Reklama

neděle 23. září 2018

Macron v Salzburku – konečně dobrý návrh francouzského politika


Michal Brand
23. 9. 2018
Prezident Francie, kolabujícího evropského státu (failed state) a bývalé výspy evropské civilizace a kultury, prohlásil v Salzburku, že je nutné potrestat ty země, které nechtějí přijímat islámské okupanty, ehm, pardon, africké a arabské krimigranty, ehm, pardon, tak snad napotřetí – nebohé uprchlíky, všechno jen samí sirotci a bezbranné ženy, jeden sirotek vedle druhého a jedna žena vedle druhé pak jen inženýr, lékař či doktor věd, všichni samozřejmě pokorní, tišší, vděční a už se nemohou dočkat, až budou dřít do úmoru, aby Evropanům vydělali na důchody.

Někteří z nich dokonce umí trochu číst – sice ne latinku, ale ve Francii bude stejně arabština brzy jediný oficiální a jediný povolený jazyk, tak co? Francouzština je krásný, ale mrtvý jazyk. Jako latina. Jen už místo pro vědecký jazyk je obsazeno latinou a francouzštinu tak zřejmě čeká spíše osud podobný jazykům některých severoamerických indiánů. Časem francouzština zmizí, jen písemné památky po ní zůstanou – ale samozřejmě jen mimo Francii, protože ve Francii všechny kacířské knihy nevěřících francouzských psů velice brzy ti hodní, tolerantní a mírumilovní muslimové spálí ihned po otevřeném převzetí moci.

Sladký Emanuel Macron se zřejmě poradil s francouzskou „první bábou“ (multikulti varianta jinak obvyklé „první dámy“). A když mu tak francouzská první bába večer četla pohádky na dobrou noc, protože co by s ní asi tak jiného mohl dělat, tak mu poradila, ať neposlušné země nechá vyloučit ze Schengenu. No tomu říkám trest! Musíme hlasovat pro!

Konkrétně to totiž znamená, že krimigranti, kteří zaplavili vítačské země západní Evropy jako krysy skladiště obilí, tak tito krimigranti ........ chvíle napětí ......... budou muset mít platné, mezinárodně uznávané doklady a možná i VÍZUM pro vstup do ČR. Řádný mezinárodní pas. Na pravé jméno. S pravými údaji o místu narození a o datu narození. A ještě k tomu všemu možná POŽÁDAT O VÍZUM. A .....DOSTAT VÍZUM, na které není automatický nárok! A rozhodně žádné právo pobytu pro krimigranty a islámské okupanty a teroristy v ČR. Samostatná imigrační politika pro naši republiku podle nás a bez možnosti zásahu nebo nátlaku západoevropských, bruselských zločinných mocenských „elit“.  

Tím vším nám Macron „vyhrožuje“. To je jako vyhrožovat v roce 1943 Židovi, že bude vyhozen z Auschwitz a bude za trest poslán prvním parníkem do USA. I s celou rodinou! Tak! A máte to, Khon! To máte za to!

 Krimigranti a islámští teroristé zůstanou všichni pěkně ve Francii, v Německu, v Itálii, ve Španělsku, v Řecku, ve Švédsku - a nás géniové z EU potrestají tím, že k nám ani jednoho teroristu nepustí. 
To je jak napsal vítač Svěrák – „nedám si dnes po obědě doutník, neplačte, samy jste si to zavinily“.
A nebo možná jako známý film Ještě větší blbec, než jsme doufali

18 komentářů :

 1. Velikého Macrona by měli zkontrolovat jaké má IQ.

  Jednou ho budou soudit za vlastizradu. Co bude pak čekat některé politiky v ČR?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi

  1. Tento žabožrut asi zabudol, ze krajiny vychodneho bloku maju svoju vladu,parlament, nebude nejaky Macron rozhodovat co maju robit.
   Je to ale taky paradox, ze v munulosti malo Francuzko,Nemecko, a ine staty, kolonie po Afrike,odkial dovazali otrokov do svojich krajin, aby na nich robili.
   Po pade komunizmu si urobili kolonie z krajin byvaleho Vychodneho bloku,
   a otrokov dovazat nemusia. Otroci chodia priamo k nim za pracou.
   Ale kolonialne navyky, trebars žabožrutom ostali.

   Smazat
  2. CUKROUS SE chce za kazdou cenu zavdecit a horlive se snazit znicit co se da...To je u takovych normalni...
   Zrejme brity, francouze, Germany a spanely uz nebavi svet / a jak je videt uz delsi dobu/,a chteji pod kytky..
   U nas hyeny podle jeci a to znamena ze pan Prezident je na spravne ceste..

   Smazat
  3. Keď je to také dobré a výnimočne nech si ich zoberie čo najviac Francúzi si ho ocenia ako "výnimočného" v úrade prezidenta doživotne a ostatným ktorý budú tieto skvelé návrhy ignorovať zostanú iba "oči pre plač"."Skvelý" plán vo Francúzku už beží...počkáme si na výsledky..

   Smazat
 2. Jesus Maria - to je skvělý!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zasranej Štefánik-Masaryk-JanHus, to je skvělý!!

   Smazat
 3. No tak už nás z celé té Eu_tanázie konečně vylučte!

  OdpovědětSmazat
 4. Macron je valecny zlocinec!

  OdpovědětSmazat
 5. Imigranty nebrat ! Podívejte se na Německo a Francii . Nové muslimské země .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je taky rozdil vzit 100 tisic francouzu /ktery utecou z Francie/,nez 100 tisic, ze Somalie , kteri chteji vrazdit , masakrovat a znasilnovat a loupit za kazdou cenu a je jim celkem jedno kde a koho. Ale pod vedenim Merkel a EU jsou celkem v bezpeci.
   Kdyz je zavrou populace EU je budou opatrovat a starat se o ne ,po dobu nez je pusti aby mohli zacit znovu...
   Za zadnou cenu nesmi byt vraceni do Afriky, tam je banditu a vrahu UZ preplneno...
   A nemaji tam Merkel...A kdo by je tam zivil ?

   Smazat
 6. Kua, hystoria sa opakuje. Znova nam ide niekto kazat,co mame robit.
  V minulosti na prikazovalo POLITBYRO z Moskvy,
  teraz nam bude prikazovat POLITBYRO z Bruselu,cez nejakeho Macrona,ktory si nedokaze urobit ani poriadok s migrantmi vo svojej krajine.
  Pristavne mesto Calais je toho prikladom.
  Takze mame tu Politbyro na sposob ZSSR,
  vedla, v Polsku, mame noveho Bilaka.
  Bilak pozval vojska do CSSR,
  polsky prezident pozyva armadu USA do svojej krajiny.
  To sme dopadli v tej demokracii.

  OdpovědětSmazat
 7. Tenhle člověk je naprosto odporný jeho popularita pěkně klesá a příště už tam sedět nebude.

  OdpovědětSmazat
 8. Macronovi sa nedivte, je to obeť pedofílie (zneužila ho vlastná učiteľka) a nechalo to na ňom následky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. zase typickej sadomasochismus tech merkel, may, makaronu , kteri se skryvaji za stovakam tezkoodencu a na ulici by se neodvazili...
   odsud pak vyhrozuji...Dela se z nich spatne..

   Smazat
 9. Dementním a jalovým Macronem není nutno se zabývat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. NE tentokrát s Macronem souhlasím a těším na to až nás vyloučí ze Schengenu, když toho nejsme schopni sami ( nebo aspoň vypsat referendum).

   Smazat
 10. Francie je v prdeli.Zaplavená migranty,chudnoucí a ztrácející vliv ve světě.Jazykem nikdo další nemluví a tak se pomalu rozplyne v moří angličtiny.Takže pan Macron se snaží ale marně.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.