Reklama

sobota 1. září 2018

Moskva obvinila Kyjev z vraždy hlavy DLR a krvavého masakru

1. 9. 2018   lenta a lenta.ru/news a nsn a nsn.fm
Ministerstvo zahraničí Ruska nazvalo vraždu hlavy samozvané Doněcké lidové republiky (DLR) Alexandra Zacharčenka teroristickým útokem a uvedlo, že za tímto incidentem jsou ukrajinské úřady. Jak uvedla agentura RIA Novosti, toto prohlášení učinila oficiální zástupkyně ministerstva zahraničí Marie Zacharová.


"Jsou všechny důvody předpokládat, že za jeho (Zacharčenkovou, pozn. Lenta.ru) vraždou je kyjevský režim, který nejednou použil podobné metody k likvidaci disidentů a nepohodlných osob", uvedla. "V situaci s vraždou hlavy DLR uskutečňuje strana války v Kyjevě teroristický scénář, který zhoršuje již i tak komplikovanou situaci v regionu .... Když Kyjev nesplnil sliby o míru, zdá se, že se rozhodl přejít ke krvavému masakru", dodala Zacharová.

Ministerstvo zahraničí RF zdůraznilo, že světové společenství musí požadovat a sledovat nestranné vyšetřování "tohoto zločinu". Bezpečnostní služba Ukrajiny (SBU) potvrdila informaci o smrti Zacharčenka a sdělila, že jeho vražda je "důsledkem bratrovražedných válek“, ale podle jedné z verzí může být za zločinem Moskva.

Zacharčenko byl smrtelně zraněn výbuchem, ke kterému došlo 31. srpna v doněcké kavárně Separ poblíž jeho rezidence. Utrpěl také ministr příjmů a poplatků DLR, Alexandr Timofejev, který byl hospitalizován. Orgány neuznané republiky považují událost za teroristický útok.

Na celém území samozvané Doněcké lidové republiky (DLR) byl v souvislosti s vraždou hlavy republiky Alexandra Zacharčenka vyhlášen mimořádný stav. Informovala o tom agentura News-Front.

Uvádí se, že ukrajinští diverzanti, kteří se pravděpodobně podíleli na organizaci atentátu, již byli dopadeni. Bylo řečeno, že bylo zadrženo několik osob, jsou to přímí pachatelé vraždy a s nimi spojené osoby. Zadržení se konalo v automobilu na prospektu Bohdana Chmelnického.

Místopředseda vlády Dmitrij Trapeznikov se stal v zastoupení hlavou samozvané Doněcké lidové republiky.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

36 komentářů :

 1. No to bylo jasné kdo za tím stojí prozápadní teroristi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honzo Vavrečko, chápu, že bráníte svoji ženu ale tak dementně?

   Smazat
  2. Důležité: je možnost pozorovat přímý přenos z pohřbu pana Zacharčenka a to: Nová republika . pravdivé - hlavné správy - Ukrajinský poslanec Jurij Bereza: „Naše raketovo-delostrelecké systémy dokážu zničiť ruskú flotilu v Azovskom mori v priebehu 5 – 10 minút“ - filipg • pred 2 hodinami

   Smazat
  3. 10:17
   JAK ŘÍKÁM,BANDEROVCI NEBYLO SHŮRY DÁNO NIČEHO,KROM CHLASTU A VELKÝ PRDELE PRO TY JEJICH UŘVANÝ MEGERY!!!!!!!!

   Smazat
  4. Přímý přenos z pohřbu pana Zacharčenka je možné shlédnout na YOU TUBE a pak zadat OPLOT TV

   Smazat
  5. Dámo a pánové z NR,

   Bylo toto vše kolem vymazání jejího jméno a příjmení nutné? Tuto slečnu, by dané na NR a odkaz Google, mohlo poškodit profesně? Ona má totiž, úplně opačný osobní názor i na Rusko, podobný mému a Vašemu, zde byl prezentován názor, podvodný neskutečný!

   Děkuji V.H.

   Smazat
  6. 11:15 Pane V.H.,
   Jako běžný čtenář NR Vás mohu ujistit, že vaše rozrušení nad falešnou identitou jakési slečny je naprosto zbytečné. Nebýt Vašich příspěvků, tak nikdo nic neví. A není to pro nikoho zajímavé ani po jejich opakovaném vkládání/mazání. Pro Vás to je snad důležité, ale věřte, že opravdu jen pro Vás. Podvodných, neskutečně hloupých diskuzních příspěvků je zde celá řada. A autory se nikdo nezabývá, protože ani registrace nezaručuje jejich autenticitu, jak jste se sám přesvědčil.
   Přeji hezký den K.U.

   Smazat
  7. 2. září 2018 14:39 Pan/í

   Bylo to dosti důležité, učí dějepis a při vstupu na Google, to na ni vyskočilo a to byl ten problém, vše co zde napíšete a identifikujete se, ať skutečně nebo z ukradenou identitou v Google vyhledávači, to je pokud se dané nesmaže napořád! Vaše příjmení u něčeho, co jste nezpůsobil/a a bylo to pro Vás ponižující, chtít rozhodně nebudete. Již to NR odstranila! Za mé kopie se Vám omlouvám.

   V.H.

   Smazat
  8. Ps. Zapomněl jsem K.U., mějte se fajn!

   Smazat
 2. Nemůžeš se jít ukájet jinam TY HAVLOTROSKO SLABOMYSLNÁ????!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já stejně nepřestávám mít ten dojem, že tvůj zkurvenej komoušskej fotr v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch východoněmeckejch polobotkách se asi musel dost hřát přízní velkejch rudejch soudruhů co? Taky si se asi těšil na teplý místečko co po něm zdědíš a náhle do toho přikvačil ten vandrák chrchlavej v ošuntělých džínách, vytahaným svetru s flaškou v ruce a udělal ti pořádnej rejhanec přes plány, co? To se frustrátskej smrade nedivím že z toho máš celoživotní trauma - Havel v každý větě:))) Já kupříkladu tyhle loutky taky nesnáším, ale jsem nad ně natolik povýšen, že je vůbec nezmiňuju, jako by ani nkdy neexistovaly ...

   Smazat
  2. 7:57
   A TEĎ TU SRAJDOTAPETU PŘELOŽ ČEŠTINY TY MALOMOCNEJ SYFILITIKU,KTEREJ JE V 65letech SÁM A VĚČNĚ NA ZÁCHYTCE!!!!!!!!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  3. 9:29 Snad do azbuky či jidiš, ne? Vodkdy šelomí prdi kapí češtině?!! Stejně nepotřebujdeš rozumět. V klidu zajeď zpátky do lejnolíhně tohodle škarednýho kremelskýho židočekisty s krysím xichtem - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   !☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

   Smazat
 3. Nemůže. Je to psychouš z Mostu. Vavřincová - prostoduchá úča - je jeho sexuální idol. Hoďte na něj síť!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:58 Tak si všímám - ten tvůj zkurvenej komoušskej fotr v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch hnědejch polobotkách se asi musel dost hřát přízní velkejch rudejch soudruhů co? Taky si se asi těšil na teplý místečko co po něm zdědíš a náhle do toho přikvačil ten vandrák chrchlavej v ošuntělých džínách, vytahaným svetru s flaškou v ruce a udělal ti pořádnej rejhanec přes plány, co? To se frustrátskej smrade nedivím že z toho máš celoživotní trauma - Havel v každý větě:))) Tvůj fotr z toho asi zdech, co? Uchlastal se bez svý funkcičky, estaban jeden zkurvenej ... snad ho budeš záhy následovat!

   Smazat
  2. "Anonymní 1. září 2018 23:58

   Nemůže. Je to psychouš z M. V. - prostoduchá úča - je jeho sexuální idol. Hoďte na něj síť!"?


   Rozvaž své výlevy, anonymní cintale a nedráždi.

   Uveď své jméno, příjmení, bydliště a město, kde žiješ a kde jsi "zmužněl".

   Vladimír H., Most

   Smazat
 4. Snad by se autor mohl obtezovat s nekolika podrobnostmi...
  Jinak aasi nevi o cem pise...

  OdpovědětSmazat
 5. Když maji Britové novičok, tak Rusové bombošok

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 5.23 Prosím, přestaňte už pít. Zabíjí vás to, jako Havla, který v deriliu objevil humanitu v bombardování bratrských civilistů. Už teď si plete Ukronazi s Rusy... vyvine-li se váš stav v derilium tremens díky vzestupu množství krve v alkoholu ve vašich žilách... může být ohrožen váš život... co vám radí váš ukrajinský internista? Předepisuje vám lihošok Zlatou Chorticí?

   Smazat
  2. 9:31 Jů a Hele má víc rozumu, než ty. Rusáci jako kolébka chlastu maji úmrtnost v cca 65 letech, jenže to ty jako správnej Slovan a Ruska řiťopich nechápeš

   Smazat
  3. 9:40
   A MY ŽRANÍM POLSKÝ POSYPOVÝ SOLI,SRAČEK DOVEZENEJCH Z MER-KHELOSTÁNU,HORŠÍM OVZDUŠÍ,HUMUSU V PETFLAŠKÁCH,TĚŽKÝMI KOVY VE VODĚ NA TO S KARCINOMEM STŘEV A PLIC BEZVADNĚ.....A RAKOVINY,ŽALUDKU,PRSŮ,PROSTATY A DALŠÍCH ORGÁNŮ ANI NEMLUVĚ,TAK SI TY HAVLOTROSKO TUPÁ NECH TY SVOJE ZVRATKY NĚKAM,KDE JSOU TAKOVÝ JEDNOBUŇKY JAKO TY!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  4. 9:50 Translator tvý rudoskřeky nebere, šelomí pšouku! To je asi tím, že tě už zasáhl můj nový sprej vyvinutý vědci na likvidaci smrdutého plynu kterým si tvořen a kterému dali pracovní název putlérium! Není na rozdíl od novyčou nebezpečný, ale je velice otravný a zamořující!!!☺☺☺☺☺☺

   Smazat
 6. bude v tom mít prsty i CIA, CIA + Ukrajina, společné dílo, podobné, jako pokus o likvidaci Erdogana. Je na čase ty Ukrajince z naší země začínat posílat domů nebo začnou likvidovat tu i nás, původní obyvatelsktvo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6:02 Mám stejný názor jako Vy. Pan Zacharčenko byl hrdina, který pro DLR a LLR mnoho udělal. Čest jeho památce. Pozůstalým a občanům DLR a LLR přejí upřimnou soustrast. Je nutné, aby země DLR a LLR si vybrali vůdce který pomstí smrť pana Zacharčenka.

   Smazat
  2. Je snad jasné, že hlavně SBU Ukrajiny šlo o likvidaci Motoroly, Chivi, Zacharčenka atd. Oni představovali symboly odporu proti ukrům. A ukrové také díky jim dostai pořádně a zaslouženě na prdel.

   Smazat
  3. 8:35
   Sústrasť sa "nepraje" - ani tá úprimná. Skúste ju "vyjadriť" lepšie.

   Smazat
  4. 8:35 pane,vám asi ušlo,že všechny ty"lidové republi"s podporou RF jsou režimy genocidy a sadismu.Režimu v němž lidé jsou považováni za stádo a ti klauni vůdcové za bejky,dopředu určenými k porážce!Proto ti,podle vás hrdinové,počinaje Betmenem a zatím konče Zacharčenkem,neumírají na frontě ale v kancelářích nebo doma.Už se nehodí,tak co!Paradox je když Putin dnes posílá kondolence a na druhou stranu řika,vezmeš li zbraň proti zákonité vládě jseš terorista a teroristy je třeba zničit!

   Smazat
  5. 12:20 Uniká vám "maličkost". Občané těch repulik brání své domovy, neútočí na cizí území ani na "zákonitou vládu", dosazenou pučem. Ukrajinská armáda je ten terorista, který napadá vlastní obyvatele a vraždí jejich demokraticky zvolené představitele. Kyjev provádí sadistickou genocidu vlastního obyvatelstva.
   Nepochybuji, že to víte. Ale melete tu nesmysly v naději, že někoho rozčílíte a on se bude vztekat. Jste jako usmrkánek, který zazvoní a uteče. Za rohem se pak tetelí radostí, že má moc někoho naštvat. Je to dětinské a hloupé.

   Smazat
  6. Blbeček trolíček 12:20 A akúže genocídu, na kom a kde páchajú DĽR a LĽR? Nejaké dôkazy by neboli, debilko?

   Smazat
  7. 15:07 Tenhle konkrétní teráč měl na svědomí moc vražd, a to i z řad svobodných kozáků, hlavně jejich atamanů! Ne sice tolik jako to chazarský odvolaný prase z Luhansku, ale přeci jen! Je to vostuda když se hrdinný kozák Babaj musí v telce dívat na reportáže z Juzovky, kde se lidi na náměstí procházej vokolo sochy Zederbluma ...

   Smazat
  8. Více info ZDE! - http://iks2010.info/?p=145007

   Smazat
 7. Bono z Jutú přišel vo hlas (asi sabotáž!) a vy tu řešítě ňáký teroristy! Vo to byste se měli rači interesovat - to je teprf průser jak mraky!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S tím Bonem je to ale strašná tragédie. Jak teď asi zachrání svět, když nemůže zpívat?

   Smazat
  2. Už to rieši tamojšia sociálka jeho invalidným dôchodkom.

   Smazat
 8. Dobrá zpráva! Tak prej přišel jen o ten fyzickej hlas, ne o volební!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo? Bono z Jútú? Asi na něj FSB spáchala atentát pomocí toho novýho plynu - putléria, páč bude volit Merkelku a Macrona!

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.