Reklama

neděle 2. září 2018

Facebook je netolerantní autoritářská organizace, potlačující svobodné vyjadřování

Paul Craig Roberts
2. 9. 2018      PaulCraigRoberts
Facebook, Twitter a Google jsou informační monopoly, které úmyslně znásilňují americkou ústavou chráněný první dodatek práva. Tyto organizace potlačují právo veřejnosti na to být pravdivě informována a tudíž vědět. Proto by měly být tyto organizace znárodněny a měly by být dány pod kuratelu známých a oddaných obránců prvního dodatku ústavy USA. Facebook, Twitter a Google jsou neslučitelné se svobodnou společností a jsou ve skutečnosti jen nástroji státu Velkého bratra. A kdyby se investigativní novináři podívali na tyto organizace blíž, věřím, že by v nich našli styčné body jak s CIA, tak s Hlubokým státem.

https://www.nytimes.com/2018/08/28/technology/inside-facebook-employees-political-bias.html

https://www.strategic-culture.org/news/2018/08/30/facebook-engineer-stunning-admission-we-tear-down-posters-welcoming-trump-supporters.html

Překlad:Lubomír Man

47 komentářů :

 1. Zajímavé: "Sasko totiž vůbec není Německo."
  https://blisty.cz/art/92452-die-welt-v-nemecku-nemaji-problem-s-integraci-uprchlici-ale-sasove.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Čulík se svým fámulusem opět předvádějí duševní nicotnost.

   Smazat
 2. 13:12
  BLICÍ LISTY MAJÍ STEJNOU VÝPOVĚDNÍ HOVNOTU JAKO JAKÝKOLIV PLÁTEK POD VEDENÍM uASS DEMENTŮ!!!!!!
  TYHLE ZÁPADNÍ DEBILOKRATI LŽOU SNAD I NA WC!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 3. 13:19
  1000000x VYLHANÁ SRAČKA Z uASS VELVYSRANECTVÍ SE PRAVDOU NESTANE TY STUPIDO OMYLO NATKY NATURY!!!!!!!!!!!!☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Z tohodle? - http://www.skrytapravda.cz/images/10zari2017/uaz-blockhain1.jpg

   Kde tu maj vlastně nejbližší zastoupení?

   Smazat
  2. Nedavno Nevypnutej microfom prozradil , jak Merkel naridila tomu z Facebooku aby zastavil vsechny stiznosti /a jsou nas miliony kteri protestuji/ proti ni, zastavil a odstranil . ten ji to slibil !! Hyena skodi dal...

   Smazat
 4. KAPITALISTÉ SE DRŽI U MOCI JENOM PROTO,ŽE KLIČKUJÍ

  a měni taktiku,hledaji nové cesty ohlupováni a olupováni mas,aby se v ČR udržel kapitalismus BEZ přivlastků,který nám domorodcům byl násilně implantován a nyni každý kdo v ČR přispívá na cenzurovaný Facebook miliardáře ZUKERBERGA mu zvětšuje jeho miliardy,aby on mohl prodávat a kšeftovat s jeho A DALŠIMI jmény!
  Teď si ho chytila do pasti jeho menšina nenažraných boháčů a poručila mu být jejich otrokem,jinak ho odpokutuji do mrtě!
  Jim nestači,že do ČR chtěji dovážet tzv migranty,ve skutečnosti poražené samopalniky,kterí dostali od strejdy Putina na dekel,ale oni i chtěji vyměnit nepohodlné voliče za neomarxismus diktatury prý humanistů ve skutečnosti islamistů,houfujicich se na drogách pod pražskou kavárnou!
  Podaři se jim vyměnit neškodné české broučky,kteři se teprve uči jak křižit kusadla a zničit stát Česká republika ve svůj prospěch zdemolovánim demokracie tak,aby menšina vládla VĚTŠINĚ za pomoci strachu bombujicich teroristů,kterí jsou podporováni našim státnim neomarxismem a ten máme volit dokola??

  KDY SI VŠECHNY STRANY OSVOJI NÁRODNI PROGRAM VOLIČŮ?

  Budou ti zlí kapitalisté čekat na vítězstvi našich skvělých podnikatelů v oblasti významných společenských události?
  Pište tady své názory na ty nenažrané kapitalistické zmetky,když už i KSČM posilá své možné voliče na FB a neumi ani otevřit diskuzni rubriky na svém stranickém webu,aby rvala penize do chřtánu menšiny a níčila tak své zubožené bolševiky!
  Pište tady,že to neni pravda a zdůvodněte hned i proč!

  HzNR

  OdpovědětSmazat
 5. Vasi novinari, zijici v natlaku a poplatnosti NEDOKAZI vycit / videt nove problemy na obzoru pro Evropu.
  Vy proste hodne veci nevite.

  OdpovědětSmazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Schválně, po kolikáté tady ta trapnost 15:44 a 15:45 vlastně je? Co má na mysli trouba, který zcela mimo námět takhle tapetuje? Jakého mindráka si to kompenzuje?

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Ty vole 15:45,je potřeba tě nasadit hned v první řadě jak v Budapešti 1956,to bys měl nasráno v gatích ty ichtile a tak blbě bys nekydal jen bsl koktal kokoško prdlej.

   Smazat
  6. 17:16 Ale nech ho, rudoprda! Dělám to rád. Je mým koníčkem, zatápět takovým zmrdům komoušskejm pod kotlem! Zatím jen tím virtuálním. Do toho skutečného je budu rvát po kontrarevoluci pěkně hnátama napřed a makovici pěkně polejvat studenou vodou, aby snad neomdleli dřív než za ní zaklapne ocelovej dekl!☺

   Smazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 8. Paradoxy dnešní doby - bývalý tajemník Ronalda Reagana volá po znárodnění Facebooku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A není ono normální, konečně procitnout ze své víry a přítulnosti, když vidím a pozoruji, jakým hajzlům jsem propadl a odvrátit se od toho se všemi důsledky? Právě proto že je bývalý tajemník asi prokoukl celou řadu svinstev a už toho má plný zuby. Uživatele FB ( atlas hub) by něco takového nenapadlo vůbec, pro ně je to modla, bez které už nedokážou žít.

   Smazat
 9. Edward Snowden:
  https://www.youtube.com/watch?v=RR3UIN94r70
  (Facebook a Cambridge Analytica)

  Snowden podrobněji k americkým volbám:
  https://www.youtube.com/watch?v=xrrAwGzQO_U
  (z hraného filmu)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jan Kopecký 2. září 2018 13:59

   Pane Kopecký děkuji!
   Za odkazy, viděl jsem dokument "Citizenfour (2014), také film "Snowden" (2016) od Olivera Stone, celý s titulky. Mohu jenom doporučit.

   Zaujalo mne po zveřejnění, co podniká Edward Snowden, bývalý systémový administrátor, pracující pro americkou Národní bezpečnostní agenturu (NSA) a CIA.

   Nyní pod falešnou identitou, nuceně ukrytý v Rusku, jiné státy ze strachu z následků ze strany USA, mu azyl odmítli udělit.

   Po svých zkušenostech a praktikách (masivní odposlechy všech a všeho!). Ta jeho okolnostmi vynucená paranoia ke všem digitálním produktům.

   S PC pracoval pouze pod dekou, věděl že vše včetně TV, kamer a Smartphonů atd. sledovali v NSA od kohokoliv on-line, bez vědomí majitele!

   Rovněž ho také nejistilo v době, když pracoval pro NSA, vyjádření jeho kolegy v zaměstnání, pokud třeba Japonci neudělají, co si USA přejí. Jedním tlačítkem, jim způsobí, úmyslně kompletně Blackout!

   V.H.

   Smazat
  2. ...znejistilo...

   Smazat
 10. 13:53
  TY JSI PROSTĚ A JEDNODUŠE DUŠEVNÍ MRZÁK,KTEREJ NENÍ ŠTONT POCHOPIT(ONO TO BEZ MOZKU ANI NEJDE),ŽE OBHAJOVÁNÍM uASS OKUPANTŮ A ADOROVÁNÍM TOHO ŠVÁBA BEZ VLASTNÍHO NÁZORU JSTE VRCHOLEM TRAPNOSTÍ A LŽÍ A ŽE ANI,KDYŽ SE SNAŽÍ O POMLOUVÁNÍ RUSKA JAKO MUŽE ČT ŽUMPA NÁZOR NORMÁLNĚ SMÝŠLEJÍCÍCH ČECHŮ NEZMĚNÍTE,NAOPAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. ... zadula rudá posranina vypuštěná z lejnolíhně tohodle škaredýho kremelskýho čekisty! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   P.S.: Jo a skonči s kapitálkama, páč stejně těm svým lžidokretenským skřekům rozumíš jen sám, a možná ani to ne, lejnere-putlerýči!!!!!!!!!☺☺☺☺

   Smazat
  3. 14:03 To u tebe nebylo vůbec možný nějakou stopu po mozku detekovat, páč expertům se spektrometrem trvalo pouhých pět sekund zjistit že jsi pouze smrdutý pšouk z teplé lejnolíhně téhle pedofilní žůžovky, lejnere putler-rýči:)) - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   Smazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 13. Podivete se na "logiku" IMBECILA (14:03) ! Trumpova Amerika NECHCE delat svetu policajta. Globaliste chteji, ale on je proti "okupaci" (zakladny) na strane Globalistu, proti Trumpovi. A tento hnup ma nejvetsi slovo na N.R.

  OdpovědětSmazat
 14. Musim neco vysvetlit !
  V CSSR jste potrebovali vystupni razitko z prace, vam pridelene.
  V Americe od NEPAMETI , kazdy delal tu praci, kterou chtel a ktera ho bavila. Americane maji v GENECH neobycejne silny pocit svodneho mysleni / jednani, ktery si vubec neuvedomuji, tak jako si neuvedomuji dychani.
  Casto delaji blbiny , ale u vas - jsou vam blbiny PREDEPSANY.
  Kdyz American ztrati praci, tak se stehuje (8x za zivot) - u vas je to vazny problem. Zde je to cestovani do jineho statu.
  Je to fain zeme !
  Kdyz ze-starnete, tak se znovu stehujete. Mate NEJLEPSI a nejzadanejsi pasport na svete a muzete zit kde chcete. T.zn. , ze i ve Vidni, nebo v Praze.
  Amerika ma mnoho vyhod a je kamaradska. Lide jsou fain.
  Ti co nejvice nadavaji na tuto zem, zde vubec ani nebyli .
  A ted se hadejte beze me .
  Koncim pro dnesek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, Honoululu. To je ohromná výhoda, muset se stěhovat za prací, muset se stěhovat ke zbytku života. Pak není divu, že takovým lidem nic nepřirostlo k srdci, pak není divu, že všechno je "použít, zmačkat a zahodit". To je ta bájná Amerika? Tedy USA? Děkuji nechci, přeběhlíku. Kde jsem se narodil, tam já jsem doma.

   Smazat
  2. Souhlas, Honolulu je tupé americké sebevzhlíživé lejno, které nám nebude říkat, co máme a nemáme.
   O jeho duševní poruše hovoří i to, že i když jej redakce maže co může, stále přilejzá a stále slintá své nablblosti.
   Že by jeden z dálkově neléčených pacientů Dr. Davida?

   Smazat
  3. Come on, Honululu, "nejlepší a nejžádanější pasport na světě???" Give me a break!

   Smazat
  4. S vama ja vy Hurvinci a Zapectnici diskutovat nebudu !
   A s Broukem Pytlikem z Horni Dolni take ne - vy
   Hurvinci a Zapectnici ja ted musim z domu !!!

   ======================================

   ... ale az se vratim vysvetlim vam to znovu :
   Vy Hurvinci a Pytlici - nebot jsem Svetlonos
   nick HOLONULU - informer

   Smazat
  5. - k tomu - ( me uz se to tam neveslo - sorry ).
   H.

   Smazat
 15. 18:05 - ty blbecku, ja jsem ti nikdy nerikal - a nikomu jinemu, co mas a co nemas. Ja rikam poslouchej informace ze vsech stran. Rad chodim do vasi ideologicke zadradky vam z vasich hlouposti udelat gulas.

  18:05 ty jsi NENASEL zadny protiargument, jako treba 16:50 !
  Ty se zacnech chovat jako PRASE a zacnes nadavat. Typicky RUDOPRED - Socan, ktery je prehlizen od vlastnich lidi.
  Prosimte , udel neco uzitecneho pro vasi republiku a
  chcipni !
  Mladi ve tvem okoli na to cekaji.

  18:38 - Brouku Pytliku ty sasku, nejak ti nefunguje humor.
  Ano jsem Svetlonos s nadhledem .
  Vysvetli mi radej co chteji - ty veprove pohlavni udy ?
  Vratit se do doby Novotneho.
  Od tech zmetku se clovek nic nedovi, jen nadavky.

  OdpovědětSmazat
 16. 16:50 - Tvuj PROTIARGUMENT, (snad prvni co zde vidim), je hodnotny a zpravny. Nektere rodiny to tezce snaseji - hlavne decka. Rozebereme to az bude prilezitost.

  18:08 je videt , ze jsi malo cestoval. Na svete neni hodnotnejsiho pasportu. Schvycarsko je az na 10 miste.

  Ted se bude zavadet v Americe novy system I.D. (Neni to zatim schvaleno.)

  Kdyz s necim nesouhlasite, nebo se vam neco nelibi,tak se vyjadrete proti argumentem. Prestante se chovat jako PRASATA, (18:05), ktera na informaci reaguji nadavkou.
  Uvedomte si , ze v ocich sveta jsem kureci hovinko a
  vetsina populace nevi, kde vas najit na mape.

  OdpovědětSmazat
 17. Vase vzajemne vztahy jsou druhe nejhorsi na svete. To rika OSN. Z toho pameni mnoho psychickych nemoci, jako je Melancholie a Depresse. Vasi mladi to podvedomne citi a maji zajem o Ameriku. Vy na to reagujete nadavkami a odsuzovanim, ktere neni konstruktivni a neni podlozeno nicim jinym, nez vasimi komplexi menecenosti.

  OdpovědětSmazat
 18. Vase neustale nadavani Americe, (nick Mugabe), to jsou typicke skreky hrbateho trpaslika na adressu krasne zeny.
  JSTE NEMEHLA ! Vy jste prohospodarili i to, co bylo ve vasi republice hodnotne. (Mam na mysli prumysl.)

  To jste si udelali sami ! S tim nema Amerika nic
  spolecneho !
  To ze jste si vzali pujcky a nadelali dluhy a jste v exekuci je vase vina. Mate se chovat zodpovedne.
  (U nas to delaji drogari.)

  A ted bye, bye, znovu se vratim nedochudcata. Moc se mi mezi vami libi. Hlavne kdyz se rozcilujete a prskate jako krecci.

  OdpovědětSmazat
 19. Mugabe ty zrudo, ty to mas moc dobre zarizene. Ty nikdy nejsi mazan. Komu lizes prdel, pochlub se !
  Stejnu tu informacni valku prohras.

  OdpovědětSmazat
 20. FB byl vytvořen s penězi CIA a jako takový je CIA poplatný, kdo je na FB je sledován.
  Doporučuji shlédnout film " Jason Bourne " je na uložto.cz.

  OdpovědětSmazat
 21. Jak vidite, tak mnoho prispevku zmizelo a to i informativni o pani Obamove.

  Zde mate duvod, proc vase nazory jsou NEPLATNE, HLOUPE, SCESTNE a bezcenne.
  U nas nezmizi nic.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale, ale, kam zmizel Alex Jones? Zmizeli ho ze všech platform! Existuje pouze na své Infowars.com

   Smazat
  2. 22:26
   Třeba má jen zánět hlasivek?
   Ani bych se nedivili vzhkedem k tomu, jak ten kretén vždycky řve.

   Smazat
 22. Ti vasi BLBOUNI NEJAPNI z Madagaskaru, udelaji kopii pro jejich potrebu a potom to smazou. Tu kopii 10 natvrdlych Bretschejdru zkouma a tim oduvodni svoji potrebnost. (Nepotrebnou.)
  Provokater Mugabe od nich dostane na kafe a citi se dulezity i kdyz kazdy vi, na obou stranach politickeho spektra , ze je to imbecil.
  Po zmene systemu Bretschnedri prevlocou kabaty a Mugabe pujde do aincliku a je v pruseru az po usi.
  Ale protoze ma nasrano v jeho tupe palici, tak i to mu bude muset nekdo vysvetlit.

  OdpovědětSmazat
 23. Přesně tak pryč s fuckbookem s hlasateli jedné pravdy.

  OdpovědětSmazat
 24. 22:43 - on je obliben po cele Americe a ma milliony posluchacu.
  Tebe neposloucha ani tvoje stara , tak nevznasej soudy nad nekym, kdo je daleko vysse nez ty - hovinko kolibrika.

  (Typicka ukazka toho, co umite nejlepe - metat udsudky vy hovnometnici.)

  OdpovědětSmazat
 25. Mno, s díky pozoruji obnovené hlášky na místech vymazaných příspěvků, nechápu ovšem, proč byl vymazán příspěvek následujícího znění:

  Anonymní2. září 2018 16:20
  13:23, kdyby editor laskavě značil případy, kdy vymazal příspěvek, málo koho by napadlo, že 13:19 nemusí být dalek pravdy. Hanba editorovi, který příspěvky maže a svou, třeba i oprávněnou a žádoucí činnost, neoznačením výmazu trapně maskuje.

  Když ten, dokonce, ani nenavazuje na vymazaný příspěvek. Porušil tento příspěvek pravidla v záhlaví, nebo se dotknul něčího demokratického citu? JiH

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.