Reklama

.

.

středa 1. srpna 2018

Za socialismu byla práce, méně kriminality, lepší jídlo, lepší školství a lidé se měli rádi, řekli občané. A je zle

1.8. 2018   Rukojmí
Protikorupční aktivista a středoškolský učitel Juraj Smatana, o němž se hovoří také jako o samozvaném odborníkovi na konspirace, se na svém facebookovém profilu vyjádřil k průzkumu ohledně míry souhlasu s tvrzeními o socialismu.
„Tyto výsledky průzkumu veřejného mínění jsou totálním masakrem a reálným bezpečnostním rizikem státu,“ poznamenal k výsledkům Smatana. Podle něj nejde jen o vzpomínkový optimismus a stockholmský syndrom.

„Vidíme i důsledky skutečnosti, že jsme všechny polistopadové generace žáků nechali v rukách podfinancovaných, ignorovaných a frustrovaných učitelů, kteří učili naše děti v zanedbaných socialistických budovách. ‚Pomohl‘ i bulvár, který neodolal ekonomickému pokušení změnit polovinu vysílání na černou kroniku,“ zmínil.


Celý příspěvek Juraje Smatany:

Tieto výsledky prieskumu verejnej mienky sú totálnym masakrom a reálnym bezpečnostným rizikom štátu.
To nie je len spomienkový optimizmus a stockholmský syndróm. Žneme aj dôsledky skutočnosti, že sme všetky ponovembrové generácie žiakov nechali v rukách podfinancovaných, ignorovaných, frustrovaných učiteľov, ktorí učili naše deti v zanedbaných socialistických budovách. "Pomohol" aj bulvár, ktorý neodolal ekonomickému pokušeniu zmeniť polovicu vysielania na čiernu kroniku. Edit: M. Kršiak upozornil na skutočnosť, že všetky otázky sú formulované kladne. Pri podobne formulovaných otázkach na súčasný systém by tí istí respondenti dali iný obraz. Zdroj: http://www.konzervativizmus.sk/article.php?6198

64 komentářů :

 1. Naši předci žili v kapitalismu několik generací a před tím mnoho generací v jeho tvrdší variantě, ve feudalismu. Zblbli a rozhodli se pro socialismus. Asi si mysleli, že je lepší.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už tu otravuješ dost dlouho inteligente, provokuješ přesně stylem jako nějaklý Pavlík Novotný, vyhlášený to magor. Už nám tu chybí jenom magor M. Kalousek a J.X. Doležal a budete kompletní magor trojka.

   Vymazat
  2. 18:55 Už si nejsem jistej jak sem to myslel, když tě čtu.

   Vymazat
  3. ¨ty jsi zažíl jen jedo krádeže které jsou ti vlastní.
   Václav

   Vymazat
  4. V každém případě měli v socialismu pracující ze své práce více než v současném kapitalismu. Totéž platí i o státu, už se konečně začíná mluvit o odlivu stů miliard z naší země.

   Vymazat
  5. Socialismus - soběstačnost + bez dluhů
   Kapitalismus - nesoběstačnost + zadluženost

   Vymazat
 2. Jak to je s tou vodou. Přece nemůže být někoho, když přece není nikoho ale je prostě napršená a v podzemí ode vždy, jak to, že je někde dražší a někde je levnější, když občané toho státu jsou rovnoprávní a ta vlast jim patří. To ten kapitalismus?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vzduch se neprodává a nebo o tom nevím?

   Vymazat
  2. Už se to chystá k oslavě výročí roku ˇ89 , jen se rozhoduje jestli to bude příští rok nebo k čtyřicítce. Máme pořád moc peněz a roupů :)

   Vymazat
  3. Nejenom voda patří všem občanům republiky a to i těm pod mostem. Všechno nerostné bohatství a půda lesy atd.

   Vymazat
  4. 18:34
   Vzduch se prý jeden čas prodával na Slovensku . V plechovkách s označením jako Tatranský . Někde jsem to četl a docela bych tomu i věřil . Byznys je byznys a blbců je na světě možná víc než toho čistého vzduchu .

   Vymazat
 3. Jistě, když žijeme 29 roků v totální informačním masakru a vymývání mozků, tak pravda o socíku se zdá zcela nemožnou - ke spolknutí nejprolhanějších veřejnoprávních meedializátorů. Socík nebyl vůbec ideální, ale nebyla nezaměstnanost, nebylo 300 tisíc lidí odvychovaných od práce, bezdomovci po kanálech a pod stany či mosty, nebyl propadák v porodnosti, ale také nebyl propadák ve školství - tedy umístění ve Světě na žebříčku vzdělanosti. Ano, bylo podstatně méně psů, více dětí, maminky měly jesle a školky - které současný režim rozkradl. Lidé si za "pár babek" stavěli slušné byty, svépomocí i rodinné domky, půjčky pro novomanžele byly bezúročné a odepisovaly se s každým narozeným dítětem, měli jsme vysoké školy hodné tohoto označení a lidi s tituly, který si vysloužili i zasloužili, nebylo milion lidí v exekuci, lidé nebyli stěhováni na dlažbu ulic! Ano, mohli jsme volně cestovat jen do "lido-demo" či do "Jugošky", s Čedokem atd. ale i na Západ a kdo měl k dispozici marky, dolary, franky i kam chtěl. Bylo méně aut (ale mnohonásobně více, než za kapitalismu 1. republiky), ale nestálo se pořád někde v kolonách, výběr značek aut byl omezený, nikdo neměl důvod se "předvádět", že na "to má" a je mu vše dovoleno. Bylo několikanásobně více motocyklů, ale žádná horská kola...Nebyli miilionáři ani miliardáři, byla sociální nejen jistota, ale také spravedlnost. S tím i sloupy republiky byly konec konců spravedlivější, i když nám noviny či televize budou omílat politické procesy velezrádců, jako omílají v USA politické procesy mj. také s justičními vraždami manželů Rosenbergových a dalších několika tisíc - především černochů...?Prostě za socíku se lépe žilo 9 milionům Čechů, dnes se lépe žije onomu milionu, co si za socíku nemohl beztrestně krást. A tento milion je dnes u vesla a samozřejmě potřebuje krást dál, tak velebí diktaturu kapitálu! Nenadávejte mi do komoušů, nikdy jsem s nimi neměl nic společného, proto dnes mohu vidět pravdu o socíku i kapitalismu. Ostatně ti největší hajzlíci z dob komunismu jimi zůstali i v dnešním našem kapitalismu, který budou "hájit do krve", jako ten "komunismus", který nikdy nebyl.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Prostě za socíku se lépe žilo 9 milionům Čechů"
   =================
   Výsledky voleb svědčí o tom že lžeš.
   A komouš jsi.

   Vymazat
  2. Prostě za socíku se lépe žilo 9 milionům Čechů
   - s tím souhlasím

   Výsledky voleb svědčí o tom že lžeš
   - jak jste na to přišel?

   A komouš jsi
   - jak jste na to přišel?

   Vymazat
  3. 19:32- I vychovanost byla lepší, než amerikanismus přinesl tykání. Také práva žen a menšin byla lépe ošetřena. V některých aspektech byl Západ 20 let za opicemi. Tak "googlujte", ať nejste argumentačně za blbce, jako vždy.

   Vymazat
  4. Povolný,
   vy běžte vyhlížet tu vaši vytouženou revoluci a neotravujte.

   Vymazat
  5. 20;40
   VYSTYDNI TY HAVLOTROSKO!!!!!

   Vymazat
  6. 20:40-a v osobním písemném styku se psalo Vy. Tuším, že argumentačně nehodláte diskutovat.

   Vymazat
  7. 19:15 Jo pane kolego souhlas nemusím nic psát.

   Vymazat
  8. 1. srpna 2018 20:40
   Ubpžáku na pana Povolného po stránce inteligence nemáš. Pošli do diskuse svého kantora. BLBĆE.
   Václav

   Vymazat
  9. 19:15 Kdo dnes chce ,tak se má podstatně lépe jak za vašich komoušu. A nebudu to více rozebírat , kdo chce pochopí. Ale rozesmál jste mne volně cestovat do Jug. nebo záp. zemí. Musel jste stát CELOU NOC před Čedokem . Většinou se na vás ani nedostalo a pokud jste měl politický škraloup, tak jste mohl odcestovat tak akorát do PRDELE. Příště trochu méně těch lží

   Vymazat
  10. Pro 10.37 : Ročně dostalo cca 2 miliony lidí devizový příslib pro cetu na západ , do lidodemo k Černému moři jste mohl jet kdykoli ! Kapitalisti stát zničili , rozkradli , zadlužili , nic nám tu už nepatří , ta vaše " nádhera " je na dluh ! Je tu vysoká kriminalita , nezaměstnanost , plno bezdomovců , cikáni nepracují , přibývá černochů a muslimů , za čas se lidi budou bát vycházet na ulici a cestovat do zahraničí se budou bát také !

   Vymazat
  11. Sorry, nikdy se mi nepodařilo získat devizák i když šikovnější jej dostávali každý rok a stejnou zkušenost mám i s lázněmi. Přesto se mi podařilo bezolestně vystudovat VŠ, byt v Praze jsme jako novomanželé nesehnali 10 let, ale zdědili. Ale faktem je, že slušní lidé drželi partu a doktoři za pár peněz měli i v noci pohotovost a přijeli. Díky slušným lidem se socák zdá zpětně stravitelný. Korupce byla, ale méně rozlezlá a každý nehrabal jen pro sebe. Fakt je,že ženský prostály část života ve frontách a bylo to úplně zbytečnéra, kdyby se nehodila ocel a tuny betonu a zbrojeni, tak mohlo být zboží dostatek. Je to jen mo je zkušenost a každý má jinou.

   Vymazat
  12. 20:47 Tak si všímám - ten tvůj zkurvenej komoušskej fotr v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch hnědejch polobotkách se asi musel dost hřát přízní velkejch rudejch soudruhů co? Taky si se asi těšil na teplý místečko co po něm zdědíš a náhle do toho přikvačil ten vandrák chrchlavej v ošuntělých džínách a vytahaným svetru a udělal ti pořádnej rejhanec přes plány, co? To se frustrátskej smrade nedivím že z toho máš celoživotní trauma - Havel v každý větě:))) Tvůj fotr z toho asi zdech, co? Uchlastal se bez svý funkcičky, estaban jeden zkurvenej ... takže si dej bacha abych ti brzo osobně nezvážil tu sračku co ti vymokvává z toho odhavnýho smradlavýho mozolu, kterej ti raší mezi těmi rachitickými ramínky, rudej udavačskej mongolide!

   Vymazat
 4. Ten smjlíkovo-vykřičníkový idiot spolehlivě rozloží jakoukoli diskusi. Hnus. Proč toho psychopata redakce nemaže?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Protože je sranda.

   Vymazat
  2. Ad 19,15: Víte podle čeho se zde pozná, že daná osoba má recht? Podle délky příspěvku. Nebudu to rozpitvávat. Zkuste přivrženci nových časů napsat něco delšího o skvělosti těchto časů. Nedokážete to. Hned Vaše první věta, pokud to nebudou věty stejné jako posledních pět vět této ankety, bude napadnutelná zničujícím protiargumentem. Kdysi jsem se jednoho chlápka, který hájil nové časy, že prý jsou lepší, zeptal: Co je teď lepší než za totality? Sám jsem si odpověděl. Jen ta možnost dovolené u moře. Ale lapidárně řečeno - z toho se nikdo nenají. Můžeme dodat ještě: je svoboda projevu, což také znamená svoboda medii k oblbování lidí. Zřejmě stav hlav slovenských a potažmo i našich občanů není tak špatný, jak jsem si myslel, když vznikla anketa s takovými výsledky. Smotana si myslí stejně blbě, jak všichni zastánci určitých nepříliš šťastných společenských pořádků, že povědomí lidí vzniká působením medií a škol, tedy stejně jako např. za Hitlera. I za Hitlera propaganda vzala s dobou za své. Do dneška nemohu ale pochopit jak mohl tak inteligentní, kulturní a schopný národ jako Němci naletět té propagandě, která hned ve svém zárodku /Deutsche Ubermenschen, Jude Hunden - Němci nadlidé, Židé psi/ hlasala evidentní blud. Pán Smotana se mýli. Povědomí lidí, tak jak řekl geniální Marx /ted nevzdělaní trollové hned napište něco o mně jako komoušovi/ tvoří materiální skutečnost a materiální tím se míní to co je kolem nás, vše co je kolem nás, nikoliv jen auta.

   Vymazat
  3. Mimochodem: dotaz - to byla veřejná anketa, nikoliv jen anketa provedena mezi studenty? Myslel jsem si, že to byla anketa veřejná. Tolik ještě k mému příspěvku 6:59.
   Pokud by to byla anketa pouze mezi studenty, tak se nedivim, že takový medializator jako Smotana dostal bolest hlavy.

   Vymazat
 5. Tak také půjdu příští rok k eu volbám:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201808017821355-babis-rozhovor-reuters-evropske-volby-migrace/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Každé volby dávají příležitost něco měnit i když ne každý si to myslí, bohužel.

   Vymazat
  2. Pane Povolný přesně tak kdy už to většině dojde je třeba štětinu a spol poslat do důchodu.

   Vymazat
 6. Tu poslední otázku studenti zřejmě špatně pochopili, neboť jak jsem se dočetl před několika dny na NR, valná většina občanů vlastnila Cestovní pas, ale zřejmě z důvodů studené války, obchodních bariér, nedostatku devizových prostředků vyčleněných na turistiku neumožňoval přidělení výjezdní doložky každý rok všem uchazečům.
  Jaké byly možnosti cestování s cestovní kanceláří netuším.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moji rodiče se za první republiky dostali sotva do okresního města. Na delší cesty neměli. Za socialismu se cestovalo k rodině do krajského města, což byl nesporný pokrok. Já jsem studoval ve velkém městě, kde maminka byla jen při příležitosti mojí promoce.

   Kapitalismus nám dal ohromné možnosti. Můžeme jet dělat otroka do Německa, Velké Británie nebo USA.

   Vymazat
 7. Tenhle blábol o skvělém socialismu se tu objevuje se železnou pravidelností.
  Ten slovenskej průzkum je pitomost, což vidí každý.
  -p-

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten slovenský průzkum je zřejmě objektivní a dokumentuje smýšlení obyvatelstva. Je to kopnutí do koulí všem, kdo kradou, podvádějí a lžou.

   Vymazat
  2. Proč myslíte, že ten slovenský průzkum je "pitomost"?
   Pokud by se provedl u nás na náhodném vzorku obyvatel mimo Prahu, myslíte že by dopadl jinak?

   Vymazat
  3. Ten slovenský průzkum je pitomost proto, že jeho výsledky nevyhovují gaunerům a 23:12.

   Vymazat
  4. 6:32 Obchody byly zásobeny kvalitním a levným zbožím???
   Životní úroveň byla vyšší?
   Socialismus nebyl totalitní režim?
   Byla garantovaná svoboda slova?
   Lidé žili déle?
   ...
   -p-

   Vymazat
  5. 11:22
   Ty otázky máš od pornoJandy, havlomagore????!!!!
   Svoboda SLOVA EXISTUJE JEN NA PAPÍŘE!!!!!!
   TOTALITU MÁTE DEBILOKRATICKOU POD DOZOREM uASSackejch okupantů!!!!!!!
   V obchodech je tři prdele polskejch SRAČEK NEVHODNEJCH KE KONZUMACI!!!!!!
   V DNEŠNÍ DOBĚ SE NAPŘÍKLAD NA RAKOVINU STŘEVA,KONEČNÍKU,KŮŽE A MOZKU UMÍRÁ DALEKO VÍC.....A TEĎ SI SBAL SVEJCH PĚT ŠVESTEK A VYPADNI STUDOVAT DO NOČNÍKU,TAM MÁŠ STUDIJNÍHO MATERIÁLU CO HRDLO RÁČÍ,HAVLOZVRATKU!!!!!!!!!!!

   Vymazat
  6. 11:31 Milý kolego, ty otázky jsou z grafu, který je součástí článku. Ale to by sis ho musel aspoň přečíst.
   -p-

   Vymazat
  7. 11:52
   Není nad vlastní zkušenost!!!!!!
   Mimochodem,zhoršilo SE I OVZDUŠÍ,HLAVNĚ OXIDY DUSÍKU A PRAŠNOST!!!!

   Vymazat
  8. 12:12 To rozhodně není pravda a je to doložitelné měřením. S instalací nových technologií u největších znečišťovatelů se tyto hodnoty zlepšily, a to řádově.

   Vymazat
  9. 12:52
   Ty jsi pracovnik Hygienické stanice a víš,co obnáší zařízení AIM,jak se tam co měří,zpracovává,kontroluje,kalibruje atd????!!!!!
   Dost POCHYBUJU!!!!!!
   Takže ZMLKNI!☺

   Vymazat
  10. 14:32
   U některých havlomagorů KONČÍ REKTOSIGMODEALNÍ SPOJENÍ ROVNOU V HUBĚ....OVŠEM SE SVOBODOU SLOV!!!!!!!☺

   Vymazat
  11. 11:31 RuSSáckejch poudáš? Oni si rádi hrajou na to že se bráněj, že jsou skoro jako esesáci! (Schutzstaffel = Ochranný oddíl) - proto si dali do názvu taky dvě "S" - https://en.wikipedia.org/wiki/Rossiya

   Jenže my co známe jejich agresivitu jim zásadně říkáme RuSÁci! Tedy od zkratky útočných oddílu pouličních rváčů SA (Sturmabteilung= útočné oddíly).

   P.S.: A ty jsi jen smrad z putlerovejch hoven zkurvenej zdegenerovanej bolševickej čechomužiku, kterej Chrchloj ve vytahaným svetru s lahváčem v ruce vděčí za to že neskončil po zásluze takhle - http://novysmer.cz/index.php/historie/2679-budape-1956

   Vymazat
 8. Dobré dílo se pochválí samo.
  Nemusím vychvalovat něco, co většina lidí přijme za své a naopak, nemusím do nekonečna kydat špínu na na něco, co považuji za žádoucí u lidí očernit. A to se dnes děje.
  Z kapitalismu vzešel fašismus a spousta bezpráví. Ale my dnes slyšíme neustále jenom o zločinech komunismu. Téměř denně slyším, jak v socialismu byl nedostatek toho, či onoho. Jak lidi nesměli vyjadřovat své názory a jak jim komunisté zabírali jejich majetky.
  Jenomže dnes se začíná dít to samé. Za socíku jsme neměli banány a džíny, ale měli jsme levné bydlení a energie. Nesměli jsme kritizovat systém a jeho představitele, dnes můžeme, ale není nám to moc platné. Za socíku komunisté znárodňovali továrny a zemědělské usedlosti, dnes nám kapitalisté kradou nejenom celoživotní úspory, ale i peníze, které jsme ještě nevydělali.
  Každá změna, aby měla smysl, by měla být změnou k lepšímu. Už si ani zdaleka nejsem jistý, že se tomu tak pro většinu lidí děje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vemte si, že se proti dnešnímu systému upálilo přes tisíc lidí. Osobně jsem znal jednoho, který se upálil proti dnešní justici ale nikdo mu k hrobu věnce, jako Palchovi, nepokládá. Tento systém má již na rukou tolik krve, že se vyhlašují embarga na počty sebevražd a už vůbec si to nikdo nedovolí srovnat s dobou před 89. Oni vlastní špínu nevidí. Tu vidí jen na jiných, které tímto stylem negují. Spravedlnost i pravda dostává skutečně na frak. Oni mohou mít v podstatě i likvidační tábory, kam budou posílat nepohodlné a média to budou krýt jako ozdravné pobyty. Fakt, že se toto může stát, jelikož média mají plně pod kontrolou mi přímo nahání hrůzu.

   Vymazat
  2. 9:58 Zase jeden omezenec co lže. Kam na ty bláboly chodíte-TISÍC LIDÍ UPÁLENÝCH, LIKVIDAČNÍ TÁBORY.A několi místních blbu tomu ještě věří .Takoví volí SPD A CHTĚJÍ HLASOVAT V REFERENDECH

   Vymazat
  3. 15:02 neporozuměl textu diskutéra a následně kvičí a nadává. Koho kdo volí nesuď. Ty při své "inteligenci" volíš jistě grázli Kalouskova typu. Proč nechtít referendum s dnešními volič, když titíž mohou volit poslanecké skety typu STAN, TOP09, ODS, Piráty či ČSSD? Vždyť je to přece jedno, jestli volíš blbě přímo nebo nepřímo, že.

   Leo

   Vymazat
 9. Líbí se mi, jak tu někteří omezenci provokují, přitom kdyby měli jen polovinu mozku, viděli by vše jinak. I dnes se dají najít informace ale musí se chtít. Kupříkladu by si takové jelito našlo informaci o stávce šiček u Fordu a opravdu podrobně by jí prozkoumal. V tu chvíli by zjistil, že do roku 1968 neměli v Británii, kde se stávka uskutečnila, ženy rovnoprávnost. Za stejnou práci brali poloviční mzdy, než muži. Vůbec nejlepší je, že když se dotyčné ženy začali domáhat svých práv, okamžitě je kapitalisti onálepkovali jako komunistky. Existují i dobré filmy o této stávce i důvodech. Proč ale o tom píšu? Protože až od roku 1968 začali ženy na Západě postupně získávat to, co naše měli od 48. U nás už 20let předtím nebyli ženy jen pouhým majetkem muže. To je pravá odvrácená strana Západu. Nebýt konkurence ve formě socialismu na východě, dodnes by byla žena majetkem muže a ve společnosti by nezastávala rovnocenné postavení. A takových kostlivců má Západ stovky. Oni mají jen velmi účinou propagandu plnou lží. Jak asi dnes čumí největší odbojáři proti socialismu tzv Trampové, když jim nynější systém cíleně likviduje jejich místa. Dnes už tramping prakticky provozovat ani nejde, můžete jen do placených kempů. Oni měli také západ zidealizovaný, protože tam nikdy nebyli a u ohně blábolili jen propagandu, která byla od reality na míle vzdálená. Tramping západ podporoval jen, dokud se mu hodil jako páta kolona. Jakmile je využil, tak je odkopl jako mršinu. A tak dopadnou i ti, kteří tu šíří nenávist a uráží realisty.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Velmi dobré postřehy! Díky za ně.

   Vymazat
  2. Já jsem - bývalej - tremp.
   A můžu Vám říct, že tam byli různí lidi. Naprosto stejně jako v normální společnosti. Byli tam takoví, z kterých se stali hned po hadráku "páni podnikatelé" ale i tací, kteří by dali za svobodu a spravedlnost všechno. Dodnes...

   Vymazat
 10. 9:21 Ten článek jste vymyslel sám? Jestli že ano, tak gratuluji .Taková snuška blábolu a nesmyslu se jen tak nevidí.Pouze o tom trampingu,jste demagog a IDIOT.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10.21 Ten pán z 9.51 napsal naprostou pravdu.Nojo to vám rádoby demokratům asi nejde pod frnák,co???Ono pravda bolí a jen páprda tvojeho ražení může napsat,že je IDIOT.

   Vymazat
  2. Táboření mimo označená tábořiště je dnes zapovězen. Anonym 10:21 je jen nevychovaný pitomec, který blábolí pod vlivem propagandy, ale o realitě dnešního života neví nic. Směšná osoba. Asi studentík humanitních studií nějaké velmi prestižní univerzity. :-D)

   Leo

   Vymazat
 11. 10:21
  Vyměn si přesýpací hodiny ty volotrku z TROP09!!!!!!
  Ten článek je z 9:51!!!!!
  A jestli se ti ty havlošunte něco nelibi,tak se jako správnej Kraďousek VOŽER A SKOČ DO ZDI!!!!!!☺

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:31 SKOČ DO ZDI!! Zase kradeš ty zloději pojebanej. Nemáš vlastní slovník? Přestaň chlastat hovade

   Vymazat
  2. 8:59
   TAK JINAK TY HAVLOUNTERMENSCH,SKOČ MI NA PITEVNĚ NA STŮL,O OSTATNÍ SE POSTARÁM!!!!!!!!☺☺☺☺

   Vymazat
  3. 9:15 To se tobě stát nemůže co, těkavý prde vypouštěný v pravidelnejch pauzách vypouštěnej z lejnolíhně tohodle mongoloida:)) - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Na tebe stačí stříknout antiperspirant a už není co pitvat - jééé, pane šeditelíííííí!

   ☺☺☺☺

   Vymazat
 12. Každej průzkum dopadne tak, jak se naformulují otázky. Jasná ukázka toho, jak nebezpečný je institut referenda. Šikovně napsaná formulace otázky je záruka úspěchu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonym 13:20 je jasnou ukázkou osoby v argumentační nouzi. Neví o otázkách kladených během průzkumu nic, ale vymýšlí si (lže), aby měl "důvod" proč anketa nevyšla podle jeho gusta.
   Institut referenda je cesta jak se vysmeknout z
   imperiálního vlivu cizích ambasád, jak donutit politiky, aby po volbách nezapomínali na své předvolební sliby a aby se mohlo demokraticky rozhodnout o věcech, které se objevily až po volbách.

   To, že média ovlivňují voliče není sporu. Ale neštěstí tu dnes máme svobodný internet, do kterého pracky velkého kapitálu a nadnárodních korporací nemohou tolik zasahovat.
   Jsem pro přímou demokracii a pro lidové z á v a z n é lidové hlasování čili referendum.

   Leo

   Vymazat
 13. Nehádejte se prosím vás. Budoucnost ukáže, kdo má pravdu. Už dnes platíme dluhy za radostná 90-tá léta.OKD, MU, HS, Veolia, krevní plazma,IB÷Nomura,investice v armádě... Už dnes se ví, že naše mzdy jsou o 1/3 nižší než v EU. Právě ohlásila ČNB zvýšení úrokové sazby na 1,25 %, přemýšlejte co to asi udělá s hypotékami, nesplatite-li, majetek bude banky.

  OdpovědětVymazat