Reklama

.

.

pátek 14. září 2018

Pomocná stráž ideologické policie, aktivisté ministerstva pravdy a lásky, free hate a co na to psychiatr

Ivan David
15. 9. 2018
Co si tak člověk může pomyslet při pohledu na tváře amatérských cenzorů a udavačů? Obrázky mi poslal přítel. Dříve se této poruše osobnosti říkalo "bažící po sebeuplatnění"
Současně je jejich osobnostním rysem konformismus. Udavači všech dob a fanatici všech vyznání si jsou podobní. Tito udavači nemusejí myslet, přijímají normy diktované médii a šířené ideologickými fanatiky. Jak se vyhnout nenávisti?


Lidsky chápu každého, kdo projeví zájem o moji peněženku, rozumím jeho situaci, chápu,  jak a proč byl ke své žádosti o moji pěněženku dohnán, necítím k němu nenávist, ale budu-li moci, tak ho přiměřeně sejmu, neboť občan má povinnost sám k sobě i ke společnosti bránit své zájmy a zájmy společnosti.

Zde je tedy ta kontrarozvědka svobody slova:


- - -

186 komentářů :

 1. SR.T NA NĚ I NA FACEBUK A DALŠÍ TAKOVÉ COCOTINY, BĚŽTE VEN, BAVTE SE TVÁŘÍ V TVÁŘ A MŮŽOU VÁM POLÍBIT PR.EL!

  RADA MUDR. RADKINA HONZÁKA

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. KAPITALISMUS BEZ PŘIVLASTKŮ V ČR VYCHÁZI Z gangsterismu a vidite i metod fašistických pohrobků

   cil je stejný jako tehdy-rozbiti a odstraněni demokracie nastoleni neomarxismu a vlády diktatury falešných humanistů potažmo islamistů terorem menšiny nad většinou s dokonce i pozvanými zločinci s noži a dynamitem, včetně nepřátelské ideologie,která kouše do podané ruky pomoci!
   Začinaji stejnými metodami jako fašisté,cenzurou,která má zavřit pusy veřejnosti a hlavně občanům voličům,

   SPOLEČNOST NESMI UTVÁŘET VEŘEJNÝ ZÁJEM,ALE PRÝ JEN SOUKROMÝ.

   To je jasně vidět na FACEBOOKU,kde se soukromý majitel vyškrábal mezi majitele velkých peněz a ti mu nařidili,aby s fašistickými metodami začal jinak ho zpokutuji zpět do garáže odkud vyšel.

   ON JE MUSI POSLECHNOUT A CITÍ S BEZPEČNĚ,PROTOŽE NAŠI VLÁDĚ A ZÁSTUPCŮM ANI NENAPADNE HO ZDANIT!

   Krmi nás nesmysly,že si může soukromně podnikat mezi prý hloupými Čechy,kteři i když mu na jeho FB napíšou i třeba jedno písmeno mu přispívaji k miliardovému kapitálu a nyni i k ke kapitálu menšiny tzv majitelů velkých peněz,kterí se těši,že v ČR neni instalován

   SOLIDÁRNI SYSTÉM SPRAVEDLIVÝCH DANI A ONI
   PROTO SVOJE NAHRABANÉ MILIARDY NIKDY DANIT NEBUDOU

   To je důvod proč korporátni oligarchická tyranie se snaži urvat politiku pod sebe a to je v historii vždy nazýváno FAŠISMEM se všemi následky pro připravu válek výrobou a kupovánim tanků děl a patron!!.   Vymazat
  2. Podle mě ale facebook porušuje české zákony! Svoboda slova je zakotvená v Ústavě ČR. Pokud někdo provozuje veřejnou sociální síť, tak je to veřejný prostor a ten se řídí českým zákoníkem. Něco jiného by bylo, kdyby facebook fungoval na klubové úrovni, kde by členové platili klubový příspěvek, pak by si mohl určovat vlastní pravidla!

   Vymazat
  3. JE S PODIVEM,ŽE I KSČM A VĚTŠINA STRAN CO JSOU

   odmitaji přimou občanskou demokracii ve formě

   OTEVŘENI zablokovaných diskusnich rubrik pod svými články, na svých webech,které jim občané voliči plati ze svých peněz ROZPOČTU!

   Je třeba jim za to velice děkovat nebot jen tak bude mit zdejši web NR monopol na demokracii a neni vyloučeno,že občané brzy začnou chápat, kde vlastně hraje muzika a ještě poděkuji těm stranám a hnutim,které VOLIČE odkopávaji na KAPITALISTICKÝ FACEBOOK,že právě tady může i vzniknout AVANTGARDA INFORMACI A MOŽNÁ I

   HNUTI TŘI HVĚZD A NE,ŽE NE ANO!

   Vymazat
  4. Technická: umělecký dojem dobrý, fotka mnohem lepší než ta minulá, ale chtělo by to tmavší pozadí, jinak v pohodě.

   Vymazat
  5. Ještě větši dojem by ta prý nepolitická společnost voličů s osmi miliony občanstva udělalala,kdyby někdo z jeji špičky podnikatelů v oblasti významných společenských události najednou začal uvažovat, jak se zbavit těch všech politických šmejdřů co nás tu furt terorizuji a my na to čumime jako telata.
   Takový kapitalismus je dobrá sviňa,dyt by stačilo začit uvažovat o nějaké té akciové společnosti nepolitických voličů,kteři by se tak stali akcionáři,udělali si vlastni program a na fleku i sami sebe zvolili.
   Dyt kdyby se všichni akcionáři složili po koruně tak by hned bylo osum milionů a mastná dividenda ve vizi, nebot by jsme byli konkurence těch nemehel co nás serou.
   To by se pak mohli ty naše politická nemehla zesmolit z prima konkurence a my občané si rozdělit prachy sami a dělnici a rolnici by zbohatli bo by si udělali zákony pro sebe a ne pro udavačské vychcánky co se nahoře foti,aby nám ukazovali tu jejich tyranii!
   Mohli bychom je pochytat a zavřit do basy a tam by se mohli mezi sebou udávat jeden druhého.

   Vymazat
  6. TAK TO JE HUSTÝ 14.54 DO TAKOVÉ AKCIOVKY BY MOHL

   bezpečně investovat i pan Babiš,který stále píče ,že chce řidit ČR jako podnik.
   To hraje bezpečně do našich občanských karet nebot PAN PIKETY spočital,že Republika už vyrobila produktivně 1680 miliard žabek ,tak to je balik jak byk a nese 241 MILIARD ročně.

   DOST SE MUSIME DIVIT,ŽE VOLIČI DÁVAJI NAŠEMU NÁRODNIMU PROGRAMU MALOU PODPORU.

   Copak nevidi,že se tam jedná o naše penize nebo co nebo jak?
   Naši aktivisté z OSV uviděli prvni,že se majitelé velkých peněz sjednotili v boji za penize a my se tu bijeme mezi sebou ostrými myšlenkami a nic z toho.

   CO KDYBY JSME JE NAPODOBILI A ZAČALI SE TAKY BIT O NAŠE PENIZE JAK TO SEPISUJE NÁRODNI PROGRAM OBČANŮ VOLIČŮ?

   Vymazat
  7. Správně. Ať se udávají navzájem, blbečkové. A ti, které jsme tady viděli, určitě někdo poznal. Bylo by dobré jim říci, že se to nedělá. ;-)

   Vymazat
  8. Udavači všech zemí, POLIBTE NÁM BRUSEL!

   Vymazat
  9. Dorostla nám naše vypiplaná mládež, která se stává nemyslící, ovladatelnou skupinou zombíků, nebezpečných pro své okolí i pro sebe. Jsou to de facto systémem vychovaní nepřátelé nás všech. Jednoho dne se zaslouží o zánik všeho, co jsme znali a co bylo v naší zemi jakkoli dobrého.

   Vymazat
  10. To,že udavači jsou zločinci,kteři páchaji škody občanům je jasné.
   Jestliže má Zuckerberg od nás tolik peněz mohlo by se ho zkusit nějak dostat před soud,kde by proti němu udavači svědčili nebot se přiznávaji veřejně,že jim dělá radost ,když ten soukromý majitel nezná zákony a porušuje je,podle toho jak se mu zachce.
   Mastná pokuta řekněme jednu miliardu korun by to mohla pomoci nebot pácháné škody jsou očividně ve prospěch majitelů velkých peněz,kteři si v ČR mysli,že domorodci jsou úplně blbi a tak se tu chovaji jako obrovské svindury,kterým je naše vláda u zadku a bylo by nutné tady zakázat jejich činnost dokud pokutu nezaplati nebot v ČR neplati asi žádné daně a je jim jedno že páchaji trestnou činnost,kterou vnitro ČSSD ignoruje protože je s nim pod jednou dekou.
   Pryč s ČSSD a dalšimi stranami ,které vítaji cenzuru a maji ji v programu!

   Vymazat
  11. Jakto,že polit.strany cpou nejprve sami sebe a pak své voliče na FACEBOOK,kde každým písmenkem dávaji vydělat soukromému majiteli a očividnému porušovateli zákonů v ČR tomu Zuckerbergovi,který už nevi jak by brzy všechny DOMORODCE V ČR zterorizioval a zkasiroval.
   Proč mu strany ,které za to volime dělaji naháněče a kolik jim za to plati,že mu tam posilaji masy občanů,aby je zkasiroval a hlavně platil mini daně a to kdesi na osrovech a kdovi jestli a ne v ČR!

   BUDOU NÁM POLITICI DÁLE KRÁST NAŠE PENIZE TIM,ŽE NEPŘIPUSTI OBČANSKOU PŘIMOU DEMOKRACII OTEVŘENIM DISKUSNICH RUBRIK NA NÁMI PLACENÝCH JEJICH WEBECH?

   Oni odkopáváni voličů na zcenzurovaný FB chteji zpronevěřit ještě více našich peněz a raduji se z cenzury,nebot všude píši TO MY NE TO ON

   Vymazat
  12. Anonymní15. září 2018 9:50

   stejně jako hostinský musí ve veřejném prostoru nalejt cikánovi

   Vymazat
  13. 18:15
   Přesně tak! Facebook může něco mazat jenom po rozhodnutí soudu. Jinak porušuje české zákony.

   Vymazat
  14. Jenže v tomhle systému platí Slovenské přísloví: Silnější pes jebe.

   Vymazat
  15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  16. RAMONE ,CO TO TU PÍŠETE ZA ŠROT.TO JE K VĚCI?

   koho to zajimá,že vám odoperovali mozek.
   Napište třeba jak vám v tom parném létě došlo seno a vy jste zůstal bez potravin.
   Co tak vydělat pro nás alternativce penize požádovacim dopisem stranám aq vládě,aby politické strany a Šmejdi namisto přesměrováváni voličů k tomu zločinci na FB do chřtánu , otevřeli na svých webech zablokované diskusni rubriky,jinak můžete požadovat,aby zpronevěřované naše penize zákonem poslali alternativnim webům ,kde mažou prozatim jedině parchanty jako vy co tady píši cágloviny a nikdy k věci!

   Vymazat
  17. Ty tele Anonymní 16. září 2018 21:31 co je na tvém mišmaši k věci! Tzn. pózování Ivana Davida a Cenzůře na FB, ale i na N.R., vždyť David si zde zkouší pozerské kousky do Senátu? Cenzura je mu totálně ukradená, pokud se netýká jeho (radím mu jak má stát modelem, zády!)! Ty mu pěješ okaté častušky a to je kontraproduktivní, já mu nastavuji zrcadlo pravdy viz. již 4x zmizené, pod tímto:

   Anonymní 15. září 2018 20:04

   18:15
   Přesně tak! Facebook může něco mazat jenom po rozhodnutí soudu. Jinak porušuje české zákony.


   Anonymní 15. září 2018 23:59

   Když se u Vás nemaže jako na FB, tak dnes po prvním VYMAZÁNÍ, ještě jednou padouši prohnaný!

   Anonymní 15. září 2018 11:41

   Technická: umělecký dojem dobrý, fotka mnohem lepší než ta minulá, ale chtělo by to tmavší pozadí, jinak v pohodě.

   A NYNÍ DNES JIŽ TŘIKRÁT VYMAZANÉ!

   Anonymní 15. září 2018 12:08

   Faktická: Tmavší pozadí v pohodě, ale chtělo by to otočit zády pro celkový, umělecký dojem a bude to lepší než ta dnešní hore!

   Zdraví Ramón

   Vymazat
  18. RAMONE,OPAKUJETE,ŽE V PARNÉM LÉTĚ VÁM DOŠLO SENO

   a nepíšete k věci tedy ČIM JSTE TUTO SVOJI OBLÍBENOU POTRAVINU NAHRADIL.

   Je pravda co tu prý píši vaši obdivovatelé,že jste jen futrál na vepřovou hlavu a píšete i k tomu kapitalistovi Zuckerbergovi,který se prý chystá celou svou obsadu v ČR vyhodit na prcak,
   protože takoví blbci v roli GEHEIME POLIZISTŮ brzy vypáli jeho rybnik peněz úplně na hovno,
   Je držet dál je teď k smíchu celé ČR alternativě.

   NAPIŠTE VY VOLE KDY BUDETE VOLIT JENOM STRANU
   KTERÁ NEODKOPÁVÁ SVOJE VOLIČE NA FACEBOOK ,NO NI?

   Vymazat
 2. "Hlupák se pozná podle toho,že se chlubí tím, zač by se měl stydět." (Krylov).
  Když vidím ty nadšené bojovníky a bojovnice proti jiným názorům, jak jsou spokojeni a šťastni vždy si vzpomenu na staré noviny z Protektorátu (třeba AZ apod.), jak byly plné podobných zpráv záklona dbalých občánků pod titulky např.: "Židé nemajíce tabačenek přesto kouří" a hned návod,jak dopadnout a potrestat škůdce Neues Ordung, kteří dají šluka vyvrženým. A titulky v podobném duchu byly v tisku i na začátku 50. let, kdy "prostí občané" horlili proti kulakům, drobným řemeslníkům, snaživě radili a upozorňovali příslušným orgánům... Totéž pak po 68....Jó to se to Gestapu, StB pracovalo! Jak vidět, duch čecháčkovství, zapšknutosti, nepřejícnosti přetrvává. Co asi jiného dokázali tito mladí lidé? Co dokázat v životě chtějí? Když vrcholem jejich životního úspěchu je práskačství?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. O:O8: dobře napsané.

   Vymazat
  2. Zato chlubit se nenávistí k "odlišným" lidem, přát jim smrt, je pozoruhodný a hrdinský projev vlastenectví? Vlastně,možná že ano. Ale potom na Vás tzv. "udavači" rozhodně nemají. Ti lidé jsou spíš směšní, ale třeba proti "zuřivým (omezeným) matkám" absolutně neškodní.
   Líbí se mi, jak pan Dvořák "přitvrzuje a radikalizuje"; prostěnedá pokoj, dokud se nedostane zpátky k politickému korytu. A taková vůle a pracovitost je, samozřejmě, hodná obdivu.

   Vymazat
  3. Hergot, to není "čecháčkovství", to je individuální charakterová vlastnost. Co myslíte, je mezi Čechy víc "čecháčků", než např. mezi Francouzi "francouzíčků", o ostatních nemluvě?

   Vymazat
  4. Souhlasím s Vámi, pane Novotný.

   Vymazat
  5. Po 89. se udává daleko nejvíc ! Lidé mají strach o práci a donáší jako nikdy předtím !!

   Vymazat
  6. Čecháček je ten nejobludnější hnus na planetě, jehož nejvyšší koncentrace je zde.

   Vymazat
  7. Staci se podivat na vzdelani a zastavana zamestnani a je jasne, ze se jedna o NWO spodinu, absolventi humanitnich oboru, obvykle v HR, netadmini a jine korporatni "hajzlbaby" a prostitutky :-)
   Tohleto nema s nejakym "cechackovstvim" nic spolecneho. To je normalni zmrdismus a wohnoutismus, celosvetoveho korporativisku(*). :-)
   (*) - byl to B.Musolini, kdo bavrhoval, aby se fasismus nazyval korporativismem, protoze az za fasismu doslo k dokonale spolupraci vladnich a vysokych korporatni kruhu.

   Vymazat
  8. Ad 7:43 Naštvané matky jsou 1) naštvané, protože chtějí dobře vychovávat své děti ve své zemi, v pravdě, lásce a hrdosti k národu; aby nekradly a nelhaly. A to je v (dříve) naší zemi velmi těžké. 2) Být matkou, znamená spoustu věcí vnímat jinak, než se matkou staly. Mateřstvím získaly zodpovědnost za bytosti, které zplodily a za jejich život. Získaly i pohled na dění věcí v čase - od minulosti, do budoucnosti. Pokud jsou naštvané, jsou nejcitlivějším ukazatelem toho, že je něco shnilého ve státě Dánském. 3) Bez matek není národ, tak jim poslouchejte a nebonzujte je; to se nedělá. Matka

   Vymazat
  9. 008 Nemám rád slova jako čecháčkovství, židáčkovství a podobně. Většinou se totiž týkají těch samých osob a dělají ostatním, slušným lidem obou národů ostudu.

   Vymazat
  10. 15:31-"Sytý hladovému nevěří" se říká a to platí i o těch práskačích a práskačkách. Ty dvě nanicovaté ochechule nejspíš žádnými matkami nikdy nebudou a proto nedostanou šanci zabývat se problémy těch "naštvaných matek", neb jsou značně odpudivé, ledaže by na ně vlítli nějací ti kozomrdí obohacovači a zadělali jim na mlíko "přirozeným způsobem". Předpokládám, že to jsou avantgardní LGBTQ feministky a ani ty, přese všechno úsilí a osvícenost nezabřeznou od následků orálního sexu, provozovaného si navzájem bez ohledu na zásluhy a energii do své zvrhlosti napřímené, neb odvrhly i tu poslední šanci, jenž by jistá pošetilá víra mohla eventuálně přinést v podobě zázraku všech zázraků zvaného neposkvrněného početí... Tudíž si můžeme být klidní, neb je to jen otázka času, kdy vystřízliví, uschnou, nebo vymřou zcela přirozeným způsobem stejně, jako ten jich se štítící zástup eunuchů a deviantů v kalhotách a s salafistickými fousky, který je tak podporují...je vskutku zábavné to panoptikum bezpohlavních a zmatených entit pozorovat, jak usilovně s nenávistí naběhlými žílami ve tváři pracují na svém vlastním zničení, ani sám slavný Hieronymus Bosch by to nevyjádřil tak plasticky, jak to činí oni...
   Budou po zásluze odměněni, všichni. Někteří tomu říkají "karma" a jiní zas "jak si usteleš, tak si lehneš"...

   Vymazat
  11. Naprostý souhlas s p. Novotným...
   Kecy o čecháčkovství jsou pouhé žvásty "lokajíčků" co si o sobě myslí že jsou lepší lidé a jsou světoví a slouží ke srážení národního sebevědomí, ať se jedná o němce, francouze, čechy, či jakoukoliv jinou národnost...

   Vymazat
  12. Měl byste pravdu, ale s tím duchem čecháčkovství jste to podělal. Zkuste si zjistit, jak se udávají mezi sebou Norové, např. Tohle nemá co do činění s nějakým čecháčkovstvím, to je prostě to, že někdo chce být důležitý, ale je idiot. Nemá šanci se prosadit něčím užitečným. Nic neumí, ničím není zajímavý. Všimněte si, že ty holčiny nejsou sice vysloveně hnusné, ale že by oplývaly krásou, to se také zrovna říci nedá. Tak co, jak to udělat, abych se cítila důležitá, mimořádná? No budu budovat lepší svět! Bez čarodějnic, bez židů, bez kulaků a jiných nepřátel socialismu, bez nenávistníků, šovinistů, nácků a jiných nepřátel liberální demokracie … Podle doby, v níž zrovna dotyčný blb či blběna žije. Bohužel, jestli jsou členy Hitlerjungend, Socialistického svazu mládeže nebo nějakých současných neziskovek je jedno. Fungují pořád stejně. Nadějí je, že ti méně blbí z toho třeba vyrostou.

   Vymazat
  13. Ad 14:11 + ; 18:15 + ; 23:25 - atp. Probuďte Cibulku , ať napíše nové Seznamy Who is Who.

   Vymazat
 3. Pane doktore Davide, NICK HONOLULU Vam verejne dekuje za uverejneni ksichtu cenzoru !

  Co se tyce "udavacu" - zde NENI co udavat. Podle zakonu ma pravo vyjadrit svuj nazor kazdy American ci Evropan dle Constituce.
  (V Amazonii a u Eskymaku je to nejak jinak.
  Ale oni tam zerou sirove maso.)

  Co se tyce UMLCOVANI, tak je umlcime take.
  Jak bude moznost ! Posleme je do Amazonie

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Negramote. Hedvicku!

   Vymazat
  2. Vedení Psychiatrické nemocnice Bohnice. MUDr. Martin Hollý, MBA Ředitel. Tel. sekretariát: (+420) 284 016 120. Prosí voliče, volte ho a u nás bude na pět let klid, pro ostatní klienty!

   Klientem v Bohnicích je po dlouhou dobu třiceti let pan I.D. (lékařské tajemství), žije v bludu váženého psychiatra a my zde v Bohnicích mu v tom v rámci terapie nebráníme. Bylo by to zbytečné je vyučený holičem a kadeřníkem, občas klečel modelem.

   Neberte mu iluzi o jeho vysněné profesi, zároveň se mějte na pozoru, při oslovení "FRIZÉRE!", rozcuchá si zbytky vlasů, počne být neklidný a začne po našich klientech a personálu u nás v Bohnicích, prskat a házet své odstřihlé vlasy ke stropu, deformace původního povolání? V.D. mu byl soudně určen jako opatrovník, většinou ho bere k sobě do lesa. Odsud si oba dva myslí, že "řídí", Putinovo Rusko, prostřednictvím N.R.. Neberme jim tento dětský sen.

   Děkuje skutečný ředitel a psychiatr v Praze.

   Vymazat
  3. Roztomilý "skutečný" řediteli, dá to práci vytvořit zápletku hodnou do TV seriálu. Chybí ti tam trochu krve a jeden Japonec, který vše spasí. Ať žije také Wondo, Bush idol. ...

   Vymazat
  4. https://www.csfd.cz/film/373887-liza-lisci-vila/prehled/

   Hravá černá komedie sleduje mladou ženu Lízu, která touží po lásce. Problém je ale v tom, že všichni její nápadníci nějakým způsobem zemřou. Líza dojde k přesvědčení, že je liščí vílou, zlým démonem, který vysává duše z mužů, jež potká...
   Líza je nesmělá zdravotní sestra, která se už dvanáct let stará o Martu, vdovu po japonském velvyslanci v Maďarsku. Na své třicáté narozeniny zavítá Líza do McDonald's, aby tam našla lásku. Marta je však během Líziny krátké nepřítomnosti zavražděna jejím imaginárním kamarádem Tonim Tanim, japonským popovým zpěvákem ze sedmdesátých let minulého století, který už je po smrti. Příbuzní oběti nahlásí na policii, že Martu zavraždila Líza, aby zdědila její byt. Vyšetřením případu je pověřen podporučík Zoltan. Policista se vydává za nájemníka a nastěhuje se do Lízina bytu, aby měl podezřelou pod dohledem. Když se Zoltan rozhodne tajně opravit všechny nefunkční přístroje v domácnosti, přihodí se mu několik vážných nehod, neboť je zamilovaný do Lízy. Přestože se z Lízy díky časopisům pro ženy stane sebevědomější a mimořádně přitažlivá kráska, veškeré její úsilí najít si partnera ztroskotá kvůli smrtelným neštěstím, jež má na svědomí Toni Tani. Líza dojde k přesvědčení, že se proměnila v liščí vílu, vražedného démona z japonských pohádek. Rozpoutá se bitva o Lízin život, v níž proti sobě stanou záhadný popový zpěvák a podporučík Zoltan.

   Zde je ten Japonec Anonymní 17. září 2018 20:13

   Vymazat
 4. KREJZOVA & FAJSLOVA , kdyby vas sudicky obdarovaly pritazlivejsim zjevem, tak by jste se nemusely propujcit k necemu tak PODRADNEMU, jako je to, co delate.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Krasavec Honolulu rozdává rozumy a sám je v prdeli.

   Vymazat
 5. Prave mi smazali informaci pro Kolarika, Spacila, Docekala, Kocybala !

  OdpovědětVymazat
 6. Jak se muzete vy makuvky plne HOVEN propujcit k necemu tak PODRADNEMU ? VY MLUVIM na vas ! -
  Kolarik, Soacil, Docekal a Kocybala.
  Kazdy slusny clovek se vas bude stitit a cesti vlastenci vas budou jednou lovit v ulicich Prahy !

  OdpovědětVymazat
 7. Proč na ten Sorošbook lidi lezou?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není to Sorošbook je to CIA. Mrkni na film Jason Bourne, je na uložto.cz Cia umožnila tomu židovskému chcípáku nastartovat Fuckbook a udělala z něj bilionáře ale chlapec musí dodávát data. Blbci co jsou na Fuckbooku a píší jak se včera dobře vykakali. Každý kdo je na Fuckbooku je kretén

   Vymazat
  2. Lezou na FB proto,že je tam tlači a podporuje politická třida Šmejdů,která zpronevěřuje NAŠE penize z rozpočtu tak,že záměrně odmitá návrhy voličů a občanů na

   PŘIMOU DEMOKRACII OTEVŘENIM DISKUZNICH RUBRIK NA JEJICH MRTVÝCH ŠROT WEBECH

   oni ti zloději chtěji totiž dále krást a zpronevěřovat penize občanů,kterým ukradnou i zparchantělým tiskem a tv, ten lže a manipulujue ubohé voliče,aby zas volili ty stejné parchanty a NESMI MIT JINOU MOŽNOST možnost ani jim tam napsat,ať si ty jejich prosmolené a vadné zákony srči do své dupy!
   Jen s všichni podivejte na exekučni zákon,který jde přikladem.

   AT DAJI TY PENÍZE.KTERYMI PLATI JEJICH ŠROT WEBY ALTERNATIVNIM WEBŮM A TO HNED A BEZ DISKUSE!

   Tady je alespon trochu demokracie a ne jen rozval co oni salámovou metodou,uskutečnuji na FB!

   Vymazat
 8. Kdyby jste se vy cenzori, takto chovali napr. v Chicagu,
  tak se vsechny gangy spoji proti vam a vase zivotnost bude minimalni !
  NEHASTE CO VAS NEPALI ! Nazory lidi jsou podlozeny zkusenostmi a maji na ne narok.

  XENOFOBIE je vyborna vec ! RASISMUS v Cesku neexistuje !
  Zadne zakony rasismu neexistuji ! - v Cesku !
  POPULISMUS je povinnost Tribuna lidu !
  A - APARTHEID ? Prumerny cesky obcan vubec NEVI co to je.

  OdpovědětVymazat
 9. A ja jsem si myslel , ze ZLO zde dela VACLAV DVORAK !

  Dvoraku, ja se vam verejne OMLOUVAM pred celou republikou !
  Ano - ja nick honolulu, zv. svetlonos.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zlo zde nedělá Václav Dvořák , ale V.K. z Aeronetu a jeho debilní přisluhovač Administrátor :-)

   Podle těch hlupáků za všechno můžou Židi či židi :-) Jak ubohé ...

   Vymazat
  2. 16:52 A taky mu vadí přímá demokracie, čímž, teď už nepřímo, útočí na SPD, když dehonestující články nebyly úspěšné. VK i Administrátor mají skoro identickou rétoriku, jakoby to byla jedna osoba. Možná by stálo za to, kdyby nějaký němčinář požádal, v dotazech v pořadu s ním, o přeložení nějaké netriviální věty do němčiny, nebo opačně, aby se ukázalo, jestli opravdu žije v Německu, jak tvrdí.

   Vymazat
  3. HONOLULU 15. září 2018 2:07 neomlouvej se! Neponižuj se! Maže Dvořák s Davidem a spol., toto mi dnes VYMAZALI, žádný FB!

   ----------------------------------------------

   NYNÍ DNES JIŽ JEDNOU VYMAZANÉ!

   Anonymní 15. září 2018 12:08

   Faktická: Tmavší pozadí v pohodě, ale chtělo by to otočit zády pro celkový, umělecký dojem a bude to lepší než ta dnešní hore!


   (Zálohováno pokrytci, Vy chcete do Senátu!)


   Zdraví Ramón

   Vymazat
  4. Co je to za blb ten Ramon,který tady píše cipoviny a nic k věci,koho to jako má zajimát jedině stejného cipuškina jako je on!
   Otoč se ty ke mě zády at navedu svého migranta,a ten te kopne do prdele!
   Zpivej ty vole přitom se mnou ALLÁH AKBAR!

   Vymazat
  5. 20:46 Je mi jasný - ten tvůj zkurvenej komoušskej fotr v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch hnědejch polobotkách se asi musel dost hřát přízní velkejch rudejch soudruhů co? Taky si se asi těšil na teplý místečko co po něm zdědíš a náhle do toho přikvačil ten vandrák chrchlavej v ošuntělých džínách, vytahaným svetru s flaškou v ruce a udělal ti pořádnej rejhanec přes plány, co? To se frustrátskej smrade nedivím že z toho máš celoživotní trauma - Havel v každý větě:))) Tvůj fotr z toho asi zdech, co? Uchlastal se bez svý funkcičky, estaban jeden zkurvenej ... snad ho budeš záhy následovat!

   Vymazat
  6. 21:30 Jo táááák! To nepsal originál putlerprd! To je jen sepsaná sbírka jeho prdůůů! Tak to jsem tentokrát pěkně vnitrákům naletěl!!!!☺☺☺☺

   Vymazat
  7. 21:32 Počkej, Putlerprd ti dá, BISáckej provokatére, až zjistí že ho tady imituješ - jééééé, pane šeditelí!!!!!!!☺☺☺☺

   Vymazat
  8. Anonymní 16. září 2018 20:46 - odkud pocházíš z Ostravska cipe, tak to nebude tvůj migrant! Tam je to samej cikán, to když ho za zády je★eš, nekřič ALLÁH AKBAR! Tobě stačí jen CHAZ MIRI MINDŽ! Neděkuj, rádo se stalo.

   Vymazat
  9. Sam si cip,tj enem pomocnik haviřa bo neviš,že cigani budu brzo naši spojenci ,bo jim seberou dávky a daji je migranckym arabům,keři maju čtyři manželky nic nedějaju bo enem šoupou,aby měli aspon 100 tisic měsičně a cikáni na to doplati a poumiraji hladem ,anebo museji hrat v herně, aby vůbec cosi za to malo co jim zůstane eště prohráli!
   To když je nenasere tak su na odpis!Vlada se jich tak chce zbavit,nebo co..

   Vymazat
 10. FERI nikomu NEMA CO RIKAT ! Feri je z Indie, ktera je nejrastistictejsi a nejkrutejsi svym KASTOVNICTVIm na svete.

  Feri muze rikat neco - pouze tem NEJHLOPEJSIM lidem v Cesku, kteri nic o Indii NEVI !

  My vime o Indii vsechno a nema pro nas zadnou vec, ktera by nas nadchla, ale ma mnoho veci , ktere jsou pro nas strasidelne.
  Nastesi pro Evropu se uz brzy porvou s Pakistanem, ktery je jeste horsi nez Indie.
  Cesi POSTAVTE PLOT po vzoru, Madarska, Israele a samozrejme Ameriky !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 2:33 Neblázněte. My jsme tu už jednou plot měli a dodnes nám ho vyčítají všichni, komu překážel v jejich svobodě škodit.

   Vymazat
 11. No ano, těch zbytečných ústrků a šikanování. A je tak snadné se tomu vyhnout.

  OdpovědětVymazat
 12. Pan Ivan David vi a zna, neb je psychiatr z povolani , ze spolecnost ma jiste procento lidi , kteri nejsou psychicky normalni a nejcastejsi problem je ze jejich SuperEgo je abnormalni . Coz je nejcastejsi psychicky problem ( lidi si musi myslet , ze jsou hrdinove , vedci , politici). Adolf Hitler, Hillary dobry priklady. Tito lidi udelaji vse pro sve SuperEgo cokoliv a vrcholny pripady jsou sadismus(absolutni sebe povysovani na ukor jinych). Jiny zpusob je udavani jinych a slouzeni "vyssich zajmu , toto je caste v politice ci nabozenstvi (fasismus komunismus). Mimochodem pane David , vypadate jako ukazkovy pionyr s rudym satkem na krku, kdyz si vas promitnu do mladsich let , neni SuperEgo taky vas problem???.

  Vas Brouk von Pytlik

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. David není psychiatr, nemá licenci. David je psychopat a nebezpečný.

   Vymazat
  2. 6:26 To jsi popletl, paciente. Psychopat jsi ty, a tak je pochopitelné, že psychiatři jsou pro tebe nebezpeční, protože se ti snaží pomoci. Pan David je nejen psychiatr, ale rovný chlap.

   Vymazat
  3. 8:09, ukníkaný, zbabělý, korupční defraudant a profesní diletant je rovnej chlap? :D

   Vymazat
  4. 10:59 Tvůj komentář svědčí o tom, že to, že je pan David rovný chlap, nemůžeš vydýchat, a tak jsi popsal pouze tvou vlastní ubohou morálku.

   Vymazat
  5. Kluci, přiznejte si to, MUDr. David je fešák a sympaťák. Tak se v komentářích polepšete -:)).

   Vymazat
  6. Děkujeme zoufalcům 4:23 a 6:26 za jejich diagnózu, v jednom případě i s výkladem.

   Tidehunter

   Vymazat
  7. 10:59 Ať žije slepičí rozum pěstovanej v těch nejluxusnějších neziskovkách. A teď pepku vyskoč !

   Vymazat
  8. Pan doktor David je fajn sympaťák

   Vymazat
  9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  10. Anonymní 29. srpna 2018 7:53

   6:39 Je kariéristická svině, lhář, kolaborant a zrádce, který si zradu zaslouží provaz !

   Vymazat
  11. 21:41 Před spaním si vyčisti zoubky, vyčůrej se a maminka ať ti přečte oblíbenou pohádku o Koze a kůzlátkách, pak se ti nebudou zdát zlé sny. Vzdyť jseš hidně je chlapeček.

   Vymazat
 13. 4:23 BROKU PYTLIKU ! - Zde vysvetli vsechny odstavce prvniho clanku nasi svate Constituce, ktera je duvodem, proc my Americane jsme nejlepsi a nejsvobodnejsi narod na svete !

  V Cesku jsou vsichni priposrani z PAPIROVYCH CERTU !
  Tech 6 cenzoru si rika o nakladacku !

  PRIKLAD ! Brouk Pytlik volil Berniho Sanderse ! To muze udelat pouze IMBECIL, ale on ma pravo na to byt Imbecilem !

  Kdybych ho JA zacal manipulovat , ci vydirat , tak on ma moralni pravo me namlatit.

  Vam v Cesku NEJDE vysvetlit, ze kazdy z vas ma pravo verit co chce a rikat co chce , ale nesmi to prosazovat nasilim.

  U nas existuje Komunisticka strana ! Hq. je nekde v Chicagu a v Clevelandu je Nacisticka strana. A KKK je jizni Karoline. New Age ve state Massachusetts !
  Snemy carodejnic jsou v Sandusky. Pouze u vas v Cesku vsichni musi curat predepsanym smerem. Potom maji vsichni deprese.
  CESI NEDEJTE SE ! Volte pro narodni strany !
  JA, jsem pysny na to , ze jsem volil presidenta Trumpa.


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Američané jsou nejlepší a nejsvobodnější národ světa? Nikde není udavačství na takovém společenském vrcholu jako ve Spojených státech fašistických! A to od 50.let, kdy Národní gardy vyvěšovaly plakáty s výzvou "Pokud váš soused nebo příbuzný sympatizuje s komunisty nebo levičáky, udejte ho úřadům!" Odporný stát!!

   Vymazat
  2. Honolulu jak tohle všechno co píšete povoluje ta pokroucená Konstituce tak jste banda amorálních lidí. Je to patrné z celé dvě staletí trvající existence. Vy jste obyčejný dobrodruh který nemá žádnou rodinu a smyslem Vašeho života je egoismus.

   Vymazat
  3. Američania sú pôvodný obyvatelia Ameriky.
   USA vzniklo, keď boli z Anglicka vyhnaný protestanti, ktorí založili na Americkom kontinente svoje prvé osady z Puritánmy.

   Preto ako sa v Novom svete zmohly, tak začali kradnúť Indiánom potravyny, potom im ukradli zem, a nakoniec aj tradičný spôsob pôvodných obyvateľov Ameriky.
   A potom ako Napoleon predal Luisinau Američanom, tak sa dostali do sporu zo Španielskom, neskôr z Mexikom, ktorému ukradli Texas, lebo na Mexickom územý Texas žili Anglo-Američania, ktorí tam prišli na pozvanie Nového Španielska, teda Mexika.
   No a kedže Američanom nestačil Texas, tak ho po 15 rokoch anektovali do USA, ako ďalší štát.
   No počase Američanom už ani Texas nevyhovoval, tak si zmyslely, že okradnú Mexiko, o Kaliforniu, a Nové Mexiko, a tak v 1848 napadly mieromylovných Mexičanov, a tak pripravily Mexiko o severné teritória. Preto dnes v USA žije mnoho Mexičanou, a Hispáncov, najme na územý obsadených USA. Peto sa USA snaží rozdeliť Staré Mexiko z Novým Mexikom plotom, aby tak vytvoril podmienky, podobne ako je rozdelený Korejský národ.
   Preto dnes Američania zabudajú že Hispánska Amerika sa začína od Pláni Patagónie a končí v horách Utahu a Koloráda.
   Lenže Američania sa nezmierili z daným stavom a chceli ešte viac, tak anektovali Havaj, no a predtím odkúpili Aljašku. Lenže nenásitným Američanom ani to nestačilo, a tak sa zahladeli na Španielské kolónie, teda zbytok. Kuba a Portoriko.
   Zatial čo kuba si vydobila svoju samostatnosť, tak Portoriko si ju dodnes nevidobylo, a dodnes je iba pridruženým štátom Američanou.
   No a kedže samotný Američania rozdeľujú Američanou na Latino Američanou, iba oni sú nositelia Americkej kultúry. Ale zabúdajú na fakt že nositelia Americkej kultúri sú pôvodný Američania, ktorí vybudovali svoje vlastné civilizácie, Mayovia, Aztékovia, Inkovia.
   Kde by boli dnes ak bi tieto civilizácie prežili do dnešných dní, bez zásahu cudích mocností??

   Vymazat
  4. Že se nevyjádří k článkuhttp://www.novarepublika.cz/2018/09/syrie-usa-oznamily-absurdni-plan-na.html kreténe. On ten zrzavej debil,jak nám stále přihazuješ, oooo mírotvúrce zachránil naší planetu před šílenou Hillary. Je to jen pouhý slouha židů. Třikrát zkrachoval a židí ho vytáhli z průseru I Soros mu pujčil a tak mu dluží

   Vymazat
 14. Ty naštvané slepice bych nejen zrušil a rušil stále, ale sankcionoval i jinak, třeba blokací bankovního účtu. Tolik nenávisti, co vyprodukovaly, to je na kriminál. I zdejší sebranku je nutno sprovodit z internetu. Pustá demagogie a lži, rasistická nenávist, podpora světového teroru, to je neuvěřitelné, že ještě fungují

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to se mýlíš, sluníčkářský vypatlanče, tady nikdo světový (USA) teror nepodporuje. A pamatuj si, dutá, vypitá a vyhulená hlavo, není nic hnusnějšího než udavač. Proto taky bylo vždy s práskači nakonec naloženo tak, jak si zaslouží. Jen pro připomenutí.

   Vymazat
  2. 7:43, dojde na tebe, ty rasisto a rusofilský grázle. Ten, kdo podporuje světového teroristu, bude potrestán podle zákona a bude to už brzo! Terorista zanikne úplně. Kam pak budeš chodit vyplakávat, ty hnusný šmejde?

   Vymazat
  3. 9:28 No, ale máš to nějak pomotané. To ne on, ale ty podporuješ světového teroristu.

   Vymazat
  4. 6:24 A až všechnu tu sebranku sprovodíte z internetu a pozavíráte do kriminálu tak konečně zavládne pravda a láska. Ach, to bude krása. Jenom nevím, čím pak naplníte svůj svůj život, když nebude komu nadávat, proti komu štvát a koho udávat. Nejspíš se vy "správní" začnete udávat navzájem, jako to bylo v 50.letech v USA i nás.

   Vymazat
  5. 6:24 se asi moc špatně a málo vyspal, tak jsme to schytali všichni. To víš, normální fyziologie je základ duševní rovnováhy. Tímto směrem bych zapřel své úsilí.

   Vymazat
  6. 6:24
   Chcete zprovodit ze světa zdejší sebranku... aha, ty nenávistné zoufalce, pro-ami dementy a lháře, ovce, skupinu, kam patříte i vy. To je skutečně sebranka, máte pravdu. A jestli tím chcete naznačit, že uvažujete o sebevraždě, tak je dobře, že píšete pod článek MUDr Davida. Jistě si na vás nějaký čas udělá, ale nezaručuji, že vaše nemoc je léčitelná.

   Tidehunter

   Vymazat
 15. Bylo by fajn, kdyby fejsbuuuku zbyly pouze ti udavači. Místo sociální, by se pak nazývala asociální, a práskači by mohli škodit už pouze jeden druhému. Vzhledem k jejich křivému charakteru, ani to by jim nebylo cizí, a tak by časem vyeliminovali nejen sami sebe navzájem, ale taky ten asociální fejsbuuuk, a byl by klid.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Váázně? A kam bys pak chodil žvanit, když nic podobného neexistuje? Blbej jako troky, závislý na intelektu druhých, ale vyhrožovat to umí.

   Vymazat
  2. 9:30 Příjemný pocit svobody je, že nepotřebuji asociální sítě ke komunikaci se svými přáteli, mezi kterými se žádní udavači, ani individua, jako jsi ty, nevyskytují ;-)

   Vymazat
  3. 9:49, tak co děláš tady, ty lháři? Diskusní platforma je taky druh sociální sítě. A co myslíš, na jakých serverech, s jakými technologiemi a na jakém SW běží tahle webovka? Stačí jeden škrt a budeš moct akorát tak plkat s podobnými frustráty jako jsi ty u píva. Jediným informačním zdrojem se ti stane ČT a bude to tak správně.

   Vymazat
  4. 10:48 Toto není sociální síť, ale informační web s možností komentovat články, a svobodně se rozhodnout, zda diskutovat s darebáky, jako jsi ty, nebo ne. A "čété lžeme 24 hodin denně" mě nikdo, nikdy nepřinutil sledovat, natož ty. Škrtat můžeš pouze sám sebe, jenom tam sahá tvoje veškerá moc.

   Vymazat
  5. Web s možností komentování článků je OK. Asociální sítě typu FB jsou t.č. rejdištěm udavačů, a ke komunikaci nevhodné.

   Vymazat
  6. Facebook vás fízluje, leze do soukromí a nakonec vidíme, že je rejdištěm ubohých neosvazáckých udavačů.

   Vymazat
  7. Fertig vás/nás všechny fízluje i Google. Líp, než Masarykovy a Hitlerovy DOMOVNICE.

   Vymazat
 16. No, tyhle dívenky pak se spojí s těmi mládenci tam uvedenými, mají mladé, ti jdou do školy a tam budou sprostě pokřikovat na prezidenta. A půjde to dál a dál. Jakoby ty Naštvané matky mohly za jejich zpackané životy. A budou se nyní cítit ty dívenky lépe? Už hlásí, že budou pokračovat dál, tak si představuju, jak sedí doma, místo aby dělaly něco kloudného, tak brouzdají na internetu a hledají s kým by se spojily, aby někoho sejmuly, aby někoho nenáviděly. Vlastně pokud jde o to, že Naštvané matky někoho nenávidí, tak tahle děvčata nenávidí taky a potrestají je jediným způsobem, který jsou schopny vymyslet. Udáním. Je to skoro směšná představa. Ničím se neliší od těch Naštvaných matek, akorát ony jsou naštvané bezdětky. Asi v tom je ten problém.

  OdpovědětVymazat
 17. Tito hlupáci museli přijít na svět patrně incestní cestou, jinak si jejich demenci nedokážu vysvětlit.

  OdpovědětVymazat
 18. Udavačská úderka z Havlovo milice. Hnus, kam někteří dokázali klesnout. Prostě hnus. Je dobře, že je zveřejňujete.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi hnus, oni jsou naděje a jednou ti roztrhnou prdel.

   Vymazat
  2. 9:31 Udavači, a ty, žádnou naději nemají, zničí sami sebe.

   Vymazat
  3. 9:39, já se nestydím za to, že směru zmetka jako jsi ty. Kdyby to (zatím) nebylo trestné, udělal bych ti díru do xichtu klidně i fyzicky. Ale líbí se mně, že chlapci z Afriky s něčím podobným problém nemají, a proto plně souhlasím s tom, aby jich sem přišel co největší počet. Už se těšíš, až ti tvoje ohavná dcerunka porodí hnědého kudrnáče?

   Vymazat
  4. 10:52 Jsi jenom fašistický, udavačský lidský odpad, který se sám dávno vyčlenil z lidské společnosti, a jsi se svými výhrůžkami jenom k smíchu.

   Vymazat
  5. 11:32 och ty ubožátko. To víš že nejsem k smíchu, jinak byste se tady neodbavovali. My jsme armáda v pozadí a vy poražený nepřítel. Použité šprcky. Za chvíli budete běhat po kanálech ne se odbavovat v planých diskuzích.

   Vymazat
  6. 13:01 Nepřeceňuj se, armáda vás, nenávistných, agresivních sprosťáků není. Psychicky zdraví občané, kteří vám páchat zlo nedovolí, je většina. A tak trvám na tom, že jsi, i se svou armádou, jen k smíchu.

   Vymazat
  7. 13:57, ale máme úspěch, že? A to tebe a tobě podobné štve. Jste závislí na technologiích, které ouha ouha, má v rukách váš příšerný nepřítel, na kterého tady dnem nocí plivete jed. Úplně bezmocní, sledovaní, plně v jeho rukách. Kdyby ten váš odvěký nepřítel všech bolševiků chtěl, sekne vás jednou provždy nejen na netu. Jelikož toho ví o vás mnohem víc než vy sami. Třeba o tobě ví, že máš bércové vředy, pleš a šest dioptrií, a že ti tvoje stará před čtyřiceti lety zahnula s pošťákem.

   Vymazat
  8. Seznam důstojných následnic a následovníků Pavlíka MOROZOVA "blahé paměti". A těch katolických dětiček, které udávaly své vrstevníky i VLASTNÍ RODIČE Katolické Svaté Inkvizici. Když takový katolický nezletilý bastard skládal své udání, podle inkvizitorů, otců Dominikánů (jako Duka), se Pán Ježíš v Nebi blaženě usmíval...

   Vymazat
 19. Ja sem jenom produkt téhle doby a proto jsou Bohnice mím dočasním domovom.Pepek Vyskoč.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vedení Psychiatrické nemocnice Bohnice. MUDr. Martin Hollý, MBA Ředitel. Tel. sekretariát: (+420) 284 016 120. Prosí voliče, volte ho a u nás bude na pět let klid, pro ostatní klienty!

   Klientem v Bohnicích je po dlouhou dobu třiceti let pan I.D. (lékařské tajemství), žije v bludu váženého psychiatra a my zde v Bohnicích mu v tom v rámci terapie nebráníme. Bylo by to zbytečné je vyučený holičem a kadeřníkem, občas klečel modelem.

   Neberte mu iluzi o jeho vysněné profesi, zároveň se mějte na pozoru, při oslovení "FRIZÉRE!", rozcuchá si zbytky vlasů, počne být neklidný a začne po našich klientech a personálu u nás v Bohnicích, prskat a házet své odstřihlé vlasy ke stropu, deformace původního povolání? V.D. mu byl soudně určen jako opatrovník, většinou ho bere k sobě do lesa. Odsud si oba dva myslí, že "řídí", Putinovo Rusko, prostřednictvím N.R.. Neberme jim tento dětský sen.

   Děkuje skutečný ředitel a psychiatr v Praze.

   Vymazat
  2. Všichni víme,že v Bohnicích zrušili klecová lůžka a tak není divu,že přibylo "skutečných" ředitelů. Nic si z toho nedělej, je plno nových léků. Věda pokročila, netřeba elektrošoků,nová psychofarmaka ti určitě pomohou. Tak léčbě zdar.

   Vymazat
 20. U těch samozvaných cenzorů je to jednoduché. A vlastně i u těch nesamozvaných. Mám nějaký názor, který prezentuji i když připouštím, že se můžu mýlit. Pokud se mnou někdo nesouhlasí, měl by mne logickými protiargumenty přesvědčit o opaku. Buď mně přesvědčí, nebo ne. Tito cenzoři i přes prezentované vzdělání nemají dostatečnou inteligenci na to, aby přemýšleli a přednášeli své argumenty. Nedostatek inteligence si nahrazují udáváním. Tím si zvyšují své ego. Je to stejné jako když s někým diskutuji, jemu dojdou argumenty a tak to utne slovy: ,,Ty seš blbej", nebo ,,ty tomu nerozumíš." Takže těch zveřejněných udavačů (a všech ostatních) je mi v podstatě líto.

  OdpovědětVymazat
 21. Tihle eurokonsomolci a vítači si na to pravé teprve přijdou a to díky své stupiditě teprve až bude republika zaplavená vandráky s vypatlanými palicemi plnými koránu a té jejich šariji, až se nebudou moci s problémy prát přes počítač, ale budou jim muset čelit na každém kroku v ulicích měst, jako v Dojčestánu...
  Před nedávnem se stalo v Belgii, že chudery dvě jistě emancipované a vzdělané mladé feminy sloužící u policie dostaly za bílého dne na ulici pár facek od mohamedánského kriminálníka, ne že by si to nezasloužily, ale on jedné z nich sebral bouchačku a obě zastřelil...Jsem zvědav, jak se s takovými věcmi budou konfrontovat ty brejlaté yntelektuálky s nanicovatými obličeji v brzké budoucnosti. Ona je ta pýcha a deviantní feministická agresivita přejde, přes prázdné makovice si natáhnou kus hadru, jako jejich vzory z komisariátu EU, jako je jeblá Mogheriniová, sklopí zrak a budou poslušné, jako ty nešťastnice ze Středního východu a litovat své pošetilosti a naivity...Ti jejich udavačští kolegové,ti klávesnicoví kastráti, zatím ještě z venku trochu připomínající jejich biologický protipól, je zcela jistě neochrání, ti, aby se nemuseli pustit do křížku s musulmany , si raději nechají změnit pohlaví, už teď jim to je vidět na očích...jsou submisivnější víc, než ty potrhlé feministky, které žijí v jakémsi podivném svém světě postrádajícím realitu...
  Vše půjde přirozeným způsobem a tahle idotská společnost zakomplexovaných nepraktických všeználků chcípne i se svými humanitárními instituty a univerzitami a z její ženské poloviny se stanou jen mobilní, ploautonomní inkubátory a to bez ohledu na vzdělání a tituly.
  Ještě naposled se okolo sebe pořádně podívejte, než to tu celé i s několik tisíc let starou kulturou bude zničeno vetřelci a těmito zdebilněnými a zbabělými krypto-konzumistickými degeneráty...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane popsal jste to perfektně. Dík.

   Vymazat
 22. Ten Kolařík, to je Čech? :))))))))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Střih vousů má podobný, jako Slovák Abdul Rahman.

   Vymazat
 23. Udavačství patří k nejodpornějším vlastnostem, Ale být na to ještě hrdý, a chlubit se tím, to už ta individua definitivně vyčleňuje z lidské společnosti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9:39 Jenže oni se považují za čestné lidi. Protože jsou stejně mravní a inteligentní, jako drbna Kelišová: "Udávat se nemá, ale hlásit se to musí, velebnosti".

   Vymazat
 24. Dnes prejvovať svoj názor, alebo svoje myšlienky, môže menšine uškodiť!!
  Preto sa tá menšina snaží jednotlivcov paralízovať tím, že im proste blokujú internetové účti.

  Lebo jednotlivec sa vymkol spod núteného myslenia, pomýlených skupín alebo jednotlivcov.

  Neviem ako bi reagovali na článok v Petržalke zavraždili dvoch mladých BUZERANTOV!!! Ktorý verejne propagovali na verejnosti homofíliu.
  Kňaza trpiaceho homofíliou, zbil nahnevaný veriaci.
  Sociálny ústav podpálil nahnevaný rodič, lebo dieťa zverili páru z rovnakým pohlavým.
  Bezdomovec osíkal stenu Mešity, udajne preto že nemal kde vykonať potrebu.

  A teraz k článku sa začnú ozývať súhlasné vyadrenia a komentáre.
  Tak niekto to môže považovať za porušenie jeho práv, a slobôd, lebo niekto napísal pravdivý komentár, tak ho proste nahlási, lebo porušuje demokraciu.

  Ale demokracia je o tom že sloboda vyadriť svoj názor, má každý občan.
  A nie že niekto bude nútiť inému občanovi niečo z čím nesúhlasí. Potom nastane rozdelenie spoločnosti, na dva nezmieritelné tábory, ktoré sa budú navzájom ignorovať.

  Ale tu ide aj o to že rozdelenie národa na dve nezlučitelné tábory, môže dohnať až do krajností, dokonca to povedie k občianskej vojne, kde jeden tábor bude presadzovať svoje naeoliberálne myšlienky, a konzervatívny tábor odchovaný na katolickej viere to bude doslova ignorovať, a presadzovať svoje presvedčenie.
  Potom môže nastať situácia, ako nastala po upálení JANA HUSA
  a vznik novodobých Husitou, tzv. NEOHUSITIZMUS, potom bude ako z Bruselu a z Strasburgu budú chodiť demarše, že NEOHUSITI sa nestotožnili z ideou dengerizmu, a všeliakých odporných myšlienok neoliberalizmu, ktorí aplikovali do republiky. Z Konzervatývnym národom.

  OdpovědětVymazat
 25. no dobre -tak prečo nadávate Babišovi ? - že vraj udával! - cnostný to človek, predbehol dobu !!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zato nikdo z Bambini di Praga celé roky neudal pedofilní a hebefilní choutky sbormistra, který se odebral dnešního dne na onen svět... až to udělala jeho první bývalka (resp. jako mluvčí její druhý manžel)... poté, co ji Bohoušek nahradil mladší. Takže MEE TOO JAKO POZDĚJI V AMERICE Je zajímavé, že ve skutečně podstatných věcech ti "počestní moralističtí udavači" drží OMERTU. dokud jim to nese, nebo dokud je to nepálí. Kolika mladicím mohli zachránit normální přechod do dospělosti...

   Vymazat
 26. Stejní, nebo spíš horší, než komsomolci z 50tých let, stejní jako Rudé gardy v 60tých letech.
  Tyhle nicky si prostě našly oblast, kde mohou zakusit pocit moci a zároveň nemusí o ničem přemýšlet, noty jsou předžvýkané - kdo je proti nám je nácek, fašista. Je to kvalitní materiál. Buďme rádi, že se (zatím) nedostanete do koncentráku nebo před popravčí četu.
  Do kriminálu už ano.
  Cit:"Tihle eurokonsomolci a vítači si na to pravé teprve přijdou a to díky své stupiditě teprve až bude republika zaplavená vandráky s vypatlanými palicemi plnými koránu a té jejich šariji, až se nebudou moci s problémy prát přes počítač, ale budou jim muset čelit na každém kroku v ulicích měst, jako v Dojčestánu…".
  Nemyslím, ti se na to vyloženě těší.. nebudou muset už vůbec myslet, vše bude v koránu, svět bude tak krásný a jasný, žádné pochyby. A ten kdo ty pochyby mít bude, bude nahlášen náboženské policii a ztrestán dle šaría.
  Ňam.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale my se na to těšíme, Rusáku. Těšíme se na to, až ti ten tvůj debilní nápis, co máš na foto, vyryjou chlapci džihádisti nožem. Ty nicko. Takoví jako ty jsou tím nejodpornějším hmyzem, který je nutno ničit.

   Vymazat
  2. Anonymní 10:57

   Vy musíte být ohromně vyrovnaný a šťastný člověk. Určitě budete mít pohodový a spokojený život, to je zcela patrné. Tak ať vám to vydrží a provází až do šťastného konce.

   Vymazat
  3. 10:57 Napiš ten svůj komentář do fejsbůku, ať se ukáže jeho objektivita. Jako první by tě měli udat ti tví kameraden, co jsou popsaní v článku.

   Vymazat
  4. 11:41 já píšu komenty na FB a vše v souladu s právem. Moje názory jsou konzistentní a velmi aktuální. Pokud někoho označím jako škodnou, smázne se jako škodná, protože to škodná je. Tečka.

   Vymazat
  5. 13:03 Souhlas. FB si udavače hýčká, proto není sociální, ale asociální, a nedemokratická.

   Vymazat
 27. Zestručnění předchozího textu: Jsou hloupí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsou hloupí a zlí. Nešťastná kombinace.

   Vymazat
  2. Jsou hloupí a zlí, protože nic pořádného neumějí, pracovat se nenaučili. To je přece pro život základní kotvení. Něco vyrobit, vypěstovat, uklidit, uvařit, opravit, postavit atd., pro sebe i pro druhé - tedy být užitečný. umějí žvanit, jak je to naučili ti, co umí jen žvanit. Normální život nevnímají, nerozumějí mu a jsou nešťastní. Tak se houfují a žijí ve své absurdní bublině mimo normální a krásný život.

   Vymazat
  3. Tohle už tady bylo, jsou to novodobí svazáci, akorát krapet debilnější. Pokrok holt nezastavíš.

   Vymazat
  4. Pane 16.02 popsal jste to perfektně. Pokrok moudrému pomáhá a hloupého ničí.

   Vymazat
 28. Odporní lidé s vymletým mozkem pravdoláskou potřebovali by pořádně makat a ono by je to přešlo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ta cenzorská mládež se aktivně podílí na debilizaci národa, který je potom, jsa ještě blbější, než oni, pokřížený s mohamedánskou intelektuální elitou za odměnu bude křápat po palicích tupými motykami, jak to dělali v dobách Pol Pota v Kambodži tamní mladí a vševědoucí revolucionáři, vyučení za "Kulturní revoluce" v Číně.
   Je to už nuda, jak se to vše pořád opakuje a vždy se najdou tlupy mladých idiotů, kteří se nechají zmanipulovat a věří raději kdejakému pseudoynteligentovi s kupírovanou oháňkou víc ze Sorosovy Středoevropské univerzity, než vlastnímu fotrovi a matce, která je v bolestech přivedla na svět a vypiplala...je to šmejd a jako šmejd i sejde z tohoto světa rukama stejných kreténů, jako jsou oni sami, chce to jen trochu trpělivosti a času...

   Vymazat
  2. 13:54 Přesně tak souhlas historie se opakuje.

   Vymazat
 29. Na základě wikipedie - viz níže*) , nějakých kusých znalostí a střízlivého selského uvažování, teď z pozice laika budu Dr. Davidovi kafrat do řemesla.
  • Pojem porucha osobnosti se kryje s pojmem psychopatie, bez ohledu na to, jak se tyto termíny používají v současné medicíně.
  • "Bažení po sebeuplatnění" se dnes obzvlášť daří. Samozřejmě nejvíc se jí daří u jedinců ještě nevyzrálých, nebo nevyzrálých navždy.
  • Psychopati bažící po sebeuplatnění mají evidentní posun ve svém hodnotovém poli, touží být středem zájmu, bezohledně téměř k čemukoliv.
  • Právě míra toho "bezohledně téměř k čemukoliv" je jedním z podstatných příznaků toho, že už jde o psychopatii.
  • Člověk bažící po sebeuplatnění se může zhlédnout v čemkoliv, co mu dává pocit výlučnosti a pak neváhá riskovat ve prospěch své chvilky slávy a moci.
  • Snadno porušuje společenská pravidla, narušuje soukromí, pomlová, lže, manipuluje.
  • Schopnost empatie psychopatů je méně či více, nebo zcela snížená, a to i v nálezech na vyšetření EEG.

  *) (wikipedie) Psychopatie prý je "hluboce zakořeněná a přetrvávající psychická vlastnost, stav nebo vzorce chování, které jsou vyjádřením charakteristického životního stylu jedince a jeho vztahu k sobě i druhým a které představují extrémní nebo významné odchylky (deviace) od způsobů, kterými průměrný člověk v dané kultuře vnímá, myslí, cítí a utváří vztahy k druhým (resp. od toho, jaké vnímání a chování se od průměrného člověka obvykle očekává, tj. od společenského konstruktu normální osobnosti).
  Psychopatie jakožto taková není nemoc v pravém slova smyslu, je to spíše parazitické chování ke svému okolí. Pro psychopata je jeho chování něco jako sport. Hlavní vlastností psychopatů je tzv. patologické lhaní - lhaní o všem a čemkoliv bez ohledu na následky-jen když v daném momentu kdy lže, mu to přináší radost a důležitost. To je také důvod, proč jsou psychopaté často dopadení, nedokáží se orientovat v množství všech lží, které kolem sebe šíří a často si protiřečí. Žijí okamžikem, to znamená, že nemají velké plány do budoucna, které by chtěli realizovat, důležité pro ně je co je teď a tady bez ohledu na následky v budoucnu."

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:04 Jen vás pan David odhalil zakomplexované 0.

   Vymazat
  2. Anonymní 11:04

   Už jen když si přečtu text pana Davida a ten váš, je to srovnávání naprosto nesrovnatelného. Ani nemusíte hádat v čí prospěch.
   A že vás tak rozlítilo téma udavačů? Copak? Poznal jste se? Kolik udání už jste rozeslal? Pochlubte se. Stačíte se u toho věnovat třeba i něčemu jinému?

   Vymazat
  3. 11:28 povinností slušného člověka je upozornit na takové červy jako jste vy. Čím dřív vám zavřeme hubu, tím líp. Já zde chci jiné spoluobčany a udělám pro to cokoliv. O vás nestojíme, vy tady nejste doma. VYPADNĚTE!

   Vymazat
  4. 12:55 S vaší 5% podporou vypadnete vy odporní švábové kteří nejsou Čechy. Když chcete pomáhat tak jeďte do Afriky ale to né lepší je vysávat stát a být placen z cizáckých peněz. Udavači hnusný já udělám vše proti vám „dobroserům". Většina s vámi zatočí.

   Vymazat
  5. Agresivní psychopat je 12.55, který se tu projevuje v mnoha komentech a hlásá lži za pravdu jako jemu podobní psychopati v politice a mědiích.
   V článku uvedení amatérští cenzoři jsou asi hlavně ovlivněni konformitou (jak v textu uvádí dr. David) , to znamená že se přidávají bažíc po uplatnění k mediálně ovlivňované pomyslné většíně nemyslících a důvěřivých lidí, která podle nich reprezentuje normalitu.
   Konformita je zjednodušeně opičí komplex, kdy se lidé opičí jeden po druhém a identifikují se s většinou. Když věšina je patologicky ovlivněna psychopaty, tak konformita vede u psychopaticky disponovaných lidí k určité vyvolané "konformní psychopatii".

   Vymazat
  6. 10:58 Nedomnívám se, že dnešní "uvědomělí" jsou všichni psychopaté. Psychopatem je možná autor 10:57 a 12:55. I když ani u něj bych úplně nevylučoval, že jde jen o zastydlou pubertu, kvůli které má dětinskou radost z "vytáčení" lidí, kteří na jeho imbecility reagují. Pokud by se reakce nedočkal, nechal by toho.
   Pravdu má spíše 14:22. Jde o stádní chování, navíc umocněné pocitem, že dělají něco ušlechtilého. Nedokáží pochopit rozdíl mezi chválihodnou péčí o zatoulané štěnátko a mezi importem tisíců a miliónů takových "štěnátek", které vás při nejbližší příležitosti sežerou.

   Vymazat
  7. Tak tu máme 12:55 individuum, které..
   - označuje druhé za červy na základě jejich odlišného názoru
   - považuje za povinnost hlásit (práskat) jiné názory než se mu líbí. A hlásí je samozřejmě někomu, kdo má na ty druhé nějakou páku, nebo může škodit, nebo je součástí státní moci.
   - chce jiným zavřít hubu
   - kdo se mu nelíbí, ten má vypadnout a údajně tu podle něj není doma
   - a označuje se za slušného člověka

   Vidíme názornou ukázku oxymoronu, se kterou se dotyčný možná přihlásí o zařazení do učebnic češtiny. Samozřejmě hned poté, co nastoupí psychiatrickou léčbu. Nicméně poděkujme za svéráznou lekci češtiny.

   Tidehunter

   Vymazat
 30. Slušná americká politička:

  https://cz.sputniknews.com/politika/201809158072764-tulsi-gabbardova-usa-terorismus/

  OdpovědětVymazat
 31. Dříve udávali v utajení jako spolupracovníci STB. Dnes se za to nestydí a hrdě se k tomu hlásí. Společnost naruby.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ti lidé? bojují za svou vlast, kterou není ČR.

   Vymazat
 32. Takže konfidenti a kolaboranti zase nějakého nového gestapa? Nutno jim blahopřát k vítězství v ringu podlosti a blbosti. Ale takový už byl je a asi ještě nějaký čas bude život - a takové jednání jen dokazuje, že sociální revoluce bez diktatury většiny nejde i to, proč mj. v kapitalismus nemůže nikdy fungovat demokracie.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. 13:17 Polibte nám šos nebudeme skákat jak liberální tupouni pískají ty si tak pšouk z kraďouska. Nasrat a rozmazat.

   Vymazat
  3. Že se necháte vyprovokovat psychoušem teploJandou blboMácou?

   Vymazat
  4. Gestapo = nacismus a eurogestapo = eoronacismus. Bolševici = ruští sociální demokraté odmítající např. 1. světovou válku a držící se ideí Karla Marxe. To byl filosof, kterého ve Velké Británii zvolili za největšího filosofa 2. tisíciletí. Ve Velké Británii přitom nevládnou ani soc. dem, natož komunisté. Je to prosté, jen hulváti to nepochopí.

   Vymazat
 33. noviczech
  ...prosím vás, jaké svobody a demokracie se to dovoláváme...? Té ze západní Evropy? Tam pan Schröder, jako kancléř vydal zákon podpory v nezaměstnanosti a: ..kdo ztratil práci a měl majetek větší jak deset tisíc euro, tak nedostal podporu a musel napřed spotřebovat své našetřené peníze do částky deseti tisic.Kdo vlastnil byt nebo domek, musel tento majetek prodat a žít ze zisku až do částky deseti tisíc!(tento zákon byl asi po pěti letech zrušen!),ale deset tisíc euro hodnota zůstala! Víte kolika lidem tato fašistická demokracie zničila životy a rodiny? Později byl přijat zákon, "demokratický", že vám může finanční úřad zkontrolovat všechny vaše konta! No a do třetice skoro jako před více jak osmdesáti roky, vydala paní Merklová zákon, že televizní a rádiové poplatky musí platit každá rodina i když tento přístroj nevlastní!
  ...Můj názor: něco v životě vždycky " MUSÍME", jen mám obavy, aby se to "MUSÍME" neobrátilo opět ve válku díky politikům!!!!!

  OdpovědětVymazat
 34. Tak jsem si většinu života myslela, že udavačství souvisí hlavně se strachem. Ale když vidím ten seznam blbek a pitomců i s jejich podobiznami, kteří se hrdě hlásí ke své úchylné činnosti, jímá mě smutek a malomyslnost. Vidím, že nejsou schopni svoje konání posoudit jinak, než ze svého pitomého FB či jiného podobného zařízení. FB a jeho deriváty považuji za úchylku, která má určité rysy drogového dopadu. Vidím lidi, kteří prostřednictvím FB žijí, každý plytký krok svého bezesmyslého života vyfotí a dají do frcu a podléhají dojmu, že smysluplně žijí. Jim podobní tam nakouknou a přihodí palec nahoru či prázdná slova. Vše odplyne a pokračuje dál, je to jako lejno, jako obrazový a slovní průjem. Myslím si, že to jednou pomine a bude vyhodnoceno jako škodlivé, v lepším případě slepé rameno lidské aktivity. No a tyhle udavačské aktivity jsou jen důsledkem zhloupnutí, osobnosti zredukované na hesla a povrch, stejné jako jako selfíčka. Místo abych si vyfotila místo pro jeho krásu, zajímavý obsah, šoupnu tam sebe a z toho zbytku vytvořím jen kulisu. To je stejně zpotvořený smysl focení jako je zpotvořený celý ten nápad plácat svoji nicotnost na oči všem. Postiženi jsou všichni, kteří se od toho nedistancují, jsou vtaženi a gumováni, ztrácí kontakt s obsahem, s duší, opravdu smutné ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. 13:20 Kéž by ses toho důchodu nedožil xindle drzý.

   Vymazat
  3. 13:20 Nevím, hatefriťáku, jak jsi přišel na to, že
   Zacharda je důchodkyně, ale soudě podle tvé nenávisti k důchodcům, se ty svého důchodového věku nedožiješ, protože tě brzy z té nenávisti klepne. Ale, i kdyby náhodou ano, pak ti to tví potomci bohatě vrátí, nejen tím, že žádný důchod nebudeš pobírat, ale odchovaní tvou nenávistí se na tobě vyřádí právě tolik, kolik si zasloužíš.

   Vymazat
  4. Spocený cenzor David maže příspěvky, některé dokonce i bez stopy, a to jen proto, že nesouhlasím s jeho okydáváním slušných lidí - Evropanů. No jen tak dál a brzo hloupá, dezinformační a štvavá NR nebude na netu dohledatelná.

   Vymazat
  5. 16:37 Ale to jen ochutnáváš svoji vlastní polívčičku, když jsi zde sprostě urážel všechny, kdo nesouhlasili s udavačstvím, a když ty ses k tomu hanebnému konání hrdě hlásil, a radoval se z toho, že jsi některé uživatele FB svým udavačstvím zablokoval. Budiž ti přáno, co sám rozdáváš.

   Vymazat
  6. 16:37 ...a až nebude NR dohledatelná, tak kam budeš chodit blejt?

   Vymazat
  7. 16:37 Co si tu stěžuješ havlistický lemple chodíš sem nadávat a psát blbosti tady nemáš co dělat ty si „Evropan" my jsme Češi. Prohrály jste a NR tu bude dál. Jako že Babiš bude opět zvolen a kraďousek potáhne do zapomnění.

   Vymazat
  8. + + + !!!
   Mára

   Vymazat
  9. Vlastně jsem chtěl dodat, Zachardo,že je to jeden z opravu mála lucidních příspěvků. Hrubým odhadem to vidím na nějakých 25 procent, možná třetinu. Nicméně, díky i za Vás pár.
   Mára

   Vymazat
 35. Konfidenti gestapa udávali v utajení, dnešní udavači jsou takové zrůdy, že se za to už ani nestydí, a hrdě se k tomu hlásí. Poznávacím znamením je jejich agrese, sprostota, a nenávist k odlišným názorům, které říkají paradoxně hate free. Za jidášův peníz od Evropských hodnot by udali vlastní matku, a pornoherec by jim zatleskal. Smutná doba.

  OdpovědětVymazat
 36. 10:01 - toto je blbl ktery se zminuje o moji rodine !
  Dalsi KADROVAK, ktery co nevi, tak si vymysli !

  10:58 - to co jsi napsal te naucila soudruzka ucitelka v pomocne skole a ty to opakujes.

  U vas je velke % lidi, kteri maji hlavu plnou propagandy a skutecnost byla uplne jina.
  Ale protoze jsi Slovak, tak je ti odpusteno. Slovak je uchylka.

  OdpovědětVymazat
 37. Pane dr. Davide, zde predkladam neco zajimaveho z psychologie !

  Je to asi 10 let, co vedmy z New Age rekly, ze Hitler bude rehabilitovan ! My jsme se tomu tenkrat zasmali !

  Od roku 2015 nas oblibeny president Trump dostaval ty nejhorsi nalepky 20 x denne ! (Rasista, Xenofob, Nacista, Hitler a Frankenstain, Mussoliny atd. atd.) Tyto nekonecne nalepky zapricinily, ze hruzy koncentraku, ktere dal zridit v Nemecku Hitler stratily na vaznosti - tragedii, stejne jako osobnost Hitlera.
  Zde vidite jak NALEPKARI, KADROVACI, poserou tragicke dejiny tak dukladne, ze prestanou byt vnimany v realite !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:27 Jo, to známe, bylo to vyzkoušeno na nás a osvědčilo se. Jen místo Trumpa slouží za fackovací panáky komunisté. Cíl je stejný: "posrat dějiny tak důkladně, že přestanou být vnímány v realitě !".

   Vymazat
 38. Z udavačského slovníku.

  Udavačská uvědomělost: Udám přítele MUDr. Davida za to, že zde udal své udavače.
  Udavačská masturbace: Udám se za to, že jsem udal udavače.
  Udavačské vyznání lásky: Já tě miluji, máme stejný vkus. Udáváš stejné lidi jako já.
  Udavačská sebeláska: Jsem ze všech udavačských udavačů ten nejudavačtější.
  Udavačské vydírání: Jestli mně neudáš, že udávám tak tě udám žes mne neudala.
  Udavačské vyhrožování sebevraždou: Budu všechny tak dlouho udávat až se z toho udávím.

  Moje pokání. Udávám se, že si ze všech udavačů dělám legraci. Už to nikdy neudělám. Budu se příště víc kontrolovat, protože cenzura a udavači jsou XXXXXXXX

  PS: Doktore!!! Kdo to vyXXXXXXXXoval?!
  PPS: Kdo chce, může slovník doplnit.
  ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hloupé a trapné. A ještě k tomu jsi na sebe pyšný. Jako každý bolševik.

   Vymazat
  2. Skvělé, z ohlasu nade mnou je vidět, že jste to trefil přesně. Díky a šířím dál :-).

   Vymazat
  3. Na základě reakce v 16:54 přidávám do slovníku další heslo.
   Udavačský nedostatek: Absolutní absence smyslu pro humor.
   Jinak příteli nemůžu být bolševik, protože ten by si z udavačů nemohl a nesměl dělat legraci. Bylo přece stranickou povinností hlásit ideologicky závadné názory. Musel bych si tedy dělat legraci sám ze sebe a tím bych vlastně znevážil nejen sebe, ale celý systém bonzáků, práskačů a donašečů. Takže kdo se tady chová jako bolševik?
   PS: Chybějící smysl pro humor je jedním se znaků chybějící inteligence. ;-)

   Vymazat
  4. Krááásná práce!!!
   A co se týče toho doplnění slovníku včetně post scripta - prostě nádhera.
   Mára

   Vymazat
 39. tyto tváře mají něco společného Jsou to lidi, kteří nikdy nemuseli pořádně pracovat, nikdy se nestřetli s realitou. Díky vysoké škole jim zcela chybí zdravý selský rozum. Žijí ve virtuální realitě, kterou si udržují díky internetu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Začínám žít v obavách,zda nás lidi už neobklopují zombí,které poznáme podle mobilu u ucha. Potkáváme je v metru, autobusu, tramvají, v hypermarketu, v čekárně u doktora, na poště, běžný je zombí chodec i řidič. Nevím jestli jim mobil přirost k uchu,zda s ním i spí. Možná,že před spaním si místo pohádky
   načerpají energii z internetu. Kdo ví ? Zatím takový připad v rodině nemáme. Začínám neznámá individua studovat, nemají jakýkoliv výraz, nikdy neukusují svačinu, při obřadu telefonování, ergo kladívko asi získávají energii z mobilu. Moji drahou tvář zahalily mraky u představy Blackoutu, co bude, až jim v mobilu či v PC dojdou baterky?

   Vymazat
 40. Neotírejte se o bolševiky. Byli to jen vyznavači sociální spravedlnosti, kteří v době rozpoutání 1. světové války, na rozdíl od těch českých soc. dem. nezradili idee Karla Marxe, a lidskou společnost, byli jediní zásadně proti válce a utrpení i vraždění milionů. Bojem proti židům a bolševikům se zapsal neslavně do dějin Adolf Hitler a Němci svým nacismem. Kdo boj proti židobolševikům znovu zvedá, je jen novopečený, tentokrát euronacista. Nebyli to bolševici, kdo nesou odpovědnost za 1. i 2. světovou válku a bratru 100 milionů mrtvých a zmrzačených, ale kapitál, především ten západní, který sice rozvinul možná "civilizaci" a hřbitovy, ale ztratil kulturu. A i dnes boj proti dávno neexistujícím bolševikům je jen zástěrkou pro rozpoutání 3. světové války. Kdo se na ni těší? Já tedy ne a mluvím i za své děti!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:33
   99% těch (Vy asi ne), kteří si berou do úst bolševiky, vůbec netuší o čem mluví. Doslova.

   Ve skutečnost bolševismus je pojem velmi blízký pojmu populismus. A to po všech stránkách, včetně toho, že privilegovaní a jejich lokajové překrucují oba pojmy, populismus i bolševismus.

   „Bolšinstvo“ je většina a (podle KSB) "znamená hájení dlouhodobých strategických zájmů většiny. Bolševismus (ve svém původním významu) existoval v lidské společnosti odedávna, v 20. století jen získal název. „Bolševik“ je ten, kdo prosazuje dlouhodobé strategické zájmy většiny (což je obvykle nevýhodné a nebezpečné), v protikladu k těm, kdo hájí zájmy privilegované menšiny (což je obvykle materiálně a jinak výhodné)."

   Vymazat
  2. Pane Vláďo tak to má být. Jenže házejte perly sviním.

   Vymazat
  3. Pane Vláďo, místo pohádek si lustujete ve Wikině, neníliž pravda, ale ta je hodně povrchní.

   Vymazat
  4. Pane Vláďo, mám prosbu u politických aktivistů často narážím na cosi jako bipolární diagnozu, či schyzofrenii uvedu příklad dříve KSČ nyní ODS, nebo dříve v KDU nyní v TOP09,méně zřetelné je bažení po moci a mohutný převis "jájství" či nad hodnocení vlastního ega. Vy to dobře znáte, tak mi to vysvětlíte. Děkuji.

   Vymazat
  5. Pane Vláďo, mám prosbu u politických aktivistů často narážím na cosi jako bipolární diagnozu, či schyzofrenii uvedu příklad dříve KSČ nyní ODS, nebo dříve v KDU nyní v TOP09,méně zřetelné je bažení po moci a mohutný převis "jájství" či nad hodnocení vlastního ega. Vy to dobře znáte, tak mi to vysvětlíte. Děkuji.

   Vymazat
 41. To se nám těch Pavlíků Morozovů nějak urodilo. Hm hm, kde se stala chyba po téměř třiceti letech budování kapitalismu, že vzorem mladých je Pavča?
  Jsou nevzdělaní, znají jeho udavačské dílo, které je jim vzorem, ale nedospěli k tomu, jak skončil - byl brutálně zavražděn vesničany. Měli by se nad sebou a svou nemravností vážně zamyslet.

  OdpovědětVymazat
 42. Zkopirovat ty ksichty,pockat na zmenu,najit,eliminovat!
  Jednoduche,ucinne,spravne...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. stačilo by zapřáhnout je do pořádné práce. Mimo neziskovky, mimo dotace, grandy aj.příspěvky.
   To je vydělávat si ve skutečné práci za běžné peníze, jako každý z nás, a pokud bydlí u rodičů, část příjmu jim odebírat např.na spořící účet jako běžné nájemné

   Vymazat
  2. Nestačilo! Podívejte se na banderovce a jiný nácky. Nestačí na ně ani zákony. Žijte poctivý život a ignorujte je. Jinak je musíte jenom vyhubit.

   Vymazat
  3. 10:56- Tady žádní banderovci a náckové nejsou, ale na Ukrajině jsou a chodí je tam otevřeně podporovat kreténi, jako je Steinmeier, Štětina, Zaorálek, SchláffenDreck atd. proč se neotočíte proti nim, vy jedni hatefree tupci a blbci na dálkové ovládání přes PC a telefon??!!

   Vymazat
  4. 11:38
   BANDEROVCŮ je v České republice jak MUCH NA HOVNĚ!!!!!!!!!!!!!

   Vymazat
 43. Tady je předobraz těch dnešních mladých pičítačových konfidentů, co jsou na sebe tak hrdí:

  https://www.youtube.com/watch?v=6xmUVv3J4AA

  OdpovědětVymazat
 44. IVAN DAVID JE FRAJER. ANONYMOVÉ JSOU SRABI.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vedení Psychiatrické nemocnice Bohnice. MUDr. Martin Hollý, MBA Ředitel. Tel. sekretariát: (+420) 284 016 120. Prosí voliče, volte ho a u nás bude na pět let klid, pro ostatní klienty!

   Klientem v Bohnicích je po dlouhou dobu třiceti let pan I.D. (lékařské tajemství), žije v bludu váženého psychiatra a my zde v Bohnicích mu v tom v rámci terapie nebráníme. Bylo by to zbytečné je vyučený holičem a kadeřníkem, občas klečel modelem.

   Neberte mu iluzi o jeho vysněné profesi, zároveň se mějte na pozoru, při oslovení "FRIZÉRE!", rozcuchá si zbytky vlasů, počne být neklidný a začne po našich klientech a personálu u nás v Bohnicích, prskat a házet své odstřihlé vlasy ke stropu, deformace původního povolání? V.D. mu byl soudně určen jako opatrovník, většinou ho bere k sobě do lesa. Odsud si oba dva myslí, že "řídí", Putinovo Rusko, prostřednictvím N.R.. Neberme jim tento dětský sen.

   Děkuje skutečný ředitel a psychiatr v Praze.

   Vymazat
  2. 14:24
   Vy jste s panem šprýmařem v jednom klecovém lůžku nebo pouze na jednom oddělení?????:-)))))

   Vymazat
 45. To je taková novodobá Haveljugend, úderka, mládež, která by tak před 40-50 lety patřila k čelným představitelům ÚVSSM, později i ÚVKSČ. Dnes se dělá "kariéra" jinak, povšimněte si zejména těch zjevů - děvčata, o která by si nikdo ani kolo neopřel - tedy zcela jasně zakomplexovaná a mladíci, kteří na tom nejsou o moc lépe, nejspíš s podobnou kariérou jako jejich velký vzor Janda z Evropských hovnot. Je až s podivem, že tito cenzoři, sami plní nenávisti, údajně "bojují proti nenávisti", ale tak nějak nechápu proti jaké nenávisti? Neměli by už z podstaty jejich činnosti mazat své vlastní profily, které jsou očividně mnohem nenávistnější, než jakýkoli, který sami tito samozvaní cenzoři nechali smazat? Jinak rada je asi jediná - nezakládat FB, je to k ničemu, také FB nemám, proč se domlouvat s přáteli přes nějakou asociální síť - v dobách, kdy neexistovaly počítače a už vůbec ne internet jsme spolu také komunikovali, nač na to používat platformu, která nedovoluje vyjádřit svobodně svůj názor? Pokud se už držíme pokroku a chceme komunikovat s někým vzdáleným - proč nekomunikovat např. přes Skype či e-mail (není-li na Bakalově serveru), tam vám žádný cenzor nic mazat nebude. Vlastně nechápu normálně myslící lidi, že stále na takové komunikační platformě, jako je FB, setrvávají. Nebudete-li zakládat FB účty a komunikovat na nich, nebudou mít tito nenávistníci co cenzurovat. Pochopte, že mají z každého FB účtu, který je názorově politicky nekorektní velkou radost, každá možnost udávání jim jen dodá energii. Právě to, že už by neměli koho udávat by jim vadilo asi nejvíc, proto jim tu radost nedopřávejte, komunikujte spolu jinak a tyto nenávistné zakomplexované ubožáky nechte shnít ve své vlastní zlobě. Nejspíš se pak budou realizovat jinak - kdo chce rozsévat zlo, vždy si cestu najde ale alespoň nebudete jejich terčem právě vy. Každopádně se v případě samozvaných cenzorů jedná o osoby, které by mohly být vhodným objektem pro p. Davida coby psychiatra, osoby s takto vážnou poruchou osobnosti mohou být do budoucna nebezpečné.

  OdpovědětVymazat
 46. Nejlépe je na debilní FACEBUK A DALŠÍ TAKOVÉ COCOTINY se vysrat a ignorovat.

  OdpovědětVymazat
 47. Je vidět, že incest pomohl na svět i některým zde píšícím. Ale, pokud jim někdo nepomůže dříve, tak oni stejně brzy pojdou.

  OdpovědětVymazat