Reklama

neděle 2. září 2018

Kdo zaplatil demonstrace před Sněmovnou a před rozhlasem

- ps -
9. 2018 PrvníZprávy
"Není důležité, kdo organizoval demonstraci před Sněmovnou, když poslanci schvalovali Babišovu vládu a kdo organizoval demonstraci před Českým rozhlasem 21. srpna 2018, ale mělo by být zajímavé, kdo to financoval?" ptá se student politologie, který si nepřeje být jmenovaný. 
Kachna a ještě k tomu na naděli
Jako důvod utajení svého jména, student dodává, že se obává, aby jej profesoři politologie nepovažovali za kolegu.

Vy si myslíte, že organizátoři demonstrací jsou jiní a nemají nic společného s těmi, kteří ty demonstrace financovali. Podle čeho tak soudíte?
"V tom prvním případě se demonstrace konala dokonce v místech, které je v zákoně vyjmenované, že se tam nic takové nesmí činit. Policie to vyhodnotila jinak a demonstranty před budovu Sněmovny pustila. Navíc několik hodin před demonstací na ni s upozorněním, že se bude konat před Sněmovnou, pozvala v přímém vstupu redaktorka České televize s Malostranského náměstí. To je náhod, co? A nikdo to nešetří. V přímém televizním přenosu se zve na akci do míst, kde se ze zákona nesmí demonstrovat a pak Policie nezasáhne, proti těm, kteří na té demonstraci jsou."

Nu a jak to bylo před Českým rozhlasem?

"To bylo to samé. Probíraly se tam stejné argumenty proti Babišovi. Premiér, který je trestně stíhaný, na Slovensku popotahovaný ze spolupráce se státní policií, byl člen KSČ a vládne díky toleranci s komunisty, troufale mluví k 21. srpnu 1968 a ještě před rozhlasem, kde umírali lidé za myšlenky svobody. Takže se tu píská na každého, který má něco společného s Babišem a s jeho hnutím ANO."

Kdo jsou ti lidé, kteří protestují? Je to dojednaný kompars, jak tvrdil Andrej Babiš v jednom rozhovoru v televizi?
"To by měla říci česká policie, která ten prostor musela monitorovat. Když se někde sejdou tři ze čtyř nejvyšších představitelů země, tak tam přeci musí mít policie přehled, kdo tam demonstruje, aby tam náhodou mezi demonstranty nebyl nějaký šílenec s nějakou zbraní. Nedovedu si představit, jak se stalo, že se někdo dostal až k premiérovi na takovou vzdálenost, že na něho plivl, jak sám Babiš někde říkal, že se tak stalo."

A ještě jste ani nenaznačil, kdo to všechno platí ten údajný kompars demonstrantů?

"Položte si otázku, komu ta demonstrace nejvíce ublížila a komu demonstranti moc nepomohli? Když se při pietní akci pokládaly věnce u pamětní desky, na které jsou jména před rozhlasem zabitých osob, a někdo při tom pískal jen, když věnec pokládal sám Babiš a předseda Sněmovny a naopak nepískal, když mluvil a pokládal věnec předseda Senátu mimochodem před rokem 1989 rovněž komunista, tak zjistíte, že ten Babiš moc neztratil. Lidé přeci fandí těm, komu se ubližuje a navíc pískali na ně vlastně hulváti, kteří nemají úctu k občanům zabitým okupanty právě v srpnu 1968."

Chcete snad naznačit, že ty demonstrace může financovat samotné hnutí ANO?

"Proč ne. Vždyť po těch demonstracích toto hnutí posílilo. Nu a ti politikové, kteří ty demonstranty hájili jako například madam Němcová a další, se z pohledu dost občanů tak trochu znemožnili, aniž by si to uvědomili. Hájili totiž hulváty."


Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co si právě čtete, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N .T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté" se zvukově podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Prvnízprávy.cz pečou Kachnu v tomto případě na neděli ...

28 komentářů :

 1. Jsou to stále jedni a titíž!!!

  EUroislámskožidozednářskofašistický spolek s IQ 0 na věčné časy
  Pročpak bychom museli,
  poslouchat pány z Bruseli?!
  Tu chtějí mnoho, tam zase nic.
  Schází nám vojsko u hranic.

  V myšlení těch pánů klasa
  je nová evropská rasa.
  Přičmoudlý rypák z pobřeží zeje,
  sekerou zdraví vás inženýr Eritreje!

  http://www.vlasteneckenoviny.cz/wp-content/uploads/2015/10/Vet%C5%99elec-se-sekyrou.jpg

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prosím vás, jde o KACHNU!!! Dole pod článkem vám to vysvětlují.

   Smazat
  2. 22:15 "Pražáci" to byla vždycky "elita".

   https://img.blesk.cz/img/1/full/3092489_praha-historie-prazske-centrum-historicka-fotografie-prahy-na-prikope-nacismus-naciste-heilovani-heil-v0.jpg?v=0

   Smazat
  3. 22:15 https://drive.google.com/file/d/1kIuHSqe5ky1J0ujz2P27zSBR-D6XrjgF/view?usp=sharing

   Smazat
 2. Bratríčku nevzlikej nejsou to bubáci,jenom si přivikej jsou to muslimáci,připluli na Merkelovich trajekt loďkách.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten pan student má zajímavé smyšlenky. Co přidat ještě tu o námořníku Sindibádovi... jak uprchl před PIRÁTY až do Chemnitzu...

   Smazat
  2. Prokristapána anonyme 18.01 - vrať se do školy!!! Co je to ... bratříčku nevzlikej?? snad nevzlYkej - ne????nebo ...přivikej???? - snad přivYkej - ne? To je strašný takhle dávat češtině na prdel, a přitom cituješ slova písně!!! To už Kryl dělal ve svých textech ty příšerný hrubky? Vždyť to drásá oči
   - všechny ty diskuzní hovadiny plný hrubek. Proč jenom ty pologramotný lopaty mají takovou potřebu psát?

   Smazat
  3. 20:35 "Ten pan student ..." - Proboha, ten pan student studuje sociologii! Vždyť už těch sociologů máme jak nas...(naseto)! Kdo "TOHLETO VŠECHNO" bude živit?

   Smazat
  4. Byli 3 bratři, jeden byl darmošlap, druhý darmožrout a třetí byl taky politolog, absolvent parazitního budižkničemismu, žvanistiky a plkózní kydologie.

   Smazat
  5. 14:31
   ŠVANCENBERG,KRAĎOUSEK A ŠTĚTINA.....?☺

   Smazat
 3. zajímat se o politiku znamená, ponořit ruce až po lokte do kádě s lejnem a ráchat se v tom

  OdpovědětSmazat
 4. Demonstrace je zavádějící výraz pro to, co se dnes děje.
  Za Rakouska-Uherska i komunismu znamenalo, že demonstranti bojují proti režimu, či proti něčemu, co ten režim představoval.Po následném zatčení byli demonstranti dehonestováni v hlavním tisku, TV a pod., nemohli vykonávat své profese.
  Dnešní demonstrace jsou spíše něco jako proklamací, která má potvrdit a utvrdit všechny ,že to, co hlásá hlavní mainstreamový proud je pravda. Žádné pronásledování policií, žádné vězení, žádné vláčení v TV u Moravce či u jiných hlasatelek- hysterek se nekoná.
  Většinová - mlčící veřejnost by měla vymyslet nový název pro ten nástroj propagandy, mající vyvolat nálady , jak jsou na počátku barevných revolucí. O demonstrace v klasickém slova smyslu se rozhodně nejedná

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. „Veřejné plačky“ ... za .... co si kdo vymyslí

   Smazat
  2. 18.29 Každý demonstrant mohl dělat svoji profesi... ale ve vlastní režii - tedy za své.

   I dnes jsme placeni za to, že děláme to, za co jsme placeni... a ne to, co si šéfové nepřejí... To dá rozum!

   Smazat
 5. Že paní Němcová ráda zapaluje ohně na horách, už dváno vím. Co dokáže ČT není fér a vidím to na vlastní oči.Co naplat, opouštím volbu ČSSĎáků a dám hlas ANO.

  OdpovědětSmazat
 6. Poznámka: Babiš je obviněn z toho, že nemá právo vystupovat veřejně k roku 1968. Dále je obviňován, že je bývalým spolupracovníkem STB. Paradoxem ale je, že za tento skutek je ŽALOVÁN NA SLOVENSKU, tedy v cizině! V našem státě je žalován pro dotační podvod, ze kterého jej usvědčuje i zpráva OLAF. Dalším paradoxem je ta skurečnost, že zprávu os OLAFu nelze nalézt na internetu V ČESKÉM JAZYCE. Jak si má člověk udělat vlastní názor? TEN ČESKÝ OFICIÁLNÍ PŘEKLAD MÁ JISTOU VYPOVÍDACÍ HODNOTU, KTEROU SE Z ORIGINÁLU ČLOVĚK (neznaje cizí řeči) NEDOVÍ. Je to snad záměr?

  OdpovědětSmazat
 7. "V Česku roste počet bývalých pracovníků ministerstva obrany či armádních důstojníků, kteří po odchodu z činné služby přecházejí "na druhou stranu". A po dlouhých letech a kariérním růstu v uniformě dávají najevo kritické názory, které by leckdo u vojáků neočekával."

  https://zpravy.aktualne.cz/domaci/odesli-z-armady-a-vyhlasili-valku-nato-exdustojnici-kritizuj/r~f80dbbf8a79f11e8acf3ac1f6b220ee8/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bodejť by ne, vždyť oni zažili tu zločineckou organizaci zevnitř a udělalo se jim z ní špatně. Byli na Kosovu a prohlédli. Viděli na vlastní oči, jak velení NATO se kamarádí s gangstery a narkobarony a jak původní obyvatelé Srbové jsou vyháněni, vražděni a terorizováni.
   MM

   Smazat
  2. A že nic neříkali , když byli přímo toho ?

   Smazat
 8. A proč by vlastně i pak autor článku nemohl být svině nastrčená od Kalouska? Když už je možné všechno, ne? :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím tím přirozeně toho studenta politologie...

   Smazat
 9. Propánaboha-student politologie.Dostat ho pod ruku tak mu napráskám prdel. Oddychli jsme si od politruků za sosializmu. Ale tyto štěnice vylezou za každého režimu. Čím je jich víc, tím je režim slabší.Dnes má každá vyšší škola katedru politologie a těch zmrdů je stále víc a všichni žvaní stejné nesmysly.

  OdpovědětSmazat
 10. Nic není nemožné.
  pokud ANO, tak jejich vnitřní tasemnice.

  OdpovědětSmazat
 11. Stejné jako v usa tam též hajzl soros financoval demonstrace proti Trumpovi. A u nás havloidi proti Babišovi národ s nimi nepůjde takže můžou jít k šípku.

  OdpovědětSmazat
 12. Situace pouze dokládá,skutečnost, jak zuřivý boj se odehrává mezi prohrávajícími obamovskoeurohujerskými politiky a Trumpovým rusko-americkým uskupením. A to i v periferních politikách.

  OdpovědětSmazat
 13. No a prezident Zeman si platí maminky prvňáčků aby spolu s nevychovanými parchanty přitáhly do školy červené trenky a byly drzé na prezidenta republiky dávajíc tak hezký příklad svým potomkům. Má se pan Drahoš nač těšit.

  OdpovědětSmazat
 14. Takhle se dá spekulovat úplně o všem. Třeba že Kennedy si zaplatil svou popravu, aby se stal nesmrtelnou legendou. A co Horáková? Také student něco vymyslí moudrého?

  OdpovědětSmazat
 15. Autor se zcela racionálně ptá, kdo ten povyk zpovykaných měšťáků financuje. - Uvedu tři příklady: Organizátor povyku Petr Cibulka býval financován skupinou majitelů vinohradských činžáků, zastoupených perfektně česky hovořícím Italem z Taranta Girolamem Giormani. Další organizátor povyku Šinágl býval podporován podobnou skupinou majitelů realit na pražských Vinohradech, zastoupenou jením z nich - Mrzílkem. Otázkou jen je, zda to byly bílé koně a pak tedy čí. Třetí případ je aktuální - povyk u rozhlasu organizoval spolek Milion chvilek (na webu jsou k dohledání stanovy i první zápis). Kdo za ním stojí, toť otázka. Ale od toho je přece BIS, ne? Aby nám to řekla - neb jistě ví... Nebo tam jsou jen lemplové? Co tak tu info podstrčit Hlídacímu psu? Pustí to ven pak ti, co ho založili a financují? A už jsme u těch "pěti rodin" (napočítat se jich dá třikrát tolik).

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.