Reklama

středa 12. září 2018

Kverulant zastavil nákup předražených vysílaček pro celníky

Vojtěch Razima
12. 9. 2018 Outsidermedia

Generální ředitelství cel vypsalo soutěž na nákup vysílaček za téměř 35 milionů korun. O žádnou soutěž však nešlo, zadávací podmínky byly totiž ušity na míru jen jedinému dodavateli, firmě KonekTel. Navíc cena chystaného obchodu byla nejméně dvojnásobně předražena. Cílem Kverulanta bylo zrušení fingované soutěže a to se mu podařilo. Úřad pro ochranu hospodářské soutěže na základě jeho podání nyní soutěž zrušil. Podrobnosti naleznete v kauze Předražené vysílačky pro celníky.

10 komentářů :

 1. No jo to si mastí „úspěšní" kapsy na státních zakázkách a dotacích.

  OdpovědětVymazat
 2. Kverulant.org, výborně! Díky takto se to musí od nás ze "spodu", ONI "nahoře" jsou tzv. splachovací, mezi sebou se znají a PENÍZE, to je panečku droga. ANO Babiši, kradně se a stále stejně! Jen Vy jste se v PČR a VLÁDĚ prohodili?

  Škatulata batulata ...

  V.H.

  Ps. Před momentem, jsem byl našimi PENĚZI, zaplatit nájemné. Přede mnou miňonka do 25let/130kg, v ruce sociální složenku a lístek na nájem, bez PENĚZ uhradila nájemné a pošťačka jí ještě na posilněnou a na cestu, vyplatila patnáct tisícovek PENĚZ od státu? Tak makáme, makáme!

  OdpovědětVymazat
 3. To je chválihodné, že se tento kšeftík podařilo zarazit, ale pokud nedojde k exemplárnímu potrestání těch, kteří jej upekli, tak se o systémovém řešení nedá hovořit. Je to pak jen překážka, u níž se musí vymyslet jak ji překonat, nebo nalézt jinou cestu k obohacení a puštění státu žilou.

  OdpovědětVymazat
 4. PROSÍM UDĚLEJTE SI NÁZOR NA TYTO LIDI A TO VŠE JE V PRAZE!!! HNUS!!!!JE TO NORMÁLNÍ A TO CHTĚJÍ OALICE, BANDA DILETANTŮ !!!!https://www.email.cz/download/k/9e-wpnz7WZwY2Xgp7XzzyeZjLMTcHjmcX65nF5eweGSseZNE4FdHcUfayRzT5lUobvLhNMM/Jolanka%20Jir%C3%A1skov%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD.mp4JEN KOUKNĚTE A BUDE SE DIVIT!!!!!
  K. Š.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. JEŠTĚ JEDNA LEPŠÍ ADRESA:https://www.youtube.com/watch?v=hSLzcES5RmI
   K. Š.

   Vymazat
  2. rEKLAMA NA uBer. PrU… ty cIPE

   Vymazat
 5. kdo utece vyhraje -- http://www.imagehosting.cz/images/trangbang.jpgtakhle se utika pred katastrofou --

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:41 Ten tupec prostě musí mít všecko "great", a nejlépe "the greatest"... :/I kdyby to měl být hurikán a i kdyby i ty škody jak na majetku, tak hlavně na lidských životech měly být ty největší na světě! Co to je za člověka ??? Nic mu není dost nej- a jen to nej- je hodno jeho zájmu... Cokoli menšího není pro něj dost dobré... :( Ať to stojí, co to stojí...!Nedokážu pochopit takové zoufalé a pochybné "megalomanství" !

   Vymazat
  2. Tak kdy už konečně dostaneme informaci od tajných služeb USA, že mají tajné poznatky o tom, že celou tuto situaci tajně zařídil sám Putin. Ale pozor je to tajné.

   Vymazat
 6. Manželství je pokus usměrnit latentní pluralitu tak, aby bylo vytvořeno stabilní prostředí pro výchovu mladé generace.Chovají-li se oba seriózně, vznikne attachment.To je už docela dost pro štěstí.Co ale bez problémů rozeznáte: když si všimnete, že žijete v manželství bez sexu. Pomůže ruka:

  http://www.hairypussyshots.com/models/a.html

  Pavel Kozák

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.