhruba 210 na více než 1000 eur za kus.

   "Měl pověst mimořádně rozumného a opatrného člověka - typického podnikatele, který vždy zůstával nohama na zemi," řekl jeden z analytiků, který si nepřál být jmenován. "Je to velké překvapení," dodal. Lidé z finančních kruhů agentuře Reuters řekli, že Merckle na spekulaci s akciemi Volkswagenu ztratil asi 400 milionů euro?


   " Kdo má miliardy €URO, aby kvůli " banální " ztrátě 400 milionů, skočil pod vlak! " Otrok peněz, chorobný skrblík ...


   Ramón

   Smazat
 16. Lakýrníci historie jsou už rozlezlí všude. V Ostravě nedávno z aktivity radnice města, primátora Macury a sluničkářských kulturních elit odhalili památník obětem sběrného tábora Hanke, ve kterém byli na jaře 1945 internováni Němci z Ostravy a okolí. Kromě evidentních zločinců nepochybně také lidé, kteří neměli s řáděním nacistů nic společného. Čeští dozorci se tam dopustili vražd i jiných krutostí na Němcích. Vesměs nebyli potrestáni, vše je ale zdokumentováno. Nic, čím bychom se mohli jako Češi chlubit....ale, proč tohle sebemrskačství? Kde jsou v Německu pomníčky Čechům, kteří zahynuli jako totálně nasazení?

  OdpovědětSmazat
 17. Ke zprávě vnitra o "extremismu" přidal svůj komentář také Jaroslav Bašta:

  http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/jaroslav-basta-kvazi-zprava-o-extremismu/

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.