Reklama

pátek 14. září 2018

CPAP bylo řečeno, že v Idlibu byly natočeny záběry inscenovaného "chemického útoku"

14. 9. 2018      russian
Centrum pro usmíření znesvářených stran (CPAP) v Sýrii informovalo o inscenovaných záběrech údajného používání chemických zbraní proti civilnímu obyvatelstvu syrskými vojáky, které připravily skupiny filmařů. Podle údajů CPAP bylo natočeno za účelem provokace devět scén, z nichž dvě byly schváleny pro předání OSN a OPCW. "V obci Džisr aš-Šugúr v provincii Idlib bylo skupinami filmařů řady blízkovýchodních kanálů a regionální pobočkou amerického zpravodajského televizního kanálu natočeno devět zinscenovaných scén o údajném použití "chemických zbraní" syrskými vojáky proti civilistům", je uvedeno ve zprávě CPAP, kterou disponuje RT.


Je třeba poznamenat, že u všech videozáznamů poskytují pomoc údajně zraněným aktivisté Bílých přileb.

Na schůzce představitelů Bílých přileb a teroristů Džabhat an-Nuṣry k výsledkům natáčení byly z devíti námětů schváleny pouze dva k předání OSN a OPCW "po zadání povelu". Bylo navrženo, aby zbytek videí byl kvůli špatné kvalitě nabízen k distribuci v sociálních sítích.

Jak bylo v centru poznamenáno, aktivisté Bílých přileb provádějí zkoušky zinscenovaných "chemických útoků" s účastí až 30 občanů, včetně asi deseti dětí ve věku od 8 do 12 let.

"Zároveň se"nositelé bílých přileb" připravují společně s teroristy na skutečné použití látek na bázi chlóru proti účastníkům natáčení z místních obyvatel, aby následně obvinili syrskou armádu z "chemického útoku", konstatuje tisková zpráva CPAP.

Podle informací, které přicházejících do centra, jsou v Kafer-Zaitu pozorovány známky aktivizace přípravy inscenovaných chemických útoků také.

"K účasti na inscenování "chemických útoků" bylo teroristy vybráno 22 dětí se svými rodiči ... Další skupina osiřelých dětí, která byla unesena z uprchlických táborů, je určena k natáčení smrtících scén a je nyní držena v jedné z prostor vězení Iqab, které kontroluje teroristická skupina Džabhat an-Nusra", konstatovalo Centrum pro usmíření.

Dříve Ministerstvo obrany Ruska uvedlo, že teroristé společně se členy organizace Bílé přilby uspořádali "setkání" , během něhož schválili scénář provokace s chemickými zbraněmi v syrské provincii Idlib.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová
Kromě toho oznámil ministr zahraničí Sýrie Walid Muallem, že členové Bílých přileb v Sýrii unesli 44 dětí, pro použití při zinscenovaném chemickém útoku v Idlibu.

31 komentářů :

 1. Nic nového pod sluncem. Američani před každým svinstvem jako jsou puče, převraty, barevné revoluce, války, vojenské útoky atd., musí vyrobit příčinu, tedy důvod, proč podnikají zabíjení nevinných lidí po celém světě. Na Měsíci sice nabyli, ale nafilmovali, že tam byli. 11. září 2001 zaútočili sami na sebe a odstřelili si dva mrakodrapy a pak měli důvod zaútočit na Irák a Afganistán, tedy na ty země, které se v žádném případě neúčastnili útoku na USA. V Sýrii vyzbrojili a vycvičili teroristy, kteří prohrávají a proto je nutné vyrobit důvod, proč zaútočit na Sýrii a to ještě před volbami, ve kterých jde Tramovi o bytí a nebytí. Amerika je nemocná společnost, která chce vládnout světu a rozkrádat ho, ale ne všichni se tomu chtějí podvolit a to je problém, hlavně pro USA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono asi u Amerikánů nemůže překvapit žádná špinavost.
   Když před pár dny byla odhalena další příprava na použití chemických zbraní ,tak přpravují další zločiny.Jejich žoldáci v IS před tím unesli kolem 40
   dětí ,aby je potom opět při fingované záchraně mohli zase zabít.Je známé,že v Idlib je soustředěno min.15 000 zabijáků v žoldu režimu USA ,Francie,Británie ,které tam mají také hodně vojska ve voj.základnách na ochranu řezníků,kterým velmi pomáhají v akcích.Nesmíme zapomenout také na vojska Turecka ,kterých je tam také velký počet i s těžkými zbraněmi.A dnes také ruská letadla veleúspěšně napadla konvoj teroristů,kteří se snažili rychle vyvézt nakradené zlato a dolary.Americkým vrahům bylo tímto odlehčeno od zátěže a na vojenskou základnu bylo převezeno helikoptérami 22 tun zlata a 3 miliardy dolarů.Toto bude předáno syrské vládě.Za to je namístě ruským vojákům blahopřát.Jinak by to opět skončilo v tzv.úschově na území USA.Tak tam zmizely uloupené peníze ,zlato a poklady z Iráku a Libye.
   USA budou muset zvýšit výnosy opia v Afganistánu aby mohli dále financovat svojí zločinnou politiku.Přidávám odkaz o útoku:https://dimpenews.com/---------------------------------https://dimpenews.com/2018/09/14/%CF%81%CF%89%CF%83%CE%B9%CE%BA%CE%AC-su-35-%CE%B5%CF%80%CE%B9%CF%84%CE%AD%CE%B8%CE%B7%CE%BA%CE%B1%CE%BD-%CF%83%CE%B5-%CE%BA%CE%BF%CE%BC%CE%B2%CF%8C%CE%B9-%CF%84%CF%81%CE%BF%CE%BC%CE%BF%CE%BA%CF%81/

   Vymazat
  2. Dobrý večer.
   Ten první odkaz je v řečtině a druhý je na twitru, jste jaksi zapomněl dodat.
   Ale našla jsem. Díky.

   Vymazat
 2. Otřesné svědectví!
  Má to Západ v čele s USA vskutku skvělého spojence a nositele "civilizačních hodnot". Těch "hodnot", za které umírají i naši vojáci při nasazení v misích NATO.
  A ještě otřesnější je to, že s tím ani Asad ani prostí a jinak nezúčastnění lidé (kterým mohou zanedlouho padat smrtící tomahawky na hlavu) nic neudělají ...
  Dokud se i na Západě nezvedne vlna širokého lidového odporu proti strůjcům všech dobyvačných válek a agresí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. František Opluštil Tak to se nestane ale pád dolaru zachrání svět. Teroristé bez peněz nebudou moc zabíjet a rabovat.

   Vymazat
  2. 22:16 naivní hovádko boží. Samozřejmě že dolar nepadne, on naopak posiluje a je po něm velká poptávka, stejně tak po amerických obligacích. Ekonomika roste 4.8%, to je jeden z nejvyšších růstů na světě vůbec, a ještě k tomu u největší světové ekonomiky. Co víc si přát. Dnes Amerika natrhne prdel každému, kdo se jí postaví, a je úplně jedno, kdo bude za ní bojovat. Klidně i ten vousáč, co přefikne tvou škaredou dceru a pak ji podřízne. Dolary chce každý a každý chce žít v krásné Americe.

   Vymazat
  3. 9:41 Nejlepší bude že nebudou mít prachy na svoje poskoky v cizích zemích budeš muset pracovat.

   Vymazat
  4. 10:52 )) ahá, takže proto se Čína včera připojila k protiruskym sankcím a definitivně odmítla všechny projekty plus finanční kontakty s tou dírou světa. Proto Aeroflot nelítá na Krym a Sberbank tam neotevřela ani jedinou pobočku. Oni sami dodržují sankce proti nim! Všichni se můžou posrat jen aby Americe vyhověli. Třeba irský soud, který odobřil apelaci Ukrajiny, aby nemusela zaplatit za své trojmiliardove bondy Rusákům. Takže se jasně ukazalo, že do čehokoliv Rusák vloží prachy, to bude zabaveno. Všichni z nich mají prdel a naopak před Amerikou se hluboce sklání k zemi jen aby je nerozhněvali. Zvoní rusáčkům umíráček.

   Vymazat
  5. Jak může být někdo tak neskonale vymetenej, to nechápu. Asi se ti nechce žít, protože Rusko je jediné, které se stará, aby zůstal mír na světě. Proto třeba např. dodržují sankce atd., protože nemyslí jen na sebe, ale i na takové nicotné bezmozky, podobné tobě. Zřejmě se nemůžeš dočkat, až se vypaříš díky atomové bombě, na což se ti tvoji milovaní emerikáni jen jen třesou. Své k svému: ani ty, ani oni nemají dost mozkových závitů, aby jim něco podobného došlo. Tě pic.

   Vymazat
  6. 13:34 Prosím vás vy tu pravidelne zveřejňujete takové snůšky nesmyslů, že by vám ve vašich fantasmagorijích mohl závidět i baron Prášil. Uplatněte svoji zjitřelou fantazii někde tvůrčím způsobem. Jenže zřejmě když nezapojíte emoce, tak vás toho asi moc nenapadá. Navíc musí být ty emoce negativní, že? No nic.

   Vymazat
 3. Nevím jestli jste si toho všimli. Všechny všivárny, které USA po světě provádí jim příroda vrací i s úroky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ach bože ty debile!

   Vymazat
  2. Cítím to stejně , ale bohužel příroda míří na nevinné lidi a satanisti z chovu Bush / Hitlery Clinton spřádají krvežíznivé válečné plány dál. Kéžby to semeniště zla pošlo !

   Vymazat
 4. Redaktor Pearson Sharp z One American News byl v Syrii, kdyz chemicky utok v Dume udajne nastal. Rozjel se tam a zadny chemicky utok nemohl zjistit.

  https://www.youtube.com/watch?v=iD9C9koRmro

  Kongresman Thomas Massie uvedl, ze ani ministr obrany ani ministr zahranici zadny dukaz o chemickem utoku nepredlozili.

  http://republicbroadcasting.org/news/zero-real-evidence-assad-behind-chemical-attack-us-congressman/

  Byvaly britsky velvyslanec v Syrii tvrdi, ze je zcela nepravepodobne, ze by Asad riskoval odveetu za chemicky utok, ktery ma nulovou vojenskou hodnotu.

  https://www.youtube.com/watch?v=Jxs53OqAkN8

  OdpovědětVymazat
 5. Pořádně to tam pokrop IVANE !

  OdpovědětVymazat
 6. RUSKÝ SVINĚ zabíjejí chemikáliemi v Británii a v Sýrii. Dokdy to budeme trpět? Amerika by měla ruskou chátru začít hubit antraxem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co je to za živočicha, který může vypustit toto? ...

   Vymazat
  2. Neboj blbe. Až budeš skučet hrůzou v zákopech tak ti možná dojde,jaký si hrdina.

   Vymazat
  3. 8:41, od bolševika se jiná odpověď ani nedala čekat. Rudý hajzlíku, už brzo ti vezmeme důchod a dáme chlapcům, kteří dnes stojí za plotem Ceuty, a kteří jsou mnohem potřebnější než starý smrad jako ty.

   Vymazat
  4. Pár IDIOTÚ sa tu našlo, ktorí majú pomýlenú orientáciu.

   Vo Španielsku hrozí občianska vojna, možno horšia ako v rokoch 1939, pokiaľ bude Madrid brániť Katalánskemu národu vo svojom ďalšom smerovaní!!
   To sa stalo na Ukrajine, kde Krym si v referende odsuhlasil pripojenie k Rusku. A Američania sa snažia celou silou mocou zabrániť rozpadu západo Európskych krajín ako to vidíme v Katalánsku, a plne verím že Katalansky ľud pozdvihne zbrane ako to urobil pred 80 rokmy a vybojuje si samostatnosť.

   Aby Americký prisluhovači neboli sklamaní že na strane bojujúcich Kataláncov sa nájdu aj neký tí Česi ktorí bojuju za nezavisle Katalánsko, možno bude aj brigáda GOTWALD niekde v Katalánsku.
   Ale teraz si Český kolaboranti a prisluhovači západu ešte neuvedomujú, že aj brigáda Gotwald už pripravuje sa na pomoc Katalánskemu ľudu, v boji za svoju nezávislosť.

   A tvrdenia o Genocíde Rusov, rovno na Ruskom území je trestuhodné, a môže viesť k hnutiam smerujúce potlačaniu národa a dotiční môže skončiť ako podnecovač, a propagator Rusofobních nálad v Slovanskej spoločnosti.

   Vymazat
  5. 6:49 vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
  6. 9:35 na NR je tady článek, jehož název vám opravdu sedne: "Proč je tolik lidí nemocných na hlavu?" :-)

   Vymazat
  7. S tebou vykastrovanej bezmozečnej líbači satanistických řití amerických vrahů by měli začít !

   Vymazat
 7. Ty hňupe 9:35/to se u nás říká vymiškovanému kozlovi/Chovej se slušně,neboť ty tvoje vývody vypovídají maximálně o tom kdo a jaký jsi:může dojít k tomu,že takoví provokatéři jako ty shoří v ohni atomové války a o to samozřejmě stojíš.Bohužel by s tebou zemřeli i obyčejní lidé.Tož tak.

  OdpovědětVymazat
 8. 70 let připojení Podkarpatské Rusi k Sovietské Socialistické Ukrajine

  https://www.youtube.com/watch?v=LVUAQGAQf6A

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V Užhorode na Malom Galagu sa konala prohlídka k 70 let připojení Podkarpadské Rusi k Sovietske socialistické Ukrajine.

   Komplet vydeo:

   https://www.youtube.com/watch?v=D5HtbEDJqgo

   Vymazat
 9. Jiří Jírovec15. září 2018 13:48

  Natočit se dá všechno - viz například film Vrtěti psem s Dustinem Hoffmanem. Ve studiu je tvořena perfektní scéna, kdy matka s dítětem utíká z hořící vesnice. Tedy vše jako.

  Bývalá česká reportérka z války v Jugoslávii líčila u Krause, že se báli opustit hotel a obrázky z války natáčeli na dvoře, kde stál poškozený transportér. Počet "bojujících" závisel na dohodnuté ceně.

  Známý snímek Roberta Capy - padlý bojovník ve španelské válce - byl rovněž naaranžovaný.

  Pokud jde o chemické útoky v Sýrii je třeba dát událost i slova do souvislostí:
  Varování před tvrdou odvetou je oznámením, že Západ, respektive koalice několika ke všemu ochotných států, již dokončila plány na přípravu útoku a udeří hned po poslední klapce.

  OdpovědětVymazat
 10. Nebojte, Říše dobra na Sýrii zaútočí tak jako tak, chemickou koláž už ani nepotřebuje. Nějak ta syrská ropná naleziště musejí zabezpečit před Putinem a před Asadem. A bude opět dostatek americké ropy z břidlic pro celou Evropu, v Turecku už několik let zahálejí stovky cisternových vozů na odvoz ukradené syrské ropy. Dříve ji kradl Islámský stát, brzy to bude dělat rovnou americká armáda :-)

  OdpovědětVymazat
 11. Anonymní 13,34
  mele nesmysly. "Čína" se nepřipojila k protiruským sankcím, pouze některé čínské banky se obávají pomysty USA a proto odmítají provádět pro Rusko platby v dolarech. Velký omyl je u ukrajinského dluhu 3 mld dolarů Rusku - odvolací soud v Londýně nic nezrušil, pouze rozhodnul, že musí být prověřeno čtvrté tvrzení Ukrajiny, že k vydání 3mld bondů ji Rusko donutilo. Pán - či dáma - by měla důkladně studovat prameny, než něco plácne a plive.

  OdpovědětVymazat
 12. Jako děcka jsme chodili za sovětskými vojáky pro odznaky . Značok . Vojáci vypadali : blond někteří tmavší , jiní šikmoocí . Pracovali na dokončení základní školy , bylo to v roce 1980 . Dnes jsem byl na dny NATO v Mošnově . U tanků a otéček jsem vyděl americké vojáky , jeden beloch , druhỷ černoch , další američania a poslední indián . Tak jsem si dnes vzpomněl i na ty Rusáky byly to obyčejní kluci jako ti usáci . Dobrou noc a světů mír .
  Marcel

  OdpovědětVymazat
 13. No to je tím, že rusi nemají Hollywood. Nemohli oproti usákům ani natočit přistání na měsíci.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.