Reklama

sobota 1. září 2018

Ministerstvo obrany RF: teroristé z Východních lvů, vycvičení USA, napadli Palmýru


1. 9. 2018 mk.ru
Ministerstvo obrany Ruska oznámilo ve své tiskové zprávě, že v sobotu v 5 hodin ráno skupina teroristů Východní lvi, jejichž výcviku se účastnili instruktoři USA, zahájila útok na pozice syrské armády s cílem obsazení Palmýry. Střet syrských vládních jednotek s teroristy se uskutečnil 36 kilometrů jihovýchodně od Palmýry. Jak uvedlo ruské Centrum pro usmíření znepřátelených stran v Sýrii, diverzní teroristická skupina teroristů se pokoušela proniknout z oblasti al-Tanf, kde se nachází americká základna.

"V důsledku konfliktu byli zabiti dva teroristé, dva byli zajati a vypovídají", uvádí zpráva. Přičemž zajatý terorista informoval, že k uskutečnění akce se na přípravě jejich skupiny podíleli američtí instruktoři a že zbraně a střelivo byly dodávány z americké základny. Bojovníci měli spáchat řadu teroristických útoků v oblasti Palmýry a poté měla hlavní skupina 300 teroristů obsadit město.

Tisková zpráva rovněž poznamenává, že nezákonné umístění americké základny v oblasti al-Tanf je pro veřejnost zdůvodňováno nutností provedení operace proti DAEŠ (zakázaná v Ruské federaci). "Během existence této základny však není nic známo o žádné americké operaci proti DAEŠ v tomto regionu", uvedlo centrum.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

11 komentářů :

 1. Přesně tak teroristi s us vlajkou na zadku je třeba je vyčíhat pobít a bude vymalováno.

  OdpovědětSmazat
 2. Tady nekde jiz dela Rusko chybu ! Svim prodluzovanim valky v Syrii se dari USA vycerpavat Rusko financne , coz je cilem a jiz zacina zabredavat v Syrii , jak to predpovidal Obama .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. když srovnáte mapu Sýrie za dva roky, tak vidíte přece ten pokrok, už to jen stačí dotáhnou do konce, ale ta US kobyla bude ještě hodně kopat kolem sebe. Víte, co já nejsem schopen pochopit, že ti džihádisté nasazují vlastní životy pro zájmy USA, ale oni ti naši 3 v Afganistanu, byli nakonec to samé, jen jejich riziko bylo podstatně menší.

   Smazat
  2. Pro 5:54, ti naši tři byli národní hrdinové, kteří jako žoldáci padli za zájmy zbrojního průmyslu USA a za prachy se tam pohrnou další naší žoldáci a Černochová a spol. bude nás všechny oblbovat kecy, jak je to správné okupovat cizí zemi a vraždit tam obyvatelstvo a přitom hned odsuzovat okupaci vojsk Varšavské smlouvy, ale v té samé době dělat, jako že okupace fašistickým Německem v roce 1938 a 1939 nebyla, protože Němci nás s Hitlerem přišli učit fašistické kultuře.

   Smazat
 3. Nemocny psychopat budes ty, tohle si vyrizuj soukrome a nikoli tady na diakuzi, tve spamy a nesmysly s preambuli fakt nikoho nezajimaji. Smazat, tohle tady nema co delat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Uz smazano, vyborne :)

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. V reálu syrští partyzáni složili pár putleroffských okupantů a ti teď zuřivě terorizují po okolních vsích místní kozopasce! Dva už stihli zabíta dva odvlekli do lágru a tam je mučej. Říkaj tomu "výslech" ...

   Smazat
 4. A zas maže se vesele, bez té slušnosti označit místo hláškou. Zbytečně jsem se 1. září 2018 23:57 radoval, že to přešlo. Zbytečně Vám pane Dvořáku na Vaši otázku 25. srpna 2018 0:43 odpovídal. Neoznačené zásahy editora jsou nefér, nekorektní, trapné a znepřehledňují diskuzi. Nad to NR až neuvěřitelně hloupě znevěrohodňují. Proč tak zatvrzele, ptám se třeba Vás, pane editore Václave Dvořáku? JiH

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To si tupe musíš zálohovat! Ty ještě nemáš svůj NR-tapetníček? To je chyba ...

   Smazat
  2. 14:48 z toho co jsem napsal mi připadá zřejmé, že zálohuji. To ovšem nemění nic na tom, že za základ slušnosti považuji značení míst, kde došlo k vymazání diskuzního příspěvku. Když už má NR být tak ryzí, jak se píše v její preambuli. JiH

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.