Reklama

čtvrtek 13. září 2018

Izraelská armáda se přiznala k podpoře islamistů

Michail Děljagin13. 9. 2018   Blog autora, překlad Outsidermedia
Izraelská cenzura donutila „The Jerusalem Post“ smazat přiznání ze stránek a z webchache firmy Google.

Deník The Jerusalem Post oznámil, že se izraelská armáda přiznala, že dodávala teroristům IS (Daeš), které v tomto případě nazývala „povstalci“, peníze, zbraně a munici. V rámci operace „Dobrý soused“, která byla zahájena v roce 2016 a je dodnes označována za přísně humanitární misi, dodali izraelští vojáci teroristům více než 1.500 tun potravin, 250 tun oblečení, téměř milion litrů PHM, 21 generátorů a zdravotnické zařízení. Kromě toho stát Izrael vynaložil 62 mil. šekelů (přes 384 mil. CZK) na podporu syrských bojovníků.

Před několika lety z toho Izrael obvinila Sýrie poté, co vládní vojáci pravidelně zabavovali zbraně a munici s nápisy v hebrejštině. Teď se ty zprávy potvrzují.

Kromě toho se v roce 2016 objevily zprávy o zajetí izraelského brigádního generála, který měl v IS působit jako vojenský poradce pro íránskou šiítskou milicí. Reakcí izraelské strany bylo obvinění z antisemitismu…

V lednu 2017 představitel „Moatasem al-Golaní“, jedné z minimálně sedmi skupin, které dostávaly izraelskou pomoc, prohlásil: „Izrael stál na naší straně… Nepřežili bychom bez pomoci Izraele“. Operace „Dobrý soused“ byla zakončena v červenci 2018 poté, co syrská armáda opět převzala kontrolu nad Golanskými výšinami.

Nicméně dnes se můžeme s touto publikací seznámit jen podle překladů (např.ZDE) a scanů (např. ZDE). Publikace byla smazána dokonce i z „keše“ Googlu.

Důvod je jednoduchý: Armádní cenzura Izraele nařídila novinám, aby odstranily zprávu ze svých stránek, k čemuž se přiznal v interview RT jejich šéfredaktor David Brinn (viz.). Brzy poté se zpráva stala nedostupnou i v „keši“ Googlu.

K tomu dodává Michail Děljagin: 
„Nikoho nepřekvapí, že ve formálně demokratickém Izraeli je vojenská cenzura, která se vměšuje nejen do věcí tisku, ale, lze-li tak soudit, i Googlu. Na toto téma neslyšíme od ruských ani zahraničních liberálů sebemenší kritickou zmínku, stejně jako k pomoci, kterou izraelská armáda řadu let poskytovala teroristům (a kterou možná v rámci nějakých jiných operací poskytuje dodnes).
Umím si představit, jaký hysterický křik by spustili tito úctyhodní všelidé s hezkými tvářemi, mezi nimi i jejich část, která si udělala ze své národnosti profesi, pokud by něco podobného dělalo Rusko dokonce i v době jedné ze dvou čečenských válek. Oni vlastně tehdy, stejně jako dnes spouštěli a spouštějí podobný křik na obranu různých teroristů a podvodníků, jen když budou zabíjet naše občany a škodit naší zemi.
Je typické, že izraelské tajné služby, máme-li věřit dostupným informacím, považují za svého nepřítele Rusko, a to nejspíš proto, že si dovoluje bojovat proti teroristům. Nikoli náhodou redaktor „Politico“ Brian Bender po rozhovorech s mnoha izraelskými armádními činiteli před návštěvou prezidenta Trumpa v květnu 2017 nabyl dojmu, že oni „nechtějí zlikvidovat IS, ale dávají přednost jeho zachování“.


Zdroj: Delyagin.ru
Překlad: st.hroch 180911

13 komentářů :

 1. O tom, že Izrael všemožně podporoval teroristy snažící se svrhnout legitimní vládu, vedenou prezidentem Asadem v Sýrii je všem jasné od začátku konfliktu. A ne jenom to. Vše je známé, že Izrael se přímo podílel na rabování ropy z území Sýrie a to společně s Tureckem. Teroristé pokud potřebovali lékařské ošetření, které vyžadovalo nemocniční léčbu, měli toto zajištěné v Izraeli.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oni meli pazoury i v prevratu v EGYPTE smelili plyn
   ktery se posilal tam a zpet a maji sve pazoury vsude financni podvody ve vsech bankach vsude zid . Sestidennni valku vyhrali jen diky trpaslikovi z Jordanu ktery je osobne varoval pred invazi ze strany arabu (priletel osobne do Israhele stihackou a vse vyzradil)Jinak by jiz tento nekonecny bordel nebyl byl by ji zasi poradek,taky se rozpadl dedek na cancer

   Vymazat
 2. Tak to je izrarel a usa největší teroristé v tamním regionu.

  http://svobodnenoviny.eu/nemeckeho-otce-oznacili-levicaci-za-nacistu-protoze-rekl-publiku-ze-migrant-zabil-jeho-syna/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A O MILIONOVÉ DEMONSTRACI V BARCELONĚ ZA SVOBODU a nezávislost na Španělsku mainstream mlčí... ale izraelské bojůvky ANTIFA jsou vychvalovány takřka všude.

   Vymazat
  2. Inu, Izrael je samozřejmě demokratický stát--- ale ORTODOXNĚ DEMOKRATICKÝ. Demokratický pouze pro Židy, a to ještě ne pro všechny stejně.

   Vymazat
 3. Když se dva perou, třetí se směje. Teď všichni ti "třetí" mají bobky z toho, že ten, co dostal po hubě, se začne roztahovat v jejich zemích a požadovat plnění .. a požadovat umí, důrazně - vždyť mu všichni ti "třetí" k tomu poskytli výcvik, podporu a vyzbrojili ho.

  OdpovědětVymazat
 4. Bohužel, Izrael bude mít vždy podporu u "demokratů" a jiných darebáků, protože to je dnes POVINNOST ! I kdyby se choval stejně jako Němečtí nacisté.
  Ale vše dočasu, i vy pane Zemane. Ale na jeho omluvu, on musí.
  Chytá se židů jako jediné opory, kdy v této otázce na něj Kalousek a spol. nemohou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. chytá se Židů. Mezi velkým a malým "ž" je značný rozdíl.

   Vymazat
 5. Není až tak obtížné pochopit, komu to může přijít vhod, pokud se podaří v zemích všech regionálních nepřátel Izraele implantovat a rozpoutat občanské války (ve formě vleklých náboženských, politických, etnických, kulturních aj. konfliktů).
  I všechen tento chaos vyvolaný v Iráku a Sýrii je jen výsledkem promyšleného úsilí o sražení těch dvou zemí na kolena (a také i dalších ..).
  Ani jedna z nich původně neměla s terorismem (viděným US optikou 11/9) nic společného, stejně jako to neměl Afganistán či Irán.
  I přesto byly tyto země pod falešnými záminkami podrobeny vojenské agresi a byl do nich vnesen fenomén náboženského terorismu v podobě mnoha odnoží/klonů IS.
  S jediným cílem: (a) jak jen oslabit potenciální nepřátele Izraele, (b) v napadených zemích nastolit loutkové proamerické režimy a konečně, aby (c) byla získána kontrola Velkého bratra (anglosionistů) nad touto surovinově a geopoliticky zajímavou oblastí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Afghánistán má smůlu, že má dlouhou hranici z Íránem a vede přes něj nejkratší spojnice mezi Íránem a Čínou.
   Naši tam chcípají, aby blokovali případný ropovod do Číny a jako nástupiště v akci obkličování nesemitského íránského národa.
   Dá se skutečně v klidu prohlásit, že ty české mrtvoly byly vyrobeny v rámci boje za Velký Izrael a zisky amerických ropných koncernů.
   A ještě za něco - za udržení petrodolaru, který dodává cenu bezceným americkým papírkům vyráběným soukromou židovskou bankou FEDem.

   Vymazat
 6. Ano přesně tak pane Opluštil a ochrání je jenom to co Severní Koreu. Jinak pro parazity je co největší chaos /bordel/ to nejlepší co si mohou přát.

  OdpovědětVymazat
 7. Cely ten chaos a bordel s bohuzel miliony mrtvych a znicenych zemi kam az oko dohledne je pod taktovkou zidu nejen israhele ale hlavne zidu bilionaru v USA Ti z pozadu intrikuji a vrazzdi po svete . Jak jsem zde jiz psal po shlednuti documentary "MOSSAD" na newsmax (neni bohuzel nikde k disposici) jsem posledni % respectu k teto luze ztratil. O tom jak peclive planuji VRAZDENI v dobe miru potencionalnich nepratel je neuveritelne ,to vse pod primou kontrolou premiera Natahnihnatu BIBIHO. Ten urcuje kdy ma byt clovek zavrazden a jakym zpusobem ,jestli jedem ci zbrani strelnou . Do obeti popisovane v onom filmu strileli 75x do jiz davno mrtve obeti pred jeho manzelkou ,choodice v kruhu . To preci nedela normalni narod ,to delaji jen zrudy

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.