Reklama

středa 12. září 2018

Putin ke kauze "ruských travičů z GRU". (VIDEO)

- vd -
12. 9. 2018 RusNexRu, překlad NR
"Víme, kdo jsou. Našli jsme je a jsou nám známi" řekl včera Putin novinářům o údajných "travičích Skripalů" na společné tiskové konferenci s čínským prezidentem Si na Východním ekonomickém fóru.

Ruský prezident Vladimir Putin řekl, že osoby Londýnem označené jako podezřelí v případu otravy otce a dcery Skripalových jsou známy ruským orgánům.

"Samozřejmě jsme se podívali na to, jací lidé to jsou. Víme, kdo jsou, zjistili jsme to," řekl prezident na plenárním zasedání Východního ekonomického fóra.

"Není na nich nic zvláštního ani zločinného. To vám mohu potvrdit"

Prezident Ruska také dodal, že Petrov a Boširov jsou civilisté. Putin také popřel tvrzení Londýna, že "traviči" pracují v GRU.

Dříve v Londýně uvedli, že dva důstojníci GRU byli obviněni z otravy Julie a Sergeje Skripalpvých - Alexandra Petrova a Ruslana Boširova. Rusko v reakci na to vyzvalo britskou stranu, aby se přešla z obvinění a manipulací s fakty ke vzájemné spolupráci při vyšetřování tohoto případu.

Video části konference VEF (pro ruštináře):


37 komentářů :

 1. Přesně tak pane presidente jen obyčejný Ruský občané démonizovaní malobritskými sedmilháři.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi

  1. Ono to moze byt este velmi zaujimave.
   Ak spominany obcania predstupia pred novinarov, podaju vyhlasenie, v ktorom uvedu, ze obaja po prilete presli cez to iste kontrolne stanoviste.
   Som potom velmi zvedavy, ako vysvetli GB, ze na fotkach je ten isty cas.
   Samozrejme, mozu aj klamat, ale kto zaruci, ze neklame Anglicko ?
   Zvlast po skusenostiach s Irakom, kde tvrdili ze Husajn ma chemicke zbrane.
   Vtedy klamali kvoli tomu, aby mohli napadnut Irak.
   Teraz klamu preto, ze chcu napadnut Rusko ?

   Vymazat
  2. 13:00 Jestli ti chlapci vystoupí veřejně, tak to budou mít hodně těžké. Je velmi snadné říct, že třeba vy jste zabil vlastní babičku. Ale dokázat nevinu, když všechny vaše důkazy o nevině automaticky označí za lež, je skoro nemožné. Když navíc mají možnost si důkazy proti vám vyrobit, bez jakékoliv kontroly nezávislým orgánem.

   Vymazat
 2. Nekdo by mel reziserum tohoto trapneho serialu pripomenout, ze GRU neexistuje uz temer 10 (deset) let.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jde ale jenom o nějakou změnu jména, či konkrétní formy. Jinak nové GRU dělá to samé co to staré. Nicméně pokud jde o režii je to opravdu ubohé, vždyť ti dva týpkové otrávili ty Skripaľovi dveře až když byli Skripaľovi již dávno z domu a už se nvrátili - jestliže jsem ty Anglicke zkazky pochopil správně.

   Vymazat
  2. https://youtu.be/YfP64vzNCfw

   Vymazat
  3. No má to skřet spočítaný:) - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   Vymazat
  4. DRŽ HUBU JEBALE KOZOMRDOVIČI!!!!!!!!:-))))))

   Vymazat
  5. Však to byl jeho poslední skřek, esisis nevšim!!!!!!!!:-))))))

   Vymazat
  6. Tvůj určitě TY VRCHNÍ POSRANINO Z PIVNÍHO PŮLLITRU EUROHOVNOTNÝ SRAČKY JMÉNEM GAMBRINUS!!!!!!!!!!!!!!!:-)))))))))))
   A NAUČ SE ČESKÝ JAZYK JEBALE KOZOMRDOVIČI!!!!!!!

   Vymazat
  7. Už to nebude potřebovat, ten náš chudáček jedovatopěnodokoupele pýč a euroasio-hodnotáček!!!!!!!!!:-)))))))) - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   Vymazat
 3. Angličanům je úplně jedno, co si kdokoliv myslí. Oni si budou pořád opakovat své vymyšlené konstrukce, pořád dokola, někdy trochu jinak, ale stále po svém. Co také mohou jiného dělat? Lhaní je už jejich politická přirozenost, dělají to už přece po staletí, a úspěšně!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to není, ono je jim úplně jedno, co si myslí kdokoliv mimo GB. Stejně jako USA. Ale nikoliv co se týká domácí populace. Jde o to masírovat domácí publikum pro válku s Ruskem. A domácí publikum, stejně jako v USA, je povětšině národ nevalné úrovně co se týká inteligence a rozhledu, který si plete ČR s Jugslávií nebo s Čečenskem. A o to jde. Hlavně ať je doma klid až to začne. O nic jiného nejde.

   Vymazat
  2. Jsoum to stupidni provokace chorych mozku , kteri to maji rozkazane , ale na co sahnou to zpyzdi uplne..Cele svet se jim posmiva..

   Vymazat
 4. Kromě toho že obě osoby na foto z letiště ve VB jsou ve stejný čas na stejném místě tak ještě jeden detail.Přítel,který létal do VB říkal že když procházel vždy tím tunelem na letišti tak za ním bylo vždy plno lidí. Že by ti dva na foto přiletěli samy? Byl zastaven průchod dalším lidem? Tož tak - zajímavá to náhoda. Jiří.

  OdpovědětVymazat
 5. Poznámku o velkém množství lidí mohu jen potvrdit. Na letišti Gatwick je neustále plno lidí a průchod tímto místem je téměř vždy v "průvodu". Takto osamělé cestující jsem tam nikdy nezažil.

  OdpovědětVymazat
 6. 14:10 může být ale i fotka se nechá upravit dle počtu lidí. Žiješ 100 let za opicema?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jako správně vycvičení agenti, šli pod kamery samostatně, aby byli nesnadno identifikovatelní:)))
   Ti človíčkové mají hroznou smulu, už nikdy nike nic neřeknou, rozumíš tomu Judy?

   Vymazat
 7. 15:52 seš v tom cvičenej a máš vysokou Bondovskou, že máš takový přehled, anebo to znáš jen z knih a televize? Kolik ještě rozumbradů českejch bude takto fabulovat

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Z novin - Britové zachytili na dvou snímcích dva agenty GRU samostatně ve stejný čas na sekundu přesně! Disponuje Rusko zařízením na ohýbání časoprostoru?
   Na tohle nepotřebuješ fabulovat, stačí nebýt blbec.

   Vymazat
 8. No , pred casem pani Zacharova predeslala , ze osoby s podobny mi jmeny nejsou znami...jen aby se Rusko nezapletlo do vlastni lzi !A zrazu jsou znami !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Počkej, ale Angličané tvrdí, že použili falešných jmen, takže identita těch lidí je zřejmě jiná, a poznat je podle ksichtu, to dá nějakou fušku.

   Vymazat
  2. Putin oznámil, že oba muži identifikováni jako civilisté a vyzval je, aby vystoupili před médii. Jejich jména, národnost, povolání, bydliště, atd. neuvedl..
   https://cz.sputniknews.com/video/201809128055936-putin-skripal-novicok-britanie-rusko-video/

   Vymazat
  3. 17.19 Malá Británie zneužila nějak získaných údajů dvou ruských civilistů, nahradila je svými nalíčenými statisty,... a dělá komedii, jako vražednou kombinaci s bílými přílbami, chlórem od "demokratické" koalice a unesené děti z uprchlických táborů ke zplynování, z čehož hodlá po anglicku obvinit nevinné - legální syrské ozbrojené síly a jim legálně pomáhající síly Ruské federace.

   Vymazat
  4. No jo, malej skřítek z Kremlu to má pořádně nahnutý:) - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   Vymazat
  5. Jebal Kozomrdovič se ozval????!!!!!:-)))))

   Vymazat
  6. 22.04 Bože ty jsi kretén

   Vymazat
  7. 22:44 Ozva, ozval, ale byl to jeho poslední skřek!!!!:-)))))

   Vymazat
  8. 0:21 Smradojebí žůžovka dojebala! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   Vymazat
  9. 8:18
   TY JSI doJEBAL KOZOMRDOVIČ,TYS NIKDY BABU V PELECHU NEMĚL.....LEDA NAFUKOVACÍ A TA TI VZALA PALI VOKNEM TY HERMAFRODITKO!!!!!!!!!!:-))))))))))))

   Vymazat
  10. 8:58 My jsme spíš na ženy, gerontoprde:)) Tady jsem tě natočil (na 8 minutě) - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   A tu najdeš mě (blonďák s vycházkovou holí, kerou rozháním takový podobný rudoprdy) - https://www.youtube.com/watch?v=LB9lObWclFQ

   Vymazat
  11. TY BASTARDE Z NEGRA,ANI PO KOUPELI V LUČAVCE KRÁLOVSKÝ Z TEBE BLONĎÁK NEBUDE!!!!!!!!!!:-))))))))))))

   Vymazat
  12. Něco na tom bude! Asi to blond chmáří má z tý lučafky!!!:-)))))))))))) - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Vymazat
 9. To vysvětlení Putina nebylo příliš šťastné. S ohledem na předchozí sdělení, "že takové osoby jsou neznámé".

  OdpovědětVymazat
 10. MI5 si vybrala dva obyčejné ruské turisty a hodila to na ně

  OdpovědětVymazat
 11. GB se stala zemí kde zítra znamená už včera , nebo dnes ? Pokud ti dva zabijáci nejsou zabijáci tak kdo to je paní Mayová . Hlavně že vypadáte dost mimo .

  OdpovědětVymazat
 12. Žádné další informace nejsou potřeba, protože hysterická Mayová již vše vyšetřila, uzavřela a podezřelí čekají v londýnském Toweru na popravu stětím - doporučuji si přečíst následující článek: https://cz.sputniknews.com/svet/201809138062883-petrov-bosirov-jed-skripal/

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.