Reklama

.

.

pátek 28. září 2018

Připomenutí Mnichova

28. 9. 2018


14 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 2. Proc porad dokola omilate nejakej Mnichov? A co Putin? Co rok 68? O tom neni vubec slyset! Co Putinovy chemicke utoky v Syrii? O tom mlcite! Co vyhosteni nasich krajanu ze zahranici jenom proto, ze byli jine narodnosti? 2. svetovou valku zahajilo Rusko tim, ze podepssalo Molotov-Ribbentrop Pakt!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:09 Zřejmě to máte v té své hlavě pořádně pomotané... Melete páté přes deváté...

   Vymazat
  2. Ha! Putinovec! Vas by mela sledovat BIS!

   Vymazat
  3. Tyto názory má buďto hlupák,nebo negramot.Většinš národa po čase došlo že nás SSSR ochránil o 21 roků od surového kapitalismu,tento nemá nic společného s demokracií.

   Vymazat
  4. Na tento příspěvek lze uvést pouze citát:
   "Pomluvy vymýšlejí závistivci, blbci je roznášejí a idioti jim věří"
   Nevím, zda to pisatel pochopí, ale asi ne, protože je asi mladý, v průběhu změn neznalý, nebo ...
   Při studiu jsme měli také předmět psychologie, a tam nás učili, že debilita má 5 stupňů. Pokud čtu některé příspěvky, tak by se do této stupnice určitě nevešly.

   Vymazat
  5. Lahká pomoc na tvoj ublíženecký problém, zjavne psychického charakteru. Choď na web PepkuA18:09, kde ti budú písať len to čo by sisi tu chcel prečítať ale sa ti Bohužial nedostáva. Mňa psobne ten ich ublíženecký článok o Mnichove naopak pobavil. Ty a mnoho ďalších fňukajúcich roztrasených huspenín z tej vašej nádhernej Česskej zemičky ukazujú, že napriek vašemu hrdému vlasteneckému pokriku, velmoci si s vami robia čo chcú a kedykolvek sa im to hodí vytrú si s vami zadek. Chcelo by to pestovať viac sebavedomia a menej fňukania kombinovaného šovinistickými náladami voči susedom. Dobrá správa pre vás je, že aj na Slovensku sa pestuje "národovectvo" postavené na rovnakých základoch ako to vaše, pravdaže vzhladom k odlišnej situácii namierené štvaním proti Čechom.Môj profil Ukrofil.

   Vymazat
 3. 19:30
  Je to ZMRD A KOLABORANT,snaží se ZBYTEČNĚ UNTERMENSCH SMRADLAVEJ!!!!!!!
  Putin nás okupovali v roce 1968,OVŠEM FRICKOVÉ,BULHAŘI,PŠONCI,MAĎAŘI TADY BYLI NAMALOVANÝ.....VIĎ WALESO???!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ... zpolajidiš zadula rudá posranina vypuštěná z lejnolíhně tohodle škaredýho kremelskýho čekisty! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   P.S.: Jo a skonči s kapitálkama, páč stejně těm svým lžidokretenským skřekům rozumíš jen sám, a možná ani to ne, lejnere-putlerýči!

   Vymazat
  2. Tady je ukazka dokonale vybagrovaneho mozecku proc se nepomenujes co to je anonym ty si jenom mrdka s krtka ciao Milan Stehlik

   Vymazat
 4. Za komousu ty jejich fraze dosahly takoveho stupne absurdity, ze nebylo mozno rozeznat parodii od toho, co myslsli vazne. Jsme zase presne tam.

  OdpovědětVymazat
 5. Škoda,že to je v takovým termínu.Zrovna když je Zlatá Přilba.Docela bych se šel podívat na skupinu uchylů,kteří přijdou poslouchat bandu kolaborantů.

  OdpovědětVymazat
 6. Utikej dat pusinku sve krasne manzelce ktera bude mit urcite koule a musi se kazdy den holit a premyslejte o adopci nejakeho krasneho miminka a nezapomente at ma vase spolecne mimco jinou plet! hlavne neeee proboha moc bilou papapapp kostatka

  OdpovědětVymazat
 7. No nás BIS nemusí sledovat. Protože se dosud celkem svobodně vyjadřjeme. A hlavně známe dějiny od RA až po dnešní absurdistán. A neznáme je z učebnic, ale z vyprávění našich rodičů a prarodičů. Tito nebyli ovlivněni žádnými blci z bezpečnostních sborů ani prodejnými politiky negramotnými rádoby žurnalisty.

  OdpovědětVymazat