Reklama

čtvrtek 27. září 2018

Podle Badwina to Trump už odpískal

Paul Craig Roberts
27. 9. 2018     PaulCraigRoberts
Úterní Trumpův projev v OSN považuji za další důkaz pravdivosti slov Chucka Baldwina z titulku tohoto článku. Za řečnickým pultem stál americký prezident a pochvalně plácal rámě Washingtonu za jeho bohulibé činy a lidský zájem o jiné země, kterážto chvála jistě zahrnovala i washingtonské částečné či úplné zničení osmi zemí v posledních 20 letech, zanechávající ruiny tam, kde dříve kvetla společenství dobře zorganizovaná a fungující. A z celého jeho projevu nejlidštěji pak vyčníval jeho soucit s iránským a venezuelským lidem, který vyslovoval téměř současně se seznamem dalších amerických sankcí, které USA na občany těchto zemí uvalují.


Arogance Washingtonu je ohromující. Tam stál Trump, oznamující světu, že Washington o nejlepších příštích vládách Iránu a Venezuely už rozhodl, a je rozhodnut použít sílu, aby tento svůj výběr do vládních úřadů v obou zemích dosadil.

Lži, které v ono úterý Trump o Venezuele a Iránu pronesl, jsou tytéž, které Washington vyslovil už i o Srbsku, Afghánistánu, Iráku, Somálsku, Libyi, Jemenu, Pakistánu a Sýrii. Jsou to lži, jichž bylo použito k vojenským akcím, které zničily životy milionů lidí. A Trump, stejně jako předchůdci, vidí tyto zločiny jako činu bohulibé, protože washingtonským a izraelským zájmům vyhovují.

Všechny ty zločiny mají svůj počátek v 11. září 2001. Hnutí za pravdu o 11.září se už dlouho zabývá vyvracením oficiální vládní lži o tomto dnu, aniž by přitom pátral po skutečných pachatelích zločinu, ke kterému tehdy došlo. Nu a Chuck Baldwin obrací svou pozornost právě na tohle, přesněji pak na knihu Christophera Bullyna, která identifikuje všechny, kteří jsou za 11. září skutečně zodpovědní:

UŽ TO ODPÍSKAL

Chuck Baldwin

Každá myslící bytost se události z 11. září už zabývala. A lze též říct, že objektivně a rozumně uvažující lidé dospěli k názoru, že to, co se jim o 11. září oficiálně vypráví, má jisté mezery. A jak čas postupuje, stále víc lidí o pravdivosti této oficiální a vládní vyprávěnky stále víc a víc pochybuje. Ba dá se dokonce i říct, že jedinými lidmi, kteří vládní historce věří, jsou dnes už jen ti, kteří se nad tímto problémem nikdy hlouběji nezamýšleli, anebo je ten problém prostě nezajímal. Je-li ovšem oficiálně vyprávěný příběh falešný – a tisíce odborníků o tom nepochybuje – pak nám logika a rozum napovídají, že strůjci tak brilantního a velkolepého podfuku museli být lidé vysoce postavení a obdaření geniálními mozky, když se je do dnešního dne nepodařilo ani vypátrat, ani obvinit a ani identifikovat, zatímco za pachatele bylo prohlášeno pár lidí s mozky mdlejšími, kteří se do grandiózního podniku víceméně už jenom připletli.

Pochopitelně takovéto obří spiknutí vyžadovalo – aspoň do jisté míry – vládní zdroje. Zde je asi dobré připomenout, že to, co vlády dělají dobře, je zabíjení lidí. Podle výzkumu D.J. Rummela bylo ve 20. století zavražděno despotickými vládami 262 milionů lidí, tzn. mnohonásobně víc, než jich mají na svědomí gangsteři, masivní vrazi a teroristé celého světa.

Když uvažujeme o 11. září, pak jediná entita, která by dokázala tak složitou operaci zvládnout, by musela být vláda – anebo přinejmenším – nějaké elementy uvnitř té vlády. A velmi pravděpodobná je i spolupráce několika vlád.

Ve světě existují jen tři vlády, které disponují vojenskými a zpravodajskými službami na takové úrovni, že by si s daným úkolem poradily. Jde o USA, Britanii a Izrael.

Vraždy z 11. září byly vraždy masové. A pachatelé byli zločinci par excellence. A jsou na svobodě. Což mě trošku oklikou vede k Trumpovi.

Trumpa zvolili lidé proto, protože slíbil, že vysuší zločinné bažiny a rozežene Hluboký stát. A mnozí konzervativci a křesťané veří, že právě tohle Trump dělá: Ale dělá to?

Já myslím, že ne.

Donald Trump měl příležitost dokázat, že vysušování bažin a rozehnání Hlubokého státu minil vážně. Byly to uplynulé dva roky jeho vlády. A 17. výročí 11. září. Ani jedné však nevyužil.

Zřejmě to ODPÍSKAL.

V souvislosti s 11. zářím upozorňuji všechny na skvělou knížku Christophera Bollyna s titulem: „Válka proti teroru – spiknutí k ovládnutí Středního východu“. A sděluji vám. Lidé, zbulíkovali nás! Všechno, co nám říkali o 11. září a o „Válce pro ti teroru“ byla jedna velká a tlustá lež. A nikdo dosud v odkrytí těch, kteří za ní stojí, neudělal víc, než Christopher Bollyn. Jestliže se dost velký počet Američanů seznámí s pravdou o 11. září a s „Válkou proti teroru“, mohlo by to změnit běh historie a ušetřit tisíce a možná i miliony životů – a ano – i zachránit naši republiku. Protože podvod 11. září lpí na obou našich politických stranách ve Washingtonu – včetně Trumpa - a též včetně církví.

Ta kniha otřásá mýty a ničí lži. Uvádí jména, aleduje čas a identifikuje kabalu, která mistrovsky vymyslela útok z 11. září, jenž uvrhl Ameriku do nikdy nekončící války proti tzv. teroru. A která už zabila miliony a zabije miliony další, jestliže se Amerčané neprobudí a tuto globální katastrofu nezastaví.

Vybral a přeložil Lubomír Man

23 komentářů :

 1. Obávám se, že u Iránu Američané narazí. Myslím si, že tak, jak jsou za velkou louží chytří, jsou v Íránu hloupí také a ještě o něco chytřejší. Íránci horečně zbrojí a sami vyvíjejí zbraně nové. Dost možná, že stihli i tu atomovku a nosiče už mají.
  Když to dopadne dobře, zažijeme ekonomickou krizi, proti které byla ta na přelomu dvacátých a třicátých let minulého století čajovým dýchánkem. A když špatně, už nám bude všechno jedno.
  Hormuzským průlivem "protéká" pětina světové ropy. Pokud se tam zasekne kohoutek, bude barel stát bratru nějakých 150 dolarů. Kolik pak bude stát nafta a benzín u stojanu čerpaček si každý může spočítat sám. Současná cena ropy je cca 80 dolarů. A co to udělá s cenami, potažmo celou ekonomikou si už může každý domyslet.
  Je už trapné se odvolávat na lidská práva, když téměř všechny země, které prošly západní demokratizační kůrou, byly významnými producenty ropy, nebo se jich týkala její přeprava.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen důležité doplnění.
   Irán momentálně nepotřebuje vyvíjet atomovku, protože si jich dostatečný počet koupil a prostě je má. Teď se mu hodí víc raketové nosiče, které právě vyvíjejí.
   Pavel p

   Smazat
 2. Přistáli Američani na Měsíci, nebo to nafilmovali ve studiu, tak jak to uvedl film: "Kozoroh 1". Někdo dokonce říká, že přistáli, ale přesto to nafilmovali ve studiu, aby záběry byly přesvědčivé, což se dnes běžně používá i při televizních přenosů zahájení Olympiád a divák nic nepozná a pak si to přečte dodatečně přečte v tisku, že se díval na záznam při dobrém počasí, který byl nasnímán ještě před Olympiádou. 11. září byl obrovský pojišťovací podvod, kdy byly sneseny dva mrakodrapy, neodpovídající již novým stavebním normám, plné azbestu, který by bylo nutné všechen z mrakodrapů dostat ven a nahradit ho novými materiály se stejnými vlastnostmi a to by stálo stamiliony dolarů, což vlastník nechtěl financovat. Bylo jednoduché tyto budovy snést odstřelem v rámci divadla s názvem teroristického útoku na centrum světového obchodu. S přistáním na Měsíci to mělo to společné, že obě tyto události to mělo obrovský vliv na světové dění a obě tyto události byly obrovské lži. Na základě lží byly zničené celé státy, jako Srbsko, Irák, Libye, Sýrie a připravuje se zničení Iránu, Venezuely a všech dalších, které nebudou poslouchat a odvádět výpalné USA. Toť vše, tečka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21.51 Ty baráky spadly celkem TŘI... jako na objednávku.

   Smazat
  2. Když Východoevropanovi někdo chce, jako Anglosas nalhat, jak týdenní kurz pilotování letadla stačí na tak složitý manévr, jako navedení dopravního letadla letící rychlosti přes 800 km v hodině, ze zatáčky do mrakodrapu, který pak spadne do svého půdorysu v troskách, kterého se pak najde nedotčený cestovní pas jednoho z teroristů řídící toto letadlo, tak určitě nepochodí, protože Východoevropan má svůj rozum a na něj a svůj úsudek spoléhá.

   Smazat
  3. Hodne lidiuz rika ,ze tam ve skutecnosti vladne Bolton a Pimpeo ...A pablba nechavaji jen tak se vyzvanit...

   Smazat
  4. 3:39
   Tak tak,trefil ses.

   Smazat
  5. Pokud vím, tak onen pas měl být nalezen v automobilu.
   U nějakého letiště(?)

   Smazat
  6. Teroristi zapominaji zasadne svoje pasy na miste cinu.Ale nezapominaji si je vzit s sebou kdyz jdou cin pachat.

   Smazat
 3. Pane Robertsi přesně tak světoví terorismus je vydáván za záslužnou činnost.

  OdpovědětSmazat
 4. Nevim, ale cetl jsem dost davno, ze kdyz barel nafty stal 158 dolaru, USA platily Venezuele 9 dolaru za barel. Takze "barelova krize" tady byla a nic se nedelo. Ani zdvojnasobeni cen pohonnych latek nic nezmeni, dotkne se jen normanlich lidi, jako predtim.
  Jedno je ale jsite, ze Venezuela byla hned po Sev.Korei nejvsetim nebezpecim pro USA, a pak jeste Kuba. Takze se musi uznt, ze USA dovedou vypravet take vyborne vtipy, jako Trump ted v OSN. Jenze za nimi jsou i mrtvi a 9/11 prispel k jejich poradnemu navrseni. Ale copak to vadi USA ci Evrope, ci CZ, kdyz i jediny rozumny politik, p. p.Zeman, vidi terorismus ne to, co delaji USA, ale v par lidech, co se jako nasi kluci na Heidrichovi kdesi v Evrope pomsti na nevinnych lidech. Takze neni nadeje, ze tohle se nekdy zmeni, a ze se to odhali, v USA rozhodne ne, jako s JFK. Cely zapad naopak bude dal pomahat, poklonkovat a velebit USA, nejvetsiho zlocince sveta.A velebit kapitalismus, demokracii a delat vse pro to, aby socialismus, ktery jedine by tohle mohl zlikvidovat, nikde nezvitezil, zvlaste v Cesku ne. To radeji 1.000.000 Kozenych, jen socialsimu ne. Ale jen ten to muze ve svete, a take svet, zmenit. Cina sama ne. Proto si USA muze vesele delat co chce, a treba i zdvojansobit vrazeni. Co to je za cislo 30 milionu mrtvych po 2. svetove valce MADE IN USA? Klidne to zdvojnasobi a nic se jim nestane.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Globalizace a Volny trh jsou jenom jina jmena na loupeni , banditismus a Vydirani Korporacnich a Bankovnich Vlad A BESNENI KAPITALISTU..
   Kdyz pred casem stata ropa 155 dolaru za barrel ,
   stal litr benzinu stejne OKOLO 155 centu..
   Potom klesla ropa na okolo 50 dolaru Za barrel a litra stal kolem 80 centu. Ted je barrel za 70 a litr A stoji 160 centu..
   Kdyz se neurodily banany v tramtarii a Clinton kricel ze volny trh je vyvoj a neda se s tim nic delat ,staly banany v TrAMTARII 17 dolaru za kilo. Nedalo se nic delat ANI DOVEZT vubec zadne BANANY Z FILIPIN A INDONESIE kde staly 50 centu.URODILO SE JICH TAM HODNE. a TY ZEME MELY ZAJEM NA VOLNEM TRHU A TEDY DOVOZU ZBOZI , TAM KDE BYLO TREBA !!!
   Protoze KDYZ se jedna o snizeni cen !!! VOLNY TRH ZAKAZE UPLNE VSECKO.

   Smazat
  2. 22,08
   Já jsem zase četl, že v Iráku platí američané za barel 19 dolarů. A to si za ty dolary ještě musejí nakupovat předražené americké kvéry.
   To se to buduje, to se to bohatne, na úkor druhého.

   Smazat
 5. Americke babicky mluvi jako holcicky maji svrkle tvaricky natazene kuzicky mektajice hlaskem detskym vypadaji spise jako zivota elixir.Vsechny byly zneuzity sexuelne ,to je o cem sni denne ,at jdou tedy do prdele ty babicky

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jiste se mluvi zde o Dr. Fordove jez dnes mektala divcim hlaskem pred senatnim vyborem o osahavani ,my tomu rikali ,maknout si.Svrkla stara carodejnice jez by mohla rada byt, kdyby na ni nekdo sahnul alespon lopatou ,vzpomnela si, ze byla osahavana pred 36 lety.Skoda ze ten soudce neni buzerant a zid potom by mu senat -democrati ve stoje tleskali . To je dnesni Amerika

   Smazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. --- Napsal jsem to, protože úmysly rozhodují a USA tím 11. zářím 2001 zase jednou zachránily celý svět.

   Smazat
  2. --- Vládnout není snadné a já osobně nemám iluze, že to každý chápe.

   Smazat
 7. Lidí je moc a jak to chcete ekologicky vyřešit. Jedině snížit ceny lihovin, cigaret, drog na čtvrtinu a vyřeší se to samo.

  OdpovědětSmazat
 8. lietadlo nemohlo letieť 800 km rýchlosťou - jednoducho to nejde, zničili by sa motory - max 250 aby sa dalo s ním manévrovať, toto nie je stíhačka -

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Maximální rychlost b757 je 640km/h ve výšce mořské hladiny 980km v 10ti kilometrech, pristávací rychlost kolem 280 km. Ve 240ti km rychlosti by byl letoun těžko ovladatelný.

   Smazat
 9. Stačí si položit klasickou otázku Cui bono? A je jasné, že za celou tou špinavou historkou stojí Žiďákoff!!

  OdpovědětSmazat
 10. dá sa niekde nájsť tá kniha

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.