Reklama

středa 12. září 2018

Lex Bakala

Stanislav Novotný
12. 9. 2018
Jak je možné, že doposud český stát neparalyzoval zemského škůdce č. 1 – Zdeňka Bakalu? Jak je možné, že všichni, kdož mu umožnili podnikatelsky, mediálně a politicky řádit v našich zemích, pobíhají bezstarostně po pastvinách jako kůzlat stádo? Jak je možné, že jsme mu nevykroutili české suroviny z rukou? Kdo vůbec zavinil, že se zprivatizovalo nerostné bohatství, jež musí kontrolovat stát a jedině stát? Bakala přece dřevo nezkameněl. A kdo prodal horníkům střechu nad hlavou? A kdo mu to umožnil?


Chápu, že Bakalovy korupční dary na vše politické strany v kapse příjemně hřály a teď se špatně hošík odsuzuje. Ale přece jen. Chlapec se vyučil dámským krejčím v Brně, jeho pracovní morálka byla nevalná a zanechal po sobě nedokončené tři dámské pláště, které vykázal jako hotové a pak „utekl“ do USA. No řekněte. Chová se takto podnikatel, jenž se domohl majetku pilnou a systematickou prací? Politici si měli uvědomit, že nejednají se slušným člověkem. Že jednají s najatým lumpem.

Jak je možné, že knihovník, jemuž bylo kýmsi v registru svazků StB neuměle přepsáno jméno na pseudonym Michaela Žantovská, spokojeně konzumuje Bakalovo špinavé ovoce, aby tak uživil aktéry nicotnosti v Knihovně Václava Havla? Jak je možné, že nám Bakalovi poskoci kontrolují poštu? Jak je možné, že Bakala ovlivňuje ČT i celý veřejný politický prostor.

Zdeněk Bakala opět prchl za kopečky. Své roboty však řídí dále. A zatím mu to prochází. Kolik už jenom zbytečných lidí uživila ve svých orgánech Economia a.s. Ti dnes ani nepípnou a potupně slouží, stejně jako psavci jejích médií. A klidně si dovolí porušovat § 182 trestního zákoníku, tedy právo na tajemství dopravovaných zpráv a dále a jako vždy nekale soutěží.

Představte si, že rakouská policie nalezne lup Jana Jiřího Grasela (odtud slovo grázl) nebo poklad legendárního loupežníka Václava Babinského. Vrátí jej lupičům?

Ano, podobných kusů je v české oboře více. Ale v současném zmaru může koncentrace na drzého štětináče principiálně prospět. Přitlačme na politiky a alespoň v jednom případě chtějme exemplární řešení. Ostatní prasátka budou pak skromnější a třeba budou i více chápat, že jim nic nespadlo do klína pouze jejich zásluhou. Že jsou odpovědni vůči lidem, vůči národu.

Vyvlastnění Bakaly zvláštním zákonem by pomohlo k nastavení pravidel. Stát nemůže sloužit oligarchům. A neobtěžujte nás ani mezinárodním právem. To je již dávno v troskách. Nerovnost znamená ztrátu legitimity na všech stranách.

27 komentářů :

 1. Proč vy ste, pane policejní prezidente nestrčil do tepláků Klausa.
  Fotra všech tunelářů.

  Nejdřív je potřeba pozavírat justiční mafiány (od 'US - lex Melčák) a koruptní fízly.
  Bez toho nejde nic.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Klause šmejdi nemají rádi, museli si majetek kupovat.

   Vymazat
  2. Přijde mi to mírně řečeno pokrytecké od člověka, který byl od počátku ve funkcích u všech svinstev, co se tu po listopadu děly, pokládat takové otázky. A kdo že to Bakalovi umožnil? KAPITALISMUS. Tím je řečeno vše.

   Vymazat
  3. AŽ VOLIČI BUDOU CHTIT KONEČNĚ SOCIÁLNI STÁT

   jak to propaguje ve svém Národnim PROGRAMU právě vznikajici Společnost voličů a svým Hnutim TŘI HVĚZD dosáhnou v Parlamentu většinu, pak teprve půjde umožnit udělat hezky Solidárni stát a ten holenkové nebude váhat sepsat majitelům velkých peněz,tedy menšiny,která chce vládnout většině s pomoci jejich kulturniho neomarxismu tak primovni daně,že jimi zaplati klidně své jimi protlačované muslimáky,které strejda Putler bije po palicich, několikrát dokola a když budou něco dlužit pošleme jim na krk exekutory aby konečně nevadili cestě pokroku svými loupežnickými korporacemi s oligarchickými nizkými platy a shrbenými hřbety brzy zatížených VNITRÁCKOU CENZUROU prý čssd.

   Vymazat
  4. 10:40 A kdo umožnil ten kapitalismus? No přece nablblí voliči OF, ODS, atd., kteří jim dali moc zozkrást tuto zem. Nesvádějte to na ty, kdo se moci chopili. Bez hlasů blbců by se to stát nemohlo. Každý, kdo volí proti svým zájmům, je blb. To mi nevymluvíte.

   Vymazat
  5. Všichni blboni poslouchali Klause a on z celé špice ynteligence udělal blbce,kteři se ho nezeptali co znamená slovo BEZ při tom kapitalismu BEZ přivlastků a čumělina něho jako telatata.
   Teprve dneska NĚKTEŘI chápou,že je to nejhorši odrůda gangsterismu a přece mu jak pitomci dále tleskaji a řvou.
   "Ať žiji majitelé velkých peněz,aby nás obrali i o gatě!"

   Vymazat
  6. Václav Klaus, žádný velký myslitel, privatozátor a reformátor pro Český kapitalismus nebyl. Valnou většinu privatizačních zákonů převzal se svými kumpány od předsedkyně britské vlády a vůdkyně Konzervativní strany, Margaret Hildy Thatcherové, později baronky Thatcherové, Železné (KR/V/K/AVÉ) lady.

   Tuto politiku, která dostala název thatcherismus. Převzal komplet i její privatizační zákony, AVŠAK vyškrtl ze všech zákonů, zneužití a případný soudní postih (Stráský, zhaslo se jen pro giga zloděje)!

   Toto činili společně s Rudlovčákem, Třískou, Ježkem, Dybou, Dlouhým, Kočárníkem, Janotou (tento pracoval na MF od roku 1979 až do roku 2010 s malými pauzami), Komárkem atd., většina z nich členové ex-KSČ i StB minulostí v registračních, evidenčních svazcích zablokováni! Otcové dnešního státního, kapitalistického zadlužení naší země.

   V.H.

   Vymazat
  7. Anonym 15.18 - Tážete se, kdo umožnil ten kapitalismus. Dobrá otázka. Já osobně si myslím, že to byly ty plné Václaváky a jiná náměstí, ty generální stávky koncem listopadu, ty neuvěřitelné lži hlásané z balkonů a různých jevišť, prostě ten slavnej listopadovej puč L. P. 1989. A tzv. první svobodné volby, kdy lidé přesvědčeni o spravedlivé vůli těch všemožných lhářů z OF či ČSL jim nasypali přes 50 a 20 procent. Je možné to těm lidem v té chvíli vyčítat? Když to do nich dennodenně, každou chvíli vtloukaly noviny, televize, rozhlas? Víte, i kdyby se našel jeden jediný člověk, který by jim vhodil lístek do urny, prohlásili by to za své drtivé vítězství a nic by to na tom, co tito lidi provedli přímo v roce 1989 a později, až do dnešní doby, s touto republikou, nezměnilo.

   Vymazat
 2. Již "soudruh" Adamec pravil, že schody se zametají ze shora..., tak kde to jsme???

  OdpovědětVymazat
 3. Bakala je můj favorit, na toho mně nesahejte! Nájemníkům bytů OKD, které dostal od ČSSD řádně vysvětlil, jaký sajrajt volí a stačilo, jenom jim zdvihnout nájemné. Do debila můžete hustit od rána do večera, že je debil, a nepochopí. Stačí zdvihnout nájemné a je rázem osvícený. Bakala má nezastupitelnou roli v likvidaci ČSSD a za to mu patří můj dík. ČSSD už nezachrání ani Zavorálek slibem 40.000Kč mzdy měsíčně. Debilové by volili ČSSD dále, ale mezi tím jim přijde složenka za bydlení. Ať žijí složenky:)

  OdpovědětVymazat
 4. když je nekdo rotschildovský kúň jako bakalakabala tak nemáte šanci

  OdpovědětVymazat
 5. Jo tomuhle šmejdovi by hnědé tepláky na 25 let slušeli.

  OdpovědětVymazat
 6. Hutka pozval smrťáka a jak sleduji politickou scénu, je nějaký mladý a zatím jenom naznačuje. Chce to další písničku a nedělat práci polovičatě.´

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V USA začal tak nadějně, ale u nás to nechce dotáhnout do konce, radit mu nemohu.

   Vymazat
 7. Dávno, dávno tomu co jsme se posledně dívali v TV na seriál Chobotnice, bylo to napínavé a netušili jsme, že se staneme komparzem ve stejné reality show. Díky pane emeritní prezidente, umožnil jste nám poznat tajemnou ruku trhu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pozor, tady komisař Cattani spolupracuje s protistranou, ta má totiž pravomoc jej sesadit. V seriálu to bylo jinak.

   Vymazat
 8. Jen v kapitalismu takto možné. Tak proč ten div ? Škoda, mohli
  "jsme" tak mít už od osmašedesátého, kdy tady měl být nastolen ten "socialismus s kapitalistickou tváří".
  Nechápu, jak mohou milovníci kapitalismu a "demokracie", nad tím plakat. Vždyť Bakala je jedna z hlavních tváří toho, co tady máme a mohli mít už dávno.

  OdpovědětVymazat
 9. Dovede si někdo v Česku představit jak bychom si dnes mohli žít , kdyby po tom slavném hadráku 89" vedli naši zemi skuteční vlastenci a nepřipustili totální rozkradení a zničení průmyslu , zemědělství atd.? No bohužel už se stalo , vrátit to nejde a napravit už asi taky ne . Podobná šance jako byla tehdy už se opakovat nebude . Škoda .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Normalizace měla připravené své lidi. Vlastenci si u soudruhů neškrtli.Soudruzi stáli na internacionální spolupráci.

   Vymazat
  2. 9:08 Stejnou šanci lze vytvořit kdykoli, ale nemyslící dav toho není schopen.

   Vymazat
  3. Anonym 9.08 - Nebuďte naivní, vždyť právě proto se ten listopadový puč konal! S vlastenci, jak říkáte, v něm nikdo nepočítal.

   Vymazat
 10. Je marné si klást otázku kdo zavinil, že pan Bakala... Ti lidé jsou dávno za slušné korupné za vodou a kapitalistické zákony na ně nemohou, ty jsou jen na lid jako bič diktatury kapitálu ke skrojku chleba, který kapitálu spadne ze stolu. Tedy již ani ne "chléb a hry", ale už jen "bič a chléb". (Jsem zvědav, kdy se nějaký oponent ozve "fuj neomarxisté"! A já pořád nevím co to ten neomarxismus je, snad antimarxismus, to jako jsou oponenti. Ale oprášit marxismus nějakým neo nelze.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neomarxismus je to s čim prohrává válku i silácké U.S.A.
   Obratte se na náš prolhaný a zmnipulovaný tisk,který je protiušákovský tak hluboko,že to taji!
   Ještě,že tu máme na NR borce co tu na to upozornuji,ale MARNĚ, co pět minut,naše proti ariamerická kavárna,která Ameriku nenávidí ji chce pripravit diktaturu humanistů potažmo islamistů,či jak to je!

   https://youtu.be/k1RasXw7iko

   Vymazat
 11. Není von ten Novotný ten státní zástupce, co napsal "Lumpy nemám rád",ten český Cattani? Ten,co když ho chytli řídit vožralýho tak dlouho nepřebíral obsílky, až se to promlčelo?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To by Miroslav Antl.

   Vymazat
  2. Státní zástupce, 1. náměstek policejního prezidenta pro trestní řízení (hodnost vožralý, vychcaný a křivý plukovník), profesor trestního práva na Policejní akademii ČR v Praze, výkonný ředitel pro bezpečnost Českého Telekomu a poté zprivatizované Telefónica O2 Czech Republic, dnes Senátor JUDr. Miroslav ANTL (nominován ČSSD) !!!

   V současnosti působí jako odborný asistent na katedře sociální patologie a sociologie Pedagogické fakulty Univerzity Hradec Králové, kde přednáší trestní právo? Věnuje se také publikační činnosti, vydal dvě knihy pro širší veřejnost, „Gaunery nemám rád ???“ a „Miroslav Antl radí jak na gaunery ???“. Napsal také několik odborných publikací, mimo jiné „Průvodce policisty trestním řízením ???“. V roce 2008 byl trestněprávním expertem pořadu Prima TV „KRIMI LIVE“ ???

   Sám se rok úspěšně vyhýbal převzetí obsílky a nebyl tak, za řízení v OPILOSTI nikdy POTRESTÁN, skvělý PEDAGOG do dnešních SRA.EK!!!

   V.H.

   Vymazat
  3. Pouze vystřízlivělý gauner ...

   Vymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.