Reklama

sobota 22. září 2018

Litoměřický seminář "100 let od vzniku Československa" 22. 9. 2018

22. 9. 2018   Parlamentní Listy

Prof. Peter Stanek, CSc., ekonom, člen SAV 3:05:50
Lenka Procházková, spisovatelka, pedagožka a signatářka Charty 77 1:02:00
Ing. Kateřina Konečná, europoslankyně  0:27:00
MUDr. Ivan David, CSc., psychiatr, kandidát do Senátu  1:17:30
PhDr. Ĺuboš Blaha, PhD., politolog, člen Parlamentu SR 0:37:10
Prof. Oskar Krejčí, CSc., politolog a historik 2:46:00
Ing. Martin Koller, vojenský analytik 1:55:00
PhDr. Josef Skála, CSc., politolog a historik 1:35:20
Ing. Ivan Kratochvíl, Vojáci za mír z.s., předseda,   2:32:30
Doc. Mgr. Petr Žantovský, PhD. (ze záznamu: 4:02:00)
Diskuse 4:57:30

https://www.youtube.com/watch?time_continue=4653&v=5Xoiw3xno9E

16 komentářů :

 1. Poslouchal jsem pozorne, od zacatku az do konce !
  Prohlasuji za politickou hvezdu pana Kollera, ktery vystihl vse co nasi dobu tizi . To stejne uznani patri dr. Davidovi
  , ktery me nekolikrat rozesmal, ale vystihl vse bezvadne. Panove Evropa vas potrebuje ! Mimo to vas informuji, ze president Trump je vas spojenec cis. 1 ! Mysli a mluvi jako vy !

  OdpovědětSmazat
 2. Pplk. Kratochvil je vojak, tak at zacne organizovat domobranu a prof. Stanek sice tvrdi, ze kazdy clovek je unikatni, ale on sam - svoji rethorikou a zjevem je prevteleni Cicera ! Nejlepsi recnik, ale obsahem ho pretrumfl pan Koller, ktery je injzenyrem - tak urcite zacne stavet plot !
  Panove dekuji vam za pobaveni a inspiraci k premysleni !

  OdpovědětSmazat
 3. Pane Koller, neni treba brat vazne UN (OSN) !
  Jsou to loutky Globalistu a nas oblibeny president Trump je kritizoval nekolikrat.
  Zatim NENI nic ztraceno ! Uvidime jak dopadnou volby do Kongessu / Senatu v listopadu !

  OdpovědětSmazat
 4. 1:32 & 1:41 & 1:45 - napsal nick honolulu stoupenec presidenta Trumpa !

  Vas nejvetsi nepritel v Cesku je cenzor ! Potrebuje byt znicen rychle a dukladne , tak jako Kurovec o kterem mluvil pan Skala.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Se setkáním našich oponentů současného politického směřování, jsou oponenti "spokojeni?", účast byla hojná, průměrný věk 62,5 let, snědlo se dvanáctset chlebíčků, zbylé si nechali zúčastnění, titulovaní odborníci zabalit zřejmě domů na pak. Kolik se vypilo tekutin jsem se z výstupu semináře nedozvěděl, škoda snad se tato důležitá položka, ještě zohlední.

   Litoměřický seminář "100 let od vzniku Československa" 22. 9. 2018, oslovil i Nicka Honolulu z JAR, nyní údajně pobývajícího na Floridě s vyjádřením pana Ing. Martina Kollera a MUDr. Ivana Davida, CSc., psychiatra byl velmi spokojený, doktor jej svou trefnou replikou několikrát i rozesmál. Ing. Martina Kollera přirovnal k Donaldu Trumpovi, rozenému Tribunu lidu a vrozenému vojevůdci.

   Zúčastněné pochválil, neopomněl nevzpomenout na PhDr. Josefa Skálu, CSc. a jeho kůrovce, který mu leží dlouhodobě v žaludku, těžko se tento nezmar tráví. Také ho potěšil Mgr. Václav Dvořák a děkuje mu, že se ničeho nezúčastnil a nic tak nenarušil.

   Naopak jinak mluvný člen rady ČTK Doc. Mgr. Petr Žantovský, PhD., ale i paní Lenka Procházková jej svým proslovem neobohatili, nezmiňuje se o nich, což bych očekával, zejména u těchto jmen? Historikem Prof. Oskarem Krejčím,CSc., byl zaskočen a to jeho malou velikostí za tribunou nebyl téměř vidět!

   Já se omlouvám, že jsem se nedostavil, jelikož věnovat Diskusi 4:57:30 času, je pro mne ztráta času, na chlebíčky chuť nemám, dám si raději sojové boby, musel by pro mne organizátor dojet a odjet mě. Mám údajně zbytnělou prostatu, tudíž bych byl většinu drahoceného času na WC, beru diuretikum a mám hodně pít, nic závidění hodného.

   Proto jsem si řekl: "Vem to čert" a vykopal jsem na zahrádce vodovodní jímku s bočními výstupy na přítok a odtok pitné vody, velikost 2,0 x 1,5x 1,2 metru. Je mi jasné, že tato činnost se nedá porovnávat produktivitou se Semináři, ale já mám dnes takový příjemný pocit z užitečné práce.

   A co Vy tribuni, jaký máte pocit, dle výše příspěvků u tohoto Vašeho odkazu. Já osobně to nazývám zmar nadzmar i když máte vytahané panty, odezva pro příjemný pocit není na místě, bohužel.

   Zdraví Ramón

   Smazat
 5. Pane když je Tramp spojenec a číslo 1. tak ať pošle bombu na Brusel, nebo sebere své vojáky ,špehy a úspěšný americky lid a odejde z Čech ,Evropy a světa a zabetonuje se ve své Americe ! Ať si jde stavět plot na hranice Mexika , nějak to tam pokulhává A kdo bych chtěl mít hegemonní světový vliv . Bože vrásněním do pekel !!!

  OdpovědětSmazat
 6. Martin Koller: Přání otcem myšlenky, nepamatuji si autora...

  Thilo Sarrazin: Přání otcem myšlenky, česky Kosmas 400 kč

  OdpovědětSmazat
 7. President neni diktator, ktery si muze delat co chce !
  Je brzden kongressem a sabotovan byrokracii, kterou nazval Washingtonska bazina.
  Stavba plotu roste i kdyz je sabotovana !

  Politiku Berlina / Bruselu odsoudil NEKOLIKRAT !
  Vase neznalost vnitrnich problemu Ameriky je zapricinena vasi destruktivni cenzurou.

  Je to Amerika , kde probiha nejvetsi boj, proti tem, kteri vam skodi.
  honolulu

  OdpovědětSmazat
 8. Vase beseda v Litomericich se mi velmi libila !
  Panove Koller, Stanek a David, byli vinikajici a pro blaho civilizace NIKDY, NIKDY nepolevujte ve svem usili. Jste potrebni a definitivne patrite na pozice vlivu pro vase analyticke schopnosti !

  OdpovědětSmazat
 9. 15:28 Pozdraveni Ramone ze slune jihozapadni Floridy !

  Je dobre , ze Cesi maji zajem o politicke usporadani sveta.
  Myslenka je duleziteji nez chlebicky a proto se nesmi na nejake malickosti hledet.

  OdpovědětSmazat
 10. POUZE PRO RAMONA !
  (Nezanedbej problem s prostatou, nebo ti odejdou ledviny a bez ledvin dopadnes, jako Andrea Jurgens.
  Oprace je v dnesni moderni dobe bezbolestna a trva 2 hod.,
  a dela se pri tvem vedomi, aniz by jsi to citil.)
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Floriďane díky za radu, dělám si obden samovyšetření než to svěřit do prstu doktorovi. Vzdycky se přitom zasměji, ty se takto směješ u lékaře? (Dělám si legraci!).

   Andrea Jurgensová byla žena (zpěvačka) ano, selhali ji ledviny a zemřela v 50 letech, brzy ale ztěží z prostatických důvodů, příčinu selháni neznám?

   Po odstraněni prostaty, si údajně chlap, již nevrzne já zatím manželku hobluji. Tak zatím zdar, brzy je další seminář SPD "Budoucnost České republiky: hrozby a naděje". Počkám si na tvůj originální rozbor, volil jsem SPD.

   Ramón

   Smazat
 11. 16:02 - zde mas adrressu, kde ti vrati zdravi
  za dve hodiny !
  Health Park Medical Center
  S Healthpark Dr.,
  Forth Myers, FL. 33908
  (Vsechno plati pojistovna u nas, kdyz ji mas.
  Jak je to v Cesku nevim.)

  A vy destruktivni cenzori to nemazejte ! Zitra to budete potrebovat vy !

  OdpovědětSmazat
 12. Odpovědi
  1. Díky u nás se většinou lékaři se vším zabývají, až když je pozdě, vše je u nás od páteře nebo cigaret (nekouřím), pracují zde, již skoro většinově Ukrajinci.

   Stát a Kraj to nemá pod kontrolou, krom Prahy, Brna, Olomouce, Ostravy atd., elitní, fakultní nemocnice zdarma, patřící přímo pod MZ-ČR.

   Jsi dobrý a člověk s šírokým obzorem duše, díky!

   Zdraví Ramón

   Smazat
 13. Z 15 příspěvků do diskuze je 10 od Světa znalého diskutéra. Jeho morální povinností je proto přispět na vydávání Nové republiky. Tady je bankovní spojení: 2300736297/2010. Doufám, že ten chytrák něco ze svých úspor pustí na dobrou věc.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.