Reklama

pondělí 17. září 2018

Na cvičení Východ-2018 byla vyzkoušena unikátní "neviditelná raketa"

17. 9. 2018      military.pravda
Během cvičení Východ 2018 otestovala armáda Ruské federace unikátní "neviditelné rakety". Veřejnosti to oznámil velitel 76. divize Protivzdušné obrany RF Sergej Tichonov. ... Spojené státy americké spatřují ve společném cvičení Ruska a Číny ohrožení jejich národní bezpečnosti. USA soudí, že v Moskvě a Pekingu bylo rozhodnuto, že budou konsolidovat svá úsilí při čelení Washingtonu.


Podle sdělení Sergeje Tichonova si vojáci znesnadnili tento úkol a neomezili se obyčejnými cvičnými raketami. Velení se rozhodlo v průběhu obvyklého masivního úderu zničit výcvikové analogy nejrůznějších skutečných okřídlených raket.

Sergej Tichonov poznamenal, že otázka, zda se rakety vypořádají s vytčeným úkolem, byla velmi naléhavá. Aby se zvýšila složitost prováděné operace, byly za cíl vybrány takové střely, které v současném světě nemají obdoby. Přesto, poznamenal Tichonov, se podařilo všechny údery úspěšně odrazit.

Připomeňme si, že vojenské manévry Východ-2018 Rusko provádí společně s armádami Číny a Mongolska. Rozsáhlému cvičení velí osobně hlava Ministerstva obrany Ruské federace Sergej Šojgu.

Dříve Pravda.Ru psala, že Spojené státy americké spatřují ve společném cvičení Ruska a Číny ohrožení jejich národní bezpečnosti. USA soudí, že v Moskvě a Pekingu bylo rozhodnuto, že budou konsolidovat svá úsilí při čelení Washingtonu.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová


Tuto značku budeme přidávat k článkům, jejichž zaslání do redakce Nové republiky bylo zablokováno a bylo nutné najít jiný způsob přenosu dat.  Podle našeho výkladu jde o protizákonné jednání - porušení listovního tajemství a současně porušení svobody slova garantované občanům ČR Ústavou ČR.

61 komentářů :

 1. Já jí teda vidim.
  Si Tichonof zapomněl sundat slepecký brejle.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak se omluvte, jako se omluvili Jugoslávci, když Američanům při bombardování Bělehradu sestřelili neviditelný bombardér, protože nevěděli, že je neviditelný...

   Smazat
  2. Moh to zahrát taky jako ten hospodskej s jitrničkou na Peška!

   Smazat
  3. 17.08 Ale potom na Štětináče "obušku z pytle ven" (pendrek je taky neviditelnej;-).

   Smazat
 2. 15:27 a já čtu ten článek po druhé a není tam žádné označení, či druh rakety, anebo TTD zbraně. Článek je jen mletí prázdné slámy a nějaký Tichonov asi pod vlivem vodky něco bleje

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:44 Asi je ten článek na vás moc dlouhý, takže vaše mozková kapacita je přetížená. Pomohu vám, typy sestřelovaných cílů jsou tady: "...VÝCVIKOVÉ ANALOGY nejrůznějších skutečných okřídlených raket..+..za (cvičné) cíle byly vybrány i takové střely, které v současném světě nemají obdoby."
   Myslím, že do "mletí prázdné slámy" to má hodně daleko. Viděl jste někdy obyčejné cíle pro nácvik protirakové střelby? Asi ne. Také si možná myslíte, že při cvičení se sestřeluje reálná technika protivníků. To opravdu ne, nejde to. Na střelnici naši vojáci také nestřílejí na skutečné cizí vojáky, ale jen na plechové siluety.

   Smazat
 3. Buďte oba glosátoři z 15.27 a z 15.44. v klidu. ten název si rychle vymyslí na Západě, až zase budou omílat, že proti této nové raketě nemají obranu a budou z toho třeba právě na tu vodku. Mimochodem, proč v poslední době vodka tak podražila? Že by ji začali více konzumovat na Západě právě v těchto souvislostech?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trupko, v žáží podražili všichni potravini.
   Některé opět o 30%.
   Všechno důsledek manipulací Ovara Singra.
   Zaxraných ročildových eur se Rusnok už nezbaví.

   Smazat
 4. Americkym vojenskym analytikum uz doslo, kolik uhodilo. Pocitam, ze vezme tak dekadu, nez se Cina vojensky vyrovna USA. Hospodarsky a mozna i technologicky bude pred nimi. Verejnosti a mediim to jeste nedoslo. S Ruskem a Cinou porad zzachazi, jako kdyby to byly bananove republiky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, bude to trvat tak 10 let, než Čína vyrobí 6-8 balistických ponorek třídy 096 , svou třetí a čtvrtou letadlovou loď, torpédoborce třídy 55, dále stealth letadla J-20 a J-31 v dostatečném množství a zvýší počet balistických raket D-41 již dislokovaných u několika brigád a vyrobí kopie protiraketového systému S-400 zakoupeného v Rusku. Čína má patrně více jaderných hlavic než odhadovaných 260-400 , pokud zvýší tento počet na 1550 ( který je povolen jak pro USA tak RF k okamžitému nasazení) bude pro USA po vojenské stránce rovnocenný partner ( už dnes má největší pravidelnou armádu - 2 milióny vojáků).

   Smazat
  2. Pro 16:53. Odhaduji že se vyrovná v době kratší. Protože se uplatní:
   úpadek školství v USA,
   zpomalení přílivu mozků z cizích zemí do USA,
   masivní výchova a péče o vlastní mozky v Číně,
   (podobně v Rusku),
   a z toho vyplývající zesilující vliv hi-tech inovací.
   (O počínajícím implicitním rozpadu NATO nemluvě.)
   A také, nejde přece o vyrovnání sil dvou stran z nichž obě hodlají útočit. A uváží-li se že vítěz musí obsadit území, tak Čína i Rusko ....
   Děda.

   Smazat
  3. 16:53 Čína NIKDY nebude rovnocenným partnerem USA ve vojenské oblasti. Je totiž zásadní rozdíl, jestli budujete armádu k obraně vlastní země nebo k agresivnímu zastrašování a vraždění na druhém konci světa.

   Smazat
  4. 22:30 Bodejť by jo! Žlutý skrčenci nás nikdy neporazili, v roce 1905 to bylo ohavné dílo rejdů nosatých okolo Jácoba Schiffa a 1975 to udělali hippísáci v USA financovaní opět nosatci a též slabost tehdejšího prezidenta Nixona, kterej podleh tlaku těchto zrádců a sám to i řekl. "Vietnamčíci nikdy nemohou porazit Severoameričany, to mohou jen sami Severoameričané!" Ovšem na ztráty to bylo v onbou konfliktech je to jednoznačný, zejména v tom druhým: 58 tisíc vojáků USA z toho spousta negrů a barevných! A žluťáků chcíplo 1,5 milionu (z toho 1,1 milionu komoušskejch) a další byli zmrzačený a jejich země byla otrávená Agentem Oránžem! Čili je to nejmíň 30:1 ve prospěch naší rasy! Podařit se to dnes zopakovat v globálním měřítku, byly by problémy světa na staletí dopředu vyřešeny. Každá žlutá opice má mít tohle na krku. A zahodit klíče! - https://www.dhm.de/fileadmin/medien/lemo/images/ba008251.jpg

   Smazat
 5. https://www.youtube.com/watch?v=51f3sypPbdA
  Domlounal mlen a prskně zhas.

  https://www.youtube.com/watch?v=nTx4Kglgv78

  https://www.youtube.com/watch?v=isJBGJu3xqk

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy si dopřáváte!
   Kozatý kozáci, jak vo nich píše Fendrych, dycky dyš je nejhůř.

   Smazat
  2. jen se nebojme, on se kozáký kůň už brzo napije z Vltavy nic s tím nenaděláte

   Smazat
 6. je to zle preložené - jednoducho išlo o rakety - zo strany "nepriateľa" ktoré boli stealth a druhá strana ich mala zostreliť a aj sa to stalo -

  OdpovědětSmazat
 7. Tak to si lze dělat naději, že budou snad konečně omezeny zločiny USA, které vyvolávají konflikty po staletí a likvidují planetu. Východ se snad opět konečně ubrání a předpokládám, že opět nastane snad obrat k lepšímu světu, tak jak se stalo po II. SV, ale bohužel to skončilo úspěšnými "majdany" a okupací po roce 89.

  OdpovědětSmazat
 8. Co je na tom cenzurováno, vždyť zde to máte v originále?


  На учениях "Восток-2018" испытали уникальные "ракеты-невидимки"

  Силовые структуры
  Во время учений "Восток-2018" армия Российской Федерации испытала уникальные "ракеты-невидимки". Об этом общественности поведал начальник 76-ой дивизии Противовоздушной обороны Сергей Тихонов.


  По его словам, военные усложнили себе задачу и не стали ограничиваться обычными учебными ракетами. Командованием было принято решение в ходе условного массированного удара уничтожить тренировочные аналоги самых настоящих крылатых ракет самого разного рода.

  Сергей Тихонов отмечает, что вопрос, справятся ли ракеты с поставленной перед ними задачей, стоял крайне остро. Для того, чтобы повысить сложность проводимой операции, были выбраны ракеты-мишени, которым нет аналогов в современном мире. Тем не менее, отмечает Тихонов, все удары удалось благополучно отразить.


  Напомним, что военные маневры "Восток-2018" Россия проводит совместно с армиями Китая и Монголии. Руководит масштабными учениями лично глава Министерства обороны Российской Федерации Сергей Шойгу.

  Ранее "Правда.Ру" писала о том, что в Соединенных Штатах Америки в совместных учениях России и Китая усмотрели угрозу своей национальной безопасности. Там считают, что Москва и Пекин решили консолидировать свои усилия в противостоянии Вашингтону.

  Читайте также:

  Восток-2018: Россия, Китай и Монголия близки к созданию…

  Встройте "Правду.Ру" в свой информационный поток, если хотите получать оперативные комментарии и новости:

  Подпишитесь на наш канал в Яндекс.Дзен

  Добавьте "Правду.Ру" в свои источники в Яндекс.Новости

  Также будем рады вам в наших сообществах во ВКонтакте, Фейсбуке, Твиттере, Одноклассниках, Google+...


  Zdroj:

  Читайте больше на https://military.pravda.ru/news/14-09-2018/1393263-war-0/?from=email_subscribe

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:36 tak ještě jednou, troubo: "Tuto značku budeme přidávat k článkům, jejichž zaslání do redakce Nové republiky bylo zablokováno a bylo nutné najít jiný způsob přenosu dat". Najdi si někoho, kdo ti to dovysvětlí.

   Smazat
  2. Dyš to přenášej po centrum.cz?
   Nejsou na obklad?

   Smazat
 9. Teď konečně zjišťuji, že povinný druhý jazyk, vyučovaný od čtvrté třídy obecné školy, jsem mohl úspěšně použít ke kontrole překladu. Přeloženo přesně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to marný, je to marný, je to ... Kdo nechce vidět nevidí a nebo vidí co vidět není, kdo nechce slyšet neslyší a nebo slyší i trávu růst. A neb jak říká klasik "Vůl zůstane volem a pařez pařezem" Aottj.

   Smazat
 10. Drzé čelo lepší, nežli poplužní dvůr.
  Američané cvičí s nekonečnou řadou svých vazalů. Japonskem a jižní Koreou počínaje, přes Poláky, Rumuny, ... až po V Británii. A to mají všichni kolem brát jak? Mají se cítit bezpečně?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bezpečně za této situace se asi může cítit málokdo. Jedinou útěchou může být pouze to, že Ušáci nejsou sebevrazi, ba co více, že jsou to poserové, kteří umí hlavně beztrestně bombardovat, tu Hirošimu, tu Nagasaki, tu Drážďany, omylem Prahu, tu Plzeň atd. Prostě civilisty kteří se moc nebrání. Pokud mají jistotu, že nedostanouz po tlamě, tak to jsou silní. Průšvih může být to, že ve své nadutosti, sebestřednosti a vyjímečnosti (jak se domnívají), můžou ten krok ke zničení lidstva udělat a pak bude konec civilizace, příští válka už bude probíhat pomocí klacků a kamenů. Aottj.

   Smazat
  2. Princip odstrašení vzájemného zničení tu fungoval dlouho. To je pravda. Ale jak mám vidět v tomto světle počínání současných špiček? Řízená migrace, nesplatitelné dluhy, zdevastovaná a přelidněná planeta, vyčerpané energetické zdroje,...
   Ještě lze věřit tomu, že ti, kteří skutečně ovládají planetu, nezačali hrát vabank? Vždyť celá řada z nich by raději zemřela, než by se stala jedněmi z nás.
   Nedokážu se v tom ještě orientovat, protože na to mám směšně málo skutečně pravdivých informací. Ale z toho mála co mám a ze svých instinktů ztrácím víru, že princip vzájemného odstrašení ještě funguje.

   Smazat
  3. Čert aby se v tom vyznal, je ale potřeba hledat dobré a pravdivé zdroje. Novou republiku mám v prvním pořadí, potom následuje Sputnik a ejhle Aeronet, videa slováka Igora Jurečku, nebo Baudiše juniora a další. Naprosto úděsná je činnost ČT pana Dvořáka co se týče zpravodajství. Pokud máte nějaké dobré typy, sem s nimi. Málem bych zapomněl to nejdůležitější, úplně TOP jsou pravidelná týdenní videa V.V.Pjakina "Otázky-odpovědi" to by měl sledovat každý kdo chce být trochu v obraze. Aottj.

   Smazat
  4. vladimír hricák 20:18 má „směšně málo skutečně pravdivých informací“. Možná, krom vlastní zkušenosti, nemá vůbec žádné. Dovolím si i za sebe tvrdit. Proto bych raději mluvil o „výstižných pohledech na realitu“. Proto tu i jinde jsem a čtu.

   Smazat
  5. 23,18
   A jste si naprosto jistý, že informace, které čtete zde, jsou pravdivé?
   Určitě jsou pravdě blíž, než zprávy z masmédií, o tom není sporu. Ale tak, jak nám vládne propaganda jedné strany, může útočit propaganda i z druhé strany.
   Tak že zachovávat určitý odstup a zdravý selský rozum.

   Smazat
 11. Skvělé četl jsem o tom na Sputniku vše proti světovým agresorům a na obranu vlasti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A bylo to cenzurováno, jak píší autoři?

   Smazat
  2. Jste schopen pochopit psaný text 23:59? Jde o případy, kdy pro určité texty je blokována přenosová cesta! Aby to bylo možné, musí být kontrolován a hodnocen obsah přenášených zpráv (informací), aby ty, které splňují (nebo nesplňují) kýmsi stanovená kriteria, byly blokovány. Takový mechanismus naplňuje definici cenzury. Krom toho, kdo a čím, je k takové činnosti oprávněn? "Vlastník" přenosové cesty, asi? Onen supermagnát? Příliš složité k pochopení 23:59? Pak tedy blahopřeji, že vůbec znáte písmenka. Grandiózní úspěch pedagogů, že?

   Smazat
 12. Byla ta raketa dřevěná, nebo z papíru? Asi jako tank Armata, který byl nejlepší na světě a následně při přehlídce chcípnul. Při nedávném prohlášení rusu, se nadále nepočítá s jeho výrobou, nejsou prachy CHICHICHI. Nepomohlo ani pod cenou prodané obilí. A tak to je v tom ruském hlupákově se vším. Hlavně, že ta žebrota vyhrožuje celému světu,ale ten má z něj velkou PRDEL.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsi omezený osel neschopný analytického myšlení. O tvé výchově raději pomlčím - hnus.

   Smazat
  2. 22:10 Pane neosel, poučte mne co je v případě Ruska to ANALYTICKÉ myšlení! Co má moje výchova společného s tímto příspěvkem?

   Smazat
 13. 8,59
  Nejskvělejší je,když Českem projiždí ta uASS PLECHOVÁ KAVALERIE A MUSÍ NA KAŽDÝM KILÁKU STAVĚT,PROTOŽE TEN ŠROT NE A NE SE HNOUT......INU,NENÍ NAD uASS okupanty a jejich""""funkční techniku""""!!!!!!!.-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. RuSS prdíš? Oni si rádi hrajou na to že se bráněj, že jsou skoro jako esesáci! (Schutzstaffel = Ochranný oddíl) - proto si dali do názvu taky dvě "S" - https://en.wikipedia.org/wiki/Rossiya

   Jenže my co známe jejich agresivitu jim zásadně říkáme RuSÁci! Tedy od zkratky útočných oddílu pouličních rváčů SA (Sturmabteilung= útočné oddíly).

   Smazat
  2. 8:19: nejlepší je dělat chytrého a nebýt moudrý. Tohle platí pro tebe 8:19.

   Smazat
  3. oprava času: 9:11 - sorry ...

   Smazat
 14. 9:11 Na rozdíl od rusa, který si každý den tahá kšandy, jak je dobrej.Těch US vozidel bylo více jak 100, rus tanku 6 tak asi.Jinak USA nejsou okupanti na rozdíl od rusu, kteří nás okupovali více jak 20 let. Si to srovnej troubo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:55 Rozumím vám... Dle vašeho myšlení není okupace jako okupace, zabíjení jako zabíjení, mučení jako mučení...
   I Himmler měl pochopení pro německé vojáky, kteří, měli stres ze střílení žen a dětí v Polsku, na Ukrajině, v Rusku, atd. a dal postavit plynové komory.
   Otázkou je, kdo si má co srovnat "chytráku" ?!

   Smazat
  2. Rus si možná tahá kšandy, ale zatím s každým zametl, tedy lépe řečeno s každým kdo ho napadl. Kdyby takové výsledky měli ušáci, to by byly kšandy až na měsíc, kde stejně nebyli jelikož to byl podvod. Jenom se děsím ukrutné nevědomosti takových jako ten z 9:04, pro takové vymyté mozky bude návrat do reality úděsným zážitkem a krutou skutečností. Aottj.

   Smazat
  3. 11:27 Děsim se ukrutné nevědomosti a vymytemumozku, jako máš ty. Napsat, že Amík nebyl na Měsíci muže opravdu pouze totální blb. GRATULUJI. Jinak máš pravdu, Rus zamet s trpaslíky jako Gruzie,Čečna naposled okupace Kymu, nějak jsi zapoměl dodat jak dostal Rus na prdel v AGANISTÁNU.Trochu si to vše ujasni ať nejseš za vola.

   Smazat
  4. Rus věděl, že má z Afghánu odejít a odešel. Americké čúro na to pop 17ti letech ještě nepřišlo. A ty tomu idiotismu fandíš? No, tě bůh.

   Smazat
 15. 9:55
  uASSackej OKUPANT No.1.DODNES OKUPUJE NĚMECKO,JAPONSKO,HAVAJ....PROSTĚ A JASNĚ,JSOU V RÁMCI OPERACE TRVALÁ OKUPACE S PLNOU HUBOU DEMOKRACIE NEvítaný VŠUDE,KAM STRČÍ TEN ZASRANEJ RYPÁK!!!!!!!!
  Doučování dějepisu by ti neuškodilo diletante!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:22 Magore, v Německu ani v Japonsku to není okupační armáda. Jsou tam umístěny se souhlasem tamní vlády, proti případnému ruskému komoušovi. Truchu se douč historii

   Smazat
  2. Okupant si vždycky na odbytém úyemí zřídí svou vládu - viz Německé, Japonsko, jižní Korea, Rumunsko, Polsko, Bulḧarsko, Chorvatsko, Kosovo, atd. atd. atd.

   Smazat
  3. Douč se radši azbuku, abys moh aspoň pojmenovat správně vůz, jehož potahy pravidelně okupuješ, když se tvůj pán rozhodne projet škarpama Chujlostánu, putlerprde ... UAZ! - http://www.skrytapravda.cz/images/10zari2017/uaz-blockhain1.jpg

   Smazat
  4. 8,18
   Starej se raději o svoje,pyčo blbá zděšená,aby se ti alespoň jeden chlap i s ukradeným kolikem vrátil a NESER SE MEZI SLUŠNÝ LIDI, TY BUZNO Z HERMAFRODITA!!!!!!!!!!!.-D

   Smazat
  5. Smrdíš o těhle "lidech", rudoprde? - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj08:24

   Tak tyhle já rozháním svou sukovicí! - https://www.youtube.com/watch?v=LB9lObWclFQ

   Mezi ně se určitě srát nebudu, když tam smrdíš ty, rudoprde z lejnolíhně této smradojební žůžovky! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   Smazat
 16. 19:22
  SE SOUHLASEM TAMNÍ VLÁDY????!!!!!
  TY VOLITRKU,TAKOVOU POHÁDKU SI NECH PRO TY MLADÝ SLUNÍČKA BEZ MOZKU,JÁ TI TO NEŽERU....NEJSEM FLAŠKA UDAVAČ KOLABORANT HAVEL!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hele, koukám že tvůj zkurvenej komoušskej fotr v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch východoněmeckejch mokasínách se asi musel dost hřát přízní velkejch rudejch soudruhů co? Taky si se asi těšil na teplý místečko co po něm zdědíš a náhle do toho přikvačil ten vandrák chrchlavej v ošuntělých džínách, vytahaným svetru s flaškou v ruce a udělal ti pořádnej rejhanec přes plány, co? To se frustrátskej smrade nedivím že z toho máš celoživotní trauma - Havel v každý větě:))) Taky nemám tyhle trapný loutky rád, ale neregistuju je, nepíšu vo nich a tím je nedělá slavnější než si zasloužej ...

   Smazat
  2. 8,17
   COPAK PYČO ZAMILOVANÁ DO UDAVAČE CHRCHLA,JINOU TAPETU BYS TY BUZNO HRBATÁ NEMĚLA???!!!!!.-D

   Smazat
  3. 8:25 Do tebe rudoprde je zamilovanej leda tak ansámbl místních užgryndaných čechomužiků, ty kremloidní posránku jehož zdechlej fotřík pjel kdysi v rámci družby s DDR spolu Merkelkou ve sboru pionýrů: "Buď vsjegdááááááááá búúúúúúúúúděěět něěěěěba, buď vjegdááááá búúúúúúděěět sóóóónce ..." :)))))

   Smazat
 17. 9,46
  LABUŽNIK PRDELOVY JE V TRESTU,O SYFILITIKA NENÍ ZÁJEM,TAK ZÁVIDÍ!!!!!!!.-DDDDDD

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ve světě už ne, v Chujlostanu ale furt velkej, rudoprde!!!!.-DDDD - http://risovach.ru/upload/2012/09/comics_Lenin_orig_1347032282.jpg

   Smazat
 18. Zajimovaé je to, že diskuse se havlomilci se vždy zvrhne ve směru pohledu na bývalý režim u nás. Jinak převážně havlomilci zde prezentují příšernou úroveň a divim se, že jich cenzor nemaže.
  Chci tedy sdělit havlomilcům: Kritika současného kapitalistického režimu u nás i ve světě, není o tom, že by kritici říkali, že je třeba se vrátit ke starým časům, ale že jsou názoru, že je třeba s tím dnešním kapitalismem něco udělat ve smyslu jeho nápravy. Proto návrat k minulým dobám, psaní o tom, kolik bylo obětí za komunismu - prý Čína 70 milionů, je jen vyhýbaní se nastoleným otázkam ze strany trollů a nepište a nemyslete si, že máte skvělou inteligenci, jak to zde prezentujete.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Existuje jen jedna pravda. Ta jejich...":):):)

   Smazat
  2. 12.23 Chápu, že vam nehavlomilcum vadí, když někdo o té vaší rudé době píše pravdu. A nepište prý Čina 70 milionu, to ja nepopiratelný fakt a ještě doplním Rusko 25 milionu vlasních lidí zavražděno. Kam se v tomto ohledu, vlastních lidí hrabe Hitler. Mužete dál lhát a psát ty své bláboly, jen trouba vašeho ražení možná uvěří.

   Smazat
 19. 21:37TY JSI NA TOM S LHANÍM A S POČTAMA STEJNĚ,JAKO TEN PŘEKABÁTĚNEJ KOMUNISTA KRAĎOUSEK....TAKŽE VYNDEJ DRŽKU Z uASS NOČNÍKU A VYPLÁCHNI SI TY HOVNA Z DRŽKY!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 20. 22:01 Douč se radši azbuku, abys moh aspoň pojmenovat správně vůz, jehož potahy se pravidelně prodíráš, když se tvůj pán rozhodne projet škarpama Chujlostánu, putlerprde ... UAZ! - http://www.skrytapravda.cz/images/10zari2017/uaz-blockhain1.jpg

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.