Reklama

čtvrtek 13. září 2018

Libanonci napadli v Essenu policisty, policistka skončila v neschopnosti

- rp -  
13. 9. 2018 jungefreiheit a PrvníZprávy
Po útoku na policisty před shisha barem v Essenu policie hledá svědky. Dva policisté v pátek večer v "Buddy Baru" v centru města kontrolovali, zda jsou v hospodě mladí lidé. To vedlo k slovní konfrontaci mezi mladým návštěvníkem a policií.
Když se policisté pokoušeli zjistit totožnost člověka, byli podle policistů napadeni několika lidmi. Libanonci je údajně porazili, kopali a škrtili je. "Pouze s podporou odvážných občanů byl 17letý mladík konečně zatčen," uvedla policie. Podle informací je bar místem setkávání libanonského rodinného klanu.

Podle videa, které má k dispozici německý Bild je vidět, jak útočník podrazil nohy policistovi, poté další muž vší silou ho kopnul do břicha, když se snažil znovu vstát. Teprve za pomoci dvou zaměstnanců záchranného týmu v Essenu bylo možné 17letého zatknout.

Ostatním mužům se podařilo uniknout, uvedla policie. Rodinní příslušníci sedmnáctiletého pak přišli na policejní stanici a pokusili se zastrašit úředníky. Policistka musela být odvezena do nemocnice a je v neschopnosti.

Šéf německých policejních odborů Rainer Wendt k případu uvedl, že násilné útoky proti policistům jsou nyní samozřejmostí.

"Naši policisté zažívají znovu a znovu takové brutální násilí i v každodenních situacích. Také se útočí na příslušníky hasičského a záchranného sboru. Stěží se můžeme chránit, nemůžeme jít kontrolovat všichni najednou." Wendt také vyzval soudy, aby vyslaly jasné signály a tvrdé tresty za takové činy.

Gregor Golland , expert CDU v zemi Severní Porýní-Vestfálsko, útok odsoudil „bezmezná neúcta některých zahraničních klanů proti německým ústavním hodnotám“.


16 komentářů :

 1. Kulturní obohacování od muslimských imigrantů pokračuje a neskončí. Poslední vystoupení Merkelové potvrdilo, že toto kulturní obohacování podporuje a zve další miliony Afrických muslimů do Evropy. Maďarsko, které otevřeně prohlásilo, že se nechce stát muslimskou zemí imigrantů, bylo Evropským parlamentem označeno, že porušuje Evropské hodnoty, které spočívají právě v prosazování volného napadání, znásilňování Evropanů od Afrických muslimů, čímž se, podle Merkelové Evropané od muslimů kulturně obohacují.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A pro trestání Maďarska za uplatnění práva na svobodu rozhodování, kdo je a kdo není Maďar, hlasovali VŠICHNI EU POSLANCI ZA ANO, TOP 09 (tam to chápu... co čekat od oficiální škodné)... Socdemáci včetně POCHEHO, nikoho také nepřekvapili... až na jednoho co se zdržel;...

   Vymazat
  2. Z ČSSD proti Maďarsku nehlasoval jediný profesor Jan Keller.
   Proti Maďarsku také nehlasovali také lidovci a komoušové.
   Komu čest, tou čest!

   Jak vidět, ani hlas ČSSD v nadcházejících volbách. Jsou to zrádci našich nejzákladnějších zájmů - vnitřní i vnější bezpečnosti naší země!!!!

   Vymazat
  3. i černoprdelník Pavel Svoboda hlasoval proti. Asi mu začalo lepit. Odpověděl mi nedávno na otázku, proč hlasuje proti našim zájmům, že prý mám špatné informace. Už mu zřejmě došlo, že si to můžeme zjistit.

   Vymazat
  4. Web výsledů hlasování EP - hlasování o Maďarsku:
   (možnost různých přehledných filtrací)

   http://www.votewatch.eu/en/term8-the-situation-in-hungary-motion-for-resolution-vote-text-as-a-whole.html#/##vote-tabs-list-1

   Vymazat
 2. Za napadení policajta byly vždy pálky ti německý chudáci se nemohou ani efektivně bránit prostě totalitní západ.

  Tady aby se nepsalo že SPD nic nedělá:

  http://svobodnenoviny.eu/spd-podporujeme-navrh-na-financni-podporu-lidi-v-prvnich-trech-dnech-nemocenske/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Policajti nejen v Německu ale na celém Západě jsou neschopní se bránit anebo se nesmějí bránit ? Jak potom mají ochraňovat ty kteří je platí ze svých daní ? Co by se asi stalo s migranty kteří by v USA takto napadli policisty ???

   Vymazat
  2. Již jsem to psal, zákony jsou tak napsány aby fungoval jen chaos a ochrana parazitů. Ten kdo nemá morální zábrany neuvěří že má někdo morální zábrany.

   Vymazat
 3. Pokud je Islám Evropskou hodnotou - pak je třeba z tohoto paktu vystoupit, zavést zákl. voj. službu alespoň na 1 rok, abychom byli připraveni se těmto islámským teroristů bránit, až je začne Německo vyzbrojovat a podporovat jako to udělali s Henleinem.
  Sýrie nám budiž varováním.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Varováním nám budiž i Amerika a Austrálie. Indiáni i Aboridžinci také vetření se Anglosasů podcenili... Mayová je typickým exemplářem. Vetřelci pocházejí vesměs z krimideportantů a uprchlíků před šibenicí... napříč barvami duhy... ale Indiáni ani Aboridžinci nechtěli být označeni za rasisty, ani za xenofoby.

   Vymazat
 4. A co si jako Němci mysleli - že importování organizovaného zločinu z arabských zemí i s rodinnými klany bude procházka růžovým sadem? To je vážně na sanatorium - a pro celý národ!

  OdpovědětVymazat
 5. Deportace a hlavně scelou rodinou. To budete koukat, jak bude Německo zase čistý. Merklová před soud!

  OdpovědětVymazat
 6. Jděte do hajzlu, zvolili jste si opět tu pikslu, tak si to vyžerte až do konce, když nemáte rozum. Idioti sluníčkoví :oD!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 7. Ať žije Putin, Orbán a Okamura. Ura ura my pajďom na vraga.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.