Reklama

pátek 28. září 2018

Připomenutí Mnichova

28. 9. 2018


16 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 2. Proc porad dokola omilate nejakej Mnichov? A co Putin? Co rok 68? O tom neni vubec slyset! Co Putinovy chemicke utoky v Syrii? O tom mlcite! Co vyhosteni nasich krajanu ze zahranici jenom proto, ze byli jine narodnosti? 2. svetovou valku zahajilo Rusko tim, ze podepssalo Molotov-Ribbentrop Pakt!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:09 Zřejmě to máte v té své hlavě pořádně pomotané... Melete páté přes deváté...

   Smazat
  2. Ha! Putinovec! Vas by mela sledovat BIS!

   Smazat
  3. Tyto názory má buďto hlupák,nebo negramot.Většinš národa po čase došlo že nás SSSR ochránil o 21 roků od surového kapitalismu,tento nemá nic společného s demokracií.

   Smazat
  4. Na tento příspěvek lze uvést pouze citát:
   "Pomluvy vymýšlejí závistivci, blbci je roznášejí a idioti jim věří"
   Nevím, zda to pisatel pochopí, ale asi ne, protože je asi mladý, v průběhu změn neznalý, nebo ...
   Při studiu jsme měli také předmět psychologie, a tam nás učili, že debilita má 5 stupňů. Pokud čtu některé příspěvky, tak by se do této stupnice určitě nevešly.

   Smazat
  5. Lahká pomoc na tvoj ublíženecký problém, zjavne psychického charakteru. Choď na web PepkuA18:09, kde ti budú písať len to čo by sisi tu chcel prečítať ale sa ti Bohužial nedostáva. Mňa psobne ten ich ublíženecký článok o Mnichove naopak pobavil. Ty a mnoho ďalších fňukajúcich roztrasených huspenín z tej vašej nádhernej Česskej zemičky ukazujú, že napriek vašemu hrdému vlasteneckému pokriku, velmoci si s vami robia čo chcú a kedykolvek sa im to hodí vytrú si s vami zadek. Chcelo by to pestovať viac sebavedomia a menej fňukania kombinovaného šovinistickými náladami voči susedom. Dobrá správa pre vás je, že aj na Slovensku sa pestuje "národovectvo" postavené na rovnakých základoch ako to vaše, pravdaže vzhladom k odlišnej situácii namierené štvaním proti Čechom.Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  6. Já jsem si všiml, že TV omílala invazi 68 po celý srpen. O Mnichovu 38 byla zmínka nanejvýš 2 dny. Vypadá to, že český národ má dosti krátkou paměť. To, co následovalo po Mnichovu, to nás připravilo o tisíce lidí, celou ČSR o 340 tisíc. Dále teror nacistů, gestapo, heydrichiáda, popravy, vyhlazené obce, Totaleinsatz, faktická hrozba poněmčení a národní likvidace. Proti tomu 68 a normalizace byla epizodka. To o 68 neříkám proto, že bych s tím souhlasil. Nepleťme sem Putina, ten nemá s Mnichovem nic společného. SSSR zahájil válku? Nekakáte mimo mísu? V SSSR věděli,že bude válka, Hitler se netajil tím Drang nach Osten už v Meim Kampf. SSSR potřeboval získat čas, tak uzavřel smlouvu o neútočení, kterou Hitler porušil 22.6.41 . V Mnichově nás Západ hanebně zradil. Dnes velebenému Západu opět devótně lížeme paty. S Německem jsme bratříčci a jejich levná montovna. Jako za Hitlera. To neříkám proto, že bych nenáviděl dnešní Němce. Ti za A. H. nemohou. Ano, je potřeba připomínat Mnichov 1938.

   Smazat
 3. 19:30
  Je to ZMRD A KOLABORANT,snaží se ZBYTEČNĚ UNTERMENSCH SMRADLAVEJ!!!!!!!
  Putin nás okupovali v roce 1968,OVŠEM FRICKOVÉ,BULHAŘI,PŠONCI,MAĎAŘI TADY BYLI NAMALOVANÝ.....VIĎ WALESO???!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ... zpolajidiš zadula rudá posranina vypuštěná z lejnolíhně tohodle škaredýho kremelskýho čekisty! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   P.S.: Jo a skonči s kapitálkama, páč stejně těm svým lžidokretenským skřekům rozumíš jen sám, a možná ani to ne, lejnere-putlerýči!

   Smazat
  2. Tady je ukazka dokonale vybagrovaneho mozecku proc se nepomenujes co to je anonym ty si jenom mrdka s krtka ciao Milan Stehlik

   Smazat
 4. Za komousu ty jejich fraze dosahly takoveho stupne absurdity, ze nebylo mozno rozeznat parodii od toho, co myslsli vazne. Jsme zase presne tam.

  OdpovědětSmazat
 5. Škoda,že to je v takovým termínu.Zrovna když je Zlatá Přilba.Docela bych se šel podívat na skupinu uchylů,kteří přijdou poslouchat bandu kolaborantů.

  OdpovědětSmazat
 6. Utikej dat pusinku sve krasne manzelce ktera bude mit urcite koule a musi se kazdy den holit a premyslejte o adopci nejakeho krasneho miminka a nezapomente at ma vase spolecne mimco jinou plet! hlavne neeee proboha moc bilou papapapp kostatka

  OdpovědětSmazat
 7. No nás BIS nemusí sledovat. Protože se dosud celkem svobodně vyjadřjeme. A hlavně známe dějiny od RA až po dnešní absurdistán. A neznáme je z učebnic, ale z vyprávění našich rodičů a prarodičů. Tito nebyli ovlivněni žádnými blci z bezpečnostních sborů ani prodejnými politiky negramotnými rádoby žurnalisty.

  OdpovědětSmazat
 8. Šefčík řekl o stavu ekonomiky západních států čísly podloženou smutnou realitu.Že jsme německá montovna,ze které si cizáci tahají prachy,že nám nepatří ani voda,to žádné kecy nepopřou.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.