Reklama

neděle 26. srpna 2018

Zbožňovaný John McCain...

Jaroslav Štefec
26. 8. 2018      (převzato z diskuse na internetu)
Zemřel senátor John McCain. Celkem očekávatelně, jeho nemoc byla skutečně smrtelná a nic s ní už neudělala ani pokročilá americká medicína, která dokáže vybraným jedincům za příslušný obolus prodlužovat životy například díky opakovaným transplantacím srdce významně nad jim biologicky vymezenou dobu pobytu na tomto světě. Komedie, kterou kolem toho rozpoutal český mainstream a členové Velkého všelidového churalu, v našich končinách zvaného politická scéna, Sněmovna a podobně, svolávajícího se radostně při každé soukromé návštěvě jakéhokoliv nevýznamného politika USA, je ovšem pod jakoukoliv úroveň.


Svět se podle našich médií údajně předhání ve vyjadřování soustrasti s jeho smrtí. Proč, proboha? A komu tu soustrast vyjadřují? Klice lidí, kteří už téměř půlstoletí připravují další válku v Evropě? Prezidentu Trumpovi, jemuž byl jedním z nejtvrdších odpůrců a podněcovatelů akcí proti němu? Jeho rodině? Kdo ji zná? Který že to svět vlastně mají naši pisálkové na mysli?

McCain je českým mainstreamem s oblibou označován za válečného hrdinu, který prošel peklem vietnamského zajetí. Z jakého titulu? Jako válečný pilot, účastnící se nezákonné a z vylhaného incidentu v Tonkinském zálivu rozpoutané agrese USA ve Vietnamu na rozkaz bombardoval civilní cíle a zabíjel obyčejné Vietnamce – muže, ženy, děti. Byl zajat, a jeho věznitelé se k němu chovali přesně tak, jak si zasloužil – jako k příslušníkovi okupační armády, terorizující jejich vlast a zabíjející bezdůvodně jejich spoluobčany. Propagandistické využití jeho osudu americkými médii v 70. a 80. letech ho nakonec vyneslo až na senátorský post, takže byl víc než jen odškodněn.

Jeden z nejpitomějších příspěvků na téma úmrtí McCaina jako už tradičně při podobných příležitostech "vypotil" předseda ODS Petr Fiala. Nedovedu si ani v nejmenším představit, z čeho odvodil své tvrzení, že „John McCain byl neobyčejně statečný člověk, bojovník za svobodu, muž pevných zásad, hluboké lidskosti a stoupenec demokracie“. Znali se osobně? Stýkali se a spolupracovali? Nikoliv. Jen pan Fiala, velký přítel Spojených států, předvedl jeden ze svých standardních prostocviků rektálního alpinismu. Nejspíš se ani nenamáhal prostudovat si životopis pana senátora na Wikipedii a neví tudíž, že tento „muž pevných zásad“ byl mj. zapleten do hodně ošklivé korupční aféry, která ho taktak nestála senátorskou pozici.

Zajímalo by mě také, z čeho si pan Fiala odvodil, že zesnulý senátor byl "přítelem České republiky". Jsem si prakticky jist, že vůbec netušil, kde z jeho pohledu jen další mrňavá „banánová kolonie“ vlastně leží. K čemu by mu to také bylo? Od toho, aby znali aspoň přibližně polohu hranic ČR jsou tu přece seržanti a nižší důstojníci, velitelé kolon vojenské techniky US Army, táhnoucích v poslední době stále častěji přes území české kotlinky. Musí přece správně vyvěsit vlaječku České republiky před pravidelným povinným klaněním českého premiéra a ministra obrany. Jinak by to byl přece trapas.

V osobě McCaina odešel jeden ze zarytých jestřábů staré školy. Apologet války s RF na území Evropy, podporovatel invazí USA do Afghánistánu a Iráku, podporovatel invaze USA do Sýrie, velký přítel Saúdské Arábie, vzoru to demokracie a ochrany lidských práv a podporovatel její invaze do Jemenu, neúnavný propagátor "Pax Americana" a Wolfowitzovy doktríny.

Welcome to Hell, John.

121 komentářů :

 1. Tak už se smaží v pekle a fiala s kraďouskem to obrečeli stejní hajzlové jako on.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ja pevne doufam ,ze je to jen zacatek a ostatni nelidsky zrudy pudou brzy za nim ve velkym mnozstvi a merkel se smazit v pekle ...Za ty nacisticky verstva..Uz kvuli nasim detem..

   Smazat
  2. 4:16 Bohužel juncker má jít pryč a místo něj má být makrela. Takže se nic nezmění migrace bude pokračovat volme SPD.

   Smazat
  3. Umíráček zvonil: "ŠUP TAM S NÍM, ŠUP TAM S NÍM (ne měl pole,dům... i když je měl). Islámí mu cestu k Džeheně ukazují - leč jediný Alláh, Milosrdný, Slitovný, rozhodne při Posledním soudu, kam s ním.

   Smazat
  4. No, tady je ten "mírotvorec":

   https://www.breitbart.com/big-government/2014/09/18/alleged-isis-photo-controversy-engulfs-sen-john-mccain/

   To prašivé hovado se pachtilo s kdejakým zmrdem. A vrána k vráně..., že Fialový hnuse.

   Smazat
  5. A tohle mj. o něm napsaly Lžovinky:

   https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/481565-prezil-muceni-ve-vietnamu-i-sestreleni-stihacky-amerika-vzpomina-na-mccaina.html

   ...kde trefně ocitovaly presstituty ze CNN:

   "„Kdykoli za jeho života Amerika zažívala krušné chvíle, John McCain byl u toho..."

   Amerika si teď tedy může konečně oddychnout, ta zrůda už jim nebude přinášet smůlu...
   J.C.

   Smazat
 2. Doufám, že ho budou v hrobě žrát červy. Válečný štváč, který ze všeho nejvíc obhajoval zájmy zbrojařských koncernů, které primárně mají zájem na rozpoutání války. Byl u všech válečných sviňáren, ať to byl Irák, Libye, Ukrajina. Není divu, že nad ním roní slzy naši duševní mrzáci jako Kalousek, Fiala či Topolánek. Je to přesně ten nejpokleslejší projev rektálního alpinismu nebo, jak říká docent Valenčík, projev slouhovství současné upadající globální moci. Naopak doporučuji vynikající komentář mého slovenského kolegy Ľuboše Blahy, zveřejněno na PL. Další komentáře přibývají a jistě přibývat budou a i příspěvek kolegy Štefce je dobrý. Jeho smrtí asi neskončí politika válečných jestřábů, aspoň symbolicky je však povzbuzením pro ty, kteří nechtějí válku, ale chtějí žít v míru. Pěkný večer..))

  OdpovědětSmazat
 3. Michal Masopust27. srpna 2018 0:06

  Konečně už tuto fašistickou bestii a masového vraha nevinných lidí vzal čert a bude se smažit v pekle, pokud toto vůbec existuje, o čemž jsem jako ateista tělem i duší osobně přesvědčen, že žádné "peklo", ani "nebe" neexistují! Tak, či onak, tento hnusný skřet a lidská obluda nejhoršího zrna už nebude moci nikde a nikomu škodit. Jen pár rektálních blbečků z pražské kavárny se bude této odporné obludě klanět a post mortem jí uctívat, ale to přejde velmi rychle, jako prd ve větru a bude po této mršině ticho po pěšině!!

  OdpovědětSmazat
 4. Fiala je jeden z nejodpornějších našich politiků. Ale jen ať si žvaní, čím více toho bude, tím více potopí tu zlodějskou stranu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:12
   Fiala je vlastně politický předskokan Drahoše.
   Václav

   Smazat
 5. Také doufám, že Paní Boží Spravedlnost začne fungovat trochu lépe než doposud. Mrzí mě, že nás v poslední době opustila řada dobrých lidí, počínaje Miloslavem Ransdorfem a konče například Tomášem Haasem. Na druhé někteří hajzlíci se pořád drží, a to i tací, kteří už jsou věkem, mentálně i fyzicky doslova nad hrobem. Doufám tedy, že si Zubatá už brzo přijde minimálně pro Schwarzenberga, Štětinu a Hutku. A pokud se Kaldovi budou i přes operační zákrok zhoršovat jeho prochlastaný játra a prochlastaný ledviny, pak i jeho potká osud, který by se v jeho případě dal vyjádřit slovy - všechno si dokázal koupit, ale Pána Boha už si nekoupí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak dlouho posílal Hutka zubatou, až ho poslechla a vzala to za ten správný konec, je tam asi novej sekáč, ten se nezakecá...

   Smazat
 6. PTAM SE ! Jak muzete mit jakykoliv nazor , (positivni ci negativni), kdy mate nejhorsi cenzuru v Evrope !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. U garaze stal a stale ladoval

   Smazat
  2. V USA zastavili Magazin /Alex Jones/, merkel naridila tomu z Facebooku ,aby zastavil a odstranil vsechny stiznosti z celeho sveta na okupaci nejen germanum /tem to preju/ ale cele EU a nevinnym lidem a hlavne detem , kterym chce svine znicit zivoty..A ktere se nemuzou branit..

   Smazat
 7. Ano, přátelé, odešel jeden z velkých válečníků naší doby...zaplať pánbů je pryč na shnilý mozek, kterým ho obdařili jako genetickou výbavu jeho admirálští předci...
  Ale předtím stačil ještě notně zamakat na Iráku s milionem a půl mrtvých, pak na Líbyi s min. 60.000 oběťmi a Sýrii s půl milionem a o Vietnamu ani nemluvme...
  Ale abychom byli objektivní musím připomenout, že ač to byl zkurvysyn jeden z nejhorších, měl i světlé chvilky a jedna z nich byla tenkrát, když při přípravě ke startu z létadlové lodě Forestal omylem odpálil raketu a tím způsobil us.navy větší ztráty, než Vietkong za několik měsíců. O život při výbuších a následném požáru přišlo okolo 80 námořníků a třikrát tolik bylo zraněno a bylo výbuchy a požárem zničeno několik stíhacích bombardérů a loď na dlouho vyřazena z provozu.
  Proto mu chtěl vietnamský generál Giap udělit nejvyšší vojenské vyznamenání, ale nestihl to, neb před asi dvěma lety zemřel v požehnaném věku okolo sta let...
  No a ti jeho velebitelé hromadných vrahů, jako je osel Kalousek a ten brněnský panevropský trotl Fiala z ODS, budou srát tak dlouho, až se lidi naštvou a pověsí je, aby byl pokoj.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. člověk by člověku neměl přát nic špatného - ale tahle psychopatická kreatura neměla s homo sapiens (člověk rozumný) společnýho nic
   Vaska

   Smazat
  2. Na letadlové lodi USS Forrestal zahynulo 134 mužů a mnohem víc zrańěno doživotně, loď se málem potopila. John McCain vyvázl bez zranění, sešoupnul se z letadla a zmizel do podpalubí, kde při sklence whisky ostře sledoval na lokální TV jak jeho kámoši na palubě hasí, což trvalo mnoho hodin.

   Když přilétla helikoptéra novinářů z NY Times zkoumat situaci, a hlavnš se poptat po zdraví slavného synáčka admirála McCaina otce, velícího pacifické flotile u Vietnamu, vzali ho zpět sebou do bezpečí do saigonské vily novináře Johnnyho Appla. Zůstat dále na lodi bylo pro McCaina nebezpečné - ze strany jeho "kamarádů".

   Na loď už se nikdy nevrátil, po rekreaci ve francouzské Rivieře byl převelen na jinou loď. A z ní startoval a pak spad do hanojského jezera, když ho sestřelili při jeho hrdinském bombardování hanojské elektrárny. Při katapultování si přerazil nohy ruce, neb nedodržel předepsaný postup.

   Smazat
 8. 4:12 - zde vysveli - KDE JE a co se stalo ! ( ALEX JONES ) ? Zase nejaka cenzura ho znicila ? Nemohu ho najit !
  (Ale stejne jsi ostuda cele tvoji ulice.)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevím, zda se takovému hrdinovi dá věřit, jak ho v zajetí Vietnamci mučili. Pokud by to byla pravda, přežil by? Za svou činnost proti lidu těžko se mohl vrátit do USA. Tam mohl nalhat, jak je to známo i z naší minulosti, co potřeboval, aby se zviditelnil a lid mu naletěl a pomohl vrahovi - hrdinovi k lepším zítřkům. Pokud jde o nás, tak když jsem četl příspěvky, kdo vše bojoval proti příchodu vojsk VS v roce 1968, tak aby se vešli, budeme muset zvětšit území státu.

   Smazat
  2. Infowars.com pouze byl zastaven na YouTube a Facebooku, nikam se neztratil. Máš blbý informace, světaznalý.

   Smazat
  3. mohli být všichni ti zajatci rádi že je nesoudili jako válečné zločince a jako takové nepopravili

   Smazat
  4. Váleční zajatci se podle Ženevských konvencí nepopravují, ale teroristy je nutno zlikvidovat a to us army a spolek lumpů z NATO, neustále pošlapávající mezinárodní právo, jsou i se svými vládami!!!

   Smazat
  5. Tady je to samý komunista

   Smazat
 9. Díky pane Štefec, konečně jste řekl pravdu. Ne jako ten rektální alpinista Fiala.

  OdpovědětSmazat
 10. Prý podepsal spolupráci z KGB....

  OdpovědětSmazat
 11. o jednu svini na světě méně, jen nechápu, kdo toto lidský prase stále v amerických volbách volil s touto zabijáckou minulostí. Jsou ti lidí v USA snad padlí na hlavu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je truchlení pro jednoho gaunera . Snad mu ještě posmrtně neudělí Nobelovu cenu . To už by byl vrchol .

   Smazat
 12. Tento vojnovy zlocinec je doma hrdinom za slobodu USA ! Je to ten Mc Cain , ktory ako pilot na lietadlovej lodi odpalil raketu na stojanke lietadiel a zapricinil poziar a naslednu smrt desiatok leteckeho personalu...to uz take hrdinske nebolo ! Bol to posuk .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen nevim za jakou svobodu bojoval Mc Cain ve Vietnamu ,kto je odtud ohrozoval . Takhle se vytvareji klamny spravy o ohrozeni USA vsude ve svete ...

   Smazat
  2. Přesně tak . Za jakou svobodu Mc Cain bojoval ? Oni Vietnamci napadli USA ? Tuto svini oplakávají jenom stejné svině jako byl on .

   Smazat
  3. No oni si Vietnamci dnes myslí, že válku vyprovokovali Rusové (Sověti) a ti jsou také zodpovědni za více než 4 miliony mrtvých i v okolních zemích. Nenávidí také Čínu, která tam bojovala s Vietnamci bok po boku. Američany naopak zbožňují, hlavně mladší generace.

   Smazat
 13. Kolem jedné mrtvé svině a tolik povyku. No okurková sezona.

  OdpovědětSmazat
 14. Vybrané kondolence z PL:

  1. „John McCain byl principiální politik, jakých mnoho není. Bude chybět nejen Američanům, ale i nám,“ uvedl ředitel zahraničního odboru Pražského hradu Rudolf Jindrák. Vyjádřil soustrast McCainově rodině i americkému lidu.

  2. „Měl jsem šanci senátora McCaina osobně několikrát potkat, ať už ve Washingtonu, nebo při jeho cestách po střední Evropě. A neznám jiného politika, který měl tak jasně srovnáno v hlavě, že USA a Evropa jsou a musejí být partnery. A že za svobodu se má bojovat,“ uvedl na Twitteru bývalý státní tajemník pro evropské záležitosti Tomáš Prouza (ČSSD).

  3. „Po prohlášení jeho rodiny, že (McCain) končí léčbu, bylo zřejmé, že to přijde brzy. Zemřel muž, který žil v souladu s hodnotami, za které celý svůj život bojoval a podporoval je. Člověk, který nikdy nepochyboval o přátelském vztahu USA a EU. Čest jeho památce a díky za vše,“ napsal místopředseda TOP 09 Marek Ženíšek.

  4. „Přežil mnohokrát svou smrt. Už když kandidoval 2008 na prezidenta, se jeho voliči obávali, že nevydrží a nastoupí Sarah Palin, a tak to hodili Obamovi. Naposledy jsem ho potkal na Globseku. Plný síly, odvahy a jasných myšlenek. Jak po celý život. Pláču,“ smutnil také expremiér Mirek Topolánek.

  OdpovědětSmazat
 15. Jak vidno, i tento pán udělal alespoň jednou něco dobrého pro svět a ten je zase o něco lepší.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, umřel, to je jediné prospěšné, kromě toho slavného zásahu na tom Forrestalu, co kdy v životě udělal a jen škoda, že ho tenkrát ti rákosníci polámanýho po sestřelu vytáhli z toho jezera a že ho hned za tepla nenapíchli na nějakej bambus, za to všechno, co jim tam natropil a určitě by bez něho i politika USA po pádu Železné opony byla krapet jiná, lepší...

   Smazat
 16. CHcíplý dobytek se vozí do kafilérie,tato lidská zrůda tam patří též!!!

  OdpovědětSmazat
 17. 8:23
  DO KAFILERKY PATŘÍ VŠICHNI uASS OKUPANTI A NÁŠ HAVLOLEJNOLAHVÁRENSKEJ KSINDL S NÍM!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:23 a 8:24!!
   Dobytek po smrti se vozí do kafilerie. Kdyby tam dovezli mršinu mekejna tak by to byla příšerná urážka kafilerie i toho dobytka. Omluvte se prosím alespoň tomu dobytku!
   Ďuro Trulo alias Somárik Sprostučký

   Smazat
  2. Radši popros svýho fýru, ať ti pořídí klávesnici s funkčím "Z" - abys moh aspoň pojmenovat správně vůz, jehož potahama se pravidelně prodíráš, když se tvůj pán rozhodně k projížďce škarpama Chujlostánu, putlerprde ... UAZ!!!!!!!

   Smazat
 18. Tak je o jednoho zkurvysyna méně. Měli by jej následovat honem další jako Olbraitová, čubka Merkel, britská Terezka, Klintonka, Junkers atd. Od nás například Kalousek, Schlafemberk, Němcová a prostě podobný spolek. Neni nad čím smutnit, ale naopak měli bychom střílet špunty a slavit, že je svět zase o trošičku lepším místem bez toho zmrda. Ať se smaží v pekle kam právem patří.

  OdpovědětSmazat
 19. Pěkné příspěvky. Jak jsem psal, doufám, že ho budou v hrobě žrát červy!!!! A ta přehlídka kondolencí od našich největších ubožáků: Fiala - shodou okolností mi nedávno říkali kolegové z Masarykovy univerzity, že je to strašnej gauner a že jsou rádi, že se ho zbavili. Kalousek a Topolánek - dva hnusní ohavní sprosťáci, škoda slov. A Prouza - největší sluníčkářský pako v ČSSD. Tak teď jen, aby si Boží Spravedlnost a Matka Zubatá přišla pro další svině - balkánská řeznice Albrightová, Clintonová, Merkelová, od náš hlavně chrápající kníže, Hutka, Štětina. Aby neodcházeji jen dobří lidé typu Miloslava Ransdorfa nebo Tomáš Haase. Pěkný den a minutu ticha za zemřelého věnujte aspoň trochu zvýšené naději pro mír..))

  OdpovědětSmazat
 20. Fiala z ODS, ověnčený mraky titulů před/za jménem stále jeden
  postrádá a sice TBNPU ...totální blb non plus ultra

  OdpovědětSmazat
 21. Zemřel John McCain. Konečně.
  A brzy jej snad budou následovat i takové lidské krysy,jako M.Albrightová a G.Soros.

  Mají sice své horlivé žáky v ČR, ale ani ti tady nebudou věčně.
  Čas smete vše.

  OdpovědětSmazat
 22. Toho krvelačného kreténa dobře vystihl Vyvadil na PL:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Jiri-Vyvadil-Odesel-nejvetsi-americky-valecny-silenec-Svet-si-muze-trochu-oddychnout-549098

  OdpovědětSmazat
 23. Komunisti nám neříkali o Západu pravdu, spíš by se dalo konstatovat, že lhali , jako když tiskne. Západ je totiž nejméně milionkrát horší, než nám tehdy tvrdili. Pouze bezbřehý mamon za hromady mrtvol, kdekoli po světě. Jinak nic.

  OdpovědětSmazat
 24. Co je důležité pro mně, co jsem si uvědomil v souvislost se smrti McCaina: Zcela zásadní věc: Lidé chodí k volbám a volí ODS. Já jsem kdysi volil ODA. Vzpomináte si v televizi, jak vystupoval Dlouhý s černým vlasy a Kroupa? Mluvili pěkně, že jo? Podobně pěkné řeči vede ODS - třeba před volbami. A nyní to odhalení. Po ovocích poznáte je. Ovoc Fialy - chválopění na McCaina, Fiala souhlasí se všim co udělal McCain a s ním další, nějaký Ženíšek, dokonce poslanec za ČSSD - ted už vím co to je ČSSD. JaK jednoduché. Kdo chváli McCaina nemůže být dobrý člověk a nemůže to s lidma myslet dobře. Hlupáci nestarejte se proto o to, co dělají politici a volte ODS a zbytek té demokratické smečky, včetně ČSSD.
  Hlupáci, zapamatujte si: již v Bibli je napsáno Po skutcích poznáte je. Toto je prubiř každého člověka. Co udělá, nikoliv co "pěkného" říká.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:53 Ženíšek je místopředseda TOP09. Ovšem v ČSSD jsou také pěkná vymetla. Hlavně že si namlouvají, že upadají kvůli "nepochopení". Ten jejich pláč nad McCainem pochopí každý. Svůj žal by si měli připomenout, až budou po podzimních volbách pracně spekulovat, proč propadli.

   Smazat
  2. Ženíškovi ustřelit koule!!

   Smazat
 25. Díky tomu, že ten šmejd chcípnul, může snad být ještě nějakou dobu svět bez atomové války, jeho nesplněného snu.

  OdpovědětSmazat
 26. Přeji si více takových zpráv o úmrtí takových a podobných hajzlů jako byl tento zmrd John McCain. Konečně.

  OdpovědětSmazat
 27. Sláva usa:

  http://svobodnenoviny.eu/cia-je-nejvetsi-organizaci-zabyvajici-se-obchodem-s-drogami-varuje-odbornik/

  http://svobodnenoviny.eu/teroriste-isis-a-fronty-an-nusra-se-skryvaji-v-syrskem-uprchlickem-tabore-v-zone-pod-kontrolou-usa/

  OdpovědětSmazat
 28. Pan profesor Fiala by si z něho měl vzít příklad a následovat ho!!

  OdpovědětSmazat
 29. Z Fialy je mi zle.Nenavistna valecna svine jako mcCain.Bahno lidstva oba dva.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím že se mýlíte.
   Fiala je zkrátka hloupý.
   Nic na tom nemění ty stupidní tituly, které používá a na které je tak hrd.

   Smazat
 30. Smaž se v pekle válečnej štváči a vrahu nevinejch civilistů!!A Fiala - to je obyčejnej neoliberální debil, co má rozložit ODS.Jedinej,kdo z té prašivé chátry za něco stojí je mladej Klaus..

  OdpovědětSmazat
 31. Dobrý den.
  Upozorňuji, že jsem ateistka i když mám doma 5 biblí. Náboženství, jako takové, mě zajímá stejně, jako zajímalo i PhDr. Miloslava Ransdorfa, CSc., když zemřel, vlastně byl prakticky "uštván", napsal jeden věřící člověk na PL, nepřesná citace, že "pan Ransdorf měl pěkný vztah i k náboženství a on věří, že je již u Boha". Musela bych tuto přesnou citaci najít ve Sborníku, kde jsem stáhla všechny články Dr. Ransdorfa již v roce 2016, těsně po jeho smrti. Zatím hledám vydavatele.
  A mi se nelíbí některé zde uveřejněné výroky diskutujících. Ovšem to je můj problém.
  Dovolím si přidat něco z Bible. 17 „Nikomu neodplácejte zlo zlem. Ať všichni vidí, že vám jde o dobro. 18 Pokud záleží na vás, mějte se všemi lidmi pokoj. 19 Nemstěte se sami, milovaní, ale dejte místo hněvu – je přece psáno: „Má je pomsta, já zjednám odplatu, praví Hospodin“. Řím. 12, 17-19.
  Jedno české přísloví praví "Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá". Někdo tomu říká osud, jiný karma apod.
  A jak tady napsal 6.31 "člověk nemá druhému člověku přát zlo", ať je to kdokoliv.
  V Bibli se také říká "odplatím podle skutků jeho,Př. 24,9". O skutcích senátora Johna McCaina ví celý svět. Jak si je ten Svět vysvětluje, je zase problém každého jednoho člověka.
  Mějte pěkný den.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je dobře, paní Jelínková, že to víme. Když vám někdo ublíží, neodplatíte mu stejně, ani ho neudáte policii, ale pomodlíte se za něho, aby to o co vás připravil ve zdraví užil a nebál se odplaty. Správná pozitivní diskriminace drbanů.

   Tohle Židé vložili do náboženství pro gójim - pro otroky (= křesťanství). Ale pohané z Germánů a ze Slovanů, ani z arabských Semitů (Mohamed, kéž mu Alláh požehná a dá mu mír) to naštěstí neberou bezvýhradně - to by byl svět již nejméně mnoho století globalizován...

   Smazat
  2. Ransdorf provokoval svou inteligencí. Když byl v českém parlamentu, pozorně jsem sledoval, co kdy řekne. Doktor David tvrdí, že když Ransdorf mluvil, i pravičáci zmlkli. Velmi mne překvapil výsměch od Soukupa z Barrandova. Je zřejmé, kudy vede stopa. Ransdorf se vyznamenání nedočká. Jako zrůdy se ukázali lidovci, zvláště monstrum z europarlamentu.

   Smazat
  3. Pani Jelinkova 5 bibli neni zaruka ze taky , podle nich zijete ! Ja nemam bibli ani jednu , ale snazim se zit abych nedelal nekomu spatne veci , to je moje nabozenstvi . At vam da do vasi viry silu a zdravi vas buh .

   Smazat
  4. Tady se stala chyba,"mainstreamova media"spatne interpretovala spravu o smrti Mc Kaina.
   On nezemrel,on ZDECHNUL!!!

   Smazat
  5. 14:39 Prosím vás, snad byste nečekal, že podnikatel Soukup někdy bude na straně dolních 10 miliónů? Tváří se jako obhájce objektivity jen proto, že objektivita je "nedostatkovým zbožím" a její nabídkou zvyšuje sledovanost a tím i příjmy svého podniku, TV Barandov. Ovšem ta "objektivita" nemůže být objektivní, když on sám jako podnikatel a šéf bytostně patří k pravici.

   Smazat
  6. 15.40 Ve Smolných knihách je uvedeno, že nějaký šlechtic se dostal v hospodě do sporu s místním KATEM, kterého střelil z pistole.

   Je psáno, že KAT O POLEDNÁCH ZCEPENĚL, takže šlechtic musel zaplatit městu už nevím kolik kop na nového kata. Byl dražší, než kráva.

   Smazat
  7. Paní Věro Jelínková- v Bibli je všechno, jako v zákonech, záleží na právnících,(vykladačích), včetně politických nebo bratrů z víry. Nás by mělo zajímat jediné. Kdo pije víno a káže vodu! K panu Ransdorfovi: ani IQ, ani víra jej neochránila. Že by ten "Belzebub" mamonu jeho krajanů byl silnější!

   Smazat
 32. Dobrá práce, paní Zubatá, a ted´ by to chtělo ještě zapracovat u našeho spícího poslance, Sörösových, Kraďouskových, Kocábových, Štětináčových atd., ještě zbývá hodně práce na tom světě, aby se trošku vyčistil

  OdpovědětSmazat
 33. Pane Štefec já vám to prozradím. Pan Petr Filala jen pokračuje v rodinné tradici. Podle našeho největšího filosofa v historii ani bez aktivní účasti v partaji za minulého režimu nikdo nemohl vystudovat.

  OdpovědětSmazat
 34. Copak McCain , ale nick Holonulu vcera vecer a tedy dnes
  rano ( kvuli casovanym pasum ) NEZEMREL , ale byl pouze
  ZCENZUROVAN !!!!

  ==========================================

  Ale jiz jsem to dal svym 2 Advokatum !!
  nick HOLONULU - sergeant v.v. & svetlonos

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:28 Nicku HOLONULU, dejte to TŘEM advokátům. Výsledek sice bude stejný, ale trojka je šťastné číslo. Také tím přispějete k dalšímu růstu zaměstnanosti u vás. Tím pomůžete jak Trumpovi, tak vyšší prosperitě USA.

   Vy na Floridě děláte "Světlonoše"? Hezká funkce. U nás se jim říkalo ponocný. Nosili lucernu, u boku čutoru s kořalkou a troubili každou hodinu na Trump-etu.

   Smazat
  2. Světlonoš Holonulu jistě volá jako ten ponocný:
   "Dvanáctá hóódina óódbiláá,
   chval každý duch Hospóódináá,
   chvalme Trumpá ve dnee v nociii,
   ať nás chrání od zléé mociii"

   Smazat
  3. 16 : 52... Krasna basen - posilam kvetinku : )

   nick Holonulu - svetlonos a ponocny !

   Smazat
  4. Vždyť tvrdím, že Lulu je karakter, pokud není urážen úmyslně zevnitř N.R., již to zde pochopilo více čtenářů!

   Zdar světlonoši.

   -----------------------------------------------

   Řekni Spejble ...


   Pan Matsuda

   Smazat
 35. 15:28
  DOUFÁM,ŽE PŘÍMO DO HAAGU TY YNTELIGENTNE!!!!!???☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15 : 33 ty mlc Hurvajz bo te navstivej moji 3 !!!
   Advokati.
   nick Holonulu - halas z Ameriky - halas bozi v.r.

   Smazat
  2. 20;23
   BUĎ TICHO SMRADE EXULANTSKEJ!!!!!!!!!☺☺☺☺

   Smazat
  3. 6:42 Koukni se, esi zavčas nevodtáhneš se svou zdegenerovanou rudošskou famílijej na Sibíř, kde ti jistě pederast Putler poskytne krom azylový kvóty i nějakej ten stakan votrávený pěny do koupelny, tak budeš absolvovat kombinované kurzy létání a plavání pana Trujilla svržením z helikoptéry do žraločí zátoky! Tak si vyber!!!!!!!!!☺☺☺☺

   Smazat
 36. Kariera a "zásluhy" Johna McCaina jsou dobře popsány v článku z 2008:
  https://www.rollingstone.com/politics/politics-news/john-mccain-make-believe-maverick-202004/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejen jeho válečné "zásluhy", ale i velkou korupci s dalšími senátory, o které se u nás moc neví, t.zv. Keating 5.

   Smazat
 37. Po tom, co McCain si na Putina dovolil, zde Putin o něm vloni:
  https://www.youtube.com/watch?v=le7fv_9TfcE

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:07 Putin o McCainovi také řekl zhruba toto:
   "McCain byl zajat ve Vietnamu. Strčili ho do nějaké díry, kde strávil 4 roky. Jeho názorům se nedivím. Z toho by se zbláznil každý".

   Smazat
  2. Putin to vetsinou vystihne spravne.

   Smazat
  3. 17:41 on byl takový už pre nástupem do války

   Smazat
 38. Zmrd zdechnul a to je dobře !!!

  OdpovědětSmazat
 39. McCain byl vysoce uznávaným americkým politikem ve Vietnamu, který se pravidelně setkával nejen s vietnamskými politiky, ale i s tamní generalitou. Od roku 1985 má v Hanoi památník, který je od včerejška obsypán květy. Skoro všechna vietnamská média věnovala vzpomínce na J.McCaina několik hodin v hlavním vysílacím čase. V Hanoji a jiných vietnamských městech visí americké vlajky na půl žerdi a McCainovy portréty jsou i v nejzastrčenějších koutech Vietnamské republiky. Lidé na ulicích měli často na šatech připnut jeho fotografii, a pokud byli osloveni reportéry, několik se jich při vzpomínce na JSMcC rozplakalo. Vietnam považoval J.McCaina jako hlavního zástupce Atlantické velmoci, která je jejich hlavním ochráncem před Ruskem a Čínou, jež považují za svou největší hrozbu. Rusy navíc ještě pohrdají. Není to ironie ani vtip, stačí se pozeptat v prvním vietnamském bistru.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sociolog Hartl na PL tvrdí, že dvě třetiny Čechů milují Američany a třetina Rusy. Škoda, že svoje tvrzení neupřesnil. Zatajil nám, jak milují Češi McCaina za jeho bombardování Vietnamu a podněcování války s Ruskem. Z těch Vietnamců jste to dostal mučením?

   Smazat
  2. 17:14 V tom vašem vietnamském bistru je buď nějaký uprchlý jihovietnamský kolaborant nebo dobrý obchodník, který vám povídá to, co chcete slyšet. Případně Vietnamec, který dobře pochopil Švejka. Ten také provolával "Na Bělehrád" a jak panečku miloval válku, císařepána a jeho ródinu. Jste si jistý, že ve Vietnamu to je tryzna a ne oslava?

   Smazat
  3. 17:49, 18:25 mám to z médií samozřejmě, ale myslím, že s tou horoucí láskou k Američanům to média lehce přehnala. Květy ovšem byly (bůhví od koho), památník existuje, McCain se s generály setkal a nevraživost Vietnamu k Číně je všeobecně známá. Vietnamci u nás, jak jste uvedl, jsou dost oportunističtí, ale mladá generace díky materialistickému a konzumnímu založení ty Amíky dost obdivuje.

   Hartl má zřejmě v něčem pravdu, i když já bych to typnul ne na 1:2, ale spíš na 2:3 a i to jen z těch lidí, kteří mají vyhraněný názor, což bude cca 80%. Podobné číslo uvádějí i ruské zdroje, které zde dělaly svůj průzkum. Jenže postupem času se to může měnit vlivem školské jednosměrné výchovy. Horší ovšem je, že zde studuje velké množství mladých Rusů a ti si tento v podstatě protinárodní diskurs osvojují.

   Smazat
  4. S těma ptákovinama co píšete o Vietnamcích běžte do pr.... Vietnamce znám lépe než vy a většina je nadšena že je už v pekle.

   Smazat
  5. Anonymní "Vietnamec" 27. srpna 2018 17:14, nelze než souhlasit, náš prodavač z Večerky, tak slzil nad úmrtím, degeneráta McCaina, až nám v tom tragickém rozpoložení, kdy prosmrkal 853 bambusových listů, zapomněl vystavit daňový doklad EET, Vy cocote s Agent Orange a napalmem!

   Myslíte tyto kladeče květin:

   https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/1081058-agent-orange-a-napalm-symboly-valky-ve-vietnamu-zabijeji-dodnes

   Pan Matsuda

   Smazat
  6. 0:22, Divím se, že něco takového uveřejnila ČT. Každý přece ví, že válku ve Vietnamu vyprovokovalo Rusko, když zaútočilo na Jižní Vietnam pomocí bolševické soldatesky ze Severního Vietnamu, s cílem zabránit demokratizaci a sjednocení země na bázi prosperity a humanismu. Američané na prosby vietnamského lidu a naléhání OSN začali s osvobozováním země. Když se stal Vietnam svobodným, americké jednotky opustily zemi.
   Tak jedná osvobozenecká armáda narozdíl od ruské okupační. Dnes americká vláda nezištně pomáhá a Vietnam je jim vděčný.
   Tohle jsem slyšel v 80.letech ze "Svobodné Evropy", dnes se to učí děti ve 4.třídě ZDŠ.

   Jak starší generace nevím, ale je pravda, že vietnamská mládež má Američany většinově ráda a to poměrně dost. Mezi mladými na planetě jsou Amíci velice respektovaní. Hollywood a všelijaké strategic games jsou dělané tak, aby americký hrdina zvítězil, a aby se s ním divák/uživatel ztotožnil. Pokud tím hrdinou bude občas Strong Black Man, Handsome Fernando nebo Asian Dragon, pak se i tato etnika lehce ztotožní z americkým ideálem.

   Smazat
  7. 0:22 Z toho článku plyne že to děfče emigrovalo nikoliv do zaostalého Rusácka, ale do Kanady, kde pomáhá vychovávat chlapce bránící naši civilizaci před hrozící putleroffskou agresí všude po světě ... divné!

   Smazat
  8. 8:37 Proč divné? Normálka, přirození spojenci! - https://eurozpravy.cz/zahranicni/asie-a-australie/156340-z-nepratel-jsou-spojenci-obama-ve-vietnamu-chvalil-vzajemne-vztahy/

   Smazat
  9. Rossolini, vidíš, taky tě dostali. Představ si, že do toho odporného Rusácka emigrovaly tisíce Vietnamců, podobně jako k nám, a drží se tu zuby nehty. Vystudovali tam, pracují tam a mnozí mají občanství RF. A stejně jako u nás jich tam je jak mladých myší.

   Já bych se spíš měl zeptat, proč děvče emigrovalo do Kanady, a ne do země světového mírotvůrce, kde pozítří znamená předevčírem, a kde jsou možnosti neomezené? A také by bylo dobré si přečíst její životopis, jak se v Kanadě ocitla. Ono to nebylo jen tak, že se venkovské děvče po prozření pravdy rozhodlo. A uznáš, že to je moc dobrý materiál na masivní propagaci dobrých amerických úmyslů ve Vietnamu a jejich milosrdnosti.

   Smazat
  10. 12:25 Pozor! To nejsou Vietnamci, jen tak někteří vypadají - viz ten na 8 minutě tu - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Smazat
 40. Anonyme 17:14 bohužel je to stejné jak u nás.Taky vždy vylezou idioti ,zavěsí srdíčko,nápis Havel a řvou něco o lásce.Každý má žít život takoví jak se sluší a neslyšet nad sebou - idiot,štváč,korporátní posluhovač.A těch pár idiotů jako MC Cainovců i Havloušku můžou jít tak do konečníku.Vzduch se vyčistil ,zase jeden sráč v pekle,HALELUJA!!!

  OdpovědětSmazat
 41. Všichni obdivovatelé McCaina by si měli urychleně nechat vyšetřit mozek, jestli ho vůbec mají. Pokud ano, tak jestli na něm také nemají nádor.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Arizona ho volí do senátu už celá desetiletí. Průměr IQ Arizona = 97.4, 43.místo v USA z 50ti.

   Smazat
  2. Jak nevzpomenout "Limonádového Joe"- Arizóna, Arizóna....

   Smazat
  3. Pane Mírku, vždy v pohodě, bdělý a nad věcí! Zdravím. (Pro cenzory I.D. a WC pardon V.D. preventivně zálohováno!)

   Smazat
  4. Arizóna, Arizóna, to je pravých mužů zóna

   Smazat
  5. 11:36- závěr byl ale jiný, "padouch nebo hrdina, jsme jedna rodina".

   Smazat
 42. Já jiné blogy nečtu, na některých komentáře dokonce nejsou - myslím Parlamentní listy. Zde je aspoň sranda. Sem tam člověka naštve nějaký blb, když si člověk uvědomí, že blbové jsou zodpovědní za neutěšený stav vlasti tím že u voleb volí voly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty si skvělý blb 22:32, pobavil jsem tě? Doufám, že vyjedeš zpět na Parlamentní listy, ty vole! A vidíš, už se tváříš solidněji, koho budeš volit, ať se zasmějí také ostatní? Ticho, pysky vytuhly.

   Smazat
  2. 23:59: To, co jsem napsal, nebylo míněno na někoho adresně, když se již někdo odezval, zdá se mi, že to bude potrefena husa, to jest troll, to jest blb, to jest vůl. Kde já budu chodit, to rozhodně blb určovat nebude.

   Smazat
 43. Smrt McCaina řeší i Rusové
  https://www.youtube.com/watch?v=HCkHDPIgulo

  Je to v pořadu 60 minut, kde je Ukrajinec a ruský zrádcovský liberál. Pěkně na sebe řvou. V Kyjevě bude mít ulici.

  OdpovědětSmazat
 44. Neměl ten McCain bráchu McÁbela? Kdesi jsem cosi takového četl. McCain v té knize byl pěkný všivák, schopný zabít i vlastního bratra. Nebyl to ten samý, o kterém se teď mluví?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zcela jistě s těma dvěma něco společného měl a psychopat, jako ten Kain byl taky...

   Smazat
 45. Měl chcípnout daleko dřív za svoje svíňárny

  OdpovědětSmazat
 46. Utekla mi ma gumova zena ,priste koupim jen z vylohy, ty jsou vyzkousene i na slunci a to nafukuje jak vim Tahle posledni bohuzel mela malou dirku a v nejlepsim mi zasycela a spadla na zem zrovna v predklonu
  Zdravi SVETLONOS a lucerna at zije Trump a jeho rodina a Mc Cain byl hrdina jako ja ,tez bojoval jako ja

  OdpovědětSmazat
 47. Fiala ma dar spolehlivě ubírat svou pitomostí hlasy vlastní straně.

  OdpovědětSmazat
 48. KURVY ZASRENÝ RUDÝ ZASE MAŽETE SVINĚ VY DOPADNETE JAKO V E FRANCII TAKÉ VÁS BRZO NĚKDO VYSTŘÍLÍ HAJZLOVÉ RUŠTÍ

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Copak, zas se ti protrhly plíny a sousedi na tebe zavolali policii? To je mi moc líto. Musíš to častěji měnit, hochu, jelikož dnešní jednorázovky pro dospělé tolik hoven neunesou a ani zápach nezadrží. Na opruzeniny okolo konečníku, genitálu a slabin zkus dětský pudr, možná se ti uleví od bolesti. Ale s hemoroidy musíš k lékaři. Předtím mu zavolej, ať si stihne nasadit plynovou masku.

   Smazat
  2. 9:59 Mluvíš o svých problémech!?. To ti tedy nezávidím.

   Smazat
 49. Jediný pan Mc Cain platil na Rusa. Putin si díky strachu z něj nadělal několikrát do kalhot . Jen více takových odvážných lidí a svět bude zase svobodně dýchat. Buh žehnej Americe. Abych nezapomněl, pozdravujte v nebíčku světového velikána pana Havla.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je moc hezké, co jsi napsal Oloušku. Konečně teplé slovíčko pro Džonyho. Už jsem nemohl snést, jak ho všude po planetě nazývají vzteklým psem a posílají do pekla. Myslíš, že se spolu s Vašíkem sejdou?

   Smazat
  2. Určitě se spolu sejdou, teď záleží, kde.

   Smazat
 50. 13:35
  UDAVAČ A VOCHLASTA HAVEL MÁ NOVOU FUNCI.....VYFASOVAL FLANDĚRU A TEĎ DĚLÁ V EMIRÁTECH DŽINA!!!!!!!!☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak si všímám - ten tvůj zkurvenej komoušskej fotr v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch hnědejch polobotkách se asi musel dost hřát přízní velkejch rudejch soudruhů co? Taky si se asi těšil na teplý místečko co po něm zdědíš a náhle do toho přikvačil ten vandrák chrchlavej v ošuntělých džínách, vytahaným svetru s flaškou v ruce a udělal ti pořádnej rejhanec přes plány, co? To se frustrátskej smrade nedivím že z toho máš celoživotní trauma - Havel v každý větě:))) Tvůj fotr z toho asi zdech, co? Uchlastal se bez svý funkcičky, estaban jeden zkurvenej ... snad ho budeš záhy následovat!

   Smazat
  2. 9:02 přestaň tapetovat debile, nic nového vymyslet neumíš s tapetuješ i s chybami

   Smazat
  3. 12:13 Jasněěěě, a ten v 13:55 asi vůůůůbec netapetuje, co, Ty UaSSáckolejnolahvárnickohavlobandeovskotrumpetovskonesvéprávnomongoloidolžinegerskejvječnězlitej klapehaltuntermehschskejčokopičípotrat co nikde nikdy nebyl, rusky neumí, ale hraje si tu jakej je megarusák, hovne tupej!!!!☺☺☺☺

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.