Reklama

pondělí 3. září 2018

Novodobá vysoká šlechta, pro kterou jsme všichni úplně stejný póvl aneb Nevolník jako nevolník, čili malá úvaha nad skutečným významem multikulti ideologie

Michal Brand
4. 9. 2018
Prezident "Francie" Macron se nelichotivě vyjádřil o "svých spoluobčanech", jak píší mainstreamová média. V Dánsku při oficiální státní návštěvě prohlásil: „Tento luteránský národ, který tyto změny zažil v uplynulých letech, není jako vzpurní Galové, již se změnám brání“, řekl Macron v Kodani za přítomnosti královny Margrethe II. (Zdroj)
Co tato Macronova úvaha vyjadřuje? Co je na ní klíčové?


„Tento národ“ vs. „tamten národ“, nebo případně ještě jakýkoli jiný „onen národ“!!!

Prostě – národ jako národ, jen léno, jen nevolníci z přidělené vesnice. Pro Macrona a všechnu novodobou vysokou šlechtu „prezidentů“ (až na několik málo čestných výjimek, které lze spočítat v Evropě na prstech jedné ruky, konkrétně na dvou nebo třech prstech), „premiérů“ (opět s čestnými výjimkami v počtu několika mála jednotlivých případů) jsou oni sami všichni prostě vysokou šlechtou. A všichni občané, všichni lidé dokonce i z vlastního národa jsou pro ně jen nevolníci z přiděleného léna. Pro bruselskou šlechtu pak toto platí tisícinásobně – pro ně jsou národy jen trapným a odporným omezením jejich bruselské totalitní feudální moci. Lokajové od dvora v Bruselu se necítí být příslušníky stejného národa jako kdokoli z občanů kterékoli evropské země.

„Mocenská elita“ a kavárna se necítí být příslušníky žádného národa. Cítí se být příslušníky dvora. Cítí se být šlechtou, která s nevolníky nemá společného vůbec nic. Mají jinou krev. Jsou multikulti. Pro ně není rozdíl mezi Francouzem, Dánem, Němcem, Čechem, Polákem. Pohrdají, hluboce vnitřně pohrdají těmi všemi. 

Jen vůči některým mohou být ještě pohrdavější – například vůči občanům postkomunistických zemí se mohou chovat ještě pohrdavěji. Ještě více na ně mohou plivat a urážet je. Ještě více mohou jejich vesnice (i města) drancovat a zakazovat cukrovary, likvidovat špičkové hutě jen proto, že nejsou „limity“, blokovat přes nátlakové „ekologické“ organizace stavby potřebné pro ekonomický a sociální rozvoj. Těmto postkomunistickým „lénům“ mohou platit ještě menší mzdy, brát jim ještě větší desátky, a prodávat jim jako „národní specifikum“ předražené zboží z podřadných surovin a náhražek.

Macron se necítí být Francouzem. Pro Macrona jsou Francouzi jen vzpurný národ, jen vzpurná vesnice tupých nevolníků, zatímco on by raději jiné léno, raději by léno méně vzpurného národa, raději by nějakou vesnici méně vzpurných nevolníků (leč pro jeho „intelektuálský“ pohled stejně tupých).

Hned v úvodu jsem napsal Francie v uvozovkách. Francie je název země, která již přestala existovat. Již existuje jen feudální léno, z větší části na území bývalé Francie. Léno, které je jen ze setrvačnosti nazýváno stejně. Francie už neexistuje. Již existuje jen „Francie“. Stejně jako existuje jen „Německo“, „Itálie“, „Čechy“, „Slovensko“, „Polsko“, „Rakousko“, „Portugalsko“...

Macron se necítí být zástupcem a reprezentantem Francouzů. Cítí se být jejich vládcem, jejich pánem. A oni jsou tak odporní a hnusní, že jsou vzpurní – no dovedete si to představit? Jejich pán má nějakou představu a oni to odmítají! Hnus. Vzpurní Galové. Primitivní čeští burani. Východní Němci ze Saské Kamenice  poznamenaní komunizmem.

„Národy musí přestat existovat“ – šlechtě překáží. Pro šlechtu není rozdíl mezi tupými Francouzi, tupými Čechy, tupými Italy...nebo tupými Afričany nebo tupými Araby. Všechno je to pro naši novodobou šlechtu stejně tupý póvl nevolníků.  Pro novodobou šlechtu, podobně jako pro středověkou vysokou šlechtu, nejsou lidé ze stejné země příslušníky stejného národa. Jsou to pro ně cizinci. Pro novodobou šlechtu je příslušníkem stejné skupiny výhradně jakýkoli jiný vysoký šlechtic nebo lokaj od dvora z Bruselu.  Dokonce i když půjde o vycvičeného šimpanze, když bude Eurokomisařem, tak jim bude blíž než příslušník vlastního národa. 

To je také důvodem, proč kavárna a novodobá šlechta tak snadno a ráda nadává a plive na vlastní národ. Podívejte se na „intelektuály“, jak snadno hovoří o tupých Češích. Havel tak rád mluvil o čecháčkovství – protože on se nikdy necítil být Čechem, stejně jako dnešní kavárna. Oni jsou šlechta. Češi? To jsou pro ně jen ti tupí nevolníci z lénem dané vesnice zvané „Česko“, aby i ten název co nejvíce znevážili. A pro zvrácený svět kavárenské „kultury“ platí, že čím více budou nadávat na vlastní národ, tím více jakoby sami sebe od vlastního národa a od vlastní identity odpoutají. Poturčenec horší Turka.

Novodobá šlechta je prostě multikulti. Je jim jedno, odkud jsou nevolníci, je to pro ně všechno stejná verbež. Čech, Němec, Nigeřan, Libyjec, Bangladéšan, Afghánec, Iráčan, Ital, Řek, Portugalec, Polák, Slovák,  Malijec, Středoafričan, Súdánec – všichni jsou pro novodobou „multikulti“ šlechtu stejný bezcenný póvl. A ani jeden z nich pro novodobou šlechtu není a nikdy nebude příslušníkem jakkoli podobné skupiny, pokud nebude příslušníkem šlechty nebo lokajem u bruselského multikulti dvora.
Co tím vším multikulti kavárníci a jiná šlechta říkají? Co tedy Macron otevřeně řekl?

„Na Vás nám vůbec nezáleží.

Nemáme s vámi nic společného.

Nejsme ze stejné skupiny, ničím si nejsme podobní.

Nejsme stejná krev, možná ani rasa, možná ani nejsme stejný živočišný druh.

Nenávidíme vás, protože nám připomínáte naše kořeny, připomínáte nám, že jsme ve skutečnosti tím, co nenávidíme – že jsme Čechy, Slováky, Němci, Italy, Francouzy, Španěly.....

A za to a pro to vše vás necháme vyhladit – už si na to zveme bojovné, nevzdělané, bezohledné a agresívní nevolníky z Afriky. Stejně nahraditelné jako jste vy sami.“

Co z toho vyplývá pro nás? Vezměme si zpátky svoji zemi – Češi Českou republiku, Němci Německo, Rakušané Rakousko, Francouzi Francii, Italové Itálii. Vezměme si zpět svůj stát. Vezměme si zpět do svých rukou politiku a politický systém. Jinak všichni umřeme rukou novodobých drábů v plánech novodobé šlechty.

Mainstream neustále připomínal 50. výročí srpnové okupace. (Nejtragičtější událost našich dějin, mnichovská zrada a následné vyhnání Čechů z pohraničí naproti tomu na jaře nějak zapadly ;-)
Tak si připomeňme jeden veledůležitý odkaz roku 1968 – a možná dnes aktuálnější než většinu ze 100 let existence naší republiky:

Teď když Tvá ztracená vláda věcí Tvých zpět se k Tobě navrátí,lide, navrátí

Zatím se jen víc a víc vzdaluje – do Bruselu, té novodobé Moskvy. Ale záleží na každém jednom člověku. Na Tobě, milý čtenáři.
Záleží na Tobě, Ty rozhodneš.

Ať se tedy vláda věcí Tvých k Tobě navrátí.
Přeji Ti k tomu hodně odvahy, energie i štěstí.

41 komentářů :

 1. To podobne jiz zazili nasi rodce ci prarodice pred 2 svetovou kdy se skupina hrbatych knoflikaru a brusicu nozu vysplhala diky sve setrnosti do urcite vrstvy majetnosti a mluvice nemecky chrochtave, pohrdala cechy kteri byli urceni dle jejich kriterii, byti poddanymi .Prisla vsak zmena prudce a upravila jim ruce ,na praci na praci ,at delaji nedelaci.To byl na ne trest a do dnes nechteji zapomenout na to strasne obdobi kdy si dovolili jim rici "do prace a kdo nepracuje at neji"Takze nic noveho ,vse tady jiz bylo a uvidime jak to dopadne nyni

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23.52 Pouze pokud hradem myslíte MÍROV. Pak čím dřív, tím líp. Za jak dlouho, myslíte, tam bude mít svého ředitele?

   Smazat
  2. 23.12 Mluvíte mi z duše. Mám zápisky svých předků a tam je to všechno popsano. Ani to není tak dlouho z roku 1860.

   Smazat
 2. Proto vážená lůzo nemůžeme volit novodobé „šlechtice" ať táhnou do pekel. Článek dobrý a vezmeme si Českou zem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Poche na Hrad!

   Smazat
  2. 2352
   Podrobně o Poche musíte o 7 článků níže.

   Smazat
  3. 23.52 ale Špilberk

   Smazat
  4. NA Špilasu se dnes hraje divadlo. Proto doporučuji jiný hrad, lépe k tomu účelu uzpůsobený - Mírov!

   Smazat
 3. Na ulicích se válí 100.000 živočichů, kterým se dříve za totality říkalo lidé. Nabízí se otázka, byla to okupace?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23.39 Nebyl by výstižnější novotvar VYKUPACE?

   Smazat
 4. Hutný článek, tak abychom si jej připomněli v den voleb! Dnes jsem byl příjemně překvapen zástupcem SPD v ČT v debatě o maturitách. Jméno si nevybavím, jen to, že SPD má již nepotopitelné osobnosti (včeličky) na všech úrovních politiky, tak vzhůru do boje!

  OdpovědětSmazat
 5. Šlechta je šlechtou jenom tehdy, pokud jí to ostatní přiznávají. Za vzniku republiky, byla škrtem pera zrušena. Tak prosté to je.
  Podobné to je s novodobou kastou „pánů“. Záleží na lidech, zda jim toto postavení přiznají, nebo si zvolí takové představitele, kteří je zapojí do spolurozhodování o svých záležitostech, např. prvky přímé demokracie. P.K.

  OdpovědětSmazat
 6. Nicku Mugabe,
  zde nejaky bystrozraky a inteligentni autor
  pise , ze jsi nevolnik a uz brzy budes nahrazen opicakem z Limpopa.
  TOMU NEVERIM ! Tak blbou opici, jako jsi ty, na Limpopu nemaji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hedvičku odrozený, tak na tebe, ty neustále pohrdající, a ponižující Čechy zde na NR, právě obsah článku sedí. Je od tebe drzost, že si vůbec dovoluješ na článek reagovat.

   Smazat
 7. Brante se Cesi ! Organizujte se ! Zbrojte ! Boj o preziti vas NEMINE !

  OdpovědětSmazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 10. Problémem je tlupo-elitářský systém ! Teprve až se lidstvo zbaví samozvaných (j)elit, se může posunout dopředu. Budou to jen zanedbatelné kolaterální ztráty !

  OdpovědětSmazat
 11. Žijeme v zářivé demokraciji,teď nás to učí ve škole na hodine multykulturalizmu.

  OdpovědětSmazat
 12. Makaron se vyjadřuje o Francouzích stejně jako Šláfnberk o Češích. (Drahoš ten je z podobné líhně).
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A Francouzi si za to můžou sami( ti,co ho volili), v jejich případě má pravdu.

   Smazat
 13. Jak novodobá šlechta se snažila před otevřením marketu v našem městě získat k pokladně ženy s představou, že by jim měl nástupní plat stačit a že by vlastně ještě mšly za takovou nabídku děkovat ? Hádejte. Stalo se to tedy již před patnácti lety, ale ta nabízená summa byla otřesná. 4 000,- Kč. Slovy čtyři tisíce !! Britská firma.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane 10.40, Píšete ze Súdánu, nebo z Asmary v Eritrei?

   Smazat
 14. Clanek je zmateny.Tak v hospode s tim mozno uspet.Stejne trivialni jako Macronuv projev.

  OdpovědětSmazat
 15. Vládu nad svými zeměmi moou převzít jen ty národy, které se zbaví šlechty v podobě politických stran, politických neziskovek a politických církví. Mluvte se svými sousedy. Zdravte je a pomáhejte si navzájem. To je, pro mnohé bohužel, jediná cesta. K pochopení toho co jsem napsal není třeba ani středoškolské vzdělání. VAL

  OdpovědětSmazat
 16. majetok rozhoduje - nemajetní - ani demokracii na výsosť nami omieľanej čoby najvyššej - helénskej - nemali nemajetní čo kecať demokratom do rozhodovania - viď Socrates

  OdpovědětSmazat
 17. Ja som s toho akísi zmätený.

  OdpovědětSmazat
 18. Informace uváděné v článku jsou značně zavádějící. Politická elita není ta skutečná "novodobá šlechta". Současně existující globální finanční systém respektuje celý svět, přičemž tento systém v podstatě slouží především těm lidem, kteří mají největší majetky, tj. tzv. "lidem velkých peněz", kterým umožňuje v privilegovaném postavení vládnout světu a v neomezené míře využívat vše, co svět poskytuje. Lidé velkých peněz podporují existenci společenské vědy zvané "ekonomie" přesto anebo právě proto, že celá ekonomie je jen uměle nafouknutá bublina. Je nafouknutá pomocí velkého množství nesmyslných výrazů, které v konečném důsledku jsou jen prázdnými pojmy. Nic neznamenají, nic nevyjadřují, nic neřeší. Je to jen o jednom, jak zakrýt krádež za bílého dne. K tomu je možné dodat, že ekonomie je věda založená na dogmatických premisách vycházejících z předpokladu, že lidi jsou většinově ve své podstatě bezohlední sobci, kteří se sdružují ve společenstvích, v nichž v podstatě platí zákony džungle. V současném zastaralém a nefunkčním pojetí ekonomie prognózují ekonomové budoucnost podobně jako meteorologové počasí. Současné pojetí stávající společenské vědy "ekonomie" je odsouzeno k zániku.
  V současnosti si už stále více lidí uvědomuje, že stávající mocensko-politické uspořádání světa je totálně nespravedlivé. Dnes už je zcela zřejmé, že je třeba pokud možno urychlit vývoj mocensko-politického uspořádání světa. Jednu možnost řešení uvedeného globálního problému popisuje
  OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA - http://miloslav7.blogspot.com/2018/04/otevreny-dopis-politickym-stranam-ve.html V případě, že se vám jeví v dopisu popisovaný politický vývoj lidstva nereálný, potom vám doporučuji seznámit se s TEORIÍ VŠEVÝVOJE - http://miloslav7.blogspot.com/2014/01/teorie-vsevyvoje.html což je v podstatě univerzální návod na kreativní řešení libovolně zvoleného problému.
  Otevřený dopis politickým stranám ve všech státech světa jsem poslal politickým stranám a hnutím v ČR. Reakce KSČM na tento otevřený dopis je uvedena v článku: ODPOVĚĎ KSČM NA OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA - http://miloslav7.blogspot.com/2018/08/odpoved-kscm-na-otevreny-dopis.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dedku - jest-li chces, tak to prelozim do spisovne ANglictiny a
   a osobne to predam presidetovi U.S.A. Donaldu TRumpovi !!!
   A nebo mu to hodim na podatelnu...
   Ale az rano, nebot je zde prave 1/2 noc !
   HU HU HU haaaaa

   Smazat
 19. Ano, peníze jsou všemocné, za ně lze koupit vše, třeba vládu, armádu, policii, soudy. Kdo je má, vítězí. A vítěz si najme dráby k výkonu své moci, nešpiní si ruce a do jeho černé duše není vidět a on se tím netrápí. A pak jednou dějiny trhnou oponou, obecný lid vezme vládu a spravedlnost do svých rukou, zločince i s bílými rukavičkami posadí do basy. No a čas běží, běží a zase se objeví generace postupně mocnějších a dobře "neziskovkami" i ze zahraničí zajištěných znovuzrozených drábů s veliteli poza bukem a majiteli třeba až za velkou vodou, přemluví lid obecný, aby zvonil klíči, že za těch, co měli velké peníze a moc kdysi bylo lépe, zařídí se semišová kontrarevoluce a je vymalováno. Diktatura kapitálu a páni v rukavičkách i se svými dráby jsou zase u moci. Ale jednou tento kolotoč skončí vítězstvím těch, co musí na ty v bílých rukavičkách a jejich dráby pracovat.

  OdpovědětSmazat
 20. Zde bylo smazano 60 % prispevku.

  OdpovědětSmazat
 21. 21:17
  ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
 22. 21:29 - ty jsi byl smazan take ! TY OBLIZ KULKO !
  TY VLEZ PRDELKO ! Uz ani lizat prdel cenzorum neumis !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:42
   JENŽE NEJEČIM JAKO VYSLOUŽILÁ KURVA,ŽE MNĚ MAŽOU!!!!!!!
   TVOJE NIC NEŘÍKAJÍCÍ HOVNA MAŽOU ZE ZDI I NA VEŘEJNÝCH WC!!!!!!!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  2. ... zadula rudá posranina vypuštěná v 6:29 z lejnolíhně tohodle škaredýho kremelskýho čekisty! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   P.S.: Jo a skonči s kapitálkama, páč stejně těm svým lžidokretenským skřekům rozumíš jen sám, a možná ani to ne, lejnere-putlerýči!

   Smazat
  3. 8:12
   HELE,VRCHNÍ FELAČNÍ ÚŘEDNÍK Z uASS VELVYSRANECTVÍ SE VZBUDIL NA ZÁCHYTCE A UŽ SE ZASE SNAŽÍ BEJT VTIPNEJ?????!!!!!!! PŘEBLAFNI SI VOHON TY INCESTNÍ POTRATE OPIČÍ KURVY,TEN JEDINEJ MALEJ KRIPL TI Z CELÝ INCESTNÍ FAMILIE ZŮSTAL!!!!!!!!!!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  4. 8:53 Ani nejmodernější Google Translator tvý rudoskřeky nebere, šelomí pšouku! To je asi tím, že tě už zasáhl můj nový sprej vyvinutý vědci na likvidaci smrdutého plynu kterým si tvořen a kterému dali pracovní název putlérium! Není na rozdíl od novyčou nebezpečný, ale je velice otravný a zamořující!!!!!☺☺☺☺☺☺

   P.S.: Jediný co přeložil je ten UAZ, jen se to musíš naučit psát, abys moh aspoň pojmenovat správně vůz, jehož potahama se pravidelně prodíráš, když se tvůj pán rozhodně k projížďce škarpama Chujlostánu - http://www.skrytapravda.cz/images/10zari2017/uaz-blockhain1.jpg

   Smazat
  5. 8:53 Translator naznačil jakýsi oxymoron! Jasně - opice jsou promiskuitní tvorové a tudíž žádný kurvy nemaj, páč je nepotřebuju, stejně jako ty, který by je svým ohavným puchem spolehlivě zabil, těkavý rudoprde!!!☺☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  6. JSI TUPEJ A NUDNEJ UNTERMENSCH Z PENĚŽENKY KOZÍ PÍČI A SMRDÍŠ JAKO STO KET ZDECHLEJ PUKL!!!!!!!!!
   A TEĎ SI TO NECH TY HOVNE KOLABORANTSKEJ PŘELOŽIT DO ČEŠTINY,SÁM SE ANI NEVYCHČIJEŠ INCESTE Z HOREČKY OMLADNIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  7. 16:37 Vypadám snad (ten blonďák) zde - https://www.youtube.com/watch?v=LB9lObWclFQ

   že bych tě (přiblblik s lopatou na čase 1:15 zde - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0 )

   nerozehnal svou sukovicí? Tak proto buď nenápadnej, moc nesmrď a neskřekej!!!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

   Smazat
 23. CENZORE... jak to ze jsem byl smazan ???
  To to si nedovolili ani Opice v Lilababoomboo !

  ==============================================

  Ale ja to tak nenecham a na Vanoce pojedu do Evropy , Dvorak !
  A se mnou prijede i Donald TRUMP...

  H.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.