Reklama

neděle 23. září 2018

Panelová diskuse Budoucnost České republiky: hrozby a naděje

23. 9. 2018

54 komentářů :

 1. BYLA BY TO BAŠTA,KDYBY TAM PROBRALI BODY NÁRODNIHO PROGRAMU

  občanů voličů.Na př bod čislo JEDNA

  Jak nahradit ten kapitalismus BEZ přivlastků,tedy bez mantinelů požadavkem

  Sociálně ekologického tržniho hospodářského systému.

  Ten totiž maji úspěšné země Evropy platici skoro 9 eur na hodinu a ještě to drze nazývaji Socíálnim státem,nebot tam vznikla kvůli tomu Středni třida přimo sloup bohatého státu a takové rabijátské zákony jakoexekučni u nás by tam KVŮLI TOMU vůbec vzniknout nemohly.

  No,jaktože se prý naši intelektuálopvé tohoskoro TŘICET let odmitaji všimnout menšina korporaci oligarchů se dere do politiky,aby se náhodou nestalo,že někomu napadne zapojit do politického rozhodováni občany voliče s jejich

  NOVOU PŘIMOU DEMOKRACII OBČANSTVA,VOLIČSTVA,KTERÁ LZE USKUTEČNIT HNED A BEZ PERIPETII VE FORME OTEVŘENI ZABLOKOVANÝCH DISKUSNICH RUBRIK NA WEBECH POLITICKÝCH STRAN

  které odkopávaji své voliče na FACEBOOK toho zmeka Zuckerberga,ktrerému tam maji přinést dalši miliardy,.aby se jim odměnil cenzurou!

  JAK TO VLASTNĚ JE S TOU NAŠI BUDOUICNOSTI BUDE ČI NEBUDE?

  Kdo ti vi,at napíše svoje představy,pokud to umi a dokáže je i zdůvodnit!


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. KDO SE ZAJIMÁ O BUDOUCNOST VIDI NÁRODNI PROGRAM

   v těchto prvnich několika bodech.

   -ANO SOLIDÁRNIMU STÁTU
   se spravedlivými daněmi

   -ANO PŘIMÉ DEMOKRACII OBČANŮ
   ve formě otevřeni diskusnich rubrik na webech
   stran a hnuti,zvlášte prouto,že demokracie
   je diskuse a nami zvoleni prý přestavitelé ji
   odmitaji a nechtěji i když jim weby platime
   z našich peněz.Máme za to,že je třeba zákonem tyto
   tyto penize stranám a hnutim odebrat a dát je
   alternativě,která se stala hlavnim proudem

   -ANO ZÁKONU O REFERENDU

   s co nejnižsim počtem podpisů k jejimu vyvoláni
   aby se zabránilo výrobě vadného nepoužitelného
   zákona


   -ANO NEPODMÍNĚNÉMU ZÁKLADNIMU PŘIJMU VE VÝŠI 10 000
   který občanům voličům chybi a byl za minulého,
   režimu vyplácen všem v levném bydleni,studiu zdarma ,zdravotni péči atd

   -ANO PODPOŘE ŽIVNOSTNIKŮ,DROBNÝCH A STŘEDNICH
   PODNIK\ATELŮ
   s cilem vzniku Sředni vrstvy,která je jinde
   opravdovým sloupem státu

   To je nastiněni prvnich 5 BODŮ nÁRODNIHO PROGRAMU vznikajici Společnosti voličů s 8 395 132 možnými členy.

   KDO JE PROTI AT ZDŮVODNI PROČ,KDYŽ BY TO DOVEDLL!

   Smazat
  2. JÁ MYSLIL, ŽE TO MÁ BÝT DISKUZE ČECHŮ o ČESKÝCH OTÁZKÁCH.
   Azasejc je to chazarská provokace

   Smazat
  3. A čo su to chazari,naši lebo vaši

   Smazat
  4. Že ti zbyly po fotrovi dva blesky 20.47?

   Smazat
  5. JAKÝMI PODVODY SE DAŘI POLITICKÉ TŘIDĚ ŠMEJDŮ

   držet pod krkem takové množstvi domorodců,kteři tomu začinaji POMALU,ALE JISTĚ přestávat tleskat.
   Předevšim je tu PRVNI PODVOD.

   Tito křiváci kradou voličům hlasy prolhaným a zmanipulovaným tiskem a tv, čili tzv ohlupovadly a ani je nenapadne,že takové volby vůbec nemusi platit!

   DRUHÝM PODVODEM
   jsou už námi zvoleni tzv zastupitelé ve skutečnosti NAPROSTO BEZMOCNÁ ZVÍŘÁTKA,které jsou voděny na provázku podivným mechanismem Šmejdů,kteři ho vynalezli na odrbáni domorodců,přičemz jim za volbu dávaji korálky,průpisky a koblihy a voliče nesmi napadnout si něco vyžadovat

   PROGRAM VOLIČŮ BUDOU IGNOROVAT DOKUD SI JEJ OBČANÉ NEZAČNOU VYNUCOVAT SAMI NA JEJICH ŠMEJDOVSKÝCH DUŠICH JEJICH NEZVOLENÍM.

   Zeptáte li se tzv SVÉHO poslance,zda může něco ovlivnit,bud vám odpoví,že nemá čas a máte mu to podlat emajlem,anebo se přizná,což je ta holá pravda,ŽE JE BEZMOCNÁ NULA,za kterou se vše rozhoduje v tzv vedeni strany či hnuti.

   TAK SE STALO,ŽE POLITICI SE ZOUFALE BRÁNI PŘIMÉ DEMOKRACII OBČANMŮ,dokud k tomu nebudou přinuceni neotevřou diskusni rubriky na svých občany placených webech a budou odkopávat voliče na FB ,kde nemaji za to tamni tlacháni žádnou odpovědnost,přidávaji do měšce penize majiteli FB a ten se jim bude odměňovat brzy takovou cenzurou o jaké se jim ani nesnilo!

   Smazat
  6. PŘIPOMÍNÁME CTĚNÉ VEŘEJNOSTI,ŽE POKUD ZASTUPITEL

   poslechne vůli lidu tedy vůli boži a zkusi být korektni,je okamžite ze strany vyhozen těmi Belzebuby, přide o prebendy,peníze,misto a může jet k mamince brečet na rameno,nebot se občané voliči ještě nestali brouky,kteři se naučili křižit kusadla a nevolili podvodniky a Šmejdy o kterých je to všeobecně známo včetně stran,které by prý rády bojovaly za mir atomovými bombami a dalšimi,kteři ignoruji Program voličů a jsou tim pádem tak jedině na hovno,což už před volbami budou muset sami voliči poznat a věřte,že to nemusi být těžké!!

   Smazat
  7. NÁŠ NEPOLITICKÝ AKTIVISTA Z OSV ZATELEFONOVAL

   politicko,ideologickému oddděleni KSČM a zkusil tam UPOZORNIT,že právě zde je připraven Národni program občanů voličů a zda by si ho skvělí politici z té strany nedokázali osvojit a DÁT DO SVÉHO PROGRAMU, požádal tam o

   PŘIMOU DEMOKRACII,KTERÁ BY ŠLA USKUTEČNIT HNED

   a to ve formě otevřeni diskusnich rubrik pod články nynějši KSČM PŘIMO NA JEJICH WEBU.

   No stalo se co jsme předpokládali,předevšim tam prý nemaji na své voliče čas a poslali nás na FACEBOOK.
   Tak jsme jim tam vysvětlili,že KAŽDÝ kdo na FB napiše třeba jen jedno písmeno podporuje kapitalisty a v ČR tedy jejich kapitalismus BEZ přivlastků a že namisto zmizelé dělnické třidy jsou tam tito přispivatelé a dávaji ZUCKERBERGOVI dalši miliardy,aby zbohatl na hřbetech budoucich otroků,kterí ntu dělnicko rolknickou třidu nahradili a kterým se za to on odměnuje CENZUROU.
   Kromě toho neni možné přesunovat přimou odpovědnost námi volené strany KSČM na nanenažrané kapitalisty,kteři nechtěji být poraženi.

   CHVILI BYLO TICHO A PAK SE OZVALO. "AHA TAK VY TO BERETE!"

   JEŠTĚ JSME SE STAČILI ZEPTAT,ZDA BUDE V PROGRAMU KSČM TEN SOCIÁLNI STÁT A NAJEDNOUI UŽ TAM ČAS NA VOLIČE NEBYL!

   Jak to,že nám KSČM upírá jak jim sdělit přimo co by chtěli jejich voliči je nám záhadou,je ale možné,že žádné voliče chtit nebudou,nebo jak si to vlastně představuji?

   Smazat
  8. Nahradit KAPITALISMUS BEZ PŘÍVLASTKŮ ?
   To je oxymóron, KAPITALISMUS je předmět a BEZ PŘÍVLASTKŮ je přívlastek neshodný.

   Smazat
  9. BEZ PŘIVLASTKŮ ZNAMENÁ BEZ MANTINELŮ KRÁST A LOUPIT DÁLE A,

   terorisovat menšinou politické třidy většinu a ta se nesmi bránit nebot ji strany svou cenzurou NEDOVOLI PŘIMOU DEMOKRACII jak to chce Společnost voličů svým bodem DVA.

   Tady musi jednoho dne občané poznat,že existuje ČESKÁ ŠKOLA,která už dnes uči doposud bezmocné domorodce jak křižit kusadla což je vidět v NÁRODNIM PROGRAMU,k jehož jednotlivým bodům bude a je diskuse.

   ODKAZY NA TENTO PANEL BUDEME DÁVAT I NA JINÉ WEBY,ABY ŠMEJDI MĚLI POTĚŠENI A MOHLI DÁLE KRÁST BEZ MANTINELŮ a to holenkové je třeba zatrhnout a bude to!

   Smazat
 2. Bude prosím nějaká důstojná akce 30. září?

  OdpovědětSmazat
 3. NO A CO TAK,KDYBY Z TÉ PANELOVÉ DISKUSE VYŠLA BROŽURKA

  s nadpisem CO JE TO SOCIÁLNĚ EKOLOGICKÝ TRŽNI HOSPODÁŘSKÝ SYSTÉM

  a jak budeme podporovat jeho zavedení naši avantgardou intelektuálů do formy SOCIÁLNIHO STÁTU a to hned do prvniho článku naši ÚSTAVY,kde zřejmě úmyslně chybi a jaké politické nástroje a většiny v Parlamentu k tomu přimo Sysifofské věci budou hledány s pomoci

  ZAPOJENIM DOPOSUD UZEMNĚNÝCH OBČANŮ DO POLITICKÉHO ROZHODOVÁNI

  bude to snad i návrh,aby byly odebrány těm politickým stranám a hnutim,které práve ucpávánim diskusnich rubrik na svých webech dělaji jejich weby blbým plakátem a tedy ŽADNÉ PENIZE NA NĚ NEPOTŘEBUJI a proto může byt navržena předloha zákona,která přesune tyto penize na tzv alternativni weby,které už dnes jsou ne alternativni ,ale HLAVNI a vzhledem,že demoracie je diskuse nechce námi zvolená politická třida Šmejdů žádnou demokracii,ale VLÁDU TĚCH ZMETKŮ CENZORŮ MENŠINY NAD VĚTŠINOU!

  Bude ČSSD dále lhát už ve svém názvu,že je prý Sociálni,přičemž nechce žádný sociálni stát,ale chce očividně jen pokračováni kapitalismus BEZ přivlastků ,který je odrůdou gangsterismu a o kterém napsal i pan papež,že je to TYRANIE?

  LID SI PRÝ PŘEJE,ABY SE S TAKOVÝM KAPITALISMEM ŠLI VYCPAT A SLOVO LIDU JE SLOVO BOŽI,NEBO NE?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. NA PRVNI NÁVRH NÁRODNIHO PROGRAMU DÁVÁ OSV ODKAZ

   všude kde to je potřebné a zjištujeme,že ztále neni voličům jasné co je to ten SOCIÁLNI STÁT je.
   Tento typ solidárni společnosti totiž prý vymyslela ne levice,ale pravice!.
   Je tu i definice.

   SOCIÁLNI STÁT JE TYP SOLIDÁRNI SPOLEČNOSTI,KDE VLÁDA PŘEJIMÁ ODPOVĚDNOST ZA POLITICKOU,EKONOMICKOU A SOCIÁLNI PROSPERITU.

   To slovo chybí,zřejmě záměrně hned v prvnim článku naši Ústavy a proto politici mlži a mluvi o DUCHU ÚSTAVY ,kde prý to je.
   To že kdyby to tam bylo nemohl by vzniknout tak rabijátský exekučni zákon a i proto,žádná Středni třida vzniknout nemůže to nám zamlčuji nebo snad ne?

   Smazat
 4. Pro budoucnost mají být nadějí panelový diskutující :))
  ..ještě vám tam mezi osobnostmi schází Duka*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a Kalousek

   Smazat
  2. PANA KARDINÁLA SE NAŠE OSV CHYSTÁ INFORMOVAT

   mezi námi je mnoho věřicich,kteří se prý nechtěji učit jakýsi kakarám a slyšet ,že za své milosrdensvi jim budou podřezávana hrdla a tak se pracuje na HNUTI TŘI HVĚZD z nichž jedna by se mohla jmenovat KSDH tedy Křesťansko sociálni demokratické hnuti,které by mohlo v klidu nahradit celou tu liberálni prý demokracii,která svým adjektivem dává najevo,že chce diktaturu falešné humanity tzv neomarxismu,vlády menšiny nad většinou,která rozvráti nejen celou republiku,ale i rodinu jen,aby v tom chaosu prosadila ve skutečnosi svého Marxe,který se má obracet v hrobě!

   Smazat
 5. UNKNOTE K VĚCI PIŠTE NEŠŤASTNIKU A NEBAGATELIZUJTE,

  bo se z těch dnešnich sraček nedostanete ani s tou dukou.
  Napiště jak se vám líbi,že už skoro TŘICET LET je tu embargo našich prý zastupujicich Šmejdů na Zákon o referendu a jak se vám libi,že ty Nemehla nebyly za tu dobu schopny udělat ani jeden blbý zákon o referendu a za to je prý máme platit z našich peněz rozpočtu dál.

  kOLIK PODPISŮ NAVRHUJETE NA VYVOLÁNI TOHO DODNES POSRANÉHO REFERENDA A MÁTE NÁVRH JAK TY ZMETKY NĚJAK OBEJIT?

  OdpovědětSmazat
 6. Tesim se na zverejneni vaseho dalsiho seminare. Vas seminar v Litomericich, byl velmi zajimavy.
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu ty staré projimadlo,občané tě žádali at dás tomu TRUMFOVI,který bydli nedaleko tebe žádost o povoleni jednoho slova do naši ÚSTAVY a to Sociálni stát,jako to povolilo U.S.A Němcům do jejich ZZ prý proto,aby zas nevolili HITLERA.
   Krajané tě tu obdivuji,ale ty nedovedeš napsat ani jednoduchou žádost?

   Smazat
 7. Vnitropoliticka scena v Americe je dobre zmapovana !
  V Evrope a v Cesku vsak neni. Je dobre, kdyz se obcane v Cesku venuji politickemu - nasmerovani zeme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Světlonoši pravdy,máme co dělat sami ze sebou,

   Americe pomůžeme později až zachránime svou svobodu slova a demokracii v ČR a naše penize,které nám ti majitelé velkých peněz kradou jak straky ,protože nikdo z Čechů,kteří jsou známi mistři světa ve skoku na špek se ještě nenaučil jak za ně bojovat a proto mohou tak jedině umřit chudi jako kostelni myši nebo co ty mysliš,světa znalý?

   Smazat
 8. BIJME SE ZA NAŠE PENÍZE A NE OSTRÝMI MYŠLENKAMI ZA NIC

  Jak se vám líbi vám všem lidovým komentátorům,že vám kradou každému měsičně skoro deset tisíc korun v

  NEPODMÍNĚNÉM ZÁKLADNIHO PŘIJMU KTERÝ VYPLÁCELI VŠEM OBČANŮM KOMUNISTÉ!

  Dnes si NPZ kradou do svých kapes nenažrani korporáti,namisto,aby ho dali všem občanům voličům.
  Ty trubky OVČANI jim prý za to ještě štěstim bez sebe tleskaji.
  Jen se podivejte k sousedům,kteři prohráli válku,ti to dostávaji bez boje ve svých mastných platech a směji se pitomým Čechům,kteři si mysli,že jim to bude zajištěno samospádem!

  OdpovědětSmazat
 9. V Litomericich vynikly 3 osobnosti, (ing. Koller, dr. David a prof. Stanek) !

  [Psssst, prisne tajne ! Mam americkou knihovnu antiky a z ni vim , ze prov. Stanek a Cicero, jsou uplne totozne
  osobnosti, svym rethorickym nadanim a dokonce jsou si podobne i zjevem. ]
  Krasna a uslechtila duse pani Prochazkova mi poradi, mam -li ho nahlasit na NEW AGE - (Departmen Rincarnations !)  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. KOLERA ZNÁME JAKO SMĚJICI SE BESTII A JE NAVRŽEN

   občany na budouciho ministra miru,který prý chce udělat přesně jak to navrhuje bod Národniho programu voličů 8 sice pro ČR tu NATO udělat zbytečnou a vydělat na tom miliardy.
   Prý navrhuje,že si to mezi sebou rozdělíme.
   Nepolitická Společnost voličů a jeji špičky už psali,že za svůj dil koupi cigára,pivo kořalku a ženské.
   Co jsi doporučoval ty,jestli zbude tak tě můžeme udělat našim honorárnim konzulem,ovšem když přestaneš kecat a uspořádáš v té AMERICE bál krajanů se sbírkou, anebo samotnou sbirku z které by jsi mohl klidně půlku zpronevěřit a stejně bychom se těšili,že cosi aspon dovedeš!

   Smazat
 10. oprava : Reincarnations.
  oprava : Prof.

  OdpovědětSmazat
 11. Je velmi tezke se dnes dostat computrem do Evropy. Nevim proc. Nemohu opravit preklepy a chyby, OMLOUVAM SE !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nic neopravuj Honolulu ,
   napiš jak to jde zda jsi pochopil co žádá náš lid a naše špičky intelektuálů ze Společnosti voličů a v čem navrhuješ budeš i ty ten panelista,na oplátku pomůžeme U.S.A a dáme klidně I TÉ AMERICE návrh Národniho programu ZACHRANY DEMOKRACIE A PROTI VÁLCE ,kdyby jste chtěli a ne že ne!

   Smazat
 12. Dodatek 17:18 - president Trump bojuje o preziti a o tom zustane-li v urade rozhodnou volby do Konressu / Senatu zacatkem listopadu.

  NIKDY, NIKDY proti nikomu v Americe, se nevedla tak hnusna, spinava , atrocitni kampan, jako proti nemu.

  Jeho nepratele se nemohou smirit s tim, ze ztraci vladu, moc a penize.
  America je silne polarizovana a proto, ze nase strana ovlada pouze 20 % medii, my nevime co je v myslich obcanu v jinych statech.
  O nekterych statech - poznam , ze jsou na strane Trumpa a budou volit jeho lidi. O jinych statech to nepoznam.
  honolulu

  Upozornuji vas na to, ze nektere vase osobnosti jsou na strane presidenta Trumpa svym myslenim, aniz by si to uvedomovali ! Napr. ing. Koller !

  OdpovědětSmazat
 13. INFORMUJI VAS O TOM, ze drive, nez se bude resit v americke vlade po listopadu problem Evropy, tak se musi vyresit a potrestat POKUS O PREVRAT a nasilne, proti konstitucni prevzeri moci, o ktere se pokusila cast FBI.
  Nizsi dustojnici FBI tento pokus zmarili !

  OdpovědětSmazat
 14. No co budeme držet tvemu TRAMPOVI palce a taky i strejdovi Putinovi jeho kamarádovi který ty volby zmanipuluje v jeho prospěch, anebo taky ne,nebot ty tahanice lezou světové obsadě na nervy.

  DOBŘE,ŽE PÍŠEŠ ANALÝZY,ABYCHOM MOHLI DÁT SAZKY NEBO CO...

  OdpovědětSmazat
 15. INFORMUJI VAS O TOM, ze nase ministerstvo zahranicnich veci (State department) je ovladano Globalisty - tradicne a ze dokud Trump ne-zesili tak budou pokracovat zmatky a nektere skupiny se budou chovat jako svetovy cetnici. Doufam, ze pouze docasne.

  OdpovědětSmazat
 16. INFORMUJI VAS O TOM, ze president Trump silne kritizoval politiku Merkerove a odsoudil invazi barbaru do Evropy.

  INFORMUJI VAS O TOM, ze president Trump nema rad diktatorskou politiku OSN v New Yorku .
  OSN zobe z ruky Sorosovi.

  INFORMUJI VAS o tom, ze primorske staty, jako napr. Californie, Oregon na zapade a New York, Connecticut , Massachusetts na vychode - (Boston area) maji Globaliste v kapsy.

  Mistni natvrdlici budou volit toho, kdo jim da neco ZADARMO. My to budeme platit ! Trump nema rad parazity.

  OdpovědětSmazat
 17. Kdyz je zde rec o placeni tak zpozornete !
  NATO budete platit i vy. Drive hlavnim poplatnikem byla Amerika. Ted uz nebude.

  Dalsi vec ! Na americke vyrobky poslane do sveta bylo clo. Trump zavadi to stejne na vyrobky ze sveta poslane do Ameriky.

  Takze, koupite-li si hracku z Ameriky napr. Chevy Impalu , tak budet platit vice.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Diky za info pane Honolulu,sledujeme to tu a častečně to už víme,klidně pokračujte,třeba i tady na to panelu, možná tu dáme dalši body Národniho programu ,jako je třeba bod č.5 podpora vzniku Středni třidy drobných žinostniku a malých podnikatelů v ČR ,která prý trpi i vás a je skoro po ni.

   Jestli je to pravda a kdo nám o tom něco napiše nevime.

   Smazat
  2. TO,ŽE BUDE NOVÁ DAŇ NA MINY A PATRONY 4% HDP

   což je miliardový balik už vime .
   To by si mohla Společnost voličů ČR ušetřit,kdyby chtěla.
   Proto je jasné,že bod Programu OSV č.8.

   UDĚLAT NATO PRO OBČANY ČR ZBYTEČNÝM JE PRAVÉ

   ořechové.
   Uznejte sám pane Honolulu,že v tomto bodě bychom byli v boji za mir na prvnim mistě a ještě by se to vyplatilo nebot ty žabky by šlo mezi VŠECHNY voliči i rozdělit.
   Kdo by se nechtěl toho boje účastnit utřel by hubu a hotovo.
   Proto je tu kampaň za účast občanů v rozhodováni pro lidi od obrazovek a computerů jako ušitá.
   Nemuseji dělat vůbec nic a stači jen volat

   ANO, CHCI MIR což bude znamenat,že občané penize CHTĚJI A NE ŽE NE,ANO!

   Smazat
 18. Na ukonceni informace nejdulezitejsi ! Trump ma VELKE USPECHY v ekonomii Ameriky. Velka nezamestnanot za Obami je pryc !

  V nekterych oborech je nedostatek pracovniku !
  Illegalni immigranti jsou deportovani po stovkach denne, kdyz nepracuji !

  Kriminalita se snizila ! Trumpova policie (ICE) je povestne tvrda, proti gangum jako je MS- 13...

  Zdravotnictvi se zlepsilo a doktori , zdravotni sestry a lide od zachranek, hasici, policajti ti vsicni jsou na strane Trumpa.

  Kdo NENI na strane Trumpa ? Levicaci, parazite, kriminalnici, antifa, "demokrate" a pokolena posrana mesta jako je San Francisko, z ktereho udelali globaliste hnojiste.
  (Kdysi njedno z nehezcich mest Amerky.)

  koncim panove !

  (Slecno prosim o kafe - rikam prave krasne cisnici.)

  OdpovědětSmazat
 19. Tolik estebaku na jednom miste? To by stalo za vystrileni.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dej důkaz prolhaný neomarxisto 19.24 a odejdi do prdele kterou máš tak rád!

   Smazat
 20. Panove, zaujala me jedna osobnost na vasem pristim seminari, kterou vubec neznam a nevim o ni nic, presto bych ji rad oslovil ! - Je to advokat a policejni reditel Novotny.

  Aby zde neprislo k nedorozumeni a cenzor zde neradil jako lump v palirne, tak prave panu advokatovi, zde vysvetlim ten jeden z nejdulezitejsich zakladnich kamenu americke Constituce a vy druzi zpozornete take, protoze se to tyka kadeho z vas. Nebyt Constituce nebylo by Ameriky, ktera je stale prvni zemi na teto planete !
  nick honolulu bude pokracovat a vy ctete pozorne !

  OdpovědětSmazat
 21. 20:57 - JE TO
  1) ZAKAZ UZAKONIT - nejake nabozenstvi nebo ideologii !

  2 ) Kazdy ma pravo na svuj nazor, ktery muze svobodne vyjadrit !

  OdpovědětSmazat
 22. 20:57 - JE TO
  3) - vy muzete psat co chcete ! (Coz je freedom of press) !
  Svoboda tisku !

  4 ) Tento clanek zarucuje svobodu shromazdovani, ale nesmite pri ni zapalovat auta a rabovat obchody ! (Dela Antifa !)

  OdpovědětSmazat
 23. 20:57 - paty posledni clanek v prvnim Amendmentu Costituce vam dava pravo poslat vasi stiznost vlade. To co vas boli a tlaci.
  [anglictina to vystihuje vyborne !
  Freedom to petiton the government for Redress
  of Grievances.)

  (Zde jasne vidite, ze cenzor vas NESMI CENZUROVAT , ze je to illegalni kreten, ktery nema pravo na kyslik !
  Zde vidite, ze mate pravo napsat vasi vlade, co se vam nelibi a vcem chcete napravu ! ! Vyjadrit se svobodne a verejne na thema, ktere vas zaujalo !

  OdpovědětSmazat
 24. Honolulu JUSEJ parazituje ve všem na celém světe. Proto se mate jak se mate.

  OdpovědětSmazat
 25. 20:57 - Pan advokat se mnou urcite souhlasi a tyto zakladni zakony prosadi nejen v Cesku, ale v cele Evrope !

  ------------------------------------------------------------

  Je zde nekolik druhu nabozenstvi, ale zadne nesmi byt uzakoneno ! Jsou zde Komuniste i Naciste ! Pravice i
  levice !
  VELKA SRANDA je v Americe ! Zide mlati Zionisty a obe skupiny mlati Islamisty s pomoci Katoliku a Katolici a Protestanti se nemaji radi a kazdy je presvedcen , ze je lepsi.
  Vezmete si priklad a stante se Americany !
  My jsme OPRAVDU nejlepsi !

  OdpovědětSmazat
 26. Honolulu ty grafomane šílený tebe musí platit americká neziskovka.

  OdpovědětSmazat
 27. 21:40 - JSEM PRESVEDCEN O OPAKU ! My jsme byli dojna krava pro cely svet. Kazdy , vzdy jen nastavoval ruku ! Vcetne baby Merkerove. Na zaklade takove pitome politiky, pred nastupem presidenta Trumpa, jsme kazdy rok chudli.

  OdpovědětSmazat
 28. 21:47 - neziskovky plati Soros a Globaliste za ucelem rozvratit a znicit evropske staty a vytvorit jednu svetovou vladu ! (Tu jejich).
  Ja se snazim udrzet Evropu Evropskou ze sobeckych osobnich zajmu ! (Abych mel kam jezdit na knedliky ! Do Prahy a do Brna !) Jina mesta zatim neznam !

  OdpovědětSmazat
 29. A nelži Honoluulu,vime tu,že si američani můžou natisknout dolarů co chteji!
  Maš už atomovi krit?

  OdpovědětSmazat
 30. Atomový krit? Neznám. Takhle atomová Anča, to je něco jiného! Prej jich ten Turek pár našel zakonzervovaných ještě z dob korejský války v nějakým starým skladišti a poskytne je rebelům. To se nebude (pr)Assad stači divit, až mu FSA vodpálí jediním výstřelem celou divizi:))) - https://www.youtube.com/watch?v=46GBjlUOROY

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Langšadlová nekecej,starej se o poserplina a rozvalenou TOP a bojuj dále za mir atomovými pumami ve svoji kuchyni.

   Smazat
  2. Kdosi její příspěvek o vaření asi smazal. Žebylenin? - http://risovach.ru/upload/2012/09/comics_Lenin_orig_1347032282.jpg-

   Smazat
 31. VEDENI NEPOLITICKÉ OSV ZKUSILO ZATELEFONOVAT POSLANCŮM,

  některým našim politickým zástupcům,
  UPOZORNIO NA ZDEJŠI PANEL a požádalo o tu naši přimou občanskou demokracii VIZ BOD NP Nr.2. formě optevřeni diskusnich rubrik na webu a webech stran.
  Jasně naznačilo,že občané voliči už nemusi mít zájen být posiláni na FB k cenzoristovi ZUCKERBERGOVI,který se vyškrabal z garáže mezi miliardáře a ti ted z něho udělali cirkusového augusta,který má mazat jak se mu zachce,jinak ho zpokutuji zpět do garáže.

  ODPOVĚĎ

  bUDETE SE MUSET JAKO OBČANÉ VOLIČI PŘIZPŮSOBIT A JIT NADÁLE NA TEN ZGICHANÝ FACEBOK.

  My to zvládnem tim,že uděláme zákon,kterým zakážem FB mazáni,máme ti na to KLAUSE ml.

  NÁŠ KOMENTÁŘ

  Poslanci namisto,aby FB obešli a vykašlali se na něj a zajistili opravdovou občanskou přimou demokracii, nadále kličkuji před hlavněmi našich Pušek PRAVDY a o voliče a o zapojeni voličů do politického rozhodováni nemaji sebemenši zájem.
  Vůbec nechápou,že FB budou postaveny do cesty toku dat obrovské filtry a ty automaticky propusti jenom sračky.

  UVIDIME,ZDA BUDOU MIT ODVAHU ASPON SE OBJEVIT TADY NA NR A TU ZAKLIČKOVAT JAK TO UMĚJI V NEPROSPĚCH DOMORODCŮ ČR,ABY JSME OBDIVOVALI PAK JEJICH ŠROT ZÁKONŮM!.

  OdpovědětSmazat
 32. Je v Cesku znam Free State Project, ktery zapocal v USA r. 2001 a rozbehl se celkem uspesne v New Hapshier, ktery byl zvolen 5 000 prvnich clenu hnuti FSP jako jejich americka "centralni BASTA, kterou postupne zalidnovali" (tento stat ma ve znaku zabudovany vyrok "Live Free or Dye")
  Dokonce se v malem rozsahu pozdeji rozjela i mrnava kampan realizovat neco podobneho i v Evrope, ale zamer brzy zhasnul. Prostudujte si materialy - wiki a jinde. Je jiste zajimave, ze druhym sefem projektu byla zvolena CESKA.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.