Reklama

úterý 25. září 2018

Krutý konec "syrotků"

Stanislav Blaha
25. 9. 2018   E-republika


Myčeši jsme lidé krutí, nechcem uprchlíky, sirotky, jsou neobutí, nemaj na dudlíky.
“Syrotci”, tedy syrští sirotci, se stali překvapivým tématem číslo 1 v českých médiích. A to máme před obecními a senátními volbami a dávno po konci okurkové sezóny. Téma, které rozdělilo společnost do dvou nesmiřitelných táborů, nastolila do té doby na domácí scéně neviditelná lidovecká europoslankyně Michaela Šojdrová. Česká republika by měla jako solidární gesto přijmout 50 syrských sirotků z řeckých uprchlických táborů. Jestli si myslíte, že paní Šojdrová alias matka sirotků nějakého propašovala do Česka v diplomatických zavazadlech, či alespoň přijela s jejich seznamem a životopisy, jste na velkém omylu. A to jsme byli svědky přímo dojemných scén. Opoziční poslanci postavili do čela frontové linie otce všech sirotků, jímž se stal dosud netrestaný poslanec Miroslav Kalousek. Poslanci ve Sněmovně i před kamerami českých televizí předváděli, že nejsou bez srdce a bez svědomí. Sněmovna kypěla ušlechtilostí a humanismem jak letošní burčák.

Za přijetí “syrotků” společně se Šojdrovou, Kalouskem a dalšími lidumily řečnili senátoři (ti to později dokonce odhlasovali), psali literáti, levicoví blogeři i pravicoví novináři z MfD, katoličtí preláti iekonomové dobra a zla, demonstrovali křesťanští feministé a nabízely se ochotné rodiny, aleposlaneckou sněmovnu neobměkčili.

Sněmovna zřejmě vycítila, že se jedná o totální mediální manipulaci a mobilizaci voličů před komunálními a senátními volbami. A média se vyřádila na marginálním tématu, přičemž se o to méně mohla věnovat skutečně důležitým tématům, např.:


 • Kdo ve velkém vyrábí syrské (a irácké, afghánské, jemenské atd.) sirotky;
 • proč Západ a jeho “demokratičtí” spojenci z Izraele a monarchií Perského zálivu prohrávají válku s terorem;
 • jaké je skutečné etnické složení migrantů;
 • jaké jsou skutečné důvody, které je vedou k migraci;
 • jaký je rozdíl mezi tzv. “osobami bez doprovodu” a skutečnými sirotky, kteří zcela pochopitelně zůstali bez prostředků v Sýrii a hlavně
 • kdo na celém migračním byznysu ve všech jeho fázích profituje.


A musel to být až Tomio Okamura, který zvedl telefon a požádal Velvyslanectví Syrské arabské republiky v Praze o oficiální vyjádření ke kauze sirotci. Dozvěděl se toto:

Rozhodnutí o přijetí nebo nepřijetí je věc českých úřadů, a tato iniciativa vysílá v podstatě symbolické gesto na nesprávném místě. Syrský zákon neumožňuje adopci sirotků do zahraničí. Řada českých aktivit k pomoci sirotkům, nebo uprchlíkům, se uskutečnilo ve formě podpory na území Sýrie, kde se nachází stovky sirotčinců a miliony vnitřních uprchlíků. Proto, pokud někdo má upřímně zájem o pomoc, tak správná cesta je pomoc na území Sýrie, protože syrští sirotci nejsou na prodej. Chtěli bychom také poukázat, že v sociálním životě v Sýrii a syrských tradicích, díky rodinným vazbám, je celkem dost dobře fungující mechanismus v péči o sirotky.
Kromě organizací podporovaných státem, ministerstvem sociálních věcí, jsou další dobročinné organizace řízené náboženskými centry, křesťanské a muslimské, které pečují o sirotky v Sýrii. Myslíme si, že by bylo lepší, aby politici vytvářeli prostředí, které by umožnilo sirotkům a uprchlíkům vrátit se zpátky na území Sýrie, kde je pro ně daleko lepší životní prostředí. A také, aby se Evropské instituce podílely na obnově terorem zničené infrastruktury v Sýrii, aby lidé ze Sýrie nadále neměli zapotřebí Sýrii opouštět.

Zdroj: Pravdivě.eu, ověřeno telefonickým dotazem na Velvyslanectví Syrské arabské republiky v Praze.

Tím bychom mohli celou kauzu ukončit, ale dovolte mi abych, když už se k tomu vyjádřili všichni, přispěchal také se svou troškou do mlýna:

Myčeši jsme přizdisráči,
vyhnali jsme Němce.
Do pekel to s námi kráčí,
říkali to v telce.

Myčeši jsme lidé krutí,
nechcem uprchlíky,
sirotky, jsou neobutí,
nemaj na dudlíky.

Myčeši jsme nelidové,
zrůdy xenofobní,
to Němci jsou jiná třída,
ti jsou na ně hodní.

Lidi, už se vzpamatujte,
nebuďte jak macecha,
seberte se, politujte,
adoptujte… Myčecha.Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!


Související články:


17 komentářů :

 1. Mam napad!!! Co kdyby ROZMLACENOU Syrii pomohli zrekonstruovat puvodci VSEHO ZLA, ktere se tam udalo!!! Tedy: SS,Anglie, Francie, Izrael a dalsi VALECNI ZLOCINCI!!!!???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rozumím tomu, jenže takhle to nefunguje. Naopak mají zákaz se na obnově podílet a mít toho zisky. Spolupráce s nimi není přijatelná, protože lžou, kradou a zabíjejí, protože nemají žádné svědomí. Jejich cizorodé nelidské části DNA musí být vytlačeny z lidské populace. Což postupně nastane tak, že nikdo z lidí s nimi nebude chtít mít něco společného. Prací na sobě lze vytlačit a zlikvidovat chybné části DNA. A není to "my proti nim", protože nelidské zrůdy (psychopati) jsou rozptýleny v celé populaci a ve všech státech a ve všech kulturách. Je to my všichni proti zlu s vědomím, že zlo se skrývá i u uvnitř nás samých. Cizorodá nelidská DNA rozšiřuje po světě násilí a tím se množí, jenže její možnosti jsou v evoluci vyčerpány a pokud překonáme současné kritické období a nedojde k samolikvidaci lidstva, pak nastane prudký obrat a chybných částí DNA bude v populaci prudce ubývat.

   Smazat
  2. 22:32
   Než budou tyto cizorodé nelidské části DNA vytlačeny z lidské populace uplyne zatím možná milion let . A to už tu dávno nebudeme . Je potřeba jednat rychleji a jinak . Například si volit politiky vlastence a ne zrádce . Vlastenec je totiž někdo kdo tuto pokřivenou DNA od přírody ani mít nemůže . Kdežto u zrádců a psychopatů je přítomna v množství víc než únosném .

   Smazat
  3. Pro 25. září 2018 22:32:
   25. září 2018 20:51 to myslel tak, že by to jen všechno hezky zaplatili; pracovali a vydělávali by jiní. Že to tak ve skutečnosti opravdu nefunguje, víme pochopitelně všichni. A taky z čeho by to zaplatili, když mají 22x10E12 dluhů těch jejich bezcenných dolarů.

   Smazat
 2. 20/51
  Nápad skvělej,ale NEREALIZOVATELNEJ,ta pakáž bude všechno obracet a lhát,že za do může RUS,oni "nic oni muzikanti",SVINĚ ZKURVENÝ OKUPANTSKÝ!!!!!

  OdpovědětSmazat
 3. Až to oznámení ze Syrského velvyslanectví si přečte madam Šojdrová, tak snad už konečně přestane topit pod svou politickou polívčičkou.Protože by jí mohla vzkypět a víte jaké neodstranitelné skvrny dokáže na dámském kostýmku taková polévka udělat ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ta Šojderová poberá eruposlanecký plat z našich chudých daňových kapes cca 300 tis. Kč měs. Je na místě se ji zeptat, co za tyto velké peníze udělala (a prokázala) v Bruselu v prospěch ČR a nás, občanů. Zatím jenom prokázala své amatérství a nekompetenci (viď např. postoj Syrského velvyslanectví k meritu věci). Že si nezjistila právní oporu pro svůj navrhovaný postup, etc). Neměla bys se už plést do vysoké politiky.

   Smazat
 4. Klimaterická blbka si ubohé syrské siroty nevymyslela. To by jste tetce Šojdrové trochu křivdili. Tak široký duševní obzor ani fantazii nemá.
  Je to jenom nástroj v něčích rukách, je řízena někým, kdo chce torpédovat protimigrační politiku české vlády.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas, drtivá většina politiků je nástrojem v cizích rukou, přesněji řečeno pařátech.

   Smazat
 5. A co pani Šojdrová tohle??

  https://www.youtube.com/watch?v=R7UMF8ZFuR8&list=RDR7UMF8ZFuR8&start_radio=1&t=183

  OdpovědětSmazat
 6. Nechápete o co jde obejít vládu občany této země a zavděčit se eu. Každému Čechovi by mělo být jasné koho nevolit celý „demokratický blok".

  OdpovědětSmazat
 7. Byl to jen pokus od Šrajtoflové si ověřit, jestli už jsme stejné stádo, jako ti kreténi za Západě, to je, pošleme vojáky, aby rozbili zemi a potom veřejně pokrytecky pláčeme nad sirotky, které jsem vytvořili, ještě na štěstí nejsme tak zdegenerovaní. jako oni.

  OdpovědětSmazat
 8. Otec vsech sirotku Mirda Kalousek. Dobry. Zkousel vsechno mozne. Onehdy lital ozralej jako prase po Praze a presvedcoval lidi, ze je tibetan. Nepresvedcil. Jindy zase vysvetloval lidem na chodniku, ze je kokot, take nepresvedcil. V te dobe si tento titul vyhradili pro sebe Farsky a Stanjura. Do toho vseho zhrzena laska k Nade Savcenko. Proflaklo se, ze chtela v kalhotkach pronest do Verchvne rady bombu. To nasemu Mirdovi imponovalo asi proto, ze v hlave ani v trenkach nenosi do parlamenu nic. A Oni mu tu jeho Nadu zavreli. Ted se konecne v Parlamentu nasel. V roli klauna je boží. Prejme mu to.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O roli klauna hovořili na přelomu dvacátých a třicátých let němečtí Židé, když se bavili o Hitlerovi... o deset let později je smích přešel... Kalouska nepodceňujme ten udělá jakékoliv antičeské svinstvo ještě na smrtelné posteli...

   Smazat
  2. Kalous nejni vobyčejnej klaun, ale chemickej klaun. Proto pro něj nejni problém z čehokoli syntetizovat tzv. západní hodnoty.

   Smazat
  3. Ano, Kalousek neni jen tak obycejnej klaun. Nova role mu jde opravdu vytecne. Jedna z prvnich to pochopila redaktorka CT Vasik Moravec a dava Mirdovi zaslouzeny prostor ve svem nedelnim estradnim poradu. Posledne se s Mirdou Vasik tak nasmal, az se mu roztekl pudr a řasenka. Pry mu take prdly puncochace. To ale nemam overene.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.