Reklama

čtvrtek 2. srpna 2018

Vyhnat Rusy z Arménie: Pašinjanovo okolí odhalilo karty

2. 8. 2018    zdroj
Poté, co v Arménii došlo poměrně rychle ke změně moci, která ani neměla čas se plně zformovat jako barevná revoluce, buduje nová vláda země urychleným tempem západně orientovaný vektor zahraniční politiky. V informačním poli země se objevila výzva ke stažení ruské 102. vojenské základny z Arménie. ... Samozřejmě, pro Jerevan to může skončit špatně, ale je zcela pravděpodobné, že Pašinjana a jeho okolí to sotva bude znepokojovat, moc přece získali - je třeba to odpracovávat.Dobře naplánovaná akce

Nedávno se v sociální síti Facebook aktivně začala rozvíjet stránka, vyzývající k vypovězení ruských vojáků a ukončení činnosti 102. vojenské základny v Arménii. Souběžně s tím se začaly objevovat výsměšné karikatury ruského prezidenta. Kromě toho stránka v sociální síti inzeruje i záznam, na němž jsou otevřeně diskreditováni experti, kteří před léty poskytovali své placené služby ruské vojenské základně. Tito lidé jsou málem nazýváni zrádci své vlasti. Předpokládá se, že další média rozšíří tento informační podnět a že samotná myšlenka "vyhnání Rusů ze země" začne získávat popularitu. Odkud se berou tyto předpoklady? Je to všechno velmi jednoduché.

Kdo je objednavatel?

Zaprvé, vypouštění takových zpráv a výzev v sociální síti je tradiční rukopis prozápadní opozice (a v některých případech již působící vlády) prakticky v každé zemi v SNS. Zadruhé, je třeba věnovat pozornost tomu, kdo se zabývá šířením dané stránky a psaním na ní. Jedná se o dlouholetého pracovníka Sorosovy nadace v Arménii, který nedávno (a to je přece náhoda !)začal působit v Pašinjanově vládě. Pomáhal mu v tom aktivní propagandista práv LGBT Karpis Pašojan, který byl nedávno propuštěn z práce za nepřijatelné projevy proti arménským vojákům. Není těžké se dovtípit, že ten rovňěž sympatizuje s novou vládou a její hlavou Pašinjanem.
Připomeňme si stručně, jak současný předseda vlády získal svůj post. Uspořádal v hlavním městě země "majdan" s blokádou dopravy a požadoval, aby mu byla dána funkce ve vládě, jinak hrozil, že bude sabotovat komunikace v Jerevanu, dokud jej poslanci nezvolí. Taková to je demokracie.

A obviňujme Rusko!

Pašinjan zatím jedná akurátně. Nehledě na to, jak se k moci dostal, se zjevnou podporou Západu, nezačal hned kritizovat Kreml, mluvit o tom, že Arménie je Evropa a uplatňovat tradiční modely, které byly dříve použity v Gruzii a na Ukrajině. Důvod je poměrně jednoduchý. Bezpečnost Arménie (konflikt v Náhorním Karabachu může propuknout kdykoli) do značné míry de facto závisí na Rusku a obyvatelstvo to dobře ví.


Proto se kritika myšlenky o vojenské základně objevila teprve nyní a je šířena akurátně. Je pravděpodobné, že se brzy objeví nějaké provokace, útoky tisku na Rusko a jednotlivé experty (je možné, že z téže nadace Sorose). Cílem je distancovat se od Ruska jakýmikoli prostředky. Samozřejmě, pro Jerevan to může skončit špatně, ale je zcela pravděpodobné, že Pašinjana a jeho okolí to sotva bude znepokojovat, moc přece získali - je třeba to odpracovávat.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

65 komentářů :

 1. Arméni by měli být vděčni Rusům, že zabránili jejich genocidě ze strany Turků. Turkům se nepodařilo Armény zcela vyvraždit. V současné době má USA v Jerevaně největší možné velvyslanectví, které organizuje svinstva proti Rusům a všechno pro to, aby Američané mohli umístit v Arménii rakety namířené na Rusko a Arménce, aby použili na zabíjení Rusů. To už se ví dlouhou dobu a potom co Američani investovali pět miliard, natištěných dolarů, do rozvrácení Ukrajiny a s velkou radostí se dívají na to, jak se na východě Ukrajiny, zabíjejí mezi sebou Ukrajinci, připravují něco podobného udělat v Arménii. Američani se dlouhodobě pokoušejí poštvat všechny státy kolem Ruska, proti Rusku a rozložit Rusko všemi možnými způsoby. Proč? Američani potřebují zdroje, které má Rusko. Od vody počínaje, přes plyn a ropu, až po všechny rudy, které Rusko má. A všechno to potřebují, aby jim to Rusko dalo, nechtějí to v žádném případě od Rusů kupovat. Chtějí, aby Rusko jim to odevzdalo. A co se týče základny. Na Kubě je Americká základna, kterou tam Kubánci nechtějí a Američani na ní provádějí největší zvěrstva včetně mučení tamních vězňů bez soudu. Jediný politik v čele státu, který Američanům předvedl, jak je možné se jejich svinstvům ubránit, je Erdogan, kterého chtěli pučem zlikvidovat, ale vůbec jim to nevyšlo, protože jim zlikvidoval celu jejich draze budovanou "kavárnu", sice za velké kritiky západu, ale jinak to nejde.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Správně, Erdogan je jediný, který má odvahu poslat Američany do řiti a posbíral jim tam celou sít´ agentů CIA, co tam budovali po celá desetiletí.

   Vymazat
  2. Pašinjan je Armenec, který je agentem USA, dlouhodobě se školil a studoval v USA. Vládu kterou sestavil je celá pro Americká a není tam jediný Arménec. Pomoc k provedení puče Pašinjan provedl pomocí ulice, kterou zaplnili mladí studenti řízení Americkými agenty z největšího, nejpočetnějšího Amerického velvyslanectví. Takže Američani už poštvali proti Rusku , Polsko, Ukrajinu, Gruzii, Lotyšsko, Litvu, Rumunsko, Bulharsko. Je rozpracované Bělorusko. Američani připravují masakr jaký na světě neměl obdoby. Buď Rusko odevzdá všechny přírodní zdroje Američanům, nebo Američani vyvraždí Rusy do jednoho. A pozor, vše demokraticky.

   Vymazat
  3. Je zajímavé, že v každém národě se najdou svině, jako je Armenec Pašinjan, který zaprodá svůj Arménský národ, kterému jeho činnosti hrozí úplná likvidace.

   Vymazat
  4. Anonymní 7:12

   Jak se říká, každý má svou cenu. Pokud politik dostane řádně namazáno, co mu pak záleží na nějakém národu. Národ mu blahobyt nezajistí, bezedné fondy světové oligarchie ano.

   Vymazat
  5. Ad 7:07 Chování korporátů s centrem ve SS bylo vždy totálně bezohledné k jakémukoliv množství lidských životů, to bylo a je vždy až to poslední, co by je mohlo zajímat. Nepřetržité likvidace milionů životů mají propracovaně goebbelsovsky ošetřeny. Bez totálního trvalého PR a výplachu mozků, orwellovštiny nejhrubšího zrna, by to nešlo.

   Všude jsou jeich nástrojem převážně lidé se schopností snadno přijmout indoktrinaci virtuálním světem té správné reality, jsou to skupiny z prostředí s minimální přímou vazbou na reálný svět, tzn. studenti, herci, absolventi filosofických škol.

   Vymazat
  6. Pro 7:40 dobře popsáno. Naše zotročení probíhá tak, že do viditelného čela jsou postaveny morálně nejslabší, kteří jsou díky tomu ve společnosti opovrhování a tak nemají problém společnosti škodit a hlavně jsou ideálními loutkami pro ty co skutečně řídí společnost a snaží se lidstvo zotročit, tak aby si toho lidstvo nebylo vědomo.

   Globalizace je objektivní proces ale jaký bude tvar o tom rozhodují subjekty.

   Otrokářský způsob je snaha o koncentraci řízení celého lidstva v jedněch rukou.

   Svobodný způsob je, že se řízení bude účastnit celá společnost, kde podmínkou je, aby řízení rozuměli všichni, jinak se stanou rukojmími těch co vědí. Lenin říkal velmi cennou informaci: "I uklizečka musí vědět jak se řídí stát", což vyžaduje kvalitní školství, které v Sovětském svazu i u nás opravdu bylo (bohužel řízení společnosti díky chybnosti marxismu, který tuto oblast záměrně vynechal, se nevyučovalo). To že se jde nesprávným směrem je vidět na úpadku školství.

   Vymazat
 2. Technologie přípravy informačních žoldáků
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=X0t7n7p_sy

  Spáči (2017) - Spjascije S01 Komplet CZ tit mp4.zip

  https://uloz.to/!q41XTUz1wKhM/spaci-2017-spjascije-s01-komplet-cz-tit-mp4-zip


  OdpovědětVymazat
 3. Pokud Arméni Rusáky na svém území nechtějí, tak se maj Rusáci bez řečí pakovat!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já tady u nás také nechci zahraniční firmy, které zemi vykrádají. Jak to mám udělat, aby se pakovali?

   Vymazat
  2. Jasně,on si je potom Azezbajdžán vychutná,další válka na obzoru DEBILE !!!

   Vymazat
  3. Kuba vyzývá Američany, aby se pakovali ze základny na Kubě. Američani samozřejmě, demokraticky výzvy ignorují.

   Vymazat
  4. 0:59 Já tady nechci tebe, tak se bez řečí pakuj, a už nikdy se nevracej! Tento postup je podle tebe v pořádku.

   Vymazat
  5. Ad 0:59 Neumíš číst hňupe? Ta vláda nemá s Armény nic společného!

   Vymazat
  6. Většinově na našem území nechceme africké a blízkovýchodní migranty. Jaký řev by nastal, kdybych těm, co tady jsou, řekli, že se mají pakovat?

   Mimochodem, nejsou to Arméni, kdo nechce Rusáky na jejich území. Nechtějí je tam američtí neokoni.

   Vymazat
  7. Pán je asi hodně jednoduchý, neboť takhle hodnotit geopolitiku, to se nevidí. Jestli se nepletu, tak kompletně celá Jižní Amerika chce už léta vypudit USmany a ti se jim smějí. To samé Irák, Afghanistán....dosaď kdejaký stát. Jenže takto to prostě nefunguje, navíc ten Putin... Těžko si na dvůr pustí americké rakety, to se můžou Arméni třeba posrat. Chodí to přesně takto, pane.

   Vymazat
 4. Ruská základna v Arménii zajišťuje, aby nedošlo k útoku Ázerbájdžánu na území Arménie. Ale to by právě Američani potřebovali, aby se lidé dvou sousedících států, které navíc sousedí s Ruskem, zabíjeli mezi sebou. Ideál bude, že všechny státy Evropy budou v NATO a také všechny státy kolem Ruska budou v NATO a pak už se vymyslí nějaká bezvýznamná provokace, jako například chemická otrava nějakého agenta, a obrovské zabíjení lidí mezi sebou, řízené Američany může začít. Američani počítají, že se jich to nebude týkat a hlavně budou mít z toho zisky, jako z I. a II. sv. války. Proč se ti lidé nechají odvést na jatka III. sv. války, jako ovce?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas. USA deep state je nyní ve smrtelné křeči, ale situace je stále napjatá, protože umírající kobyla nejvíce kope. Pád dolaru co by světové měny je potřeba udělat co nejšikovněji a nejpomaleji. Nic jím nevychází: Sestřelené letadlo nad Ukrajinou nevyšlo. Revoluce v Rusku při fotbalovém mistrovství nevyšla. Zabránit schůzce Trump Putin se jim nepodařilo. Ani v menších bitvách lokálního významu se nedaří: Zvolit Drahoše jim nevyšlo. Puč na Slovensku nevyšel... Nicméně jsou prorostlí celým obyvatelstvem planety země - mají sluhy po celém světě, bude to ještě boj.

   Vymazat
  2. A hlavně Američani si tisknou dolarů, kolik potřebují na financování všech převratů, válek po celém světě. Nejsmutnější je na to skutečnost, že vlastně všechny uvedené převraty, puče, války prostřednictvím dolaru, jako převodové páky, financujeme my všichni. Takže, Američani provádějí svinstva a my to platíme.

   Vymazat
  3. Armenie ukradla Azerbahdzeanu Nahosni Karabach.1 000 000 lidi muselo uteci.Kolik tisic mrtvych Azerbajdzancu tam zahynulo ani nikdo nepocita.Kolik Turku v "genocide"Armenu take ne.Je to jako s holokaustem .Kolik vybitych Palestincu je take svetu ukradeno.

   Vymazat
  4. Honolulu 10:44 - nesmíš věřit vešmu, co se píše.

   Vymazat
  5. 1:07 mate mylné informace,kdyby tomu bylo jak pišete,tak by ti mirotvůrci z Moskvy nevyzbrojovali Ázerbájdžán.Hlavnim důvodem humbuku kolem Arménie je,že si dovolilo nové vedení zrušit zbrojní zakázku s Ruskem ve výši 100 mld $.Proto i ten kripl co psal članek vyhrožuje,pro Jerevan to může skončit špatně.

   Vymazat
  6. 15:56 je úplný pitoma: jak může třímilionový nárůdek Arménů mít "zbrojní zakázku s Ruskem ve výši 100 mld USD". To je vidět, kam to naše školství dopracovalo, že lidé s uzavřeným základním vzděláním neumí počtářsky uvažovat! O vysokoškolácích ani nemluvím.
   MM

   Vymazat
 5. Nic jim nevychází, ale chcípajíci kobyla je nebezpečná. Podívejte se na trolíky zde - taky chcípají, vědí, že ztrácejí půdu pod nohama, lidé se od nich odvrací, žluč jim narůstá... Prý pokud Arméni nechtějí... jistě? Proto dnes mají šefa vlády který propadl ve vobách?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dnesni rusove s epoucili od rozsirovani Imperie carem, bolsevikama, britama a Usakame a vedi ,ze se to potom v krecich ,silenstvi a v masakrech ROZPADAVA..Mezitim se musi vo ty chudaky starrat nebo se proti nim vzbouri jako indie napr. Pakistan, Malajsie, Egypt , Kuba atd...

   Vymazat
  2. Emerický svině mají po světe více než 1000 základen, aby mohli rozšiřovat ROZVARAT a vysávat peníze na zbrojení ve všech těch zemích. Na ten ROZVRAT, který způsobují je neščíslné množství důkazů. Rusové NIC takového nedělají, jde jim jen o klid ve výbušných regionech.
   Preč tedy neječíš ty slabiduchu 1000 x více než kvůli Arménii, která má v Rusech jistotu, že je nikdo nebude vraždit, že nikdo zase nebude provádět genocidu.

   Vymazat
  3. Vysvětlit Arménům co postihlo nás a celý východní blok ! Západ je zkáza všech národu (k...y fašistické )! Jen identita všech národů je správná ,ani západ ani východ .

   Vymazat
  4. Anonymní 6:54

   Na názoru obyčejných Arménů nezáleží, podstatné je, kdo drží moc a určuje směr země. Vždyť to přeci vidíme všichni celá poplyšová léta. Nechalo by se velice rychle sečíst, co "naše" vlády udělaly v souladu s vůlí obyvatelstva a pro blaho země. Ale seznam protilidových a protistátních činů by zabral stohy papíru.

   Vymazat
 6. Je to tak vzdálená zemně, že vůbec netuším jestli se tam ocitla Carská, Sovětská, nebo Ruská armáda a za jakým účelem, nebo důvodem. Jestli tyto důvody nepominuly tak vlády těchto zemí se musí zasadit o ekonomickou prosreritu i v těchto podmínkách. Multipolární rozdělení světa neovoluje vyklízení pozic bez boje. Tanec s vlky je o pozicích.

  OdpovědětVymazat
 7. Co to musí být za svini, která "požaduje, aby mu byla dána funkce ve vládě, jinak hrozí, že bude sabotovat komunikace v Jerevanu, dokud jí poslanci nezvolí?" Do pekla s takovými, dřív, než vyvolají válku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 7:17 Nějaký klon kraďouska ti se neštítí ničeho.

   Vymazat
 8. Nevíte, přece bojovník za svobodu a demokracii.....a takových je i u nás dost...

  OdpovědětVymazat
 9. Arménie je země, která na tom bude stejně jako dnešní Ukrajina. Vlastně na tom bude daleko hůře, protože na Ukrajině je alespoň teplo a černozem, ale v Arménii většinou velmi málo úrodné půdy a chladno. No snad je někdo bude krmit, mimochodem, dnes už musí dovážet potraviny dříve soběstačná Ukrajina. Proti přání žádná, jen ať si v praxi z plna hrdla užijou toho, co znamená pravda a láska dovezená ze západu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jde je o to tam umístit rakety.. vše ostatní je nepodstatný...

   Vymazat
  2. stačilo jedno střední zemětřesení a Arménie by fakticky přestala existovat (za Gorbačova ji obnovoval celý Svaz). Západ to bude dělat podle vzoru USA ve vztahu k jejich jednapadesátého státu (Haiti), tj. vybodne se na ně

   Vymazat
  3. 10.39 to je, oč tu běží.Krym jim nevyšel, tak utahují smyčku všude, kde je vedení úplatné.Není jim to nic platné, při prvním úderu se oddělí Kanada a Mexiko, nebude se muset kopat žádný průliv.Němci za 2s.v.mazali při nově použitých Kaťušách.Dnes ty Kaťuše jsou o více silnější s větším doletem.Ani Atlantik neuchrání šmejdy z usa.Bohužel to odneseme i my.

   Vymazat
 10. Vyhnat rusa z každého kousku světa .Pro svět nepřines nikdy nic dobrého.Je to odpornej vřed, který je potřeba zničit .ČÍM dříve tím lépe

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. máte tam chybu, místo toho vašeho "rusa" je třeba dosadit celosvětového vyžírku a válečníka "Američana" :-)

   Vymazat
  2. Tak se pochlub 11:14, co ti Rus provedl? Donutil tě se narodit, když nás osvobodil od Hitlera, a to musí být pro takové šmejdy, jako jsi ty, utrpení.

   Vymazat
  3. 12:05 Nebejt rusák ,byl by AMÍK a 40 let jsme neryly držkou zem, jak za rusa. Díky tomu jsme tam kde jsme - v PRDE...

   Vymazat
  4. 14:44 Jsme tam díky nim, o 20let později.

   Vymazat
  5. 14:44 Vážně by nás bez "Rusáka" osvobodil Amík? Co ten váš Amík proti Hitlerovi dokázal, dokud nebyl "Rusák" pár kilometrů od Berlína? Že se vůbec ptám, vždyť vidím, že vám rozum nestačí ani na gramatiku základní školy.

   Vymazat
 11. 11:14
  Tys musel bejt po havlomejdanu POHROMOU PRO CELOU TVOJÍ prouASSackou kolaborantskou familii!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. proRuSSáckou poudáš? Oni si rádi hrajou na to že se bráněj, že jsou skoro jako esesáci! (Schutzstaffel = Ochranný oddíl) - proto si dali do názvu taky dvě "S" - https://en.wikipedia.org/wiki/Rossiya

   Jenže my co známe jejich agresivitu jim zásadně říkáme RuSÁci! Tedy od zkratky útočných oddílu pouličních rváčů SA (Sturmabteilung= útočné oddíly).

   Vymazat
 12. Arménie je hornatá a poměrně chudá země. Dopadne proto ještě daleko hůře než na suroviny bohatý Afghanistán - pravda a láska se tam také budou mydlit na věčné časy pod dohledem amerického četníka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. P.S.: ještě z dob SSSR disponuje Arménie jednou vynikající komoditou, velmi vzdělanou vrstvou inteligence (v tom se podstatně liší od Afghanistánu), ale ta bere dráhu do světa, kupodivu zejména do Ruska, už desítky let

   Vymazat
  2. 12:13 navštívil jsem Arménii i Gruzii a musím potvrdit, že už jenom to, jak dobře Arméni ovládají cizí jazyky (včetně výslovnosti), svědčí o jejich inteligenci

   Vymazat
 13. Bez Ruska Armenie zahyne,copak se můžou spoléhat na Západ?Trump je obchodník a NATO nepůjde bojovat s Azery.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Arménie má asi jenom 3 milióny obyvatel (dalších asi 8 miliónů od neppaměti po celém světě). Jestli si je nevezme pod své křídlo Rusko, mohou si vybrat mezi Tureckem a Iránem (Gruzie a Azerbajdžán nepřipadají v úvahu). Podle Pjakina stát s tak malým počtem obyvatel stejně nedisponuje svrchovanou státností, ale je řízen odjinud. V každém případě mně je jich docela líto, že skočili na špek Pašinjanovi.

   Vymazat
 14. Kdyby tak rusaci chteli zustat v Rusku a nikam by se necpali. Jak by bylo na tom svete krasne. Na druhou stranu, kdyz clovek vidi, jakej maji doma bordel, tak se jim moc nedivi...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jo, už obklíčili celé NATO, viď ty jelimánku.

   Vymazat
  2. 14.41 A to jsi vzal kde.Bože,co tady chodí za exoty,to člověk normálně uvažující nechápe!!!Nechtěl jsi to náhodou napsat o ussa???

   Vymazat
  3. Kdyby tak usáci chteli zustat v USA a nikam by se necpali. Jak by bylo na tom svete krasne. Na druhou stranu, kdyz clovek vidi, jakej maji doma bordel, tak se jim moc nedivi... :-)

   Vymazat
  4. 14:41 Jarine, jsem vám vděčný. Díky vám už vím, proč se na Moravě používá označení "Jarin" pro naprostého blba.

   Vymazat
  5. 14:41Sú to bolševické heslá ktoré produkovali politruci v minulom storočí, akurát len namierené teraz na opačné svetové strany. Nieliečené prípady patriace do psychiatrickej liečebne, ktoré sa po víťaznom februári dostali k moci a otravovali a strpčovali svojimi choromyselnými kecmi život svojim apoluobčanom. Zjavne si tu niekto chce(jarin) po víťaznom novembri89 ulaviť svojmu nečistému svedomiu a teraz plodí tie isté blbiny, aby sa zavďačil svojím novým pánom strpčujúc a otravujúc svojim spoluobčanom život. Môj profil Ukrofil.

   Vymazat
 15. Konal se arménský majdan. Ten chlápek nebyl zvolen lidmi, ale zkorumpovanými politiky, jinak by se tam nedostal. Uvidíme ještě jakou roli sehraje patriarcha, který pomalu nahrazuje papeže. Jestli je v rukou deep state nebo ne. Jestli ten blbec škrtne o Azerbajdžán, tak Arménie jako stát končí, pokud to Rusku nebude vadit, zůstane jen Azebajdžán. To nebude hrát do karet GP. Je lepší mít dobré vztahy s muslimskou zemí a pevné, než zrádný vztah tzv. křesťana, který za doláče bodá do zad.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rusko se tohoto "miminka" (s názvem Arménie) přisátého k ruskému cecíku velmi rádo zbaví, protože: nemají společnou hranici, nemají ani stejné náboženství a pokračování penězovodu a vojenské pomoci už Putin Rusům rozhodně nezdůvodní, ty dodávky Armaňaku se dají zajistit jinudy. To, že se tam hned začnou mydlit s Azerbájdžánem, vo tom jiná, američtí soudruzi ten konflikt udrží desetiletí (odzkoušeno už na válce Iráku s Iránem), stačí dodávat zbraně oběma stranám.

   Vymazat
  2. K 15.37, ale jdi ty brepto. Karel z Plzně

   Vymazat
  3. Karle, proč se snažíš urazit diskutujícího, který má pravdu? Proč nenapíšeš, jak to tedy vidíš ty?
   MM

   Vymazat
 16. Dobrý den.
  Přečetla jsem si tady komentáře, s některými souhlasím a pěkné je to poděkování "Jarinovi". Ono je na Moravě vážně tak zažité.
  Před rokem jsem tady dávala příspěvek, který ráda zopakuji. Ten mi vždy zlepší náladu.
  "Jen mě mrzí, že jsme, myslím jako republika, na té špatné straně barikády. Jsem stará, takže za mých mladých let se tak hovořilo. Ruská federace má jediného přítele - jaderné zbraně. Nemá kam ustoupit. A všem jde jen o jejich surovinové zdroje,které by se měly rozdělit, jak nám nejedna "lady" sdělovala.
  Ale ... na něco ti hamouni zapomínají, a to je:
  „Chraňte se vzbudit Rusa. Vy netušíte, čím tohle probuzení pro vás skončí. Můžete ho zadupat do bláta, promíchat s exkrementy, vysmívat se mu, ponižovat ho, opovrhovat jím a urážet ho…
  A v tu chvíli, kdy se vám začne zdát, že jste nad Rusem zvítězili, že jste ho zničili, na věky věků zostudili, rozdrtili na prášek, najednou se stane něco neobvyklého a pro vás překvapivého: On přijde k vám domů. Unaveně klesne na židli, na kolena si položí samopal a zadívá se vám do očí.
  Bude cítit prachem, krví, smrtí. Ale bude ve vašem domě. A v tu chvíli vám Rus položí otázku: „V čem je síla, bratře?“ A právě v tuhle chvíli tisíckrát zalitujete, že nejste Rusovi bratrem. Protože bratrovi on dokáže odpustit. Ale nepříteli nikdy. Francouzi si to ještě pamatují. Němci to vědí… Rus žije spravedlností. Obyvatel Západu žije lživými brífinky a záludnými tiskovými konferencemi. Dokud v jeho srdci žije spravedlnost, Rus se vždy dokáže zvednout z bláta, z temnot, z pekla. A s tímhle vy nedokážete udělat vůbec nic.“
  Pěkný den.

  OdpovědětVymazat
 17. Arméni nejsou tak hloupí, aby nevěděli co by se zřejmě následně stalo. Islamizace země jako ostatně byli všechny ostatní kolem. Arméni jsou dobří křesťané a vědí kdo je kdo. Alespoň velká většina z nich, "černé či podplacené ovce " jsou všude. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Karle, proč tedy Arméni při své chytrosti připustili předání vlády do rukou vyděrače, který nemá žádné pověření z voleb?
   MM

   Vymazat
  2. Čítaj pozorne: černé a podplacené ovce jsou všude. Až Rusi budú skutočne musieť z tejto časti Russka odísť možno ešte na tom ušetria a nebudú sa musieť starať o tých rusov, ktorých tu po rozpade Sovietskeho zväzu začali rusofóbi vznešene nazývať "arménčanmi", "ukrajinčanmi" a pod... Napokon k tomu rozpadu ZSSR došlo práve preto, že podobne ako tu, krachol komunistom v centrále svetového komúnizmu ten ich nevydarený systém a minuli sa im prostriedky na jeho údržbu doma i v zahraničí. To isté čaká teraz na centrálu svetového demokratizmu, kedy demokratom krachne ten ich zvrhlý systém. Môj profil Ukrofil.

   Vymazat
 18. Největším nebezpečím pro každou společnost nebo stát jsou vlastní občané, kteří jsou zkorumpování Americkými agenty pracujícími na Americkém zastupitelském úřadě.

  OdpovědětVymazat
 19. 18:56 Máte pravdu, o té Ruské to platí dvojnásob

  OdpovědětVymazat