Reklama

sobota 4. srpna 2018

Zbořil: Některá média zveřejňují jenom to, co se jim líbí! (VIDEO)

Zdeněk Zbořil v rozhovoru pro Prvnizpravy.cz
- rp -
4. srpna 2018 PrvníZprávy
Některá média se snaží ovlivnit veřejné mínění , a to takovým způsobem, že propouštějí přes ta svoje síta pravdivosti jenom to co se jim líbí, uvedl v rozhovoru pro Prvnizpravy.cz Zdeněk Zbořil.
Pokračuje horké léto, ale ne jenom počasí i v politice je horko. Na jihu Španělska u Gibraltaru se vylodili migranti a turisté byli na pláži dost překvapení. Konečně se politici začali více zabývat migranty, ale jak uspějí, tak to ukáží za rok eurovolby . A u nás máme novou ministryni na ministerstvu práce a sociálních věcí a možná se i někam posouvá kauza H-Systému, kdy soudce Šámal přiznal, že tady asi pochybil stát, když se celá kauza vleče dvacet let, takže by stát měk platit, to znamená, že za chyby soudů ve finále zaplatíme my, daňoví poplatníci.


A co vy na to pane Zbořile?


"Všechny ty zprávy mají společného jmenovatele, že jsme málo informováni nebo špatně informováni. Některá média, která se rozhodla dělat politiku místo politických stran, tak se snaží ovlivnit veřejné mínění , a to takovým způsobem, že propouštějí přes ta svoje síta pravdivosti jenom to co se jim líbí a ten celek se v tom vlastně vytrácí," řekl v rozhovoru pro Prvnizpravy.cz Zdeněk Zbořil.

"Jedno z takových pozoruhodných prohlášení je, že Donald Trump na twitteru napsal, že by se mělo zastavit vyšetřování ruského vlivu na prezidentské volby, ale to když řekneme dnes, tak to nemusí platit za další tři dny, amy nevíme zda-li to americký prezident řekl a nebo si to někdo v těch audiovizuálních nebo tištěných médiích jenom špatně nepřeložil a nebo nevyložil a chtěl slyšet od amerického prezidenta to, co chce on. Tak je to i se vším ostatním," dodal Zdeněk Zbořil.


Podrobnější analýzu si můžete poslechnout v následujícím rozhovoru Zdeňka Zbořila pro Prvnizpravy.cz. (ZDE)


10 komentářů :

 1. No jo to je pravda to je celý mainstream pustit jen to „dobré"pro ně.

  OdpovědětVymazat
 2. Média dělají co jim majitelé dovolí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:57

   Možná je to opačně: Kapitalisté dělají, co jim kapitalismus dovolí.

   Kokotko

   Vymazat
 3. Všichni ti zvrhlý zločinci už pochopily že je to na hraně a tak proč by neuklidnily lidi za jejich peníze. Každý den je dobrý na vykrádání státu. Tonoucí se stébla chytá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ... zvrhlí zločincy (uklidnily) by vypadalo líp ...

   Vymazat
  2. 9:02 ne vždy, ale většinou 9:02, se při volbě koncového i/y stačí říct kdo? Ti zločinci, takže měkká i. Bez jazykového citu samozřejmě, ty zločinci, bác a napíšeme ypsilony.

   Vymazat
 4. Tak například Lžovinky.
  Pokud píší o Rusku, pak jen samá negativa (viz. např. poslední články: "Ruskem otřásají případy krutého mučení vězňů", "Na Sibiři spadl vrtulník, zemřelo všech osmnáct lidí na palubě", "Tři sestry zabily v Moskvě otce, stěžovaly si na týrání") a podobné je to se články o Číně, Severní Korei a td.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:22 no popravdě,jestliže je servírováno dnes a denně,kdo se uprd v USA,tak proč by se nemělo vědět,co v Rusku.Mě mrzí,že u nás žádná media neinformovala např.ve Skotsku obžalován ze znásilnění čtyř žen muž,co nemá penis.On ten Zbořil má svým způsobem pravdu,jsme špatně informováni.

   Vymazat
 5. Víte, ti evropští lídři už pochopili, že "svět musí být klamán", hlavně proto, že jim to vyhovuje. Bohužel, dnešní novináři jsou "chlebaři" - lidé bez morálky, kteří jsou placení neocony a podobnými živly, kterým vyhovuje neinformovanost obyčejných lidí.Bohužel, dnešní mladí lidé, přesto, že mají na intenetu spoustu nezávislých webů na mainstreamu, jsou líní si tyto informace najít a udělat si názor nezávisle na oficiálním zpravodajství. Pasivně přijímají to, co je jim servírováno. Proto se dnes už "masírují" děti ve školkách, základních školách a (to je nejhorší) na středních školách a univerzitách. Jsou to praktiky, které používal Goebels s tou svojí sebrankou.

  OdpovědětVymazat
 6. Jsou i výjimky, 4.8.Lidovky uveřejnily článek o mostu z Hongkongu do Makaa ( 55km, z toho nad vodou 22 km, životnost 120 let), ale těch chyb a falšovaných testů. To by se u nás nestalo,kdo ví, zda vydrží poryvy větru o 200 km za hodinu. Tak si jen oddechnu, že mají taky průšvihy, jako my s lávkou (Troja,Nymburk...)

  OdpovědětVymazat