Reklama

neděle 30. září 2018

Na dnešním shromáždění na Václavském náměstí při příležitosti 80. výročí "Mnichova" se objevili policisté

Ivan David
30. 9. 2018
Po skončení akce se na místě konání objevili policisté, kteří tvrdili, že přicházejí v souvislosti s nahlášeným trestným činem podle § 403 Založení, podpora a propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka ZDE. Zajímali se o všeobecně rozšířený obrázek Che Guevary ZDE, který přinesl jeden z účastníků akce. Jeden z kýmsi přivolaných policistů pravil, že se jedná o jednoho z nejvěších světových vrahů. Domnívám se, že celá věc nevyžaduje další komentář...., snad jen to, že toto už je přece jen moc. Kam tento režim směřuje? Domnívám se, že právě akce policie byla namířena k potlačení práv a svobod člověka.

72 komentářů :

 1. Na druhé straně, pane doktore, kdybyste tam měli obrázek třeba Pinocheta, ještě by se ti dva mohli ptát, jak to, že si dáváte na placku zrovna jejich dědečka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. U nás se ti šmejdi bojí zasáhnout proti zfetovaným nebo nepřizpůsobivým čertům, aby se do něčeho "náhodou" nenamočili.

   A tady chtějí dávat masáž za triko nebo leták s marxistickým revolucionářem Ernestem Che Guevarou, který se běžně nosí po celém světě hrdě na hrudi!

   Chtěli je ochránit a pomoct jim aktivisticky, hrdině od jejich přesvědčení, blbouni zbabělý. Doufám, že seřezali důchodce, to jim nic nehrozí, to je čestné ...

   Ramón

   Ps. Doufám, že až je budou tito lidé volat, že je zfetovaní, nepřizpůsobivý sousedi na tři měsíce do vybydlení bytu. Nenechají každodenně vyspat. Tak budou stejně radikální, oni se většinou rozkoktají a pomoc si sám, vole!

   Naše zkušenost?

   Smazat
  2. Ti mladí čuráčci v uniformách připomínajících tankisty z divize Totenkopf ani nemůžou vědět kdo to ten Che Guevara byl, možná tak z doslechu od řiťopicha Jandy, nebo někoho podobného...je to naprosto absurdní, kam jsme se to už došmatlali...

   Smazat
  3. 0,12
   Omyl,to je nová DIVIZE DUMMKOPF,speciálně sestavená v EU!.-)

   Smazat
 2. A co na to Jan Hamáček, místopředseda vlády, ministr vnitra a zahraničí ?
  Ten dnešní zákrok policie je součástí předvolební kampaně ČSSD v Praze ? Zřejmě se mu ta 2% zdají moc...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. @vlcernik

   @jhamacek co tak ustavit komisi,
   k vyšetření té policejní provokace:
   http://www.novarepublika.cz/2018/09/na-dnesnim-shromazdeni-na-vaclavskem.html …
   dotaz budu opakovat!

   Smazat
  2. 4uráčkovi Hamáčkovi, jakožto ministru vnitra a těm jeho černosotněncům, by měli ležet na srdci ti nevládkami importovaní "revolucionáři multikulti", co na Václaváku za bílého dne prodávají zcela nerušeně fet..., ale právě v tom je
   ten vtip, mladej idealista mávající rudou vlajkou evidentně přemýšlí a není mu jedno v čem žije a je ochoten se nějakým způsobem společensky angažova na rozdíl od odevzdaného, lhostejného a pomalu se ničícího feťáka a proto je naprosto jasné, proč aSociálně-paDemokratický partaj-lídr jedná tak, jako Hamáček, kominická koule islamizace a OSN/NWO...Každou odchylku od svého pojímání společnosti a od úkolů mu zadaných Sorosem a Spol. se hned v zárodku snaží potlačovat a destruktivní úpadek a sebevraždy potenciálních oponentů podporovat natlačováním dekadence, jako je liberalisticko-kosmopolitní blouznění, inkluze, fetování, nihilismus, gay a LGBT perverznosti atd.
   Pro něj a síly jimž slouží, je milejší mládež fetující a kráčející za falešnými proroky nikoli ta přemýšlející a aktivně se zúčastňující politiky a nedejbože kriticky sledující jeho politikaření a zatahování státu a národa do hoven EU/OSN...
   Doufám, že ho za to jednou někdo napíchne na kůl, až to taky zkurví on a jeho soudruzi k obrazu svému.

   Smazat
 3. Provokovat lze i takto. Policie konat má, ale její velení má také znát podrobněji dějiny. Což se v tomto případu říci nedá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ano, jeden policajt si umí dějepis přečíst a ten druhý ho popsat do protokolu

   Smazat
  2. Jestli mas na mysli dejiny Che Guevary tak ten policajt mel pravdu .On byl vrah propadl vrazdeni a museli ho zabit (udajne na popud Castra)Ma na svedomi asi stovky mozna tisice zastrelenych na Cube v dobe nasilneho prevzeti moci Castrem.Pokracoval v Africe spolu s Mandelou dalsim vrahem Slovem atd .Totez jel delat do south america kde ho konecne sprovodili ze sveta nebudte zase blbci ze zasady

   Smazat
  3. Jste lhář. Popravy kubánských Batistivých vrahů, udavačů,kteří měli na svědomí mnoho bojovníků za demokracii a proti krvavé diktatuře, to nebylo vraždění, ale spravedlnost!
   Ty řádky nade mnou musel napsat bělohradský idiot, který jen papoušek propagandu, psanou prvoplánovými hlupáky z USA. Asi náš otrávený Honolulu. To je canc tak na jeho primitivní úrovni.

   Smazat
  4. 6:43 Žvásty! Soudruh Batista byl poctivej dělník z plantáže, co si musel tvrdě vydělávat od svých 8 let sklízením s mačetou v ruce na plantážích cukrové třetiny po boku svého indiánského tatínka, který se udřel k smrti podobně jako tisíce daších na plantážích bývalých španělských kolonizátorů, mnohdy i reakčích karlistů, ke kterým patřila i plantážnická rodina Castrových! Jak mladý seržán svrhl Machadovu diktaturu fašistů podporovaných právě těmito reakcionáři a to s přímou podporou komunistů, kteří následně vstoupili do jeho vlády! - https://cs.wikipedia.org/wiki/Komunistick%C3%A1_strana_Kuby

   Smazat
  5. Taky se tam dočtete, jak komunisté odsuzovali akce mladých teroristů, pozdějších agentů Moskvy Fidela Castra a Che Guevarry a jejich přepadení kasáren Moncada označili za "maloburžoasní pučismus"! Jejich deník Granma použil dokonce srovnání s Mussoliniho "pochodem na Řím" či Hitlerovým "pivním pučem"!

   Smazat
  6. 3:02
   Pokud to máte nastavené takto a nejste pokrytec, pak by muselo být zločinem třeba oslavování těch třech vojáků, nedávno padlých v Afghánistánu, stejně tak jako všech těch, kteří tam(a kamkoli jinam) přišli "šířit svobodu a demokracii" ohněm a mečem.
   Muselo by být trestné oslavování VŠECH vrcholných představitelů USA a značné části EU. Musely by být strženy sochy Winstona Churchilla, Alexandra Makedonského a mnoha dalších osobností a jejich propagace tvrdě postihována. Proč se tomu tak neděje?

   Smazat
  7. ^ 43 nekdo kdo malo vi a blaboli nesmyli to je to cos napsal Ja ty idiote znam historii jednoho z nejvetsich zabijaku sve doby ,da se rici ze se z nej stal sadista a silenec ostatne v dobe normalni( k nam na priklad jezdili na odpocinek Rude Brigady po akcich ) Pokud jsi zabedeny debil nejdrive si prostuduj veci a potom se ozyvej na verejnosti blbe

   Smazat
 4. a vůbec, berte to z té lepší stránky. Kdybyste byl dneska v Barceloně (no dobře, já tam taky nebyl) dostanete po hlavě pendrekem i bez obrázku Che, a všechno normálka, demokratická ústavnost, kapišto ??

  OdpovědětSmazat
 5. Policistů, jejichž řady se od od nastolení pravdy a lásky významně rozrostly, je v naší zdemokratizované společnosti údajně stále nedostatek. Nároky se proto nutně snižují.

  OdpovědětSmazat
 6. Tak to je to se přeci nesmí říkat pravda však nás chtěli jen poněmčit a zbytek vyhladit.

  OdpovědětSmazat
 7. 30. 9. 2018 21:24:29
  Antikomunistický zákrok policie za prapor s Che Guevarou!

  Prohlášení Předsednictva Ústřední rady Komunistického svazu mládeže k antikomunistické provokaci.

  V neděli 30. září 2018 Komunistický svaz mládeže (KSM) podpořil několika aktivit k připomenutí 80 let od Mnichovské zrady. Spolu s dalšími se členové KSM zúčastnili i shromáždění "Přízrak Mnichova se vrací", které se konalo v podvečerních hodinách na Václavském náměstí v Praze a pořádaly ho iniciativa Ne základnám, České mírové hnutí, Alternativa zdola a další mírové a protiválečné organizace.
  Na této akci vystoupil i zástupce Komunistického svazu mládeže, který zúčastněné seznámil se společným prohlášením české a německé protifašistické mládeže ke zmíněnému 80. výročí Mnichovské zrady. Podobně jako jiné zúčastněné organizace i KSM, zde měl svůj prapor, na kterém byla kromě názvu svazu i podobizna slavného latinskoamerického revolucionáře Ernesta Che Guevary.

  Po skončení akce přistoupili k členovi KSM, který předtím držel uvedený prapor, příslušníci Policie České republiky. Policista člena legitimoval se zdůvodněním, že je "podezření na spáchání extremistického trestního činu" nesením zmíněného praporu - takový pojem ovšem český právní řád nezná. Následně bylo policistou upřesněno, že měl na mysli "trestný čin schvalování nebo projevu sympatií k hnutí směřující k potlačování práv a svobod." Po dotazu, co je na praporu špatného, přítomný policista lživě prohlásil, že vyobrazená osoba - Ernesto Che Guevara - je "jeden z největších masových vrahů v dějinách". Byly přítomno desítky účastníků demonstrace, kteří se stali svědky této události a proti provokativnímu zákroku policistů hlasitě protestovali.

  Komunistický svaz mládeže protestuje proti tomuto politicky motivovanému omezování vyjadřování a shromažďování na veřejném prostranství, které je o to skandálnější, že se stalo na akci věnované 80. výročí Mnichovské zrady a méně než týden před komunálními a senátními volbami. Komunistický svaz mládeže odsuzuje tuto antikomunistickou provokaci a zdůrazňuje, že podobizna Ernesta Che Guevary je jedním ze symbolů celosvětového zápasu za socialismus a komunismus.

  Pokusy o její antikomunistickou kriminalizaci v České republice nesmí projít!

  Předsednictvo UR Komunistického svazu mládeže, 30. 9. 2018
  video ze zákroku zde: https://youtu.be/UGPCSUCRLGY
  https://www.parlamentnilisty.cz/profily/Mgr-Ales-Hubert-115761/clanek/Antikomunisticky-zakrok-policie-za-prapor-s-Che-Guevarou-89180

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nezmatkujme zbytečně a předčasně! Počkejme si v klidu a s rozvahou na vyjádření s. Radosty k celé věci!

   Smazat
  2. Budou volby spočítejte to Hamáčkovi, je pořád u plného koryta. Na náměstí řvou "menšiny" a to je v pořádku. Volby probíhají stylem, že je jen jako KDU-ČSL 15 radních a ani je nenapadne z toho udělat dvě skupiny. Pak se diví, jak málo lidí volí a stačí jen hlas aby tato "banda" byla zvolena. Co tam volí zastupitelé, zda krást málo či hodně? Na to stačí 2 úředníci. To je výsměch všemu. Svoboda a demokracie je na dosah ruky, jen nevím zda pravé či levé.

   Smazat
  3. 22:38 Ta rudá palice můžeš "zápasit " s kým dnes chce, ale policajti ti to řekli jasně KOMOUŠE A FAŠOUNY tady nechceme!!! JASNÝ.

   Smazat
  4. 9,40
   Drž hubu ty posranino z chrchloflanděry nebo ti šlápnu na tvojí vygumovanou gerontomakovici a bude vymalováno,filcko z uASS!

   Smazat
  5. 9:43 Douč se radši azbuku, abys moh aspoň pojmenovat správně vůz, z jehož potahů vyháníš ony jmenované filcky, když se tvůj pán rozhodne projet škarpama Chujlostánu, putlerprde ... UAZ! - http://www.skrytapravda.cz/images/10zari2017/uaz-blockhain1.jpg

   Smazat
 8. Video z této policejní provokace je tady: https://www.youtube.com/watch?v=UGPCSUCRLGY Šiřte to! Je to naprosto skandální!!

  OdpovědětSmazat
 9. VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=UGPCSUCRLGY

  OdpovědětSmazat
 10. No, kdyby ten policajt nebyl hloupý trdlo a měřil všem stejným metrem, tak by musel zbalit kazdýho přiblblýho hárleyáka i s tou jeho plečkou, neboť na ní skoro každej vozí otrhanou fangli těch největších vrahů a šiřitelů nenávisti, SS amerických a taky každýho vola, co nosí placku se SchláffenDreckem s čírem i bez číra, kterej velebí taky každýho vraha od kosovských UČK až po židobanderisty Ukrajiny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:21 Tak ses vyzvracel.? Pokud píšeš " přiblblého hárleyáka ", tak jak potom nazveš tu ruskou putinovskou bandu "nějací noční pošuci " kteří mávali rudými prapory s podobiznou vraha Stalina? To je teprve ta pravá putinovská banda vrahů, které nejde o nic jiného ,než šířit ruský fašismus.

   Smazat
  2. 9,55
   Stalin byl proti emerickejm VRAHŮM A ZLODĚJŮM ŽABAŘ....A TY SEŠ SCHEISSE UNTERMENSCH,TAK ZAVŘI DRŽKU,HAVLOHOVADO NESVÉPRÁVNÝ!!!!!!!

   Smazat
  3. 9:55 Ať žije slepičí rozum pěstovanej v těch nejlepších tradicích havlistického lhaní nejlépe za finanční podpory EU.

   Smazat
  4. 9:55-Ty musíš bejt sám soudruh pan exsernátor a nynější euro-posranec a největší Putinobijec a čestný a zplnomocněný velvysranec sion-fašistického batalionu AZOV v EU-prdlamentu, známý pomatenec a režimní korouhvička s opileckým rudým rypákem, ve všem rejpajícím TOPák Štětina, že???

   Smazat
  5. 11:07 Ty jsi pouze takovej malej proruskej blbeček, který nadává panu Štětinovi, ale nesahá mu ani po kotníky. Kdo zná tebe,co jsi dokázal ty NULO, pan Štětina na rozdíl od tebe sedí v EU a něco v poslední době dokázal BLBEČKU. Pane Štětino děkuji, děláte to moc dobře.

   Smazat
  6. 11:27
   Ten tvůj MILOVANEJ BANDEROMAMRD TVRDIL, ŽE DO SSSR JEZDIL V ROCE 1968NA OBČANSKÝ PRŮKAZ.....JSTE V TOM PŘÍPADĚ IDIOTI OBA!!!!!!!
   ON,ŽE LŽE,JAKMILE OTEVŘE HBU A TY,PROTOŽE SEŠ BLBEJ A MÁŠ IQ DNEŠNÍHO DATUMU V KALENDÁŘI!!!!!!!!!☺

   Smazat
  7. Ano 11:27-, pan soudruh Štětina nám toho dokázal hodně a to velice přesvědčivě, že je charakter na riť a svině je proti němu charakter, že je poskokem po světovládě bažících sionistů a milovníkem ukrajinských nacistů a válečných zločinců, válečným štváčem, pokoušející s ruku v ruce se stejnými hovady, jako je on a Ty udělat z našeho národa kalergiho líheň hybridních imbecilů ochotných padnout za Alláha a pro zisky domu Sionu.

   Smazat
  8. Štětináč je starej bolševik a hrdinové naší rasy by ho neměli ani pozdravit, natož se s ním trapně fotit! Však taky ti zodpovědní o něm zarytě mlčí, naštěstí! - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Smazat
 11. Me by zajimalo, jestli TOP 09 svym proti-ruskym stvanim naplnuje skutkovou podstatu trestneho cinu hnutí, které hlásá národnostní zášť podle §403.

  OdpovědětSmazat
 12. Když premier Babiš v Německu prohlásí, že komunisti měli být zakázáni. To je jasný trestný čin, potlačování práv menšiny.
  Juch a je to tady. Vydrží to alespoň hodinu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:17 KSČM, jako nositelka tradic zločinné KSČ,by měla být zakázána. Komouši byli ti, co potlačovali práva druhých . Tak co tady meleš trestný čin?

   Smazat
  2. 11:34
   NEZVITELŇUJ se ještě víc TY WALESOHAVLOHERMAFRODITE KŘÍŽENEJ Z ROZSIVKOU!!!!!!!!!☺

   Smazat
  3. 11:42 Bohuže s tím zviditelňováním to je tu přesně naopak, páč tvůj zajebanej komoušskej fotr v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch východoněmeckejch mokasínách se dost hřál přízní velkejch rudejch soudruhů co i ty si se asi těšil na teplý místečko co po něm zdědíš a náhle do toho přikvačil ten vandrák chrchlavej v ošuntělých džínách, vytahaným svetru s flaškou v ruce a udělal ti pořádnej rejhanec přes plány, co? To se frustrátskej smrade nedivím že z toho máš celoživotní trauma - Havel v každý větě:))) Taky nemám tyhle trapný loutky rád, ale neregistuju je, nepíšu vo nich a tím je nedělá slavnější než si zasloužej ...

   Smazat
 13. Kayž tam VIDÍM stalinistu Skálu, Procházkovou a ty další podvraťáky z KSČ, tak se mi otevírá kudla v kapse.Jak vůbec může téhle rudé bandě někdo dát prostor? Ono je také vidět na té učasti, několik málo bláznů okolo. Guevara společně s Castrem jednoznačně světoví zločinci. vychovaní Rusem . Policie se zachovala naprosto v pořádku a má u mne za 1*****. Ale jedno bych policii vyčetl,proč nepoužila obuchy? Pořádek by byl zajištěn mnohem rychleji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když už jsi ty vemeno z 9:34 takový dobrý počtář mrtvol, tak začni počitat oběti těch VRAHŮ, co vysedávali v presidentských křeslech a na ministerstvech v USA a ostatních zemích NATO, kolik válek a agresí a státních převratů spustili a provedli a abys to měl lehčí, tak jenom ty za ten tvůj krátký mrzký život, cos mohl pozorovat v přímém přenosu a pouhým svým zřejmě slepým okem.

   Smazat
  2. 9:43 Máš pravdu soudruhu, ale nevím jestli to ten tvůj rudej ruzumek pochopí? Devadesát procent válek ve světě nemá na svědomí USA A NATO, ALE TEN TVŮJ RUSÁČEK. Od konce 2SW chtěl prosadit ve světě tu svoji rudou politiku viz Korea,Vietnam, vyvolání Karibské krize kdy svět od jasného konce zachránila rozvaha USA, tak že ty mrtvolky přičti svejm přátelům v SSSR potažmo Rusku.

   Smazat
  3. 11:14
   Když máš IQ DNEŠNÍHO DATUMU V KALENDÁŘI,TAK DRŽ HUBU TY POSRANINO RETARDOVANÁ A ALESPOŇ NELŽI.......USSA JSOU NEJVĚTŠÍ VRAZI A OKUPANTI NA SVĚTĚ,JEN TY INCESTNÍ POTRATE OPIČÍ KURVY TO NECHCEŠ A ANI NEMŮŽEŠ POCHOPIT.....MOZKU NEMAJÍCE!!!!!!!!!☺

   Smazat
  4. Vážený 11:44-nenechte prchlivosti cloumat Vaším majestátem a ignorujte toho zjevného idiota, typického amerického řiťomila z provinčního českého městečka, lidské to prase záhumenkové z odchovu sionisticko-neoknské propagandy Kalouska a všech jeho stran, kterými prošel a se kterými kdy byla ta zrovna jeho v koalici. Ono si přes panděro vypěstované z knedlíků od mámy, nebo čínskejch nudlí od Vietnamce a gambrinhnusu nevidí ani na svého ztopořeného pyje. Pro něj je pochopit svět a souvislosti dějů v něm probíhajících bez komentáře z propagandistické šlichty a pomejí z ČT a Jakuba Jandy zjevně nad jeho intelektuální síly...

   Smazat
  5. 13:00
   Buďte v klidu pane kolego,se mnou nic necloumá naopak,bavím se "YNTELIGENCÍ A YNTELEKTEM"těch slabomylných lahviček z TROP 09!☺

   Smazat
  6. Tak vy ve 13:00 to jste mi to natřel! Pane blb z velkého města Ale nějaký argument proti by nebyl? Jinak nezapomeŇte do toho zaplést pana Kalouska, to je vždy pomocná berlička totálního blba-dík.Prozraďte pane enteligente, z jakých informací vycházíte vy? Pokud sputnik, aronet, par.listy, nov. rep, potom chápu vaši totální RETARDACI blahopřeji pane hlupák.

   Smazat
  7. 15:39
   Tys nebyl ještě ve 30 schopen přemlouvat SLABIKÁŘ TY HAVLOFLAŠKO VYLITÁ!☺

   Smazat
  8. Trumpeto, Guevara vychovanej Valtrem Komárkem.
   Nebudu zmiňovat Valtrovy příbuzné a učně. Sobotka se jím inspiroval. A Dlabáček.

   Uvádět v souvislosti s Kalouskem stopořeného pyje je opravdu nezodpovědné přehánění.
   Tomu leda kouká h. z p.

   Prostí policisté z náboru v Kotěhůlkách prostě netuší, že naši američtí přátelé (konkrétně Robert Redford., který ne a ne zdechnout) natočili o Ernestovi oslavný film Motocyklové deníky.
   Vynesl skoro 60M jen v kinech, Redford na to má nos.

   Smazat
  9. 11:44 RUSSák poudáš? Oni si rádi hrajou na to že se bráněj, že jsou skoro jako esesáci! (Schutzstaffel = Ochranný oddíl) - proto si dali do názvu taky dvě "S" - https://en.wikipedia.org/wiki/Rossiya

   Jenže my co známe jejich agresivitu jim zásadně říkáme RuSÁci! Tedy od zkratky útočných oddílu pouličních rváčů SA (Sturmabteilung= útočné oddíly).

   Smazat
 14. 9,34
  Když čtu ty tvoje lejnolahvárenský zvratky,tak mám pověsit tě za nohy nízko nad mraveniště a nechat ty užitečný tvorečky,aby si s tebou pohráli dokud NEZDECHNEŠ TY FILCKO z thing-thangu pornoperlníka Kubíka Jandy!

  OdpovědětSmazat
 15. Příslušníka omlouvá, že je zaměstnán u policie a zajisté také voličem TOP 09. Potom je vše v pořádku a není se čemu divit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dříve se říkalo, seš blbej tak se vyučíš na pasáka dobytka (viz bývalý ministr vnitra Ruml, pasák ovcí).
   Dneska když seš blbej, tak se dáš k policajtům, tam tě vemou, takový tam potřebujou.

   Smazat
  2. Agent Josef Vyskočil alias Pepek Vyskoč, duchovní otec agentůry Evropských hodnot a učitel agentů George Sorose alias streážmistra Flanderky byl také pasákem koz.

   Smazat
  3. Nebo třeba Hučín. Tam už není co dodat.

   Smazat
 16. Ten "inteligentní" mládenec to dotahne daleko. Dnes to tady tak funguje, bohužel.

  OdpovědětSmazat
 17. Proč jsou Rusové naší nepřátele a Sudetští vrazi Čechu v pohraničí naší přátelé ?

  OdpovědětSmazat
 18. 15:37 Tak trochu zapřemejšlejte, proč to tak je. Napovím ,Sudetští nemci se nikdy netvářili jako přátelé,na rozdíl od věrolomného " přítele " SSSSSR.z ROKU 1968 SVINĚ RUSKÝ

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už toho nech chlapče, jsi tu za blázna jako Kalousek, Štětina a spol.

   Smazat
 19. 16:44Sokolíku prozraď, co jsi ty? Pan Kalousek, pan Štětina a přidám pana Havla, jsou ti praví demokraté, kteří bojují nebo bojovali, proti ruské zvůli, ale to ty, blb nemůže nikdy pochopit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chápu, že jsi na tom stejně, jako ti tvoji bojující hrdinové. Blbej a většině lidí pouze k smíchu, šašku.

   Smazat
 20. 16:54
  JSOU TO BOJOVNÍCI K POHLEDÁNÍ,ZVLÁŠŤ HAVEL!!!!!!!
  TEN BOJOVAL S FLAŠKOU V DRŽCE A S KURVAMA V PELECHU!!!!!!!!!!!!!☺☺☺☺
  ŠTĚTINA JE VYLITEJ V BANDEROSTÁNU A CHUDÁK KRAĎOUSEK UŽ CHLASTAT NEMŮŽE,TAK NAJEL NA BÍLOU LAJNU A MÁ TAK ZNIČENEJ RYPÁK,ŽE TO VYPADÁ JAKO CELOROČNÍ RÝMA!!!!!!!!!!!!!!!!☺☺☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je velká pravda! Jenomže problém je tomu zrzavýmu Chrchloj ve vytahaným svetru s lahváčem v ruce vděčíš za to žes coby zdegenerovanej bolševickej čechomužik neskončil po zásluze takhle!!!!:☺☺☺☺ - http://novysmer.cz/index.php/historie/2679-budape-1956

   Smazat
  2. 18:01, Chrchloj nic nevybojoval. Komancove se začali rozpadat v Sojůzu už r.1987, ti chytřejší začali okamžitě krást a v r.1989 přikázali StB, aby to už konečně nějak zlomila, jelikož Teškoslovensku se furt ňák nechtělo. Museli nás považovat za přibržděné. A tak milá StB angažovala Havlisty a společnými silami vyrobili Šmída-Zifčáka a "Masakr na Národní". To už budoucí "kapitáni průmyslu" měli svá aktiva v kešeni a už se nemohli dočkat, až to zlegalizují jako "normální byznys". Jelikož nomenklatura se až tak lehce vzdát nechtěla, pohrozili soudruzi z Moskvy, že: pokud se stát opováží zasáhnout proti demonstrantům, aktivizují se na jejich ochranu vojska skupiny "Střed". Chrchla by měl být moc vděčný nejen Gorbačovovi, ale hlavně KGB, která to vše spískala.

   Smazat
  3. 23:25 Pravda! Pamatuju si jako dítě jsem slýchával od dospěláků průpovídku že "Hitler byl svině, ale komouše, židy a cikány měl vyhubit" anebo že "ho to měli nechat dodělat" apod. Tak jsem se na to těšil, že to dokončíme my, až to tu praskne! Jenže jsem nevěděl že na tom Západě to stojí taky za veký kulový, jak jsem potom zjistil, páč komouši ve všem lhali, co všecko prý "hrozí" kdyby to "prasklo" (teda kdyby zvítězila kontrarevoluce u nás) a my jak blbečkové tomu věřili! Že prej v západním Německu už "řádí" nějaký Khárl Heinz Hoffmann! Na fotkách vypadal dobře! Velkej knír jak kaizr Wilhelm a v ruce nějaký kvér a na hlavě měl nacisticku helmu! A prej že vede bojůvky neonacistů v západním Německu! A my se těšili až sem přijede v čele Bundeswehru na Leopardu (to je tank!). Až pozdějc mi syn emigrantů který tu bydlel u sousedů přes prázdniny v podnájmu řekl, že prej je v západním Německu Hitler zakázanej a že ten Hoffmann je jen takový pošuk z jakéhosi spolku vojenské historie! To mě zdeptalo, ale řekl jsem si - no co no -"poraženej " stát. Ale spolýhal jsem aspoň na Ameriku! Viděl jsem na vlastní oči v ČST záběry pochodujících KKKáček ve Washingtonu jak hajlují a nesou nápisy Free Hess a Hitler was right apod. A měl jsem za to, že to přijde sem! Ještě v listopadu 89 jsme seděli s partou ve vinárně a jeden spolužák dal nohy na stůl a prones památnou větu: "Já tomu stejně nevěřím! Dokud nepojedou po Václaváku meďáky s hákošema na kapotě!". A my se smáli "vtipu". Jenže on měl pravdu! Nic se nezměnilo! Furt stejný žvásty o zlých nacistech, komouše nepověsili, židi zůstali dál nekritizovatelný a dokonce ani neobnovili zákon o potírání cikánských band z 1. republiky, takže naco se to dělalo? Přišel ten čurák Havlů s těma a kecama o "lidských právech" a hovno do hovna! Místo KKK se začlo cikánům říkat "Rom"!! Takže zklamání a podvod. Já hned jak se začli ty demonstrace, tak jsem na náměstí u nás rozflákal komoušský zasklený vitríny s Hrdiny práce" či co. A hned pár lidí s nějakýho OF na mě že prej to nemám dělat, že prej musíme "opatrně" a pod. zbabělý kecy, aby nás prý neměli za "provokatéry"! He! Já jsem čuměl jak zjara! Furt jsem čekal že vohlásej, že byl zatčen Bilak a že už ho někde mučej a vono hovno hovno! Ani ty posraný Rusáky neprotáhli Prahou s prackama vjerch! Hovada ... a prej (kontra)Revoluce! Jo Budapešť 56 - jó to byla panečku Kontrarevoluce! - http://novysmer.cz/index.php/historie/2679-budape-1956

   Smazat
 21. 17:08 Pánové je mi 63 let, ale takového blba a chudého duchem, jsem ještě nepoznal. Pokud jsi utek z blázince, tak se tam neprodleně vrat, než si ublížíš ještě vice.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je Vám 63 let a stále věříte na pohádky o Havlovi a jeho statečných chlapcích?
   Pane bože, tak starej a pořád blbej. Určitě budete v zimě stavět huhulalaa (pro pochopení si najděte k tomu legendární scénku Felixe Holcmana).

   Smazat
 22. Vyobrazení někdejšího prezidenta Havla též se nesmí nosit, podle této logiky, neboť Havel podporoval bombardování civilního obyvatelstva v Srbsku. Jestli Che Guevara byl masový vrah, tak co byl potom Havel přitakávač bombardování Srbska a vyzyvatel USA k napadutí Iraku.
  Morave

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. § 403 kriminalizuje toho kdo "propaguje hnutí, které hlásá národnostní zášť nebo zášť vůči jiné skupině osob". Havel skutkovou podstatu tohoto trestneho cinu naplnil. Ale zakon nezakazuje propagovat toho kdo propaguje. Take technicky nosit podobiznu Havla asi trestne neni. Ale jde o to, ze s takovymi zakony jsme na sikme plose a kazdy rezim si je bude vykladat, jak chce.

   Smazat
 23. Policie má být ze zákona apolitická a zde je jasný případ "politického" aktivismu!!!,
  Zrovna tak , jako ČT , která je také aktivistická a platíme si "vyvážený" informační zdroj!!! Také policie je placená z našich daní a pokud já neporušuji zákon,tak je fakticky každý policista můj zaměstnanec!!!! Doporučuji každému občanovi, aby si tohle přesně uvědomil a chtěl po policistech , aby se podle toho chovali!!! Není možné, aby policista propagoval jenom jeden pohled na věci bytostně politické a hlavně tady jde již o historii, která nemá jednoduchý výklad a zde by se měl policista zdržet jakýchkoliv výkladů politicky orientovaných!!! Myslím to velice poctivě a také není možné, aby se objevil jiný typ policisty, který by obhajoval nějaká zcestná "levicová" dogmata!!! Pokud jsem viděl video záznam, tak by bylo na funkcionářích policie , aby jednoznačně vysvětlili svým podřízeným , že podobné jednání se nesmí ani u řadového policisty vyskytovat!!! Pokud bude policista sedět někde v civilu v hospodě, tak tam si může říkat, co chce!!! Ale v okamžiku, kdy je v uniformě , je "nástroj" státu a pokud máme skutečně funkční demokracii, nesmí být silová složka státu politicky jakkoliv zabarvená a potlačovat politický názor občana, který může být na hraně, ale to není role policisty, aby on posuzoval, co není a co je vhodné na veřejnosti prezentovat jako "propagaci" nějakého hnutí!!! Tady není potřeba ani žádného soudu, jak tam říkal pan Skála, zde jde o jasný příklad, jak se policie chovat a vyjadřovat nesmí a nemůže!! Jde o pochybení policie, které by mělo být řešeno!!

  OdpovědětSmazat
 24. Omládli jsme, ovládli jsme hopsa hejsa do Beandejsa, a
  přes Vaclavák, už jsou tam zase poliší.

  OdpovědětSmazat
 25. Pro blondyny zde v v chatu:
  Eskamoter na jevisti ztichleho salu strci do tlamy svuj penis do tlamy krokodyla a tluce ho nejmene minutu mezi oci pesti -a nic. Zastrci ho do poklopce a zepta se ,chce to nekdo zkusit take?
  Povstane Honolulu, prevleceny za blondynu ze Smichova a rekne: Ja bych to zkusila take, ale nesmite mne tak tlouct mezi oci

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.