Reklama

sobota 22. září 2018

Disent už na Západě povolen není. Francouzský soud nařídil psychiatrické vyšetření opoziční vůdkyně Mariny Le Penové

Paul Craig Roberts
22. 9. 2018      paulcraigroberts
Tolik o západní "demokracii". A nic není na Západě drahocennějšího než demokracie. V Evropě se už dlouho ví, že vzkříšení de Gaullova francouzského národovectví Marinou Le Penovou je pro Washington nepřijatelné. De Gaulle nebyl poddajným Washingtonu a o žádného dalšího nepoddajného z Francie není ve Washingtonu zájem. Marine Le Penovou, francouzskou patriotku, zdá se, čeká osud Johanky z Arku. Francouzský establishment po ní jde už dlouho. Za jeden její tweet ji zbavili parlamentní imunity a hrozí jí tříleté vězení, jestliže ji její nepřátelé za její prohlášení na obranu francouzské nezávislosti odsoudí. A nejnověji má problém s tím, že na twitter umístla snímky, na kterých příslušníci Daesh (Islamského státu), popravují lidi.

Nadcházejícími volbami ohrožený francouzský establishment může nyní od nařízeného psychiatrického vyšetření Le Penové získat jakýkoli výsledek, který si jen přeje. A na základě jeho libovolného "vyhodnocení" se jí může zbavit uvězněním v psychiatrickém ústavu.

Obnovení evropské suverenity je tím, nač Putin spoléhá ve snaze zbavit Evropu washingtonské kurately. Je ovšem naivní doufat, že Rusko může získat přízeň Evropy svou politikou nekonfrontace a nereagováním na urážky a provokace, kterými je zahrnováno. Vždyť samo EU činí vše proto, aby vzniku evropské suverenity zabránilo. Washington evropskou suverenitu potlačil a evropské země ponořil pod hladinu EU, ve které je už idea suverenních zemí mrtva. A víra Le Penové, že si Francouzi zaslouží mít svoji vlastní zemi pro sebe, je považována za příznak choromyslnosti.

Nejen Francouzům, ale i dalším Evropanům byly už totiž mozky vymyty až tak, že si svobodný projev vykládají jako rasismus, nenávist k ženám, k lidem, či jako nenávist vůči imigrantům.

Washington už nikdy nedovolí Evropě a Velké Britanii, aby se ze svého vazalství vysvobodily. A stejně tak se už nikdy nesmíří s nezávislým ruským státem. Jedině s vazalem, jakým Rusko bylo za vlády Jelcina. A nelze k tomu už říct nic víc, než že Amerika je výjimečnou a nepostradatelnou zemí - a na žádné jiné zemi už nezáleží. A nejméně pak na Rusku.

V celé Evropě jsou dnes patrioti odmítáni jako rasisté. Jako lidé, kteří si zasluhují opovržení za to, že se staví do cesty evropským otevřeným hranicím, které otevřely brány pro příliv imigrantů, ničících etnické národnosti - francouzskou, německou, italskou či britskou.

A tak se Evropa rozpouští v "multikulturalizmu", což je rozmanitost, postrádající jakýkoli společný základ. Jean Raspail popsal tento proces v "Táboře svatých".

Překlad: Lubomír Man

12 komentářů :

 1. Snad by se toho vyšetření měl ujmout MUDr. Ivan David, protože je nezaujatý.

  OdpovědětSmazat
 2. Je to vše o IQ voliče. Já v Praze volím jedině ČSSD. MHD zdarma zajistí demokratickým bezdomovcům teplo i v zimě, ale hlavně si nikde nesedejte, bezdomovci nemají automatické pračky.

  OdpovědětSmazat
 3. Sedí v tom francouzském soudu Francouzi? Aby to nebylo něco jako třeba Kalousek, Zaorálek, Bělobrádek a Herman.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přidám k těm jménům Hřebejka, Rejžka, Huťku, Hrušinského a u všech nařídil psychiatrické vyšetření...Jelikož ve své zběsilosti mají věčně u úst pěnu, navrhuji izolovat, protože jsou neustále jenom vzteklí a mohli by pokousat...

   Smazat
  2. Měli by se jít podívat do Pelhřimova !!!

   Smazat
 4. Takhle a uplne stejne se zachazelo za Brezneva s disidenty v komunistickem SSSR... Uci se a pouzivaji take vsechny teroristicke metody Stalinistickych bolseviku . Zaviraji do Gulagu a oznacuji vsechny kteri protestuji za nemocne mentalne ,aby je mohli zdravovat pomoci jejich straslivych
  lidskou psychiku poskozujicich "leku"a elektrickych soku, ktere z lidi nich udelaji jen maso...

  OdpovědětSmazat
 5. Zde je legrační článek pro anglicky mluvící
  https://theintercept.com/2018/09/21/25th-amendment-trump/
  V bílém domě je mentálně nestabilní obyvatel

  OdpovědětSmazat
 6. Civilizace má na kahánku, když psychopati ze své (ne)moci začnou vyšetřovat zdravé lidi.

  OdpovědětSmazat
 7. No jo liberální diktatura v akci fandím Le Penové.

  OdpovědětSmazat
 8. Nemám už žádné iluze o naší "demokracii", ale pokud by se opravdu stalo, že Marine Le Pen bude zavřena do blázince, klesne nula pod nulu. Mají z ní strach, že nakonec přece jen vyhraje volby a pak by se děly opravdu věci. Jenom masy lidí na náměstích a jejich jednota dokáže zbavit svět příživnických hord. Bez chaosu na počátku to nepůjde. Pak se vše ustálí, aby se po letech etablovala další příživnická elita, která bude znovu svržena. Lidstvo asi neumí a nemůže žít jinak než v tomto cyklu. Zdravím Pavla

  OdpovědětSmazat
 9. Myslim, ze soud by mel nechat proverit dusevni stav Langsadlove.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.