Reklama

pátek 31. srpna 2018

Ztratila americká rozvědka klíčové informátory v RF?

St. Hroch
31.8.2018  Outsidermedia
Klíčoví tajní informátoři amerických tajných služeb, kteří předávali z Moskvy Washingtonu tajné informace o krocích a záměrech ruské státní moci, poslední dobou přerušili spojení s CIA. Oznámily to New York Times (NYT).
Jak sděluje ruská agentura TASS, jejich zdroje tvrdí, že „zmizení“ klíčových informátorů CIA, údajně blízkých ruskému vedení, nechalo Washington bez informací o záměrech Ruska nedlouho před listopadovými doplňujícími volbami do amerického Kongresu.
Podle předpokladů NYT tito informátoři dříve dodávali USA informace o údajném ruském záměru vměšovat se do amerických prezidentských voleb v roce 2016. Podle informací zdrojů NYT si Washington nemyslí, že byli informátoři odhaleni či zlikvidováni. Podle názoru amerických tajných služeb to souvisí s „agresivnější kontrarozvědkou“, kterou začala Moskva provádět a informátoři Američanů přerušili spojení a „zalehli na dno“, protože předpokládají, že by mohli být v nebezpečí. Spojené státy pokračují v zachycování hlášení o Rusku. Přitom v poslední době se informátoři s kurátory z CIA setkávají většinou za hranicemi Ruska.
Podle názoru NYT situaci ovlivnilo rovněž to, že Rusko vyhostilo řadu pracovníků americké rozvědky pracujících v Rusku pod diplomatickým krytím. V Moskvě je teď pravděpodobně málo našich lidí a nacházejí se pod neuvěřitelným sledováním,“ řekl NYT bývalý agent CIA John Sipher. Je příznačné, že s touto zprávou přišly právě NYT, které jsou označovány za hlásnou troubu globální elity, tedy klanového seskupení, stojícího za Trumpem.
Vypadá to, že souboj amerických klanů se rozšířil i do Ruska. Americké agenty, kteří zřejmě byli naverbováni už za Bushe a Obamy, teď shazují z Washingtonu. Je na tom zainteresováno jak Rusko, tak i Trump. Naše země se zbavuje destruktivních elementů a Trump vlivových agentů svých politických protivníků. Soudě podle informací o přípravě procedury Trumpova impeachmentu a státního převratu v Rusku vzlínajících v informačním poli je nezbytné agenty zemské elity USA odklidit rychle a nelítostně. Koneckonců, jak praxe ukazuje, ruská kontrarozvědka se s tímto úkolem vypořádává skvěle.
Tiskový tajemník CIA odmítl věc komentovat. Informovaní američtí úředníci sdělili, že kvalita informací sbíraných v Rusku trpí „degradací“…

Z ruských zdrojů sesbíral st.hroch 180827


13 komentářů :

 1. Trump je Putinúv agent!Vlast si rozvracet nedáme!

  OdpovědětSmazat
 2. Bruselské hnojiště:
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Bruselsti-urednici-se-boji-aby-se-toto-nezverejnilo-Cesky-europoslanec-odhalil-hrozne-veci-z-kancelare-A-FOTO-jako-dukaz-549665

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:27 "Bruselské hnojiště:Bruselsti-urednici-se-boji-aby-se-toto-nezverejnilo-Cesky-europoslanec-odhalil-hrozne-veci-" - Tento Cesky europoslanec
   byl svého času svérázným (ironicky řečeno) poslancem české sněmovny. Jeho svéráz spočíval v
   usilování o beztrestnost poslanců, řídících motorové vozidlo "pod vlivem". Jak vidno, "pod vlivem" je často i v Bruselu. sck

   Smazat
  2. 9.27 Když čtu Painovu VÝBORNOU ZPRÁVU, že je ta bouda na spadnutí, jímá mě hrůza při pomyšlení, že autor "milánského mostu" sám varoval na RIZIKO zřícení letos spadlé části už v osmdesátých letech... a on ještě stál asi TŘICET LET... tak ten bruselský kompost, než padne, může také ještě vyhnívat dalších třicet let... MYŠI A KRYSY PRÝ PRVNÍ OPOUŠTÍ POTÁPĚJÍCÍ SE LOĎ... a zatím si v Paynově (nejenom) kanclíku staví klidně hnízdo pro další generace myšek a krys...

   Smazat
  3. 9:59 Je jedno, kdo o tom mluví, ale není jedno, co říká. Pakliže to odpovídá skutečnosti, ukazuje to na odporné semeniště vedoucích živočichů občanů EU.

   Smazat
  4. To je zase nekonecna notoricka blbost , kterou oplyvaji /a ja nevim ani jak/.
   Zacali hystericky pistet, kvicet a delat brikule kvuli jednomu odpornymu zradci,/Skripal/, kterej si trest zaslouzil a nastalo vyhaneni. A tak si vykoledovali vyhnani vetsiny dulezitych informatoru a spionu z Ruska a zase vedi Kulovy..A nebudou , nadale ani vedet...

   Smazat
 3. Noviny si mohou napsat, co chtějí, ale tajné služby zprávy tohoto typu vůbec negenerují. Je to jenom blaf, v krajním případě je to skryté sdělení, které má aktivovat nové donašeče.

  OdpovědětSmazat
 4. Zajímavé. Amíci se mohou podělat z toho, že jim Rusko zasahuje do voleb a sami tu úplně veřejně vyhlašují, co všechno dělají v Rusku. Dokonce mají úřad pro organizování převratu v Rusku. Takže oni mohou a Rusko ne? Divná logika. Doufám, že jim Rusko všechny agenty pobije.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10.02 Nezapomínejte, že co si dovolili (samo)vyvolení, nedovolili Gójim - ani ruským.

   Smazat
 5. Jo to je dobře že nemají informace nemají se vůbec o Rusko starat.

  OdpovědětSmazat
 6. Celé je to fraška pro fanatiky. V celé historii lidstva jsou známy výzvědné a podvracečské aktivity.

  OdpovědětSmazat
 7. A nenapadlo NYT, že ty zprávy o ovlivňování voleb Ruskem přestaly přicházet třeba proto, že těm informátorům se už nechce lhát? Nikoho nemůže pořád bavit být za blbce. Teda kromě místních Pepků. Ti se v tom vyžívají a dokonce závodí, kdo vypotí větší hovadinu.

  OdpovědětSmazat
 8. Jedni píší Trump je Ruský agent a druzí opačně.Bohužel obě strany to mají v palicích vymaštěny.Tajné služby celého světa si vyměňují informa a spolupracují ,ALE!! Má to také své hranice.Trumpa a Putin to mají promakaný,ani jede není idiot,dobře vědí co činí.Jak říká pan Pjakin,vše se můžete domáknout na internetu,jen je potřeba"puňťo hledej" a nekdákat hovadiny.Internetoví trole ty mě taky!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.