Reklama

středa 19. září 2018

Je Babiš bezcitný psychopat, jak říká Marek Hilšer?

Jaromír Petřík
19. 9. 2018     jaromirpetrik
„Babiš odmítl za naši zemi pomoci 50 sirotkům. Je třeba důrazně říci, že je to bezcitný psychopat, který šíří svůj jedovatý egoismus napříč českou společností,“ říká senátorský kandidát Marek Hilšer. ZDE    Naší zemí momentálně zmítá aféra, kdy v důsledku postupné islamizace Evropy nepřizpůsobivými migranty Andrej Babiš odmítá přijímání rizikových migrantů v jakékoliv formě. Aby zastánci islamizace Evropy dodali svým „argumentům“ co největší váhu, rozhodli se nasadit nejtěžší kalibr ve formě osiřelých dětí. Že většina tzv. nezletilých migrantů jsou muslimští muži dle lékařských vyšetření kolem 20 let se pro jistotu mlčí: eurozpravy


Zastánci islamizace Evropy vědí, že pokud by Andrej Babiš a naši politikové povolili, nic už by nebránilo tomu, aby se otevřela stavidla neřízené muslimské migrace i do našeho státu.

O důsledcích snad příliš psát nemusím, to vidíme i ze značně zcenzurovaných zpráv světového mainstreamu. Stovky Evropanů, kteří byli zavražděni ať již přímo muslimskými migranty, nebo, co je ještě horší, potomky migrantů ze druhé i třetí generace, jak jsme viděli ve Francii. Tisíce znásilněných evropských žen už ani nikoho nezajímají... 

Tak si jen dovolím připomenout případ holandské poslankyně Willie Dille, která za podivných okolností spáchala sebevraždu: https://www.facebook.com/stredoevropan.cz/videos/2035187323166716/

Bohužel, musím napsat, za podivných okolností, protože zastánci islamizace Evropy namítají, že Willie Dille nepodala žádné trestní oznámení, ani nepožádala o ochranu. Jenže, když slyšíte její hlas a slova krátce před svojí sebevraždou, vyznívá z ní naprostá rezignace důvěry v holandskou policii a v holandské právo. Na videu říká: „Prostě chci, aby svět znal pravdu. 15. března 2017 jsem byla unesena, znásilněna a krutě zbita skupinou muslimů, protože chtěli, abych mlčela v Haagské městské radě. Ten den probíhaly parlamentní volby,"

Dilleová zastupovala antiimigrační PVV stranu v nizozemském parlamentu v letech 2010–2012, následně začala působit jako členka městské rady v Haagu. Kauza má mnoho otazníků, ale co je s podivem, že žádná velká evropská média o kauze neinformují. Muslimové prý političce vyhrožovali zabitím, vyvražděním její rodiny. Jako viníka označila také svého kolegu na radnici Van Doorna. Ten ve městě Haag vedl kandidátku muslimské strany. K islámu konvertoval před dvěma roky. 

Ostatně, vidíme sami, jaké štvanici jsou vystaveni politikové, kteří odmítají islamizaci svých zemí. Mainstreamem a tzv. „sluníčkářskými politiky“ jsou označovaní za fašisty, extremisty, rasisty a jsou na ně podávané žaloby. 

Zajímavé je nedávné hlasování v Evropském parlamentu proti Viktoru Orbánovi, který je známý jako velký odpůrce nelegální migrace ve svojí zemi. https://zpravy.idnes.cz/madarsko-eu-parlament-pravo-dpv-/zahranicni.aspx?c=A180912_140139_zahranicni_luka . Použité však byly argumenty o Orbánově údajné korupci. Zajímavé, že pochybnosti s dotacemi jsou u politiků téměř v celé Evropě, ale proti nim se to použije jen v případě neposlušnosti. V případě loajality se to naopak ignoruje. Rozhodně by se Evropský parlament měl spíše zabývat Lucemburskem a Jean-Claude Junckerem, od roku 2014 předsedou Evropské komise, které se ujal v listopadu téhož roku (viz Junckerova komise), než Viktorem Orbánem V letech 1995 až 2013 působil Juncker jako předseda vlády Velkovévodství lucemburského, když se stal nejdéle sloužícím premiérem v historii Evropské unie.

Jenže, skutečnost je taková, že politická i mediální štvanice se pořádá právě na odpůrce zájmů politiků jako je Juncker či Merkelová. 

Štvanice našich mainstreamových médií v případě našich politiků je pořádaná na odpůrce islamizace naší země, tedy hlavně na Miloše Zemana, Tomia Okamuru a Andreje Babiše. Prostor v České televizi, Českém rozhlasu, IDnes a médiích jim podobných, dostávají zastánci politiků TOP09 a politiků jako jsou M. Šojdrová či Marek Hilšer, kteří používají nejpodlejší metody, jak do naší země dostat nelegální migranty a neštítí se ohánět ani dětskými sirotky. Pokud již tato média pozvou do diskusí nějaké oponenty, jejich moderátoři úzkostlivě dbají, aby všechny diskuse vyzněly ve prospěch přijímání nelegálních migrantů do naší země. 

A z odpůrců udělají, jak jsem již napsal: fašisty, extremisty, rasisty... Tomio Okamura se od našich médií dočkal snad všech těchto nálepek: http://www.romea.cz/cz/zpravodajstvi/frantisek-kostlan-retorika-okamurovi-spd-aneb-cesti-fasiste-a-fasizujici-politici-vcera-i-dnes-dil-ii

https://zpravy.idnes.cz/spd-tomio-okamura-zprava-o-extremismu-ministerstvo-vnitra-p4x-/domaci.aspx?c=A180530_131949_domaci_lre 

Vděk ze strany migrantů jsme však viděli v případě nadutých migrantů z Iráku, kdy byt, na který se náš občan normálně pracující, nezmůže za celý život svojí práce, tito migranti označili za přemalovaný kravín a utekli do Německa, kde se potom ještě chlubili, jak si užívají za peníze Německých daňových poplatníků: https://zpravy.idnes.cz/uprchlici-iracane-nemecko-cesko-kravin-dyo-/domaci.aspx?c=A180620_145004_zahranicni_kafi 

Takže, má pravdu Marek Hilšer, když říká o Babišovi odmítajícím přijímat migranty, že je bezcitný psychopat, který šíří svůj jedovatý egoismus napříč českou společností? 

Pozn. Omlouvám se všem slušným diskutujícím i slušně diskutujícím oponentům, že jsem i tentokrát zavřel diskusi. Určitě by diskuse na toto téma byla zajímavá. Proto, pokud budete mít k tématu závažné připomínky, obraťte se prosím na moji stránku na Facebooku. Diskusi jsem opět zavřel z důvodu, že admini mi začali mazat příspěvky, které jsou slušné a k věci s odůvodněním, že rozbíjím diskuse. Nemohu tedy adekvátně reagovat. Naproti tomu sprosté, urážlivé příspěvky na moji adresu ponechali v diskusi s tím, že nepřekračují meze pro smazání. Podal jsem na ně stížnost pro nedodržování jejich vlastních pravidel a proto, že nerespektují zákon č.198/2009Sb., o rovném zacházení a o právních prostředcích ochrany před diskriminací (tzv. antidiskriminační zákon) stanovuje, že přímou diskriminací se rozumí případy, kdy s jednou osobou je zacházeno méně příznivým způsobem než by bylo zacházeno s jinou osobou ve srovnatelné situaci a to z důvodu světového názoru a to i na jiné sociální síti. ... Momentálně čekám na odpověď z právního oddělení IDnes, jak mi přislíbila šéfredaktorka IDnes paní Petrová.

65 komentářů :

 1. Kdyby Hilšer kušoval, bylo by méně averzí... méně podnětů k vzestupu antisemitismu. Proč ten exot nekandiduje raději do Knesetu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ROZVAL DEMOKRACIE ČR MÁ POKRAČOVAT VLÁDOU MENŠINY

   nad většinou a to všemi podvody,které neomarxistický režim diktatury falešných humanistů vytáhne na nás prý své voliče a bude to nová diktatura ovšem nyni už s pomoci tyranie menšiny korporátních oligarchů,kteři si vzali do hlavy,že nejlepši způsob terorizovat své voliče je dostat je do permanentniho strachu z naprosto nevypočitalelné a nepřátelské ideologie,která se vyznačuje tim,že kouše do podané ruky pomoci,nebot prý ta ruka je POVINNA jim sloužit!

   TO JE RECEPT NASTOLENI DIKTATURY STRACHU,PŘI KTERÉ BYLI KOMUNISTÉ JEN PROCHÁZKA RŮŽOVÝM SADEM.

   Pokud nevznikne opravdová sila občanů,která zabráni neomarxistické vládě menšiny rozbit demokracii a TA SILA BUDE MUSET dřive nebo později odstranit politickou třidu Šmejdů, nebot ta zatla zuby do koryt a všemi možnými podvody chce,aby dále byli voliči jen mistři světa ve skoku na špek,tak se všichni podivejte co to tady ti naši zástupci vyváději za pomoci nového hitu vnitráků ČSSD-cenzury a brzy i teroru jejich jimi dovezených poražených samopalniků IS,kteři nebudou váhat vytáhnout nože a dynamit!
   Nová pohádka že jde o děti a humanismus nás občany má k tomu nutit a nikde navidíme,že by se zeptali pana ASSADA ,KTERÝ UŽ VYHRÁL VÁLKU PROČ TY DĚTI NECHCE PROTOŽE NIKDO TADY VĚŘIT NEBUDE,ŽE JE CHCE POZABIJET!!

   Smazat
  2. Neni to s těmi dětmi náhodou dalši podvod nějaké neziskovky,která pod záminkou,falešné humanity hledá cesty jak ukrást Syrii děti pro menšinu LGBT a to bez povoleni tamnich úřadů o kterých se jak se zdá vůbec nemluvi?
   Podivejte se všichni jakých podrazů se nepřetržitě dopouštěji ti falešni rádoby humanisté na občanech ,kdy za každou cenu chtěji vyvolávat miněni,že všichni Češi jsou bandy mizerů a zneuživaji k tomu prolhaný tisk,kde se prý ani nemůžete sehnout.
   Zneuživáni je jejich cilem už dávno a to proto,že nenarážeji na odpor a taky,že se národ stále ještě nepoučil jaký je to křivácký dobytek!

   Smazat
  3. Protože je to hajzl.

   Smazat
  4. Je.
   Hilšer je mnohem hnusnější bezcitný pokrytec..

   Ale co, jsou to soukmenovci.

   Smazat
 2. Jak je to prý se sirotky ze Sýrie: Koluje text se zásadními informacemi

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jak-je-to-pry-se-sirotky-ze-Syrie-Koluje-text-se-zasadnimi-informacemi-551663
  Svatá slova Alaine Delona

  http://www.czechfreepress.cz/cfp-doporucuje/svata-slova-alaine-delona-ktera-nepotrebuji-komentar.html


  Zde seznam posranců..kteří dnes odmítli návrh na odstoupení od Globálního paktu o migraci:

  https://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?g=68192&l=c

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co je to zase za podvod nacpat do ČR prý dětské vojaky,proč se neobráti na ASSADA,který válku už skoro vyhrál a bude ted potřebovat ty dvacetileté děti při budováni rozvalin.
   Nevěřime tu nikdo,že ASSAD by je prý zavraždil jak nám to vnucuje vlezdoprdelistická ohlupovadla a neomarxistická vláda diktatury humanistů islamistů pražské kakárny!

   Smazat
 3. Zajímavé je, že z euroblbky vypadlo, že "sirotci" nejsou její nápad, ale je za tím ziskovka Češi pomáhají. Co k tomu dodat?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to akcia Rockefellerovcov "Lekári bez hraníc" ....

   Lenže i pán autor Petřík podmazáva a to tou nešťastnicou Willie Dille, ktorá zrejme mala viacero problémov, ktoré nezvládala.

   Dôvod uviedla, že chce chrániť svoju rodinu a to tak, že to rozmaže po sociálnych sieťach?
   Ale na výzvy polície nereagovala, bez jej výpovede nemôžu konať ju viac krát upozornili, nereagovala.

   Za pôvodcov jej problémov označila kolegov z PVV, nielen van Doorna, ktorý medzičasom konvertoval na islám, ale i starostku Haagu. PVV parlamentná strana, ktorá nič zmysluplné a pre občanov užitočné nevykonala - Geert Wilders len ďaľší z rady veľkohubých.

   Willie Dille mala byť vypudené aj z mestského zastupiteľstva, kvôli podvodu.

   A pred nástupom na miesto poslanca horlivo vykrikovala, že treba moslimov zničiť atómovou zbraňou. Nebola žiadne neviniatko a zrejme trpela i psychickými problémami.

   V Holandsku sa o tom písalo a prečo by sa tým mali zaoberať iné média, stačila Jo Cox.

   Ako to, že svoj úmysel oznámila deň vopred a nikto o ňu neprejavil záujem. Jej manžel len poznamenal, že jej rozhodnutie chápe.
   Nekonal ako ani jej 4 deti a nik z blízkych .... Asi sa zmárniť nechcela, keď volala o pomoc.

   Ako obeť sa hodí a to sa mi hnusí, pán Petřík.

   Migrácia je bomba kšeft a paraziti na nej zarábajú. Tomu sa tí tlčhubovia, ktorí tak broja proti migrácii však nevenujú, veď pre nich pracujú.

   Prečo ich podporujete aj takýmito článkami? Oni len tliachajú, ale nič proti tomu stavu nerobia.

   .....................

   Nepoznám bližšie situáciu, ale pri kauze "sirotci" neuniká iná podstatnejšia téma u Vás doma?

   Babiš predsa proti migrantom, ktorých má plné firmy nič nenamieta. Otroci, o ktorých sa starať nemusí, sa hodia.

   Smazat
  2. Unknown 11:19: Jakkoli zpochybnit každý myslitelný odpor proti migraci, ani ne tak lidí, jako nekomtabilních kultur, zvlášť islámu, je technika, kterou prosazují všichni její vědomí podporovatelé. Otázkou je, Unknowne, jestli jste vědomým podporovatelem řečené migrace, nebo jen a jen excelentním hlupákem. JiH

   Smazat
 4. Tak to je musíme ten pravdoláskařský hnůj vykopat ze všech veřejných funkcí volby jsou zachvilku.

  OdpovědětSmazat
 5. At se chyti za ruce s pornohercem Jandou, "Stahovacem kraliku", s ozralou z Bechyne, spicim "poserplinou" a dalsi "elitou" a tahnou do RECTA!!! VLASTIZRADCI MIZERNI, POCHLEBOVACI EU a USA - IZRAELSKYCH VALECNYCH ZLOCINCU!!!

  OdpovědětSmazat
 6. 21:57
  KRÁTCE,STRUČNĚ,JASNĚ....PLNĚ SOUHLASÍM!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 7. Takhle hlasuje České vláda babiš čeká co bude s Maďarskem a k nám natahá LEGÁLNÍ migranty.

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Otresne-Proc-to-podepisujete-Nadaval-Okamura-vlade-za-migracni-dohodu-OSN-A-naridil-552118

  OdpovědětSmazat
 8. 22:07
  BLBIŠ JE PĚKNÁ KURVA,NEUHLÍDÁ SI ANI TY SVINĚ Z EUROHOVNOT PARLAMENTU!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Súhlas! Už pred parlamentnými voľbami som upozorňoval na Babiša a jeho ANO, že je to samá faleš a nevoliť ich.

   Smazat
  2. Babišovo ANO je vrcholem toto co nám nabídli VEVERKY a LIDEM. Babiš jenom přemaloval kulisy a hlupáci ho volí. Z predátora vegetariána neuděláš ani kdyby jsi se po...!
   Václav

   Smazat
  3. Babiš to vše křivácky zezadu ŘIDI stylem Já nic ja muzikant a nařizuje svým gangsterům,aby podepisovali všcko,coje ve skutečnosti proti těm,kteři se dali oblbnout jeho ohlupovadly tisku a zvolili si ho,aby je ve skutečnosti okrádal a podváděl a stále k tomu řval

   "JÁ NIC JÁ MUZIKANT TO ONI" A TAK teprve PROJEVOVAL VŠEM VOLIČŮM SVOJI TOTÁLNI NEODPOVĚDNOST!

   Smazat
  4. Trubičko.
   On někoho hlídá?
   Všichni ho milujete, všichni ho volíte a ona je to prešporská sviňa, taká.

   Teď se chvíli dívejte na svého miláčka Putina.
   Gerasimov (aby mu namydlil schody) řekl že Rusko odpoví stejným.
   Těch 14 lidí v letadle totiž nebyli nějací pitomí letci, ale špičkoví rozvědní analytici.
   Zásah jak Brn.., teda, prase.
   Kdyby na oplátku zboural GŠ IDF i s obsahem, bylo by to akorát adekvátní.

   Putin si nemůže své jevrejské oligarchy pozlobit a zjevně mu neva, že doběla rozzuří armádu a národ.
   Nikolaj II. měl taky takové selektivní vidění.

   Smazat
  5. Premier Babiš se zatím drží svých slibů, nemám proč nadávat.

   Smazat
  6. 14:15
   O Ty svatá prostoto!
   Babiš se vždy řídí pravidlem: v žádném případě se nepřiznávej - zatloukej, zatloukej,zatloukej.
   Václav

   Smazat
  7. 14:50 Blaží mě, že nemůžete napsat "O ty svatá sprostoto". Jinak k Vašemu názoru nemám nic k přípodotku (nespisovné, ale dle mého výstižné).

   Smazat
  8. Václav 14:50 a jemu podobní, aniž by věcně a logicky argumentovali, podsouvají Babišovi záměry a úmysly jen a jen tak, aby podryli volební úspěch hnutí, které vede. Nejsem voličem ANO, ale tak ubohá agitace páně Václava a podobných se mi hnusí. Jste, vy všichni podobní, vůbec schopni pochopit možnosti pohybu ve vrcholové politice? Co a jak tady plácáte tomu nenasvědčuje.

   Smazat
 9. Bič boží , bič boží
  zrádné politiky vyžene ! M.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blbé křesťany vyženeme Z rEOUBLIKY a zbičujeme je sami.
   Budou nám sloužit jako otroci a držet huby.
   ALÁH AKBAR!

   Smazat
  2. Jakou vděčnost chcete vy NEVĚŘICI kafiři,když penize co nám dáváte prý z vašich dani, nejsou od vás,ale dává nám je náš ALLÁH.

   Smazat
  3. 23.02 Alláh, Milosrdný, Slitovná, budiž jeho jméno nastatisíckrát pochváleno, vám rukama nevěřících dává úplně vše. Tedy i smrt. Děkujte Alláhovi a buďte mu vděční, až bílý Evropan vystřízliví a vzpomene, že běloch má právo a POVINNOST BRÁNIT SEBE A SVŮJ ROD - a splní Alláhovu vůli a vykáže vetřelce Heim in Africa a recykluje z Alláhova nařízení ty, kteří se budou zpěčovat.

   Všude dobře, doma nejlépe. Pro vetřelce v muslimských zemích a v Africe, kde budou z Alláhovy vůle poctivě pracovat. Alláh - Stvořitel také pilně pracoval šest dní v týdnu. Vesmír, svět, ani příroda a věřící se nestvořily/i samy/sami. Repetičky z Posvátného Koránu, vetřelci!

   Smazat
 10. Milý emeritní kandidáte na prezidenta, osud tomu chtěl, že jste zůstal nezvolen. Vidím, že vás to neodradilo od dominantní touhy dosáhnout zvolení. Proto kujete železo dokud je žhavé. Musíte být stále viděn, musíte z pozice morálního arbitra odsoudit nás bezcharakterní občany i našeho premiéra,určitě nebude dlouho trvat kdy se dovíme, že siroty připravila o rodiče válka zaviněná Putinem a Zemanem.Jste to vy a vaše parta,co při každé přiležitosti sejí nenávist.Nedivte se,ti co nechodí do kaváren,protože nemají zbytečné peníze, nemají čas protože musí peníze vydělávat a živit své rodiny,tak ti a už jste poznal, vám nevěří. Co jste pro osiřelé děti udělal vy, teda krom teatrálních vykřiků a osočování jiných. Vy nejste chlap, vy jen číháte v noře na svou příležitost. Bůh chraň naší zem před takovým prezidentem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neprošel jim Dientsbier, neprošel jim ani Hilscher... ne že by jim to vadilo, president Zeman je také první z věrných.

   President Husák letěl na první zahraniční cestu holdovat do Moskvy, president Havel do Reichu, president Zeman do Eretz... tedy nejmenší zlo z možných.

   Smazat
 11. Tito politici (+ blbečci či vyčůránci, kteří si s nimi notují) mají plnou ústa humanity, soucitu, milosrdenství... A neustále zdůrazňují, že jde o děti. Ale jak se chovají právě v tomto případě? Odhlédněme nyní od věku a říkejme jim tedy děti. A věnujme se holým faktům. Tyto děti jsou v utečeneckém táboře kdesi v Řecku (snad na Lesbu). A je jim tam zle. Řešením těchto humanistů je zachránit 50 vybraných jedinců a zbytek nechat napospas osudu.1) Řecko je evroská země a civilizovaná (dokonce jde o kolébku té evropské civilizace). Řecko je zodpovědné za tyto tábory a život v nich. Ostatně dostává na ně peníze z EU. Tedy bych viděl práci europoslankyně v tom, že Řecko bude voláno k odpovědnosti a za zlepšení podmínek ro VŠECHNY uprchlíky. Nejen děti. 2) Ze kterého tábora ty děti vybereme? Tak mi to připadá že paní europoslankyně viděla pořad "Chcete mně?" (jinak výborný!!!). A dostala nápad! Asi jako když si jdete vybrat pejska nebo kočičku do útulku. Dobrá! 50 jich vybereme. A co ty ostatní? Mně je v útulku líto těch co tam musí zůstat. Paní europoslankyni ne? 3) Jaké děti vybereme? Podle jakého klíče? Paní europoslankyně mluvila pouze o chlapcích. Ale válku odnášejí i děvčata. A jak se zdá, tak mnohem víc! Půjdem do lágrů asi jako do Pet-shopů? Asi ano. Protože i následný postup si paní europoslankyně představuje stejně: když se dítě nevyvede, bude mít skrytou vadu (jakou?), tak ho prostě vrátíme! A hotovo!!
  3) Existuje jakési právo. A práva dítěte jsou speciálně chráněná. Takže tyto děti jsou občany Sýrie (alespoň to paní europoslankyně tvrdí). Snad i průměrně informovaný občan (neřkuli studovaný) ví, že neůžete prostě vzít občana cizí země a nakládat s ním jak vás napadne! Ty děti mohou (a zřejmě i mají) v Sýrii příbuzné. Tam jěště funguje rodina. Válka končí a jistě je budou hledat (a co když je už hledají?). 4) Co na to ty děti? I podle našich zákonů (a podle Mezinárodní úmluvy o právech dítěte jejíž jsme signatáři) má dítě právo znát své rodiče (proto i problémy okolo babyboxů). Budeme se jich ptát ke komu chtějí? A jestli vůbec někam chtějí? Kdo chtěl u nás adoptovat dítě, ví co je to za martýrium! A zdaleka ne každý uspěje. A jsou to slušní lidé. Perotože dítě není pes nebo morče. A tyto děti prostě strčíme nadšencům, kteří už se hlásí a mohou se přetrhnout aby byli vidět, jací jsou lidumilové? Paní europoslanky je hyena! Musí vědět, že to co navrhuje je nejen nezákonné z hlediska našeho i mezinárodního práva. Je to naprosto nepřípustné a nelidské! Doslova zvrhlé. Kvůli svojí politické kariéře se nestydí chovat k lisdským bytostem jako k psům.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zoologové upozorňují milovníky exotických mazlíčků, že z deseticentimetrového roztomilého aligátorka vy\roste nevyzpytatelná třímetrová potvora a že z miloučkého pruhovaného koťátka vyroste sebevědomý tygr, v péči lidí až čtyřmetrákový A K JEJICH CHOVU JE PROTO TŘEBA POVOLENÍ A V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ JE NELZE VOLNĚ POUŠTĚT MEZI LIDI!

   K dovozu mazlíčků - fousatých děťátek z nějakého islámistánu JE TŘEBA POVOLENÍ VŠELIDOVÝM ADRESNÝM REFERENDEM - to znamená, že se na jejich náklady složí ti, kteří souhlasí s jejich chovem u nás a ponesou za ně plnou materiální i trestní odpovědnost. KDYŽ NĚKOHO POKOUŠE PES, JE TRESTNĚ POPOTAHOVÁN MAJITEL - PSOVOD a musí uhradit bolestné, náklady na léčení a nemateriální újmu při poškození obličeje, způsobení psychického trauma, apod.

   Smazat
  2. P.S. k 10.40. Samozřejmě krmení, výbavu (oblečení), zdravotní péči, přepravky, košíky apod. si každý chovatel hradí ze svého. A společnost dohlédne, aby svého mazlíčka netýral a řádně o něho po celý jeho život pečoval.

   Smazat
  3. Díky p. Danny, podle mne výborný příspěvek

   Smazat
  4. 23:16 Při oproštění se od emocí musí každý vidět, že nápad s dovozem "sirotků" je pitomost. Mám stále silnější dojem, že je to od lidovců podobná bouda, jako se strýčkem Bradym. Německo potřebovalo narušit naše vztahy s Čínou, tak použilo Hermana a ten jako lidský štít zneužil politováníhodného staříka. Teď Německo potřebuje prolomit naší frontu odporu a vyexpedovat k nám své "hosty", tak lidovci zase jako lidský štít nasadili "nebohé sirotky". Pokud je přijmeme, tak budou potřebovat nějaké syrské "pečovatele a pomocníky", ti zase své příbuzné a už to pojede. Pokud je Babiš a Zeman odmítnou, tak jsou "bezcitní psychopaté" a bude proti nim nutné znovu uspořádat demonstraci na Staromáku, za podpory Hilšera, Drahoše, Kalouska, Němcové a všech ostatních lidumilů.
   Vždyť to jsou pořád stejné, průhledné postupy, zaměřené na slabomyslné občany. Kterých je bohužel pořád ještě hodně.

   Smazat
  5. Nevím proč,připomína mi řešení,převýchovy sirotků ve 2.sv.válce,kdy německé rodiny poněmčovali vybrané sirotky po zavražděných rodičich.

   Smazat
 12. Naprosto mimo téma - jak se mohl normání charakterní právník stát "majitelem" TV Barandov. To je dle mého názoru "Americký sen." Skákáním do řečí se naprosto neliší "redaktorů ČT." Jeho zatím jediní význam je že se u něj mohou střetnout různé názory. Ale i ty významně ovlivňuje. Je to můj soukromý názor. Ale od naprostého sohlasu s panem Soukupem začímám být steptikem.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Protože poctiví, za mzdy pracující občané a z těch mezd živořící, na tučné palmare nemají. Hlavními klienty opravdu schopných právníků jsou ti, kteří si svoji svobodu cení na slušný obolus a kteří, když si nakradli ÉÉÉ, PARDON, NAPRIVATIZOVALI A věru, makali i o nedělích a svátcích 240 hodin denně... zamkli do bank po celém světě kořist svoji a napsali na zámky "SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ JE SVATO" (ala K.H.Borovský) a najali právníky, aby jim majetek pomáhali udržet před závistivci (to je přeci ošklivá vlastnost) a před pracujícími sockami (neschopnost, lenost, nepodnikavost,...).

   Smazat
  2. 0:01 Václave, pan Soukup je podnikatel. Využil "díru na informačním trhu" a nabízí jakoby objektivitu s cílem zvýšit sledovanost a tím vlastní zisky. Do skutečné objektivity to má samozřejmě míle daleko, protože jako podnikatel je od přírody pravičák a levicové názory jsou pro něj nebezpečné. Může z vlastního hnízda napadat konkurenty, kteří kradou více než on, ale NIKDY nepřipustí kritiku celého zlodějského systému. Teď má plná ústa spravedlnosti, ale tím myslí jen spravedlivý přístup ke kořisti. Určitě ne spravedlnost pro všechny občany.

   Smazat
 13. Nehodlám se Bureše zastávat, protože si o něm myslím své. Ale k osobě a politické kvalifikaci Marka Hilšera.
  Byly doby, kdy se političtí rivalové setkávali a soutěžili o přízeň voličů svými názory a postoji. Jak se zdá, ty časy jsou pryč. Dnes je nejvyšší kvalifikací v politice urážení oponentů. Nová generace neobhajuje své názory, protože zřejmě žádné ani nemá. Pokud se jich na nějaký zeptáte, zpravidla odpoví, že by si to museli rozmyslet a s někým poradit. Je otázkou s kým? S někým z Bruselu? Nebo z Berlína?
  Další věc, která nové adepty politického řemesla spojuje, je urážení svých soků. Vymýšlení nových nadávek, podsouvání slov i skutků, která mnohdy tito jejich rivalové ani neřekli, nebo neudělali. Ale kdo se tím bude zabývat? Než se to dostane k nějakému soudu, budu už mít (možná) imunitu.
  A mladí přece mají rádi drsný slovník. Tak jsme si je vychovali.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V Ceskem filmu :" vy jste spolu chodili? Ne my jsme preci jen spolu prcali " kam to chce dovest takova vychova ? Aby se ucitel bal jit vubec ucit za ty smesne penize Rozklad spolecnosti kdy buzeranti s nahymi prdelemi behaji po ulicich a debilni maminky s detmi na ramenou jasaji (oni ty debilie jasaji stale )a tleskaji , no to je preci jiz uplne v prdeli pratele ,nemyslite ?? USA nas vzor kde pedofilie je dnes chranena zakonem a vicepresident dekuje zidovske comunitte za to ze se jim to podarilo protlacit a ze je to tak spravne ,hnus hnus hnus

   Smazat
 14. To by jsme se zasmali, kdyby Hilsler poslal "sirotky" Benjaminu Netanyahu do Jeruzalema !

  Oni maji v Israeli tak dokonaly PLOT proti "sirotkum", (TERORISTUM), ze nasi pohranicari se tam jezdi ucit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Idioti z Israhele si preci natahli z Etiopie neegry a ted nevedi co s nimi ,maji aids a IQ je na urovni ovci .Oni se jen smeji jak jim to kurveni democraticky jde ,nenadavejte Babisovi ,kdyby tam byl idiot Zaoralek ci jiny prizdisrac asi by jiz v Cesku bylo tech neegru a a jinych smejdu mozna 500 tisic . Podivejte se co dela neegr kdyz to je proti nemu ,slavna tenistka jiz nyni lzid obecny tlaci kde to jde ,ona Serena ci jak se ona opice jmenuje ,stoji za to si to vyhledat na Utube . Presne potvrzuje Darvinovu theoorii ze jsme z opic . Navic jsou to nebezpecni zmindrakovani psychopati viz jejich mickove hry kde se rvou jako kone neegri mezi sebou,v kosikove stejne tak jejich idioto footbal kde neegr narazi do neegra hodne jich upadne zmeri se to a zase dokola 60 % je jich buzerantu a nakazuji svoje prdelate manzelky aids a potom je mlati ze je nakazily oni. Proste pohroma a ty muslimske obludy kdyz vidim Teplice ,kdo to dopustil kdo to podporoval??Preci tam ta spina nespadla z nebe ,nekdo to organisoval a jak verim jiste nejaky chobot z Ceska Dobrou noc pratele a nespete je to vazne chobotnicka luz vi co cini a jak vidno jde ji to

   Smazat
 15. Pane Babish nedejte se a NEPUSTTE Islam do Ceska vubec !
  Nebo Cesko prestane existovat !

  OdpovědětSmazat
 16. Hilsner si nevidí do huby, proč si tu nezaloží svoji židovskou stranu k účasti do voleb, aby každý věděl odkud jejich názory pochází?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale oni vedi co cini oni se nehadaji oni trpelive vysvetluji a kdo nepochopi vcas tak ho odkrouhnou ,kam se hrabe CIA, zidi vrazdi po svete sve nepratele PREVENTIVNE o tom rozhoduje prime minister Natahnihnatu jak umre ,kdy a cim a to je fakt verte mne

   Smazat
 17. Právě pan Hilšer je smutným potvrzením skutečnosti, že psychické diagnózy se nevyhýbají ani lékařům! Domnívá se také, že mu vše musí být prominuto jenom proto, že je členem pražské havlárny.

  OdpovědětSmazat
 18. 8,43
  Toho psychopata by měli umístit na Psychiatrické oddělení nemocnice v Bohnicích,nejlíp na uzavřené oddělení do klecového lůžka a svěrací kazajky!

  OdpovědětSmazat
 19. Vědí vůbec ti propagátoři islamizace ČR co připravují svým dětem a vnukům? Uvědomují si vůbec, že to co se děje v Německu, Švédsku, Francii, Španělsku je teprve začátek pekla, které tak vehementně propagují? Ať si přečtou v necenzurovaných dějinách co se dělo po pádu Konstantinopole, jaká jatka, otrokářství a ničení tam rozpoutala ta hodná muslimská pakáž, Berlín v roce 1945 proti tomu byla sranda. Celá tehdejší Evropa pak s hrůzou koukala co jsou muslimáči zač a jednotně celá staletí proti tomu zoufale bojovala. A kdo je zná tak ví, že se vůbec nezměnili. Nakonec oni to dodnes slaví v Turecku jako den velikého vítěztví. Kdo ty zmetky jen trošku poznal nebo si jen prolistoval co je za sračky v knihách koránu, kdo jen trošku se seznámil s tím co to bylo za gaunera, vraha, samozvance a násilníka ten Mohamed, tak nemůže být jejich příznivcem, pokud to není buď vyložený debil nebo naprostý zločinec, který se chce přiživit za každou cenu. Hlavně všichni ti dobroserové by si opravdu měli přečíst co nadřazený muslim může vůči nevěřícímu a pak by ty feministky měly začít pořádat protesty v Mece. Viděly by dobrotu islámu hned z první ruky. Proboha lidi začněte používat mozky, tohle je horší než fašismus a bolševismus dohromady. Od 12. století se tuhle zrůdnost nepodařilo zlikvidovat a že křesťanská klerokracie také zrovna nevinikala humanismem na starém i novém kontinentu. Tohle dokáže rozvrátit jakoukoliv civilizaci. Na naše chudé peníze nejsou, ale na tuhle pakáž kriminálního charakteru peníze mají? Pokud si dobře pamatuji, tak se do Afriky cpali peníze celou dobu za vlády komunistů, teď se tam mají cpát znovu a pořád je to stejná písnička o hladem trpících dětičkách. Když si ty dětičky jejich rodiče neumí uživit, ale umí je namrdat, tak proč to máme řešit my? To neni náš problém!!! To neni humanismus, ale naprostá pitomost!!!

  OdpovědětSmazat
 20. Hilšer - to je další zkurvená amorální nula stvořená Bruselem.Nadšený propagátor EU zvrácené ideologie.Je to obyčejnej vůl...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:27!
   Tak hnusně urazit všechny voly to od vás není košér ani hezké.
   Ďuro Trulo

   Smazat
 21. 9,27
  Pletete se,VŮL JE TO NEobyčejný!.-)

  OdpovědětSmazat
 22. Kterak „demokraté"falšovali volby:

  http://svobodnenoviny.eu/mezinarodni-volebni-pozorovatele-rozhodli-ze-ve-svedskych-volbach-dochazelo-k-podvodum-personal-tomu-jen-prihlizel/

  OdpovědětSmazat
 23. Hilser, psychopat s citem pro zjišťování směru větrů.

  OdpovědětSmazat
 24. Babiš není ani psychopat a ani bezcitný. Jen není blbý a nepřipustil ušitou boudu na ČR a jeho samotného. Jeho sociální cítění dalece předčí vše, co si kdy po r. 1989 dovolila levice, především soc. dem. Že je česká pravice hluboce amorální a asociální, jsme si již zvykli - pokud se servilní podpora netýká jejich milovaných diktátorů kapitálu. Jistě ten fenomen těch oligarchů a boháčů - Babiš - Okamura - Soukup je prazvláštní. Perou do všech neřestí. které nám sem vnesly předchozí vlády, do zlodějin, destrukcí státu, devastaci občanské společnosti kapitálem a rozvratu jejího školství, zdravotnictví, sociální péče, rozkradených mateřských školek a jeslí, do řízeného kapitálem vymírání národa i proti náhradě domácího etnika kolonizátory. A tedy se nemůžeme divit, že kapitál nemůže přijít zastáncům práva a sociální spravedlnosti, tedy i výše jmenovaným, na jméno: cítí se omezování v bakalovštině, která 30 roků u nás vévodila a ještě vévodí, pokryta mocí "sloupů" státu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jaja, sociálne cítenie.
   V lednu vám dá 600 které vám k důchodu patří a přidá 300, jeden rok Kalouskovomarxových úspor.
   A vy se budete culit jak měsíček na hnoji.

   Smazat
  2. Jiste, to je jen náplast na to, co by rodiny a i důchodci mohli mít, kdyby různí ti Kalousové, Fialové, Sobotkové i Klausové st. občanya neokradli jednoho každého a 800 tisíc Kč a současně je nezadlučili, také jednoho každého dalšími skoro 900 sty tisíci. Ty počty jsou jednoduché a netřeba se divit: ukradlo se veškeré státní jmění, a nadělali mamutí domácí a zahraniční dluhy. Za socíku jsme nemuseli žít na tom kapitalistickém hnoji, o kterém 12:11 píše. Nemuseli jsme díky diktatuře proletariátu, dnes musíme, díky diktatuře kapitálu. SWtále zůstává nevysvětleno, proč ne všichni oligarchové musí být nutné gaunery. Já si také nemyslím, že to dělají až tak pro blaho lidu, ale z pochopení, že cesta jen bídou a svrabem k úspěchu kapitalismu nepovede - což výše jmenovaní Kalousové a spol. nikdy nepochopili a asi ani nepochopí. Bodejť, když jsou ve službách pochopů a ti zase jsou pacholky kapitálu.

   Smazat
 25. 11.28 plně souhlasím, je to přesné. Devastace národa začíná tam, když si mladí přestanou vážit starých lidí. Tzv. demo strany se předvedly, co jsou. A budou volby, takže hurá "budeme je volit"?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud si vůbec někdy mladí starých vážili. Na tyhle výroky pamatuju už za socíku.
   Problém "nedůvěry" k jakýmkoli autoritám, spočívá v tom, že každý dnes dává na netu k dispozici svoje moudra a názory. Jak proboha chcete, aby někdo litoval starců, kteří kolem sebe plivou nenávist na všechny strany, klidně schvalují smrt jiných lidí, apod. Myslím, že každý trochu uvažující člověk dost těžko může vůči nim cítit nějakou lítost, natož úctu, když ani oni žádnými city zjevně nedisponují. A tohle pravidlo lze aplikovat na jakékoliv jiné "autority, elity, etc., které trochu moc mluví-píší, a nějak nechápou, že "svoboda slova" jim prostě nijak zvlášť neprospívá.
   Co se A. Babiše týká, tak ten má priority, které se snaží řešit. Asi těžko se může líbit každému, ale je fakt, že narozdíl od většiny to vypadá, že něco dělá.
   Ti, kdo jsou "sluníčkáři" označováni za "fašisty",mají opravdu mnohé názory podobné těm "fašistickým", ale i u "sluníček" by se něco určitě našlo. Prostě se mnozí lidé chovají jako hovada, jelikož je to lidské, a oni vědí, že v tom nejedou sami, tak proč se za to stydět. Já osobně jsem pro, aspoň vím, s kým mám tu čest, a nevěřím naivně v lidskou dobrotu...

   Smazat
  2. 15:18!
   Máte pravdu v tom "pokud si vůbec někdy mladí starých vážili". Holt generační problém, proto rodiče vymysleli školu a učitele (otloukánka), aby mladí sopláci měli na kom si vybíjet svoji hlupost zděděnou právě po rodičích.
   Nemyslím si, že když starci promluví tak mladí mají zmlknout, ale rozhodně mají starci stejná práva promluvit jako mladí a to stejně blbě nebo ještě blběji.
   Nelituji nenávistné starce ani nenávistné mladce (kterých je asi mezi pisálky více). Zkuste určit můj věk a pak se omluvte diskutérům za váš výplod věčně mladý kverulante!
   Ďuro Trulo

   Smazat
  3. Ty troubo 15:18, kde máš jaké houfy starců, co plivou nenávisti? Jako každý, i staří mají právo na svoje názory. Konkrétním názorům konkrétně odporuj. Pak se uvidí.

   Smazat
 26. Hilšer k lopatě!

  OdpovědětSmazat
 27. Válka s Turkem neskončila porážkou u Vídně, tato válka je permanentní, protože roste počet věřících a to z 1,8 miliardy na počátku tohoto století a má dosáhnout 2,8 miliardy v roce 2050 t.j. 1/3 lidské populace. Politik, který si nepřečetl Korán, nemůže chápat vůbec nic, protože jde o rozdílný způsob vnímání světa mezi věřícím a nevěřícím. Způsob dobytí cizí země není jen válkou. Němci dostali naši zemi za celou historii mnohokrát zradou a obchodem, jenom povědomí lidí si sotva pamatuje Mnichov. Pokud budou vlády řídit zemi tak jako dosud, to je bez vnímáni tohoto stoupajícího nebezpečí a identifikování nových způsobů dobývání země ve prospěch věřících a účinně se mu nebudou bránit, můžete po čase zjistit, že všechno v vaší zemi už dávno patří věřícím a vy v ní budete jaksi navíc. Na závěr budou nevěřící odejiti. Zkuste si sami udělat prověrku komu patří potravinové řetězce a zda do nich neproniká nový kapitál.

  OdpovědětSmazat
 28. Označte pro toho prospěchářsko-kolaborantského hajzla kandelábr.

  OdpovědětSmazat
 29. Oba vyjdou nastejno, jeden za 2 a druhý za 18+2

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Koukám, že jste matematikem jako český politik politikem

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.