Reklama

středa 5. září 2018

Lavrov nazval normandská jednání po zavraždění Zacharčenka výsměchem

5. 9. 2018     Lenta
Svolávat normandský formát jednání k vyřešení konfliktu na Donbasu po vraždě hlavy DLR Alexandra Zacharčenka je výsměch. Toto uvedl ministr zahraničí Ruska Sergej Lavrov, informovala agentura RIA Novosti. ... v současné situaci bude Moskva jednat na základě principu "deset roků vyjednávání je lepší než jeden den války" a zdrží se tvrdých reakcí, přičemž bude i nadále trvat na plnění Minských dohod.


"Normandský formát neodmítáme, ale nyní by bylo prostě nevhodné a výsměšné tento normandský formát svolávat, zvláště když ani Berlín, ani Paříž nevyjádřily své odsouzení této politické vraždy, ke které došlo v Doněcku. Šířeji řečeno v podmínkách, kdy ani Berlín, ani Paříž nemohou ovlivnit prezidenta Porošenka, který zanedbává své povinnosti již několik roků. Jediným, kdo může ovlivňovat ukrajinskou stranu, jsou USA", řekl ministr.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

19 komentářů :

 1. Ten kdo schlaluje tento čin, je naprostý demagog a sprostý hovado.

  OdpovědětVymazat
 2. "Jediným, kdo může ovlivňovat ukrajinskou stranu jsou USA"... v tom má pan Lavrov naprostou a nezpochybnitelnou pravdu. PROTO TAKÉ USA NESE SPOLUVINU (nejenom morální) za všechny zločiny spáchané ukronazi a "vyvoleným" oligarchou Porošenkem... plnícím befehly kohosi z Deep state od dolarové tiskárny.

  OdpovědětVymazat
 3. Nemůžu si pomoct, ale ruský postoj mi připadá normální, na rozdíl od postoje EU, která například popichuje pravdoláskaře proti Trumpovi. Pak se myslící člověk diví, proč ten kolotoč proti Rusku, když evidentně ovlivňuje volby v USA teď EU.
  Včera jsem se díval na Takáče, co se furt šklebil na Okamuru. Ty naschvály "umělců" zase jen společnost rozdělují, místo aby si z migrační politiky vzali blbouni v ČT a potažmo i v EU ponaučení. Situace je nevalná, jak v ČR, tak v zemích kolem ní. Vinu má evidentně nereformovatelná EU. I ten konflikt na Ukrajině vznikl kvůli dutým hlavám v evropské komisi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Konflikt na Ukrajine nevznikol kvoli EU, ale kvoli Rusku.
   Kvoli Rusku preto, ze teroristi z USA a Nato by ho chceli obsadit.
   Ciernemu opiciakovi sa uz snivalo o tom, ako jeho vojenske lode kotvia v Sevastopole.
   Rusko ho z tohto sna velmi rychlo prebralo.

   Sam som ale zvedavy, kedy sa ukrajinci konecne zobudia,a vyzenu celu tu bandu z vedenia statu, na cele s Porosenkom.
   Momentalne to asi nie je realne, pretoze Porosenko ich neustale balamuti, slubuje im skoro modre z neba,blahobyt po vstupe do EU a Nato.
   Aj nas takto klamali po roku 89, a teraz vieme ako nas oklamali.
   Kym to ukrajinci nepocitia na vlastnej kozi, tazko tam pride k zmene.

   Vymazat
 4. Věčná škoda toho vypuštěného "kotle" v Děbalcevu . Tam to měli dokončit se vším všudy a zastavit se až v Kyjevu . Jednou k tomu stejně bude muset dojít protože té banderovské svoloče není možné se zbavit jinak .

  OdpovědětVymazat
 5. No jo, ovlivňuje USA Ukrajinu, ale není členem vyjednávání, takže je to špatné. Samozřejmě je dobře, že se světový četník nemá možnost do všeho motat a nasazovat do jednání nějaké záškodníky, ale prostě je tam a škodí taky.

  OdpovědětVymazat
 6. Konflikt na okrajině začala EU tím že slibovala vstup do EU a NATO. Vše spočívá v tom, že tam byly zvyklý prichvatať. Kdo jim umožní přikrádat víc je jejich pánem. Ovšem to se týká i ČSSR. Mnoho lidí si také myslelo že oni budou ti schopní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9:05 "Mnoho lidí si také myslelo že oni budou ti schopní." - Mno, pár (všeho)schopných prichvatčikov
   se zde k lizu také dopracovalo. Prostě to udělali.

   Vymazat
 7. Ono to je tragické na Dombase i v Sýrii kdo za to může západ.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Koho zajímá nějaký Dombas?

   Vymazat
  2. 16:58
   A KOHO BYL.MĚL ZAJÍMAT VOLOTRK BEZ ROZUMU????

   Vymazat
  3. 16:58 Mě ta země zajímá a těm lidem fandím.

   Vymazat
  4. 17:09 Však taky nikoho nezajímáš, rudoprde! Jen mě a to jen do okamžiku než zmáčku spoušť spreje!!!!!!☺☺☺☺☺

   Vymazat
 8. Liberální demokraté v akci:
  https://cz.sputniknews.com/svet/201809048013257-britanie-pedofilie-akce/
  https://cz.sputniknews.com/svet/201809058015326-trump-asad-vrazda/

  OdpovědětVymazat
 9. ukornáckovské svině v čele s gaunerem Štětinou...

  OdpovědětVymazat
 10. Je to pravda . USA a EU pomohly svrhnout legitimní vládu Ukrajiny a demokratický zvoleného prezidenta .
  Do čeho jsme to vstoupili a to nám chtěli diktovat uprchlické nefachčenka . Fuj hambáři !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Demokraticky zvolený prezident a legitimní vláda je tam teď.

   Vymazat
 11. Zacharčenka musela odpravit FSB. Tohle by Ukrajinci asi těžko zorganizovali. Lavrov musí mlžit a vytěžit ze situace maximum, má to v popisu práce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pán je znalec místních poměrů! A že Zacharčenkova smrt Rusku pořádně zavařila, že oddálili jednání normandského formátu v sestavě EU-Ukrajina-RF, že se Ukrajina už 15 dní připravuje na masivní útok, a že na letišti v Borispolu přistálo několik letadel z USA s novými komandanty, to je s největší pravděpodobností úúplná náhoda. No oni Rusáci to tak dělají. Chystá se válka a oni vybijou ty nejschopnější a nejloajálnější lídry. Při čtení ukrajinských sraček bych doporučil občas použít mozek.

   Vymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.