Reklama

středa 12. září 2018

Heimat Sudetenland s podporou Jihomoravského kraje a dotací z EU! Reprint mapy z roku 1936, která podporovala požadavky Konrada Henleina na československou vládu ve 30. letech minulého století, visí za peníze EU v hospodě u Znojma!

JZK
13. 9. 2018
Redakce byla upozorněna jedním z našich čtenářů, že při cestě s přítelkyní po Jižní Moravě narazil na neuvěřitelnou propagaci tzv. „sudetské otázky“ v místech, kde by to čekal úplně nejméně. V zařízení, které je v provozu díky dotacím Jihomoravského kraje. Napsal nám k tomu následující:


„Včerejšího dne jsme se vraceli s přítelkyní z cesty do Znojma a volili jsme cestu přes Vranov nad Dyjí domů do Tábora. Před Vranovem nás zaujal větrný mlýn u cesty a později jsme zjistili, že je to restaurace. Chtěli jsme se občerstvit. Jaké bylo naše zděšení, když jsme vešli do společných prostor a zjistili hned u vchodu velikou, zasklenou mapu s názvem: Heimat Sudetendland!! 

Tedy ne jenom tzv. „Sudety“, ale již celá naše vlast pojatá jako „Vlast Sudetská země“. Vše v němčině, tedy ne alespoň jako za tzv „Protektorátu...“, kdy byla alespoň připojena čeština za němčinu. Názvy jak historických zemí Koruny české v NJ, tak i znaky jednotlivých měst popsány jen německy. 

Dáváme tedy na vědomí pro některý článek typu „Drang nach Osten“ stále živé respektive „Čtvrtá říše a naše úloha v Nové Evropě“. Zvlhly nám oči, otočili jsme se a pokračovali v cestě k jinému občerstvení.“

- - -

22 komentářů :

 1. Bývalý místopředseda vlády Bělobrádek z KDU-ČSL by se zachvěl blahem ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. a s ním Čunek, Herman a ostatní "bratři v triku"

   Vymazat
 2. Vlastizrádci musí být potrestáni !

  Vážení spoluobčané,
  v nedávné době jsem podepsal historicky významné dokumenty pro naši Československou republiku, tj. dekrety prezidenta Československé republiky. Tyto dokumenty nám dávají naději, že se již nikdy nebudou opakovat tragické události let 1938 a 1939.
  Vědom si neblahých zkušeností našeho národa, zejména z druhé světové války, zanechávám vám odkaz, ve kterém vás varuji před možnými pozdějšími požadavky za znovuosídlení našeho po hraničí sudetskými Němci, kteří byli po právu na základě mých dekretů z naší republiky odsunuti.
  Může se stát, že mé dekrety vydané z rozhodnutí vítězných mocností druhé světové války, budou odstupem času revanšisty prohlašovány za neplatné.
  Může se stát, tak jako v minulosti, že se najdou “čeští vlastenci”, kteří se budou sudetským Němcům za jejich odsun omlouvat a že budou nakloněni otázce jejich návratu. Nenechte se oklamat a jejich návratu nedopusťte. Hitlerové odchází, avšak snaha o ovládnutí Evropy Německem zůstává.
  Mohou se najít vlastizrádci, kteří budou opět usilovat i o odtržení Slovenska od České republiky. Bylo by to pošlapání odkazu našeho prvního prezidenta Československé republiky T.G. Masaryka a jeho spoluzakladatele M.R. Štefánika. Vedlo by to k zániku obou našich národů. Nezapomeňte, že mé dekrety se týkaly i potrestání vlastizrádců, že mají trvalou platnost a POTRESTEJTE VŠECHNY PŘÍPADNÉ VLASTIZRÁDCE AŤ JE TO KDOKOLIV A V KTERÉKOLIV DOBĚ .
  Váš dr. Edvard Beneš
  (Praha, květen 1947)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak tak koukám, jedině včasné úmrtí Dr. Edvarda BENEŠE brání různým také lidem z neziskovek a ANTIFA, z "Kliniky" a podobným exemplářům PODAT NA DR. EDVARDA BENEŠE ŽALOBY PRO PODNĚCOVÁNÍ NENÁVISTI, PRO PODNĚCOVÁNÍ KE GENOCIDĚ SKUPINY OBYVATEL (=zrádců národa a Otčiny), pro xenofobii (nedůvěra k odvěkým úhlavním nepřátelům - Němcům...)...

   Pane zesnulý presidente, skládám vaší moudrosti a památce hlubokou poklonu.

   Vymazat
 3. Blbobrádek a Her ss mann měly být za své aktivity se landmanšaftem dávno vyloučeni z parlamentu a souzeni. To všechno je známka kam to u nás jde.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A tenhle póvl chce nalézt do senátu. Dokud lidé nepochopí, že tyhle musí jednou provždy odstavit od cecíku, tak se jich nezbavíme a budou škodit co to dá

   Vymazat
 4. Jo o tohle jde „demokratickému bloku" zničení národního státu a vstup do makrelystánu. Do světa protěžovaných menšin a všech perverzí Češi braňme se!

  OdpovědětVymazat
 5. To jako členové ANO neposlouchají šéfa nebo šéf hraje ošklivou hru? Pokud by zlomili Maďarsko tak jdeme do chalífátu taky:

  Z frakce Liberálů a Evropských demokratů (ALDE)

  Pavel Telička (zvolen za ANO)

  Dita Charanzová (zvolena za ANO)

  Martina Dlabajová (ANO)

  Petr Ježek (zvolen za ANO)

  Z frakce Evropské lidové strany (EPP/ED)

  Stanislav Polčák (STAN)

  Luděk Niedermayer (TOP 09)

  Jiří Pospíšil (TOP 09)

  Jaromír Štětina (TOP 09)

  Z frakce Socialistů a sociálních demokratů (S+D)

  Miroslav Poche (ČSSD)

  Hlasovali o potrestání Maďarska.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale ty české vlastizrádce přivedl do evropského parlamentního panoptika kdo? Vy, voliči. Proč volíte lidí, z kterých kape mnichovanství kteří za peníze se prodávají tu nacistům, tu militaristům, tu zločincům a jen český občan je jim ukradený?! Tak se musí polepšit voliči a nenechat ze sebe dělat blbce! Občané, tak si ta jména dobře pamatujte, či přímo zapište, abyste věděli, že již nikdy s pomocí vašeho hlasu nemohou překročit práh tzv. evropského parlamentu. Ale obecně: nezdá se vám, že jsme do politiky vpustili příliš mnoho zločinu?

   Vymazat
 6. Dobrý večer.
  A zase budu za bílou vránu nebo černou?
  Navštěvovala jsem na VŠB-TU Ostrava Univerzitu 3. věku. V semestru o geologii (ca v roce 2015-16), nám přednášel profesor (jméno mi vypadlo, musela bych hledat sylab) o tom, že v "Sudetech"... my, jakožto senioři, jsme málem zcepeněli, co nám to vykládá. Viděl naše otevřené pusy a řekl: "Zapomeňte na politiku, na mapách se uvádějí Sudety". A následně si přečtěte na Wiki
  "Sudety (též Sudetsko, německy Sudetenland, polsky Kraj Sudetów nebo Kraj Sudecki) je v češtině označení pro ty pohraniční oblasti dnešního Česka, ve kterých od středověku až do roku 1945/47 převažovalo německé osídlení. Československé ministerstvo vnitra v roce 1945 používání slova „Sudety“ v úředním styku vyhláškou zakázalo, avšak od 90. let bylo jako historicko-geografický pojem částečně rehabilitováno." A je vymalováno.
  Na Wiki je to zde a nezapomeňte si prohlédnout obrázky. Když kliknete na první malý obrázek, mapa se zvětší a dále jsou obrázky větší.
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Sudety
  Hezký večer.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Wikipedia je otevřená pro jakýkoliv blábol. Tam může psát kdokoliv co chce. Zřejmě byl nějaký kamarád Bělobrádka, Hermanna, nebo pohrobek Vency Flašky pilnej a ten blábol na Wikipedii napsal.
   No a idioti se toho chytli

   Vymazat
  2. "Sudety ------ je v češtině označení pro ty pohraniční oblasti dnešního Česka, ve kterých od středověku až do roku 1945/47 převažovalo německé osídlení. "
   Věta dělá dojem starého slova "sudety". Ne, to slovo začli Němci používat v 19. století.

   Vymazat
 7. Vysledek kolaborantskych havlistu.Hermana a pratel milych krajanu.Odpornych poradu CT o zlych Cesich odsunujici hodne nemecke dcerusky babicky dedecky.Staveni pomnicku nemeckym vrahumNenavist k Rude armade a celemu Rusku.Falsovani historie.Hnus.Mrtvi z druhe svetove se v hrobech obraceji.Zacina to tu byt tak odporne ,ze uvazuji o prestehovani jinam.uz je to nad me sily.vezmu svou ubohou penzi a frci.Nekam do normalnejsiho statu.Treba se na globusu najde.Ale v EU to jiste nebude.

  OdpovědětVymazat
 8. Stále se testuje kam až se dá posunout historie, ne tak vzdálená. Já jsem tu hrůzu nezažil, ale moji rodiče ano. Táta by v Obraně národa a vyprávěl mi o té hrůze a taky o obyčejných čestných lidech, kteří se postavili na odpor. Dnes se u nás zpochybňuje vše, neberu novodobé lži, kdy z bílé se dělá černá a naopak. Jsme z V4 nejhorší.

  OdpovědětVymazat
 9. Neustále recyklovaný článok. Tá mapa tam vysela už tak pred 6 rokmi. Tak viete čo, ja si spravím výlet na Vrancl , zastavím sa v tej reštike a mapu nafotím a pošlem redakci NR, ak tam ešte stále je.
  juLLio

  OdpovědětVymazat
 10. Když si dáte na mapy.cz třebas Harachov, přepnete na zeměpisnou mapu a budete pomalu zmenšovat, tak v jednom zmenšení objevíte, že celé naše severní pohoří jsou vedeny pod jedním společným názvem - Sudety

  OdpovědětVymazat
 11. Brno je všech němců ráj, a tak tralalaj, tralalaj ...zpíváme si vesele.

  OdpovědětVymazat
 12. A tak jak sílí antirusismu, tak také sílí u nás neonacismus - ale v nové podobě, jako Eunacismus, který opentlil "starý, dobrý" hitlerovský nacismus - a co s tím? Jen si troufněte a hned dostanete příděl "dršťkové" od vládnoucího kapitálu. Jo, holenkové, ona diktatura kapitálu není lidštější než ta proletariátu, jen je určena pro "vyvolené zločince", zatím co ta rudá byla aspoň milostivá pro drtivou většinu občanů! Už to, že jsme se obešli bez nezaměstnanosti, bezdomovců a exekutorů bylo docela slušné vítězství na cestě za sociální spravedlností.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A bude hůř! Páč příroda nedopouští přežívání slabých a nemocných a my se k ní musíme vrátit, neboť jinak jako druh zahynem! I proto musí být pravidelně vedeny války, protože pud boje je hluboce zakódován v genech každého člověka, jen se ho u každého jedince nepodařilo stejně potlačit. Boj tříbí! Ten vynáší na povrch vynikající jedince mého typu a vyhání z času přebytečný kompars, neb lidstvo existuje jen jako materiál pro šlechtění vynikajících jedinců, kteří píší dějiny! Ostatní z nich jsou pak beze stopy odejiti v podobně kolaterálních ztrát ... neb jak praví klasik: „Slabí a nezdaření mají zahynout: první věta naší lásky k člověku. A má se jim k tomu ještě pomáhat.“ Friedrich Nietzche

   Vymazat
 13. HMM, tak svědci upozornili Redakci, místo aby současně podali TRESTNÍ OZNÁMENÍ PRO PODEZŘENÍ ZE SPÁCHÁNÍ TRESTNÉHO ČINU PODPORA A PROPAGACE FAŠISMU A JINÉHO PODOBNÉHO HNUTÍ...

  Tajtrlíci vydávající se za bojovníky proti fašismu, bojující proti bílé rase, podávají žaloby na slušné lidi, kteří darují šek potřebným pro dobrou naději do jejich budoucnosti a symbolicky to vyznačí částkou 1488 - tedy ROKU, KDY BARTOLOMEU DIAS (znám též jako Batolomeo Diaz) POPRVÉ OBEPLUL MYS DOBRÉ NADĚJE... a otevřel tak přímou cestu k vzájemnému obohacení Evropy a Jižní Asie bez cenzury islámskými mocnostmi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mimochodem, roku 1488 vznikl na Malorce první katolický inkviziční tribunál...

   Vymazat
 14. Myslim,ze tady nekdo zbytecne siri paniku...-kvuli jedne mape, nebyli jste nikdy v muzeu? Tam taky visi stare mapy a NIKDO NERONI SLZY...
  Nemci vam urcite nechcou vzit ceskou zemi. Uz zadnou nemate, dali jste ji BRUSELU a EU!Statni hranice jste taky zrusili...tak co vlastne chcete?

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.