Reklama

neděle 23. září 2018

Porošenko byl zbaven titulu čestného občana Verony

23. 9. 2018
Magistrát italské Verony zbavil prezidenta Ukrajiny Petra Porošenka titulu čestného občana. Člen městské rady Vito Comencini to oznámil 20. září, uvádí Sputnik Italia. "Rozhodnutí o zrušení nabývá účinnosti s okamžitou platností", upřesnil. Agentura RIA Novosti zase vysvětluje, že o toto rozhodnutí "vytrvale usilovalo mnoho občanů a veřejných organizací", včetně Asociace přátelství Ruska a Benátek.


V květnu 2016 schválila regionální rada oblasti Benátek většinou hlasů dokument, vyzývající italskou vládu, aby uznala současný status Krymu a aby dosáhla zrušení protiruských sankcí. Podobné návrhy následovaly z provincií Lombardie a Ligurie.

Titul čestného občana Verony byl Porošenkovi udělen koncem května 2016 na důkaz vděčnosti za návrat 17 mistrovských uměleckých děl, která byla nalezena na Ukrajině a která byla odcizena z veronského muzea Castelvecchio. Rozhodnutí starosty města Verony Flavio Tosi vyvolalo údiv mnoha občanů, kteří vytýkali městským orgánům unáhlenost v této otázce.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

14 komentářů :

 1. No vida, Porošenko byl zbaven titulu čestného občana Verony. Kdyby u nás při presidentských volbách zvítězila pravda nad lží a nenávistí a byl zvolen pan kníže, nebo poté pan profesor Drahoš. Tak to by měl Porošenko titl. čestného občana ČR téměř jistý.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kiska sa naplače, že jeho verného kamaráta Prasačenka takto ponížili.

   Smazat
 2. Odulá tvář opilce, americké loutky, nestojí za příspěvek. Mám jenom dotaz, kam se vrtneš po prohraných prezidentských volbách 2019, když ti Rusko odmítlo bezpečné útočiště?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi ho zašijú niekde v Amerike. Tam sa väčšinou hrnul ten najmizernejší odpad z Európy. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  2. Porosnak ma obcianstvo Izraela, pretoze je žid,
   a ak sa nemylim, tak ma aj Svajciarske.
   Oni po prehratych volbach budu vsetci utekat do Izraela.
   Uz davnejsie som niekde cital, ze 80 percen ukrajinskeho parlamentu su židia.
   Nejaka novinarka z Ukrajina to kdesi napisala, ze je nespravodlive, ze iba 2 percenta ukrajinskeho obyvatelstva su židia, ale vladnu celej Ukrajine.
   Bola za to trestne stihana.
   Ako to dopadlo, neviem.

   Smazat
  3. 19:36 já jsem po řeckých předcích PRAVÝ Žid. Nespojuj laskavě tu kyjevskou vyžranou kudrnatou svini s PRAVÝMI Židy! PRAVÍ Židé jsou vybráni svými specifickými vlastnostmi, aby vládli, jsme k tomu předurčeni. Stačí se podívat na distribuci IQ v rámci planety. My máme banky, máme technologie, máme vliv. S tím je nutno se smířit a raději po dobrém.

   Izraelská svoloč, co se kamarádí s tímhle kyjevským bastardem, NEJSOU PRAVÍ ŽIDÉ. To je koneckonců vidět i na jejich průměrném IQ, které dosahuje průměrných hodnot evropských. Stejně tak není PRAVÝMI Židy ta pakáž, o které si to myslíte.

   Smazat
  4. Ty si predurčený A8:17, nielen aby si nám svojím IQ obohacovaním vládol, ale aby si sledoval naše reakcie na svoje provokatívne príspevky o pravých a lavých židech. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  5. 9:49 nerev bratček, nerob nam tuna ostudu! Ved sa nám teraz vedie lepši ako jemu, ako všem týmto závistným a zbabelým čeHúnom! Ked naši dedovia bojovali za Európu,tak ti jejich chujskí dedkovia dýchali kakao aby nemuseli budovat spoločnú budúcnost v ramci kulturných národov lebo rovno sypali piesok do heinkelovských motorov - zbabelci zákerný! Preto my sa im možeme iba smiat dnes a zazpievať si tu našú! - https://www.youtube.com/watch?v=FbKdjzqWIA0

   Smazat
 3. Dal bych mu doživotní čestný občanství černého delfína.

  OdpovědětSmazat
 4. Že ho zbavili titulu to nic není. Hlavně aby ho doma nezbavili života.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To by měli ,hraje hru ,Putin a on mají obchod ,a lidé obyčejné trpí a válči aby ne zůstali pod Mordorem jako kolonie

   Smazat
 5. Nic ne znáte a kecate asi už zapomenutí na rok 1968 prorusackie hovado.

  OdpovědětSmazat
 6. 14:27
  TY vobřezanej KRIPLE z uASS VELVYSRANECTVÍ PŘESTAŇ TAPETOVAT,NEBO SE TI BOTAMA PROJDU PO TOM SLEPIČÍM HRUDNÍČKU!:-)

  OdpovědětSmazat
 7. Nic ve zlym, ale douč se radši azbuku, abys moh aspoň pojmenovat správně vůz, jehož potahy pravidelně okupuješ, když se tvůj pán rozhodne projet škarpama Chujlostánu, putlerprde ... UAZ!:-) - http://www.skrytapravda.cz/images/10zari2017/uaz-blockhain1.jpg

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.