Reklama

.

.

středa 12. září 2018

Kverulant zastavil nákup předražených vysílaček pro celníky

Vojtěch Razima
12. 9. 2018 Outsidermedia

Generální ředitelství cel vypsalo soutěž na nákup vysílaček za téměř 35 milionů korun. O žádnou soutěž však nešlo, zadávací podmínky byly totiž ušity na míru jen jedinému dodavateli, firmě KonekTel. Navíc cena chystaného obchodu byla nejméně dvojnásobně předražena. Cílem Kverulanta bylo zrušení fingované soutěže a to se mu podařilo. Úřad pro ochranu hospodářské soutěže na základě jeho podání nyní soutěž zrušil. Podrobnosti naleznete v kauze Předražené vysílačky pro celníky.

10 komentářů :

 1. No jo to si mastí „úspěšní" kapsy na státních zakázkách a dotacích.

  OdpovědětVymazat
 2. Kverulant.org, výborně! Díky takto se to musí od nás ze "spodu", ONI "nahoře" jsou tzv. splachovací, mezi sebou se znají a PENÍZE, to je panečku droga. ANO Babiši, kradně se a stále stejně! Jen Vy jste se v PČR a VLÁDĚ prohodili?

  Škatulata batulata ...

  V.H.

  Ps. Před momentem, jsem byl našimi PENĚZI, zaplatit nájemné. Přede mnou miňonka do 25let/130kg, v ruce sociální složenku a lístek na nájem, bez PENĚZ uhradila nájemné a pošťačka jí ještě na posilněnou a na cestu, vyplatila patnáct tisícovek PENĚZ od státu? Tak makáme, makáme!

  OdpovědětVymazat
 3. To je chválihodné, že se tento kšeftík podařilo zarazit, ale pokud nedojde k exemplárnímu potrestání těch, kteří jej upekli, tak se o systémovém řešení nedá hovořit. Je to pak jen překážka, u níž se musí vymyslet jak ji překonat, nebo nalézt jinou cestu k obohacení a puštění státu žilou.

  OdpovědětVymazat
 4. PROSÍM UDĚLEJTE SI NÁZOR NA TYTO LIDI A TO VŠE JE V PRAZE!!! HNUS!!!!JE TO NORMÁLNÍ A TO CHTĚJÍ OALICE, BANDA DILETANTŮ !!!!https://www.email.cz/download/k/9e-wpnz7WZwY2Xgp7XzzyeZjLMTcHjmcX65nF5eweGSseZNE4FdHcUfayRzT5lUobvLhNMM/Jolanka%20Jir%C3%A1skov%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD.mp4JEN KOUKNĚTE A BUDE SE DIVIT!!!!!
  K. Š.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. JEŠTĚ JEDNA LEPŠÍ ADRESA:https://www.youtube.com/watch?v=hSLzcES5RmI
   K. Š.

   Vymazat
  2. rEKLAMA NA uBer. PrU… ty cIPE

   Vymazat
 5. kdo utece vyhraje -- http://www.imagehosting.cz/images/trangbang.jpgtakhle se utika pred katastrofou --

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:41 Ten tupec prostě musí mít všecko "great", a nejlépe "the greatest"... :/I kdyby to měl být hurikán a i kdyby i ty škody jak na majetku, tak hlavně na lidských životech měly být ty největší na světě! Co to je za člověka ??? Nic mu není dost nej- a jen to nej- je hodno jeho zájmu... Cokoli menšího není pro něj dost dobré... :( Ať to stojí, co to stojí...!Nedokážu pochopit takové zoufalé a pochybné "megalomanství" !

   Vymazat
  2. Tak kdy už konečně dostaneme informaci od tajných služeb USA, že mají tajné poznatky o tom, že celou tuto situaci tajně zařídil sám Putin. Ale pozor je to tajné.

   Vymazat
 6. Manželství je pokus usměrnit latentní pluralitu tak, aby bylo vytvořeno stabilní prostředí pro výchovu mladé generace.Chovají-li se oba seriózně, vznikne attachment.To je už docela dost pro štěstí.Co ale bez problémů rozeznáte: když si všimnete, že žijete v manželství bez sexu. Pomůže ruka:

  http://www.hairypussyshots.com/models/a.html

  Pavel Kozák

  OdpovědětVymazat