Reklama

pondělí 10. září 2018

Byl zadržen člen IS, který podle pokynů Kyjeva měl provádět atentáty

- rp -
10. 9. 2018  PravníZprávy
Ruská Federální bezpečnostní služba FSB zadržela na území regionu Smolensk člena teroristické organizace Islámský stát, který připravoval podle pokynů ukrajinské SBU a Pravého sektoru atentát na jednoho z vůdců samozvané Doněcké lidové republiky.


Zadržený je ruský občan, rodák z Dagestánu Medžid Magomedov se narodil v roce 1988, který potvrdil, že „na základě pokynů Bezpečnostní služby Ukrajiny a vedoucích představitelů Pravého sektoru plánoval zavraždit jednoho z vůdců samozvané Doněcké lidové republiky.

Ve zprávě ministerstva vnitra je uvedeno, že Magomedov přijel na Ukrajinu v roce 2018 kvůli jednání s vyslanci IS o dodávkách pro Severokavkazské podzemní hnutí. Magomedov také představitele IS seznámil se zástupci SBU a Pravého sektoru.

Vůdce DLR Alexander Zacharčenko byl zabit při teroristickém útoku!


„Během následné komunikace se zaměstnanci ukrajinských speciálních služeb Magomedov dostal za úkol eliminovat velitele jedné z jednotek ozbrojených sil DLR, bydlícího v regionu Smolensk,“ uvedl při vyšetřování.

Při zatčení Medžida Magomedova byla zajištěny výbušniny ekvivalentu 1,5 kg TNT a pistoli s tlumičem a munici.

Podezřelý vypovídal, že „na území Ukrajiny národní zpravodajské služby aktivně pomáhají militantům IS, zajišťují jejich bezpečnost a financování a poskytují zbraně a výbušniny pro organizování teroristických útoků v Rusku.

„Členové Islámského státu jsou úkolováni ukrajinskými bezpečnostními službami , včetně eliminace vůdců milic samozvané Luganské a Doněcké lidové republiky“, píše se ve zprávě FSB.18 komentářů :

 1. Bijte benderovce na věčné časy a nikdy jinak .
  NO PASARAN !

  OdpovědětVymazat
 2. Ukrajina je teroristický stát. Evropská varianta Islámského státu. Rusové by ten hnus měli zlikvidovat stejně nekompromisně jako to zlikvidovali v Sýrii.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rusové ještě nic nezlikvidovali do konce. Poraďte Putinovi, jak má zlikvidovat Islámský stát, když se jedná o neformální, soukromou armádu vydržovanou Saudskou Arábií, vyzbrojovanou západem a přímo řízenou anglickými a americkými instruktory. Těch v Idlíbu uvízlo asi 200 a o ně se právě v zákulisí vyjednává. Kdyby je likvidovali jako "normální" teroristy, tak je zahájení světového konfliktu zaručeno na 100%!

   Vymazat
  2. UA=teroristický stát podporující terorizmus. Vedený kreaturami milými USA, EU, Štětinovi, Římskému klubu a Pražskobrněnské kavárně... a většině šmejdů celého světa všech barev duhy.

   Vymazat
 3. Západu vyhovuje, aby se Slované z Ukrajiny a Ruska mezi sebou zabíjeli. Američani věnovali na to pět miliard dolarů, což oficiálně přiznali a není to žádná tajnost. Celý "Majdan" byl připraven Američany na základnách NATO, jak v Polsku, tak v Pobaltských státech. Ukrajina slouží Američanům na to, aby Rusové nemohli dodávat plyn a ropu do Evropy a Evropa musela plyn kupovat od Američanů. Už několikrát západ napadl Rusko. Od Napoleona počínaje po Hitlera konče. Vždy neúspěšně, ale západ to bude donekonečna opakovat, protože ve svém vykořisťování zbytku planety Země, už všechno vyraboval a zbývá už jenom Rusko.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to tak a nejen oni, jak říkával ataman Mozgovoj! - http://iks2010.info/?p=97232

   Vymazat
  2. Mozek je to,co ti ty kozomrde CHYBÍ.....A LEPŠÍ TO NEBUDE!!!!!!!!!!!!:-))))

   Vymazat
  3. Anti-skřek!!!!!!!!:-))) - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   Vymazat
  4. Jebal Kozomrdovič se ozval???!!!!!:-)))))

   Vymazat
  5. Kdepak! To Pojeban Putlerovič!!!!!!:-))))) - http://images.vfl.ru/ii/1368822456/b93508ac/2358268.jpg

   Vymazat
  6. Jebal Kozomrdovič se nám probral z opice a zase bez vlastní myšlenky?????!!!!!!!
   KURŇA,JAKÉ PŘEKVAPENÍ INCESTE Z HOREČKY OMLADNIC!!!!!!!!:-)))))))

   Vymazat
  7. Však taky kde by se na něm ta myšleka usadila????!! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Vymazat
  8. TOBĚ NIKDE JEBALE KOZOMRDOVIČI!!!!!!!!
   ALE TY TO STEJNĚ NEPOCHOPÍŠ BASTARDE Z NEGRA!!!!!!!!☺☺☺☺

   Vymazat
  9. Však co by tenhle bastard vajsnegra a ugrofína moh taky chápat?!!!☺☺☺☺ - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Vymazat
  10. HEZKY SE POPISUJEŠ NEGROHULIBRKU!!!!!!!!!!:-))))))))
   ALE TO,ŽE SEŠ DEMENTNÍ INCEST,KTERÝ NEROZUMÍ PSANÉMU JE HOLEJ FAKT,JEBALE KOZOMRDOVIČI!!!!!!!!!:-))))))))

   Vymazat
  11. Antiskřek!!!!!!:-))))))) - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/image02021.jpg

   Vymazat
 4. No jo banderovci v akci teror mají v krvi odpad Evropy.

  OdpovědětVymazat
 5. Pusťte si Volyň,tam jsou v akci BANDEROVCI A PŠONCI.....

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.