Reklama

čtvrtek 20. září 2018

Jste homosexuál? zeptal se v Aréně divoch Jakl europoslance Pospíšila

V ostré diskusi bylo leccos řečeno
- ps -
20. 9. 2018 PrvníZprávy
Aréna na TV Barrandov, kam přišli za hnutí ANO ministryně financí Alena Schillerová, místopředsedkyně ODS Alexandra Udženiju, senátorský kandidát za SPD Ladislav Jakl, místopředseda Pirátů Mikuláš Peksa a předseda TOP 09 Jiří Pospíšil byla třetí zářijové úterý velmi ostrá.


Tentokrát se generálnímu řediteli TV Barrandov a zároveň moderátorovi Jaromírovi Soukupovi podařilo pozval přední politické představitele, které se dokázali rozžhavit svými reakcemi na poznámky spoluhráčů.

Ostrou debatu odstartovalo na úvod nedávné prohlášení českého premiéra Andreje Babiše, který prohlásil, že do Česka nepřijme padesát syrských uprchlíků. S jeho názorem se ztotožnila ministryně financí Schillerová.

"Co se týče migrační politiky Andreje Babiše, tak se profiluje neustále stejně, dosáhl toho že se zrušily kvóty, a co se týče sirotků, já se domnívám, že je to zneužití dětí v předvolebním boji. O paní Šojdrové jsem neslyšela pět let, a najednou se ozve až teď, před volbami," konstatovala ministryně Schillerová.

Jasno měl i Ladislav Jakl: "Já vašemu šéfovi ve věci migrační politiky nevěřím. Říká to velmi nahlas a právě před volbami. K těm sirotám - celou tu akci považuji za hanebný populismus. Když se podíváme na situaci ve světě, tak těch padesát sirotků je asi jedna desetimiliontina ze všech sirotků. A já se ptám, kterou tu deseti miliontinu zachráníme?" zeptal se ostatních Jakl.

S výkřikem: "Aspoň se Babiš okope," zapojil se do diskuse Mikuláš Peksa ze strany Pirátů.

"Já bych přešla od emocí k faktům, paní velvyslankyně v Sýrii Eva Filipi řekla, že tam pomáháme dostatečně. Poskytuje se materiální pomoc, pomáháme stavět nové budovy a podobně. Je ale důležité to, abychom si uvědomili, že lidé v Sýrii mají odlišnou výchovu než v Evropě, po sedmi letech války tam není bohatství, ale stát se stále dokáže postarat o děti," řekla svůj názor Udženija.

"Přesně tak, vraťme to do věcné roviny. Navíc, my ani nevíme, jestli by šlo o adopci, protože jednou paní Šojdrová mluvila o adopci, pak o přechodném bydlení... Pojďme se spíš bavit o sirotcích v Česku," navrhla ministryně financí.

"Pokud se nabídly české rodiny, že by měly zájem pomoci syrských dětem, proč to alespoň nezvážit a neprodiskutovat?" zeptal se Pospíšil.

Schillerová k tomu dodala, že se premiér chce sejít s paní Šojdrovou, aby se zeptal, co vlastně chce, když nikdo neví, jestli jsou to dívky, chlapci, kolik jim je let.

Pak se začalo mluvit o Maďarsku. Jak víte, tak Evropský parlament odhlasoval zahájení řízení proti Maďarsku z důvodu vážného ohrožení hodnot EU.

Jiří Pospíšil navrhl počkat, až se s tím poperou ministři a premiéři jednotlivých zemí, aby celou situaci kolem Maďarska probrali na nějaké sešlosti. Ovšem pak se rozpovídal Ladislav Jakl. "Čtyři europoslanci za hnutí ANO mi tak akorát dokazují, že to Babiš hraje na všechny strany, a pane Pospíšile, vy jste pro mě kolaborant," vypálil Jakl. Není divu, že došlo k hádce představitele SPD a TOP 09 a v tomto sporu došlo i na Jaklovu osobní otázku na Pospíšila: "Jste homosexuál?"

Otázku Jakl zdůvodnil tím, že Evropský parlament odsuzuje Maďarsko také proto, že pro tuto skupinu obyvatelstva Maďaři nemají žádné ústupky.

"Ono se v tom Maďarsku krade beztak více než tady u nás, a to je co říct," řekl k Maďarsku Pirát Peksa.

"Teď tady pan Peksa urazil přes padesát procent maďarských voličů. Uvědomte si, že Viktor Orbán dostal ve volbách více jak padesát procent hlasů, je premiérem od roku 2010 a vy tím, co tady říkáte, jste kompletně urazil polovinu Maďarů... ODS se nelíbí postup Evropské unie, ale zdůrazňuji, nejsem euroskeptik, ale nelíbí se nám ta nadřazenost vůči ostatním státům," konstatovala Udženija, která si v poslední době pořídila brýle, aby vypadala ještě přísněji.

Babiš k Soukupovi na TV Barrandov: Nechte mě chvíli mluvit, pane Bože

A na závěr k pořadu TV Barrandov ještě jednu poznámku. Pokud jste očekávali, že Jiří Pospíšil v Aréně odpoví na otázku Ladislava Jakla Ano nebo Ne, tak jste se nedočkali. Předseda TOP jenom pronesl, že mu otázka nevadí, ale to ostatně říkal k více poznámkám politiků ve studiu na politiku TOP 09.

Na závěr se vyjadřovali i vlaječkami a hesly ve studiu přítomní a označení příznivci diskutujících politiků. Příznivec hnutí ANO například ostatní rozesmál komentářem, že Ladislav Jakl je divoch.


43 komentářů :

 1. Tak to pan Jakl trochu více nezvládl..Proč se ho pan Pospíšil nezeptal proč má tak holou palici.Chápu proč, pan Pospíšil je tak trochu chytřejší, než buran jakl. Co se vlastně divím,celě to společenství blbu pod vedením Pitomia je jeden velký hnus.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Buzerant Pospíšil je dle tebe chytřejší ? Ten infantilní tupec s plzeňskými právy je nevzdělané hovado a úchyl. A to budeš ty zřejmě také.

   Smazat
  2. 18:27 Vám to ale pálí. Také jste se tak rozčílil, když napadl narcis profesor (nevím jméno), pana Jákla kvůli dlouhým vlasům ? Předpokládám, že ne. Asi také buzna.

   Smazat
  3. Na sračku Barandov čumí právě takoví buzeranti, jako vy dva. 18.42 a18.43

   Smazat
  4. Anonymní20. září 2018 18:48
   ...a co si ty, vemeno?

   Smazat
  5. 18.48 Tak fofrem padejte na Čt, aby vám neutekl nějaký fake... nebo na Nově nějaká světobornost v kaluži. Nebo zkuste 7kanal.co.il

   Smazat
  6. 18:48 Jste štastný člověk, ale buďte rád že jste právě takový, jaký jste. Inteligentní lidé to mají v životě mnohem těžší, ale nebojte, to vám v žádném případě nehrozí.

   Smazat
  7. Praha by celá potřebovala jít skutečně pracovat fyzicky, hlavou jen technicky a hlavně rukama!

   To, co jsem včera slyšel na ČT, mě dorazilo. Jistý mě neznámý "kritik" (dřina na pracovišti!).

   Nám divákům oznámil, že je potřeba naše Vaše děti, obeznámit s možností, že autoři těchto děl, neměli na mysli, jen pouhé kamarádské dobrodružství?

   Nýbrž skryté city mezi sebou? Dnes nazývanou intimní láskou mezi stejným pohlavím, čili kreslení homosexuálové. Máme si na tuto skutečnost zvyknout?

   Šlo o animovaná díla Puf a Muf, Křemílek a Vochomůrka, Bob a Bobek, Bolek a Lolek i Pat a Mat, žili pod jednou střechou a citová náklonnost k sobě byla u těchto jmenovaných patrná?

   A já si domyslel, zapoměli jste na Rychlé šípy a pana Jaroslava Foglara (Jestřába), co ten by k tomu mohl dodat, co měl za lubem se svými knihami o tom ani zmínka, SKAUTI?

   Praho a ČT, ta idiotsie některých Vašich úchylů je infektivní na celou naši zemi, je vidět, že se v pseudo "zaměstnáních" velice nudíte! AMAZON stále potřebuje kreativní, pracovité kádry, máte roupy a ty jsou první fází zhovadilostí.

   Zdraví Ramón

   Smazat
  8. Přeceda KV LGBTP & ZOO Pospíšil zez Plzně je zralý na coming out.
   Jaklova otázka je naprosto na místě.

   Nadopovaní sorosovými penězi jsou LGBTPZ významnou silou politické manipulace.
   A je nutno si je pod lupou prohlédnout pěkně jenotlivě.

   Chtěli by nám zpizdit život.
   Pospíšil svým NOZ už zpizdil.

   Smazat
  9. Otázka pana JAKLA na sexuální orientaci TOP 09 Pospíšila se okamžikem, kdy byla homosexualita vyvlečena ze slušného soukromí na piedestal hrdosti a veřejné presentace holých (_!_) NA POCHODECH HRDOSTI - GAY PRIDE, STALA ZCELA LEGÁLNÍ A POCHOPITELNOU, JAKO KUPŘÍKLADU OTÁZKA: JSTE PILOT? NEBO JSTE HOUSLISTA?

   Smazat
 2. Naprosto souhlasím s vystoupením pana Jakla. Dokonce i paní Udženija se asi předvolebně stala líbivou. Pirát nezkalamal - mladý idiot neznalý žívota. Prostě hloupost která jej snad věkem a zkušenostmi poučí (bohužel dnes jako mládežník bere neskutečné peníze za nic proti sobě věkem rovných a neskutečně inteligentějších lidím, kteří na jeho bláboly musí vydělávat. Ministrině ANO nezklamala, nedokázala odpovědět na žádnou otázku přímo, ale pouze blábolem hodným SOBOTKY.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:39 Všichni jsou blbí, jenom já jsem letadlo.Normální blb z dílny SPD.

   Smazat
  2. 21:14 Mutato nomine de te fabula narratur

   Smazat
 3. Vy všichni výše, co jste čekali, že vám někdo řekne pravdu. Pravdu neřekne nikdo ani kdyby se spletl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Inzerát: Jsem ochoten přijmout funkci poslance nebo senátora. Preference: Obhájil jsem diplomku na téma: Nikdo Lůze nemůže dát víc, než já můžu slíbit + sankce. Zn. plat pod 185 tisíc + 1,5 mil nezdaněných náhrad neberu.

   Smazat
 4. Jakl a celá fašistická SPD, ja jedna velká žumpa.Ten ubožák myslí, ž tímto výkřikem dostane více hlasu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Od vás jistě ne. Chápu, že Kalousek je podle vás nejkalouskovatější.

   Smazat
  2. Rád bych od 19:20 slyšel autentickou definici pojmu fašismus. Jak se tady projevuje napovídá, že o tom neví vůbec nic.

   Smazat
  3. 19:20 zapomněl , že jsme nařknuti extremisté ! Fašista je on a ostatní strany !

   Smazat
  4. Ale seriozní argument......kde nic,tu nic,co.? Urážet je snazší !

   Smazat
 5. V Idlíbu a Syrii se možná rozhoduje o finální válce a končí světa, a vy se tu zaobíráte úplně nepodstatnými věcmi. Co tam po nějakých "syrských sirotcích" s bradkou nebo kůží černou jako bota. Nebojte, vbrzku jich přijde opravdu hodně a nikdo jim bránit nebude. Nikdo nebude.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono hlavně jde o protlačení tzv.fousatých sirotků .Není mi jasné proč zrovna profláklí Pospíšil tyto řezníky chce.Vždyt oni tam tyhle devianty vrhají ze zdí na beton.Že by chtěl Pospíšil spolu s Moravcem ruku v ruce si skočit tandem?Pokud by přestali USA,Izrael a země NATO bombardovat a vraždit společně
   s ISIL obyvatele Sýrie a armádu,tak by tam byl již dávno klid.Je tam skutečně velké množství opravdových sirotků ale o ty se stará syrská vláda s pomocí Ruska .O ty ale pakáž z Česka nestojí.Vzpomenme na sirotky v Jugoslávii rozbombardované USA,Francií,Itálií?Británií a dalšími státy.USA,Turecko a Saudská Arábie
   tam navezli velké množství islámských řezníků ,kteří tam začali ihned řezat hlavy Srbům.Kdo pomohl těm sirotkům?Doufám ,že pakáž jako je europoslankyně Šojdrová a jí podobní budou tvrdě potrestáni za zradu a rozvracení republiky.

   Smazat
  2. 21:52 Tak tak. Pravdu díš. Jsem stařec na konci života, (naštěstí) a jen žasnu, z čeho ti lidé tak zblbli. Zřejmě z přemíry "demokracie" po americku.

   Smazat
 6. V dobe dnesniho nebezpeci pro budoucnost civilizovane Evropy je kazda pro narodni osobnost a pro narodni strana velmi dulezita a cenna !

  PROVOLAVAM slavu strane SPD ! At zije pan Okamura
  a pan Jakl !

  Nedejte se panove odradit pitomimi nalepkami, jako je napr. Fasista, Xenofob, Rasista , Nacista, Onanista,
  Frankenstein , Godzila a UFOun !

  Pamatujte, ze kdo nalepku nikdy nedostal, tak nikdy nezil a mimo to, i kdyby zil, tak je bezpaterni !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a za sudem stal a ho tam ladoval
   mel ho tam v te garazi
   co se tam potaci
   nikdy neda pokoje
   neb je jinak odkojen
   pil on kyselinu syrovou
   a nyni pije moc svou

   Smazat
 7. Kralovna priroda ma urcite zakony o kterych
  mnoho Cechu nevi !
  Tyto zakony se nesmi porusovat !
  Kdo je porusi, tak bude SEZRAN za ziva !
  Mala opoice z Limpopa a male kote lva z vychodniho Transvaalu se neberou do civilizovane evropske domacnosti a to plati i pro male kozomrdy ze Somalska, Afganistanu , Syrie, atd. atd. To uz vedel stary Darwin, pred 150 lety.

  Nejlepe to vedi v Israeli a proto postavili plot !
  Vy se v Cesku musite prispusobit realite a chovat se podle toho !

  OdpovědětSmazat
 8. Dobře pan Jakl pryč s pospíšilem a peksou. Ať žijí xenofobové, rasisti a Putinoví agenti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:16
   Srovnání pana Jakla s Judr. Pospíšilem kulhá na obě nohy. Pan Jakl je inteligentní člověk který nepotřebuje pofiderní JUdr. poudr. vzdělení. To co tvrdí je relevantní, oproti Judr. pudr Pospíšilovi, který i debylním Totopolem byl prohlášen za lenocha.

   Smazat
  2. Poslední dobou se nám nějak pletou pojmy. Občan, který chce bezpečí a klid je fašista, zakuklenci páchající násilnosti a házející zápalné lahve jsou liberální demokraté, atd. Naštěstí většina Čechů a Slovanů zůstává normálních, tzn. podle nového "xenofobními rusofily". Natruc skupině chazarozednářů, ovládajících veřejné sdšlovací prostředky.

   Smazat
 9. Zatím jde o lejno, ale až v Africe dojde poslední kapka vody, tak jaký pořad si poslechneme v Aferách? Místo keců by měla EU pořídit soláry na pohon potřebných technologií a koupit od Izraele odsolovače pro úpravu mořské vody na pitnou.Pak pomocí pří stavbě vodovodů do nejohroženějších oblastí.Vzkaz pro EU posladkyni z Kroměříže tak zachraňte miliony dětí a ne jen 50 sirotkú. H2O bude pro Afriku nejlepší pomoc.Konečně už něco pořádného ďělejte v té EU.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1:49 Dřív než v té Africe, dojde voda u nás. Jalová merklice to ví a dovozem opic to tady chce nechat vypít do mrtě.
   A pak všichni hurá na Rusko. O to tady hlavně jde.

   Smazat
 10. Pospíšil je vychcaný a úchylný parchant. Přítelkyně ho zná ze základní školy , už tam byl slizký a odporný!...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 5.36 Já tebe znám také ze základní školy, jako totálního idiota ,stačí

   Smazat
  2. 16:11
   Tys chodil na základní školu????
   Leda na zvláštní TY OMYLE PŘÍRODY!

   Smazat
  3. 17.23 NA TEBE, TA ZVLÁŠTNÍ UPLNĚ STAČÍ BLBE.

   Smazat
 11. Pospíšil, ten sladký chlapec, co chodí té své Médě mladků lízat řiť.

  OdpovědětSmazat
 12. Jak někdo muže považovat pana Jakla za chytrého,pokud položí otázku " JSTE HOMOSEXUÁL ". OBDIVUHODNEJ IDIOT A VY MU TADY TLESKÁTE Potom jste vy co mu tleskáte stejní IDIOTI.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:59 nevím, proč bych neměl vědět s kým mám mít tu čest. Homosexuály a lesby jsem toleroval a jejich toleranci vyžadoval dávno, v dobách kdy byli odsuzováni až po osobní diskriminaci. Od té doby, co se všemožně producírují, stali se mi daleko víc nechutnými. Ostatně, oni jsou i tak docela k rozpoznání. Odchylka k politování.

   Smazat
  2. 21:09 Pan Pospíšil se snad někde producíruje? Proč se ho pan Pospíšil nezeptal, proč má na hlavě ohon jako kráva ODPOVÍM, protože to není blbé SPĎACKÉ hovado jako JAKL.

   Smazat
 13. Ten citlivý chlapec Pospíšil si asi neuvědomuje, že až ten dvacetipětiletý sirotek zjisti jeho sexuální orientaci, uřízne mu hlavičku jedna dvě. a buke klid.

  OdpovědětSmazat
 14. Napdal jsem prispevek a byl nejakym teplousem smazan:
  Jakl je vzdelany a chytry!
  Pospisil je nevzdelany teplos-ma plzenske prava!!!
  Jsem (jsme) volic SPD)
  dustojnik-valecny vetetan

  OdpovědětSmazat
 15. Zdravim všitkich.To,že Pirati su novodobi svazaci(tkz.EUsvazáci)je mi jasne už davno,enem v heslu "Se SSSR na věčne časy a nikdy jinak a kdo nejde s námi jde proti nam)SSSR nahradil EUsojuz,ktury posledni dobu začina pomalu,ale jistě "hnědnut"."Modré košile" nahradily vlajky LGBTI a etnomasochismus,nasilí proti puvodnímu "bilemu" obyvatelstvu,podpora všeho ciziho,bagatelizace zločinu migrantu,muslimu a novodobych oddilu SA(Antifa),je prezentovana jako progrese(Evropske hodnoty),jakykoli odpor jako fašismus,neonacismus,atd...Debata na Barrandově ukazala ve vši nahotě,"kdo je kdo"...Šilerova za Babiša(bo šefik ma dycky pravde),Užednija za body v nasledujicich volbach(bezpateřni "herečka"),Pospišil jako EUbolševik(nezklamal...pry "pravičak",že EUsojuz je neobolševicky projekt mu jaksi nevadi),Peksa..viz vyše a jediny Jakl za vlast,svobodu a čest.Samotny vyvoj diskuze byl velice předvidatelny :Pospišil,Užednija permanentně proti Šilerove(Babišovi),Jakl proti EUsojuzu,Peksa za EUsojuz = proti všitkim,co s nim nesuhlasi....Tuž a na konec,ty "fajne" Evropske hodnoty su hovadina,bo Evropa je kontinent a ni EU,takže ony "hodnoty" nejsu Evropske,ale EUsojuzove a jake hodnoty EUsojuz protlačuje vidime denně...dekadenci.Slava Rodu,vlasti a svobodě zdar, nepřatelum zmar.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.