Reklama

.

.

úterý 11. září 2018

Komentář, za který jsem dostala ban

Janika
11. 9. 2018  OstrovJaniky
Váš účet byl zablokován. : Závadný příspěvek: Dá se čekat leccos. Odstranění prorokovali i Obamovi, většina v něj naopak skládala naděje. Naděje zklamal a zachránil si tím život. Je otázka, jestli takový život za něco stojí. Osobně se divím, že ještě neodpráskli Zemana :4: . Konec banu:


Trocha odlehčení, nechám vás nakouknout do své třinácté komnaty :-). Nechtěla jsem tato místa propojovat, trochu se stydím, že se tam vyskytuji, je to takový můj oddech, ale tohle mi nedá. Výše uvedené jsem napsala a slízla na den blacklist. Což samozřejmě přežiju, jde mi o princip.

Pochopitelně jsem se ptala admina, proč takový běžný příspěvek smazal a udělil mi dokonce ban (můj první :-), ale zatím nereaguje, Tak se osměluji ptát se vás, co myslíte? Co vadilo? Myslím, že neporušuji žádné pravidlo Diskutníků.cz (viz tam), ani žádný zákon této země, ani pravidla slušného chování, příspěvek není vulgární.

Pro dokreslení obrázku, pokud se nechcete věnovat studiu příslušného prostoru :-), musím podotknout, že to rozhodně co se týká vyjadřování není nějaká besídka mateřské školky. Komentáře jako například tento jsou běžné, nemažou se, autoři nejsou postihováni: „A proč by nekomentoval prolhaného rusofila, hulváta a senilního opilce? Vždyť ten hradní čůrák je nesvéprávný.“

- - - 

68 komentářů :

 1. Mili Cesi , ste jednoducho narod svejku a cimrmanu !! Nie vsetci sme prolhani rusofili , jednoducho je tu cast obcanov ktori vidia istotu v Rusku , ako zaruku mieru ,nech mate na to akykolvek iny nazor . Lebo , ak sa hrdime , ze sme vo vrazednom , exklusivnom spolku s meno NATO , ktory rozvracia neposlusne male staty , tak je to chore a sme cielom pre Rusko .Ak USA otvorene pripravuju EU na vojnu s Ruskom na jej uzemi a EU je hlucha a postrada stipku pudu sebazachovy , tak , takito politici nemozu viest EU ani nase republiky.Treba si len uvedomit , ze byvale kolonialne staty uz storocie bojuje proti Rusku , lebo sa chcu dostat k jeho surovinam . Takze , toto je pohlad fusofila a takich je min. polovica obcanov .Budete musiet pockat , kym vykapeme a potom sa mozete oddat zapadnym hodnotam .Jozka zo slovenska-kovbojska .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  2. Myslím, že v případě konfliktu (Bože chraň!) zase spousta Čechoslováků uteče na opačnou stranu.

   Vymazat
  3. itakovou podobu má dnes "demokracie":

   https://ibb.co/kxNLkT

   Vymazat
 2. Trochu jsem zmaten: účet zablokován kde? 4: Konec banu.
  Nicméně, o co vlastně jde?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Též mi není jasno o co jde,asi potřebuji překladač. Vina bude na mé straně, jde asi o profislang, krom nadávek, které jsou v putykoslangu. Rozumím asi tomu, že administrátor (admin) vám zcenzuroval (že jste slízla blacklist) váš příspěvek (ban). Jde vám o princip, rozhněval vás, ale nevím zda tím, že cenzuroval, či neodpověděl na reklamaci. V závěru netřeba překládat stačí pískat.

   Vymazat
 3. nejen Facebook dává ban, trvalý ban v diskuzích můžete dostat i na Databázi knih ne za sprostotu, ta, vhodně cílená je povolena, ale za nemainstramové názory... a majitel i udavači jsou spokojeni, šťastni a dokonce se udáváním chlubí.

  Podle mého soudu je za tím zčásti hloupost ale z největší části strach z reality,

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano - ANO má strach. ANO majitelů Zeměkoule. Mají strach a vědí proč ho mají. Vědí, že až začnou současní nevoliči k volbám chodit, tak bude změna. A z té mají strach. Volte SPD. V Českomoravskoslezku.

   Vymazat
  2. Fuck Facebook ktery je mocnou zbraní CIA. Je to jen pro životní zkrachovalce, kdo je na Fuckbooku je loser!
   Mrknout na film JASON BOURNE, je na uložto.cz

   Vymazat
  3. Jediny za co jejich terorismus na nas utoci je zvysovani zisku , dnes jedine invazi do Ruska, a smrtelna hruza ,ze by prisli o svoji moc a bohatstvi. Z toho prameni vsecky nestest, opakuji vsecky i a tragedie sveta /Krici falesne ,ze jde o ppokrok , pozor na to/,..Valecny zlocinec Obama masakroval tisice deti /pokrok/, jejich rodin drony...Ovsem je tezke aby nekdo kdo pribeh z pralesa neco zlepsil a nebo udelal neco pro mir !! A jak lidi jasali v USA a v Nemecku az se mohli strhat !!
   KDYZ CHCE NEKDO NECO PSAT , MEL BY SE NAUCIT cesky !!!
   bAN = ZAKAZ.OVSEM KDYZ CHCE NEKDO ZA KAZDOU CENU rajtovat NA predvadeni jakej je intelligent to je jina../besidka nespravne , asi skoly/.

   Vymazat
 4. Též mne totálně blokli na novinkách, ale mají to marné. Stále se najde dost lidí, kteří jsou ochotni otevírat témata která jsou vrchnosti nepříjemná

  OdpovědětVymazat
 5. Kdo nepodporuje hlavní proud jdoucí z AmerickoEuroislamistické hlásné trouby je nepřítel ObličejovéKnihy, která stejně funguje pro rejdy organizací jakou je třeba CIA, FBI atp. Však si všechno na vás dobře pamatují.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Příklad:

   Vymazat
  2. Cesta do senátu je volná

   Potkal jsem vám tučňáka, co vypadal tučně.
   Byl poněkud vykulený a choval se hlučně.
   V skvělém fraku oblečený, jak člen moudrých sov.
   Rozhodl jsem prohodit s ním pár vět nebo slov.
   „Uhni z cesty lůzo, mám nakročenou hnátu!
   Když nebudu prezident, mířím do senátu.“
   „Má klanová korporace“, odvětil mi suše.
   „Vyslala mne do terénu sbírat prostě duše.“
   „Dávno nechci publikace doma pracně látat.
   Nebaví mne od dedlajny k dedlajně furt chvátat.“

   Vymazat
 6. Kam se hrabe kritizovaný socík. Měl by co dohánět.

  OdpovědětVymazat
 7. Proč jste Janiku dostala ban?
  No, protože totalitu vystřídala opět jen totalita. Lidé naivně cinkali, protestovali a doufali..., ale moci se chopili zločinci.
  Spíše si položte otázku:"Proč dnes nejdou cinkat, protestovat a křičet máme holé ruce, už je to tady...?
  Co myslíte, půjdou vůbec tihle jednou sametově od válu?
  Nechtějte být naivní...

  Jediná věc stačí k triumfu zla, když dobří lidé nedělají nic.
  --Edmund Burke

  J.C.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. J.C. Kdo na to cinkání dá peníze a jak se říká bez peněz do kšeftu nelez. Schopní parazité se vyprofilovaly a zbytku těm co si o sobě myslely jak jsou dobří sebraly klíče a je to v pí..

   Vymazat
  2. Ano, peníze jsou potřebné, ale kšeft z toho nedělejte.
   Jedině silná vůle to dokáže změnit a bez obětí se to už bohužel neobejde.

   Vymazat
 8. Jo pepík gobbelsů by mohl závidět kam se jiní hrabou na rádoby „demokraty".

  OdpovědětVymazat
 9. No lžiredaktoři, řžihistorici, lžipolitici, lžisoudy i lžipolicie mají pochopitelně největší hrůzu z pravdy. Proto ta přízeň těm, kteří toto heslo TGM a pro které byl upálen Hus dehonestují, zatracují, cupují, zadupávají do vlastní špíny. Ano pravda je pro současné vládce "kontraproduktivní" , antikapitalistická, protitotalitní a protidiktátorská a tak se nehodí do krámu kapitálu, který těmito neduhy trpí ze své podstaty. Tak se nedivme, že cenzoři mažou a mažou a mažou, dokud se občané nezačnou bránit a nezačnou mazat cenzory a jejich pány.

  OdpovědětVymazat
 10. http://svobodnenoviny.eu/tradicni-evropa-potrebuje-na-svou-ochranu-vice-vlastencu-jako-je-matteo-salvini/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ba ne, vlastenci nás svojí omezeností brzy a spolehlivě zlikvidují. Problém společnosti nejsou emigranti, ale její organizace. Pokud se zaměříte na druhořadé problémy,nikdy se nic zásadního nevyřeší. Malý neschopný národ splyne s větším, možná jen trochu míň neschopným, protože větší celky mají výhodu,hlavně v přístupu k informacím, pokud jsou v pokročilejším stadiu vývoje. Migrace způsobí pouze nárůst kriminality,který lze eliminovat,pokud bude např.správně fungovat policie. Takže ve skutečnosti nejde o migranty, ale o zachování "status quo": nebudu dělat nic víc, než musím a jsem zvyklý.
   Ale je jasné, proti většině nejde bojovat; musí se oklamat, a přesně k tomu dochází.

   Vymazat
 11. podle mého názoru byl ten ban udělen automaticky na základě výskytu slov "zabít" a "veřejně známá osobnost" Není v silách adminů projíždět a hodnotit každý plk, který se tam objeví
  Koloděj

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To le plk. Co není v jejich silách, ať nečiní.

   Vymazat
  2. Automat vytipuje, člověk schválí. Vinni jsou cenzoři z české pobočky Facebooku. Poslanec Václav Klaus ml. chystá zákon, proti takovému počínání majitelů a provozovatelů sociálních sítí! Podpořme ho, je to bílá vrána mezi modrými strakami.

   Leo

   Vymazat
  3. Facebook je svinstvo nejvyššího kalibru. Je to semeniště všech narcisů, úchyláků, a rozvracečů. Nějaká korekce je ve všem co může rozvracet společnost nutná ale otázkou je jak to dělat a kdo by to měl dělat. Je to velmi široké spektrum záležitostí od cigaret, alkoholu až po drogy.

   Vymazat
 12. Ja sem na iDnes ani jednou nedostal nan protože pluji s hlavnim proudem a sem liberálni demokrat.Pepek Vyskoč.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pepku, že ty se taky necháš živit pracujícími lidmi na školení nadržených stepních koz, a spletl sis nan s onan?
   https://ac24.cz/-/za-penize-eu-kreslili-cesti-urednici-penisy-a-vaginy?redirect=%2Fweb%2Fac24%2Fuvod%3Fp_p_id%3Dcom_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_6LN4ieZ8eFrT%26p_p_lifecycle%3D2%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%

   Vymazat
 13. Oprava,ban.Pepek Vyskoč.

  OdpovědětVymazat
 14. Nešlo jen o život Obamy, ale i jeho rodiny. Ale i tak by dost těžko někdo na jeho místě obětoval život, nic by stejně nezměnil.
  Co se "banů" týká, řešení je jednoduché: nelezu tam, kde mě nechtějí. Promiňte, ale reálný efekt žvanění == 0 pro Vás; server vydělává, a Vy to podporujete! Čas se dá využít mnohem líp, stačí nebýt líný, a místo problémů "lidstva" začít řešit vlastní, a za pár let si nemáte na co stěžovat: třeba za "přímou demokracií" se můžete odstěhovat přímo do Švýcarska.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrá rada pro ty, co si libují v diktatuře. Nepoužitelné pro ty, co vkládali naděje do demokracie.

   Vymazat
  2. Odstěhovat do Švýcarska? Tak to zkuste a potom nám o tom vyprávějte. Myslím že lepší bude si to Švýcarsko vybudovat tady u nás. Jak řekl největší myslitel v historii lidstva " Ne že to nejde, jde to".

   Vymazat
 15. Klaus MLADSI, se v Praze otevrene postavi proti cenzure ! Cesi zvolte ho na pozici AUTORITY !

  OdpovědětVymazat
 16. Podle prvniho clanku nasi svate Constituce , ma pravo vyjadrit svuj nazor kazdy, kdo chce neco rici.

  Constituce je NADRAZENA vsem prikazum a zakazum kolem sveta , protoze americka Constituce je nejlepsi na svete !

  Diky Constituci je Amerika dynamicka a silna. Vlastenecka (krome chochoracu), a akcni !

  OdpovědětVymazat
 17. STARNU panove starnu , ale pamatuji si vse velmi dobre !
  Zpozornete - zde predkladam na zamysleni !
  V roce 1978 prime minister of South Africa (B.J. Vorster) byl v podobne situaci, jako je dnes president Trump ! Nemohl komunikovat s narodem, protoze mezi nim a narodem byla SVINSKA skupina monopolistu na informace !

  Tak zalozil noviny, ktere se jmenovaly -CITIZEN- . Tento Citizen zaplatil z vladnich fondu a stalo ho to pozici sefa vlady ! Byl VYKOPNUT na posici presidenta. (Ceremorialni osobnost a to je vse.)

  OdpovědětVymazat
 18. 16:14 - a v te dobe terorizovala vsechny belochy v JAR strasna baba ! Jmenovala se HELEN SUZMAN z t.zv. Progressivni strany.

  Vas a Evropu TERORIZUJE destruktivni baba Merkerova. (Obe ze stejneho etnika utopistu.) Ta Suzmanova chcipla zabarikadovana ve sklepe v Johannesburgu, az docilila toho co chtela - INVAZE
  Barbaru !

  Merkerova NECHCIPNE ! Certi ji ochranuji !

  OdpovědětVymazat
 19. Protoze vule lidu je vule Bozi, coz vedeli uz stari Rimane, tak pozice ZVOLENYCH presidentu , jak Zemana, tak Trumpa je nedotknutelna.

  Na svete vsak existuji vylupci DABLU, kteri neuznavaji tyto Bohem dane zakony a usiluji o zniceni kazdeho , kdo nepatri v nim. Kdo neni jeden z nich.

  Moji analyticke pozornoti vsak NIC NEUJDE a proto budu chodit KADIT do jejich zahradky, mezi jejich indoktrinacni jahody ! ME SE TO LIBI ! Tuto mentalni uchylku jsem chytl v Africe z velkeho slunce ! (Nejaky upal, ci co.).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu zapoměl jste co se říká ve Vaší rodné zemi " Papír snese všechno" a tak je to i stou Vaší upravenou KONSTITUCÍ. Buďte rád že jste ve správný čas utekl na správné místo i když nevím co je smyslem Vašeho života. Mojím je moje rodina a moji potomci. Vypadá to že to tam u Vás dopadne jak v South Africe.

   Vymazat
 20. https://www.zerohedge.com/news/2018-08-31/senator-chris-murphy-survival-our-democracy-depends-more-censorship

  Vona ta "censura" není jen v Česku, Hedvíčku!
  Brečíš o cenzorech na svèm blogu, brečíš o cenzorech na NR, jsi Paranoid! Ozzy Osbourne & Black Sabbath
  Vovno je tý "censury" v USA víc jak tady!
  Google: rense.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulan byl vždy mazán za kraviny, které psal z cesty, za urážky diskutérů a za podobné blbiny. Když psal slušně k věci, jeho příspěvky zůstávaly. Howgh.

   Vymazat
  2. A bil to honolulu?To se múže pod nick schovat kdokoli jak pod Pepka.

   Vymazat
  3. Na pravopis kasli.Mas prece svobodu.

   Vymazat
 21. 16:44 - NEJSEM Hedvicek ty suline ! Jsem svetlonos, nick honolulu ze Smichova - 50 let mimo Evropu ! (Proto mam vysoke I.Q.)

  NEVETE MU ! On cte kravske rozhledy na CNN ! Ty si musis najit informacni agentury, ktere NEJSOU poplatne Sorosovym Globalistum !
  Comprende amiogo ?

  Uz jsem NEKOLIKRAT NAPSAL, (10x), ktere osobnosi musite cist, poslouchat - venovat jim pozornost a hlavne IGNOROVAT 80 % medii v rukou Globalistu ! Ten Frankenstein v Cesku (cenzor) to 10 x smazal. On je houzevnatej (asshole jeden) !

  Proc myslite , ze Trump vyhral volby ? Protoze PRUMERNY AMERICAN toho smradlaveho , manipulativniho a destruktivniho monopolu na informace ma plne zuby.
  Poslouchej radej FOX NEWS, nez CNN !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu je s podivem že nevíte že s možností IQ se narodíte a pokud nežijete celý život u Křováků tak nemáte žádnou jinou možnost si ho zvětšit. Jinak cenzura zvrhlíků, zhovadilých parazitů je nutná jinak si myslí že jsou mistři světa.

   Vymazat
  2. Anonymní 11. září 2018 18:33

   A nejste Vy náhodou, ten zhovadilý parazit, co měl být nutně cenzurován? Jelikož Váš písemny projev o Vás vypovída, že si myslíte, že jste mistrem světa. Kde berete tu drzost, rozhodovat o druhých, jak smýšlý, jak píší hovnivále.

   Vymazat
  3. ...smýšlí...

   Vymazat
  4. 10:57
   S tím vyšinutým senilním ultradementem HOVNOLULANOHEDVÍČKEM MÁ TEN PÁN NAPROSTOU PRAVDU,takže se umravni a prestaň mistrovat!!!!!!

   Vymazat
 22. Protoze vy vsichni v Cesku jste pro Globalisty EXPANDABLE - DEPLORABLE , (to jsou jejich slova), tak musite poslouchat informace od nepratel Globalistu !
  Zde je mate !
  Ann Coulter, Rush Limbaugh, Sean Hannity,
  Mark Levin (NEJchytrejsi Zid v Americe. Co slovo to dynamit a velky nepritel Obami.) Jeanine Pirro (nejkrasnejsi babicka v Americe ! Prudce analyticka a inteligentni.) Laura Ingram, ktera umi a ruzumi rusky. Michael Savage a samozrejme Alex Jones, ktereho ted drzi pod cenzurou. Dalsich 20 mohu jmenovat.
  NESMITE posloucht stale jen informace z jedne strany. Ma to ujmu na vasem zdravi a na PENEZENCE !
  (Muj nejoblibenejsi je Rush Limbaugh a Jeanine Pirro.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A zase jsi vedle, Hedvícku, píše se EXPENDABLE, vole. Anglicky neumíš, vole. Nesnaž se, už jsi se zde se svojí"anglinou" ztrapnil mnohokrát, zanech toho, vole.
   Trump to má za pár, průser je že ho nahradí ještě větší zmrd než je on sám, God help us!

   Vymazat
  2. Anonymní 11. září 2018 18:33
   Anonymní 11. září 2018 19:44

   A nejste Vy náhodou, opět ten zhovadilý parazit, co měl být nutně cenzurován? Jelikož Váš písemný projev o Vás vypovída, že si myslíte, že jste mistrem světa. Kde berete tu drzost, rozhodovat o druhých, jak smýšlí, jak píší hovnivále.

   Vymazat
  3. 11:03
   ZMLKNI A VYSTYDNI TYDÝTE!!!!!!

   Vymazat
 23. Vím, že čeština je jazyk pro socky. Hrdě se k nim hlásím.
  Tak poníženě prosím: řekne mi někdo co je to ban?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Překladač z Angličtiny. Český jazyk je již delší dobu programově przněn, bohužel.

   Vymazat
  2. Bán byl chorvatský pán z vůle Osmanského sultána.

   Dnes je ban něco jako byl za socialismu "zarach" disidentům za hlásání (tehdy) nepřijatelných názorů. Tehdy je převedli ze škol a z divadel do výroby, jejich písemnosti si vyměňovali v samizdatech.


   Dnes vás také nepustí do televize, nedostanete angažmá, zruší vám blog a vymažou vám držku z katalogu (Facebook). Nedostanete dotace a granty...

   Prostě stále platí, že: SVOBODA SLOVA JE NA NIC, nenásleduje-li bezpodmínečně i SVOBODA PO SLOVECH.

   Vymazat
 24. [ Zmineny Alex Jones (17:18) dostal zakaz uverejnovani , protoze policie rekla, ze dal lidem v Texasu theorie, ktere nemely nic spolecneho s realitou strileni decek ve skole.

  Alex jel do Wasingtonu a skandalne se choval v Kongressu . Nadaval nekolika Kongressmanum. Ze zastupce naseho statu Floridy, udelal totalniho vola a napadl globalisticke novinare.
  Alex mi bude chybet a vam v Cesku take, dokud bude pod poklickou v Texasu. On je vyborna KLEPNA a postrach vsech Globalistu.]
  Americane si NENECHAJI nic libit a cenzuru NEDOPUSTI.
  Coz je dobre ! Bylo by to proti Constituci !
  SPIRIT OF AMERIKA = krasa !

  OdpovědětVymazat
 25. Nová Republika mně nikdy nebanovala. A to ani v době, kdy jsem šel proti většinovému proudu zde na NR. Prý stačí, když nebudu hulvát a nebudu nikoho urážet, jinak si můžu plácat, co chci. Erik Bradáček.

  OdpovědětVymazat
 26. 17:23 BAN = zakaz ! BAM = prdel !
  Zde vidite jak jednoduchy jazyk je anglictina.
  ( Kdo neco zakazuje, tak je prdel. )
  A vy se v Cesku anglictiny nebojte ! Je to spolecny jazyk Anglicanu a Americanu, kterym se vzajemne NIKDY NEDOMLUVI.
  (Anglicka anglictina je velmi skareda.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, Hedvičku. Jednoduchost jazyka vyjadřuje i jednoduchost myšlení. Angličtina vykazuje i pokrytectví, neboť oni píšou "pes", a čtou "kočka". Český jazyk je nepoměrně krásnější, a bohatší, to ví každý gramotný člověk, kromě exulanta Hedvička.

   Vymazat
  2. Angličtina má udajně cca 80 000 slov.Český jazyk asi 300 000. Zapomněl jsem dodat: úžasný a nádherný Český jazyk!

   Vymazat
 27. 17:42 - respektujeme vas nazor , ale NESOUHLASIME S NIM !
  Mame bohate zkusenosti !

  OdpovědětVymazat
 28. 18:26 - mam rad kazdy jazyk ! Nekdy myslim a mluvim anglicky (pardon americky) a nekdy cesky.

  NEROZUM vsak Cechum, kteri si me jeden tyden pletou s panem Vecerkem, druhy tyden, z Hornim dolnim , treti tyden s panem Hedvickem a dalsi tyden s nickem Broukem Pytlikem, kteri vsichni ziji uplne v jine casti zeme a maji urcite i jiny styl projevu !
  To svedci o tom, ze Cesi NEZNAJI CESTINU !
  A ja propadlik v cestine je musim poucovat o takovych zakladnich vecech, jako je STYL PROJEVU.

  To, ze my - ozdoby ceskeho naroda jsme utekli po srpnu 68 do sveta, byla NENAHRADITELNA strata pro cesky narod !

  Zustava smutnou skutecnosti, ze kdyby v Praze neprodavali strudl a knedliky, tak bychom nevedeli, proc tam jezdime na vylet.
  Tak moc jsme se odcizili.

  Ale neplakejte zapecnici ! MY Z CESKE EMIGRACE, jsme dali ceskemu narodu lesk a slavu, uznani a obdiv.
  Nastesti vy s vasi anglictinou to nemuzete pokazit ve vasi knedlikarne, kdyz prijedou Amici mezi vas na vylet !

  Kdyz proste mlcite, tak jste zajimavejsi.

  Ahoj panove ! Spolecenske povinnosti me volaji.
  Budeme se hadat vecer, naseho casu.

  OdpovědětVymazat
 29. A zase jsi vedle, Hedvíčku, stále se snažíš ohromovat tvojí znalostí angliny a víš prd. Prdel je v angličtině ARSE, BUTT, BUM. CHOCKOLATE STARFISH, ET CETERA. Bam je nic, několikrát jsem ti zde psal abys jsi se zdržel anglických termínu neboť v nich plaveš jak žák první třídy, jsi trapnej, vole

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jste znalcem černošských nářečí v angličtině USA a JAR?

   Vymazat
  2. 20:29 jsem! Základní termíny jsou všude stejné, pakliže nemluvíte pidgin english který znám také, to je prdel, co? Me savy than a fish mlask, mlask prd prd, gods must be crazy,

   Vymazat
 30. Po mírném pátrání zjistit - oč tu běží - , musím přiznat prohru, nepodařilo se. Ani po návštěvě
  janica9.wordpress.com čl. Ostrov Janiky
  se entropie nezmenšila. Opravdu nechápu, proč tu blbost někdo cenzuroval. Vzpomínám na výrok JW " nechejte to,je to blbý, to se bude líbit".

  OdpovědětVymazat
 31. Kombinace megakorporací jako facebook a totalitních nadnárodních institucí jako je EU bude vést jenom k cenzuře a nesvobodě. EU stále utahuje šrouby. naposledy, že nenávistné příspěvky musejí zmizet do hodiny.

  http://www.epshark.cz/clanek/547/eu-vice-cenzury-pro-vase-dobro

  OdpovědětVymazat