Reklama

úterý 18. září 2018

Pavel Šafr alias Pavlík Morozov je nejodpornější typ kádrováka jak z padesátých let či inkvizitora ze 17. století


Stanislav Novotný a Ivan David
18. 9. 2018
Wikipedie o autorovi kádrových posudků dí: "Pavel Šafr je český novinář, komentátor a dlouholetý šéfredaktor novinových i časopiseckých titulů. Byl šéfredaktorem Lidových novin, Mladé fronty DNES, ředitelem skupiny Blesk, Reflexu, Šéfredaktor vlastního deníku Forum 24." Google dodává: "Lidé také hledají "Bohumil Doležal", "Jan Janďourek". "Jefim Fištejn". Upřímně řečeno se "lidem" divím. K opublikování cizího díla je nutné, aby to bylo nezbytné např. pro jeho kritiku. Tak to jsme jistě splnili. O Šafrovi samotném jsme se nic nového nedozvěděli. Pokud v médiích na vedoucích místech působí takoví jedinci jako Šafr, není se čemu divit.
 


38 komentářů :

 1. Proč mezi nimi nejsou Slované?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak jste mohli zapomenout na ANONCi Josefa Kudláčka?! Napsal do svého (bývalého svého)
   deníku charakteristiku mladých redaktorů (Šafr,... Stoniš,...), kterým dal tehdy do začátku příležitost projevit své talenty. Projevili jak talenty, tak charaktery, napsal tehdy pan majitel, "vyučený" to kapitalista v BRD. Vyučili ho hoši!

   Vymazat
  2. Co by dělali Slované v Radě sdělovadel tvůrců pravé pravdy v Malém Jeruzalémě? Vždyť nejsou ani v radě Rádia Jerevan...

   Vymazat
  3. 22:27 A kdo to teda jsou? Jak jste, proboha, přišel na to, že mezi nimi nejsou Slované?

   Vymazat
  4. Hudebník, publicista a kandidát do Senátu Ladislav Jakl na své stránce na Facebooku zkritizoval předsedu Ústavního soudu Pavla Rychetského.

   V rozhovoru Rychetský přirovnal současnost k nacistickým dobám.

   „Historie se občas opakuje. To, co se děje dnes, je velmi podobné tomu, co se dělo při nástupu nacismu ve třicátých letech minulého století v Německu. A je tady jeden výrazný rozdíl. Místo hrubého násilí a uniforem tu patologickou manipulativní roli hrají nejrůznější sociální sítě. A naše moderní civilizace se tomu neumí bránit," uvedl Rychetský.

   „Jistěže si dovedu představit příslušníky jistých bezpečnostních složek, kteří budou postupně požadovat větší míru kontroly komunikace veřejnosti, elektronické komunikace, různých těch Facebooků a jiných jevů. Takovou kontrolu však nelze realizovat bez velmi zásadních a hlubokých zásahů do lidských práv a svobod. Ta kontrola prostě neumí být selektivní, ta musí být paušální," tvrdí soudce.

   Jako odpověď na takové přirovnání ho Jakl porovnal s nacistou kvůli jeho výroku o svobodě slova. Podle Jakla, když namísto Facebooku a elektronické komunikace budou postavená slova „pošta" a „letáky", mohl takový výrok klidně pronést Hitler, myslí si.

   „Tak kdo je tu „nácek"?" uzavírá.

   Vymazat
 2. O tom, že Šafr je jedna z největších protičeských sviní, jsem psal snad už před deseti lety.

  OdpovědětVymazat
 3. Nem tudom, proč jen někteří obdrželi erby a zrovna knížata ne, alespoň slunéčka sedmitečná si zasloužili, když autor byl tak štědrý a zemanům dal do erbu vepříka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Než slunéčka sedmitečná by byla V JEJICH ERBU vhodnější multikulturní, světoobčanská SARANČE STĚHOVAVÁ s devizou UBI BENE, IBI PARTRIA.

   Čuník je varování pro vyvolené/samovyvolené - co v Čechách budou jíst, až se Češi probudí.

   Vymazat
 4. Vypada to jako by se po sabesu fotografovali do albumu na pamatku a na lepsi zitrky svych deti -foto je dukaz

  OdpovědětVymazat
 5. Pane Dr. Davide & pane Novotny, GRATULUJI VAM !
  Pokracujte !
  Registrujte osobnosti na zaklade jejich inklinaci a protinarodnich sklonu. Regitrujte je vsechny !

  Ujistuji vas, ze u nas je to bezne ! V pribade budouciho konfliktu, vlastenci musi vedet koho zbalit !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 1:26 Marně doufáš bejvalej STBku, že se něco takového opět zavede.V případě potřeby, tebe a podobné hovada se budou nutně eliminovat.

   Vymazat
  2. 10:58 - Uz je zavedeno, ale musi se vybrousit !
   S elimanaci se zacne u tebe a bude podle novych pravidel bez emocionalni !

   Vymazat
  3. 13,24
   Bez čeho ty Vygumovanej Pyčusi???!!!!!

   Vymazat
  4. pro Anonymní19. září 2018 13:28

   Jednoho poučuješ a sám jsi vygumovanej. Piča se píše s měkým i a ne s tvrdým. Ty chytroline

   Vymazat
  5. 15:20
   Co ti říká SLOVO"NADSÁZKA"?????
   Zřejmě nic TY VEMENO Z KACHNY!!!!!

   Vymazat
 6. Informace pro vsechny, kteri kritizovali nasi zahranicni politiku !
  State department (min. zahranici), bylo vzdy pevnost NWO a Globalistu.
  Lide na strane presidenta Trumpa, ktery NESOUHLASIL se zahranicni politikou NWO, uz druhy den utoci na autority teto organizace a prvni obeti bude - Stuart Karaffa. (Vam pravdepodobne neznamy. Ale nam znamy dobre !)

  TO ZNAMENA , ze prijde ke zmenam , ktere budou mit vliv na Evropu ! O vsem vsak rozhodnou volby do Senatu / Kongressu - 6.listopadu !
  Sledujte to !

  OdpovědětVymazat
 7. To jsou všechno lidi, co se nechtějí spálit a přijít o dobrý flek.

  OdpovědětVymazat
 8. Pan Šafr má vzácný, tzv. holubí dar. Je to pravý žumpalista, který kam přijde, tam to po...e!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejvyšší kvalifikací v tomto našem systému je neschopnost! Jste li neschopný a ještě k tomu neuvěřitelný hlupák, máte šanci zapadnout do kolektivu, do těch našich ,,elit", nebo se stát alespoň celebritou. Rozumní lidé to tu mají opravdu velmi těžké. Pane Jakeš odpusťte, kdysi jsem si myslel, že největší hlupák ve státě jste byl vy! M.R.

   Vymazat
  2. 8:52 Naprosto dokonale a přesně popsaná současná situace. Tolik neschopných imbecilů na vedoucích místech, to tady nikdy nebylo. S tím panem Jakešem máte také pravdu.

   Vymazat
  3. 8.52 A 12.12 Lidičky, pochopte, co s těmi šlemily a šlemazly měly jejich obce udělat, když na práci mají ruce levé/líné a do kšeftu je pustit nelze... to by byl zmar a krach. Tak je poslali ředitelovat do Gójských firem:<D. Tam to nikomu nevadí.

   Vymazat
 9. Vyváženost zpravodajství ČT? 98 procent, plyne z analýzy.
  https://www.lidovky.cz/byznys/media/vyvazenost-zpravodajstvi-ct-98-procent-tvrdi-analyza-je-to-slozitejsi-upozornuje-expert.A180903_112226_ln_domov_jho

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:44 Co je na článku špatně? Jasně popisuje, že Česká tel. vysílá vyvážené spravodajství, nic víc nic míň. Tak že vy pomlouvači táhněte do prd....a plaťte řádně poplatky.

   Vymazat
  2. 11,06
   Česká blejvize NELŽE JEN,KDYŽ JE VYPNUTÁ,takže se uklidni a jdi se na ten prolhanej DREK DÍVAT SÁM,SOUDRUHU ŠAFRE!!!!!

   Vymazat
  3. 11:21 Tak si dál tluč do své prázdné hlavy bláboly aronetu ,sputniku,par. listu a podobných proruských sraček. Pokud by ČT vysílala podobně jak píše Sputnik, to by bylo pochvalného kvikotu, ale HOVNO, HOVNO vy proruští zaprodanci

   Vymazat
  4. 13,10
   TY PROuASS KOKOTE,MAZEJ NA BLICÍ LISTY NEBO NA IDĚS,TO JE STEJNÁ SRAČKA,JAKO NEčeská televize a ZANECH MARNÉHO PŘESVĚDČOVÁNÍ,ŽE MÁŠ V PALICI MOZEK VELIKOSTI ALESPOŇ 1 MIKROMETRU!!!!!!!!!!

   Vymazat
 10. ||Debilem Šafrem dle mého názoru se rozumný člověk nezabývá,co je dobré je přehled členů rad a jména s orientací.Tady je vidět co za zmrdi se snaží řídit oblbování nás občanů,bez odstranění těchto hajzlů od koryt se nezbavíme lhaní a neobjektivního zpravodajství ve vysílání čt a čro.Asi to těm korytářům v parlamentu včetně ANO a spol. takto vyhovuje.Jiný důvod neznám.

  OdpovědětVymazat
 11. Proč do toho taháte Pavlíka Morozova , ten byl na rozdíl od Šafra vlastenec !!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:02 Přesně tak šafr je jen zaprodanec.

   Vymazat
  2. Pavlík MOROZOV byl jenom VĚŘÍCÍ své nové víry. Křesťané ho proto zavraždili, i když nebyl horší než katoličtí misionáři, nejenom v Americe. Polehčující okolností je, že vrazi byli pravoslavní.

   Vymazat
 12. Já kdybych seděl v radě, tak bych chtěl všechny zmíněné symboly a navrch ještě židovskou davidovu hvězdu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Davidovu hvězdu nelze u kandidátů doporučit. Co kdyby si jich všimli nějací antisemité a raději pro svoji Otčinu a pro svůj Národ zvolili kandidáty ze svého lidu? Kdo by hájil zájmy menšiny Eretz Jisrael?

   Vymazat
 13. Pavel Šichta je bytevnik za západni spúsob života a ochránce birodemokracie jako je na Slovensku Andrej Kiska a ochránce před Rusi velki bojovnik proti hoaxum a Ruskim dezimformacim Juraj Smatana,alias ššššMatana.Kéž bi sme nemněli takovich Jandův aSmatanův dost.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oprava,Pavel Šafr a né Šichta promiňte,to je to sluníčko co mi zapéka po pár kořalkách na hlavu.

   Vymazat
  2. Dopřejme veřejnoprávní ČT všem, kterým se líbí a dopřejme ostatním též alespoň jeden méně "investikativní" veřejnoprávní kanál. Přece by se našel ještě jeden Mathe, program by bylo dobře zredukovat o politické kroužky, místo krváķů se věnovat třeba historii filmu, výuce jazyků, dějinám hudby,určitě by bylo možné pokračovat ve vzďělávání formou zábavnou a inteligentní jako u si například pamamatujeme ze seriálu Vesmíru okna dokořán. Vždyť by to šlo,v rádiu ponechali Meteor a je to moc dobře. Trochu se blíží mým představám televizní Déčko, ale zatím si nevyprofilovalo základní programovou kostru. Přesto díky za koncerty z Rakouska, nejen za ty live, ale i za ty ze záznamu.Musím pochválit TV Noe i když jsem nevěřící,zde lze nalézt dobré vzdělávací seriály. Nemám nic proti zábavným serialům "v růžových zahradách" určitě je řada diváků potřebuje a požaduje, nemám nic proti politickým debatám, jsou-li fundované a profesionálně podávané, těmito pořady nechť se veřejnoprávní ČT dále živí. Je tu ale zbytek diváků (byť by to byla menšina), který má hlad po kultuře (koncerty, divadla, poezie) , hlad po vzďělávání, kteří mají právo na seriózní TV kanál. Nezlobte se,mne vůbec nezajímají politické boje o obsazování rad pro media, ale to co TV produkují a jak seriozně to podávají. Pro jejich pragmaticke hodnocení stavu, si myslím, že by pomohlo umožnit občanům platbu koncesionářskych poplatků podle skutečného zájmu o konkrétní TV kanál. Nepokládám za demokratické direktivně platit kanál, který mne neobohacuje.

   Vymazat
 14. Podle mého soudu je toto kádrování trestným činem. e

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.