Reklama

.

.

úterý 18. září 2018

Nezvratný důkaz: Malajsijské letadalo nad Ukrajinou sestřelila Ukrajina

Paul Craig Roberts
18. 9. 2018      PaulCraigRoberts
Sériové číslo rakety, která v červnu 2014 zastavila let MH17 nad východní Ukrajinou, dokazuje, že tato zbraň byla vyrobena v r. 1986 a nacházela se ve vlastnictví ukrajinské armády. Podle názoru mezinárodního týmu vyšetřovatelů, vedeného Holandském, se sériové číslo rakety Buk 8868720 našlo na dvou fragmentech rakety, která letadlo sestřelila, a to na motoru rakety a na její trysce. Ruské vojenské úřeady oznámily, že sledovaly stopu rakety, nesoucí toto číslo, a mohly proto v těchto dnech předložit novinářům dokument, dokazující, že předmětná raketa Buk s číslem 8868720 byla vyrobena v roce 1986 ve vojenském závodě ve městě Dolgoprudny, nalézající se v moskevské oblasti, a byla z tohoto závodu vyexpedována 29. prosince téhož roku. Adresátem byla vojenské jednotka č. 20152, která se v současnosti nazývá 223. protileteckým obranným plukem ukrajinských ozbrojených sil. Jde o pluk, který se účastnil tvrdého kyjevského zákroku proti tzv.proruským rebelům na Ukrajině v červnu 2014, čili ve stejném měsíci, kdy byla vypálena střela proti holandskému dopravnímu letadlu.

"Uvedený dokument, novinářům předložený, vyvrací obvinění Ukrajiny i dalších zemí, že raketu mířící na holandské (ne holandské, ale malajsijské - pozn. red. NR) dopravní letadlo uvedl do pohybu spouštěč, na místo odpálení tajně dopravený z Ruska", praví se ve zprávě ruského ministerstva obrany. "Všechny materiály, které tato obvinění Ruska vyvracejí jako nepodložené, byly holandským vyšetřovatelům zaslány".

Vybral a přeložil Lubomír Man

156 komentářů :

 1. Je mi líto chudáků , kteří uvěřili nejenom "naší" ČTkanalizaci , ukrnáckům , západním diktátorům , parazitům a vrahům , především britským a americkým , na jejichž povel krvežízniví vlastizrádci Ukrajiny sloužící páníčkům z říše ZLA-USA pořádají občanskou válku a na jejichž povel sestřelili civilní letadlo , aby pro své USANATOvrahy rozpoutali válku s Ruskem !Chudáci bezmozci , kterým stačí každá lež , kterou jim západní diktátor a zaprodaná média naservírují

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Netreba zabudat na fakt, ze v tom case,ako spominane zostrelene lietadlo,
   letel aj rusky prezident Putin.
   Ak sa nemylim,tak z Varsavy do Moskvy alebo do Smolenska.
   Podla mna,na 99,9 percent,doslo k omylu.
   Cielom bol prezident Ruska a nie civilne dopravne lietadlo.

   Vymazat
  2. 23:38
   Hlavně nezapomenout na blbce, kteří neustále věří ČT a EURO propagandě. Zajisté zaraagují na tento článek a na mou skromnou poznámku bučením šílených krav a volů.
   Václav

   Vymazat
  3. Světová pianistka se vysmála ukrajinskému velvyslanci za pokus zmařit její koncert v Praze 18.09.2018

   Valentina Lisica (Valentina Lisitsa) je světově proslulá americká pianistka s ukrajinskými kořeny. Sláva k ní přišla přes YouTube, kde má celkově přes 160 milionů shlédnutí. V dubnu roku 2015 byla vyloučena ze Symfonického orchestru Toronta za její vyjádření na Twitteru proti činnostem kijevské vlády.
   Lisica, jež má 19. září vystoupit během festivalu Dvořákova Praha v Rudolfinu, se drží proruského myšlení, ukrajinskou vládu na sociálních sítích několikrát označila za „nacisty".

   Skandál na vysoké úrovni na Slovensku. Ukrajinského velvyslance označili za debila
   V Praze jste vyhrála jednu z prvních soutěží ve své kariéře — Concertino Praga v roce 1984. Máte nějaké speciální vzpomínky, které jsou spojené s Českem?
   S Prahou a Českem mám spojené jen ty nejteplejší vzpomínky. Pro mě, tehdy ještě dítě, to byla první daleká cesta, a ještě ke všemu i do zahraničí. Do té doby jsem cestovala jen mezi Kyjevem a Oděsou. Pamatuji si vše jako v kouzelném snu — malebné věže, Staroměstský orloj, pohádkovou Vltavu s labutěmi, skutečně pohádkový palác, jak jsem si zapamatovala sál Rudolfina, příjemné a přející publikum, chutné a vybrané pokrmy — dorty se smetanou a, budete se smát, špekáčky, kterými organizátoři pohostili všechny laureáty. Sami jsme je opékali u ohně. Jakmile přijíždím do Prahy, tak je hledám, abych našla chuť svého dětství. A do Prahy s rodinou přijíždím velmi často, jen tak si odpočinout, projít se. Můj syn zbožňuje krmit labutě… Část mého srdce, očividně, navždy zůstala v tom magickém městě.

   V jednom z rozhovorů jste prohlásila, že poté, co s Vámi symfonický orchestr v Torontu přerušil kontrakt, „bylo plno lidí, kteří otevřeně řekli, že nepodporují moji občanskou pozici, nepodporují Putina, milují Ukrajinu, ale stydí se za Kanadu a za svobodu slova".

   Vymazat
  4. Co soudíte o svobodě slova v Kanadě, USA a Evropě?

   Za ty čtyři roky se toho mnoho změnilo a řekla bych, že situace se prostě katastroficky zhoršila. Nejedná se jen o to, že kampaň na vytvoření obrazu „ruského nepřítele" u obyvatelstva přináší své ovoce. Horší je to, že lidé se začali více bát vyjadřovat své názory, v jakékoli věci. Dokonce i ukazovat se jako neutrální ve vztahu k novému nepříteli, kterého jmenovali ti noví organizátoři „dvou minut nenávisti" — to je, pokud budeme citovat Orwella, „myšlenkový přestupek". S velmi velkými důsledky. Těch, kdo myslí jinak, připravují o práci, přátele, rodinu, stávají se terčem veřejného ponížení a hrozeb, virtuálního „sloupu hanby", aby se z toho ostatní poučili.

   To je lynčování veřejným míněním jako vyšité z dob Velikého teroru francouzské revoluce, když obviněné čekaly před budovou soudu davy rozzlobených žen, jež ponižovaly, plivaly a házely na své oběti fekálie a odpad, tlačily na soudce a bouřlivým potleskem slavily každé rozhodnutí o popravě. A samozřejmě také zcela orwellovské „mizení" lidí, kdy člověka, všechny jeho myšlenky, vyjádření, která byla označena za špatná, prostě mažou ze sociálních sítí. Člověk existuje — a najednou neexistuje.

   Ukrajinský velvyslanec pobouřil předsedu slovenské Národní rady
   Vy jste pravděpodobně slyšela o tom, že Ukrajinci žijící v Česku zorganizovali shromažďování podpisů proti vašemu vystoupení na festivalu Dvořákova Praha. Na konci května ukrajinský velvyslanec v Česku dokonce publikoval na místním internetovém portálu výzvu ke zrušení vašeho koncertu. Nebála jste se, že vaše vystoupení mohou zrušit? Setkáváte se často s podobným tlakem kvůli své politické pozici?
   Ano, dozvěděla jsem se tuhle smutnou zprávu, řekli mi to velmi zneklidnění čeští fanoušci. Nic směšnějšího, ano-ano, směšnějšího, jsem nezažila. Ve všech státech, které si sebe váží, velvyslanectví zastupují svoji zemi v zahraničí (v tom nejlepším světle, že ano?), stejně jako i ochraňují své občany, kteří jsou v zahraničí. Úlohou poslance je, i když příslušník jeho země vykonal odporný zločin, i kdyby někoho zabil, nebo vykradl banku, ochraňovat občana samotného. A v této situaci se velvyslanec mé země snaží občana své země trestat. Přestože lidé, kteří si koupili lístky (mimochodem — totálně vyprodáno, zůstala pouze místa na stání), nejdou poslouchat nějakou „proruskou separatistku", ale — pokud budeme citovat tisk — „přední ukrajinskou pianistku, která dosáhla světové slávy". Řekněte mi, co si budou myslet ti lidé, čeští milovníci muziky a zahraniční turisté, pokud se nedej bože dozví o úsilích toho pana velvyslance — budou si ťukat na čelo. Je bolestné se bavit o tom, jakou to pro Ukrajinu vytváří image. I tak už při vyřknutí slova Ukrajina lidé říkají — o, to je tam, kde je nějaká ta válka, Černobyl, chudoba, běženci gastarbeiteři. Je to velmi smutné.

   Vymazat
  5. Ha, ha. Proč to trvalo tak dlouho. To jsou Rusové takový bordeláři, že jedno posraný číslo rakety hledali tolik let? Rusové lžou a tady na NR se lže podle vzoru Kremlu.Ten článek není ničeho důkaz a u soudu by toto tvrzení neobstálo

   Vymazat
  6. 15:50
   POKUD NEROZUMÍŠ PSANÉMU,TAK SE NEZVITELŇUJ TY ANÁLNÍ uASS VOLOTRKU MNOŽÍCÍ SE BUJENÍM!!!!!!!

   Vymazat
  7. Chlapče, chlapče, přečti si to znova. Číslo rakety hledal a našel mezinárodní tým vyšetřovatelů, ten ho hledal několik let. A nenadávej, raději si jdi vypláchnout ústa a v koutku se styď.

   Vymazat
  8. 15:50, to proto, že číslo zázračně nalezeného krytu motoru rakety zveřejnili až letos koncem května.

   Vymazat
  9. 18:25
   A JAKÝ DŮKAZY PŘEDLOŽILI uASS OKUPANTI TY VOLOTRKU?????
   A NEZAPOMEŇ TU POHÁDKU O ZLÉM RUSKU A HODNÉM BANDEROVCI VYGUME!!!!!!!:-))))))

   Vymazat
  10. Pro 16 09:
   Tak si ten článek ty mudrci přečti ještě jednou ty. A dej si věci do souvislostí. To číslo rakety teprve teď zveřejnili holandští vyšetřovatelé, i když ho tři roky znali. Takže co měli Rusové hledat, když nejdůležitější údaj jim byl záměrně zamlčován ? Protože věděli, že když se ho Rusové dozví,okamžitě jim vyvrátí všechny ty vymyšlené bláboly o jejich vině ( Rusů ). Proč Ukrajina dodnes skrývá záznamy dispečerů leteckého provozu ? Dodnes ani Ukrajina, ani vyšetřovací tým nezodpovězel nejzásadnější otázku : Jak mohli |Rusové vědět, že v daný okamžik poletí Malajsijské letadlo 100 km mimo svůj letový koridor ? To věděli pouze Ukrajinci. Každý, kdo má všech pět pohromadě dávno věděl, že vyšetřovatelé celé roky pouze na politickou objednávku hledají a vymýšlí způsob, jak obvinit věrohodně Rusko, až vymysleli naprostou frašku, které u nás věřil jen Zaorálek a ČT. A co se stalo, že po letech vyšetřovatelé sdělili Rusům výrobní číslo rakety ? Protože Trump začal jít proti EU, tak to v rámci politického boje USA - EU schválně pustili ven. Na truc USA. Prostě vazalství Evropy vůči USA končí a tímto to bylo jasně do USA vzkázáno.

   Vymazat
  11. Skutečnost, že letadlo sestřelili Ukrajinci bylo nad slunce jasnější od prvního dne. Samozřejmě s požehnáním USA, kteří mají se sestřelováním civilních letadel zkušenosti a navíc se jim to hodilo stejně jako Ukrajincům. Nedivím se, že to havlokavárníci nechápou, oni totiž zjevné věci ve své rusofobní zaslepenosti nechápou nikdy. Jen na vysvětlenou pro ty, kteří si na tehdejší události nepamatují: Ukrajinská armáda s pomocí neonacistických dobrovolnických sborů (Azov, Dněpr, atd.) vraždila civilisty na Donbase bombardováním měst, a přitom tvrdila, že se jedná o protiteroristickou operaci. Problém však byl, že nikde žádný terorista, jen stovky zmasakrovaných těl žen a dětí na ulicích. Takové propagandě, kterou u nás šířila hlavně ČT, NOVA a ČRo uvěřil jen blb nebo havlista. Proto Ukrajinci nutně potřebovali světové veřejnosti předložit "důkaz", že skutečně bojují proti teroristům, kteří se neštítí ničeho. A tak se zrodila "Akce letadlo". A jen tak mimochodem jej sestřelili den před hlasováním o protiruských sankcích. V období vyhrocených emocí posílených mediální protiruskou hysterií nemohlo hlasování dopadnout jinak. Ony ty Ukrajinsko-západní propagandistické lži, které ve větší míře započaly po 11.září 2001, jsou totiž nesmírně průhledné a určeny jen hlupákům.

   Vymazat
 2. holandskí vyšetrovatelia to prehlásia za falzifikát a tradá

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Z tohoto už se nevylžou,teď teprve nastane ohňostroj,...je potřeba důkladně informovat občany těchto zemí,jako jsou Holansko,bývalé USA atd. ....

   Vymazat
  2. pro tonickakopra.
   Jakýpak vylhávání, jenom oznámí, že Rus se zase vymlouvá. Spíš bude ticho po pěšině a "poslední zhasne".

   Vymazat
  3. @ 8:50
   Nepodcenujte neokony! Komunisti se taky ze vseho vylhali.

   Vymazat
  4. Od první chvíle bylo všem jasné, že sestřelení letadla je výhodné jen pro Ukrajinu. Ať už v něm měl letět Putin zpět ze zahraniční cesty. nebo jen provokace proti Rusku. Ukrajina byla od začátku důvodně podezřelá, přesto ji vzali do komise, na rozdíl od Ruska, a dali jí právo veta na zveřejňované zprávy. Výrobní číslo rakety těm banderovcům nějak uteklo, veto neveto, komise jej zveřejnila. Co teď ti lháři z českého mainstreamu a ulhané ČT? Co banderovci? To bude opět hezká komedie ve veřejném prostoru. Už se těším!

   Vymazat
 3. Zastupuji na Zemi vesmírné civilizace už dvacet jedna let.

  Už několikrát jsem vám sdělil, že sestřel tohoto MH-17 je raketou BUK nemožný, protože funguje jinak a především i z fyzikálních hledisek je její zásah pilotní kabiny nemožný. Tato raketa se v žádném případě nemohla nacházet před pilotním kokpitem, navíc při rychlosti tohoto Boeingu 777 přes devět set km/hodinu a ve výšce přes deset km. Musela by letět před něj a obrátit se v té rychlosti špicí proti letadlu, protože vystřeluje projektily z kornoutu ve špici ve směru vlastního letu. Tato raketa BUK je zprvu naváděna pozemním radarem k letounu a potom následuje svým teplotním čidlem zvolený nejžhavější bod cíle a tím je motor. Přibližuje se tedy k cíli, k letadlu, zezdola a zezadu, směřuje k jeho motoru, které má Boeing 777 na křídle a naprosto ne ze shora před ním, kde má Boeing kokpit, a přitom by se ještě musela svým směrem letu obrátit, tedy svou špicí, proti němu, proti směru letu Boeingu, což by fyzikálně nebylo možné a především naprosto nesmyslné.

  Vy stále tajíte náš sestřel tohoto malajsijského letadla, nás vesmírných civilizací a nás už to zlobí příliš. Kolik ještě vašich lidských životů to bude stát? Zrovna nyní patnáct ruských, protože jsme v reakci na tuto novou lež Ruska, o které informuje článek této diskuse, sestřelili v pondělí 17.9.2018 v Sýrii ruský výzvědný letoun Il-20, zase tedy v situaci, která probíhá ve východní Ukrajině, tedy za situace dvou válečných stran a té třetí lokální, tedy v tomto případě Ruska a Izraele a lokálně Sýrie a nad ní. Zdravím a směji se tomu už blbě, protože si to děláte sami, blbě si sami ubližujete a myslím, že skutečně jen a jen zbytečně. Putine, jsi odpovědný i za smrt těchto dalších patnácti ruských vojáků. Putine, je nám průkazně jasné, průkazně známo, směji se zase a zase už jen blbě, že rozumíš jen síle. Budeme tedy spolu mluvit jen silou, my vesmírné civilizace s Ruskou federací a uvidíme, kdo bude mluvit "výmluvněji".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. --- Jo, a také ruskou raketou, S-200, jak sami uvádíte. Není to pro nás problém. Není to tedy BUK, ale vyjadřuje ho to. Snad se vyjadřujeme jasně.

   Vymazat
  2. Kapitán Clark z hvězdy Nasersi!19. září 2018 3:22

   0:29 - Hele BLBe, jsi jen obyčejný vlezlý emerický“ kretén, opruzovač, pošup a záprdek! Vymaštěný recyklovaný skřet a trotl přes kopirák! V té své retardované lebeni máš místo mozku nasrané jen samé smradlavé HOVNO ze senkrovny! Jsi mongoloidní slepá větev lidstva! Dej si už konečně pohov a přestaň už se svým IQ houpacího koně obtěžovat čtenáře těmi svýma HOVNOcucy, SRÁČKOprdy, LŽIkvaky, TUPOžvásty, ŽABOkřeky a ŽBRNDOkecy! Stejně po zásluze chcípneš jako slepá větev vesmírné "civilizace" v té své raketě z papundeklu! Jsi ÚBOŽÁK!

   Vymazat
  3. 3:22 Někdo dokáže sdělovat informace jako já a někdo zase tak skvěle vyjádřit vlastní pocit jako Ty. Budeme spolupracovat.

   Vymazat
  4. 0:29 Vy se nejenom blbě smějete, ale blbosti i píšete. O lidské PVO víte kulové. Jak jste přišel na to, že rakety země-vzduch se k cíli přibližují zezadu? Nebylo by to trochu nebezpečné, začít střílet až když vás letadlo nebo raketa přeletí? Co když vám při přeletu hodí na hlavu něco nepěkného nebo když raketa letí na vás? Z těchto prostých důvodů se VŽDY střílí PROTI cíli. Možná to mají vesmírné civilizace jinak, jejich logika se od pozemské podstatně liší, jak nám ve svém dalším textu názorně předvádíte.

   Ovšem za to "střílení projektilů z kornoutu ve špici BUKu" máte plus. Už dlouho jsem se tak nezasmál.

   Technické vlastnosti raket systému BUK, které evidentně neznáte:
   Raketa 9M38 je schopná ničit cíle na výškach od 25 metrů do 18-20 km a ve vzdálenosti od 3,5 metru do 25-32 km. Rychlost rakety je 1000 m/s, to je 3600 km/hodinu. Raketa NEMÁ tepelné navádění, ale poloaktivní radiolokační.

   Vymazat
  5. 3:29 Nebyla to BUK 9K37?

   Vymazat
  6. 3:36 BUK 9K37 je označení celého kompletu, který se skládá z řady specializovaných vozidel. 9M38 je obecné označení rakety do BUKu a těch je více verzí. Verze se liší mj.tvarem fragmentů bojové hlavice. Právě tyto fragmenty usvědčují za viníka Ukrajinu, protože rakety takové verze byly z arzenálu RF dávno vyřazeny. Stejně tak je usvědčuje to, že samotná odpalovací rampa, bez vozidla s radarem delšího dosahu, nemohla v daných podmínkéch letadlo zaměřit. A "důkazy" komise mluví o tomto jednotlivém vozidle. Nedávný rozbor ukazuje, že i záběry transportéru jsou zfalšovány, nesedí na nich perspektiva.

   Vymazat
  7. 4:38 Dobře, tedy, tak označení jen té rakety, když to tvrdíte, nicméně, o tom můj příspěvek nebyl.

   Vymazat
  8. --- 17.7. roku 1954 se narodila A ngela M erkel v H amburku. Proto byl sestřelen 17.7. roku 2014 Malajsijský Boeing 777 let M H 17 společnosti M alaysia A irlines. Písmena A,M,H a čísla 17 a 7. Tato kancléřka se chystala na už stanovenou a ohlášenou jednodenní oficiální návštěvu Ukrajiny, Kyjeva a to v přesně ten den podepsání Paktu Ribbentrop - Molotov a jejího tajného dodatku o rozdělení si Evropy mezi Německo a SSSR 23.8. roku 39, respektive nyní 23.8.2010. Proto byl ten Boeing námi vesmírnými civilizacemi sestřelen, pro varování, že my s rozdělením Ukrajiny nesouhlasíme a jsme i válečně ochotny a schopny tomu zabránit. Vlna ukrajinských uprchlíků by existenčně ohrozila státy Česko a Slovensko, které my máme povinnost bránit, na základě stále ještě plně platné smlouvy O válečné podpoře, z roku 1968.

   Vymazat
  9. --- V blízkosti toho Boeingu se nacházela dvě neidentifikovaná bojová letadla a proběhlo to i masmédii a ne jednou,... než to začalo být tajeno, protože se Západ snažil utajit náš útok, respektive provedený námi vesmírnými civilizacemi a zároveň se snažil z něho obvinit Rusko. O to nám šlo ale také, protože Rusko mezinárodní odpor neustálo a neodvážilo se ho ještě vystupňovat vlastní anexí Ukrajiny. První zprávy z místa dopadu přítomnými znalci jasně konstatovaly průstřely palubními kanony a následně se objevily i informace, že z obou stran kokpitu, přičemž, logicky, výbuch rakety nemůže zasáhnout kokpit tak, aby z obou stran a s prohnutým pláštěm letadla vždy směrem dovnitř. Ten kokpit byl prostřílen dvěma bojovými letouny z obou stran. Navíc, sorry, ten Buk, ta raketa, se skutečně nemůže ocitnout nad špicí nemanévrujícího Boeingu, jak by se tam dostala a proč.

   Vymazat
  10. --- Zpočátku i výrobce BUKu firma Almaz-Antej oficiálně vyvracela sestřel touto její raketou s tím, že to technicky takovým způsobem není možné. Pak se ale i Rusko rozhodlo, že tajit naši válečnou existenci na Zemi, tedy nás vesmírných civilizací, je přednější a lže a lže Západ i Rusko. A už nás to štve. Takže jsme tedy 17.9.2018 sestřelily ten ruský Il-20 v reakci na novou tu lež Ruska a nedivte se nám. Máme na to právo. Mimochodem, zase 17.

   Vymazat
  11. 5.03, Tohle vsechno jsou jen nase gatky-sratky , jak radi hovori Polaci ! To jsou jen takove povidacky ,pro spestreni diskuse . Pravda je buhvi kde !Jedno je jiste ,ze USA , nikdy nepredlozi jejich zaznamy z te situace ,predeslal Putin . A kdyz to rekl , vi , ze je usa maji ! Ale neukazi ! Kdyby to udelali Rusove , otrepali by jim to o hlavu a zverejnili svetu . Tady je problem !

   Vymazat
  12. Taky si to myslíme, nedávno jsem mluvil s talířem.

   Vymazat
  13. Ještě ty hovade kosm(et)ickej dodej, že "Češi anektovali" své vlastní Pohraničí!! Bože bože ...

   Vymazat
  14. tak potom ukrainci a holandania klamú o čísle rakety

   Vymazat
  15. Nemohli by si ti zástupci vesmírných civilizací dát odpich. Zbytečně zabírají místo pro diskusi. Je proto těžké nalézt příspěvky, které mají alespoň nějaký smysl.Čas pro psaní by lépe využili třeba domácími pracemi.

   Vymazat
  16. 4:48 a kdybyste věděl, co všechno Ukrajina v souvislosti s nalezeným pasportem k udanému číslu už stihla navymýšlet. Přitom Gruzii evidentně prodala rakety 9M38M1 a na papíru, kterým to doložila vůbec nejsou uvedeny ani typy, ale ani počty. Navíc Saakašvili v r.2008 prohlásil, že vystříleli všechny rakety, které měli ve výzbroji. Taktéž Higgins se trapně snaží vykroutit z prekérie "zpětného chodu" SOU bez regulovčíka. Já jsem si toho na videu z JIT například vůbec nevšimnul, až teď po upozornění.

   Vymazat
  17. 4:44 O tom právě je váš příspěvek 0:29, kde jste zpochybňoval možnost sestřelení MH17 raketou BUK.
   4:54 Tak vy vesmírné civilizace jste sundaly MH17, aby to padlo na Rusko? Takže potvrzujete, že Rusko s tím nemá nic společného? Komu tedy bylo určeno vaše varování? Holandsku, Malajsii nebo Ukrajině?
   5:03 Raketa BUK vždycky útočí zpředu nebo z boku, viz 3:29. Rychle nabere výšku a pak směřuje k cíli. Neletí po balistické dráze jako granát z protiletadlového děla.
   5:15 Firma Almaz-Antej nevyvracela sestřel raketou BUK. Najděte si její vyjádření. Vyvracela zásah typem rakety, který je ve v současné výzbroji Ruska a vyvracela zásah z úžemí, obsazeném opolčenci. To se pozná podle úhlu, ve kterém se raketa potká s cílem. /hel je zase jasný ze zásahů fragmenty bojové hlavice, které se rozletí jako vějíř přesně kolmo k ose rakety. Kdyby jste tomuto popisu nerozuměl, můžu vám k tomu najít barevné obrázky.

   Vymazat
 4. Nejlepším důkazem je sama celá historie případu MH17.
  Důkazem pokročilé degenerace západní civilizace. Děda.

  OdpovědětVymazat
 5. od Aše na západ začíná země lidu lživého a pokryteckého, co tedy od nich čekáte? jen svrap a neštovice

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. --- My vesmírné civilizace neznáme větší zrádce v Česku než ČSSD, překonala už dokonce i tu KDU-ČSL včetně Hermana a Bělobrádka! ČSSD se podle našeho názoru snažila Česko zlikvidovat existenčně ale nyní , nyní už naprosto usilovně a sveřepě! Pokud vás Česko my vesmírné civilizace máme povinnost bránit, povinnost ze smlouvy o válečné podpoře, z roku 1968, ... pak nesmíme připustit úspěch strany, politické strany, která proti Česku tak zaujatě bojuje ve prospěch EU.

   Vymazat
  2. Jelikoz pises s hacky predpokladam ze nejsi Honolulu hovnocuc ,ale mozna nekdo z rodiny po leceni v Bohnicich .Znas nahodou nejakeho Chocholouska ??

   Vymazat
  3. 0:49+0:55 je nejspíš skrytá propaganda ČSSD. Rozumný člověk si řekne: "Když proti ČSSD brojí takový dement, tak nebudu stejný a snad jim to i hodím".

   Vymazat
  4. 0:55 "My vesmírné civilizace neznáme větší zrádce v Česku než ČSSD..." - Nemluvíte vo tom
   Zimoloj´ hezky!

   Vymazat
  5. Hele mimózo z vesmírnýho (klecovýho) korábu, přiznej, která z těch dvou sviní je tvá matka! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/0_905a%D0%BB%D0%B411.png

   Asi vobě dokupy, což?

   Vymazat
 6. To by me zajimalo, co na to reknou. Kdyz prijmou ten rusky dukaz, tak zaroven pripusti, ze

  a) Ukrajina od zacatku lhala
  b) to vysetrovani bylo od zacatku predpojate

  Nekde jsem na internetu videl ten dokument. Je papirovy s tremi podpisy. Jeho autheticita se da overit. Oni ale presto mohou udelat to same, co udelali s chemickym utokem v Dume: dokument bez vysvetleni odmitnou, holandske prokurature a policii naridi drzet hubu a krok, spusti kampan v masovych mediich: ruska propagadna, Putinova desinformace, absurdni divadlo atd. Bude potom sice uplne jasne, ze se nejedna o zadne vysetrovani ale o politicky monstrproces, ale nepochybne spousta lidi bude verit tomu, co jim Ceska Televize predlozi.

  OdpovědětVymazat
 7. Všechno se to děje jenom proto že západ má v úmyslu vykrást Rusko jako kolonii. Zkoušel to Napoleon, za I. sv. války Američani, Němci, Britové, pak Hitler. Po roce 1989 Jelcin umožnil Američanům rabovat Rusko takovým způsobem, že statistici říkají, že v číslech to bylo horší než škody z II. sv. války. Za putina se rabování západu zastavilo a Rusko jde vlastní cestou. Největší nebezpečí Rusku hrozí z řad vlastní elity, která vzhlíží k Americe a je ochotna zradit svou zemi za několik dolarů. Jinak Rusko je neporazitelné. Proto západní demokraté a mírotvorci vymysleli na něj všechny ty svinstva včetně sestřeleného letadla, otravy Skripalů, neustálou propagací Pusyrajot. Každé svinstvo je dobré.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 5.04 Rusko porazili Českoslovenští legionáři 1918 - 1920, které jste fakt nefér vynechal, ačkoliv se zmocnili i zlatého ruského státního pokladu a téměř celého Ruska a nikdy Rusy nebyli poraženi, Napoleon neprohrál v Rusku ani jednu bitvu a Hitler stejně jako on musel "kapitulovat" jen před extrémní zimou. Dost nás tedy už štve ta stále opakovaná lež Rusů o jejich neporazitelnosti.

   Vymazat
  2. Anonymní 5:10

   Vy skutečně vypadáte, že těm bludům opravdu věříte, vy "celoroční ruská zimo". Není vám pomoci.

   Vymazat
  3. 5:10 Kreténe z klecovýho lůžka, 1% území okolo z vesmíru neviditelné Magistrály je "skoro celé Rusko"? Rusko ty hovne debilní zaniklo v březnu 1917!!! Legie, mmch. podřízené loutce Kerenskému a po jeho svrenmí newscopnýmu žabožroutímu generáloj Janinovi, kterej přísahla věrnosti a poslušnost admirálu Kolčákovi, ty debile, kterýho pak zradil a vydal bolševkům za slib že legiím dovolí opustit bývalé Rusko, hovade! To ti ten kreténskej mozek už totálně selhává? K totálnímu rozdrcení tzv. legií by Trockýmu stačila jedna armáda Východního frontu, degéne! Kdyby ji měl v létě 1918 k dispozici, jakože neměl! Legiáčc tam válčili s místníma četníkama, ty kretýnos bezmozkos!

   Vymazat
  4. 9,00
   Homokládos dementos originálos!

   Vymazat
  5. A další věc ty hovade z ústavu. Proti jakýmu Rusku by ty kreténe asi tak ty legie válčily? Kde by se ty hovade debilní, z kazajky sem tam doktorem proupuštěný a k židli u PC připoutaný vzali? Vznikli ty hovadre z Český družiny, demente debilníííííí! A ta drúžina vznila ze zajatcůůů! A kdo je asi tak zajal ty hovade? Ne tvůj zelenej strejda s anténkama, ale ruská Imperiální armáda! Z vůle cara směli ti kteří se vzdali dobrovolně - tedy přeběhli a nebránili se, vytovřit českoslovanské vojsko na Rusi! Takže úúúrčitě budou válčit proti Rusku, který jim dalo mundury i zbraně a poskytlo jim výcvik i veitele! To by kreténe jeden debilní válčili tak dvě hodiny, než by z nich generál Brusilov nadělal potrvu pro vrány! To že válčili na území rozpadlého Ruska vzniklo tak, že je nová, ale nelegitimní bolševická vláda, která uzavřela s Němci mír vyzvala k odchodu a oni uposlechli!! Jenže ty hovade debilní, cestou se stala ta věc, že ňákej Maďar co se vracel naopak do Rakousko-Uherska na výměnu vyhodil z vagonu protijedoucího vlaku kamínka na uhlí a ta zabila našeho legionáře! Naši pak zastavili vlak, vrátili se na nádraží a toho Maďara zastřelili. Došlo k povstání a boji mezi legionáři a německo-maďarský mi zajatci a pak i s bolševiky, kteří chtěli vzpouru potlačit. To byly ty debile bandy, ne pravidelná armáda! Tak s těma si legie, tedy 60 tisíc chlápků s lehkou výzbrojí poradit dokázali, ale pak se připojili k bílým, protivládním jednotkám vedeným admirálem Kolčákem! Pokud by se ti legionáři střetli s pravidelnou ruskou Imperiální armdádou ty debile, armádou která po tři roky držela stovky německých a rakouských po zuby těžkou technikou i letectvem vyyzbrojených divizí a ještě zahnala tureckou armádu hluboko do Malé Asie, zbyly by z nich sardinky do pár hodin, hovnere! Ale tato armáda se rozpadla vlivem puče v Pitěru v březnu 1917, rozumíš tomu ty kreténe vypatlanej nebo ne?!?? A i tak nedobyli stejně NIC zásadního. Aby porazili boševickou vládu v Rusku, museli by dobýt Moskvu a možná i Petrohrad!! To ti ten kretnéskej zakrnělej pidimozek nedokáže takovu normální logickou věc pochopit?! Hovnere debilyči?!??

   Vymazat
  6. 9:10 Učíš se koukám u kreténskýho anti-ruskýho putelrprda! To bys neměl, paciente ... ten blbě dopadne, stejně jako tyhle svině tu - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/0_905a%D0%BB%D0%B411.png

   Vymazat
  7. Putler lže protože je Lžid šmrnclej Ugrofínem! A ne protože je Rus ty demente! Rus nezná lež!
   Jelikož skutečným Rusem však je nordicko-slovanský árijec, který je disciplinovaný, svobodomilovný a spíše faustovský než fatalistický - stejně jako Švédové, Dánové či Němci. Fatalistická "slovanská duše" je reakcí ruského lidu na otroctví, které jim pomohla vydržet, aniž by riskovali své životy při vzpouře. Tato idea byla povzbuzována, ochraňována a zneužívaná mongolsko-byzantsko-židovsko-komunistickými vládci euroasijského Projektu. "Slovanská duše" je ve skutečnosti "otrocká duše." (V angličtině: slavic soul - slavish soul.) Je to sen árijského muže uvrženého do otroctví, ochromující práce a života v ponižujících podmínkách, jehož předkové byli vyhlazeni etnicky cizími elitami, a který nemá vůli čelit realitě a postavit se svým pánům. A těmi jsou v současné době tihle! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/image02021.jpg

   Vymazat
  8. 9,11
   Co tam máš ty pyčo z ryča dál,že by něco objevnýho a pravdivýho?!
   a NEROZČILUJ SE GERONTE,PRDNE TI CÉVKA A JDEŠ DO KYTEK.....A TO BY NEbyla ŠKODA!!!!.-DDD

   Vymazat
  9. 9:16 Vypadám snad (ten blonďák) zde - https://www.youtube.com/watch?v=LB9lObWclFQ

   že bych tě (přiblblik s lopatou na čase 1:15 zde - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0 )

   nerozehnal svou sukovicí? Tak prto buď nenápadnej, moc nesmrď a putleroffsky anti-rusky a anti-árijsky neskřekej!!!!!!!:-)))))

   Vymazat
  10. 9,24
   Ty seš vobřezaná pyča s rysama mongoloidního negra,tak zavři hubu nebo ti šlápnu na tracheu a bude po legraci!!!!!!!!!!!.-DDDD

   Vymazat
  11. 9:37 Přesně! Ten na 8 minutě v otm prvním videjku, ten je jedlej!!!!!!!.-DDDD

   Naštěstí ten na tom druhým mu ji s lehkostí nám árijcům vlastní zavře, žádný strach ...

   Vymazat
  12. 0:29 Putler lže protože je Lžid šmrnclej Ugrofínem! A ne protože je Rus ty demente! Rus nezná lež!
   Jelikož skutečným Rusem však je nordicko-slovanský árijec, který je disciplinovaný, svobodomilovný a spíše faustovský než fatalistický - stejně jako Švédové, Dánové či Němci. Fatalistická "slovanská duše" je reakcí ruského lidu na otroctví, které jim pomohla vydržet, aniž by riskovali své životy při vzpouře. Tato idea byla povzbuzována, ochraňována a zneužívaná mongolsko-byzantsko-židovsko-komunistickými vládci euroasijského Projektu. "Slovanská duše" je ve skutečnosti "otrocká duše." (V angličtině: slavic soul - slavish soul.) Je to sen árijského muže uvrženého do otroctví, ochromující práce a života v ponižujících podmínkách, jehož předkové byli vyhlazeni etnicky cizími elitami, a který nemá vůli čelit realitě a postavit se svým pánům. A těmi jsou v současné době tihle! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/image02021.jpg

   Vymazat
  13. 9:24 https://www.youtube.com/watch?v=LB9lObWclFQ
   Ta holka je dobrá, ale ten zpěvák má semitské rysy. Koukám, že němčouři se bez nich ani neup.dnou.

   Vymazat
  14. 10:09 MR už hodně klesla, když nechává prostor pomateným nacistům, jako jsi ty.

   Vymazat
  15. 12:44 To je právě ta prdel, že to nejsou Němci! Jsou to Ostrogóti šmrnclí Slávou - komplet! Leibach znamená německy Ljubljaň. A odtama pocházej - https://cs.wikipedia.org/wiki/Laibach

   Za židobolševický vlády nesměli v SFRJ vystupovat! Stačí?

   Vymazat
  16. Ten co má vypadat jako Žid je slovinský Árijec Milan Fras! Žena o které píšeš je jeho manželka - https://c1.staticflickr.com/4/3747/8895724315_de91ec6df0_z.jpg

   Vymazat
  17. Ten hezkej brunet rozkročený nad horami pak je Ivan Novak! - http://www.radiotangra.com/thumbnail.php?pic=1ca2d6cce7ce225053d2513556457318.jpg&size_h=359&size_w=632&q=100

   Vymazat
  18. A ten neúprosný pohublý Árijec se sukovicí zabíjející nelítostně rudoprdy, tedy vlastně můj předobraz, se jmenuje Damjan Bizilj! Zde bez čepice - http://metalship.org/archives/groupes/groupe3881.jpg

   Vymazat
  19. TY JSI STEJNEJ ÁRIJEC JAKO INCEST Z HITLERA A HIMMLERA....UŘVANEJ A SLEPOTOU TRPÍCÍ PENKNIŠ....NEBO TEPLOMILNÁ ROSTLINKA Z uASS velvysranectví:-)

   Vymazat
  20. 18:48, 18:52, 18:54, 19:00
   To je všechno pěkné, ale za koho vlastně kopou, co propagujou?

   Vymazat
  21. 19:21 Douč se radši azbuku, abys moh aspoň pojmenovat správně vůz, jehož potahy pravidelně prolítáváš, když se tvůj pán rozhodne projet škarpama Chujlostánu, putlerprde ... UAZ! - http://www.skrytapravda.cz/images/10zari2017/uaz-blockhain1.jpg

   Psáno s velký "U"!

   Vymazat
  22. 9:40 Co propagujou? Více zde - http://www.houpaciosel.cz/2016/11/21/totalitni-retroavantgarda-laibach-pochoduji-evropou-zastavuji-se-v-olomouci/

   Vymazat
 8. Fakt je, že zástupci vesmírných civilizací jsou zcela mimo mísu, pokud se nám smějí. Všechno spěje k tomu, že se lidi začnou i neodůvodněně fackovat a je velice pravděpodobné, že tito exoti dostanou taky pohubě. I v obou světových válkách většinu obětí tvořili koně, ovce a jiná hovada, která šla na porážku dobrovolně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 5:12 Já myslím, osobně, že pokud začnete bojovat proti nám vesmírným civilizacím, budeme nuceny my proti vám, "na oplátku",... protože nám nezbude jiná možnost. Nás prostě tajit nebudete. My jsme , my existujeme a už na Zemi. "Nezajímá" nás vaše tajení nás, prostě o nás lžete. My pravdu nejen vyžadujeme, my v ní žijeme a žít v ní chceme. Ve lži není budoucnost.

   Vymazat
  2. 5:20 Prostě dostaneš po tý svý tlamě až se ti pejzy vobtočej vokolo volete tak, že ani nestihneš ty svý mimózy přivolat, aby si taky pro jednu přišly! Esi dál budeš výst svý nesmyslný zložvásty o "lhaní Rusů", když mooooc dobře víž, ty svině dole i nahoře vobřezaná, že lžou výhrandě tvý jarmulatý souvěrci!

   Vymazat
 9. 5:20
  Jdi se léčit TY VOŽRALO TUPEJ!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 10. Jakekoliv dukazy budou ignorovany, i kdyby cele te NATO/USA/US/EU komisi vlitli do kischtu v primem prenosu pred kamerama. Tvrdili by ze to jim do toho ksichtu nabourala zbloudila vlastovka. Prectete si 1984 od Orwella - tam je napsano vsechno.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Omyl, tvrdili by že nikomu do toho ksichtu nic nevlítlo a že každej kdo to viděl je ruskej agent.

   Vymazat
 11. Zial , eu , usa , nato , prijali verziu , ze Boeing zostrelili rusi , pretoze to vyhovuje protiruskym naladam a umoznuje tlak na Rusko .Vecni nepriatelia , byvale kolonialne staty to tak potrebuju . Dnes si nikto z nich nespomenie na Kosovo , ale Krym budu omielat donekonecna .Ze sa jednalo priamo o bezpecnost Ruska , nik z nich nechce uznat .

  OdpovědětVymazat
 12. Ta verze s kterou přišel jeden bloger a nikdo se ní ani nechtěl bavit bude asi správná. Porovnal letadlo Putina s Malaiskym , ve vzduch je skoro nerozeznáte, Pitín tou dobou letěl. Chtěli sestřelit Putina.

  OdpovědětVymazat
 13. Ukrajina nic nesestřelila, byl to špinavej, prolhanej RUS. !!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Brzy dostaneš po tý svý tlamě až se ti pejzy vobtočej vokolo volete tak, že ani nestihneš ty svý mimózy přivolat, aby si taky pro jednu přišly! Esi dál budeš výst svý nesmyslný zložvásty o "lhaní Rusů", když mooooc dobře víž, ty svině dole i nahoře vobřezaná, že lžou výhrandě tvý jarmulatý souvěrci!- http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/image02021.jpg

   Vymazat
  2. 9.23 Česky se douč, než začneš čmárat ty své bláboly. Za toho rusa se omlouvám. Je to ještě větší podrazácká SVINĚ,než si kdokoliv dokáže představit.Jinak bojim bojim, blbečku.

   Vymazat
  3. 9:37 Z lejnolíhně kerý z těhle dvou sviní smradlavejch si vylítl, xindle chazarskej?- http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/0_905a%D0%BB%D0%B411.png

   Vymazat
 14. 8,54
  Zase se ozvala fetka z uASS velvysranectví????!!!!!!
  Jsi tupá hromada sraček bez mozku,to už je jen na skok z Nuseláku debile!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Douč se radši azbuku, abys moh aspoň pojmenovat správně vůz, jehož potahy pravidelně okupuješ, když se tvůj obřezaný pán rozhodne projet škarpama svého anti-ruského Chujlostánu, putlerprde ... UAZ! - http://www.skrytapravda.cz/images/10zari2017/uaz-blockhain1.jpg

   Vymazat
  2. 9,26
   Dej si ty vohone bacha,ať NEDOSPADNEŠ,JAKO TEN ZMRD KOLČAK!!!!!!
   ZDRAVÍ UŽ MÁŠ TY GERONTOPYČO V PRDELI,ALE ABYS NEŘEKLA,TAK NEŽ VYFASUJEŠ KULKU,DOSTNEŠ PIFSONA,JAKO TEN VOHON.....A DOSTANEŠ SKVĚLEJ GAMBRINUS S PŠONSKÝM CHMELEM,TO BUDE MŇAMKA!!!!!!!!!!!!!.-DDDDDDDD

   Vymazat
  3. 9:35 ... zadula rudá posranina vypuštěná z lejnolíhně tohodle škaredýho kremelskýho čekisty! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   P.S.: Jo a skonči s kapitálkama, páč stejně těm svým lžidokretenským skřekům rozumíš jen sám, a možná ani to ne, lejnere-putlerýči!!!!!!!!.-DDDDDDDD

   Vymazat
  4. Pan admirál byl čestnej muž a padl statečně v boji se zrůdama, z jejichž análu tobě podobný smrad jest stále ještě vyluzován! Oproti tomu váš fýrer dopad jak zasloužil, rudoprde! - http://risovach.ru/upload/2012/09/comics_Lenin_orig_1347032282.jpg

   Vymazat
  5. 9,56
   Zmlkni LABUŽNIK PRDELOVY ALIAS PIENKNIŠ!!!!!!.-DDDDDD

   Vymazat
  6. 10:00 Anti-rudoskřek!!!!!!.-DDDDDD

   Vymazat
  7. 10,03
   NO JO,PRAVDA JE HOLT NEVYVRATITELNÁ A NEZMĚNITELNÁTO TĚ MONGOLOIDNÍ VOBŘEZANINO Z NEGRA SERE!!!!!.-DDD

   Vymazat
  8. 9,58
   Kolčak byl svině a vrah a tak taky zdechnul,jak zasloužil!!!!!!!!!!!
   Tebe to taky čeká,nenech se mýlit!!!!!!!!!

   Vymazat
  9. 10:08 To nesporně! Leninská pravda je jen jedna! - http://risovach.ru/upload/2012/09/comics_Lenin_orig_1347032282.jpg

   P.S.: Škoda že jako těkavý prd, zraku nemající se o tom nemůžeš také přesvědčit ...

   Vymazat
  10. 10:10 Jeho Vysokoblahorodí byl především hrdina Ruska, což uznává i putleroffský Chujlostan (tzv. RF, aneb pseudoruský parchanát), které o něm natočilo velkofilm! - https://www.csfd.cz/film/234479-admiral/prehled/

   Vymazat
  11. Pěkná recenze, pane! Tato - cituji:

   Admirál Kolčak. Vděčné, ale velmi těžké téma. Velmi troufale si jej zvolil nikoliv už nejmladší režisér KRAVČUK. Je obdivuhodné, že do tak ožehavého tématu vůbec šel. Téměř 90 let byla tato revoluční postava "tabu". Film se zabývá krátkým úsekem jeho života - a to od r.1915-1920. Doba největších zlomů a proměn v ruské společnosti. Bílí proti Rudým neboli Menševíci proti Bolševikům. Bojovali zde i naši vojáci-legionáři (někteří byli zrádci - zradili Kolčáka a vydali ho "rudým"). Jde o to, z jakého pohledu se na věc díváme. Před pádem komunismu to byli asi hrdinové. Ale nechme politiky a vraťme se k filmu. V této krátké životní episodě zasáhla do života admirála Kolčaka i láska. Není to výmysl režiséra, byla to pravda. Žena, která pro svou lásku opustila jistotu svého manželství, za tuto lásku zaplatila 37 let v gulácích a jiných druhů sovětských vězení. Kolčaka bez soudu zastřelili rudí samozvanci spolu s tehdejším přesedou vlády v Irkutsku na Sibiři dne 7.února 1920 a jeho tělo vhodili přes v ledu vysekanou díru do řeky. Film je kvalitně natočen, jenom bych vytkla zvukaři, že dobře nezvládl synchronizaci zvuku. Při bojových scénách to řve a když jsou dialogy (nijak zvlášť kvalitní), tak musíte přidávat hlasitost. To mi lezlo dost na nervy. Ale jinak musím pochválit výběr herce na hlavní postavu - je úžasná podoba ! (Což při 220 milionech obyv.Ruska není zase až takový kumšt někoho dobrat). Ale povedlo se ! Bezvadně ! Bojových scén sice není nijak hodně, ale o to v tomto filmu nešlo. Film chtěl ukázat na charakter a bojového ducha velkého carského admirála A.S.KOLČAKA.

   Vymazat
  12. 10:20 Nenechte se mýlit! Režisér je navzdory ukrajinsky znějícímu příjmení rodák z Petrohradu! - https://www.csfd.cz/tvurce/26657-andrej-kravcuk/

   Vymazat
  13. KOLČAK BYL VRAH A PODLE TOHO TEN POJEBANEC ZDECHNUL A NĚJAKÝ RECENZE ALA MIRKA SPÁČILOVÁ NA TOM NIC NEZMĚNÍ!!!!!!!!!

   Vymazat
  14. 10:30 Byl pouze desmradizátor! Rozprašoval zdechlé předky těchto tvých zdegenerovaných prdonošůůů! - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Vymazat
  15. Nesmíme nikdy zapomínat že co se Ruského Impéria - tohoto mistrovského díla státotvornosti árijské rasy týče, tak to bylo zničeno nejen nenávistí Židů, ale i nemalou spoluvinou slovanské, mužické lenosti, otupělosti a lhostejnosti! Stalo se "pouští osídlenou bílými negry", jak o tom hovořil Žid Bronštejn! - http://terrapapers.com/wp-content/uploads/2016/02/terrapapers.com_The-Protocols-of-the-Elders-of-Zion-10.jpg

   Vymazat
  16. 12,17
   Připrav si půlitr na Gambrinus LABUŽNIK PRDELOVY!!!!!!!!!.-D

   Vymazat
  17. 12.17 Přijeli do churoru ozbrojenci s ouřadou, vypsali dávky, že zbylo na osivo a něco jídla, místo školy byl kostel. Pak vypukla revoluce. Přijeli bílí, znásilňovali, kradli, věšeli, ohnivě žvanili. Pak přijeli rudí, znásilňovali, kradli, věšeli, ohnivě žvanili.

   Mužici, pokud přežili, byli rádi, když ta svoloč odjela i s lupem... jedna jako druhá.

   Vymazat
  18. 13;09
   Objektivní řeč,to beru!

   Vymazat
 15. Holandští podvodníci udělali před lety osudovou chybu, když dali do zprávy výrobní číslo rakety! Rusko tiše čekalo několik let, shromažďovalo podklady, ale počkalo si na až vypovězení smlouvy o přátelství Porošenkem. Obratem poté vysypalo z rukávu všechny důkazy. Banderostán "uklidil" do ztracena dispečerku z Borispolu (přesunula letecký koridor nad oblast bojů), zasebevraždil Vološina (který mylně označil cíl jako Putinovo letadlo), no a nyní přišla řada na banderovskou generalitu (do Ruska už uteklo dost zběhů s podklady, včetně záznamu telefonických hovorů velení, které jsou v armádě archivovány). Banderovci si to sežerou i s chlupama, zcela po zásluze!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mezinárodní letecké společnosti asi už dávno vědí, že letadlo sestřelila Ukrajina. Stačí se podívat na mapu mezinárodního tranzitu, jak oblétávají Ukrajinu a kupodivu létají kolem Ukrajiny nad Ruskem :-)

   Vymazat
  2. 9:10 ten plukovník Ruslan Grinčák (v záznamu, že může sestřelit další malajsijský Boeing) bude asi také brzy uklizen, u soudu by se dobře nevyjímal

   Vymazat
  3. 9:10, to ne Holanďané, to Ukrajina. Oni se už r.2016 přiznali, že jejich hlavním partnerem jsou Ukrajinci a důkazy mají od nich. Teď klesli ještě níž a vyhlásili, že klíčovou spolupráci vytvořili i s Bellingcat. Vždyť přebírají i jejich formulace.

   9:33, on ten audiozáznam se může vysvětlit různě, nikdo tam neříká explicitně, že to letadlo sestřelil. Ale jako střípek do soukolí dobré.

   Vymazat
 16. dispečer na poslednú chvíľu dostal informáciu o cvičení - preto ten prudký obrat tesne pred zostrelom - čosi podobné ako IL20 teraz - a už to šlo, omyl, zámer, ožratí vojaci, chyba obsluhy, podobne ako keď zostrelili Rusku lietadlo nad Čiernym morom - klamali a klamali a klamali - a nakoniec - no čo už, no - stalo sa a hotovo.

  OdpovědětVymazat
 17. Rusko,nejimperialističtější země světa, se nikdy neštítila těch nejodpornějších zločinu. Jejich krédo je lhát a lhát. Nejodpornější panárod SVĚTA. Velká škoda, že pan s knírkem to nedotáhl do konce,byl by ve světě pokoj a mír.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pepku Vyskoči, máte tam chybu, slovo Rusko má být správně nahrazeno obecnějším termínem "Anglo-američané". Pak to sedí opravdu sedí do puntíku :-)

   Vymazat
  2. vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
  3. USA,nejimperialističtější země světa, se nikdy neštítila těch nejodpornějších zločinu. Jejich krédo je lhát a lhát. Nejodpornější panárod SVĚTA. Velká škoda, že pan s knírkem to nedotáhl do konce,byl by ve světě pokoj a mír.

   Vymazat
  4. 10,48
   Teď je to správně!

   Vymazat
  5. Vy 4 blbečci mužete přepisovat jak chcete,ale nic nezměníte na pravdě, že Rus je největší zlo tohoto světa.Hloupej a zaostalej národ.Žádný stát s Rusem nechce mít nic společného,každý zná Rusa, jako zákeřného hajzla.To jen tady několik zoufalcu z ruské ambasády tady blouzní.Bijte rusa na věčné časy!!!!

   Vymazat
  6. 11:15 vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
  7. 11,15
   KDYŽ JSI DEMENT TAK NECHLASTEJ A NEPIŠ,PROJEVÍ SE TO!!!!!!!!!!!.-D

   Vymazat
  8. 12:02 Trapné a hloupé, stále dokola stejnej blábol. Asi trochu více retardován co.

   Vymazat
  9. 12:58 na to se dá reagovat pouze takto: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
  10. používej oči a ne ČT lituji tě

   Vymazat
 18. 9,46
  Ty jsi hold DEMENT A ZMRD JAKO TVŮJ VĚČNĚ ZLITEJ StBáckej VZOR UDAVAČ FLAŠKA CHRCHEL!!!!!!
  Ale tebe na rozdíl od něj pohoupat na kandelábru STIHNEME,TO SE NEBOJ!!!!!!!!!!.-DDDD

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. je to evidentně blbeček a zřejmě agent provokatér k tomu, který tu má odvádět diskusi jinam, nenechte se vyprovokovat, škoda prostoru a času

   Vymazat
 19. 9:41 vzhledem k tomu, že okamžitě po sestřelení letadla vedení Ukrajiny uklidilo ze země (do Turecka k moři) na několik měsíců jak dispečerku, tak pilota Vološina, tak pro to byl asi zřejmý důvod

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. nie - dali ich do Rijádu

   Vymazat
  2. Ale to nebyla dispečerka, ale dispečer Carlos..
   Jeden z hlavních ruských argumentů proti Ukrajině .. nepamatuješ ?

   Vymazat
  3. 9:54, Vološina zrovna ne, ale kde je ta dispečerka, to by mě docela zajímalo. Škoda, že Vološin zemřel, Rusové ho doporučili k vyslechnutí. Holanďané se o to měli alespoň pokusit a ne poslouchat ukrajinskou nalévárnu.

   Vymazat
  4. 16:00, jsi stejně blbý, jako Avakov. Kde Rusko uvádělo v důkazech nějakého Carlose? Trapnej pokus, ale pro tebe charachteristický.

   Vymazat
 20. To bylo jasné že to udělali banderovci jsou nebezpečím pro celý svět.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. je to na dobré cestě, banderovci se už požírají mezi sebou, Porošenkovi hoří půda pod nohama, čtyři roky vypovídal (hubou) smlouvu s Ruskem, ale udělal to až teď, když se vrátili z Kremlu jeho emisaři, kteří mu měli vyjednat bezpečné útočiště na území Ruska jako Janukovyčovi, Kreml ho podle runetu vyfakoval

   Vymazat
 21. Tenhle článek si přečtěte máme jen 2 roky na záchranu naší civilizace:

  http://svobodnenoviny.eu/globalni-pakt-o-migraci-zradna-legalizace-dosud-nelegalni-migrace/

  OdpovědětVymazat
 22. Já mám svoji teorii. Souhlasím s tím, že to by sestřel omylem. Chtěli dostat o hodinu později přelétajícího Putina. Proto tam bylo i to ukrajinské letadlo, které se k Boingu přibližovalo. Mělo vizuálně potvrdit , že jde o Putina. Když porovnáte ty barvy a vyvedení malajských aerolinek s ruskými, zjistíte , že je celkem možné je zaměnit. To byla ta osudová chyba pilota. Prostě to potvrdil. Jak jsem se dočetl, tak už vypovídat nebude, údajně spáchal sebevraždu, což je i možné, když věděl, co způsobil.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:19, Putin NELÉTÁ přez bojové zóny. Úplně ti zdrbává? Žádná vládní letadla. Putinovo letadlo se vyhnulo před pár měsíci zóně v Severním moři, kde cvičilo NATO a raději letěli přez finský vzdušný prostor. Vládní speciály nemusí plnit kapsy majitelům. Dokonce ani prestižní aerolinky nelétají přez tato místa. Quantas a Lufthansa kvůli bojům změnily kurs. Je nezodpovědné riskovat průlety tam, kde se sestřelují letadla.

   Vymazat
  2. Spíš zdrbává tobě, ten přelet tam byl a nejen od Malajců. A kdyby náhodou ne, tak s tím Ukáčka počítat mohli.

   Vymazat
  3. Vládní přelety velmocí mají vždy olánované a zajištěné různé trasy a letí-li Airforce 1, letí vždy 2 stroje a nikdo mimo až do dosednutí neví, na kterém bortu je president...

   Vymazat
  4. 21:35, líbí se mi: "přelet tam byl" a "kdyby náhodou ne" .. čili máš vlastně pravdu vždy, co?

   Takže ještě jednou. Putin ani žádné jiné vládní letadlo nelétá přez bojové zóny. A už vůbec ne tam, kde se sestřelují letadla. A neletěl ani tehdy, jeho kurs byl přez Bělorusko.

   Možná sis to spletl s Aeroflotem, který tehdy nezodpovědně použil trasu přez Donbas stejně jako Air India, Malaysian Avialines a další.

   Od doby sestřelu přez Ukrajinu prakticky nelétají žádné aerolinky.

   Dost často se objevují fejky jako "mířili na Putina". Pak se fejk rozpráší po netu, a když se ukáže, že to je fejk, řekne se: "Rusáci zas lžou". Jenže to nelžou oni (jejich oficiální zdroje), to lžou fejkomety. Je třeba si dávat pozor, jinak budeme jako Ukrouši. Tam fejkuje přímo vláda.

   Vymazat
 23. Prokousal jsem se diskuzí až sem. Co dodat.
  " Raději se budu mýlit se Spojenými státy, než mít pravdu s Ruskem" Jiřina Šiklová . Mimozemské civilizace jsou patrně jejím potomkem.
  A když už chcete mudrovat nad sestřelením letadla položte si jednoduchou otázku. Kdo z toho měl prospěch. Rusko to určitě nebylo. Jak prosté.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:41 No nebylo, samozřejmě, my jsme z toho měli prospěch, protože to Rusku zabránilo v anektování celé Ukrajiny, tehdy.

   Vymazat
  2. 18:07, druhá věta úplně mimo. Zkus se zamyslet ještě jednou, možná na to přijdeš.

   Vymazat
  3. 18:52 Všimni si, že je to jen jedna věta.

   Vymazat
  4. 18:55, tak její druhá polovina. Odklon od podstaty a zaměření se na nepodstatné je taky taktika. Hloupá.

   Vymazat
 24. 16:41
  Výborně Holmesi.

  OdpovědětVymazat
 25. P.C.Roberts je tak trochu exot bez vlivu, kterého si už nikdo nevšímá. Chtěl opět přispět svou mínkou, ačkoliv problematice nerozumí. OK, má na to právo. Moc nerozumím, proč zrovna jeho názor NR uveřejnila, ale taky dobře.

  Ale dnešní reakce v diskusi, totálně od věci, vulgární a tupé, předčily vše, s čím jsem se dosud setkal.

  OdpovědětVymazat
 26. Podstatné je jediné - nezvratný důkaz o tom, že let MH17 byl sestřelen jednoznačně raketou vojenských sil kyjevského režimu na Ukrajině. Tak dlouho se obviňovala Ruská Federace až musí holadský vyšetřovatel konečně uznat, že to byla Kyjvská banda, kdo je za sestřel odpovědný. Ostatně kdo jiný by odmítal předat vyšetřovatelům záznamy z řízení letového provozu, když i z nich jasně plyne, kdo má sestřel na svědomí. O tom, kdo je PCR a jaký má či nemá vliv, nechť si každý udělá vlastní obrázek. Míra korelace názorů PCR se skutečností je totiž mimořádně vysoká... Váš Buffer odhlášený nadobro z Facebooku, který shazuje moje komentáře i s Firefoxem.

  OdpovědětVymazat
 27. 19:03 Pilot Vološin byl za mlčení odměněn banderovci místem ředitele letiště (!) v Nikolajevu. Když hrozil výslech v zahraničí, tak byl náhle zasebevražděn. Mlčeti zlato. Lidé, pouze mějte stále na paměti, že s tou banderovskou sebrankou spolupracuje nejenom vedení EU, ale i ČR!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. USA to budou mít docela těžké, aby Porošenka dosadili znovu do úřadu prezidenta. Vypovězením smlouvy o přátelství s Ruskem zcela rozvázal ruce Kremlu, aby otevřel stavidla se špínou na banderovce, právě MH17 to potvrzuje. Informací asi mají dost a dost, protože do Ruska uteklo, nebo tam pracují milióny Ukrajinců (podle některých odhadů je to 5 až 7 miliónů!)

   Vymazat
  2. 9:08 do Ruska dokonce zběhnul mechanik, který měl na starosti Vološinovu stíhačku, ale jeho svědectví se Nizozemcům nehodí do krámu

   Vymazat
  3. 13:02 to je ten, kterého spovidal šéf FKÚ Markin a doporučil jeho plus Vološina na vyslechnutí v JIT.

   Vymazat
 28. 9,08
  Máte bohužel pravdu,stali jsme se stejnou pakáží,jakou jsou od svýho zbytečnýho výskytu zmrdi z USSA!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9:21 Mluv zmrde za sebe. Muj vzor je USA a západ, ne nějaké Rusko 100 let za opičákama. A 99% světa ví, že to letadlo sestřelil Rus, muže vás pár zoufalcu lhát jak chcete.

   Vymazat
  2. 9:27 svlékněte si svoje červené trenýrky a nasaďte si je RADĚJI na hlavu. Ale pozor, tou hnědou skvrnou dozadu :-)

   Vymazat
  3. 10.06 Asi nějakej retardovanej ZEMANOVEC, že tě rajcují červené trencle co.

   Vymazat
  4. 10,16
   Tebe rajcujou červený fusekle herr Poserplíny????:-)

   Vymazat
  5. 10:16 proto i vy si ty svoje červené trenky otočte hnědou skvrnkou dozadu, ta vaše přední hnědá a zapáchající huba, nám docela stačí :-)

   Vymazat
  6. 12:59 Pokud máš problem,tak ty trencle si dej sám hnědým prouhem na hubu vole.

   Vymazat
 29. 9,47
  Ty z hovna vzešlá páro,kdyby ty uASS teroristi MĚLI JEDEN JEDINEJ RELEVANTÍ DŮKAZ,TAK HO UKÁŽOU HNED NA ZAČÁTKU A NESEROU SE Z VYŠETŘOVÁNÍM,KTERÝ MÁ STEJNĚ NEJASNEJ VÝSLEDEK!!!!!!!!!
  Tvojí slavný USSA už nevěří od pádu dvojčat v roce 2001 ANI JEJÍ VLASTNÍ TUPCI pardon(vovčani),TAK SI NEDĚLEJ Z HUBY SRÁČ TY VYGUME!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to nesmysl! Dvojjazyčný kompilát! Já furt co to hkáš za rudosračku a až teď co píšeš s malým, tak to začíná dávat krapet smysl. Tedy česky předložka spojená s abglickým podstatným jménem. Jenže! To je Chujlovina. Páč by to mělo být buď celý english, nebo celý česky. Tedy "atASS" (at the ASS), nebo "up" (u prdele).

   Vymazat
 30. 9:21 pro Rusko jsou ale nejcennější jenom ti, kteří na Ukrajině zůstali, tato standardní pátá kolona je využitelná daleko lépe, než-li zběhové

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ta pátá kolona je početná, protože 80% obyvatelstva Ukrajiny mluví rusky a banderovci se jim snaží ruštinu zakázat všemi prostředky. Nadto ty 4/5 obyvatelstva už pociťují na vlastní kůži, co jim židovští banderovci ve vedení země přinesli! Vidím to na další majdan, tentokrát bude protiamerický.

   Vymazat
  2. 13:07, já bych to s těmi ruskojazyčnými tak nebral. Srbové a Chorvati také mluví jedním jazykem, a takoví jsko Avakov, Timošenko a další, mluví taktéž rusky. Přitom to jsou kořenni ukrajinští nacisti. Co se týká obyvatelstva, tak bez ohledu na jazyk, je rusofobních víc než v Česku. Ještě pár let a Ukrajina se změní v Polsko mluvící rusky. Přičemž nenávist jde u nich až za hrob.

   Vymazat
 31. 13:07 Maďarsko už na násilné poukrajinšťování ze strany banderovců zareagovalo (na rozdíl od kamarádů fašistů ve vedení EU) a začalo maďarskojazyčným Ukrajincům vydávat pasy Maďarska, stačí složit slib věrnosti Maďarsku! Rusko má dlouhé vedení, dlouho váhalo, ale už je v dumě návrh zákona, podle kterého dostane ruský pas každý, kdo hovoří rusky a narodil se na území SSSR. To bude bomba, protože to zrychlí odliv Rusů ze všech bývalých svazových republik. Ale hlavně to pomůže miliónům Ukrajinců, kteří už v Rusku jsou a banderovci jim blokovali změnu občanství.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pasy dostanou, ale prý o tom musí mlčet: http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/madarsky-konzulat-vydava-pasy-ukrajincum-ale-ti-musi-o-tom-mlcet/

   Vymazat
 32. Podle včerejší zprávy Maďarsko vydalo už asi 100 tisíc pasů Ukrajincům maďarského původu!

  OdpovědětVymazat