Reklama

neděle 23. září 2018

Ladislav Jakl mluví na demonstraci před velvyslanectvím Maďarska

23. 9. 2018

5 komentářů :

 1. Zajímavý rozhovor:
  "Svět jednoho dolaru na hlavu naplno narazil na svět bohaté severní polokoule. Je-li to navíc spojeno se systémem pašeráckých tepen, které udělaly kontinenty průchozími, můžeme během deseti let čelit pohybu obrovské masy lidí, ať už z důvodů sucha, místních konfliktů nebo bídy."
  https://www.denik.cz/z_domova/pravnik-pavel-smutny-kdyz-se-daji-do-pohybu-miliony-lidi-evropa-skonci-20180922.html

  OdpovědětSmazat
 2. Nemusí být od věci, pustit si celou demonstraci. P.K.
  www.facebook.com/717737635231413/videos/345496969527950/UzpfSTQ2OTEyMzU4MzI2OTYyNjoxMDIwNDQ2MjQ4MTM3MzU0/

  OdpovědětSmazat
 3. Je mi zcela jedno, kdo demonstruje před maďarským velvyslanectvím v Praze, zda tam jektá jakl nebo pakl nebo štěká čokl. To jsou ne spontánní demonstrace občanů, ale organizované mítynky metynek a fanynek blbosti přes příspěvkové organizace za peníze daňových poplatníků, možná panem Sorošem či Serešem. Vadí mi ale trochu, že se nenajde protiakce těch racionálnějších, která by tu zhovadilost vysvětlila jankům a jankám pana Jakla. Tedy proč mlčí myslící normální většina a nechá konat extremisty, kteří zřejmě participují na smrti syrských rodičů, vykonané za účelem importu potencionálních partyzánů do týlu - zatím jen Maďarska.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní23. září 2018 18:46
   Byl to míting, na podpora Maďarska, v jeho sporu s EU. Něco, co měla vyjádřit vláda, nebo parlament. Bohužel nestalo se, tak přítomní řečníci z mnoha stran (Jakl, Okamura, Kobza, Foldyna, Klaus jr, Skála, Veleba, Kuras) ukázali, že v mnoha našich politických stranách je nějaké křidélko, které nezastává vlezbruselskou politiku. Výjimkou je SPD, kde není takové křidélko, ale je to postoj celé strany. P.K.

   Smazat
 4. Je dobře že jste tam byly a většina stojí za vámi dobrá práce.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.