Reklama

úterý 25. září 2018

Další fejk **** generála

gen. Petr Pavel
Vladimír Pelc
25. 9. 2018 VašeVěc
Fake news, které do veřejného prostoru posílá gen. Petr Pavel, jsou mimořádně nebezpečné. Na některé občany může jeho uniforma, hodnost a minulé působení v NATO a hejno nerez cingrlátek zavěšených na prsou účinkovat autoritativně. Proto jsou jeho fejky silně společensky nebezpečné.

Co jsou fake news (česky falešné zprávy) víme – je to šíření dezinformací čili hoaxů (mystifikací). Rozšířenou metodou takového ideologického působení je, že se pravdivá (či pravděpodobně pravdivá) zpráva, informace, nebo cosi banálně zřejmého, zabalí do dezinformačního hávu, jenž je tím vlastním falešným sdělením.

Nedávno P. Pavel použil právě tuto metodu. Na konferenci Stratcom summit v Praze měl prohlásit: „Rusko nesdílí stejné hodnoty jako Západ“. *) To je pravda, která je známa všem osobám přicházejícím alespoň do puberty a s inteligencí nejméně o ždibec vyšší, než sousedovic králíci.

Ano, Rusko nesdílí stejné hodnoty jako Západ, nikdy v minulosti je plně nesdílelo a sdílet je ani nemůže, vždy totiž mělo hodnoty své – což je ovšem normální a platí to snad pro většinu suverénních států s osobitou historií. S těmito (z menší či větší části) jinými hodnotami pak můžeme souhlasit, nesouhlasit, hodnotit, nehodnotit, ale nejlépe je vzít pouze na vědomí. Pojetí demokracie, role státu, forem a obsahu politické reprezentace atp. se u nich (v Rusku, později SSSR, dále v Rusku, či v SNS, chcete-li) vyvíjelo po staletí jinak, než v západní Evropě, či dokonce v USA. Před časem jsem např. četl výsledky sociologického průzkumu provedeného nějakou ruskou nestátní institucí, patrně seriózní – občané Ruska třeba za demokracii považují v převážné míře situaci, v níž má mimořádně silnou roli stát s pevným politickým ad. řízením, chtějí stát fakticky hospodářsky a politicky paternalistický atp., nikoli rozsáhlou individuální svobodu. Pochopitelně, že takové a podobné představy jsou od názorů na demokracii na Západě výrazně rozdílné.

Na své banální až primitivní tvrzení, které pochopitelně nikdo nezpochybňuje, totiž že Rusko hodnoty Západu vzhledem ke svému historickému vývinu nesdílelo a k současnému stavu nesdílí, však P. Pavel navlékl fejk: „Rusko je nešťastné ze současného světového řádu založeného na západním typu liberálních demokracií a snaží se ho změnit tak, aby se více shodoval s jeho národním modelem společnosti.“ *) No větší hloupost snad pan generál vymyslet nemohl. Na školách, které absolvoval, se očividně výroková logika neučila. Patrně tu platí Švejkovo: „Poslušné hlásím, že já proto nemyslím, poněvadž je to na vojně vojákům zakázáno. Když jsem byl před léty u 91. regimentu, tak nám náš pan hejtman vždycky říkal: ,Voják nesmí sám myslet. Za něho myslí jeho představení. Jakmile voják začne myslet, už to není voják, ale nějakej prachvšivej civilista…ʻ“ A tak P. Pavel myslí podle svých představených.

Vyvodit z jiného politického a kulturního vývoje Ruska jeho údajné imperiální choutky, snahu změnit západní typ demokracie na svůj národní model demokracie, je nesmysl. Ani k tomu nemůže prakticky dojít. Fake news mají ještě jednu podstatnou charakteristiku – jejich editoři jimi občany straší. P. Pavel též takto straší občany.

Nelze předpokládat, že by v současném Rusku existoval občan, jenž by se snažil Západ předělat k obrazu současného Ruska. A myslím, že Putina a spol. za blbce považovat nelze.

Takže si dovolím vyslovit závěr: Nechte Rusko, občany tohoto státu, ať si mají svou kulturu, své chápání demokracie atp.; Rusko je nechce vyvážet, doba vývozu revolucí skončila ve druhé polovině minulého století, doba vývozu „svého“ pojetí demokracie také (USA to znají od porážky ve Vietnamu, SSSR to poznal po porážce v Afghánistánu).

A pan generál by měl přestat zahnojovat veřejný prostor svými primitivními fejky.

101 komentářů :

 1. Pan "general" je ZKUSENY!!!! Jiz "bojoval" proti AMERICKEMU IMPERIALISMU, nyni "bojuje" proti RUSKE AGRESIVITE!!! PAVEL NA HRAD!!!! Jiz jsme tam meli, podob e "CESTNEHO" jedince. I se podobne jmenoval. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Toho (Magora treba zbavit velenia).Odobrat hodnosti a dat zatvorit!!!! Je to psychopat v uniforme!!!Keby sedel v zakope na Ruskom fronte tak by sa pos...ral keby len pocul rusky jazyk na druhej strane.

   Vymazat
  2. Generál Pavel dle zásluh ke zdi!

   Vymazat
  3. Zadnej fejk ale ATRAPA a uboha napodobenina predstirajici co neni a nikdy bejt ani nemuze...Ukvicenej Otrok vrchnosti z kancelare , kterej se vysplhal pomoci znamosti a podlezani a z toho a takovych ovsem nikdo strach nema...

   Vymazat
  4. Pozor vážení, tahle cvičená zelená opice má opravdu našlápnuto na hrad. Už při minulé volbě se s touto myšlenkou pohrávalo, jenomže tenkrát byl namočen v hluboké zelené sračce zločinného NATA. Dnes se mluví o jeho odchodu do civilu a co myslíte, že bude následovat? Tohoto pohunka skákajícího, jak západní establishment píská, jen tak nenechají dožít v klidu za "primitivní a skromný" generálský důchod. A už je nejvyšší čas jej na tuto pozici připravit...
   Autor článku má převelikou pravdu, když píše, že:
   "Na některé občany může jeho uniforma, hodnost a minulé působení v NATO a hejno nerez cingrlátek zavěšených na prsou účinkovat autoritativně."
   Koho postavíte jako protihodnotu tohoto kašpara s hollywoodským ksichtem? To zelené hovado, které se v armádě prezentovalo jako alpa (nepomůže, neuškodí)"odchovalo nemálo nemyslících zelených mozků, kteří ho mají za dobráka, aby mu teď nebo později dali svůj hlas...
   ON JE HROZBOU PRO NÁŠ STÁT !!!
   J.C.

   Vymazat
  5. Také je tento scénář možný. Figurky hejbejte se. Pánbu nás před tím chraň.

   Vymazat
  6. Vlastně ano, za vlastizradu snad vždycky bývala kulka, neé?

   Vymazat
  7. Ano 21:11 máte pravdu. Vím o tom, dokonce byl uskutečněn nějaký průzkum, kde se umístil velmi vysoko. Nevýhoda tohoto blba je v tom, že ze to opravdová zelená guma, která krom toho, že umí rozborku a sborku již neumí nic. Takže nepoužitelnej. Drahoš je proti němu pan někdo a to jak víme je pěknej vůl.

   Vymazat
 2. Na hrad Mírov i s nově přišpendleným Řádem Svatováclavské orlice....A tam rovnou ke zdi a hotovo!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Zelená guma - to je gen. Pavel. Pro ty co nevědí co tzn. - blb bez myslícího mozku !

  OdpovědětVymazat
 4. Tohle není generál ale lokaj v uniformě... Generál, který DOBROVOLNĚ vystudoval za socíku vojenské školy, který DOBROVOLNĚ přísahal soc. zřízení, který DOBROVOLNĚ byl členem KSČ, který DOBROVOLNĚ velebil varšavský pakt na čele se SSSR není u mne generál ale ostuda uniformy a ubohý progaunerský lokaj v hlubokém předklonu....!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hlavně zradil, porušil přísahu a měl by být trestán.Vlastizrada je stále trestný čin.

   Vymazat
  2. A proto ke zdi!

   Vymazat
  3. V šedesátých letech jsme takovým karieristům říkávali "GUMIČ" to asi byl jeho otec; lampasák Pavel junior by tak mohl být "GUMMER" protože gumič zněl rusky, gummer "americky". Slováci by mu říkali "vynášač drviny"

   Vymazat
  4. P.S. k 22.58 ... major TERAZKY také rubal dřevo.

   Vymazat
 5. Kdo asi toho komunistickýho lampasáka za ty jeho přiblblý kydy platí? vždyť je blbej jako hovno a nevěří mu ani takoví pitomci jako jsou štamgasti lupenkavárny.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:34 - Platíme ho my protože poskytujeme z našich daní roční příspěvky do NATO. Tudíž i na administrativu NATO, včetně platů natovských papalášů. My jsme ho nevolili, ale byl na funkci dosazený administrativně shora. Proto kecá protirusky v souladu s natovskou expanzívní váleční doktrínou. Jen aby se zalíbil svým válkychtivým mocipánům a dobroserům.

   Vymazat
 6. Student medicíny dělal zkoušku při které měl poznat komu patřil mozek naložený ve formalínu. Vzal první vzorek, zamyslel se a povídá:,, Tenhle mozek má bohaté a hluboké rýhování. Myslím...,myslím pane profesore, že patřil nějakému vědci. Fyzikovi, matematikovi...nebo tak." ,,Výborně studente" dí zkoušející. Student vzal druhý vzorek. Opět se zamyslel a po chvílí říká, že ten mozek patřil nejspíš nějakému umělci. Malíři, hudebníkovi protože má sice bohaté, ale mělčí rýhy. Zkoušející jej pochválí a ukazuje na poslední vzorek. Student jej ani nevezme do rukou a hned vyhrkne: ,,Pane profesore to je mozek nějakého generála." ,,No výborně studente, výborně. Ale jak jste to tak rychle poznal?" ,,No pane profesore on má jen jednu rýhu a ta je od baretu."

  OdpovědětVymazat
 7. Ten je pravdivý!☺

  OdpovědětVymazat
 8. Jestlipak je občan jenerál hrdý na svá komunistická vyznamenání tak, jako na cingrlata NATO? Možná je zahodil jako svoji čest.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co to povídají pane? Metál je přeci metál... Za Třicetileté války nebylo délesloužícího žoldnéře, oficíra či vojenského podnikatele (majitelé pluků), kteří nejméně jednou - někteří až třikrát - změnili zaměstnavatele. Byla období, že některá strana příliš zaostávala v placení žoldu a když druhá strana nabídla, že vám po změně zaměstnavatele dluh za císaře zaplatí a povede vás za kořistí ... HEJA HEJA SVERIGE. Ať žije naše královna Kristýna...

   Vymazat
 9. Zajimalo by me, jake hodnoty podle soudruha generala ma Ukrajina.

  OdpovědětVymazat
 10. Pavel,tedy ten vousatý hajzl,je zaprodanec a zrádce českých občanů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasim, nastesti se s nim v CR uz skoro nikdo nebavi (krome par podobnych blbecku) !!!
   dustojnik-val.veteran

   Vymazat
 11. Jo souhlas též nechci sdílet „západní hodnoty" mám jich plné zuby jak nám je pár slouhů chce vnutit.

  OdpovědětVymazat
 12. https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201809258134828-Okamura-SPD-Cesku-hrozi-zmizeni/

  OdpovědětVymazat
 13. Jaké hodnoty západu? Tady prolhaní majdanisti lžou lidem a budují z nás armádu proti Rusku. Chce se někomu umírat za kagana Rockefellera? Ať pošlou na frontu svoje děti!

  OdpovědětVymazat
 14. Fejky ? Faeces… pro blbečky. Otázka je, kolik jich u nás je.

  OdpovědětVymazat
 15. 400 rokov sa Rusko snažilo o zblíženie s Európou, stačilo, v spolupráci s ňou nevidí žiaden potenciál - oficiálne stanovisko Kremľa -

  OdpovědětVymazat
 16. Tento kariéristický psychopat, kolaborant a zrádce nebude mít ani odvahu, aby se sám zatřelil jako podobný zrádce Emanuel Moravec. Pavla bude muset někdo dorazit. On sám je ubožák a nemá na to.

  OdpovědětVymazat
 17. 8,28
  Emanuel Moravec byl proti týhle kolaborantský sračce ještě slušnej,spáchal sebevraždu a "NATO" ten řiťopich Made in USSA NEMÁ ODVAHU!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 18. Zmíněná osoba zcela degraduje generálskou hodnost.

  OdpovědětVymazat
 19. Pavel je komunistickej kádr,bezmozek co bude tupě papouškovat bruselské notičky.Ať si ten přiblblej idiot vezme flintičku a může táhnout na Rusa.Petr nebo Pavel,dostanou přes piču oba.KOKOTI!!!

  OdpovědětVymazat
 20. Sakra to je zase diskuse.Primitiv napiše svá moudra,dalši mu je publikuje a blbečkové hnedka maji zábavu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ještě,že jsi tuto debatu obohatil svým erudovaným plkem.

   Vymazat
 21. 10,56
  Tak co sem ty SCHEISSE UNTERMENSCH LEZEŠ???!!!!!

  OdpovědětVymazat
 22. Pane Pavel, děláte to moc dobře, držím vám palce a to, že tady několik proruských poblouzněnců něCo hýka, jako osli,není důležité.Staří komančové, milicionáři, STBáci, " strážci hranic ", budou vždy se zaostalým ruskem. Podstatné je, že jsme v NATO a USA nad námi drží och. ruku.To ostatní od proruských zaostalců, není nijak důležité.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hovno ochranou ruku. USA se schovávají za své spojence, když dělají po světě prasárny - Jugoslávie, Irák, Libye, Sýrie, Jemen, atd. atd.

   Článek 5 Washintonské smlouvy (Charata NATO) nám vůbec nezaručuje solidaritu s napadenou zemí. Přečti si ho ,troubo.

   Ale hlavně současné NATO se neustále prohřešuje proti hlavnímu a prvnímu článku své vlastní Charty:

   Článek 1
   Strany se zavazují, jak je stanoveno v Chartě Organizace spojených národů, řešit veškeré mezinárodní spory, v nichž mohou být zúčastněny, mírovou cestou takovým způsobem, aby nedošlo k ohrožení mezinárodního míru a bezpečnosti a spravedlnosti, a zdržet se ve svých mezinárodních vztazích hrozby silou nebo užití síly jakýmkoli způsobem neslučitelným s cíli Organizace spojených národů.

   Už chápeš blbečku, proč je současné NATO zločinecká organizace?!

   Leo

   Vymazat
  2. 11,21
   Když jsi debil a kolaborant tak nechlastej,projeví se to!!!!!!!

   Vymazat
  3. "česky fojak, topra fojak" - nejužitečnější živé štíty, které má americká armády vždy k dispozici na účet českého poplatníka

   Vymazat
  4. 16:26
   Omyl,na tebe TY schweine scheisse untermensch DOHLIDNU JÁ NA STŘELNICI V KOBYLISÍCH!!!!!!!!!
   Set KOMT der tag,KOLABORANTSKEJ ZMRDE Z UASS VELVYSRANECTVÍ!!!!!!:-)))))

   Vymazat
  5. 17:31 RuSS poudáš? Oni si rádi hrajou na to že se bráněj, že jsou skoro jako esesáci! (Schutzstaffel = Ochranný oddíl) - proto si dali do názvu taky dvě "S" - https://en.wikipedia.org/wiki/Rossiya

   Jenže my co známe jejich agresivitu jim zásadně říkáme RuSÁci! Tedy od zkratky útočných oddílu pouličních rváčů SA (Sturmabteilung= útočné oddíly).

   Vymazat
 23. Tady mají multi kulti pošahanci vysvědčení:

  http://svobodnenoviny.eu/multikulturni-marseille-je-nejnebezpecnejsim-mestem-evropy-odhaluje-studie/

  OdpovědětVymazat
 24. Proti Západni propaganda jede tady na plné obrátky. To je ta správná novinařina na N.R.. O RUSÁCICH se bojíte cokoliv napsat,přestal by vás vy šupáci platit co Druhé věčně pomlouváte, ale máte tuny másla na palici, to je ta konkrétní " demokracie " podle RUSKÝCH not.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Popiš nám aspoň jedno kilo toho "másla" (napiš něco o těch tvých "Rusácích", ať se zasmějeme..
   Nenapíšeš-li, tak jsi tu jen nacintal nenávistné hlouposti.

   K poslední větě - demokracie je diskuze, výměna názorů. Ty bys všechno mimo propagandy NATO a USA ihned mazal, že jo, ty lebko vylízaná?

   Leo


   Vymazat
  2. 11,31
   Za to tebe ty vohráblo z Člověka v plísni musí ještě dotovat NEčeská televize,jinak bys ty nemehlo tupý zůstal ve škarpě!

   Vymazat
  3. 11:41 Blbečku leo, já nepsal nic o mazání,ty hlupáku,myslíš,že v Rusku nějaká demokracie je?, že mužeš něco negativniho napsat na Putina? Velkej trouba co.

   Vymazat
  4. 11,53
   A ty si "myslíš",že v USSA je krom DEBILOKRACIE NĚJAKÁ DEMOKRACIE?????SI SE VRÁTIL Z TAHU NA JUPITERU,NE?.-D

   Vymazat
  5. 11:31 Naopak, domnívám, že o té křišťálově čisté a jedině možné pravdě, která neustále tryská právě ze západu, je dnes tolik informací všude kolem nás, že západní propaganda už vůbec žádnou obhajobu ani nepotřebuje a že se dokáže obhájit úplně sama. Ta obhajoba by totiž mohla omylem spadnout do pekla i s tím západem :-)

   Vymazat
  6. 13:39 Nesmíte zapomenou, že ta Ruská do nebe.t

   Vymazat
  7. 16:13
   Zase se hlásí IQ dnešního datumu????!!!!!:-)

   Vymazat
  8. 11:53 Je to blbost! V Chujlostánu (páč Rusko už přes 100 let neexistuje) můžeš požadovat i spravedlnost! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   Vymazat
 25. “V Česku je dobře, Češi mají rádi kebab a to ostatní přijde samo,” říkají lidé od Soroše. “Stačí si počkat, až pochcípají Husákovy děti…”

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Husákovi děti? Tak to jsme v poho, nejstarší mají sotva 45.

   Vymazat
 26. 11:34 Já proti kebabu nic nemám, občas si ho koupím, jinak žádného pana Sorose neznám a ani mne nezajímá, prostě si dám KEBAB pane hloupej.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:56 Vy nejste hloupý ale vychcaný jak díra do sněhu. Co teda děláte pane imbecile na politické stránce když „neznáte" sorose. Já vám odpovím jste jim placen.

   Vymazat
  2. 11:56 Nejlepší jídla jsou tradiční česká. Třeba takové knedlo, vepřo, zelo. Ale i vídeňský řízek je fajn. Proti exotickým jídlům typu kebab taky nic nemám, protože sám to nikdy to jíst nebudu, a tak se vyhnu jistému zvracení, pane s kachním žaludkem. Jo, a Sorose zná kdekdo, doplňte si info, nebo budete za zpozdilce.

   Vymazat
  3. Krávy, vepři a psi budou v EU brzy zakázání, jednak jsou zdrojem metanu a jednak se jedná o nečisté tvory. Ale kebabu bude dostatek, protože ovcí je tu nadbytek a to nejenom v ovčínech, ale zejména mezi Čechy, ti půjdou na porážku nejdříve :-)

   Vymazat
  4. 13:30 "Zakázané ovoce chutná nejlépe", až na ty psy. :) Ale ovcí je mi líto, protože halal je kruté.

   Vymazat
  5. 13:06 Pane kreténku, vy jste hodně hloupý, co. Těch pánů Sorosů by se po světě muselo pohybovat tisíce, pokud by stihli, podle vás všechnu tu špínu! Že jsem jím placen nevím, ale vím,že jste IDIOT.

   Vymazat
  6. 13:21 Nevim, proč bych měl znát pana Sorose, nikdy mi nic špatného neudělal, to že vy proti němu šílíte ja váš problem. Ale podle vás usuzuji ,více pánů Sorosů, asi ten člověk rozkládá fašounské myšlení. Proti tomu nic nemám.Fašouni, komunisti stejná verbež!

   Vymazat
  7. 13:21 Česká jidla nejsou špatná, ale Italská, Francouzská nebo KEBAB, JSOU PODSTATNĚ LEPŠÍ!!!

   Vymazat
  8. 16:16
   Tak neváhejte a za nějakým KEBAB KOZOJEBEM SE ODSTĚHUJ!!!!!☺

   Vymazat
  9. 16:09 To jsi trefil přesně, fašounku. Tobě už to myšlení rozložil.

   16:16 Bezva pro kachní žaludky jsou žáby s makarony, ale po halal se můžou utlouct tak, že to musí vykřičet.

   Vymazat
  10. 16:01 Běž do hajzlu blbe z neziskovky.

   Vymazat
  11. Chlapci, uklidněte se, ovce se nepřemnoží, neb řada náboženství je likviduje pří rituálních obětech. Ale co se týče metanu, mám podezření,že i homo sapiens jej produkuje a s tím si nevím rady.

   Vymazat
 27. Po přečtení příspěvku v 11,56 ztrácím veškerou naději na možnou změnu. Najděte si Muneeb Hassan Alrawi.

  OdpovědětVymazat
 28. vy tady obviňujete soudruha generála, že se otočil jako korouhvička na střeše (dle vzoru Štětina), alo co když je to jinak, co když byl již v ČSSR naverbován nepřítelem, takže nešlo o žádnou DOBROVOLNOST, ale standardní plnění úkolů - studium vojenských škol, přísaha soc. zřízení, vstup do KSČ, velebení VS a SSSR. Ano, to všechno mohly být úkoly, které plnil se skřípěním zubů, protože nemohl otevřeně škodit, i když se mu tolik chtělo, musel být loajální tehdejšímu režimu, aby nebyl předčasně odhalen jako "krtek" :-)

  OdpovědětVymazat
 29. Ženský měly včera v OSN z TRUMPETY TAKOVOU BŽUNDU,ŽE SOBĚ RADĚJI ZAKRÝVALY........OBLIČEJ!!!!!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jaký ženský? To leda snad tvá máma tu!!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   Vymazat
 30. Nevím, čím to je, ale poslední dobou se mně dere na jazyk předrevoluční vtip, kde se ptají člověka, který se nedostal do nebe, ale má propadnout peklu, jestli chce do pekla socialistického nebo do pekla kapitalistického. Lepší bylo samozřejmě to socialistické peklo, protože tam člověk zůstal déle naživu (jednou chybí voda do kotle, podruhé nejsou sirky, pak zase není dřevo na topení pod kotlem, pak zas není čert, co má topit, protože se ožral atd.). Prostě v socialistickém pekle je naděje dlouhého života. To v takovém kapitalistickém pekle máte utrum, nic nechybí, šoupnou vás do kotle a rázem je s vámi amen. Závěr: tento vtip by se měl zakázat, protože očerňuje kapitalizmus a glorifikuje socializmus :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Peklo zamrzlo. Zde je důkaz:
   http://www.osel.cz/1297-test-pro-studenty-z-chemie.html

   Vymazat
  2. 13:53, moc jsem nepochopil, co to má společného s Pavlem a jeho obsesí Ruskem.

   Vymazat
  3. 18:00 To peklo.

   Vymazat
 31. Přesný popis tvorby fejků.

  OdpovědětVymazat
 32. A taky prej se všichni vesměs přehráli tomu,jak v nově vydaný knize ta exšlápota píše,ŽE TRUMPETOVI SMRDÍ BAGETKA I S KOŠÍČKEM???!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺ No já si netroufám hádat,ale HOVNOLULANOHEDVÍČEK JE JEHO OSOBNÍ PUCI MUCI,ten to bude vědět určitě!!!!!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

  OdpovědětVymazat
 33. 15:05
  Bagetka je BAGETKA a košíček je KOŠÍČEK,HOVADO NEVZDĚLANÝ!

  OdpovědětVymazat
 34. Generále, naši vojáci se nebudou, podle tisku, zúčastňovat výjezdů za hranice ,,svých" základen. Tak co tam budou dělat? Neměli bychom přemýšlet o jejich odvolání? Ušetříme peníze. Kořist nám žádnou nepřinesou. O tohle se zajímejte. Pokud vím, Rus naší zemi nevyhrožuje územními požadavky, nechce naše nerosty, nechce nás okupovat... Plyn a ropu nám dodává za přijatelné ceny. Až budeme ruský plyn kupovat z Německa, bude hůř!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. co budou dělat? no přece sušit hubu a konopí :-)

   Vymazat
 35. Přátelé, všimli jste si, jak jste se naučili přeskočit text, který nese nějaký nežádoucí příznak? Například chybějící diakritika, samá velká písmena, reklamní charakter a podobně?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:23
   Voní jsou tady něčí přítel Jajteles?:-)

   Vymazat
 36. Fujtajxl. Až doteď jsem si myslel, že hlouběji, než Péťa Nečas se svojí Janulkou ještě po hadráku nikdo neklesl. Ale tenhle slouha ho s přehledem překonal. Tak lidsky odpudivé typy neměli ani komunisté. Třeba takoví Husák, nebo Biľak jsou proti Pavlovi doslova a do písmene vzorem charakteru.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Husák byl právník. Odpornej ksicht byl kromě Bilaka třeba Indra.

   Vymazat
  2. O to moc nejde. Ani Husák, ani Biľak se aspoň nezaprodali dvakrát. Husák navíc zachránil spoustu lidí, když během padesátých let vzal spoustu věcí na sebe. Nikdy se nepřekabátil. Lze ho vnímat negativně, ale odporným slouhou nikdy nebyl.Narozdíl od pavla.

   Vymazat
  3. 23:13 Nějak jste pozapoměl napsat, že od 70 do 89 ruku mnoho lidí poslal do vězení, tak že zcela normální zasranej komouš. Je s podivem, že on sám si odseděl 9 let a dokonce mu šlo o kejhák ale přesto v pozdější době do vězení posílal lidi za opačné názory. PARCHANT

   Vymazat
  4. 8,45
   Škoda,že tebe tam udechnout nenechal.....mohl jsi mít Řád chrchloflanděry na baráku!.-D

   Vymazat
 37. 16:27 Nic nového, posranej komoušek vzpomíná, ale pouze vzpomíná. Nic víc nic míň. Ubožátko co je ti, že na víc se nezmůžeš?

  OdpovědětVymazat
 38. 16:58
  Tupohavlerjugend,ke zdi a MAUL HALTEN!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 39. Soudruh generál Fejk.

  OdpovědětVymazat
 40. Zapomělabsi na CELOSVĚTOVOU OSTUDU PSEUDOPREZIDENTA LUMPA,MÁ SMRADLAVOU BAGETKU I KOŠÍČEK A O TOM,ŽE Z NEJ ŽENSKÉ V OSN MĚLY TAKOVOU BŽUNDU,ŽE SI MUSELY ZAKRÝT OBLIČEJ JE NAD SLUNCE JASNÝM:-)!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 41. Rusové mají svou mentalutu a američané také .
  Vždy mi bude blíže Ruská . Je to mentalita lidí keří mají rádi skromnost , poctivost a hlavně dobře ví že západ byl vždy proti slovanům , dokonce s usa prodávali zbraně Hitlerovi . Gulagy atd? Každá spilečnost i ta americká likvidivala svoje odpůrce . Hlavně komunisty .
  Dnes se zmenšuje naše zdravotnictví , které komouši dlouho a dobře budovali . Nebudu psát o dalších prasáren naší doby . Kapitán šedivý , dnes generál otočil kabát . Pavel je loutka .
  Nikdy nepůjdu proti Rusku ! Už je proto že osvobodili naše prarodiče od fašizmu .
  Dnes podporujeme fašizmus na Ukrajině a v pobaltí . Ten Beneš dobře věděl že dějiny se opakují . Tak dosvidanja přátelé .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19:48 Nevím,že by Rus byl skromný,poctiví ale vím, že poslední dobou je silně militantní.Nevím,že by USA posílala zbraně Hitlerovi, ale vím, že bez pomoci USA za 2 SW by šlo Rusko do kopru. A to, že v USA likvidovali komouše, jenom dobře. Proto jsou Amíci hospodářsky na tom tak dobře.A,že je Rus Slovan , možná tak z 10%,jinak divoké Ruské kmeny asimilovaly s Vikingy,Bulgary a později s Mongoly ( ach ti čistí Ruští slované). Co je dnes špatného na zdravotnictví? Ňoumo

   Vymazat
  2. 9,01
   Až budeš mít ty mamrde rakovinu a budeš potřebovat od Všobecný zdravotní pojišťovny BIOLOGICKOU LÉČBU NEBO PROTON CENTRUM např.kvůli rakovině prostaty,TAK SI PIŠ TY VOSLE,ŽE TO BUDEŠ MÍT BUĎ ZA PÁR A NEBO SI TO BUDEŠ PLATIT ZE SVÝHO!!!!!
   Ale vzhledem k tomu,že jsi lempl a netáhlo,tak si zajdi na VELVYSTRANECTVÍ USSA a třeba ti ten Lump něco přidá!.-D

   Vymazat
  3. 9,01
   USSA žije jen díky penězům Číny....takže jako vždy na dluh!

   Vymazat
  4. 9:08 9:07 Stejnej blb, píše stejné debility. Závidí ti ten jednoduchý život blboni.

   Vymazat
  5. 9,58
   Frickové měli pod vedením SCHICKELGRUBERA TOTENKOPF.......USSA budjou pod vedením Trumpety vobřezance DUMMKOPF,tak neleň ty scheisse unetrmensch a přihlaš se,budeš jako tiskovej mluvčí zcela jistě dokonalej!!!!!!.-))))))))

   Vymazat
  6. 9:08 To sotva. I Sputnik přiznává že žluťáci maj dluh 2,5x větší a pudou po zásluze do lejen! https://cz.sputniknews.com/byznys/201807207751824-trump-usa-cina-bankrot/

   Vymazat
 42. Pan generál o těch hodnotách musí hodně vědět. Jako absolvent VAAZ fakulty pozemního vojska se mu dostalo mimořádného školení v těchto hodnotách.Přísahal věrnost lidu vedeného Komunistickou stranou Československa a se Sovětským svazem na věčné časy. Udivuje mě že mu jeho minulost nikdo nepřipomene. Nikdo se ho také nezeptá, jak by se jako politicky uvědomělý důstojník ČSLA zachoval v případě vydání rozkazu k násilnému potlačení demonstrací. Ale ono je to už skoro 30.let, tak proč to vytahovat.

  OdpovědětVymazat
 43. 30 prispevku smazal cenzor. On je "bagetka"

  OdpovědětVymazat
 44. 23,21
  Zmkni dementí utřinose!

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.