Reklama

pondělí 24. září 2018

Putin a jestřábi: Rodí se koalice zodpovědnosti?

Radim Valenčík
24. 9. 2018 blog autora
V článku "Hodně silná káva Terezy Spencerové: SRAB PUTIN" z 19. září 2018, který zaznamenal rekordní počet přečtení, jsem v závěru napsal:
"Putin hraje o čas, a pokud mu jeho hra vyjde, můžeme se ze současné situace dostat se zdravou kůží. Ale to, kam až je schopna zajít současná globální moc, je zarážející. (Ke skutečným motivům jádra současné globální moci se doufám dostanu v nejbližší době.)"  (ZDE)


V článku jsem využil výborné postřehy Terezy Spencerové a ukázal, jak funguje současná globální moc v případě kauzy sestřelení ruského špionážního letounu s 15 vojáky. Putin se snažil situaci uklidnit, v Rusku akce vyvolala obrovské pobouření a opět se v rozporu s Putinovým postojem ozvala armáda s připomenutím svého pohledu na věc. K tomu dnes Tereza Spencerová opět uveřejnila svůj skvělý postřeh:

"Na základě samostudia okolností, za nichž bylo sestřeleno ruské špionážní letadlo nad Sýrií... ruské ministerstvo obrany přitvrdilo proti Izraeli... prý Rusku lhal a podváděl... a že se tak prý civilizovaně nejedá... a tak vůbec... Rusové naznačují, že netuší, jestli to celé bylo předem připravené, protože izraelská generalita nemá ze vztahů s Ruskem stejnou radost jako Bibi... nebo se jen nějaký vysoký důstojník Bibimu "vymkl"... ale hlavní otázkou je, jak Putin, který má ze vztahů s Izraelem stejnou radost, zareaguje... podle posledního vývoje něco udělat musí... těch 15 zabitých vojáků z letadla totiž už nikam nezmizí... nebo že by "jen" využil Izraele a jeho pák na Bílý dům, aby si tam něco prosadil?"

K tomu dodám svůj komentář v podobě několika bodů:

1. Za sestřelením letadla je s největší pravděpodobností skupina v izraelské armádě, která je bezprostředně napojena na jádro současné globální moci a kterou nemá izraelská statní administrativa, ani generalita, ani zpravodajské služby pod kontrolou.

2. Jedná o dosud nejnebezpečnější akt eskalování vojenské situace s cílem vyvolat globální konflikt. (Mj. u nás trapně překrývaný kauzou "Šojdrové děti".)

3. Určitou obdobu lze shledávat s kauzou sestřelení ruského bombardéru Suchoj Su-24 tureckým bojovým letadlem F-16 24. listopadu 2015, což byla zřetelná provokace namířená na vyvolání konfliktu mezi Ruskem a Tureckem. Putinova administrativa tehdy situaci adekvátně vyhodnotila a obrátila situaci ve prospěch zlepšení svého vztahu s Tureckem.

4. Nyní je Putinova administrativa ve složitější situaci, protože v Rusku existují silné antisemitské nálady, s jejichž posílením organizátoři akce, kteří zneužili izraelskou armádu a izraelskou komunikační síť, počítají.

5. Současně se však rodí to, co by bylo možné nazvat koalice rozumu a zodpovědnosti sestávající z významných vůdčích osobností různých států. Osobnosti, které tuto koalici postupně vytvářejí, si začínají uvědomovat obrysy a mechanismy fungování jádra současné globální moci.

6. Na zastavení zla se pracuje velmi intezivně a ani naše země nestojí mimo hru, viz mj. návštěva Steva Bannona, bývalého hlavního poradce amerického prezidenta Donalda Trumpa, a poslance německého Bundestagu českého původu Petra Bystroně u Miloše Zemana v krické obodobí, viz ZDE

7. Nutno vidět souvislost dění i s velkým cvičením na východě Ruska, které umožnilo Putinovi provést některé změny v armádě. Z tohoto hlediska lze kauzu sestřelení ruského špionážního letadla chápat i jako další pokus povzbudit ruské "jestřáby" zaháčkované z jelcinových dob různými formami ke spolupráci se současným jádrem globální moci. Otázkou je, nakolik silné vyjádření vedení armády je ústupkem těmto silám, či nakolik se jen navenek hraje hra na "hodného a zlého vyšetřovatele" (Putin a vedení armády).

Nyní k otázce skutečných motivů jádra současné globální moci, tj. proč toto jádro hrotí situaci až k možnosti vyvolání takového konfliktu, který by mohl znamenat zánik lidstva.

Připomenu, jak jsem popsal již před delší dobou vznik, fungování, vývoj a proces degenerace současné globální moci:

http://radimvalencik.pise.cz/4432-pred-jihlavou-o-degeneraci-soucasne-moci.html

(Je to sice rok a půl roku staré, ale myslím, že empiricky se stále více potvrzuje, že právě takto současná globální moc funguje, tj, že teoretický model, který ji popisuje, splňuje kritéria explanace a predikce – to jen proto, aby bylo zřejmé, že se jedná skutečně o poctivou vědu, která využívá modely k identifikování reálných procesů.)

Motivy, které jádro současné globální moci vedou k vyhrocování situace a vyvolání globálního konfliktu za každou cenu:

1. Určitou roli hraje iluze části těch, kteří působí v jádru současné globální moci, že se velký konflikt, který chtějí vyvolat, podaří udržet v určitých mezích, byť může dojít ke zničení velké části (i velké většiny) lidstva včetně infrastruktury.

2. Někteří z těch, kteří v jádru globální moci působí, se domnívají, že je to jediná cesta, jak "vyřešit" problémy, ke kterým vede současný setrvačný vývoj; ti považují "redukci stavů" (lidí) dokonce za pozitivum.

3. Jádro současné globální moci ztrácí svůj vliv v administrativách USA i dalších zemí, do kterých prorostlo, ztrácí schopnost prestižně prosazovat politiku dvojího metru, proto je nuceno překrývat jednu lež ještě větší lží, jeden konflikt ještě větším konfliktem, zametat stopy i za cenu rizika zničení civilizace.

4. V neposlední řadě vstupuje do hry i stařecká zapšklost přerůstající v zoufalství nešťastně prožitého života a blízkosti smrti. Jádro současné globální moci přestárlo více než brežněvovské politbyro. Eliminováním všech reformních tendencí a jejich nositelů vytvořilo kolem sebe a kolem svých odnoží mnohovrstevnatou slupku poslušných kariérních idiotů, kteří nemají žádné zábrany. Tím se ovšem jádro současné globální moci odsoudilo k tomu, aby kolem sebe rozsévalo zlo současně s idiocií a jako takové se prostřednictvím svých slouhů a poskoků stále více zviditelňovalo.

Poznámka na závěr:

Jádro současné globální moci má stále ještě velkou moc. I když je v krizi, i když se rozpadá, i když degeneruje. A nachází své poslušné poskoky. Mechanismus jejich vtahování do hry funguje takto:

a) Podá se jim zjenodušený výklad problému, kde je na jedné straně ušlechtilá myšlenka, na druhé straně zlý nepřítel.

b) Když začnou v hlavách takto získaných osob hlodat určité pochybnosti, podpoří se lež autoritou s pozic nejvyšších.

c) Počítá se s tím, že podvědomě zafunguje tento mechanismus – buď nám "shora" říkají pravdu a pak sloužím správné věci, nebo mají "shora" možnost tak bezostyšně lhát, že je lépe se takové moci přizpůsobit. – Za zanícenými, rádoby morálními, rádoby vzdornými a vzdorujícími 
postoji (u nás Zeman, Babiš, Okamura a další "nacisté")  je tak obyčejná podělanost před zlem, které si dovoluje lhát a zabíjet v míře, která přesahuje představivost nezkušeného člověka.

- - -


Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/6140-putin-a-jestrabi-rodi-se-koalice-zodpovednosti.html

52 komentářů :

 1. Idiotizace a otrokizace společnosti nabírá vražedné tempo. Jsem rád že mám už většinu života za sebou. Nechtěl bych žít život svých dětí a hlavně vnuků. Nic dobrého je nečeká.

  Štefan

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Štefane a nenapadlo Vás něco pro ty děti a vnuky něco udělat?
   Sedět na zadku a lamentovat jim nepomůže. A do té stoky jsme je dostali svojí pasivitou a blbostí my!

   Smazat
  2. anonyme radící Štefanu,prozraď nám blbečků co je do té stoky dostali,jak to udělat?Kromě žvanění jsi neudělal taky nic.No tak chlapče anonyme 16:24,dostaň nás s té stoky.... co....prd..prdli ti gaťata pod tíhou závratných myšlenek.

   Smazat
  3. Valenčík se snaží o analýzu, ale je nepřesná chybí tam některé faktory. Měl by sledovat Pjakina a učit se z tlustých knih, na to Valenčíkovi nezbývá čas. Dejme tomu, že má 1/2 pravdy a chybí ta druhá. Jsou dvě skupiny GP - jedna chce ihned 3.sv.válku a loutkou měla být Clintonová - jako vhodný typ pro vyvolání konce civilizace. Vyhrál Trump, který prezentuje 2.polovinu, která nechce být zničena v jaderném ohni. Ta podporuje Putina. Trump i Putin čelí pitomcům a zkorumpovaným lokajům, kteří netuší, že sami jsou určeni k likvidaci. Americké impérium, potřebuje ruské zdroje a nepotřebuje Rusy. Rusko už 3x zachránilo Ameriku před krachem - nejprve při podpisu uznání dluhu za tunelování Ruska a "krádeže" zlata(50.léta) Chruščov, po 3. pak 80.léta - Gorbačov a Jelcin. Nejvíce pro Rusko udělal Stalin a proto je Rusko jeho pomníkem, bez Stalina by Rusko dávno bylo zničeno a Rusové pozabíjeni. Nyní je tady Putin, který musí Jecinovci bojovat a kteří chtějí dát Rusko Americe a Amerika tak po 4. a asi naposled prodat (Navalnyj + někteří generálové a gubernátoři). Jak jinak by mohli po rusku chodit bez problému agenti CIA a dělat si co chtějí? Nají ochranu hlavounů jako Rogozin, Medvěděv a pod. Takže "Cesta" Putina za suverenitou Ruska je obtížná, ale daří se, Putin prostě umí. Snad se mu to podaří do konce jeho vlády.

   Smazat
  4. Rusko zaniklo nejpozději v březnu 1917! Ameriku (USA) zachránilo tedy pouze a jen jednou, ale zato zásadním způsobem! - http://www.radiodixie.cz/clanek/ruske-lode-v-americkych-pristavech-zachranil-car-v-obcanske-valce-unii

   Smazat
 2. v podstate lze s autorem clanku souhlasit,ale mohl by alespon naznacit kdo z globslni moci “ podelany neni”,existuje nekdo takovy?

  OdpovědětSmazat
 3. Pane Valenčík.
  Výborně napsané.
  Takže roli Kissingera převzal Bannon,co u toho dělal Bystroň,asi má na starosti v Německu podchytit alternativu.
  Také to považuji za provokaci,dění kolem toho sestřelení IL-20.Ono to mělo dopadnout úplně jinak,ty Izraelské letadla,měla letě ve stínu IL-20 až nad základnu toho letadla a bombardovat základnu.Izraelci nepočítali s tím,že vystřelí Sýrská PVO.Není to příjemné pro Syrskou stranu,ale možná zabránili většímu masakru.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To nemá s Kissingerem mnoho společného. Banon nemá tu moc jako Kissinger. Je poslíčkem , kdežto Kissingerje ten který samostatně hýbe figurkami a ví jak. Teď na něj zaútočili, ale neměli nabito. IL-20 a sestřel byla past stejná jako sestřel SU-24. Vztahy Turecko - Rusko měly být rozbity a vztag´hy Syrie - Rusko měly být rozbity. Rusko jim to asymetricky osolí. Pamatujete Aleppo? Tam jim vytřískali důstojnický sbor zpravodajců ! To bylo řevu. Teď se mohou objevit partyzánské oddíly,které vyzobou zpravodajce a specialisty v Idlíbu ( USA, Británie, Francie, Izrael, Saudi). Paryzánské oddíly se objevily zázrakem a odnesla to spousta Amíků a spojenců. Rusko za to nemohlo.

   Smazat
  2. 12. 12. 1937 japonské námořní bombardéry potopily USS PANAY.

   Teď židovské letectvo naplánovalo a způsobilo sestřelení ruského letounu včasné výstrahy IL-20.

   Obě akce mohly být CASUS BELLI ... ALE ...

   Smazat
 4. Asi to bude trochu jinak. Globální moc právě nemá zájem na vyvolání velkého konfliktu, jen se snaží Rusko ve všem brzdit a kompletně ovládnout. O konflikt naopak usiluje elita SSA, která žila posledních 50 let bez tušení o existenci globálního řízení a nedokáže se smířit s odchodem z hlavní pozice ve světové politice. Proto se snaží konflikt vyvolat, přičemž spoléhá na zradu ruské generality.

  OdpovědětSmazat
 5. Mě by zajímalo, co na to Šojgu. Donedávna byl docela často mediálně činný, teďka mluví mluvčí ministerstva, ministr mlčí. Pokud mluví ministr jen ke cvičení, přehlídkám apod, tak by si asi mohl udělat čas i na takovou tragédii, kdy ztratí v boji vojáky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zřejmě mu mluvení nezbývá v současnosti čas...

   Smazat
 6. Je mi trochu nejasné, proč se dnes obrací na hlavu význam slov. Mluví se o neomarxismu, který s marxismem nemá zblo společného. Mluví se o ultralevičáství a přitom jsou na mysli ultrapravičáci s nacistickým viděním světa. Zde v uvozovkách "nacisté" jsou spojováni se Zemanem, Okamurou a Babišem, ač největší míru nacismu projevují ti, co vedou křižácké tažení proti diktatuře západního kapitálu vzdorující muslimské části světa. Ano, Západ od studené války č. 1. udělal velký "pokrok". Vytvořil si z inteligence a drobného kapitalismu střední vrstvu tím, že ji přenechává větší drobky ze svého stolu než dříve. Také přeorganizoval svoji polici a armádu ke službě proti lidstvu, jednotky SS jsou dalece překonány. Konečně vzal pod svá ochranná křídla "nezávislé" soudy, kterými zase překonal dalece to, co uměla "diktatura proletariátu" v padesátých letech. Tedy občané Světa zatím prohrávají, ale nevypadá to na KO. Bude to mnohakolový zápas se spoustou faulů se strany kapitálu, až se občané proberou - a přijde světová revoluce . Že to bude mazec se nebude nikdo divit, ani kapitál, ani lid. A že dostihne spravedlnost všecdhny ty vášnivé válečníky a masové vrahy ve službách kapitálu, je jisté. Jenou a již provždy se stane to, čemu se dnes říká kapitalismus historií. A tam, kde by přežil, bude muset uznat, že bez rovnoprávnosti a sociální spravedlnosti to dále nejde. Mám pocit, že tento konec předjímá Babiš se svými sociálními úpravami a proto tolik lidí z něj dostává hysterické záchvaty a trpí BABIŠOFOBIÍ, NĚKTEŘÍ SE Z NEVRAŽIVOSTI STALI ANTIBABIŠOVCI. "Apropó", za kolik se bude prodávat vzduch u nás na dýchání a bude i někde jinde, než jen u benzinových pump k mání? Bude nějaké zkušební období, bude jen na bankovní karty, nebo i za hotové?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moje řeč. Jen o tom dostihu spravedlnosti bych pochyboval. Taková hovada mají výhodu od přírody.
   Jsou to chameleoni.

   Smazat
  2. Konečně někdo, kdo nemá v hlavě piliny.

   Smazat
  3. Těm "občanům Světa" je nějaká spravedlnost u prdele, každej druhej by byl sám rád rentiérem a jeden ze sta (průměrný počet psychopatů v populaci) udělá pro to cokoliv, včetně vraždy vlastních sourozenců. Ten zbytek zas žádá spravedlnost pouze pro sebe, z toho každej druhej tu věčnou (počet věřících muslimů, hinduistů, budhistů a jiných fanatiků) ...

   Smazat
  4. To nemyslite vazne! Babis?!?, ktery ma problemy platit lidem aspon minimalni mzdu? a ktery naopak cerpa miliardy dotaci z EU?
   Take bych si rad obcas zahulil material, ktery nejspis uzivate denodenne.

   Smazat
 7. No, já bych řekla, že se v těch plánech nepočítalo s člověkem jako takovým, jeho rozumem, vnímáním, že se člověk nedá naprogramovat a navíc, každý národ se chová jinak v různých situacích. To je ta nevypočitatelnost lidského chování. Ano, dá se zfanatizovat, ale zase ne všichni, natož celý svět. Takže plány selhávají na lidech, na národech. Vždyť to vidíme jen v samotné Evropě. EU si myslí, že 28 zemí, různorodých, odlišně se vyvíjejících sjednotí do monolitu. Jak bláhová myšlenka od bruselských elitářů. To se EU spíš rozpadne. A tak snahy slívat různorodé do jednolitého vždycky dříve či později zkrachují, protože ten pomyslný pytel se začne trhat až praskne docela.

  OdpovědětSmazat
 8. zajimavé F-16 po akci už doma na stojance,IL 20 teprve vlétá do prostoru Syrie a následně havaruje diky PVO Syrie a může zato skupina v izraelské armádě.Hmm to se p.Valenčíkovi povedlo:-))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://youtu.be/KenQV7x2pOU

   Smazat
  2. 11:29 Máš pravdu. Být na místě jako ty, tak to taky uvedu.
   Jenže ty jsi byl tak akorát v židácké prdeli.

   Smazat
  3. To máš informace odkud? Z ČT?

   Smazat
  4. Jak je to snandne Oplyvat Nekonecnou statecnosti v kancelari , nebo na pavlaci , nebo doma u pocitace ,je to bez problemu a hlavne bez zadne zodpovednosti a PISTETa pokrikovat na jine KOLEM SILNYM HLASEM a je pak velmi lehke a delaji to politici, urednici, byrokrati a pisalkove vseho druhu a grafomani,atd ktere hlidaji vojaci, policajti za miliardy dolaru...!!! Ale beda kdyby neco .....Okousavat aspon kotniky ,kdyz se jinam nedosahne a tak si ziskavat slavu neohrozenych , kteri vedi vse a poradne to kazdemu vytmavi...
   To neni silna kava ani nic podobneho , to je obycejna hloupost a omezenost nekoho kdo videl valku v Hollywoodskych filmech tak akorat a napodobuje a opici se podobnou statecnosti ...

   Smazat
 9. Valenčík výborný jako vždy, jenom drobnost, "Otázkou je, nakolik silné vyjádření vedení armády je ústupkem těmto silám (ruští "jestřáby")", tohle vidím mnohem průzračněji, Putin ani vedení armády si nemůžou dovolit neprojevit správnou míru "rozčilení", vždyť tam zahynulo 15 Rusů.

  OdpovědětSmazat
 10. Výborný článek i podnětné, racionální komentáře. Mám ale problém s Valenčíkovým konstatováním: „.. obyčejná podělanost před zlem, které si dovoluje lhát a zabíjet v míře, která přesahuje představivost nezkušeného člověka.“. To je na můj vkus příliš silné a emotivní. Pokud Zeman, Babiš a Okamura jsou podělaní před zlem, tak potom všichni naši eurohujerští politici z ODS, KDU. Stan .. jsou již polomrtví po úplavici a marně čekají na resuscitaci!

  OdpovědětSmazat
 11. Dobře pane Valenčík je to smutné že se válečný štváči a světoví teroristé u nás vydávají za „spojence".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je projev největší hlouposti naší velké části společnosti-omámené pozlátkem západu,jak jsou nejlepší.Při dosavadním vývoji oblbnutí mládeže "svobodou" se bude prohlubovat.V

   Smazat
 12. Radime,
  ty ve svých očích jistě podělaný nejsi. Co bys tedy dělal na místě jmenovaných pánů? Nebo jejich podělanost vyvozuješ prostě z toho, že situaci neanalyzují tak hluboce a vědecky jako ty?
  Miroslav Rendl

  OdpovědětSmazat
 13. Jenom takové srovnání. Kalousek, Nečas a celá pravice u moci v ČR a jimi zavedená důchodová reforma s prodloužením věku odchodu do důchodu, zvýšení počtu let pro přiznání důchodu a tak dále. Byly protesty občanů ČR proti? Nebyly! A teď, skoro stejná důchodová reforma v Rusku a protesty občanů Ruska ve městech a přitom parametry reformy skoro stejné. Jakou roli hraje v organizování protestů velvyslanectví USA a všechny nevládní, neziskové a nezávislé organizace řízené z USA ? Víc než obrovskou! Američani dnes zkorumpovali celý svět, všechny hlavní představitelé politického dění v každém státě Evropy, Asie. Ovládají přes své zastupitelství veškeré sdělovací prostředky v každém státě. Když se vynoří nějaký politik, který chce být nezávislý od USA okamžitě ho likvidují, třeba i tím, že začnou vystupovat ženy a ve sdělovacích prostředcích říkat že je před padesáti lety znásilnil, což je celkem spolehlivá a oblíbená metoda Američanů jak likvidovat ty, kteří chtějí být nezávislí od USA. Náš Zeman to všechno přečkal jenom proto, že je nakloněn Izraeli a ve prospěch Izraele dost udělal a tedy Izraelská obec, která má po celém světě dost velký vliv, nedovolila jeho likvidaci ze strany USA. Vzpomeňte jenom drzého velvyslance USA, který si dovolil drzosti vůči prezidentu republiky v přímém přenosu. Zeman tedy našel protistranu která vyrovná svinstvo ze strany USA, ale je to síla která páchá skoro stejná svinstva, ale postaví se za své.

  OdpovědětSmazat
 14. Co na to Šojgu ? Do dvou týdnů dostane Syrská armáda protiraketové systémy S-300. Tolik dnešní tisk. To jsou ty systémy, které Ruská federace neprodávala Syřanům z důvodu žádosti ze strany Izraele o jejich nedodání. Inu časy se nejenom mění, ale i změní.

  OdpovědětSmazat
 15. Moje informace o dulezitosti navstevi Bannona v Lanech byly zablokovany !

  OdpovědětSmazat
 16. Moje informace o osobnosti S. K. Bannona a jeho strategicke politicke genialite byly zablokovany.
  O atentatu na jeho kamarada (ktery byl zabit) take.

  OdpovědětSmazat
 17. Informace o vztahu Kushnera (manzela Trumpovi dcery) a Bannona byly zablokovany.

  OdpovědětSmazat
 18. Navsteva v Lanech S.K. Bannona je pro Cesko dulezitejsi, nez valka v Syrii, ktera bude pokracovat.
  NECO SE DEJE !
  Americane rikali v roce 2016, ze Bannon pomohl Trumpovi do pozice presidenta.

  OdpovědětSmazat
 19. Bannon byl narcen z protizidovskych poznamek a z alkoholismu, ale jeho umeni v politice se neda poprit.

  OdpovědětSmazat
 20. Kushner a Bannon se nemeli radi ! Kushner dluzi Sorosovi mnoho penez, za nemovitosti v New Yorku !

  OdpovědětSmazat
 21. Věda pana Valenčíka (dle jeho slov), mi připadá trochu nekonzistentní.
  Body 5 a 6 Komentáře:
  „5. Současně se však rodí to, co by bylo možné nazvat koalice rozumu a zodpovědnosti sestávající z významných vůdčích osobností různých států. Osobnosti, které tuto koalici postupně vytvářejí, si začínají uvědomovat obrysy a mechanismy fungování jádra současné globální moci.
  6. Na zastavení zla se pracuje velmi intezivně a ani naše země nestojí mimo hru, viz mj. návštěva Steva Bannona, bývalého hlavního poradce amerického prezidenta Donalda Trumpa, a poslance německého Bundestagu českého původu Petra Bystroně u Miloše Zemana v krické obodobí, …“

  neodpovídají části jeho Závěru:
  „c) … Za zanícenými, rádoby morálními, rádoby vzdornými a vzdorujícími postoji (u nás Zeman, Babiš, Okamura a další "nacisté") je tak obyčejná podělanost před zlem, ..“

  Nebo tomu lze rozumět tak, že ta koalice rozumu a jednání prezidenta Zemana, zmiňovaná v Komentáři, jsou vedena jejich podělaností, jak uvádí v Závěru?
  Skoro mi to připadá, že mu tam ten závěr dopsal nějaký šotek. P.K.

  OdpovědětSmazat
 22. Pane doktore Davide, mam psychologickou uchylku.
  Kdyz naseru cenzuru, dostanu zachvat radosti.
  Existuje na to nejaka medicina ?
  Chlap klepna ze Smichova.

  OdpovědětSmazat
 23. Panove v Cesku ! Neberte zadne napky jako je "nacista, rasista" vazne ! Nas oblibeny president Trump, jich ma 20 -30 kazdy den o cervna 2015.

  OdpovědětSmazat
 24. OPRAVA : napky = NALEPKY. Specham cenzura me pronasleduje jako kozla v zahrade.

  V dnesnich dnech, nejzajimavejsi nalepky v New Yorku jsou, Godzila, Frankestein a UFOun. Nacista uz nezni tak, jako drive.

  OdpovědětSmazat
 25. Stephen K. Bannon = byvaly namorni dustojnik a zarazena osina v zadnici kazdeho Globalisty.
  Oni se ho boji ! On je hlava mapa !
  Neznici-li Bannona alkohol, tak on znici Sorose a jeho partu !

  OdpovědětSmazat
 26. Conservativni activistka NANCY SCHAEFER - uchazecka na nevyssi pozici ve state Gergia + jeji manzel byli zavrezdeni v roce 2010.
  pokracovani

  OdpovědětSmazat
 27. 15:44 - ANDREW BREITBART kamarad Bannona byl zavrazden v roce 2012. To jsou politicke atentaty, kterych se Globaliste nestiti ! Proto volte pro-narodni strany a stujte za
  vasim presidentem .

  OdpovědětSmazat
 28. Ted zase pronasleduji oblibenou osobnost - ALEX JONES z Texasu.
  S timto vlastencem je sranda. On si zajede do Washingtonu a nadava nepratelum Trumpa osobne v chodbach Kongressu a nekomu tam utrhl rukav od saka, asi pri podavani ruky !

  OdpovědětSmazat
 29. BREITBART NEWS NETWORK je to, co po sobe zanechalal zavrazdeny
  Andrew a tato agentura dela Globalistum zle.

  Zde jasne vidite, ze v Americe se vede intenzivni boj o nasmerovani zeme !
  Jak to dopadne 6. listopadu zatim nikdo nevi ! Vymenou lidi v Kongressu / Senatu bude posice Trumpa zesilena a potom prohresky, jako byl pokus o prevrat budou potrestany a nebo pozice presidenta bude oslabena - nedej Boze.

  OdpovědětSmazat
 30. Andrew byl zabit ve veku 47 let (kamos Bannona) !
  Nancy a jeji manzel, kteri spolu zili 52 let byli zavrazdeni kulkou do zadu hlavy.
  Ona usilovala o zlepseni vzdelavaciho systemu, ktery vyhovoval Globalistum.
  At o tom napise Roberts, on je ze statu Georgia.

  OdpovědětSmazat
 31. A nyni na ukoncenou, na oslavu nasich pristich uspechu
  predkladam k poslechu oslavnou FANFARU na youtube !

  TRUMPET AVANCES

  nebot - The Work is alredy well under way !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 32. V Cesku je to jasne. Chceme li zachranit civilizaci zbavme rusofoby monopolu na informace. Vykopneme rusofobni redaktory z CT. Vetujme expanzi NATO jakoz i vsechny protiruske provokace. Znormalizujme vztah s Ruskem.

  OdpovědětSmazat
 33. Maska Karla Marxe panu Valenčíkovi sluší. Doufám, že to není fotomontáž.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejspíš to bude fotomontáž. Poznávám marxův svetr.

   Smazat
 34. Řečeno bylo mnohé, s něčím lze souhlasit s jiným nikoliv. Nelze na vše reagovat na tomto prostoru. Ale alespoň to hlavní: 1/ USA teče po ekonomické stránce do bot a mají začít od října t.r. platit své dluhy, na což nemají peníze. Snaha o rozpoutání 3. sv. války (ovšem s představou průběhu a výsledků té druhé světové) nedává v USA některým spát. Komu? Jsou tam rozděleni na 2 party, jedna je státní establishment (deep state či tzv. američtí neoconi, druhou jsou globalisté. Tu válku chce nyní ta první skupina v představě, že válka nepostihne USA a že oni budou moci pokračovat v politice pax americana. Oboje je nesmyslná představa. Světoví globalisté válku nyní nechtějí. Jejich součástí jsou však sionisté, kteří věří na vznik židovské světovlády na popelu současného Izraele. To se zase nezamlouvá židovským kongresistům. Takže situace je to dosti složitá.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.