Reklama

úterý 21. srpna 2018

Vojna proti Európe

21. 8. 2018
https://gloria.tv/video/oxNZQcPuAJ2447cv3p4TvFTXW

6 komentářů :

 1. ANI KSČM NEODSUZUJE PŘIMO NEOMARXISMUS A JEHO DIKTATURU

  falešných a úmyslně naivných tzv humanistů,potažmo prý i islamistů.
  To co předvádi jako Program je polovični souhlas S NEOMARXISMEM bohatých kapitalistických oligarchů a dělá se hloupá,že to tam nikdo nevidi protože zastarává.
  Chtěji i oni s pomoci teroristů,kterým dal strejde Putin na dekkel podporovat snad tu vládni doktrinu neomarxismu,kterou nám do ČR naordinuje korporátni oligarchická tyranie shrbených hřbetů a nízkých platů s tzv kapitalismem BEZ přivlastků,nejhorši formy kapitalismu,vycházejici z gangsterismu?
  Nač vlastně máme tuto stranu volit,když nic pro voliče jaksi nechce postavit na nohy a jak to vypadá je možná i řizena diversanty v jejim vedeni,kteři si ji spletli s spíše s rentnerismem a už ani volebni ztráty jim vůbec snad ani nevadi!

  OdpovědětSmazat
 2. Když mám v ruce volant a vedle sebe na židli zpětné zrcátko, budu vytrubovat do světa, že vlastním automobil? Proč to ale dělají někteří (méně inteligentní??) jedinci s neomarxismem, to člověk vážně nechápe! Máme tu před očima kosmopolitní fašismus jak vyšitý, nicméně někteří blouznivci se utápějí v propagandistickém narativu o neomarxismu.... "Budiž blahoslavení chudí duchem."

  OdpovědětSmazat
 3. AKO VZNIKLA EÚ A KTO JU VYTVORIL...?!

  http://www.czechfreepress.cz/evropa/ako-vznikla-eu-a-kto-ju-vytvoril.html

  Svědectví z islamizovaných Teplic! Takto vypadá multikulturní "ráj" vybudovaný z petrodolarů pro lázně ...

  http://www.czechfreepress.cz/podoteky/svedectvi-z-islamizovanych-teplic-takto-vypada-multikulturni-raj-vybudovany-z-petrodolaru-pro-lazne.html

  OdpovědětSmazat
 4. ... Skoro žádné komentáře - lidé jsou líní číst titulky - ale to by v tomto případě setsakra měli.

  OdpovědětSmazat
 5. Ve videu je pravda, naproti tomu prolhaní výrobci pravdy, kteří velmi touží, aby jsme si mysleli co oni chtějí, tak ti skutečnou pravdu označují za populismus, rasismus, extrémismus, nebo i fašismus.

  OdpovědětSmazat
 6. Zajímavé, ale většina je známa. Jen to, že lodě mají americkou vlajku a úmrtnost migrantů v poušti je pro mne novina. Jak význačný (rozšířený) je ten televizní kanál v Německu, že si tak docela troufá?

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.