Reklama

neděle 9. září 2018

Média už zase lžou, jako když Rudé Právo tisklo aneb Čteme mezi řádky

Michal Brand
9. 9. 2018
Tolerantní islám v tolerantní islámské zemi
Zajímavá zpráva přišla z Indonésie. Ano, té země, kde vládne umírněný, tolerantní islám a která byla zářným vzorem multikulti soužití pro zastánce masové migrace do Evropy.
Podle této zprávy vyšel v této zemi zákon, podle kterého ženy nebudou obslouženy v restauracích po 21. hodině, pokud nebudou mít mužský doprovod. Já myslím, že je to zářný příklad, jak nesmírně tolerantní Islám je a jak dbá na respektování práv žen. Vždyť je to o hodně lepší, než kdyby byla taková žena rovnou ukamenována a upálena. Pokrok! Tolerance, respekt k ženám! To chce nejméně Nobelovu cenu míru.


Ale co. Vždyť od multikulti extrémistů jsme se už dokonce dozvěděli, že povinné zahalování muslimských žen (trestané jinak dle islámu znásilněním a následným – případně předcházejícím – ukamenováním a/nebo upálením zaživa) je důkazem svobody a hrdosti muslimských žen. Podle tohoto vzorce „uvažování“ multikulti extrémistických fanatiků vlastně byly žluté hvězdy na kabátě Židů v nacistickém Německu důkazem hrdosti Židů a vyjádřením jejich osobní svobody nosit na oblečení hezké obrázky.

Německá kafkárna

Němečtí extrémisté z krajní protiněmecké rasistické levice požadují důkazy, že jejich falešná obvinění o „pogromech na migranty“ jsou doopravdy falešná. Šéf německé rozvědky uvedl, že prohlášení o pogromech jsou lži. K údajným pogromům, o kterých hovořila i samotná Makrela, mělo docházet po vraždě polo-Kubánce v Chemnitz spáchané třemi nelegálními migranty, zřejmě navíc pobývajícími v Německu v rozporu s rozhodnutím o zamítnutí azylu. Rasistická protiněmecká levice zveřejnila zmatená videa, kde podle jejich tvrzení dochází k masovým útokům na nebohé tolerantní, pokorné, vděčné a tiché univerzitní profesory a doktory věd z Afriky a Blízkého Východu, kteří se přišli obětovat pro Němce a pro jejich životní úroveň.

Tak schválně. Makrela prý, údajně znásilnila a zavraždila několik desítek německých občanů. Pokud bude zlovolně tvrdit, že se to nestalo, ať předloží důkazy, že to nikdy neudělala.

Ale já vím, že to nejde, Proto je již od dob antického Říma v civilizovaných zemích, kde vládne právo a rozum, platí základní princip – důkazní břemeno leží na žalující straně. Protože nevinu nelze dokázat. (Kromě panenství. A i to prý lze dobrým plastickým chirurgem zpětně odfixlovat.) Proto se vždy musí dokazovat vina. Ale to platí jen v civilizovaných zemích, kde vládne právo a zdravý rozum. Tam, kde vládne fanatická pouliční a univerzitní lůza multikulturalistů, neomarxistů, genderistů, antifa-istů a jiných rasistických, genocidních ideologií a hnutí, tam musí řádní občané naopak prokazovat svoji nevinu. Kladivo na čarodějnice (velice doporučuji i film – perfektní obraz komunistických monstrprocesů i dnešních multikulti monstrprocesů, včetně např. monstrprocesů a štvanic MeToo). Kladivo na čarodějnice aneb Kladivo na řádné občany. Každý, kdo se ozve proti vyhlazení vlastního národa nelegálními migranty z nejzaostalejších a nejbarbarštějších zemí světa, ten bude (vlastně již je) preventivně obviněn z rasismu a xenofobie (novodobého „zločinu“ čarodějnictví). Pokud se poté nepřizná, je to důkaz jeho zatvrzelosti a bude po právu odsouzen. Pokud se přizná, je to důkaz správnosti obvinění – chvíle napětí – a, ano, milé děti, bude po právu odsouzen.

Franz Kafka to v knize Proces nepopsal lépe. Dnešní multikulti totalita je jak vystřižená z Kafky. Obří socha Kafky u Quadria je vlastně multikulturním Stalinovým pomníkem, jen si to nějak neuvědomujeme. Mimochodem, tak jak je pro mne David Černý lidsky a morálně zcela odporná existence na úrovni naprosté žumpy mnichovských pivnic let třicátých (viz. např. zde), tak tato socha je pro mne velice zajímavá a je pro mne světlou výjimkou na scéně moderního „umění“, které je jinak zaplněno zvratky vydávanými za vysoce intelektuálský „kumšt“.

Švédsko je plné zaprděných českých buranů, kteří jsou poznamenáni léty komunizmu
Hlavním tématem probíhajících voleb ve Švédsku je prý migrace. Zvláštní. Tři roky jsme četli články výhradně o tom, jak migrace je téma jen u primitivních, zaostalých, zaprděných českých buranů a křupanů. Tři roky čteme výhradně o tom, že všude ve vyspělém světě jsou občané tak inteligentní, že ví, jak skvělá je masová migrace nelegálních, nevzdělaných a agresívních pasáků koz, kteří přišli klást svoje požadavky a ultimáta. Tři roky posloucháme, že vyspělí občané západních zemí prý jsou tak inteligentní, že jásají nad miliony nelegálních migrantů, kteří přichází vysávat ekonomiku svými požadavky na velké domy zadarmo, na značkové oblečení zadarmo, na výběr z jídel na úrovni minimálně pětihvězdičkové restaurace, samozřejmě zadarmo, na i-phony poslední řady zadarmo a to s neomezeným tarifem – pro ně samozřejmě zadarmo. Tři roky čteme, jak vyspělí, inteligentní a předvídaví občané západních států ví, jak pro ně bude přínosný příchod milionů nelegálních obohacovačů, kteří jsou do nejhlubšího morku kostí přesvědčeni o právu, ba přímo povinnosti, jakéhokoli muslima znásilnit jakoukoli nezahalenou, zejména pak bílou dívku, ženu, stařenu, chlapce, dítě. Když se jedná o znásilnění nějakého podčlověka z nějakého evropského národa, navíc nemuslimku-nemuslima, pak tím spíše.

Inteligentním, vzdělaným a neburanským Švédům trvalo několik let, a minimálně celé tři roky akcelerujících narůstajících problémů, než jim došlo to, co primitivní hloupí a nevzdělaní Češi prohlédli ihned na samém počátku. Pozitivní dopad desítek let komunizmu na ostražitost, samostatnost uvažování, rozvoj kritického myšlení u všech obyvatel Čech se jasně ukázal. Vlastně mají multikulti extrémisté pravdu – desítky let komunizmu mohou za to, že postkomunistické národy byly imunní vůči propagandě a vůči lhaní politiků. A postkomunistické národy tak nepodlehly islamizační multikulti propagandě. Občané západních zemí naproti tomu vylezli z inkubátoru a první bacil, který šel okolo, je skolil. A jejich země zničil na desítky let a několik generací dopředu. Občanské válce se zřejmě již nevyhnou. Její výsledek je nejasný, ale budu držet pěsti původním obyvatelům.

V Británii opět nůž zaútočil proti několika lidem

Tak by přeci správně měl znět titulek. V posledních několika letech se nám ve všech dostatečně multikulturních zemích objevují auta, dodávky, náklaďáky, které najíždějí do lidí. Jinak je samozřejmé, že to nemá s ničím nic společného a s Islámem už vůbec ne, jak je již ustálené rčení ve všech internetových (a zatím ještě alespoň trochu svobodných) diskusích.

Nyní se čím dál více množí útoky nožem. Jedná se zpravidla o „mladíky“. Rodina je otřesena a nechápe to. Mladíci s ničím nemají nic společného, skoro vždy „zdravili sousedy“, auta zapalovali jen občas, pak se nějak záhadně „zradikalizovali ve vězení“, kde se ocitli ještě záhadněji, zřejmě kvůli „rasismu většinové společnosti“. Nebo je urazila neúcta k Islámu, známému náboženství míru, lásky a tolerance (a kdo popírá mírumilovnost Islámu, tomu muslimové uříznou hlavu a basta fidli). Jako toho mladíka v Holandsku, který nožem napadl dva náhodné kolemjdoucí, protože ho urážela neúcta Evropanů k Islámu.

V případě zpráv z České republiky nebo ze Slovenska, zejména východního Slovenska, pak když jde o „mladíky“, tak jde o zcela jiné mladíky, kteří opravdu nemají nic společného s islámem nebo muslimy. Snad kromě parazitického způsobu života na úkor většinové „rasistické“ evropské populace, která je tak rasistická, že jim platí celoživotní kapesné a ještě po nich uklízí b....l.

Do Evropy může chtít dalších 22 milionů (nelegálních) migrantů

Říká to eurokomisař. Nebo taky, řekněme si to upřímně, do Evropy může chtít tak asi dvě miliardy nelegálních migrantů. Protože koho by ze zaostalých, chudých zemí nelákalo odjet někam, kde hloupí bílí Evropané pracují a platí daně, ze kterých se kupují domy, auta, oblečení, nábytek, jídlo, telefony a dokonce i vyplácí kapesné na výlety po Evropě komukoli, kdo přivandruje z Afriky nebo z Asie? To je přeci nabídka, která se neodmítá. Navíc si jako „uprchlík“ (čti: nelegální migrant, zřejmě s kriminální minulostí neboť bez dokladů, zcela jistě s kriminální nebo teroristickou budoucností) můžete znásilnit nějaké to dítě, dívku nebo ženu, když to na vás přijde. A když při znásilnění bude oběť křičet „nein, nein!“, může si za své znásilnění sama, protože vy neumíte německy jako nelegální migrant se vzděláním spočívajícím ve dvou letech čtení koránu, abychom byli přesní – dva roky jste poslouchali předčítání koránu. Oběť se má naučit arabsky. Krucinál. Evropané se musí trochu integrovat. Už nadržená Veruna Ž. to řekla jasně – Evropané se musí nelegálním migrantům, zaostalým, primitivním, násilnickým, netolerantním individuím přizpůsobit a jít jim na půl cesty. No, na půl cesty v násilnosti (jako odpovědi na násilí a nelegální jednání krimigrantů), v netolerantnosti (vůči intoleranci nelegálních migrantů, zejména příslušníků známého „tolerantního“ náboženství „vy víte kdo“, jak by se řeklo v Harry Poterovi) bychom krimigrantům jít mohli. Ještě lepší by bylo, kdyby ozbrojené policejní a armádní sloky šly napůl cesty v ústrety invazním jednotkám islámských okupantů. Protože, řekněme si to narovinu, to není migrace. To je invaze. Invaze s cílem okupovat a ovládnout dobytá území v Evropě. Invaze s cílem zotročit a vyhladit původní obyvatelstvo.

Jako ten rakouský kluk, kterého znásilnil hodný, tichý, tolerantní a vděčný uprchlík z Iráku, který statečně doma zanechal ženu a dítě, a sex mu chyběl tak, že ve sprše veřejného bazénu znásilnil jedenáctiletého kluka. Ten se sice bránil a křičel „nein, nein“, ale rakouský šaría soudce došel k názoru, že němčině nebohý irácký inženýr a doktor věd nemohl rozumět, takže vlastně ani nemohl vědět, že toho kluka znásilňuje. Klika, že rakouský šaría soudce neodsoudil rodinu toho kluka k úhradě odškodného nebohému dyškrymynovanému uprchlíkovi.

Kdo odmítá nechat vyvraždit vlastní národ, tomu multikulti extrémisté obstaví účty

V Itálii prý „populistické“ Lize Severu (čti: ne-extrémistické politické straně, respektující názor vlastních občanů a zdravý rozum) obstaví účty až do výše 49 milionů Euro. Důvod? Kdo chce psa bít, ...

Prý kvůli zpronevěře minulého vedení. Skutečný důvod? Odpor Ligy Severu proti kriminální činnosti tzv. „neziskových organizací“ a jiných kriminálních, zločineckých organizací zaměřených na dovoz teroristů, vrahů a nelegálních migrantů do Evropy.

Sarkozy vzal V HOTOVOSTI od Kaddáfího desítky milionů Euro na kampaň. Rathovo víno v krabici na desátou. Tím se Sarkozy dopustil obzvlášť závažných zločinů (praní špinavých peněz, trestné činy proti zákonu proti praní špinavých peněz a výnosů z terorismu atd), a to vše ještě navíc jako organizovaná skupina, tedy s vyšší trestní sazbou, neděje se už skoro deset let nic. Čas od času se o tom napíše, aby to vypadalo, že tisk je svobodný a neúprosně prosazuje právo a morálku. Ale – zabavil někdo všechny účty UMP nebo nástupnickým Republikánům ve Francii? Ne? Jakto?

USA a NATO se snaží dojednat mír s Talibanem

Aneb – v Afghánistánu je to 17 let nepřetržitých úspěchů. Po 17 letech od „vítězství nad Afghánistánem“ je NATO v situaci, která se velice rychle přibližuje situaci posledního vrtulníku ze střechy velvyslanectví USA v Saigonu. Současná vláda už ovládá, jakž takž, už v podstatě jen některé části hlavního města, Kábulu. Dokonce ani vládní a diplomatická čtvrť už není bezpečná. Pravidelně dochází k pumovým útokům v blízkosti západních velvyslanectví a proti hotelům, ve kterých přebývají výhradně západní experti a politici. Tato válka byla ale prohraná již ve chvíli útoku. Nemůžete vést válku proti jakémukoli národu. I když ji kvůli PR přejmenujete na „válku proti terorismu“ nebo „válku proti Alkajdě“ nebo „válku proti talibanskému režimu“. Ani tak tu válku nevyhrajete. Můžete zkusit vyvraždit všechny příslušníky toho národa a jadernými zbraněmi celou zemi přeměnit na skleněnou tabuli. Ale ani tak nevyhrajete, i to bude vítězství Pyrrhovo.

Čím dříve se NATO stáhne z Afghánistánu, tím lépe. Tím lépe pro Afghánistán a jeho národy, tím lépe pro země NATO a jejich národy.

Skripal a blbství vládnoucích režimů v západní Evropě a v USA

Podle nejnovějšího blábolení britského režimu spáchali atentát na Skripala a jeho neteř dva Rusové, s falešnými pasy lišícími se kvůli nenápadnosti jen jednou číslicí, kteří cestovali na falešné pasy několik let po Evropě, aby na sebe jóóóó upozornili, jména obou Rusů nejsou známa, ale britskému režimu je známo, kdo byli jejich prarodiče (samozřejmě šlo o agenty Stalinovy tajné policie). Britský režim také ví, že oba Rusové do Británi přilletěli, zajeli si na obhlídku do Salisbury, zpět do Londýna, zpět do Salisbury otrávit Skripala a pak hned zpět do Londýna a hned pak zpět do Moskvy. Cestou po Salisbury, kde se procházeli a nakupovali suvenýry (ze samého spěchu z místa činu do bezpečí centrály KGB v Moskvě) a během této své procházky zcela nenápadně odhodili flakon Nina Ricci do popelnice v 7 mil vzdáleném Amsbury. V atletice byli Rusové vždy dobří – ale odhodit flakon Nina Ricci 7 mil daleko, no kruci, to nemohl být nikdo jiný než ruští tajní agenti konající na přímý rozkaz Putina. V popelnici v Amsbury pak flakon Nina Ricci vydržel na povrchu odpadků až do chvíle, kdy flakon i s Novičokem našli dva britští houmlesáci. Konkrétně o tři a půl měsíce později.

Ponaučení? V Británii se odpadky vyváží maximálně jednou za čtyři měsíce. A to si představte, jaké to teprve bude peklo, až Británie nebude mít 27 000 předpisů a nařízení Evropské Unie!

Britský režim Theresy Mayové tedy má další „nezvratné důkazy“ v kauze Skripal. Každý, kdo má IQ vyšší než dnešní datum, má další nezvratné důkazy naprosté demence, prolhanosti a amorálnosti politických a mocenských struktur Západu.

Víc už k této naprosto neuvěřitelně trapné kauze v tomto komentáři psát nebudu.

104 komentářů :

 1. Když se lže,tak musíte lhát pořád i kdyby řekly pravdu,stejně jim nikdo nebude věřit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. JEŠTĚ ANI NEOSCHL INKOUST NA TOMTO ČLÁNKU A NĚMECKO

   hlási dalšiho nebožtika,který umřel PRÝ v diskusi s dvěma Afgánci,na infarkt, protože měl už předtim slabé srdce!
   Prolhané reportéry odháněji V NĚMECKU DEMONSTRANTI PRYČ za křiku,že lžou.
   No podržte se vysvětleni ,jak ten člověk umřel,měl 22 let, to je neuvěřitelné!
   Prý umřel na slabost srdce a jeho zraněni!!! s tim nesouvisi!!

   BUDOU BRZY TAKOVÉ ZDŮVODNĚNI KRALOVAT I U NÁS,KDYŽ SI ZVOLIME VLÁDU a strany,KTERÉ SE JASNĚ NEDISTANCUJI OD NEOMARXISMU diktatury falešných humanistů?

   Kdo se postavi do cesty našemu dnes už jasně zmanipulovanému a lživému tisku,který nám už dokázal,že bude proti demokracii a bude dále propagovat zničeni té demokracie a vládu menšiny korporaci boháčů oligarchů,tedy vládu nizkých platů a shrbených hřbetů nad námi většinovými občany a vysmivat se navic ,že volime spojeni velkých majitelů peněz a politiky což je směr ,který se v historii vždy nazýval slovem FAŠISMUS!!

   Vymazat
  2. Naše novinky.cz píši,že ten Němec umřel na krváceni do mozku a odvolávaji se na časopis Die Welt.
   Jak se zdá maji Němci srdce v hlavě!

   Vymazat
  3. 17:10 Jo,šef rozvêdky BND uvedl,źe prohlašeni
   o pogromech jsou lži!Normalnê myslici uvêŕi zastupci obranneho zpravodajstvi a ti druzį tak zvani slušni občané se nechaji ohlupovat,napŕ u nas Tomiem a nebo Sputnikem,Aeronetem atd.Dik takovym"dárečkum"pak têžko pŕesvêdčit pŕesvêdčené,co pravda a co leź.

   Vymazat
  4. Je evidentní, a nejen v tomto aspektu, že justice je nezávislá. Je to jen jedna z hlav tříhlavé obludy mocenského Triumvirátu.

   Vymazat
  5. 22:38 Vy jste tak blbý, že ani nechápete, co ten šéf rozvědky řekl. Hodím perlu svini a vysvětlím vám to: šéf obranného zpravodajství SRN potvrdil, že oficiální média lžou a pravdu mají Tomio, Sputnik a Aeronet.

   Vymazat
  6. Vono se rika ,ze inkvizice na carodejnica byla spatna..We manage /my to zaridime , nikoliv ja , prej my vsichni , jo a ted zadny z nas nema, nesmi pod trestem vezeni proti terorismu neco pravdy rict, napsat/ rekla Mengele a potom jsme pochopili ,ze jde o zarizovani masakru vseho druhu a nasili , prave na nas!!
   A inkvizice prej byla spatna...Chce to vopravit dejiny vo tech Carodejnickych ,zlocinnych feministkach

   Vymazat
  7. Blbeček trolíček 17:10 keď nechápeš napísaný text, tak si ho daj vysvetliť svojmu nadriadenému slniečku, ten má možno o jeden závit viac.

   Vymazat
  8. Oprava: Blbeček trolíček 22:38

   Vymazat
  9. Janka ono je to fuk, tu su sami troličkovia
   Trolíček 13:57

   Vymazat
 2. VŠIMNĚTE SI VŠICHNI,ŽE MATKA VŠECH PROBLÉMŮ NĚMECKA

  které začaly kancléřským vitánim tsunami nelegálnich emigrantů už musela začít s natiránim svých německých voličů na hnědo?
  Budou to dělat brzy i naši neomarxističtí politici s jejich diktaturou kakárny falešných humanistů,kteři voličům kradou hlasy pomoci svého lživého a zmanipulovaného tisku,aby to dopracovalitak daleko,že domorodci pochopí,že takové zmanipulované volby nemusi vůbec platit,nebot vnitro ČSSD prý brzy proto pro jistotu MUSI zajistit po svém zvoleni 100% cenZURU,aby měla politická třida Šmejdů pro dalši manipulováni ovčanů klid pro svůj kapitalismus BEZ přivlastků,formy kapitalismu vycházejici jak všichni už pomalu chápou z GANGSTERISMU!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Německého ministra rozvědné obrany brzy vyhodi z úřadu,protože řekl pravdu,že tzv pogrom se nikdy neuskutečnil a byl zorganizován prý tiskem,aby se odvrátila pozornost od vražděni ubohých Němců a znásilnováni a zabijeni čtrnáctiletých děvčátek německého lidu a to nesmi nikdy skončit, stejně jako dalši přijimáni nikým neprověřovaných zločinců,kteři proto odhodi své doklady,aby je nikdy nemohli deportovat nejlépe do jejich ALLÁHA.
   Chceme stejné poměry i u nás?
   Volte proto ANO BUDE HŮŘ spolu s ČSSD a ne že ne ANO!

   Vymazat
  2. Slyšeli jste o tom,že prý komisařka Jourová dostala od šéfa přikaz,aby podporovala tzv.menšiny z posice EU a navrhla prý vydáni přislušné směrnice EU v rámci připravy vlád vmanipulovaných do funkce prolhaným tiskem s cilem likvidace demokracie nebot menšina má brzy vládnout zejména v ČR nad většinou a proto se budou muset muset podporovat Soros s kterým se dala vyfotit a dovážet s jeho pomoci teroristy,aby strachem vládu teroru zajištovali i čestí neomarxisté typu ANO a to za každou cenu!

   Vymazat
 3. To je velice dobře řečeno. Jen: mně nevadí, když k nám přijde pasák koz, když bude pracovitý, neagresívní a zařadí se mezi české pasáky koz, bude se učit česky, ale klidně se může modlit ke svému Bohu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. DRAHÝ PŘITELI PASAKŮ KOZ.UČTE SE OKAMŽITĚ KORÁN

   Copak nevidite,že v článku se píše,že ISLÁM je mirové náboženstvi a kdo tomu věřit nebude toho má za úkol jeho bible Korán ZABÍT?
   Přečtěte si na př súru 4-89 a taky si ji zapište na sklo mýdlem v koupelně,aby jste každé ráno věděl kdo vás může zezadu brzy venku zabit!

   Vymazat
  2. 18:18 To je asi tak stejně pravděpodobné, jako že naši snědí spoluobčané budou pracovat alespoň jako pasáci koz. Jako pasáci možná mají praxi, ale zvířata nikdy pást nebudou. Proč by pracovali, když se společnost o ně kvůli jejich "diskriminované" rase postará?

   Vymazat
  3. Nevím, zda si islám prožívá to co křesťané, když vedli ukrutné křižácké války, ve kterých vesele a s písní na rtech vraždili, vypalovali, znásilňovali. Nevím, zda islám je tak daleko, jako katolíci, když upalovali nebohé ženy coby čarodějnice ještě v 18. století u nás. Nevím, zda je islám tak krutý, jako katolíci, když ještě dnes věří ve vymítání ďáblů a bičuji děti. Také bychom si mohli zamést před vlastním prahem. Ostatně nacisté byli křesťané a jak se chovají nacismus přeživší Židé dnes vůči jimi okupovaným Palestincům? Hůře než kdy okupanti - kolonizátoři z Velké Británie a možná stejně jako nacisté za 2. světové války. Ostatně i my jsme si díky katolicismu prožili své pronásledování po Bílé Hoře, kdy třetina Čechů a pětina Moravanů musela uprchnout před řáděním cizácké šlechty a perzekucí a poprav - justičních vražd - tehdejšího gestapa katolické církve. A to, že si prožíváme nyní Bílou Horu 2 díky křesťanskému Bruselu? Vím, že to, že jsme se jako křesťané chovali jako dnes islámisté a možná nás k tomu nenabádala ani Bible, islám neomlouvá. Ale co děláme proto, aby islám odložil svůj středověk? Naopak, islámismus vyvoláváme válkami - zase křižáckými taženími proti arabským národům, které nechtějí sloužit křesťanské diktatuře kapitálu. Islámisty vyzbrojujeme, cvičíme a terorismus? Jak vznikl Taliban a odnože AlKajda a další? Kdo je vězší terorista? Ten co hází lidem na hlavu atomové bomby nebo ten, kdo hází dlažební kostky a dokonce ze zálohy zabíjí své úhlavní nepřátele - vrahy. Za války to byly partyzánská válka pro odboj, pro nacisty ovšem to byli teroristé. My jsme převzali terminologii nacistů.

   Vymazat
  4. 10.54
   dalši neomarxista nás ohlupuje psanim typu

   MY O VOZE ON O KOZE

   radši nám tu přednášejte súry Koránu,jak budou vaše menšiny buziků shazováni se střechy,aby se naučily létat jimi pozvanými mu-slimáky.
   Kdo potom bude bojovat za neomarxismus,když pražské kavárny obsadi samopalnici IS,kteři dostávaji od strejdy Putina na dekel a nahrnou se k vám do kvartýry?
   Napište kolik jich přijmete domů a ne,že ne ANO!

   Vymazat
  5. LGBT PŘIDEJTE SE NA STRANU BOJE PROTI NEOMARXISMU

   nač vám bude porážka demokracie tim,že na sebe budete stahovat dále vládu menšiny nad většinou obyvatel a voličů,tim,že obsadite svými sympatizanty ohlupovadla tisku a tv.
   Menšina muslimáků neni vaši menšinou,ale pobije vás všechny, nebot chce obsadit EU s pomoci takových osob jako je Mengelová,která stále nepomýšli na odstoupeni a to tak dlouho,až rozbije na mraky celou EVROPU a EU svým neomarxismem.
   Jejim cilem bude do posledni chvilky A JEŠTĚ DALEKO ZA NI natirat své občany Německa na hnědo,být zodpovědna za znásilnováni a smrt mnoha svých voličů,kteři stále nechtěji věřit,že to bude pokračovat stejně jako LGBT kavárna v ČR!

   Vymazat
  6. Prosím o vysvětlení, co je to neomarxismus. S tím termínem se stále šermuje. Jaké inovace marxismu tato "filosofie" přinesla. Nejde o antimarxismus a "dílo" diktatury kapitálu?

   Vymazat
  7. O TOM,ŽE BOJ S NEOMARXISMEM PROHRÁVÁ I SILNÉ USA

   nesmi náš zdemolovaný tisk a tv ani ceknout,proto to tady budeme klidně opakovat a opakovat a opakovat.
   I Lenin by se za to styděl co máme za senochrupy v našich prý mediích!FUJ,EUJ FUJ!
   Tady je jeden odkaz,titulky si pustte dole vpravo.Napište prosim zda to funguje i Anerice hrozí cenzura a zničení.
   Jen si vzpomente,že CCCP bylo zničeno bez jediného tanku a patrony.obdoba hrozi i U.S.A...

   https://youtu.be/k1RasXw7iko

   Vymazat
  8. CO JE TO KULTURNI MARXISMUS?STOP FAŠISTŮM!

   https://m.youtube.com/watch?v=4fkXt7xMt5A

   TO JE TEN ZMATEK A BORDEL CO CHCE UDĚLAT S EU DIVERSANTKA MAKRELA A NAMI ZVOLENÍ PRÝ ZÁSTUPCI,

   kterí se záměrně nechtěji distancovat od diktatury falešných humanistů potažmo islamistů s jejich terorem a vládou menšiny nad nebránici se většinou,ta se nesmi dovědět co za sviňárny ji připravují korporáti-majitelé velkých peněz,kteři nenažraně hodlaji dále krást a být zvoleni s cilem dále vykrádat naše kapsy nizkými platy a shrbenými hřbety kapitalismem BEZ přivlastků zákeřně už implantovaném České republice!

   Vymazat
  9. 14:50 Napsal jste toho hodně, ale pořád jste nevysvětlil. proč pro destruktivní aplikaci multikulturalismu se používá termín neomarxismus? Já v tom vidím snahu vlastní špínou pošpinit marxismus. To je podobné, jako když se dnešní typické praktiky kapitalistických médií nazývají "bolševickými". Přitom jde jen o obyčejný fanatismus, ke kterému máte také blízko.

   FANATISMUS (z lat. fanaticus, posedlý, od fanum, posvátné místo) je slepá vášnivá zaujatost, nekompromisní a krajně jednostranný postoj nebo jednání člověka, který nějaké téma, myšlenku nebo věc pokládá za tak cennou - případně tak ohroženou - že námitky či odpor proti ní vyvolávají jeho zuřivost. Fanatik se vyznačuje neschopností kritického odstupu, intolerancí, nepoučitelností a jistou omezeností.

   Vymazat
  10. 16.06

   Poslouchejte četl jste ty dané odkazy nebo ne?
   Vysvětlete proč nechápete školy,a Gramsiho,chcete nalit do hlavy písmenka nebo vysvětlete proč chcete,aby vám to bylo dodáváno po lopatě.
   Nemáme tu s tim problém,bereme tisicovku na hodinu, máte peníze?

   Vymazat
  11. 16:19 Rád vám to vysvětlím. Jsem hodně imunní proti "nalévání písmenek do hlavy", protože v ní mám na rozdíl od vás mozek. A ten je schopný analyzovat a třídit informace a na základě prokázaných faktů a zkušeností vyvozovat závěry, které nejsou v rozporu s logikou.
   Peníze mám, ale nevyhazuji je oknem. Velice pochybuji, že by vaše "nalejvárna" obstála v konfrontaci se zdravým rozumem.

   Vymazat
  12. NÁM TU VYSVĚTLOVAT NIC NEMUSITE KRITIZUJTE TISK

   a to,že prý jste zarytý fanatik jak se přiznáváte,který MARXE dodnes nečetl a lze pochybovat zda když mu dojde seno jako v letošnim parném létě,nebude se mit čim živit,to nás tu sotva bude zajimat ..

   Vymazat
  13. 16:06 Neomarxisté sami to vysvětlují zjevně:

   "Když hovořím o proletariátu, používám tento termín nikoli v parodickém výkladu marxismu-leninismu, ale ve smyslu, který představil Marx ve své knize Německá ideologie. A tyhle dva významy se zatraceně liší. Proletariát Německé ideologie není označení konkrétní masy lidí, nemá tedy substanční význam. Proletariátem Marx označuje uměle vyvolanou duchovní chudobu a nedostatek lidství, který vede k zániku starého stavu společnosti a vzniku takového stavu, který stav proletariátu odstraňuje. Proletariát je tedy principem, který může vést, nezávisle na historickém období či geografické poloze, ke změně společenských poměrů. Ještě jednou: nejedná se o substanční pojem, nemůže být proto spojován jen s jednou konkrétní sociální skupinou. V druhé polovině 19. století bylo v Evropě a Americe proletariátem dělnictvo. Nikoli proto, že mělo nějaký proletářský gen, ale protože bylo na nejnižším stupni společenského žebříčku. Dělníci 19. století bojovali o své přežití a jak říká Marxův slavný bonmot, neměli kromě svých okovů co ztratit. Dnes mohou smutně slavnou roli proletariátu zaujmout právě třeba uprchlíci. Ne proto, že to je mé zbožné přání, ale protože nemají kromě svého života co ztratit.

   Pokud uprchlíky označím za proletariát, jde tedy o čistě deskriptivní označení, které mi má pomoci v chápání sociální reality. Neznamená to, že sami uprchlíci se musí za proletariát považovat, ani že budou sdílet mé politické názory. Nebo že se případný zvrat poměrů ve společnosti musí odehrát pod rudou zástavou a směřovat k jakékoli formě kolektivismu či posílení demokracie."
   Zdroj: https://a2larm.cz/2016/05/o-cem-se-doopravdy-nesmi-mluvit/

   Vymazat
 4. Podivně zajímavá diskuse v:
  https://hlidacipes.org/mami-ja-nepojedu-v-sestnacti-odmitla-s-rodinou-emigrovat-kvuli-sovetum-zustala-v-praze-sama/

  OdpovědětVymazat
 5. Jo doufám že Švédi pošlou vítače kam patří makrela má triku všechny mrtvé, znásilněné, dobité občany německa. A usa by se měli stáhnout z Afghánistánu a Sýrie.

  OdpovědětVymazat
 6. I have a dream, ještě tu migranti nejsou, až přijdou už tu nebude živý Čech, neb se mezi sebou vyrážíme. Už teď pravidelně cvičíme vzájemnou nenávist, místo nácviku jednoty. A tak povstane na Řípu praotec Mohamed a daruje svým potomkům zem s mlékem a strdím v každém zahraničním supermarketu. Dobrou noc.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nějak mi není jasné, JAK chcete nacvičovat jednotu s lidmi ZCELA OPAČNÉHO NÁZORU. Vy si myslíte, že by sem migranti neměli přijít a sluníčkáři je naopak vítají s otevřenou náručí. Tak se s nimi sjednoťte! Těžko někdo někoho přesvědčí o jiném názoru. Není žádné absolutní pravdy. Je jen sedm a půl miliardy různých pravd.

   Vymazat
  2. 1.54
   Mělo by se zkusit navrhnout jakýsi společný Program občanů,když už to těm prolhaným žurnalistům nejde a neschopný tisk nesmi vytisknou vizi,kterou má občas se tu objevujici Společnost voličů a dát ji tak podporu.
   Od nenažraných korporátnich majitelů velkých peněz se podpory domorodci nemohou už z principu nikdy domoci.
   Jen se podivejte,že nejen oligarchické smějici se fašistické strany radši ani nemaji program,nebot jsou řizeny podle situace zezadu bankami jako jejich bilé koně a myši a ty si kupuji tisk a tv,aby mohli ohlupovat a zubožovat důvěřivé občany voliče a nic neplnit,bo nic radši nemaji a poruči svým vlezdoprdelistům,že musi podepsat naše nizké platy a dovoz teroristů,aby udrzovali tu jejich tyranii u moci noži a bombami.

   Vymazat
  3. DNES MÁ PROBĚHNOUT PODLE POZVÁNKY VLEVO NAHOŘE

   konference o potlačováni svobody slova.
   Kdovi,zda tam přečtou tu vizi nepolitické Společnosti voličů,aby si ji mohli osvojit VŠECHNY politické strany,co jich jenom je a zařadit do svých Programů.
   Vždyt porážka kapitalismu BEZ přivlastků,instalace občanské PŘIMÉ DEMOKRACIE VE FORMĚ OTEVŘENI diskusních rubrik NÁMI OBČANY PLACENÝCH WEBŮ politickýcjh stran a dalši houfec požadovaných náprav zákonů požadovaných po našich zástupcich neni vůbec žádná sranda.

   JE NAČASE CHTIT SOLIDÁRNI SOCIÁLNI STÁT A ODMĚŘENÉ DANĚ PRO OLIGARCHY,ABY MOHLI Z NICH PLATIT JIMI PROTLAČOVANÉ
   MUSULY A EMIGRANTY

   Vymazat
  4. Že tu nejsou migranti? V Praze potkávám stále více orangutanů a turisti to evidentně nejsou!!

   Vymazat
  5. 15:57
   A V TEPLICÍCH JSOU TY UZENÁČI UŽ OD ROKU 1997.....PREJ LÁZEŇSKÁ KLIENTELA????!!!!!!!
   KULOVÝ,ŠMEJDI ZASRANÝ ŠPINAVÝ!!!!!!!!

   Vymazat
  6. 15:57 V Teplicích před pár lety postavili OD Fontána a tuším o pár měsíců později v těsné blízkosti OD Galerie, načež v prvním z jmenovanách následně zrušili některé obchody a zřídili místo nich luxusní byty pro tzv. lázeňské klienty. Vypadá to na dobrý "tunel". Co by asi k tomu řekl pan Kubera?

   Vymazat
  7. 16;19
   HÁDEJTE,VZHLEDEM K DÉLCE DOBY,JAKOU JE JAROSLAV FONTANOVIČ KUBERA STAROSTOU......TAK V TEPLICÍCH MÁME I TUNEL BLANKU(NEBO SE JMENUJE JINAK?????):-////

   Vymazat
  8. Prave jsem zjistil , ze je zde zase ta vypelichovana , smradlava opice
   NICK MUGABE 16:33 - lidozrout z Limpopa ! Tak to zde bude opet kopec srandy !

   Podle smernic z NEW AGE jste povetsine potomci opic z brehu Malawi. (Mugabe) , Lide v Evrope nevi , ze napr. Apartheid ceka Teplice !

   Bude oddeleny vyvoj ten vyklesteny , upisteny orangutan nick MUGABE , bude skakat podel silnic po stomech !

   ------------------------------------------

   Zvitezi-li u Vas Globaliste, tak budete mit , jeden tunel , vedle druhyho !
   Nebudete se stacit otacet , krmit kozomrdy , cikani a tu poloopici MUGABE !

   Vymazat
  9. Moje babička říkávala, dokud je Německo rozdělené, válka nebude. Gorbačov je vlastně původce všech problémů. Zase bude rachot.

   Vymazat
 7. 22:25
  je to kruté, ale snad to bude jen sen.

  OdpovědětVymazat
 8. Sorošovy sračkomety nejsou media. Media tady nejsou, pouze továrny na lhaní.

  OdpovědětVymazat
 9. Blizi se v Americe volby do Senatu / Kongressu. (6.11.2018). V pripade, ze Trump dokaze vymenit lidi poplatne Sorosovi a Globalistum, tak jeden po druhem z tech, kteri prosazovali a pomahali invazi do Evropy a z casti do Ameriky, zkonci pred soudem a mnozi z nich ve vezeni.

  A potom dojde i na destruktivni Merkerovou !
  A v pripade, ze do Evropy prijde Trumpova ekonomicka agenda, tak se vsem ulevi i finnancne ! Lide v Evrope nebudou zit v takovem tlaku.
  NEVERTE v cesku zadnym mediim, ktera jsou poplatna Globalistum !

  OdpovědětVymazat
 10. V určitém stupni vývoje začne každá civilizace degenerovat. Zopakovalo se to na všech světadílech planety Země. V současné době jsme svědky degenerace západní civilizace. Projevuje se to tím, že elity západní civilizace, která si říká demokratická, nechávají v rámci dokazování své demokratické vyspělosti, likvidovat své vlastní občany, kteří Evropu vybudovali. Výsledkem jsou nezvratné degenerativní procesy v celé Evropě a přeměna Evropského kontinentu na ten Africký. Přestěhováním do Evropy miliardy uprchlíků, Evropa zanikne jak kulturně, tak ekonomicky. Evropské státy přijali v rámci degeneračního procesu, řadu zákonů, které Evropu likvidují a jsou přijaté na potlačení práv a svobod Evropanů. Jsou to zákony, které nařizují Evropským vládám přijímat uprchlíky, dovážené do Evropy neziskovými organizacemi. Nemožnost uprchlíky vrátit do zemi původu s odůvodněním, že by to bylo nehumánní protože to nejsou bezpečné země. Další zákony říkají, že uprchlíci, ač nevíme kdo jsou, musí být okamžitě puštění mezi Evropany, které pak zabíjejí na počkání. Merkelová řekla, že Evropani toto musí brát srdcem. Evropa je ztracená civilizace, která už teď zaniká.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano je to tak. Zanikli Májové, Aztéci, Inkové, Římani, Keltové a další a další civilizace. Mají jedno společné. Zanikli tím, že se rozložili zevnitř. Pokud drželi jednotu, byly tyto civilizace neporazitelné. Evropská civilizace se také rozkládá zevnitř.

   Vymazat
 11. 9:02 - zajimava uvaha , ale muj nazor je ten, ze hlavni duvod zaniku civilizaci, napr. Rima, bylo to, cemu se rika stehovani narodu, mezi lety 376-476 A.D.
  (Alan, Goths, Vandals, Huns, Chalons, Franks, Angles, Saxons, Jutes , atd., vsechno bylo v pohybu ! A Rim neudrzel hranice.)

  Kdyz vsak sledujete velmi opatrne vse to, co prosazuje president Trump, (napr. plot na hranicich. Nebo akce jeho specialni policie - ICE), tak je jasne, ze je zde nadeje na uhajeni nasi bile civilizace !)

  Krome toho si myslim, ze Evropa se vzpamatuje ! Ze se narodi novy Karel Martel

  V listopadu budeme vedet, bude-li agenda a snaha presidenta a jeho lidi zesilena, nebo oslabena.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. honolulu.
   Jste vševěd,tak bych se zeptal,tyto popsané národy nebyly z Afiky,které ovládly Římskou říši,ale nikde se nepíše k vůli čemu.Toto stěhování národů je řízeno pro jinou věc,je financováno globalisty,nebo-li židy.Jak víme muslimové jsou bratři židů,kteří mají provést špinavou práci pro židy,vyhubit křesťany a bílou rasu.

   Vymazat
 12. Madia v Cesku vam to nereknou, ale 30 % Republikanu, kteri Trumpovi maji byt verni ho sabotuji (GOP = vedeni Republikanske strany.) To jsou lide na vyplatni listine Sorese a jeho Globalistu.
  Tito lide s obrovskou NENAVISTI bombarduji presidenta jednim skandalem za druhym !
  (Stormy Daniels, Omarosa, OP-ED ( = opposite the editorial page ) , coz jsou vymysly a ted zase chytli prostitutky, (je jich 10), ktere dostali ZAPLACENO, za obvineni presidenta z nemoralnosti a tak to jde dokola a dokola , kazdy tyden neco noveho.

  A dalsi fackovaci panak vsech globalistu je president Putin, na ktereho svedli i Hurrican IRMU, minuleho roku.

  OdpovědětVymazat
 13. Minula pani presidentova Michele Obama, mela k dispozici 26 sluzek, pomocnic a poradkyni.
  Pani Melanie Trump ma pouze 4 !
  Pani Obamova utratila za 8 let, 1000 x million US $ = 1 billion za hracky pro svoje oblibence. (Auta, letadla, lode, domy, atd.) - ale duchodcum NEBYLO pridano na Social Security.

  Obama velmi silne nadrzoval barevnym a prakticky VYZBROJIL IRAN, ktery se chysta namlatit jak Arabum , tak Zidum (Israel) a Trump to bude muset resit ! Jak bez naruseni stability na Middle East z nas nikdo nevi.

  O takovych vecech bych zde mohl napsat dalsich 10 prispevku, aby o nich Cesi a Evropane vedeli, ale ja NEsmim.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:21 Teda pane Honolulu, voni jsou hlava! Škoda jen, že v ní mají prd. Tak Iran se prý chystá někomu namlátit a chudák Trump to bude muset řešit. Dají si mokrý hadr na hlavu a možná jim dojde, že to jsou zase jen kecy, aby se mohly přelívat VAŠE daně do kapes zbrojařů. Jestli na tom někdo získá, tak VY to rozhodně nebudete, pokud nevlastníte ropná pole.

   Vymazat
 14. Rocni plat vysoce postaveneho Senatora, nebo Kongressmana je
  $ 174 000, ale kdyz odchazi z pozice, tak maji v prumeru na konte 6-7 millionu. (Za prodavani vlivu - LOBBING !)

  President Trump ma rocni plat JEDEN DOLLAR ($1) - on odmitl jeho plat $ 400 000 rocne.

  Presiden Trump mi kazdym svym projevem dokazuje, ze ho seslala nebesa na zachranu civilizace a Evropa bude positivne ovlivnena jeho agendou take ! T.j. pouze otazka casu !

  OdpovědětVymazat
 15. Ty volby ve Švédsku mě pobavily, ve volebních komisích už to zčernalo a ČT nám zase presentuje klišé : jedna paní povídala - musíme jim pomáhat, ani si neuvědomuje ta sedlina, že až jich bude víc, pomůžou si sami a nebudou se ptát. Příchozí jsou ekonomičtí utečenci, vše dělají jen pro svůj prospěch, nikoliv pro jejich etnikum a zemi.

  OdpovědětVymazat
 16. Zde mate spinave a pruhledne INTRIKY Globalistu, proti kterym se musi president branit !

  V New York Times vysel clanek, UDAJNE vysokeho urednika z administrace z okoli presidenta , ktery napsal, ze ONI, jeho lide sabotuji snahy presidenta , jak nejlepe mohou a umi !

  A tim v admistraci presidenta Trumpa prislo k vzajemne neduvere a vsichni podezrivaji vsechny a hledaji dotycneho urednika, ci uredniky ! (Tomu se rika v americke anglictine OP-ED, (Opposite The Editorial Page),
  ale v Evrope se tomu rikalo BLBA , PRUHLEDNA intrika.)

  K vuli takovym a podobnym INTRIKAM je narod silne rozdelen na dva tabory, ktere se nemaji vzajemne radi a lide se uz nekolikrat PORVALI na ulicich, a to jak na vychodni, tak na zapadni casti zeme.

  Na zaklade toho vseho co se deje, nekteri vzdelani lide z universit dnesni dobu prirovnavaji k dobe pred obcanskou valkou.
  Preberte si to vsechno jak chcete. Ale nenechte si ovlivnovat vas svobodny nazor - vase mysleni.
  Koncim do vecera.
  Bye, bye.
  H.

  OdpovědětVymazat
 17. 16:21 - to co rikate vy, rika polovina Americanu, ale ma to zadrhels !

  1) Arabove (Semite) se nikdy netajili tim, ze prvni vyhubi Zidy a znici Israel ! To rekli v nasi TV nekolikrat !

  2) Souhlasim s vami, ze existuje conspirace na zniceni bile rasy (Arijcu) , zil jsem v JAR a pamatuji si vsechno, co jsem tam prozil. (V Angole, Mozambique, Rhodesii , atd. atd.)

  3) Persane = Arijci = IRAN se nesnesou se Semity uz 3000 let. Takze tam bude valka stale.

  4) Persane tradicne "toleruji" VICE Zidy (Hebrew), ale nemaji radi Khazars a tech puvodnich Zidu je v
  Israeli malo !
  (Khazars jsou v Evrope od roku 620 - 960 A.D. ! Jejich rise byla znicena Slovany, Byzanci a Vikingy. Pomahali je znicit i Persane a cisti Mongolove. Khazars byli bratranci Turku !)

  Tam prijde k fackovacce urcite, tak jako prislo v dnesni dobe v Syrii.

  OdpovědětVymazat
 18. 28 puvodnich Khazarskych kmenu ma vsak zasluhu na tom, ze do jizni Evropy (Ruska) nepronikli ARABOVE zatim co zapadni Evropa byla v jejich moci od roku 711 A.D. az do reconqvesty.
  (Isabela Kastilslka.)

  (Mam to vsechno v knihovne - NENI to z moji hlavy !)

  OdpovědětVymazat
 19. Z tvojí dutolebky s Mozkomorem NENÍ LAUTR HOVNO......TEDA PARDON,HOVEN JSOU VELEHORY!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 20. Az zde ( na N.R.) bude cesky dustojnik, ktery slouzil v Afganistanu , tak mu predlozim k posouzeni to, co rikaji vojaci amercke armady, kteri slouzili v Afganistanu.

  Zduraznuji, ze si s tim sam nevim rady, a to co napisi at posoudi oni. Profesionalni vojaci. (Nikdy jsem tam nebyl !
  Muj rajon je Amerika - a byla Afrika.)

  Nevim ani, jak vse, co se deje posuzuji Rusove ! Nerozumim rusky, ale Americe rozumim velmi dobre. Je to muj domov a mam Ameriku rad.

  OdpovědětVymazat
 21. 19:36 MUGABE ty svinaku, kdyz zde - ty privilegovany TUPANE - budes vyrusovat, tak nemohu Cechy informovat o tom, co jim Ct.24 nerekne !

  OdpovědětVymazat
 22. 19;44
  ČEŠI MAJÍ NA ROZDÍL OD TEBE A uASS OKUPANTŮ MOZEK,NÁZOR SI UDĚLÁME SVŮJ BEZ TĚCH TVEJCH VELEHOR HOVEN!!!!!!!!!!☺☺☺☺

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Douč se radši azbuku, abys moh aspoň pojmenovat správně vůz, jehož potahy pravidelně okupuješ, když se tvůj pán rozhodne projet škarpama Chujlostánu, putlerprde ... UAZ!☺ - http://www.skrytapravda.cz/images/10zari2017/uaz-blockhain1.jpg

   Vymazat
  2. Nauč se česky ty lejnolahvárenskej geneticky modifikovanej negrokozomrde z USSA velvysranectvií!!!!!!!!!!:-)))

   Vymazat
 23. Panove pozor ! Na zasmani ...
  Toto video si nesmite nechat ujit !
  Baba Merkerova byla v Hollansku u PROCOLOGISTY. Video je na Youtube.

  duch proctologist - jmeno videa.

  OdpovědětVymazat
 24. 19:48 - kvuli SVINAKUM, jako jsi ty, Cesi nevi nic !
  Jsou desorientovani a tobe daji jednou nakladacku !

  OdpovědětVymazat
 25. 20:01
  O TOM SVĚDČÍ HALDY TVEJCH ZDEJŠÍCH PŘÍZNIVCŮ.....HOVNODOLNÍ A VOCHLASTA TAPETUJICÍ DOKOLA TY STEJNÝ SRAČKY,SLOVY DVA STEJNÝ IMBECILNÍ VELEHOVNAŘI JAKO SEŠ TY INCESTE DEŽO BANGLADÉŽO!!!!!!!!!☺☺☺☺

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. .. zadula rudá posranina vypuštěná z lejnolíhně tohodle škaredýho kremelskýho čekisty! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   P.S.: Jo a skonči s kapitálkama, páč stejně těm svým lžidokretenským skřekům rozumíš jen sám, a možná ani to ne, lejnere-putlerýči!!!!!!☺☺☺☺

   Vymazat
  2. Vykuř si prdel ty negerskej kozomrde a nauč se na uASS velvysranectví něco novýho, ty hovne po lobotomii!!!!!!!:-))))

   Vymazat
  3. ... zadula podruhé posranina made by UdSSR - tedy nikoliv UaSSR - což je blbina z lejnolíhně týhle pedofilní žůžovky!!!!:-)))) - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   Vymazat
  4. NENÍ ROZUMĚT TVÝ LŽIDODEBILOHAŠTINĚ TY POSRANINO VZEŠLÁ Z NEGRA,PIŠ CESKY A KDYŽ TO NEUMÍŠ TY INCESTNÍ RETARDOVANÁ TAPETO,TAK DRŽ DRŽKU!!!!!!!!!!!:-)))))))

   Vymazat
 26. Někdo, kdo vypustí takovýto blábol z pera: "Kladivo na čarodějnice (velice doporučuji i film – perfektní obraz komunistických monstrprocesů)" nestojí za pozornost, svědčí to jen o jeho hodpoském tlachání, mdlém rozumu a už vůbec nulvé schopnosti se na věc podívat co nejobjetivněji a nežávisle. Pro začátek bych doporučil autorovi navštívit zámek v Losinách co "vybudivali komunisti koncem 16stol. na mobstr procey" :-), no a pak bych doporučil, bude-li schopen chápat, něco o neomarxistů viz http://www.novarepublika.cz/2018/07/neomarxiste-nebo-li-presneji-anti-marx.html#more .... . Jinak není co dodat

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jo, to už se tak nějak zažilo všem, kteří chtějí být slyšet, že ať je téma jakékoli, ať chválí nebo kritizují, NIKDY nesmí vynechat plivnutí na komunisty. Chtějí aby jim bylo rozumět, že sice mají nějaké výhrady, ale jsou s vládnoucí mocí na jedné lodi a kdyby se snad i našlo nějaké korýtko, byli by ochotni zúžit oblast své kritiky konformně jen na komunisty. Haló, jsem tady, umím psát články které oslovují a můžu být váš! Chcete mě? Nebudu drahý.

   Vymazat
 27. 19:48 - MUGABE ty dobytku ! Ty jsi cizi nekulturni element u ritniho otvoru Ceske republiky a budes deportovan, coz je pouze otazka casu ! Tvoje dvojce - nick kadrovak dopadne daleko hure. Vas oba dva, uz hledaji cesti vlastenci.
  Pockej ty vopelichovany opicaku - budu se ti smat.

  OdpovědětVymazat
 28. 20;19
  DEBIL se směje všemu,takže někdo jako ty,musí mít křeče v sanici a spolknutý blatouchy,PROTOŽE MÁŠ TU PROLHANOU EXULANTSKOU DRŽKU OKOLO CELÝ DUTOSENKROVNY!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 29. 20:06 Mugabe, ty hovezi kastrate, to je NUDNE ! Ty se stale dokola a dokola opakujes. Ty jsi prvotridni FLASINETAR !

  OdpovědětVymazat
 30. 20;25
  OMYL,TO TY DOKOLA VELEBÍŠ NESCHOPNOST LUMPA A ADORUJEŠ uASS OKUPANTY,CELEJ SVĚT ZNÁ TU JEJICH """"DEMOKRACII""""......BOMBARDOVÁNÍ,VRAŽDĚNÍ,OKUPACE,LHANÍ!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 31. Mugabe, 20:23, to mi dela velkou radost, byt zarazenou osinou v rektalu rudoprdum jako jsi ty.
  Na tobe se take snadno pozna, kdy dostanes OPRAVNENY STRACH.
  Cesi te HLEDAJI ty pitomce ! Napsalo to zde nekolik lidi !
  Mugabe nejlesi je UTECI, kdyz ti hori koudel u prdele , jako ja utekl z Afriky. (Utec z Ceska.)

  OdpovědětVymazat
 32. ČEŠI HLEDAJÍ PODPOROVATELE A PROuASSackej KSINDL,TAKŽE SI NEDĚLEJ Z HUBY SRÁČ TY INCESTNÍ RETARDOVANÁ DUŠEVNÍ GERONTOTROSKO!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 33. MUGABE 20:33 - Ty primitivni dobytku, pokud na svete, zije takovy hnusny lidsky odpad, jako jsi ty, tak Amerika MUSI mit zakladny po celem svete ! Presto, ze Trump to NECHCE.

  Kdyby jsi nemel NASRANO v tve tupe primitivni palici , tak by jsi SAM dokazal najit vse, cim Trump Ameriku povznesl.
  Ja to nekolikrat popsal a bylo to smazano, Blobouny Nejapnymi z Madagaskaru. (Cenzory).

  Vyrid MUGABE, tve parte poloopic, ze ta doba, kdy meli oni monopol na informace - pouze tvoji rudoprdi je pryc.

  To mas tak ty svinaku ! Vsichni INTELIGENTBNI EMIGANTI se na tvuj rudoprdelaty odpad divaji s pohrdanim ! A NECHODI SEM !

  Ja jsem inteligentni nikdy nebyl a opice me vzdy dobre pobavily - takze pokracuji v jihoafricke tradici.

  OdpovědětVymazat
 34. -JSI-LI BLBEJ NEPIJ,PROJEVÍ SE TO!!!!!!!!!!!!!
  -HLOUPOSTI MOHOU BÝT PŮVABNÉ,HLOUPOST MIKDY!!!!!!!!!!!!!!
  -MOUDŘÍ LIDÉ MLUVÍ,PROTOŽE MAJÍ CO ŘÍCT,HLUPÁCI(JAKO TY)MLUVÍ,ABY NĚCO ŘEKLI!!!!!!!!!!!!!!
  -NIKDO SE NEPOVAŽUJE ZA SCHOPNĚJŠÍHO OKLAMAT CHYTRÉ LIDI NEŽ HLUPÁK(VÁŠ LUMP)!!!!!!!!!!
  -ONO JE LEPŠÍ MLUVIT S CHYTRÝM ČLOVĚKEM O NĚČEM HLOUPÉM,NEŽ S HLUPÁKEM(EXULANTKÝM) O NĚČEM CHYTRÉM!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

  OdpovědětVymazat
 35. 20:41 LZES ! Mugabe ty svinaku ! Cela ceska MLADEZ inklinuje k Americe. ! A TO PRAVEM ! Uci se anglicky ! Maji radi americke hracky a ruzumi dokonce i americke mode. Maji radi americkou hudbu a znaji i osobnosti, ktere jsou zde oblibene.

  Vy rudoprdi NEMATE mladym lidem v Cesku co nabidnout.
  Vase mladez patri nam !

  VSUDE TAM, kde se ujmou vlady socani, je konec existence pro tisice lidi ! Napr. kdysi krasne mesto San Francisko, nebo, L.A. a nebo ted Venezuela a Chile na zacatku 70-tych let, Kuba a dokonce i Francie.

  AMERIKA JE SUPERIORNI a BEST (nejlepsi) a nick Mugabe je Chimpanzee, zatoulany v Cesku z povodi Limpopa.
  Svinaku ozvu se vecer. (Prisla navsteva.)

  OdpovědětVymazat
 36. JSEM VOLIČ SPD,TO ZA PRVÉ!!!!!!!!!!
  A ZA DRUHÝ:JE VLASTNOSTÍ HLUPÁKŮ(TEBE) VIDĚT CIZÍ CHYBY A NA VLASTNÍ ZAPOMÍNAT.....ANEB,U HLUPÁKŮ(JAKO SEŠ TY)MŮŽE BÝT I MYŠLENKA NEBEZPEČNÁ!!!!!!!!!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺

  OdpovědětVymazat
 37. 21:17 ty HNUSE, TY nejsi normalni - TY HOVADO JEDNO ! Ty nadavas na Trumpa a on ma stejnou agendu jako SPD !
  Jak president Trump - tak Okamura, chteji immigraci podle potreb svych zemi a podle potreb ekonomie. KONTROLOVANOU immigraci.
  Ty jsi opravdu IDIOT, ktery nema nejzakladnejsi prehled.
  Ty jsi veprova prdel, ty nejsi obcan ! A nemluv na me, ty mentalni chciplino.
  Pozadej nekoho , at ti vysvetli program ruznych stran , o co kdo usiluje. Ty nejsi Evropan !
  Jaky je rozdil mezi tim co chce napr. Merkerova a tim o co usiluje Trump. Ty jsi nicku MUGABE nejvetsi zabedneny BLBEC, ktery zde existuje.
  Od teto doby na tenbe NEBUDU reagovat.
  Jak muzes hodnotit Ameriku, kdyz se nevyznas ani v Cesku a zijes tam.

  OdpovědětVymazat
 38. NIKDO,NIKDY V RÁMCI SPD NEPODPOROVAL,NEPODPORUJE A NIKDY NEBUDE PODPOROVAT uASSacký OKUPANTY,TO SI TY TLAMOPRDELNÍ UNTERMENSCH SMRADLAVEJ ZAPAMATUJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pravím, už se konečně nauč radši azbuku, abys moh aspoň pojmenovat správně vůz, jehož potahy pravidelně okupuješ, když se tvůj pán rozhodne projet škarpama Chujlostánu, putlerprde ... UAZ!!!!!!!!! - http://www.skrytapravda.cz/images/10zari2017/uaz-blockhain1.jpg

   Vymazat
  2. RUSKY UMÍM JEBALE KOZOMRDOVIČI,TY OVLÁDÁŠ Z BÍDOU ŘEČ ZULUKAFRŮ JEBALE KOZOMRDOVIČI!!!!!!!!!:-)))))))))

   Vymazat
  3. Jo, prdět umíš ve všech jazycích - Úde z USSR!!!!!!!:-)))

   Vymazat
  4. 22:08
   TY SE NEUMÍŠ ANI UTŘÍT PRDEL BEZ NÁVODU TY uASS JEBALE VEJFUKŮ ROZVRZANEJCH AUT!!!!!!!!!:-)))))))

   Vymazat
 39. 21:54 - on je "nepodpuruje", ale ma stejnou agendu !
  Ty nedormrdku , ty potrebujes VITAMINY na mozek !
  Pochlub se ! Od kud jsi ty poloopice ?
  A proc se mi porad vtiras ? Kdyz mas nasrano v makuvce a nedokazes rict nikdy nic informativniho, ci
  konstruktivniho !
  Bez do prdele Mugabe, jsi socialni odpad !

  OdpovědětVymazat
 40. Tady je zase nablito!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:32
   TY SEŠ BLBEJ HAVLOZVRATEK!!!!!!

   Vymazat
 41. 22:32
  TY SE VTÍRÁŠ TY MAMRDE UASS INCESTU,NIKDO NA TVOJE LHANÍ UŽ NENÍ ZVĚDAVEJ!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. RUSS poudáš? Oni si rádi hrajou na to že se bráněj, že jsou skoro jako esesáci! (Schutzstaffel = Ochranný oddíl) - proto si dali do názvu taky dvě "S" - https://en.wikipedia.org/wiki/Rossiya

   Jenže my co známe jejich agresivitu jim zásadně říkáme RuSÁci! Tedy od zkratky útočných oddílu pouličních rváčů SA (Sturmabteilung= útočné oddíly).

   Vymazat
 42. 22:38 - MUGABE ty svinaku nechrapej , Podle smernic z NEW AGE jste povetsine potomci opic z brehu Malawi !
  Lide v Evrope nevi , ze napr. Apartheid ceka i TEPLICE !

  Bude oddeleny vyvoj ten vyklesteny , upisteny orangutan nick MUGABE , bude skakat podel silnic po stomech !

  ------------------------------------------

  Zvitezi-li u Vas Globaliste, tak budete mit , jeden tunel , vedle druhyho !
  Nebudete se stacit OTACET , krmit kozomrdy a tu poloopici MUGABE , vykloktanej mozecek , jak zizala tam se taky nevi , co je prdel !

  OdpovědětVymazat
 43. Prispevek 23:52 NENAPSAL nick honolulu , ale souhlasi s nim.
  (V Teplicich jsem nikdy nebyl.)

  22:38 - ty P..O paviana, ja nikdy nelzu, ja prekladam to, co vidim a ty si to over sam !
  HOVNO budete mit a ne monopol na informace.

  Prohravate informacni valku a jste vzteky bez sebe.

  A milliony lidi jdou s nami a ne s vami !
  A ty jednou dostanes, ucet od tvych sousedu ! (Ceskych obcanu.)

  OdpovědětVymazat
 44. PRO HLUPÁKA(JAKO SEŠ TY)NEBUDE NIKDY RÁNO MOUDŘEJŠÍ VEČERA!!!!!!!!!!!!!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:08 Je mi divné - ten tvůj zkurvenej komoušskej fotr v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch hnědejch polobotkách se asi musel dost hřát přízní velkejch rudejch soudruhů co? Taky si se asi těšil na teplý místečko co po něm zdědíš a náhle do toho přikvačil ten vandrák chrchlavej v ošuntělých džínách, vytahaným svetru s flaškou v ruce a udělal ti pořádnej rejhanec přes plány, co? To se frustrátskej smrade nedivím že z toho máš celoživotní trauma - Havel v každý větě:))) Tvůj fotr z toho asi zdech, co? Uchlastal se bez svý funkcičky, estaban jeden zkurvenej ... snad ho budeš záhy následovat!

   Vymazat
 45. 10:58
  PO ZKURVENÝM HADRÁKU ŠLA ČESKÁ REPUBLIKA Z GRUNTU DO HAJZLU!!!!!!TAPETUJÍCÍ RETARDE!!!!!!!!!!!!☺☺☺☺

  OdpovědětVymazat
 46. 10:58 11:05
  Ctrl-C a Ctrl-V
  NA NIC JINÝHO SE TY VYKLEŠTĚNÁ HERMAFRODITKO NEZMŮŽEŠ!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:24 Ten vnitráckej troll, co se snaží nafixlovat neslušnou debatu a někoho provokovat, si nechal zapnutý velký písmena na klávesnici. Takže ty blbe z ministerstva, je to vlevo nakraji třetí knoflík odspoda.

   Vymazat
  2. 11:26
   Jen ho nechte,třeba se to časem zlepší,i když zázraky jsou jen v pohádkách!!!!!!!!☺☺☺☺

   Vymazat
 47. 11;26
  MÁŠ SMOLÍKA,JSEM PATOLOG......OVŠEM NE NA MINISTERSTVU LŽÍ A uASS KOLABORACE!!!!!!!!!!☺☺☺

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Douč se radši azbuku, abys moh aspoň pojmenovat správně vůz, jehož potahy pravidelně okupuješ, když se tvůj pán rozhodne projet škarpama Chujlostánu, putlerprde ... UAZ!!!!!☺☺☺ - http://www.skrytapravda.cz/images/10zari2017/uaz-blockhain1.jpg

   Vymazat
 48. Václav Dvořák 6. května 2019 21:54

  Promiňte, že jsem nereagoval 11:26. Byl jsem se v lese vysrat. Idiot 11:24 pokračuje ve své mantře zapouzdřeného člověka. Jeho osočování není založeno na argumentech, nepřemýšlím, jako poslušný slouha slouhů jen bezdůvodně napadá, podsouvá, tvrdí, dehonestuje. Co s ním? Věcnou diskuzi zavrhl. Asi nic. S idioty neradno se bavit.

  OdpovědětVymazat
 49. Co je to za hovado pravdoláskařské, kavárnické, tenhle „Michal Brand“?!
  A proč mu ty jeho odporné protičeské žvásty publikuje naše Nová republika?!?!
  Vážně nechápu, jak zde, na sajtách naší Nové republiky může trčet – už tři dny!!! – takový podlý protislovanský žvást o „lhaní“ Rudého práva!!!!!
  Vždyť my všichni roduvěrní Češi víme, VELICE DOBŘE víme, že naše Rudé právo nelhalo, protože ani nemohlo: Jak by taky mohl lhát tiskový orgán naší Strany?!

  Ano, drazí přátelé, soudruzi a soukmenovci, náš milovaný „Ruďásek“ nelhal. Náš Stranický deník nám nelhal, když nás informoval o úspěších našeho budování šťastných zítřků a o mírových iniciativách Sovětského svazu. Nelhal nám, když popisoval tragickou situaci utlačovaných pracujících tříd v kapitalisticko-demokratickém světě za našimi západními hranicemi.
  Nelhal nám, když psal o ŠÍLENÝCH záměrech Havla & spol., těch placených agentů Euroameriky.
  To všechno dobře víme, my komunisti a putinisti.
  A teď se z močálu vyhrabe jakýsi „Michal Brand“, a pokouší se poplivat čistý štít největšího a nejčtenějšího deníku naší ČSSR!

  Nu, pokouší se marně. My všichni pravidelní čtenáři naší Nové republiky víme, že se staly i chyby, během našeho budování. Ale šli jsme správným směrem, k zářivé, šťastné budoucnosti. A jednou k ní opět půjdeme, pod vedením našeho Miloše a našeho Babiše, až se konečně osvobodíme od EU a NATO, až se opět spojíme s Velikým Ruskem a vyženeme euroamerické okupanty.

  Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!

  P. Radosta

  OdpovědětVymazat
 50. PANE RADOSTA,DĚKUJEME,ŽE SE SNAD BRZY ÚČASTNITE DISKUSE

  u naši sousedni Rudé krasavice na webu www.aufstehen.de v zahraniči,WAGENKNECHT
  Napište nám tu jak čr komunisté vítaji ten nový kulturni neomarxismus A CO UDĚLÁTE PRO JEHO VÍTĚZSVI,to dejte najevo a ne že ne ANO!

  Pište, než vás zase vnitra ČSSD zgumakuji svou cenzurou a taky napište,jak odstranite diversanty z vedeni dnešni nešťastně kolabujici KSČM,která nevi či je a kde už spojili sily všichni diversanti na zlikvidováni našeho občanského boje za mir jak o tom píše Společnost občanů voličů zejména v bodě NÁRODNIHO PROGRAMU ČISLO osum!

  Pewně wěřime,že ta idea zwitězi a doufáme,že víte o čem je řeč a váš komentář bude mit prima vizi a bude OK!

  podepsáno HzNR

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.