Reklama

.

.

pátek 14. září 2018

Prezident Zeman účtoval: Neobjektivnost ČT je smrtící koktejl, který zahrnuje další ingredienci, a to je neznalost. A ti europoslanci, kteří hlasovali proti Maďarsku...

14. 9. 2018   ParlamentníListy
Jako každý čtvrtek i dnes v hlavním vysílacím čase na TV Barrandov debatoval generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup s prezidentem republiky Milošem Zemanem o ožehavých tématech minulého týdne. A tentokrát došlo i na známkování. Výbornou by prezident udělil vládě za státní rozpočet, kladně ohodnotil i resort dopravy. Pětku by si vysloužilo naopak Ministerstvo průmyslu a obchodu.


...   ...   ... 

Z celé obsáhlejší reference o rozhovoru prezidenta republiky na TV Barrandov uveřejněné vxParlamentních listech jsme vybrali:

Horkým tématem současných dnů jsou komunální a senátní volby. Podle prezidenta na senátní volby bude mít vliv volební účast. Nízká volební účast napomůže tomu, že se do Senátu mohou dostat lidé, kteří by se tam nikdy nedostali. „U senátních voleb hraje o něco větší roli osobnost, o něco menší roli stranická příslušnost,“ pokračoval.

V pořadu došlo i na horké téma týkající se hlasování v Evropském návrhu pro návrh o zahájení řízení proti Maďarsku dle článku 7 Smlouvy o EU, kdy mohou být Maďarsku odebrána hlasovací práva v EU, pro nějž zvedla ruku řada českých europoslanců.

"Toto je nedostatek solidarity, v daném případě solidarity s Maďarskem," řekl Zeman v televizi Barrandov k hlasování českých europoslanců, kteří byli pro výzvu k zahájení řízení proti Maďarsku. V hlasování šlo podle něj o projevení solidarity v rámci visegrádské čtyřky. Skupinu vedle Česka a Maďarska tvoří Polsko a Slovensko.

Česko má v EP 21 zástupců. Pro usnesení jich hlasovalo devět: Dita Charanzová, Martina Dlabajová (obě ANO), Petr Ježek, Pavel Telička (nestraníci zvoleni za ANO), Stanislav Polčák (STAN), Luděk Niedermayer, Jiří Pospíšil a Jaromír Štětina (všichni TOP 09) a Miroslav Poche (ČSSD), který je nominován na funkci ministra zahraničí. Proti byli všichni tři zástupci KDU-ČSL, všichni tři europoslanci KSČM, dvojice zástupců ODS, Jan Keller (ČSSD) a Jiří Payne (Svobodní). Zdržel se Pavel Poc, hlasování se nezúčastnila Olga Sehnalová (oba ČSSD).

Závěrem pořadu došlo i na téma (ne)objektivity České televize. Významná pozornost byla směřována především na téma pořadu Zprávičky, které odvysílal kanál pro děti. Někteří tento krok nazývají mistrovským dílem propagandy. Podle prezidenta je tento pořad jedním z příkladů zaujatosti České televize. Podle něj Česká televize má stále blízko k TOP 09. Vliv TOP 09 na veřejnoprávní televizi se začal formovat ne v době, kdy strana měla 5 % jako dnes, ale v době, kdy měla 17 %. V tomto kontextu prezident poukázal na existenci jisté setrvačnosti. „Neobjektivnost ČT je smrtící koktejl, který zahrnuje další ingredienci, a to je neznalost,“ zdůraznil prezident na adresu veřejnoprávního média.

- - -

53 komentářů :

 1. Kazdy, kdo hlasoval proti Madarsku, se v ramci verejneho blaha zada , aby okamzite resignoval na jakoukoliv funkci kterou zastava a zazadal o praci odpovidajici je I.Q. !
  A to je uklidova ceta v sidlisti LUNIK v Kosicich.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nesahej mi na Mosheho vypada nedobre skoro jak rikal nas velikan 1 president ma asi blbou naladu

   Vymazat
  2. Trochu mimo téma, ale všimli jste si, jak Zeman v tomto pořadu dobře vypadal? Nejspíš trochu přibral, tak už nevypadal tolik sešle.

   Vymazat
 2. Všude píšou, že řekl smrdutý koktejl, tak kdo tady lže? https://zpravy.idnes.cz/zeman-soukup-tv-barrandov-tyden-s-prezidentem-fqj-/domaci.aspx?c=A180913_213145_domaci_kuce

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 7:53 Smrdutý nebo smrtící, to máte fuk. Zkrátka je to hnus a sledovat bez rozčilování zpravodajské pořady ČT dokáže jen nemyslící jelito nebo hodně otrlý člověk.

   Vymazat
 3. Jiří Jírovec14. září 2018 8:25

  Každej Maďar může za to, že je Maďar, říkal sapér Vodička Švejkovi.

  Pokud jde o Orbána, je teď kamarád, protože nechal postavit plot na hranicích. Musíme si uvědomit, že to neznamená, že by byl apriori proti uprchlíkům. Byla to přece reakce na neochotu (potenciálních) cílových zemí převzít uprchlíky.

  Zeman buď nechápe podstatu věci a nebo úmyslně zkresluje o co jde. Mluví o nedostatku solidarity s Maďarskem, které si zvolilo vládu jakou má a EU se jim do toho nemá srát. To ostatně zaznělo i ve Sněmovně.

  Jenže akce proti Maďarsku nemá nic společného s ploty ale s představou EU, že vnitropolitický vývoj v Maďarsku je ohrožením demokracie.

  S demogracií to je složité, protože žádná vláda lidu stejně nikde neexistuje, ledaže za lid považujeme tlupy šejdířů, kteří kradou a nebo krádeže podporují a nikoho mezi sebe nepustí.

  Pirát Michálek upozornil ve Sněmovně (13.9.) na to, že pražský Magistrát korumpuje soudce a státní zástupce tím, že jim poskytuje byty za směšně nízkou částku asi 70 korun /m2/měsíc.

  Bude policie konat v zájmu lidu, když jeho zástupce vykreslil obraz prasat chrochtajících blahem u koryt? No nebude.

  Odsouzení kohokoli není v zájmu těch u koryt. Politicky motivovaná obvinění mají omezenou životnost. Pak zasmrádnou (viz případy Ratha a Babiše) a jako kontraproduktivní zmizí z očí veřejnosti. Umění je, dělat to včas.

  Hra na Bakalu dopadne stejně. Není přece možné připustit, že by Havlův kámoš a finančník mnoha stran byl gauner a zloděj. To by se mohlo zvrhnout do pátrání o Havlově charakteru .

  Ve Sněmovně kdosi varoval, že když se nepostavíme za Maďarsko, můžeme být další obětí. Představa, že ET bude šťourat do (zkorumpovanosti) gubernie zvané Česko je vskutku děsivá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hra na Bakalu dopadne stejně. Není přece možné připustit, že by Havlův kámoš a finančník mnoha stran byl gauner a zloděj. To by se mohlo zvrhnout do pátrání o Havlově charakteru .

   =====================================================
   A vo tom to je, výstižné.

   Vymazat
  2. Nejen že lze připustit, že havloidní kreatura je gauner, ale je to nutné pro očistu společnosti.

   Myslící člověk davno chápe, co to bylo za stvoření VH.

   Vymazat
  3. Bude policie konat v zájmu lidu, když jeho zástupce vykreslil obraz prasat chrochtajících blahem u koryt? No nebude.
   ------------------------------------------------
   Policie ČR bude konat pokud dostane jakýkoliv podnět, který se týká věci. Pokud tento podnět nedostane, tak konat nebude. Ona totiž veškerá iniciativa ze strany Policie ČR neexistuje, protože proti větru se močit nedá.

   Vymazat
 4. Pane Jírovče, Maďarsko odedávna usiluje o vliv na zahraniční Maďary v "diasporách". Nabízejí jim na způsob Izraele maďarské pasy - občanství a tedy i možnost repatriace.

  Afričané, ani osoby z blízkého východu, nejsou ve vztahu K EVROPSKÝM NÁRODŮM AUTOCHTONNÍMI obyvateli, jako jsou Palestinci ve vztahu k ERETZ JISRAEL.

  Mimochodem, pan president vytknul Čt jako neznalost a dezinformaci i výrok, že Izrael OKUPUJE PÁSMO GHAZY... a PAN PRESIDENT MĚL PRAVDU, OVŠEM SOUČASNĚ "ZAPOMNĚL" ŘÍCI, že Izrael rdousí obyvatele Pásma Ghazy stoprocentní blokádou a pokusy o její MÍRUMILOVNÉ NARUŠENÍ tvrdě likviduje - i se ztrátami na životech civilistů. Díky mým židovským učitelkám jsme měli ve třídě trvale pověšenou mapu Izraele - tehdy ještě v hranicích z roku 1947. Pan president "vynechal i skutečnost", že oblast Ghazy (a nejenom ta) vypadala původně podstatně jinak... Takže i když Čt lže hůř, než Rudé Právo z padesátých let, i k výrokům pana presidenta je třeba PŘISTUPOVAT AKTIVNĚ, t.j. prověřovat si je. HOLT ČLOVĚK 1)NENÍ NEOMYLNÝ A 2) OBVYKLE NĚKOMU FANDÍ... A FANDÍ-LI NAVÍC I BÍLÉMU ČESKÉMU NÁRODU, JE MŮJ ČLOVĚK.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9:01 Pan prezident také zapomněl připomenout, že Golanské výšiny, které jednoznačně patří Palestýně, okupuje Izrael bez jakýchkoliv pochyb.

   Vymazat
  2. 9:01 Golanské výšiny patří Palestině jen z malé části, ale převážná většina patří Syrii.
   P.S.
   Jen tak mimochodem on i celý stát Izrael je součástí Palestíny. Je to území, které v minulosti obsadili židovské kmeny. Byla to bratrovražedná válka, i když Palestinci a Izraelité jsou historicky jen bratranci.

   Vymazat
 5. Tady se k tomu vyjádřil Babiš:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Andrej-Babis-pro-PL-ostre-proti-EU-Stojim-za-Orbanem-Telicka-je-zradce-Poche-ministrem-nebude-551260

  OdpovědětVymazat
 6. Sbližování katolické církve se státem,
  je smrtící koktejl, který zahrnuje další ingredienci, a to je neznalost.*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To pochopil již Martin LUTHER... Jenom nás Katolická církev olupuje a k tomu i vylupuje zcela bezprecedentně, protože dnes by je i věřící Češi poslali s klasickým kšeftem, s nabídkami NA KOUPI ODPUSTKŮ, poslali do brusele.

   Vymazat
  2. Ad 9:51 - nevíte o čem píšete. Katolická církev není skupina farářů, ale celkem početná skupina obyvatel ČR. Neznalost zde je, ale ta Vaše. Já, jako katolík, se nemusím se státem nijak sbližovat.

   Vymazat
  3. Unknown14. září 2018 9:51
   „Sbližování katolické církve se státem, je smrtící koktejl ..“
   To ano, protože k jednotě oltáře a trůnu už by jenom zbývalo zase přitáhnout ten trůn. Občan Schwarzenberg by se jistě nezlobil.

   vvenc14. září 2018 11:28
   „Katolická církev není skupina farářů, ale celkem početná skupina obyvatel ČR.“
   Mírně bych to poopravil. Katolická církev skutečně není skupina farářů, nýbrž to je stát Vatikán. Ten získává ty restituce a malou část možná předá našim diecézím. P.K.

   Vymazat
  4. vvenc Také jsem věřící ale to co se děje v katolické církvi může trpět jen zdegenerovaný zvrhlý parazit. Ne že by jiné církve neměly také nějaké problémy ale takvé to snad je v rozporu se vším co hlásají. Církve by měly být oporami státu a pomáhat prosazovat morálku a ne zaplať a budem tě tolerovat. Věřící jsou součástí státu se vším všudy. Církev bez věřících je co?

   Vymazat
  5. 12.32 Církev bez věřících je díky darebákům v ČR majitelkou realit, pronajímá do pachtu půdu, vydírá obce kvůli pozemkům, nechává se vydržovat bezvěrci i muslimy, ... protože je součástí Ďáblova podnikání.

   Vymazat
  6. vvenc14. září 2018 11:28
   ..od upálení mistra Jana uplynulo přibližně
   šest set let...tedy deset vašich dědů...
   Prosím jak se jmenovali, kde žili a co dělali ?
   Jestli to nevíte, katolická církev vám vzala minulost...
   Když nevíš kdo jsi byl, nevíš ani kdo jsi a kam směřuješ...
   ...když už nevidíte že je to církev žijící ve hříchu*

   Vymazat
  7. 11:28 O to právě jde. Zahrádkáři a baráčníci se také nemusejí sbližovat se státem, protože svou zájmovou činnost provádějí "za svoje". Proto by bylo správné, kdyby se církve opravdu přestali "sbližovat se státem" tím, že na něm vymáhají majetek, který jim od dob Josefa II nepatřil. Chcete-li se "netulit" ke státu, tak by církve měly akceptovat toto:

   "V roce 1919 nechal Masaryk ustavit tzv. Církevní komisi. Hlavním výstupem jejího konání je pasáž: "Takzvaný církevní majetek není vlastnictvím církve ani jejích institucí. Je to zvláštní druh veřejného jmění ve státě, jímž volně disponuje stát. Povaha tohoto majetku nemůže být vystižena žádnou představou soukromoprávní." Podepsán Prof. A. Kobza, předseda..."

   Jak je možné, že "komunisté ukradli majetek církvím", když ho církve nevlastnily, ale patřil státu? Co to bylo za nehoráznou lež, o vracení ukradeného?

   Vymazat
  8. Ad všichni pod 11:28 - reagovat na názorovou snůšku a směsici pocitů a dojmů je takřka nemožné: např. proč by museli komunisté krást církvím něco, co jim přece už od Masaryka či Josefa patřilo, patřilo to jejich státu (?), nebo - přece věření v Boha (Bohu) není žádná baráčnická - zahrádkařská činnost; Hus byl katolický kněz, a také jako katolík se snažil o nápravu; a kat. církev mně vzala na 600 let minulost(?)….

   Vymazat
  9. 17:04 Vy asi neumíte číst. Právě Masaryk potvrdil, že církvím už "od Josefa" žádný takzvaný církevní majetek nepatří. Viz 2.odstavec 15:49.

   Věření v Boha, Mohameda, Budhu nebo skřítka z deštných pralesů je vaše soukromá záležitost, stejně jako zahrádkaření nebo Baráčnictví. V čem je rozdíl? Pokud víru spojujete s funkcí státu, tak sám potvrzujete, že stát nad tím má mít kontrolu. To je ale v rozporu s tzv.restitucemi, které mají církve od státu oddělit. To je správně, ale měli by to finacovat věřící, ne všichni občané ze svého majetku.

   Vymazat
 7. Západní diktatura v akci:
  http://svobodnenoviny.eu/prolhany-nemecky-tisk-vykonstruoval-pribeh-ze-neonacisti-lovili-migranty/

  http://svobodnenoviny.eu/francouzsky-kniha-o-sexualni-vychove-pro-deti-podporuje-aby-bile-zeny-mely-deti-a-araby

  http://svobodnenoviny.eu/britanie-policie-nabada-obcany-aby-hlasili-ofenzivni-komentare-i-kdyz-to-nebudou-zlociny-z-nenavisti/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mnozí Evropané se bohužel chovají zaslepeně, jako biblický BILEÁM... a nás, vidoucí, zatracují coby údajné xenofoby, rasisty, ruské šváby, atd, atd. ... jako Bileám bil svoji VIDÍCÍ OSLICI - KTERÁ MU MUSELA VYSVĚTLIT PRAVDU a zachránit mu přitom i život.

   Vymazat
 8. Pane Jírovče jsem 44 ročník a můj otec byl za protikomunistické řeči v base na Kladně. Měl jsem potíže při příjmání na střední školu atd atd. Protože jsem ovšem byl vychováván v úctě k lidem, mohu dnes hodnotit celý svůj život kladně a protože jsem se dožil dnešního marazmu mohu Vám jen říct že jste pomáhal to svinstvo sem dostat. Jinak Vaše články mám rád a myslím že jste prohlédl. Chtělo to napravovat a ne likvidovat. Lenost je matka všech neřestí.

  OdpovědětVymazat
 9. Projev Viktora Orbána v Evropském parlamentu.

  https://www.facebook.com/stredoevropan.cz/videos/344035813005785/?hc_ref=ARQ3g5jQwU_iUu3U7Ka840CnDoZgn1nTLCuBiZAUuA3kN5vd1-TjzGaXt96s4b3a900&fref=nf&__xts__[0]=68.ARCAEXCBBtDnbSllJEYAKusExmDU99sQbfrrW-eTRX3UbpXI4bcuSG0BLH4L37aPzH8i-9m565oZs2PAiFYFYhASIz_Votb0b6UpjXVVeuCjUNpkK4ecPj7esDsRxhOhNlZlIoDgXn4lEp5IJ4Hr7FXkAC2vzRCl6--v0aXNQzSCmNviekJ_&__tn__=kC-R

  OdpovědětVymazat
 10. To je funkcionářů ve vedoucích státních funkcích, kteří mají plné gatě a nic neumí. Jen tak za dotační peníze kreslit "julči". Dokud budou na místech, tak se nic nestane. Co pane Babiši s nimi budeš dělat? Asi nic !!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chce to nasadit Zaorálka a nejlepšího evropského ekonoma Míru.

   Vymazat
 11. ČÉTÉ je smrdutá a SMRTÍCÍ KOKTEJL SI MÍCHAJÍ JEJÍ MEDIALIZÁTOŘI A JINÍ POLITIČTÍ BAVIČI. ASI SE DOPUJÍ SYNTETICKOU MARIJÁNKOU.

  OdpovědětVymazat
 12. ČT je smrdutá stoka plná satanistické propagandy , vyvolávání válek , lží a nenávisti ! Pokud těm prostitutům kanalizaci musíme platit , potud ji budeme i kritizovat ! Bakalovy krvavé , nakradené , špinavé peníze na otrocích Havlistánu ČTkanálii nestačí . Žádá po mně výpalné , chci tedy od prostitutů a vlastizrádného dobytka aspoň zrnko pravdy , místo vyvolávání válek a touhy po moci , které se nám za naše dostává. ČTkanálii posílám flus !

  OdpovědětVymazat
 13. S panem prezidentem Zemanem plně souhlasim.Až bude další volba Prezidenta navrhuji navrhuji Generálmajora Hynka Blaška.Ve srovnání je to druhý Orbán.Má rozhled a je protimigrantský pochází z Vysočiny jako Zeman.Přečtěte si jeho příspěvky nebo komentáře a dáte mi za pravdu.Przident se všim všudy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co profesor Jan Keller, ten bz se vám jako prezident nelíbil? Sociolog, v EP hlasuje dobře, šmejdi na něj několikrát útočili, má prostě charakter i názor. Co vz na to?

   Vymazat
 14. Jirovce, 8:25 !
  Vase prvni tri odstavce ohledne Madarska stoji totalne za HOVNO ! Vy jste pod vlivem toho vaseho ultra levicove liberalniho OSLA v Ottawe !

  Madari, stavbou plotu proti barbarum se zachovali bezvadne !
  A to jakou si voli vladu doma - je jejich vec !
  Vas soused z jihu !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Jírovče, omluvte prosím Hurvínka Honolulu, souseda z jihu. Je to čistý blb a tlachal.

   Vymazat
 15. Pan prezident vypadá dobře, malinko přibral.

  OdpovědětVymazat
 16. Vsichni jmenovani !
  Charanzova, Dlbalova, Jezek, Telicka, Polcak, Niedermyer, Pospisil, Stetina a Poche !

  Svym hlasovanim proti Madarsku , se postavili proti zajmum Evropy a ceskeho naroda !

  A PROC ? - No prece pro pozadovane zajmy Globalistu, kteri chteji zrusit evropske staty. A hlavne pro utuzeni svych KORYTEK v Bruselu !
  Chrocht, chrocht, chrocht, qwicht, qwicht....
  (Preji vam zacpu z te belgicke cokolady.)

  AT ZIJE PREMIER ORBAN !

  OdpovědětVymazat
 17. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 18. A nyni na oslavu vsech Madaru nick honolulu zaspiva madarskou statni pisen - a vy se pridejte, misto lizani zadku destruktivni Merkerove !

  "-Kesmaroshme cardas kivan feshtve,
  cimbarjara cimbarjara minde meshte,
  Keshmarosme asisi hodalana elvesi minde meshte"
  etc. etc."

  A v poslednim odstavci teto melodicke pisne se rika , ze : "co Cech, to prdolizek a nebo zly pan !"

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:34 Honolulane, přestaň tady blbnout a jdi si přivázat svojí papundeklovou chatrč na řetěz. Blíží se hurikán Florence, tak bys měl mít jiné starosti.

   Vymazat
 19. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 20. Jiří Jírovec14. září 2018 14:39

  Pro 10:44

  Nevím o tom, že bych sem (asi do Česka) jakékoli svinstvo dostával. Pokud jde o uprchlíky, vždy jsem jen popisoval systém, který byl založen na principu první svobodné země, kde se rozhodovalo o tom, jestli má žadatel právo na ochranu a existence cílových zemí, které byly ochotny uprchlíky přijmout.

  Tento systém se zhroutil když bylo uprchlíků příliš a vlády velmi ochotně zapoměly na to, že odmítnutí i neodmítnutí jsou lidé.

  Potíž byla v tom, že ty odmítnuté nebylo kam vrátit. Několik miliónů uprchlíků ze Sýrie by neexistovalo, kdyby existovaly soudy, které by odsoudily zločince, kteří vymýšlejí nové a nové války.

  Pokud jde o migranty, ti nejdou za sociálními dávkami. Ono se o tom moc nemluví, ale žít za sociální dávky není nic záviděníhodného. Ti lidé jdou za lepším životem, jdou po proudu peněz, které odtékají z jejich zemí.

  Ekonomickými migranty byli všichni, kteří opouštěli Evropu do Ameriky. Byli jimi takměř všichni emigranti z Československa po roce 1968.

  Migrace z Afriky má svoje důvody - zejména bezostyšné drancování přírodního bohatství. Kde jsou všechny diamanty, nafta a nerostné suroviny?

  Belgický král Leopold II zbohatl z Belgického Konga, Belgičané tam zabili (středním odhadem) 8 miliónů lidí.

  Přesun bohatství od chudších k bohatým podporujeme přece i my. Když neudržíme svoje lidi před odchodem do Německa, přetahujeme třeba Ukrajince.

  Ptal jsem se ukrajinského zubaře, kdo bude spravovat zuby místo něj, když on je v Praze. Pokrčil rameny. Ukrajinci nakonec půjdou za lepším, protože se doma zlepšení nedočkají. Stejně jako lidé z dalších zemí. Jsme ochotni na čas je přijmout (na pracovní víza), abychom je mohli vykopnout zpátky až se stanou nepotřební. Jenže mnozí z nich nebudou mít kam se vrátit.

  To je německá zkušenost s tureckými Gastarbeitry, kterých přišlo přes 3 milióny. Navrhovali jim 10000 DM na osobu, když se vrátí. Jenže oni rychle přišli na to, že nemají kam a že se přestali orientovat v zemi, ze které přišli.

  Západ není ochoten udělat něco pro Afriku. Stálo by to moc peněz. Dejte domorodci prut a naučte ho chytat ryby, zněla jedna knížecí rada. To třeba Somálci uměli, ale když jim nadnárodní společnosti vylovily ryby, začali s pirátstvím.

  Mimochodem, stejný problém vznikl s rybolovem i v Kanadě. Ta ale přece jenom dokázala plundrování svých vod kolem New Foundlandu zarazit.

  Obnova Sýrie by přišla na 100 miliard Eur (to říkal Zaorálek) a týká se řekněme 20 miliónů lidí. Je v nedohlednu, protože válka se vyplácí. Odkud berou bojovníci islámského státu peníze, aby mohli udržovat v chodu armádu několika desítek tisíc lidí?

  Základní problém je v tom, že svět ovládá smečka samolibých idiotů, kteří se mezi sebou nedokáží dohodnout. A loutkovodiči, kteří tahají za provázky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jiří Jírovec14. září 2018 14:39
   Najděte si něco o Kalergiho plánu, ušetříte si ty vítačské teorie. P.K.

   Vymazat
 21. Hamáčka znepokojují některé kroky maďarského premiéra Viktora Orbána


  http://www.novarepublika.cz/2018/09/prezident-zeman-uctoval-neobjektivnost.html#comment-form

  Mě zase znepokojuje, jak se Hamáček chová. Co s ním budeme při volbách dělat? Nenapovídat, prosím !!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Snad už ten Hamáček ty socany konečně dorazí . Držím mu palce i na nohou .

   Vymazat
  2. Ano, v Česku se otevírá prostor pro novou opravdovou levicovou stranu, poučenou neúspěchem "reálného socializmu" podle komoušských představ a poučen reálným kapitalizmem, ve kterém žijeme.

   Vymazat
 22. At přijedou astrachanci (nebo burundo rwandci) a zabijí 8 milionů belgičáků.

  Ale at se hlavne vrátí, odkud přišli.
  Ne jako
  děvuški vsje po.ebali
  do piana nablili.

  Piáno, jako kultura
  vůbec, se těžko čistí.

  OdpovědětVymazat
 23. Mistra Husa taky zradilo pár Čechu .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16.27 Mistra Jana HUSA zradili KATOLÍCI! Národnost nehrála roli.

   Vymazat
 24. Jsem přesvědčený, že by se mělo letiště V.Havla konečně přejmenovat na Letiště Miloše Zemana.


  OdpovědětVymazat
 25. Bude ovšem levnější LETIŠTĚ PRAHA RUZYNĚ pojmenovat LETIŠTĚ KOHO CHCETE... Nebudou zbytečné další výdaje a všichni budou spokojení.

  OdpovědětVymazat
 26. Proč se u nás stále rodí udavači a podrazáči, proč nás tak levně prodávají ?

  OdpovědětVymazat